HELIKON - Keszthely - Maďarsko - Balaton a okolí

Hotel HELIKON - Keszthely (Z0563R23)

Maďarsko > Balaton a okolí
Strava polopenze
BEZLEPKOVÁ strava
BEZBARIÉROVÉ zařízení
NOVINKA v nabídce CK Atis
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: 24 €/ noc pouze v pokoích STANDARD a SUPERIOR
Internet:
Výtah
Krytý bazén (v objektu)
Venkovní bazén/koupaliště (u objektu)
Dětský bazén (u objektu):
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna:
Parkoviště
Krytý bazén:
Termální lázně: 6 km
Přírodní koupání:
Doporučená doprava autem
Pro náročné
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Keszthely

ZÁKLADNÍ POPIS

Keszthely [kesthej]
Malebné město na severozápadním břehu Balatonu, pouhých 7 km od lázeňského městečka Hevíz s termálním bazénem s mírně radioaktivní vodou v přírodním kráteru. Perlou města je pompézní zámek rodiny Festeticsů, připodobňovaný k francouzskému Versailles. Jde o jednu z největších aristokratických budov Maďarska.

Ve městě Keszthely a Hévíz jsou dvě rozhledny: Gyenesdiás a Vonyarcvashegy, které poskytují dechberoucí výhled.

Najdete zde pláž i slavné molo lákající k procházkám nebo třeba k nasednutí na výletní loď plující po Balatonu, upravený park, cyklostezku, muzea (panenek, cadillaců či marcipánu).

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

NOVĚ ZREKONSTRUOVANÝ HOTEL NA BŘEHU BALATONU

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Helikon Keszthely:
- zrekonstruovaný hotel na břehu jezera
- pro náročné, pro rodiny s dětmi
- třípatrové wellness

POLOHA UBYTOVÁNÍ

nově zrekonstruovaný hotel**** Helikon se nachází v malém barokním městěčku Keszthely, na břehu jezera Balaton, v blízkosti termální lázně Kehidakustány, Zalakaros nebo Hévíz.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, restaurace, bar, terasa, Wi-Fi, třípatrové wellness (vnitřní bazén, vnitřní a venkovní whirlpool, dětský bazén), saunový svět, fitness, masáže, kosmetika, vnitřní dětská herna, venkovní dětské hřiště, půjčovna a úschovna kol, parkování. Možnost turistiky, vodních sportů, v blízkosti squash.

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 - lůžkové pokoje STANDARD (20 m²), Spr.+WC, LED TV, minibar, čaj, kávovar,Wi-Fi, telefon, fén, sejf, klimatizace, lázeňská taška s ručníky, županem a pantoflemi, některé pokoje mají balkon (CK negarantuje). Obsazenost min. 2 dospělí, max. 2 dospělí + 1 dítě do 2,99 let bez lůžka
b) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR s možností 1 přistýlky (22-25 m²), Spr.+WC, LED TV, minibar, čaj, kávovar, Wi-Fi, telefon, fén, sejf, klimatizace, lázeňská taška s ručníky, županem a pantoflemi, některé pokoje mají balkon (CK negarantuje). Obsazenost min. 2 dospělí, max. 3 dospělí nebo 2 dospělí + 1 děti do 11,99 let + 1 dítě do 2,99 let bez lůžka
c) 2 - lůžkové pokoje DELUXE (30 m²) s možností až 2 přistýlek (rozkládací gauč), Spr.+WC, LED TV, minibar, čaj, kávovar, Wi-Fi, telefon, fén, sejf, klimatizace, lázeňská taška s ručníky, županem a pantoflemi, některé pokoje mají balkon (CK negarantuje). Obsazenost min. 2 dospělí, max. 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti do 11,99 let + 1 dítě do 2,99 let bez lůžka
d) 2 - lůžkové pokoje SUITE (35-45 m²) s možností až 2 přistýlek (rozkládací gauč), Spr.+WC, LED TV, minibar, čaj, kávovar, Wi-Fi, telefon, fén, sejf, klimatizace, lázeňská taška s ručníky, županem a pantoflemi, balkon. Obsazenost min. 2 dospělí, max. 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti do 11,99 let + 1 dítě do 2,99 let bez lůžka

POZN. pokoje SUPERIOR a SUITE na dotaz.

