CHATEAU MONTY SPA RESORT - Mariánské Lázně - Česká republika - Západní Čechy

Hotel CHATEAU MONTY SPA RESORT - Mariánské Lázně (H2963R24)

Česká republika > Západní Čechy
Strava polopenze
BEZLEPKOVÁ strava
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem povolen: 400 Kč / noc
Internet: Wi-Fi
Krytý bazén v objektu
Restaurace v objektu
Fitness
Parkoviště
Krytý bazén: v objektu
Železniční stanice: 2 km
MHD: 600 m
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Mariánské Lázně

UPŘESNĚNÍ LOKALITY


Město Mariánské Lázně leží v rozlehlé dolině na západě Čech v nadmořské výšce 576 až 626 m n. m. Pás lesů široký téměř 20 km protkaný množstvím turistických stezek se nachází v bezprostřední blízkosti lázní. Mariánské Lázně jsou v celém světě známé jednak díky svým léčebným metodám a účinným a kvalitním léčivým zdrojům, jednak i pro své malebné okolí. Na území lázeňské zóny bylo objeveno okolo 100 studených pramenů minerální vody s vysokým obsahem oxidu uhličitého. Některé z nich se používaly už na počátku 16. století. Skutečnou perlou mezi městskými stavbami, postavenými v neoklasicistním stylu, je kolonáda z roku 1889.

V Mariánských lázních doporučujeme navštívit:
Zpívající fontána - Zpívající fontána byla vybudována v letech 1982–1986 při rekonstrukci promenády akademickým architektem Pavlem Mikšíkem. Působivé vodní obrazce jsou tvořeny z deseti střikových systémů, jejichž kombinace řídí počítač.

Lázeňská kolonáda - Centrem lázeňského života byly vždy kolonády. Hlavní kolonáda Mariánských Lázní je novobarokní stavba z let 1888-1889, která se stala dominantou lázeňské promenády.

Rozhledna Hamelika - Nedaleko Mariánských Lázní leží rozhledna Hamelika. Rozhledna z roku 1876 stojí ve výšce 723 m n.m. a je volně přístupná všem, kdo si chtějí užít výhled na lázeňskou část města Mariánské Lázně, Slavkovský les či Zelenou horu.

Městské muzeum a galerie - Navštivte nejstarší dům v Mariánských Lázních z roku 1818 spjatý se jménem básníka J. W. Goetha. Nahlédněte do historie Goethových pobytů i do tajemství jeho lásky k mladičké Ulrice von Levetzow. Vydejte se po stopách léčivých pramenů a nechte se unést sladkou historií lázeňských oplatek.

Tipy na výlety do okolí:
Klášter Teplá (18,2 km) - Na řece Teplé, v Tepelské vrchovině na západě Čech, leží nedaleko Mariánských Lázní město a klášter Teplá. Prohlédnete si zde historické interiéry s rozsáhlou knihovnu, součástí expozice je kompletní sbírka portrétů všech opatů, kteří vedli klášter od 12. až do 20. století.

Rozhledna Panský vrch (4,4 km) - Na vyhlídkovou plošinu ve výšce 40 metrů vede 207 schodů a pokochat se můžete celokruhovým výhledem na Slavkovský les, Mariánské lázně, Lázně Kynžvart, Dyleň a Přimdu.

Farská kyselka ve Slavkovském lese (6,9 km) - Farská kyselka je chutný pitný pramen, který vyvěrá v nadmořské výšce 767 metrů v lese mezi obcí Prameny a Mariánskými Lázněmi. Je kryt dřevěným altánkem a poskytuje pěkné místo k odpočinku.

Možnosti koupání v Mariánských lázních a okolí:
Koupaliště lido - Koupaliště leží v krásné přírodní scenérii Mariánských Lázní, 2 km od centra města uprostřed lesů. Koupaliště Lido bylo založeno v roce 1932 a upraveno z rybníka, který měl ideální polohu pro vybudování přírodního koupaliště.

