KRAKONOŠ - Mariánské Lázně - Česká republika - Západní Čechy

Hotel KRAKONOŠ - Mariánské Lázně (H1007R24)

Česká republika > Západní Čechy
Strava polopenze
BEZLEPKOVÁ strava
BEZBARIÉROVÉ zařízení
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem povolen:
Internet:
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Parkoviště
Krytý bazén:
Přírodní koupání:
Železniční stanice:
Autobusová zastávka:
MHD:
Lyžařský vlek:
Společenské a kulturní vyžití
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Mariánské Lázně

UPŘESNĚNÍ LOKALITY


Město Mariánské Lázně leží v rozlehlé dolině na západě Čech v nadmořské výšce 576 až 626 m n. m. Pás lesů široký téměř 20 km protkaný množstvím turistických stezek se nachází v bezprostřední blízkosti lázní. Mariánské Lázně jsou v celém světě známé jednak díky svým léčebným metodám a účinným a kvalitním léčivým zdrojům, jednak i pro své malebné okolí. Na území lázeňské zóny bylo objeveno okolo 100 studených pramenů minerální vody s vysokým obsahem oxidu uhličitého. Některé z nich se používaly už na počátku 16. století. Skutečnou perlou mezi městskými stavbami, postavenými v neoklasicistním stylu, je kolonáda z roku 1889.

V Mariánských lázních doporučujeme navštívit:
Zpívající fontána - Zpívající fontána byla vybudována v letech 1982–1986 při rekonstrukci promenády akademickým architektem Pavlem Mikšíkem. Působivé vodní obrazce jsou tvořeny z deseti střikových systémů, jejichž kombinace řídí počítač.

Lázeňská kolonáda - Centrem lázeňského života byly vždy kolonády. Hlavní kolonáda Mariánských Lázní je novobarokní stavba z let 1888-1889, která se stala dominantou lázeňské promenády.

Rozhledna Hamelika - Nedaleko Mariánských Lázní leží rozhledna Hamelika. Rozhledna z roku 1876 stojí ve výšce 723 m n.m. a je volně přístupná všem, kdo si chtějí užít výhled na lázeňskou část města Mariánské Lázně, Slavkovský les či Zelenou horu.

Městské muzeum a galerie - Navštivte nejstarší dům v Mariánských Lázních z roku 1818 spjatý se jménem básníka J. W. Goetha. Nahlédněte do historie Goethových pobytů i do tajemství jeho lásky k mladičké Ulrice von Levetzow. Vydejte se po stopách léčivých pramenů a nechte se unést sladkou historií lázeňských oplatek.

Tipy na výlety do okolí:
Klášter Teplá (18,2 km) - Na řece Teplé, v Tepelské vrchovině na západě Čech, leží nedaleko Mariánských Lázní město a klášter Teplá. Prohlédnete si zde historické interiéry s rozsáhlou knihovnu, součástí expozice je kompletní sbírka portrétů všech opatů, kteří vedli klášter od 12. až do 20. století.

Rozhledna Panský vrch (4,4 km) - Na vyhlídkovou plošinu ve výšce 40 metrů vede 207 schodů a pokochat se můžete celokruhovým výhledem na Slavkovský les, Mariánské lázně, Lázně Kynžvart, Dyleň a Přimdu.

Farská kyselka ve Slavkovském lese (6,9 km) - Farská kyselka je chutný pitný pramen, který vyvěrá v nadmořské výšce 767 metrů v lese mezi obcí Prameny a Mariánskými Lázněmi. Je kryt dřevěným altánkem a poskytuje pěkné místo k odpočinku.

Možnosti koupání v Mariánských lázních a okolí:
Koupaliště lido - Koupaliště leží v krásné přírodní scenérii Mariánských Lázní, 2 km od centra města uprostřed lesů. Koupaliště Lido bylo založeno v roce 1932 a upraveno z rybníka, který měl ideální polohu pro vybudování přírodního koupaliště.

Hodnocení hotelu (13 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

KRAKONOŠ - Mariánské Lázně (H1007R24)

Hájková Dáša 29.2.2024

Spokojená.

9 Hodnocení

KRAKONOŠ - Mariánské Lázně (H1007R24 - svatky)

Vlastimil Kučera 01.1.2024

Strávili jsme s manželkou ve dnech 22.-26.12.2023 velice příjemný pobyt v hotelu Krakonoš v Mariánských Lázních. Personál velmi vstřícný, ubytování jsme měli perfektní (pokoj číslo 307). Štědrovečerní večeře velmi bohatá a dárky od pana ředitele a vedení hotelu nás potěšili. Bohužel nám moc nepřálo počasí. Už se s manželkou těšíme na pobyt v Mariánských Lázních, který budeme řešit cestou Vaší Cestovní kanceláře ATIS - manželé Radoslava a Vlastimil Kučerovi ze Žatce.

10 Hodnocení

KRAKONOŠ - Mariánské Lázně (H1007R23)

Josef 27.7.2023

Děkujeme za zprostředkování pobytu v hotelu Krakonoš, jako vždy jsme byli spokojeni .V srpnu s vaší c k cestujeme do Jáchymova.

10 Hodnocení

KRAKONOŠ - Mariánské Lázně (H1007R22)

Švejdarová Jaroslava 09.5.2022

Velká spokojenost, krásný hotel , výborný personál.

10 Hodnocení

KRAKONOŠ - Mariánské Lázně (H1007R22)

23.4.2022

6 Hodnocení

KRAKONOŠ - Mariánské Lázně (H1007R21)

Eva Marie 13.11.2021

S čistotou nespokojena(všude pavučiny, spinave dveře od pokoje i vytahu),jídlo podprůměrné, personál laxni. Snad jen v Balneo personál vstřícný, ale čistota rovněž špatná.

4 Hodnocení

KRAKONOŠ - Mariánské Lázně (H1007R21)

Helena Lukáčová 12.9.2021

Vše v naprostém pořádku,moc se nám vše líbilo.

10 Hodnocení

KRAKONOŠ - Mariánské Lázně (H1007R20)

Juštová Jana 30.7.2020

Naprostá spokojenost jak ubytování tak strava bez chyby.

10 Hodnocení

KRAKONOŠ - Mariánské Lázně (H1007R19)

18.10.2019

Srdečně zdravím už z domova,
dotazník jsem na Vašich stránkách nenašla. Ale chci Vám moc poděkovat za zprostředkování pobytu. Bylo nám tam všem třem, tedy mně, manželovi a psovi, přímo skvěle. "Krakonošova" kuchyně byla příjemná, měla jsem pocit, jako kdybych to vařila doma já sama. Ubytování na pokoji bylo pro nás akurátní, okolí hotelu bylo skvělé. Užili jsme si tamní přírodu, která nebyla umořená suchem a vedrem jako střední Čechy.
Ještě jednou velký dík a budeme se těšit na návštěvu dalších úžasných koutů naší domoviny.
S pozdravem
Helena Zyková, Říčany

10 Hodnocení

KRAKONOŠ - Mariánské Lázně (H1007R19)

Miluše Pošvicová 13.9.2019

Všechno bezvadné.

9 Hodnocení

KRAKONOŠ - Mariánské Lázně (H1007R17)

Petr a Pavla Hajdinovi 26.11.2017

Dobrý den,
recepce a obsluha byli příjemní, ubytování, úklid taky bez připomínky, stravování průměr, služby - masáže, lymfa apod. podprůměr - organizační chaos, neosobní jednání, přesvědčování o změně objednaných služeb - pro zjednodušení práce personálu

Vážení manželé Hajdinovi,

děkujeme Vám za hodnocení pobytu v hotelu Krakonoš, které jsme předali k vyjádření vedení hotelu. Bohužel Váš pobyt v hotelu probíhal souběžně s velkou německou skupinou, která také měla objednané služby balnea a docházelo k změnám načasování procedur právě kvůli programu této velké skupiny. Vedení velmi mrzí, že jste na organizační chaos a neosobní jednání personálu neupozornil ihned na místě, pokusili se by se sjednat nápravu.
Pevně věříme, že tato situace byla výjimečná.
Tým ATIS a.s.

5 Hodnocení

KRAKONOŠ - Mariánské Lázně (H1007R17)

11.8.2017

9 Hodnocení

KRAKONOŠ - Mariánské Lázně (H1007R17)

Kateřina Kozáková 06.2.2017

Tento hotel vřele doporučuji, pobyt byl skvělý. Ke stravování nemám žádné výtky, bohatá snídaně mě velice překvapila a tříchodové večeře je pro mě až moc. Úroveň ubytování je na 3 hvězdičky také super. Hotel se nachází v klidném prostředí na dosah přírody, do centra je to kousek. Spousta možností na výlety.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

● ZDARMA BAZÉN ● CHLAPI RYBAŘÍ - DÁMY RELAXUJÍ (hotel zajišťuje rybářské povolenky)

"RYBA DOKTOR" - vyzkoušejte Bio pedikúru (odstranění ztvrdlé kůže na nohou popřípadě na rukou) pomocí rybek Garra Rufa. Enzym, který rybky vypouštějí při „peelingu“ do kůže zjemňuje, desinfikuje a zároveň léčí postiženou oblast kůže. Tyto rybky se využívají i pro léčbu lupénky či atopického ekzému. U nás můžete toto ošetření vyzkoušet v rámci již zmíněné pedikúry.

