CENTRAL - Plzeň - Česká republika - Západní Čechy

Hotel CENTRAL - Plzeň (H2874R22)

Česká republika > Západní Čechy
Strava snídaně
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem povolen: 250,- kč/den
Internet: Wi-Fi v hotelu
Restaurace v objektu
Kavárna
Sauna: v hoteli
MHD: 150 m
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Plzeň

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Statutární město Plzeň je metropolí Plzeňského kraje na soutoku řek Mže, Radbuza, Úhlava a Úslava, z nichž pak vzniká řeka Berounka. Počtem obyvatel se řadí na čtvrté místo v České republice. V roce 2015 bylo vyhlášeno Evropským hlavním městem kultury. V historickém centru najdete barokní a renezanční domy, uličky jako ze středověku a katedrálu sv. Bartoloměje s nejvyšší kostelní věží v Čechách. Unikátní jsou zdejší přístupné Loosovy interiéry či Velká synagoga, ta největší v České republice. K prozkoumání láká také plzeňské podzemí. Z Plzně pochází i loutky Spejbla a Hurvínka, jejichž sochy najdete v Šafaříkových sadech. Plzeň je také průmyslové centrum neoddělitelně spjaté s tradicí závodů Škoda. V několika bývalých továrních halách čeká na všechny vědátory Techmania Science Center s řadou interaktivních exponátů. Plzeň prostě žije a má mnoho co nabídnout. Vrhněte se do objevování jejích krás!

Můžete navštívit:

Pivovar Plzeň -  od roku 1842 v Plzni tvoří legendu českého piva a tou je Plzeňský Prazdroj. V pivovaru na Vás čeká komentovaná prohlídka celého pivovaru s prohlídkou pivních sklepů a následnou ochutnávkou piva.

Plzeňské podzemí – Vznikalo postupně již od založení města v roce 1925. Sklepy a chodby sloužily jako zásobárna potravin, ale také v ohrožení poskytovaly úkryt a únikové cesty z obleženého města. Součástí prohlídkového okruhu jsou archeologické nálezy nebo funkční replika vodního kola.

Velká synagoga – je největší synagogou v České republice, druhá největší v Evropě a třetí na světě. Byla postavená v letech 188-1893 v maursko-románském slohu.

Hodnocení hotelu (1 hodnocení)

CENTRAL - Plzeň (H2874R20)

Soňa 02.3.2020

ubytování je přímo v centru dění.Snídaně vyhovující.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

ZA HISTORIÍ PLZEŇSKÉHO PIVA

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Central Plzeň
- v samém srdci města na náměstí Republiky

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel Central **** je umístěn v samém centru Plzně na náměstí Republiky. Má ideální polohu s rychlým tramvajovým napojením na železniční a autobusové nádraží.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace s výhledem na Náměstí Republiky, kavárna, salonky, výtah, Wi-Fi připojení v celém hotelu, posilovna, parkoviště v uzavřeném dvoře.
Wellness: finská, tropická a aroma sauna se sprchou, parní kabina, tepidárium, hydromasážní whirlpool, sluneční louka, za příplatek masáže.

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje některé s možností přistýlky a 3 - lůžkové pokoje, sprcha nebo vana, WC, SAT/TV, telefon, minibar, fén, Wi-Fi připojení.

Pokoje s balkonem bez příplatku pouze jako nezávazné přání klienta.

CELKOVÁ KAPACITA

72 pokojů

FORMA STRAVY

snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení obědů a večeří na místě.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko (příp. v postýlce je-li k dispozici) ZDARMA.

UPOZORNĚNÍ

Neobsazené lůžko se netoleruje.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Plavecký areál SLOVANY (cca 2,5) - vnitřní a vnější 50m bazén, dětský bazén, tobogán, divoké řeky, vířivky, relaxační bazén , sauna aj.
Plavecký areál LOCHOTÍN (3,5 km) - krytý plavecký bazén, dětský bazén a venkovní areál vč. dětského brouzdaliště.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

neúčtuje se

POBYT SE ZVÍŘETEM

250,- Kč /den

PARKOVÁNÍ

zdarma

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Plzně na "Plzně hl. nádraží" (1,5 km), dále MHD ze zastávky "Železniční" tramvají č. 1 nebo 2 do zastávky "Náměstí Republiky", která je cca 150 m od hotelu

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Plzně na "Autobusové nádraží CAN" (cca 2,5 km), odtud tramvají ze zastávky CAN Skřivanská tramvají č. 2 do zastávky "Náměstí Republiky", která je cca 150 m od hotelu .

PŘÍJEZD AUTEM

Autem od Prahy do Plzně, sjezd č. 67, dále po silnici č. 26 do Plzně, po Rokycanské a "U Prazdroje", na světelné křižovatce u hotelu Angelo rovně směr vnitřní město, po ulici Pražská, U Zvonu, Zbojnická najet na náměstí, na konci náměstí zabočit vpravo, a poté těsně před katedrálou zabočit vlevo na ul. Riegerovu - zde je vjezd do dvora hotelu Central. Parkování ve dvoře na hotelovém parkovišti.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

PARKHOTEL Plzeň - Plzeň
2022

Hotel PARKHOTEL Plzeň - Plzeň

Česká republika Západní Čechy

Hotel Parkhotel Plzeň se nachází v příjemném prostředí Borského parku situovaného v jižní části města Plzně, se snadnou dosažitelností centra města a ...

VENKOVNÍ ZDARMA BAZÉN • VZHŮRU DO METROPOLE ČESKÉHO ZÁPADU (ZOO, Techmania, sport, muzea, pivovar ...

polopenze

H2312R22

od 1 312 Kč / noc
10,0 Detail
PARKHOTEL Plzeň - Plzeň
2023

Hotel PARKHOTEL Plzeň - Plzeň

Česká republika Západní Čechy

Hotel Parkhotel Plzeň se nachází v příjemném prostředí Borského parku situovaného v jižní části města Plzně, se snadnou dosažitelností centra města a ...

VENKOVNÍ ZDARMA BAZÉN • VZHŮRU DO METROPOLE ČESKÉHO ZÁPADU (ZOO, Techmania, sport, muzea, pivovar ...

polopenze

H2312R23

od 1 578 Kč / noc
10,0 Detail