Hodnocení hotelu (6 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

CHATEAU MONTY SPA RESORT - Mariánské Lázně (H2963R23)

Rastislav 04.8.2023

Dobrý den.Hodnotím pobyt z pěti davam 4
Personal příjemný,hotel a služby taky spokojenost až na oběd,kde dostanete jenom polivku a zel.saláty,večeře jsou už nabyté jídlem z docela velkým výběrem omáček masa a příloh kdyby tohle bylo k obědu a k večeři to co je k obědu tak bych dal 5 ďekuji s pozdravem .

Dobrý den, pane Rastislave,
děkujeme za kladné hodnocení.
Co se týká Vašich výtek, tak nejsou opodstatněné, měl jste objednán pobyt MEDICAL WELLNESS. Uvedená strava je polopenze (tedy snídaně a večeře), polední snack, který je součástí pobytového balíčku je uveden v popisu jako lehký salát, polévka, káva či čaj. Tedy jste dostal všechny zaplacené služby v plné výši.

Tým CK Atis

10 Hodnocení

CHATEAU MONTY SPA RESORT - Mariánské Lázně (H2963R23)

Božena 11.5.2023

spokojnosť nadovšetko.Hotel krásny aj prostredie a personal ustretový. Hodnotím to na výbornu.Super dovolenka len a len doporučujem

10 Hodnocení

CHATEAU MONTY SPA RESORT - Mariánské Lázně (H2963R22)

Ivo Beránek 06.9.2022

Všechno dobré.
Drobnost. Málo zásuvek na pokoji, v koupelně žádná.

8 Hodnocení

CHATEAU MONTY SPA RESORT - Mariánské Lázně (H2963R22)

13.3.2022

Hotel vzhledově pěkný, recepční nepříjemná a jídlo také nebylo dle našich představ. Vadilo nám, že jsme dopředu nedostali informací, že je bazén z technických důvodů zavřený již několik dní před naším příjezdem. Pokoj byl hned vedle nějaké terasy po které přes den chodili dělníci a nešlo ani roztáhnout závěsy a přes noc jsme se ne vyspali, protože tam nechali plachtu, která dělala velký hluk.
Toto bylo nahlášeno po první noci na recepci a stejně nebyl problém odstraněn. Jako omluvu jsme dostali parkování zdarma, což za dvě probdělé noci nebylo nic moc. Vrcholem všeho byla Plzeň za 85,- kterou donesli nevychlazenou. Tento hotel již nikdy víckrát.

Dobrý den, milí klienti.
Níže posílám vyjádření vedení hotelu k Vaší recenzi.
Tým CK ATIS

Je nám velmi líto, že hosté neměli bazén k dispozici. Zároveň mně překvapuje, že se dotazují na fakt, který jim musel být známý. Nešlo o žádné plánované uzavření ze strany hotelu a vůbec ne několik dní dopředu před příjezdem hostů. Všichni hosté v uvedený víkend na vlastní oči viděli důsledky extrémně silné vichřice, která postihla karlovarský kraj a město Mariánské Lázně jako jedno z nejvíce. Polámané stromy, stržené části střech a opláštění budov v okolí. Recepce v tomto smyslu všem sdělila omluvu a kompenzaci- vstup do saunového světa v hodnotě 590 Kč.

Uvedená živelná událost, vichřice, která se prohnala karlovarským krajem těsně před nástupem hostů, poškodila část střechy vedle bazénu. Došlo k nečekanému havarijnímu stavu, který musel být okamžitě řešen a neumožnil mimo jiné i z bezpečnostních důvodů vstup hostů do bazénu. Bohužel se jednalo o situaci, kterou nebylo možné předvídat, ale ani vyloučit a na tyto situace pamatuje zákon jako na tzv. vyšší moc, kdy není poskytovatel povinen hradit neposkytnuté služby. Přesto jsme všem hostům nabídli vstup do saunového světa. Snažili jsme se vyjít vstříc i těm, kteří konzultovali s recepcí jiný požadavek, např. paní ve vyšším stupni těhotenství a starší pár, obdrželi poukázku na kávu a zákusek v lobby, parkování atd.. Vašim hostům např. parkování v hodnotě 600 Kč bezplatně i možnost vstupu do saunového světa.. Nedohledala jsem v recepci záznam, že by hosté odmítli saunu a požadovali na místě nějakou kompenzaci. Hotel jistě vždy postupuje vstřícně k hostům, ale host také musí dát možnost během svého pobytu, abychom mohli reagovat. Jsem ráda, že většina hostů měla naprosté pochopení pro situaci, která nastala a netuším, jak jsme měli zamezit poryvům větru, které mohly pohybovat krycí plachtou. Je mi líto, že hosté nebyli spokojeni, ale během jejich 2, 5 denního pobytu jsme neměli možnost bazén zprovoznit a v rámci možností dané situace jsme všem vyšli vstříc v maximální možné míře, ale ani naše možnosti nebyly nekonečné.

Děkujeme za pochopení.

3 Hodnocení

CHATEAU MONTY SPA RESORT - Mariánské Lázně (H2963R21)

I.Břečková 01.11.2021

s vybraným pobytem v ML- hotel MONTY jsme byli velmi spokojeni po všech stránkách a dokonce uvažujeme o novém pobytu na Vánoce. MOC děkujeme CK ATIS za zprostředkování úžasného pobytu, byla to jedna z našich nejhezčích dovolených. S pozdravem

10 Hodnocení

CHATEAU MONTY SPA RESORT - Mariánské Lázně (H2963R21)

Jiří Huňka 17.9.2021

Pobyt v Mariánských Lázních na hotelu CHATEAU MONTY SPA RESORT byl luxusním zážitkem, co se týká ubytování, stravování a lázeňské péče. Lázeňský personál je na vysoké léčebné i poradní úrovni, vždy ochotný poradit a pomoci. Ostatní personál/ recepce, strava i pokojské/ s plnou a max. péčí. Strava /snídaně i večeře velice chutné, oběd podáván formou Snecku/, vše připravováno zdravou, racionální přípravou. Bylo nám předepsáno 20 procedur/ 5 procedur denně/. Na výletě jsme byli na hotelu Krakonoš /Bohemia miniatury/
a v Karlových Varech v sobotu, kdy jsme neměli procedury. Byli jsme oba nadmíru spokojeni a doporučíme i našim známým.
,

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

● NEOMEZENÝ VSTUP DO BAZÉNU, ŘÍMSKÝCH LÁZNÍ A FITNESS

URČITĚ OCENÍTE

Proč CHATEAU MONTY SPA RESORT
- komfortní prostředí pro odpočinek
- lázeňské procedury a programy
- ideální místo pro dovolené, wellness víkendy, svatby, oslavy, konference či teambuildingové akce

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Chateau Monty SPA Resort je mariánskolázeňskou dominantou, která se nachází v krásném lesoparku nad Mariánskými Lázněmi. Od centra města je vzdálen 10 minut chůze Podmanivá krása krajiny a klidného prostředí s výhodnou polohou blízko lesoparku s unikátní vyhlídkou na Mariánské Lázně nabízí nezapomenutelné zážitky.

Interiér hotelu je vybaven v zámeckém avšak moderním stylu s maximální péčí a důrazem na každý detail. Ihned po vstupu do Chateau Monty SPA Resort Vás okouzlí vstupní hala s mramorovou podlahou a zdobeným hlavním schodištěm vedoucím do pater hotelu s křišťálovými lustry.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace Montgomery a restaurace Diana, letní terasa La Panorama, Caffe a lobby bar, kongresový sál, salónek Diana a Egerländer, půjčovna aut, prádelna a čistírna, zámecký park - zde lze cvičit jógu, Pilates a provozovat lukostřelbu.

MEDICAL & SPA CENTRUM:
- krytý bazén, Římské lázně, Fitness, saunový svět, manikúra, pedikúra, kosmetické studio, kadeřnictví.

KDE BUDETE SPÁT

1 a 2 - lůžkové pokoje STANDARD - Spr.+WC, SAT/TV, minibar, trezor, župan, pantofle, Wi-Fi.
Pokoje disponují oddělenými lůžky.

CELKOVÁ KAPACITA

104 pokojů

FORMA STRAVY

Polopenze nebo plná penze - dle typu pobytu.

Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 5,99 let s polopenzí ZDARMA!

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

Parkování - počet míst omezen = nutná rezervace dopředu (hlásit při rezervaci v CK nebo přímo u hotelu : email: monty@galahotels.cz, tel.: 354 619 111)

MOŽNOST KOUPÁNÍ

hotelový bazén.

Přírodní koupaliště LIDO (cca 3,5 km ) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis, volejbal. Přehrada Jesenice (15 km).

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

JAK UŠETŘIT V LÁZNÍCH ? (klikněte)

Zpívající fontána
Zpívající fontána patří mezi dominanty Mariánských Lázní. Hraje denně od 7.00 do 19.00 každou lichou hodinu, ve 21.00 a 22.00 hodin včetně projekce s barevným osvětlením.

Park Boheminium
Do parku Boheminium v Mariánských Lázních, čtvrtého největšího parku miniatur v Evropě! Ten je unikátní nejen svým jedinečným zasazením do přírody, ale i širokou nabídkou do detailu propracovaných modelů českých památek v měřítku 1:25. Není tak divu, že si ho ročně prohlédne přes 115 000 lidí a stal se po právu nejnavštěvovanější atrakcí v celém kraji. https://www.boheminium.cz/

Přírodní park u Prelátova pramene
Přírodní park u Prelátova pramene nebo také “hravý pramen” nabízí vyžití především pro děti. Můžete si zde opéct buřty nebo vyzkoušet opičí dráhu, prolézačky a další atrakce. Park leží na okraji města Mariánské Lázně, v místech, kde park přechází do lesa. Rozprostírá se zde louka, kterou protéká potůček plný žulových balvanů a dva rybníky.

Naučná stezka Smraďoch a minerální pramen Farská kyselka
Naučná stezka Smraďoch, zápach který způsobuje sirovodík, je vzdálená cca 5 km od Mariánských Lázní. Nachází se na území přírodní rezervace Smraďoch. I přesto, že je dlouhá jen pár desítek metrů, nabízí zajímavou podívanou ze dvou vyhlídkových plošin na nepravé bahenní sopky a vývěry plynů oxidu uhličitého a sirovodíku. Právě pro zápach způsobující sirovodík, dostalo toto místo svoje jméno.

Léčivé prameny
Prameny se těší velké oblibě a některé jsou pojmenovány po významných osobnostech. Na poměrně malém území města vyvěrá na 40 minerálních pramenů a v blízkém okolí téměř 100 minerálních pramenů. Jedná se o železité kyselky. Minerální prameny jsou s obsahem oxidu uhličitého a minerálních solí. Díky chemickému složení se zde léčí onemocnění močových cest a ledvin, dýchacího ústrojí, pohybového ústrojí a nervových chorob. K pitným kůrám se využívá zejména 6 hlavních pramenů: Křížový, Rudolfův, Karolinin, Lesní, Ambrožův a Ferdinandův.