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Krakonoš Mariánské Lázně:
- klidné místo obklopené přírodou mimo rušné centrum lázní vhodné i pro rodiny s dětmi
- lyžařský areál Mariánky pouhých 300 m
- bio pedikúra ("ryba doktor")
- balneoprovoz: mj. suchá vodní masáž a infrasauna
- bonus v podobě slevy do muzea Becherovky
- hotel zajišťuje rybářské povolenky: chlapi rybaří - dámy relaxují

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel Krakonoš se nachází v přírodním prostředí nad Mariánskými Lázněmi, asi 2 km od centra města, nedaleko golfového hřiště, lyžařské sjezdovky, kabinkové lanovky, jízdárny, dančí obory, rozhledny Hamelika a známého parku miniatur Boheminium.

Mariánské Lázně jsou městem v parcích a lesích, kde vyvěrá mnoho léčivých minerálních pramenů. Architektura konce 19. století dodává městu nostalgicky elegantní ráz.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, směnárna, restaurace, lobby bar (k dispozici 24 hod denně), venkovní terasa, vnitřní bazén, solná jeskyně, zajištění vstupenek na různé kulturní akce, hlídané parkoviště, Wi-Fi internet v celém hotelu zdarma, pedikúra za pomocí rybiček GARRA RUFA. Lyžárna/kolárna, bezpečnostní trezor na recepci zdarma, letní venkovní terasa.
Balneoprovoz: suchá vodní masáž, infra sauna, chmelová koupel,konopná koupel, bylinná koupel, ovesná koupel, koupel s mořskou solí, plynové injekce, podvodní masáže, perličkové koupele, masáže - čokoládové, klasické, reflexní i masáže plosek, masáž lávovými kameny, ultrazvuk, magnetoterapie, inhalace, rašelinové obklady, zábal z Mrtvého moře, skupinová vodní gymnastika, lymfoven - proti celulitidě, plynové obálky, parafín. Součástí areálu hotelu je "pohádkový sochařský ráj", kde jsou vytesány sochy s pohádkovými motivy a vytvořen betlém, vč. posezení (lavičky).

Zařízení je certifikováno dle oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení České republiky v Hotelstars Union jako Hotel*** Superior

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, lednička, fén, telefon. Některé pokoje s přistýlkou, cena dospělého na přistýlce za cenu pevného lůžka.


Na ověření: pokoje pro rodiny s dětmi (4 - lůžkové apartmány = dvě místnosti), vana, WC, lednička fen, telefon, SAT/TV


Hotel je BEZBARIÉROVÉ zařízení. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.

CELKOVÁ KAPACITA

86 pokojů

FORMA STRAVY

Polopenze. Možnost dokoupení obědů za příplatek v CK nebo na místě (široký výběr jídel v restauraci).

Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE. (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky). Bezlepková strava za příplatek (cca 80 Kč / den, v případě dovozu vlastního pečiva - bez příplatku)
Na požádání se přizpůsobíme několika dalším druhům diet.

POBYT S DĚTMI

Až 2 děti do 1,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.

Dětské ceny platí v doprovodu 2 plně platících dospělých.
Dětská cena bez procedur.

DÁLE PRO VÁS

SPECIÁLNÍ BONUSY (přesné znění bonusů obdržíte při příjezdu na recepci, změna vyhrazena):
až 30% sleva na léčebné procedury v hotelu Krakonoš.
10% sleva na vstup do Parku Boheminium (miniaturpark) v Mariánských Lázních.
60,- Kč sleva na vstup do Muzea karlovarské Becherovky. Spojeno s degustací 3 druhů známého likéru Becherovka. 
10% sleva na zapůjčení motokár (Leihart/gokart) STANDART, Kartarena (u Chebua každý den 10:00-19:00hod. Ve dnech závodů otevřena půjčovna až po jejich ukončení. 
• 10% sleva - Herna virtuální reality v Sokolově

10% sleva na pravé pivní lázně v Chodové Plané  Rezervace předem nutná.
10% sleva na vstupné do Papilonia - Motýlí dům Karlovy Vary
10% sleva na služby v Yellow Point v Mariánských Lázních (lyžařská škola a půjčovna lyžařského vybavení)
10% sleva na veškeré služby zábavního centra FUN arena Cheb