CELKOVÁ KAPACITA

176 pokojů

K dispozici 1x bezbariérový pokoj STANDARD - pouze na dotaz vč. ceny.

FORMA STRAVY

Polopenze.
Možnost speciální stravy - bezlepkové, mléčné intolerance, diabetes, vegetariánské, veganské (požadavek je nutné uvést do objednávky - bez doplatku).

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 2,99 let na přistýlce nebo bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA.
Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

hotelové bazény, jezero Balaton

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Co stojí za vidění: 
Termální jezero Hévíz (4 km):
Největší přírodní termální jezero ke koupání na světě. Jezero je označeno národní přírodní památkou. V létě se teplota v jezeře vyšplhá až na 38 ºC a i v ty nejchladnější dny v roce si voda udrží 22–⁠24 ºC, i proto je možný celoroční provoz. Léčebná, mírně radioaktivní voda tryská z hloubky 38 metrů a je velmi bohatá na minerály.

Lázně Kehidakustány (12 km):
V lázních Kehidakustány najdete zastřešené i venkovní bazény - celkem 13.

Hrad Szigligeti (16 km):
Středověký hrad tyčící se nad Balatonem patří k památkám, které byste při návštěvě „maďarského moře“ neměli vynechat. Jeho historie se táhne až do 13. století a kromě zajímavých expozic a krásné okolní přírody můžete na hradě zažít třeba večerní koncerty nebo programy plné šermu a historických kostýmů.

Malý Balaton (16 km):
Jestli toužíte po pravé oáze klidu, navštivte Malý Balaton. Oblast se nachází jen 15 km od Balatonu, vypravit se k ní můžete třeba na kole. Díky své vzácné fauně a flóře je Malý Balaton součástí Národního parku Balatonská vrchovina.

Buvolí rezervace u Balatonu (21 km):
V Národním parku Balaton-felvidéki spatříte největší stádo vodních buvolů v Maďarsku. Pro návštěvníky rezervace je připravena interaktivní výstava a stezky s informačními tabulemi i piknikovými místy.

Lázně Zalakaros (24 km):
Zalakaros je oficiálně nejmenší město Maďarska. Venkovní a vnitřní bazény pro všechny věkové kategorie, léčebné centrum. Složení zdejší termální vody je v Evropě unikátní. Obsahuje totiž mnoho rozmanitých minerálních látek a stopových prvků v dostatečném množství. Vydat se sem můžete zejména s kožními problémy, s nemocemi kloubů, svalů, šlach, páteře a kostního sytému, revmatismem měkkých tkání, s pooperačními a poúrazovými stavy, s gynekologickými a urologickými nemocemi a mnoho dalších.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

1,50 €/ noc

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

24 €/ noc
Pes povolen pouze v pokojích STANDARD a SUPERIOR.

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

zdarma

DALŠÍ SLUŽBY

Pro děti: dětská postýlka, nočník, sterilizátor a ohřívač lahví, chůvička - zapůjčení zdarma, nutno objednat dopředu.

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem z Prahy/Brna do Györ (RegioJet 1031/1035), odtud vlakem (D 9601) do stanice Keszthely. Hotel je od stanice vzdálený asi 700 m.

Cesta vlakem z Prahy trvá přibližně 7 hodin a 40 minut .
Cesta vlakem z Brna trvá přibližně 5 hodin a 40 minut.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

SIRIUS - Keszthely
+
2023
Last
Minute

Hotel SIRIUS - Keszthely

Maďarsko Balaton a okolí

nový hotel Sirius**** se nachází přímo na břehu jezera Balaton, ve městě Keszthely.

NOVINKA ● HOTEL NA BŘEHU JEZERA BALATON V KESZTHELY

polopenze

Z0520R23

od 2 230 Kč / noc
- Detail