AKTIV HOTEL EDEN - Dro - Itálie - Lago di Garda

Hotel AKTIV HOTEL EDEN - Dro (Z0198R23)

Itálie > Lago di Garda
Strava snídaně
Sleva za včasný nákup do (5): 28.2.2023
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Balkon
Pobyt se zvířetem povolen: 5 €/den (pouze malá rasa)
Internet:
Výtah
Venkovní bazén/koupaliště (u objektu)
Dětský bazén (u objektu):
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Parkoviště
Stolní tenis
Tenisový kurt:
Přírodní koupání: 10 km
Doporučená doprava autem
Sportovní vyžití
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Dro

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Dro je město a obec v Trentinu v severoitalském regionu Trentino-Alto Adige/Südtirol . Leží v hlubokém údolí řeky Sarca.

Několik vil, starožitné stavby, oblouky a středověké věže charakterizují malou vesnici Dro. Toto je to pravé místo pro ty, kteří se zajímají o kulturu: navštivte barokní kostel S. Antonio s vysokým oltářem, věž Guaita, čtvercovou stavbu z přírodního kamene a také římský most Ceniga.

V okolí Dro je obrovská rozmanitost ovocných stromů a také vinařských oblastí. Tato oblast je známá především svými švestkami a výrobou „Vino Santo“. Nedaleko Marocche uprostřed parku stojí velmi charakteristická budova z roku 1900. Kdysi tato budova sloužila jako centrum elektřiny, dnes je součástí projektu „Industriální archeologie“ a místo konání na festival Drodersera.

Hodnocení hotelu (1 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

AKTIV HOTEL EDEN - Dro (Z0198R21)

Petra Nagyová 13.7.2021

Krásné místo, ideální jako výchozí bod pro cyklistické či trekové výlety, kousek od Arca a v dojezdové vzdálenosti do Rivy či Trenta. Hotel už zažil lepší časy, ale kdo má rád retro, nebude mu jednodušší a starší vybavení vadit. Navíc personál je velmi vstřícný, pokoje jsou denně uklízeny a všude je čisto. Zkrátka nečekejte luxus, ale vyspíte se pohodlně, dostanete čisté ručníky každý den, ustelou vám postel. Koupelnička maličká, zase spíše se starším vybavením, ale nám to nevadilo. Hostů nebylo moc, takže celkově velmi klidné ubytování. Snídaně standard, večeře bohaté a chutné - vyzkoušeli jsme tedy jen jednou. Wifi fungovala. Prostor pro kola byl spíš takový sklípek, který se ani nezamykal, ale prý tam měli kameru :-) Každopádně nám se nic neztratilo, ale kdo má dražší stroje, asi se spíš spolehne na vlastní zámek...V hotelu nabízí půjčení kol, ale na to bych nespoléhala; kousek v centru Dra je ale dobrá půjčovna kol i elektrických koloběžek- při výjezdu z náměstí, na hlavní ulici Via Roma směr Arco. Celkově jsme byli spokojení.

7 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

V BLÍZKOSTI JEZERA GARDA, CAVEDINE A TOBLINO

URČITĚ OCENÍTE

Proč Aktiv Hotel Eden Dro:
- aktivní dovolená
- v blízkosti jezera Garda, Cavedine a Toblino

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Aktiv hotel Eden leží uprostřed vinařské oblasti Vino Santo mezi Gardasee a Cavedinesee v jedné z nejstarších obcí údolí Sarca. Centrum města Dro cca 1 km, cca 5 km daleko je Parete Zemrata známá horolezectvím. Aktiv Hotel Eden je perfektní výchozí bod pro lezení, výjezdy na horských kolech a turistické túry.
Zajímavosti v okolí: "Marocche" - gigantické skalní bloky pocházející z doby ledové, kostely S.S. Sisino, Martirio a Alessandro, římský most v Ceniga a věž v Pietramurata, jezera Cavedinesee a Toblinosee, města Torbole, Riva a Gardasee cca 10 km.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, snídárna, bar, společenská místnost s TV, výtah, Wi-Fi, úschovna kol, tenisové kurty, stolní tenis, venkovní bazén s integrovaným dětským bazénem (květen - září), zahrada, slunečníky, lehátka

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, telefon, výhled na hory, balkon
Min. a max. obsazenost v pokoji 2+1 je 3 osoby.
1-lůžkové pokoje na dotaz.

CELKOVÁ KAPACITA

46 pokojů

FORMA STRAVY

snídaně.
Možnost dokoupení večeří (3-chodová výběrem z menu) za příplatek v CK.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 5,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA.
Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 5% ZA VČASNÉ KNIHOVÁNÍ DO 28.02.2023

MOŽNOST KOUPÁNÍ

hotelový venkovní bazén (13x7 m), jezero Garda (cca 10 km)

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod a snídaní druhý den ráno. V případě polopenze začíná pobyt večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

1 €/den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

5 €/den (malá rasa)

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

zdarma

DALŠÍ SLUŽBY

dětská postýlka (3 €/den)

PŘÍJEZD VLAKEM

Cesta vlakem je možná, ale s mnoha přestupy. Doporučujeme využít vlastní dopravu.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny