RICHARD - Mariánské Lázně - Česká republika - Západní Čechy

Hotel RICHARD - Mariánské Lázně (H2749R24)

Česká republika > Západní Čechy
Strava polopenze
BEZLEPKOVÁ strava
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet: Wi-Fi
Restaurace v objektu
Krytý bazén: v hotelu
Přírodní koupání: 4 km
Železniční stanice:
Autobusová zastávka:
MHD:
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Mariánské Lázně

UPŘESNĚNÍ LOKALITY


Město Mariánské Lázně leží v rozlehlé dolině na západě Čech v nadmořské výšce 576 až 626 m n. m. Pás lesů široký téměř 20 km protkaný množstvím turistických stezek se nachází v bezprostřední blízkosti lázní. Mariánské Lázně jsou v celém světě známé jednak díky svým léčebným metodám a účinným a kvalitním léčivým zdrojům, jednak i pro své malebné okolí. Na území lázeňské zóny bylo objeveno okolo 100 studených pramenů minerální vody s vysokým obsahem oxidu uhličitého. Některé z nich se používaly už na počátku 16. století. Skutečnou perlou mezi městskými stavbami, postavenými v neoklasicistním stylu, je kolonáda z roku 1889.

V Mariánských lázních doporučujeme navštívit:
Zpívající fontána - Zpívající fontána byla vybudována v letech 1982–1986 při rekonstrukci promenády akademickým architektem Pavlem Mikšíkem. Působivé vodní obrazce jsou tvořeny z deseti střikových systémů, jejichž kombinace řídí počítač.

Lázeňská kolonáda - Centrem lázeňského života byly vždy kolonády. Hlavní kolonáda Mariánských Lázní je novobarokní stavba z let 1888-1889, která se stala dominantou lázeňské promenády.

Rozhledna Hamelika - Nedaleko Mariánských Lázní leží rozhledna Hamelika. Rozhledna z roku 1876 stojí ve výšce 723 m n.m. a je volně přístupná všem, kdo si chtějí užít výhled na lázeňskou část města Mariánské Lázně, Slavkovský les či Zelenou horu.

Městské muzeum a galerie - Navštivte nejstarší dům v Mariánských Lázních z roku 1818 spjatý se jménem básníka J. W. Goetha. Nahlédněte do historie Goethových pobytů i do tajemství jeho lásky k mladičké Ulrice von Levetzow. Vydejte se po stopách léčivých pramenů a nechte se unést sladkou historií lázeňských oplatek.

Tipy na výlety do okolí:
Klášter Teplá (18,2 km) - Na řece Teplé, v Tepelské vrchovině na západě Čech, leží nedaleko Mariánských Lázní město a klášter Teplá. Prohlédnete si zde historické interiéry s rozsáhlou knihovnu, součástí expozice je kompletní sbírka portrétů všech opatů, kteří vedli klášter od 12. až do 20. století.

Rozhledna Panský vrch (4,4 km) - Na vyhlídkovou plošinu ve výšce 40 metrů vede 207 schodů a pokochat se můžete celokruhovým výhledem na Slavkovský les, Mariánské lázně, Lázně Kynžvart, Dyleň a Přimdu.

Farská kyselka ve Slavkovském lese (6,9 km) - Farská kyselka je chutný pitný pramen, který vyvěrá v nadmořské výšce 767 metrů v lese mezi obcí Prameny a Mariánskými Lázněmi. Je kryt dřevěným altánkem a poskytuje pěkné místo k odpočinku.

Možnosti koupání v Mariánských lázních a okolí:
Koupaliště lido - Koupaliště leží v krásné přírodní scenérii Mariánských Lázní, 2 km od centra města uprostřed lesů. Koupaliště Lido bylo založeno v roce 1932 a upraveno z rybníka, který měl ideální polohu pro vybudování přírodního koupaliště.

Hodnocení hotelu (12 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

RICHARD - Mariánské Lázně (H2749R22)

02.12.2022

Jako vždy jsme s vaší CK Atis velice spokojeni pobyt v hotelu Richard jsme si užili personál milý všude čisto, jídlo výborné. Uz se těšíme až s vaší CK někam vyrazíme. dekujeme😁

10 Hodnocení

RICHARD - Mariánské Lázně (H2749R22)

Jana Kuklíková 23.8.2022

Dobrý den, jsme spokojené s kvalitou ubytování, ochotným personálem, službami (procedury, wellness) a s vynikající kvalitou kuchyně (snack a večeře). Ocenili bychom místo 3. jídla (studené mísy k večeři) jedno jídlo bezmasé. Také jsme nebyli spokojené s pestrostí jídla u bufetové snídaně. Především málo zeleniny a pestřejší sortiment sladkého. Škoda, že neposíláte do emailu celkovou nabídku procedur i s ceníkem. Kdybychom o ní věděli dříve, využili bychom jich více. Mockrát děkujeme za příjemný pobyt. Jana Kuklíková

8 Hodnocení

RICHARD - Mariánské Lázně (H2749R22)

09.3.2022

10 Hodnocení

RICHARD - Mariánské Lázně (H2749R20)

Vlastimila Vořechoská 20.10.2020

Vše super

10 Hodnocení

RICHARD - Mariánské Lázně (H2749R20)

Kapalova 04.7.2020

Velká spokojenost,příjemné ubytování. Stravování dobré a hlavně jsme si krásné uzily okolní procházky a relax.

10 Hodnocení

RICHARD - Mariánské Lázně (H2749R20)

Mgr. Lenka Maršíčková 19.2.2020

Ubytování bylo velmi dobré.Stravování v příjemném prostředí, jídla výborné kvality-pochvala všem kuchařům,zvláště studená kuchyně byla velmi nápaditá a inspirativní.
Všechny procedury příjemné a jak je uváděno v letáku.Lázeňský personál zasluhuje také jen pochválit.
Připomínám vířivku a plavání v bazénu kdykoliv.
Celý týden nám sněžilo a pršelo, nám to ale nevadilo a chceme na podzim přijet znovu.
Vřele doporučuji.

10 Hodnocení

RICHARD - Mariánské Lázně (H2749R20)

Mgr. Pelikánová 02.1.2020

Byla jsem spokojena s kvalitou stravování i ubytování.

10 Hodnocení

RICHARD - Mariánské Lázně (H2749R19)

Karel Lorenc 21.10.2019

Dobrý den . Omlouvám se, že reaguji tak pozdě, ale počítač stávkoval. Co se týče hodnocení pobytu, nelze než jenom chválit. Byli jsme velice spokojeni, vyhověli nám i požadavkem na pokoj. Jídlo bez připomínek a přístup personálu perfektní. Protože jsme tam byli v březnu, tak jsme si to rádi zopakovali. A Vaši cestovní kancelář nelze jinak hodnotit než kladně. Vždy jste ochotní a zařídíte vše perfektně. Už se těšíme až přijde nový katalog co si vybereme. Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně spokojených zákazníků. Hezký den. Karel Lorenc.

10 Hodnocení

RICHARD - Mariánské Lázně (H2749R19)

Kalaš 05.9.2019

Výborné jídlo a vstřícný personál.

10 Hodnocení

RICHARD - Mariánské Lázně (H2749R19)

Adriana Haschkeová 26.8.2019

S pobytem jsem byla spokojená, ubytování kvalitní, jídlo skvělé, procedury dobré, wellnes super.
Umístění hotelu ideální.

10 Hodnocení

RICHARD - Mariánské Lázně (H2749R19)

Horský Miroslav 03.6.2019

S úklidem ve sprchách u bazénu to "moc nepřeháněli." Odmočené náplasti tam ležely v rohu celý týden. Chaos v jídelně. Hosté nevěděli kde mají sedět, protože jejich místo personál "přiklepnul" jinému hostu, který přijel později. Čtyři hvězdičky bychom jim nedali ani náhodou.(Maximálně tři hvězdičky.) Majitel hotelu pan Robert Změlík, tam už asi hodně dlouho nebyl na kontrole. Bylo toho více, s čím jsme nebyli spokojeni, ale nechceme být "šťouralové."

Dobrý den, 

děkujeme Vám za hodnocení pobytu v hotelu Richard. Vaše postřehy jsme předali vedení hotelu, aby sjednali nápravu pro další pobyty.
Tým ATIS a.s.

6 Hodnocení

RICHARD - Mariánské Lázně (H2749R19)

Karel Lorenc. 03.4.2019

Dobrý den. Zasílám Vám hodnocení pobytu. Tento pobyt nemůžu hodnotit jinak, než kladně. Byli jsme velice spokojeni jak s ubytováním, kvalitou stravování a procedurami. Personál hotelu velice příjemný a ochotný vyhovět každému požadavku. Ještě jednou, byli jsme velice spokojeni a Vaše cestovní kancelář vše perfektně zařídí. Jen jedna maličkost. Trolejbus č.5 o víkendu nejezdí, jede č. 7.

Vážený pane Lorenci,

jsme rádi, že se Vám pobyt v hotelu Richard líbil a děkujeme za upozornění ohledně víkendového spojení do hotelu. Opravili jsme informace v textových popisech.
Ještě jednou děkujeme 
Hana Tomčíková
ATIS a.s.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

● BAZÉN ZDARMA

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Richard Mariánské Lázně:
- v blízkosti lázeňské kolonády naproti Ruskému kostelu
- bazén zdarma
- pitná kúra léčebného pramene přímo v hotelu

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel Richard se nachází v Mariánských Lázních u vstupu do lázeňských lesů a parků, přímo naproti historickému Pravoslavnému kostelu Sv. Vladimíra, cca 700 m od kolonády.

Hotel se zaměřuje na léčbu: močové cesty (močový měchýř, ledviny), dýchací cesty (průdušky, plíce), pohybové ústrojí (záda, klouby), nádory po úspěšně ukončené léčbě /v remisi/, metabolická onemocnění (diabetes, dna), nemoci trávicího ústrojí, oběhové nemoci - srdce, cévy.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace.
WELLNESS: krytý rehabilitační bazén (cca 9x4 m), vířivka, sauna, fitness-studio, moderní rehabilitační a wellness centrum (masáže, elektroléčba, uhličité a perličkové koupele, inhalace, magnetoterapie, plynové injekce, plynové obálky, rašelinové zábaly, Thermoterapie, parafín, oxygenoterapie a další), kosmetika, pedikúra a manikúra (nutné předem objednat), denně od 7 - 10 hodin pitná kúra léčebného pramene přímo v hotelu.

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje, Spr./vana + WC, SAT/TV, fén, telefon, trezor, minibar (minibar za poplatek).

Pokoje s balkonem (nutné dopředu ověřit) za poplatek 150 Kč / pokoj/ noc (platba na místě na recepci).

CELKOVÁ KAPACITA

58 pokojů

FORMA STRAVY

Polopenze.
Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Bezlepková strava za příplatek 150 Kč / noc.
Bezlaktózová strava za příplatek 200 Kč / noc.
Poplatky placené na místě.

POBYT S DĚTMI

Pobyty nejsou určeny dětem.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 10% za včasné knihování 90 A VÍCE DNÍ PŘED NÁSTUPEM

MOŽNOST KOUPÁNÍ

hotelový relaxační bazén (9 x 4 m), městský krytý bazén MARIÁNSKÉ LÁZNĚ (1 km) - plavecký a dětský bazén, vířivka. Přírodní koupaliště LIDO (cca 4 km ) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis, volejbal. Přehrada Jesenice (15 km).

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

JAK UŠETŘIT V LÁZNÍCH ? (klikněte)

Zpívající fontána
Zpívající fontána patří mezi dominanty Mariánských Lázní. Hraje denně od 7.00 do 19.00 každou lichou hodinu, ve 21.00 a 22.00 hodin včetně projekce s barevným osvětlením.

Park Boheminium
Do parku Boheminium v Mariánských Lázních, čtvrtého největšího parku miniatur v Evropě! Ten je unikátní nejen svým jedinečným zasazením do přírody, ale i širokou nabídkou do detailu propracovaných modelů českých památek v měřítku 1:25. Není tak divu, že si ho ročně prohlédne přes 115 000 lidí a stal se po právu nejnavštěvovanější atrakcí v celém kraji. https://www.boheminium.cz/

Přírodní park u Prelátova pramene
Přírodní park u Prelátova pramene nebo také “hravý pramen” nabízí vyžití především pro děti. Můžete si zde opéct buřty nebo vyzkoušet opičí dráhu, prolézačky a další atrakce. Park leží na okraji města Mariánské Lázně, v místech, kde park přechází do lesa. Rozprostírá se zde louka, kterou protéká potůček plný žulových balvanů a dva rybníky.

Naučná stezka Smraďoch a minerální pramen Farská kyselka
Naučná stezka Smraďoch, zápach který způsobuje sirovodík, je vzdálená cca 5 km od Mariánských Lázní. Nachází se na území přírodní rezervace Smraďoch. I přesto, že je dlouhá jen pár desítek metrů, nabízí zajímavou podívanou ze dvou vyhlídkových plošin na nepravé bahenní sopky a vývěry plynů oxidu uhličitého a sirovodíku. Právě pro zápach způsobující sirovodík, dostalo toto místo svoje jméno.

Léčivé prameny
Prameny se těší velké oblibě a některé jsou pojmenovány po významných osobnostech. Na poměrně malém území města vyvěrá na 40 minerálních pramenů a v blízkém okolí téměř 100 minerálních pramenů. Jedná se o železité kyselky. Minerální prameny jsou s obsahem oxidu uhličitého a minerálních solí. Díky chemickému složení se zde léčí onemocnění močových cest a ledvin, dýchacího ústrojí, pohybového ústrojí a nervových chorob. K pitným kůrám se využívá zejména 6 hlavních pramenů: Křížový, Rudolfův, Karolinin, Lesní, Ambrožův a Ferdinandův.

Premonstrátský klášter Teplá

Osada Teplá s premonstrátským opatstvím se nachází na levém břehu říčky Teplé v Tepelské vrchovině 1,5 km jižně od Teplé, 12 km východně od Mariánských Lázní, 12 km jihozápadně od Toužimi, 14 km severovýchodně od Plané a 9 km severozápadně od Bezdružic. http://www.klastertepla.cz/

Zámek Kynžvart
Reprezentativní letní sídlo kancléře Metternicha s nepřebernými sbírkami nádherných uměleckých děl, mincí, zbraní, vzácných knih i prvotisků či rukopisů, všelijakých kuriozit včetně vzácných osobních předmětů slavných historických osobností. https://www.zamek-kynzvart.eu

Zámek a hrad Bečov
Hrad a zámek Bečov je jedinečný soubor historických budov, z nichž nejvýznamnější je gotický hrad, renesanční palác a barokní zámek. Od roku 2002 je zde trvale vystavována unikátní ostatková schránka – relikviář sv. Maura, který je spolu s korunovačními klenoty nejcennější zlatnickou památkou České republiky. https://www.zamek-becov.cz/

Hrad Loket
Poznejte hrad Loket a jeho impozantní prostory, kde se snoubí kouzelná starobylost s krásou raného středověku. Hrad Loket je prodchnut historií, kde i příznivci tajemných příběhů si přijdou na své. https://www.hradloket.cz/


Dovolená POD ROZHLEDNOU:
Hamelika (vzdálenost 2 km), 722 m. n. m., 100 schodů
Dvacet tři metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Mariánské Lázně, Slavkovský les, Dyleň, Český les, Zelenou horu. Svým vzhledem má připomínat hradní zříceninu. Pokud budete mít štěstí, tak při vhodných podmínkách je na rozhledně slyšet zpívající fontána.
Provozní doba (bez záruky): neomezeně
Vstupné (bez záruky): zdarma
Rozhledna na Panském vrchu u Drmoulu (vzdálenost 7,5 km), 650 m. n. m., 207 schodů
Padesát pět metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Slavkovský les, Mariánské Lázně, Dyleň, Lázně Kynžvart, Přimda.
Provozní doba (bez záruky): volně přístupná od 15. března do 30. listopadu, uzavřena od 1. prosince do 14. března
Vstupné (bez záruky): zdarma

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod a večeří od 18:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den příjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

50 Kč / osoba / den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

NEPOVOLEN!

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

150 - 200 Kč / noc (na poptávku)

DALŠÍ SLUŽBY

Hotel přijímá tyto platební karty (bez záruky):
VISA, EC, Mastercard

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Mariánských Lázní (zastávka vlaková stanice) cca 2 km od hotelu. Odtud trolejbusem č. 5 (o víkendu č. 7) do stanice "Cristal", dále cca 350 m pěšky (směrem k Ruskému kostelu), hotel leží naproti Ruskému kostelu.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Mariánských Lázní (zastávka vlaková stanice) cca 2 km od hotelu. Odtud trolejbusem č. 5 (o víkendu č. 7) do stanice "Cristal", dále cca 350 m pěšky (směrem k Ruskému kostelu), hotel leží naproti Ruskému kostelu.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Směrem od Prahy po D5, exit 128 směr Planá, po silnici č. 21 do Mariánských Lázní, projet ulicí Plzeňskou a dále po Hlavní třídě, u Městské knihovny (resp. u hotelu Continental) odbočit vlevo na Ruskou ulici, po které pokračovat až k Ruskému kostelu. Hotel leží naproti Ruskému kostelu. Parkování u hotelu na poptávku, další možností je městské hlídané parkoviště cca. 500 m od hotelu Richard.

Vzdálenost:
z Prahy: 175,9 km, z Českých Budějovic: 211,7 km, z Brna: 374,5 km, z Ostravy: 543 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

BUTTERFLY - Mariánské Lázně
2024
Pojištění storna v ceně

Lázeňský hotel BUTTERFLY - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Hotel Butterfly **** superior se nachází v centru města přímo u lázeňského parku. Moderní stavba ve stylu Art Nouveau s originálním uměleckým ...

● ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU A SAUNY ● ZDARMA KARTA VÝHOD ENSANA CARD

polopenze

H2883R24

od 1 490 Kč / noc
7,0 Detail
CENTRÁLNÍ LÁZNĚ - Mariánské Lázně
2024
Pojištění storna v ceně

Lázeňský hotel CENTRÁLNÍ LÁZNĚ - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Lázeňský hotel Centrální Lázně **** superior se nachází v lázeňském centru města, v blízkosti kolonády a parků, u pavilonu Ambrožova pramene. Svým ...

● ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU A WHIRLPOOLU● ZDARMA KARTA VÝHOD ENSANA CARD

polopenze

H2879R24

od 1 980 Kč / noc
- Detail
CHATEAU MONTY SPA RESORT - Mariánské Lázně
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel CHATEAU MONTY SPA RESORT - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Chateau Monty SPA Resort je mariánskolázeňskou dominantou, která se nachází v krásném lesoparku nad Mariánskými Lázněmi. Od centra města je vzdálen ...

● NEOMEZENÝ VSTUP DO BAZÉNU, ŘÍMSKÝCH LÁZNÍ A FITNESS

polopenze

H2963R24

od 1 910 Kč / noc
8,5 Detail
DAVINCI - Mariánské Lázně
+
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel DAVINCI - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Hotel DaVinci je nově zrekonstruovaná vila z 19. století na okraji centra Mariánských lázní, necelých 500 m od Ferdinandova a Rudolfova pramene - ...

• LÁZEŇSKÁ ATMOSFÉRA

polopenze

H2943R24

od 1 450 Kč / noc
8,3 Detail
EXCELSIOR - Mariánské Lázně
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel EXCELSIOR - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Gala Hotel Excelsior **** se nachází v srdci Mariánských Lázní na hlavní lázeňské třídě a může se pyšnit již více než stopadesátiletou ...

● NEOMEZENÝ VSTUP DO BAZÉNU, ŘÍMSKÝCH LÁZNÍ A FITNESS

polopenze

H2745R24

od 1 910 Kč / noc
10,0 Detail
FALKENSTEINER SPA RESORT MARIENBAD - Mariánské Lázně
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel FALKENSTEINER SPA RESORT MARIENBAD - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně je největší hotel v samém centru lázeňského města Mariánské Lázně.V hotelu vyvěrá i jeden z místních ...

LUXUSNÍ HOTEL V CENTRU LÁZNÍ JAKO STVOŘENÝ PRO ROMANTICKÉ CHVILKY VE DVOU

plná penze

H2825R24

od 3 775 Kč / noc
8,3 Detail
FESTIVAL VÍNA MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2024, SPA HOTEL DĚVÍN 3*Superior
+
2024
Pojištění storna v ceně

FESTIVAL VÍNA MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2024, SPA HOTEL DĚVÍN 3*Superior

Česká republika Západní Čechy

Spa Hotel Děvín se nachází v klidném prostředí lesoparku, s velmi dobrou dostupností do centra města a ke všem významným místům a turistickým ...

FESTIVAL VÍNA MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2024

snídaně

H2909R24AKCE

od 1 315 Kč / noc
8,5 Detail
GRANDHOTEL NABOKOV - Mariánské Lázně
+
2024
Last
Minute
Pojištění storna v ceně

Hotel GRANDHOTEL NABOKOV - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Čtyřhvězdičkový Grandhotel Nabokov se nachází v blízkosti Kolonády se Zpívající fontánou (150m) a těsném sousedství parku u Lesního pramene ...

• VLASTNÍ WELLNESS A BAZÉN

polopenze

H3086R24

od 1 942 Kč / noc
9,7 Detail
GRANDHOTEL PACIFIK - Mariánské Lázně
2024
Pojištění storna v ceně

Lázeňský hotel GRANDHOTEL PACIFIK - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Historická dominanta Hlavní třídy s jedinečnou atmosférou, vlastní minerální pramen přímo v hotelu.

● ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU A SAUN ● ZDARMA KARTA VÝHOD ENSANA CARD

polopenze

H2882R24

od 1 860 Kč / noc
9,7 Detail
HVĚZDA - Mariánské Lázně
2024
Pojištění storna v ceně

Lázeňský hotel HVĚZDA - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Jedinečný lázeňský komplex 3 hotelů - Hvězda, Imperial a Neapol, spojených koridory, je ukázkou unikátní lázeňské architektury a historickým skvostem ...

● ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU ● ZDARMA KARTA VÝHOD ENSANA CARD

polopenze

H2880R24

od 1 840 Kč / noc
8,0 Detail