Destinace - Cestovní kancelář ATIS a.s.

Terme Tuhelj

Pobyty Informace

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Terme Tuhelj se nacházejí v obci Tuheljske Toplice v chorvatské horské oblasti Zagorje, asi 40 km od Záhřebu. Jedná se o největší termální lázně v Chorvatsku nabízející 8 venkovních a krytých bazénů a více než 5 000 m2 vodní plochy. Bazény jsou naplněny sirnou termální vodou, která příznivě působí na kožní a revmatická onemocnění.
Areál vodního světa se rozkládá na ploše 15 000 m2 a nabízí četné vodní atrakce venku i pod střechou. Děti se vyřádí ve vodním městě se spoustou atrakcí a skluzavkou. Rekreační plavci si mohou zaplavat a návštěvníci, kteří hledají odpočinek, se mohou nechat hýčkat v intimních oázách s podvodními masážemi, gejzíry a vodopády. Venkovní část tvoří rekreační bazén s proudem a vodním barem. Pestré a točené skluzavky Vám zvednou hladinu adrenalinu, v bazénu s vlnami se budete cítit jako v moři. Pro děti 4-10 let je určen svět Tuhi s dalšími skluzavkami a chrliči. Pro nejmenší děti je určen speciální bazének s malou skluzavkou a zvířátkovými chrliči.
Saunový svět nabízí finskou (4x) a parní (3x) saunu se spoustou odpočinkových zón a laconium. Saunoví mistři provádějí několikrát denně saunové rituály. Pro zchlazení jsou k dispozici sprchy, ochlazovací bazének a Kneippův chodníček. V relaxačních místnostech najdete mimo jiné vodní lůžka a houpačky. V areálu se nachází masážní bazén a venkovní Whirlpool.
V oddělení SPAeVITA se můžete nechat hýčkat nejrůznějšími masážemi, kosmetickými procedurami, zábaly a koupelemi.