Změna bonusů pro hotelové hosty vyhrazena.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Hotelový vnitřní bazén (6 x 11,5 m) s protiproudem. Přírodní koupaliště LIDO (cca 5,5 km) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis, volejbal.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

JAK UŠETŘIT V LÁZNÍCH ? (klikněte)

Golf, tenis, turistika, jízda na kole (u sjezdovky půjčovna kol, koloběžek, lukostřelba aj.), možnost zpracování „harmonogramu dovolené“ na míru - aktivity, výlety…

Tip na výlet do okolí: Historický park BÄRNAU - TACHOV - Středověk žít a zažít (36 km). Více informací ZDE

RYBOLOV v blízkém okolí = chlapi rybaří, dámy relaxují
- hotel zajistí povolenku na rybolov
- cena povolenky (platba na místě, nutné avizovat s objednávkou pobytu): 1000 Kč/osoba (při 2 osobách cena cca 800 Kč / osoba)
- zapůjčení vybavení: cca 250,- Kč /osoba / vč. návnady
- loviště je 8 km od hotelu ve vesnici Číhaná.
- je to sportovní rybolov tvz. chyť a pusť
- existuje ale i možnost si ulovenou rybu odkoupit (např. 1 kg Sivena / cca 140,- Kč a je to čerstvé - tam nemůže žádný prodejní řetězec konkurovat.

Na lovišti jsou 3 rybníky :
1) je zarybněn trofejním jeseterem 5 - 35 kg
2) candátem a sivenem
3) úhořem a okouny ( tento rybníček je ideální i pro děti )

Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Hamelika (vzdálenost 1,1 km), 722 m. n. m., 100 schodů
Dvacet tři metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Mariánské Lázně, Slavkovský les, Dyleň, Český les, Zelenou horu. Svým vzhledem má připomínat hradní zříceninu. Pokud budete mít štěstí, tak při vhodných podmínkách je na rozhledně slyšet zpívající fontána.
Provozní doba (bez záruky): neomezeně
Vstupné (bez záruky): zdarma

Rozhledna na Panském vrchu u Drmoulu (vzdálenost 9,4 km), 650 m. n. m., 207 schodů
Padesát pět metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Slavkovský les, Mariánské Lázně, Dyleň, Lázně Kynžvart, Přimda.
Provozní doba (bez záruky): volně přístupná od 15. března do 30. listopadu, uzavřena od 1. prosince do 14. března
Vstupné (bez záruky): zdarma

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 18.00 do 20.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

50 Kč / os. / den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

230,- Kč/ noc

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

120,- Kč/noc - parkoviště hlídané bezpečnostní agenturou každý den od 18:00 do 06:00 hodin.

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka: 250,- Kč/den

MIKROKLIMATICKÁ SOLNÁ JESKYNĚ:
• to je více jak 20 tun soli ze solných dolů a z Mrtvého moře
• to je mikroklima, které je podobné klimatu u Baltického moře
• to je jód a jiné mikroelementy, které příznivě působí na zdraví člověka
• to je velké zlepšení zdraví při léčení celé řady různých onemocnění např.:
- nervozita, deprese, únava, snížení imunity organizmu
- nemoci oběhového ústrojí, vysoký krevní tlak, srdeční choroby, poinfarktové stavy
- všechny choroby dýchacího ústrojí, astma, alergie, chronický zánět průdušek
- choroby nosu, hrtanu, hrdla a dutin
- dermatologické choroby typu lupenky, choroby kůže
- hypofunkce štítné žlázy
- choroby zažívacího ústrojí, žaludeční vředy, vředy na dvanácterníku

Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky):
Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro.

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Mariánských Lázní (cca 3 km), odtud TAXI nebo městskou hromadnou dopravou. Trolejbusem číslo 5 k hotelu Excelsior, pak autobus č. 13 až k hotelu Krakonoš.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Mariánských Lázní (cca 3 km), odtud TAXI nebo městskou hromadnou dopravou. Trolejbusem číslo 5 k hotelu Excelsior, pak autobus č. 13 až k hotelu Krakonoš.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Autem od Prahy po dálnici E50 přes Plzeň do Mariánských Lázní (sjezd na 128 km na silnici č. 21 Chodov, Chodová Planá). V Mariánských Lázních po ulicích Máchova, Anglická, Pod Panoramou až k hotelu.

Vzdálenost:
z Prahy: 173 km, z Českých Budějovic: 215 km,
z Brna: 379 km, z Ostravy: 547 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

BUTTERFLY - Mariánské Lázně
2024
Pojištění storna v ceně

Lázeňský hotel BUTTERFLY - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Hotel Butterfly **** superior se nachází v centru města přímo u lázeňského parku. Moderní stavba ve stylu Art Nouveau s originálním uměleckým ...

● ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU A SAUNY ● ZDARMA KARTA VÝHOD ENSANA CARD

polopenze

H2883R24

od 1 490 Kč / noc
7,0 Detail
CENTRÁLNÍ LÁZNĚ - Mariánské Lázně
2024
Pojištění storna v ceně

Lázeňský hotel CENTRÁLNÍ LÁZNĚ - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Lázeňský hotel Centrální Lázně **** superior se nachází v lázeňském centru města, v blízkosti kolonády a parků, u pavilonu Ambrožova pramene. Svým ...

● ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU A WHIRLPOOLU● ZDARMA KARTA VÝHOD ENSANA CARD

polopenze

H2879R24

od 1 980 Kč / noc
- Detail
CHATEAU MONTY SPA RESORT - Mariánské Lázně
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel CHATEAU MONTY SPA RESORT - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Chateau Monty SPA Resort je mariánskolázeňskou dominantou, která se nachází v krásném lesoparku nad Mariánskými Lázněmi. Od centra města je vzdálen ...

● NEOMEZENÝ VSTUP DO BAZÉNU, ŘÍMSKÝCH LÁZNÍ A FITNESS

polopenze

H2963R24

od 1 910 Kč / noc
8,5 Detail
DAVINCI - Mariánské Lázně
+
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel DAVINCI - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Hotel DaVinci je nově zrekonstruovaná vila z 19. století na okraji centra Mariánských lázní, necelých 500 m od Ferdinandova a Rudolfova pramene - ...

• LÁZEŇSKÁ ATMOSFÉRA

polopenze

H2943R24

od 1 450 Kč / noc
8,3 Detail
EXCELSIOR - Mariánské Lázně
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel EXCELSIOR - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Gala Hotel Excelsior **** se nachází v srdci Mariánských Lázní na hlavní lázeňské třídě a může se pyšnit již více než stopadesátiletou ...

● NEOMEZENÝ VSTUP DO BAZÉNU, ŘÍMSKÝCH LÁZNÍ A FITNESS

polopenze

H2745R24

od 1 910 Kč / noc
10,0 Detail
FALKENSTEINER SPA RESORT MARIENBAD - Mariánské Lázně
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel FALKENSTEINER SPA RESORT MARIENBAD - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně je největší hotel v samém centru lázeňského města Mariánské Lázně.V hotelu vyvěrá i jeden z místních ...

LUXUSNÍ HOTEL V CENTRU LÁZNÍ JAKO STVOŘENÝ PRO ROMANTICKÉ CHVILKY VE DVOU

polopenze

H2825R24

od 3 775 Kč / noc
8,3 Detail
GRANDHOTEL NABOKOV - Mariánské Lázně
+
2024
Last
Minute
Pojištění storna v ceně

Hotel GRANDHOTEL NABOKOV - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Čtyřhvězdičkový Grandhotel Nabokov se nachází v blízkosti Kolonády se Zpívající fontánou (150m) a těsném sousedství parku u Lesního pramene ...

• VLASTNÍ WELLNESS A BAZÉN

polopenze

H3086R24

od 1 942 Kč / noc
9,7 Detail
GRANDHOTEL PACIFIK - Mariánské Lázně
2024
Pojištění storna v ceně

Lázeňský hotel GRANDHOTEL PACIFIK - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Historická dominanta Hlavní třídy s jedinečnou atmosférou, vlastní minerální pramen přímo v hotelu.

● ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU A SAUN ● ZDARMA KARTA VÝHOD ENSANA CARD

polopenze

H2882R24

od 1 860 Kč / noc
9,7 Detail
HVĚZDA - Mariánské Lázně
2024
Pojištění storna v ceně

Lázeňský hotel HVĚZDA - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Jedinečný lázeňský komplex 3 hotelů - Hvězda, Imperial a Neapol, spojených koridory, je ukázkou unikátní lázeňské architektury a historickým skvostem ...

● ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU ● ZDARMA KARTA VÝHOD ENSANA CARD

snídaně

H2880R24

od 1 840 Kč / noc
8,0 Detail
NOVÉ LÁZNĚ - Mariánské Lázně
2024
Pojištění storna v ceně

Lázeňský hotel NOVÉ LÁZNĚ - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Nové Lázně Ensana Health Spa Hotel ***** je považován za symbol lázeňské tradice v Mariánských Lázních. Jedná se o historicky jedinečný komplex budov ...

LUXUS V MARIÁNSKÝCH LÁZNÍCH

polopenze

H3032R24

od 2 610 Kč / noc
- Detail