NARCIS - Rabac - Chorvatsko - Istrie

NARCIS - Rabac (Z0028R20)

Chorvatsko > Istrie
Strava polopenze
Sleva za včasný nákup do (LÉTO-10): 31.03.2020
NOVINKA v nabídce CK Atis
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Balkon
Pobyt se zvířetem nepovolen
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna:
Solárium
Fitness
Parkoviště
Stolní tenis
Tenisový kurt:
Půjčovna kol:
Golf:
Bazén - koupaliště:
Přírodní koupání: 100 m
od 1 040 Kč / noc Zarezervovat
Informace Ceny Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

AKČNÍ NABÍDKA

PŘÍMO NA PLÁŽOVÉ PROMENÁDĚ

PROČ K NÁM ?

Proč hotel Narcis Rabac:
- zrekonstruovaný prázdninový resort vhodný pro dospělé s dětmi
- přímo na plážové promenádě (100 m od přírodní oblázkové pláže)
- 300 m od centra města Rabac

POLOHA

Kompletně zrekonstruovaný prázdninový resort je situován v maslinické zátoce populárního letoviska Rabac jen 100 m od krásné přírodní oblázkové pláže (přímo na plážové promenádě). Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v 300 m vzdáleném centru města Rabac. Poloha hotelu je ideální k poznávání krásných míst v okolí (ostrov Brioni, Plitvická jezera, Šibenik, Vranské jezero, Národní park Paklenica).

VYBAVENÍ

Hotelový komplex tvoří tři zrekonstruované hotely - Narcis, Hedera a Mimosa/Lido Palace. V každém hotelu je recepce, restaurace, aperitiv bar, a'la carte restaurace, grill bar, market, solárium, wellness (v hotelu Mimosa za poplatek), sauna a fitness zdarma. V areálu před hotely jsou vybudované venkovní bazénové komplexy se sladkou vodou pro dospělé i pro děti, bar u bazénu, lehátka zdarma (omezené množství) a slunečníky za poplatek. Wi-Fi připojení v celém komplexu zdarma. Bezplatné parkování. Tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, bocca, basketbal, volejbal, házená, půjčovna motocyklů a horských kol, vodní sporty.

UBYTOVÁNÍ

a) 2 - lůžkové pokoje STANDARD : SAT/TV, klimatizace, výhled do ulice
b) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR s možností přistýlky : SAT/TV, klimatizace, chladnička, sejf, fén, telefon, balkon, výhled na moře
c) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR FAMILY s možností dvou přistýlek : SAT/TV, klimatizace, chladnička, sejf, fén, telefon, balkon, výhled na moře (povolená obsazenost: 2 dospělí + 1 nebo 2 děti do 11,99 let nebo 3 dospělí)
d) 1 - lůžkové pokoje STANDARD: SAT/TV, klimatizace, výhled do ulice

CELKOVÁ KAPACITA

210 pokojů

STRAVA

Polopenze.

Možnost dokoupení LIGHT ALL INCLUSIVE ( v období 10.06.- 04.09.2020)

DÍTĚ

Jedno dítě do 6,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.

SLEVY A VÝHODY

Na pobyt nelze uplatnit žádnou slevu mimo uvedené!!

SLEVA 10% za včasný nákup platí do 31.03.2020.

Dítě zdarma a dětská cena platí v doprovodu 2 plně platících osob.

UPOZORNĚNÍ: Speciální podmínky při uplatnění slevy za vč. nákup:
- záloha 50% z celkové ceny pobytu splatná do 14 dnů, nejpozději však do data platnosti slevy za vč. nákup
- odlišné storno podmínky: 50% stornopoplatek od zakoupení pobytu do 21 dnů před nástupem na pobyt, dále viz Smluvní podmínky ATIS
- každá změna po uplynutí data platnosti slevy za včasný nákup (jméno účastníka, termín) je považována za storno pobytu

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

UPOZORNĚNÍ: Speciální podmínky při uplatnění slevy za vč. nákup:
- záloha 50% z celkové ceny pobytu splatná do 14 dnů, nejpozději však do data platnosti slevy za vč. nákup
- odlišné storno podmínky: 50% stornopoplatek od zakoupení pobytu do 21 dnů před nástupem na pobyt, dále viz Smluvní podmínky ATIS
- každá změna po uplynutí data platnosti slevy za včasný nákup (jméno účastníka, termín) je považována za storno pobytu

KOUPÁNÍ

venkovní bazén se sladkou vodou, 2 vnitřní bazény s vyhřívanou vodou (uzavřeny červenec - srpen), pláž oblázková (100 m)

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

POBYT SE ZVÍŘETEM

NEPOVOLEN

PARKOVÁNÍ

0 Eur/den

DALŠÍ SLUŽBY

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA - Cena zpáteční jízdenky 2 390,- Kč/osoba
RABAC a zpět

Nástupní místa:
Bez příplatku: Praha, Příbram/ Benešov, Písek/ Tábor, Strakonice, České Budějovice, Kaplice, Ostrava, Frýdek Místek, Nový Jičín, Hranice, Lipník n. B., Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov

Za příplatek 100,- Kč - Brandýs n. Labem
Za příplatek 150,- Kč – Mladá Boleslav, Plzeň, Domažlice, Kdyně, Klatovy, Humpolec, Jihlava, Kroměříž
Za příplatek 200,- Kč – Liberec, Jablonec, Turnov, Pardubice, Hradec Králové, Bruntál, Opava, Hořice, Chomutov, Most, Teplice, Ústí n. Labem, Děčín, Uherské Hradiště, Zlín

POZN. minimální počet účastníků pro svoz z jednoho místa je 4 osoby

Cena zahrnuje: přepravu jedné osoby TAM i ZPĚT (každá osoba – i dítě od 0 let - musí mít vlastní sedačku a vlastní jízdenku), přepravu jednoho příručního zavazadla o hmotnosti do 5 kg a přepravu jednoho cestovního zavazadla o hmotnosti do 15 kg.


Přeprava bude organizována následovně:
odjezd z ČR každý pátek v období 29.05. - 20.09.2020 ( poslední turnus je tedy odjezd 11.09. z ČR, návrat 20.09. do ČR), příjezd do Chorvatska v sobotu.
Po příjezdu do cílového střediska řidiči dodržují nezbytnou bezpečnostně – dopravní přestávku, po ní následují odjezdy zpět z Chorvatska v sobotu večer a příjezd v neděli do ČR. Cestující budou informováni o čase odjezdu na informační tabuli v hotelu nebo delegátem prostřednictvím SMS.

Ostatní podmínky přepravy: přeprava zvířat není možná. Přeprava do Chorvatska je zajištěna klimatizovanými autobusy, jenž splňují veškeré předpisy dle norem Evropské unie. Autobusy jsou vybaveny TV s DVD přehrávačem, je zde možnost zakoupení teplých a chlazených nápojů (v Kč).
V průběhu přepravy cestující sedí na sedadle. Pohyb po autokaru není možný s výjimkou nezbytného pohybu např. na WC. Cestující jsou povinni respektovat nařízení řidičů a průvodce a respektovat přepravní řád.
Klienti jsou povinni dostavit se na nahlášené místo odjezdu nejpozději 20 minut před plánovaným odjezdem. Svozy v rámci příplatkových nástupních míst mohou být uskutečněny autokary, mikrobusy příp. osobními automobily. Hlavními přestupními místa jsou Praha, Brno, České Budějovice. Vzhledem k možným nepředvídatelným událostem na trase se může přeprava prodloužit dle okolností, které cestovní kancelář ani dopravce nemůže ani při nejlepší vůli ovlivnit.

Dopravu zajišťuje CK KOMPAS Praha s.r.o.

Přehled balíčků

REKREAČNÍ POBYT:
- ubytování s polopenzí (snídaně a večeře formou bufetu, u večeře 1 nápoj v ceně). Možnost dokoupení LIGHT ALL INCLUSIVE (plná penze s nápoji u obědů a večeří, odpolední snack, zmrzlina, sendvič, mini pizza)

BONUSY ZDARMA:
- pravidelné animační programy pro děti i dospělé ( cca od 19.5. - 7.9.) - soutěže, kreativní dílny, kvízy, mini klub (snack a 1 nápoj / den v ceně), hřiště, dětský bazén, tobogán na pláži, zábavné večerní show, živá hudba
Zobrazit ceny
REKREAČNÍ POBYT
04.10. - 02.11.
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 3
(a) Dospělý na lůžku polopenze Na noc 1040
(b) Dospělý na lůžku polopenze Na noc 1320
(b) Dospělý na přistýlce polopenze Na noc 1060
(b) Dítě na přistýlce (7 - 11,99 let) polopenze Na noc 660
(b) Dítě na přistýlce ZDARMA (0 - 6,99 let) polopenze Na noc 0
(c) Dospělý na lůžku polopenze Na noc 1320
(c) Dospělý na přistýlce polopenze Na noc 1060
(c) Dítě na přistýlce (7 - 11,99 let) polopenze Na noc 660
(c) 1. Dítě na přistýlce ZDARMA (0 - 6,99 let) polopenze Na noc 0
(c) 2. dítě na přistýlce (0 - 11,99 let) polopenze Na noc 660
(d) Dospělý na lůžku polopenze Na noc 1460
povinné
REKREAČNÍ POBYT
04.10. - 02.11.
Pobytová taxa - dospělý Na noc 42
Pobytová taxa - dítě (12 - 17,99 let) Na noc 21
Pobytová taxa - dítě (2 - 11,99 let) Na noc 0

Rabac

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Rabac je oblíbené letovisko lemované průzračným mořem a malebnými zelenými pahorky – přezdívá se mu Perla Kvarneru. Původně rybářská osada se změnila v moderní a živou letní turistickou destinaci. Nejdete tu oblázkové pláže, skvělou středomořskou kuchyni i historické památky v blízkém Labinu. Turisté sem jezdí i v zimě na ozdravné pobyty. Najdete zde dvě sportovní střediska s širokou nabídkou služeb. Můžete se věnovat podmořskému rybolovu, vodnímu lyžování, jízdě na vodních skútrech a hlavně potápění, pro které jsou zde ideální podmínky (mys Sveta Marina). V okolí Rabacu jsou upravené cyklostezky, samozřejmostí jsou hřiště pro volejbal, fotbal či minigolf. Kulturní akce v létě představují koncerty, lidové slavnosti nebo festivaly. O další zábavu se postarají rabacké hotely s tanečními večery či diskotékami. Ve viditelné vzdálenosti Rabacu se nachází vyhledávaný ostrov Cres.

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Tento hotel nebyl ohodnocen!