ZDARMA NA PIVNÍ FESTIVAL V PLZNI - „SLUNCE VE SKLE“ - Česká republika - Západní Čechy

ZDARMA NA PIVNÍ FESTIVAL V PLZNI - „SLUNCE VE SKLE“ (H3124R24pivo)

Česká republika > Západní Čechy
Strava snídaně
Železniční stanice:
Autobusová zastávka:
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Plzeň

UPŘESNĚNÍ LOKALITY


Statutární město Plzeň je metropolí Plzeňského kraje na soutoku řek Mže, Radbuza, Úhlava a Úslava, z nichž pak vzniká řeka Berounka. Počtem obyvatel se řadí na čtvrté místo v České republice. V roce 2015 bylo vyhlášeno Evropským hlavním městem kultury. V historickém centru najdete barokní a renezanční domy, uličky jako ze středověku a katedrálu sv. Bartoloměje s nejvyšší kostelní věží v Čechách. Unikátní jsou zdejší přístupné Loosovy interiéry či Velká synagoga, ta největší v České republice. K prozkoumání láká také plzeňské podzemí. Z Plzně pochází i loutky Spejbla a Hurvínka, jejichž sochy najdete v Šafaříkových sadech. Plzeň je také průmyslové centrum neoddělitelně spjaté s tradicí závodů Škoda. V několika bývalých továrních halách čeká na všechny vědátory Techmania Science Center s řadou interaktivních exponátů. Plzeň prostě žije a má mnoho co nabídnout. Vrhněte se do objevování jejích krás!

V Plzni doporučujeme navštívit:
Pivovar Plzeň - od roku 1842 v Plzni tvoří legendu českého piva a tou je Plzeňský Prazdroj. V pivovaru na Vás čeká komentovaná prohlídka celého pivovaru s prohlídkou pivních sklepů a následnou ochutnávkou piva.
Historické podzemí - Fascinující cestu v labyrintu chodeb, sklepů a studní budovaných od 13. století obohacuje expozice knihtisku, funkční replika vodního kola nebo fragmenty ze zbouraných domů.
Království jedu - Unikátní expozice „Království jedu“ v plzeňské zoo, nemá v České republice obdoby. Žijí zde nejjedovatější hadi světa a je mimořádně zabezpečený.
Rozhledna na Chlumu - Přijďte se přesvědčit, jak krásný je výhled na Plzeň, Brdy i Český les. 25 metrů vysoká vyhlídková věž na kopci Chlum (416 m n. m.) nedaleko centra Plzně byla postavena v roce 1929, díky celorepublikové sbírce.

Tipy na výlety do okolí:
Farmapark u Toma (9 km) - Náš farmapark je budován jako kontaktní, tzn. že můžete do většiny výběhů za zvířátky.
Rezervace divokých koní (15,4 km) - Rezervaci obývají divocí koně a mladé jalovice praturů. Pomáhají zde spásáním trávy pečovat o cenný biotop.
 Mariina skála (21,6 km) - Dřevěný vyhlídkový altánek na Mariině skále najdete v přírodním parku Kornatický potok nedaleko zámku Kozel a hradu Lopata. Dnešní vyhlídka je replikou původní stavby z 19. století, která byla zničena při velké vichřici v 50. letech minulého století.

Možnosti koupání v Plzni a okolí:
Plavecký areál Plzeň - Zajímavý plavecký areál s množstvím atrakcí, který za návštěvu určitě stojí! Je zde krytý i venkovní bazén a saunu, tobogán, divoká řeka, relaxační bazén, malý dětský výukový bazén, vířivky a parní komory pro muže a ženy.
Pivní lázně v Plzni - Lázně mají čtyři vany a jednu dvoj vanu s čepováním piva během koupele; lidé se vykoupají v pivovarské mladině. Kapacita nového zařízení v různých provozech je na rezervace až 15 lidí. Pivní vany doplňuje všechny druhy masáží, infrasauna, wellness, suchá sauna a pivní parní lázeň.