Premonstrátský klášter Teplá

Osada Teplá s premonstrátským opatstvím se nachází na levém břehu říčky Teplé v Tepelské vrchovině 1,5 km jižně od Teplé, 12 km východně od Mariánských Lázní, 12 km jihozápadně od Toužimi, 14 km severovýchodně od Plané a 9 km severozápadně od Bezdružic. http://www.klastertepla.cz/

Zámek Kynžvart
Reprezentativní letní sídlo kancléře Metternicha s nepřebernými sbírkami nádherných uměleckých děl, mincí, zbraní, vzácných knih i prvotisků či rukopisů, všelijakých kuriozit včetně vzácných osobních předmětů slavných historických osobností. https://www.zamek-kynzvart.eu

Zámek a hrad Bečov
Hrad a zámek Bečov je jedinečný soubor historických budov, z nichž nejvýznamnější je gotický hrad, renesanční palác a barokní zámek. Od roku 2002 je zde trvale vystavována unikátní ostatková schránka – relikviář sv. Maura, který je spolu s korunovačními klenoty nejcennější zlatnickou památkou České republiky. https://www.zamek-becov.cz/

Hrad Loket
Poznejte hrad Loket a jeho impozantní prostory, kde se snoubí kouzelná starobylost s krásou raného středověku. Hrad Loket je prodchnut historií, kde i příznivci tajemných příběhů si přijdou na své. https://www.hradloket.cz/

Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Hamelika (vzdálenost 2,4 km), 722 m. n. m., 100 schodů
Dvacet tři metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Mariánské Lázně, Slavkovský les, Dyleň, Český les, Zelenou horu. Svým vzhledem má připomínat hradní zříceninu. Pokud budete mít štěstí, tak při vhodných podmínkách je na rozhledně slyšet zpívající fontána.
Provozní doba (bez záruky): neomezeně
Vstupné (bez záruky): zdarma

Rozhledna na Panském vrchu u Drmoulu (vzdálenost 7,3 km), 650 m. n. m., 207 schodů
Padesát pět metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Slavkovský les, Mariánské Lázně, Dyleň, Lázně Kynžvart, Přimda.
Provozní doba (bez záruky): volně přístupná od 15. března do 30. listopadu, uzavřena od 1. prosince do 14. března
Vstupné (bez záruky): zdarma

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 17.30 do 20.00 hod v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod poslední den pobytu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

50 Kč / os. / den nebo dle aktuální vyhlášky města

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

400 Kč / noc

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

400 Kč / noc / auto
Parkování - počet míst omezen = nutná rezervace dopředu (hlásit při rezervaci v CK)

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Mariánských Lázní na autobusové nádraží (2 km), odtud městskou hromadnou dopravou do zastávky "Knihovna" cca 600 m od hotelu.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Mariánských Lázní na autobusové nádraží (2 km), odtud městskou hromadnou dopravou do zastávky "Knihovna" cca 600 m od hotelu.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

Po příjezdu na vlakové (autobusové) nádraží možnost využít dopravní službu hotelu, která Vás zaveze do hotelu.
Dopravu lze objednat na tel. : +420 354 619 111

PŘÍJEZD AUTEM

Autem do centra Mariánských Lázní. Hotel se nachází nad městem v lesoparku.

Vzdálenost:
z Prahy: 171 km, z Českých Budějovic: 214 km,
z Brna: 375 km, z Ostravy: 544 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

BUTTERFLY - Mariánské Lázně
2024
Pojištění storna v ceně

Lázeňský hotel BUTTERFLY - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Hotel Butterfly **** superior se nachází v centru města přímo u lázeňského parku. Moderní stavba ve stylu Art Nouveau s originálním uměleckým ...

● ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU A SAUNY ● ZDARMA KARTA VÝHOD ENSANA CARD

polopenze

H2883R24

od 1 490 Kč / noc
7,0 Detail
CENTRÁLNÍ LÁZNĚ - Mariánské Lázně
2024
Pojištění storna v ceně

Lázeňský hotel CENTRÁLNÍ LÁZNĚ - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Lázeňský hotel Centrální Lázně **** superior se nachází v lázeňském centru města, v blízkosti kolonády a parků, u pavilonu Ambrožova pramene. Svým ...

● ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU A WHIRLPOOLU● ZDARMA KARTA VÝHOD ENSANA CARD

polopenze

H2879R24

od 1 980 Kč / noc
- Detail
DAVINCI - Mariánské Lázně
+
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel DAVINCI - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Hotel DaVinci je nově zrekonstruovaná vila z 19. století na okraji centra Mariánských lázní, necelých 500 m od Ferdinandova a Rudolfova pramene - ...

• LÁZEŇSKÁ ATMOSFÉRA

plná penze

H2943R24

od 1 450 Kč / noc
8,3 Detail
EXCELSIOR - Mariánské Lázně
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel EXCELSIOR - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Gala Hotel Excelsior **** se nachází v srdci Mariánských Lázní na hlavní lázeňské třídě a může se pyšnit již více než stopadesátiletou ...

● NEOMEZENÝ VSTUP DO BAZÉNU, ŘÍMSKÝCH LÁZNÍ A FITNESS

polopenze

H2745R24

od 1 910 Kč / noc
10,0 Detail
FALKENSTEINER SPA RESORT MARIENBAD - Mariánské Lázně
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel FALKENSTEINER SPA RESORT MARIENBAD - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně je největší hotel v samém centru lázeňského města Mariánské Lázně.V hotelu vyvěrá i jeden z místních ...

LUXUSNÍ HOTEL V CENTRU LÁZNÍ JAKO STVOŘENÝ PRO ROMANTICKÉ CHVILKY VE DVOU

plná penze

H2825R24

od 3 775 Kč / noc
8,3 Detail
GRANDHOTEL NABOKOV - Mariánské Lázně
+
2024
Last
Minute
Pojištění storna v ceně

Hotel GRANDHOTEL NABOKOV - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Čtyřhvězdičkový Grandhotel Nabokov se nachází v blízkosti Kolonády se Zpívající fontánou (150m) a těsném sousedství parku u Lesního pramene ...

• VLASTNÍ WELLNESS A BAZÉN

polopenze

H3086R24

od 1 942 Kč / noc
9,7 Detail
GRANDHOTEL PACIFIK - Mariánské Lázně
2024
Pojištění storna v ceně

Lázeňský hotel GRANDHOTEL PACIFIK - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Historická dominanta Hlavní třídy s jedinečnou atmosférou, vlastní minerální pramen přímo v hotelu.

● ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU A SAUN ● ZDARMA KARTA VÝHOD ENSANA CARD

snídaně

H2882R24

od 1 860 Kč / noc
9,7 Detail
HVĚZDA - Mariánské Lázně
2024
Pojištění storna v ceně

Lázeňský hotel HVĚZDA - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Jedinečný lázeňský komplex 3 hotelů - Hvězda, Imperial a Neapol, spojených koridory, je ukázkou unikátní lázeňské architektury a historickým skvostem ...

● ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU ● ZDARMA KARTA VÝHOD ENSANA CARD

snídaně

H2880R24

od 1 840 Kč / noc
8,0 Detail
KRAKONOŠ - Mariánské Lázně
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel KRAKONOŠ - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Hotel Krakonoš se nachází v přírodním prostředí nad Mariánskými Lázněmi, asi 2 km od centra města, nedaleko golfového hřiště, lyžařské sjezdovky, ...

● ZDARMA BAZÉN ● CHLAPI RYBAŘÍ - DÁMY RELAXUJÍ (hotel zajišťuje rybářské povolenky) "RYBA DOKTOR" - ...

polopenze

H1007R24

od 1 410 Kč / noc
8,6 Detail
NOVÉ LÁZNĚ - Mariánské Lázně
2024
Pojištění storna v ceně

Lázeňský hotel NOVÉ LÁZNĚ - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Nové Lázně Ensana Health Spa Hotel ***** je považován za symbol lázeňské tradice v Mariánských Lázních. Jedná se o historicky jedinečný komplex budov ...

LUXUS V MARIÁNSKÝCH LÁZNÍCH

polopenze

H3032R24

od 2 610 Kč / noc
- Detail