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

SLUNCE VE SKLE - festival minipivovarů v termínu 13.9. - 15.9.24. Náš tip - jeďte VLAKEM!

URČITĚ OCENÍTE

Proč navštívit PIVNÍ FESTIVAL "Slunce ve skle" v Plzni v termínu 13.9. - 14.9.24:
- vstup ZDARMA
- 17. ročník Festivalu minipivovarů na nádvoří pivovaru Purkmistr přiláká na selskou náves v plzeňských Černicích několik desítek minipivovarů především z Čech
- festival spojuje to nejlepší z pivovarnictví, gastronomie a zábavy.
- degustovat tu můžete pivo ve skle po 0,1 ml. Pokud budete mít žízeň, samozřejmě si tu dopřejete i velké.
- více informací o festivalu najdete na ZDE.
- DOPORUČUJEME DOPRAVE VLAKEM. Z Prahy rychlé a časté spojení - co hodinu (cesta trvá jen 1 h 15 min)

Co "pivního" na Vás dále v Plzni čeká:
- Plzeňský pivovar PRAZDROJ- prohlídka pivovaru, více informací ZDE.
- Pivovarské muzeum - více informací ZDE.
- další zážitky (podzemí, Příběh plzeňského piva aj.) v rámci pivovaru najdete ZDE.

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel Lions *** Plzeň najdete nedaleko historického centra Plzně a v těsné blízkosti jednoho z městských parků a řeky Radbuzy.

Město Plzeň má strategickou polohu na dálnici D5 mezi Prahou (D5, 80 km), Mnichovem (D5, A93, 280 km) a Norimberkem (D5, A6, 180 km). Plzeň má mnoho možností pro volnočasové aktivity např. pivovar Plzeňský Prazdroj, Pivovarské muzeum, Historické podzemí, Techmanii, ZOO aj.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace Lions, konferenční sál a několik školících místností, Wi-Fi, hotelové podzemní garáže (pod dohledem kamerového systému), uzamykatelné parkoviště s možností dobíjení elektromobilu.

KDE BUDETE SPÁT

Hotel Lions Plzeň: 1 a 2 - lůžkové pokoje, Sprcha nebo vana + WC, SAT/TV, telefon, Wi-Fi

FORMA STRAVY

snídaně - formou bufetu v hotelové restauraci.

DÁLE PRO VÁS

DOPORUČUJEME DOPRAVU VLAKEM:

pátek 13.9.2024, Praha → Plzeň
EC 358 Bavorský expres: 09:35 Praha hl. n. → 10:58 hod na Plzeň Hl. n. (délka 1 h 23 min).
Západní expres jezdí z Prahy směr Plzeň v intervalu co 2 hod (vždy 35 min po celé).

Více informací a možnost zakoupení jízdenek ZDE.

neděle 15.9.2024, Plzeň → Praha
EC 355 Bavorský expres: 13:00 Plzeň hl. n. → 14:22 hod na Praha Hl. n. (délka 1 h 22 min).
Bavorský expres jezdí z Plzně směr Praha v intervalu co 2 hod (vždy v celou)
Více informací a možnost zakoupení jízdenek ZDE.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Plavecký areál Plzeň - Slovany (1,8 km) - vnitřní bazén 50x25 m, tobogán, divoká řeka, vířivky, relaxační bazén, dětské brouzdaliště, parní komory, venkovní bazén aj.

TIPY NA ZIMNÍ AKTIVITY

V Plzni se nudit nebudete:

Plzeňský pivovar PRAZDROJ- prohlídky, Pivovarské muzeum a další zážitky v rámci pivovaru najdete ZDE.
Informace o prohlídce pivovaru Prazdroj ZDE.
Informací o Pivovarském muzeu ZDE.


Památky: Katedrála sv. Bartoloměje s nejvyšší kostelní věží v Česku, Velká synagoga, Františkánský klášter s kostelem Nanebevzetí Panny Marie, Náměstí Republiky (v historickém centru města Plzně je se svými rozměry 139 krát 193 metrů jedním z největších náměstí nejen v České republice, ale i v celé Evropě

Sport: V Plzni najdete více jak 160 sportovišť: zimní stadiony, plavecké bazény, fitness centra, sportovní areály, skateparky, in-line dráhy, hřiště na plážové sporty, lanová centra, turistické a cyklo trasy, minigolf, golf, horolezectví, bowling a kulečník, squash, zorbing, superkarting aj.

Divadla - Divadlo J.K. Tyla, Divadlo Alfa, Divadlo Dialog, Divadlo pod lampou, Divadlo Pluto, Divadelní spolek loutkové divadlo Špalíček, Loutkové divadlo V Boudě, Divadelní festivaly v Plzni

Divadelní festivaly v Plzni - Mezinárodní festival Divadlo, Skupova Plzeň, Divadelní léto pod plzeňským nebem

Muzea: Západočeské muzeum, Národopisné muzeum, Muzeum církevního umění, Pivovarské muzeum a plzeňské historické podzemí, Patton Memorial Pilsen, Muzeum loutek a Muzeum strašidel, Západočeská galerie, Galerie města Plzně, Galerie Jiřího Trnky

Techmania science center - Stovky interaktivních exponátů, gyroskop, 3D planetárium, programy v dílnách a laboratořích, krátké filmy promítané na obří interaktivní globus nebo zábavné vědecké show – to je Techmania Science Center v Plzni.

Centrum Caolinum - prohlídky podzemí caolinového dolu. Více informací ZDE

Cyklovýlety: Na kole do Rokycan, Cyklovýlet podél Hracholuské přehrady, Židovská cesta v Plzni, Plzenecká Železnice, Stezka po stopách Popelky (vydejte se po stopách Popelky. Poznejte místa, kde Popelka bydlela, kam jezdila za Rozárkou nebo kde měl stáj Jurášek. Kolem hradu Švihov vede stezka, která vám všechna místa ukáže. Na hradě Švihov začíná pohádková stezka, která vám ukáže místa, kde se natáčela jedna z našich nejoblíbenějších...),

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolnění pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

v ceně

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

zdarma (na hotelovém parkovišti)

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Plzně. Z Prahy jezdí přímé vlakové spoje (cesta trvá cca 1 h 15 min ).
Vlakové nádraží je v centru, odtud ze zastávky "Pařížská" (je cca 400 m od Hl. nádraží, jakoby u Lidlu) MHD č. 14 k hotelu na zastávku Samaritská.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Plzně na CAN Plzeň.
Z Prahy jezdí přímé autobusové spoje FlixBus nebo Regiojet (cesta trvá cca 1 hod).

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM

Příjezd po D5, výjezd exit 73 a pak pokračovat po silnici č. 20 cca 1 km, poté odbočit vlevo na Jasmínovou, u stanice Policie ČR odbočit vpravo na ulici Nepomuckou. U parku Homolka odbočit vlevo, přejet most přes řeku a pokračovat po hlavní až k hotelu.
Parkování na hotelovém parkovišti nebo v hotelových garážích.

Vzdálenost Praha - Plzeň cca 100 km.

Vzdálenost:
Z Prahy: 93,4 km, z Českých Budějovic: 143,5 km, z Brna: 297,6 km, z Ostravy: 462,9 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

PARKHOTEL Plzeň - Plzeň
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel PARKHOTEL Plzeň - Plzeň

Česká republika Západní Čechy

Hotel Parkhotel Plzeň se nachází v příjemném prostředí Borského parku situovaného v jižní části města Plzně, se snadnou dosažitelností centra města a ...

VENKOVNÍ ZDARMA BAZÉN • VZHŮRU DO METROPOLE ČESKÉHO ZÁPADU (ZOO, Techmania, sport, muzea, pivovar ...

polopenze

H2312R24

od 1 580 Kč / noc
10,0 Detail