BELVEDERE - Mariánské Lázně - Česká republika - Západní Čechy

Hotel BELVEDERE - Mariánské Lázně (H2790R22)

Česká republika > Západní Čechy
Strava polopenze
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem povolen: 500 Kč
Výtah
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Krytý bazén: v hotelu
Přírodní koupání: 5 km
MHD: 20 m
Lyžařský vlek: 1,5 km
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Mariánské Lázně

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Město Mariánské Lázně leží v rozlehlé dolině na západě Čech v nadmořské výšce 576 až 626 m n. m. Pás lesů široký téměř 20 km protkaný množstvím turistických stezek se nachází v bezprostřední blízkosti lázní. Mariánské Lázně jsou v celém světě známé jednak díky svým léčebným metodám a účinným a kvalitním léčivým zdrojům, jednak i pro své malebné okolí. Na území lázeňské zóny bylo objeveno okolo 100 studených pramenů minerální vody s vysokým obsahem oxidu uhličitého. Některé z nich se používaly už na počátku 16. století. Skutečnou perlou mezi městskými stavbami, postavenými v neoklasicistním stylu, je kolonáda z roku 1889. Dominantou lázeňské zóny je tzv. Zpívající fontána, která je nádhernou hrou světel a zvuků.


Můžete navštívit:


ChebStarobylé město, které mělo v dřívější době strategickou pozici na hranici s Německem. Městský soubor architektury tvoří romantický zámek a také mnoho gotických, renesančních a barokních staveb, jako např. Špalíček nebo dům hraběte Valdštejna.


Smraďoch – Přírodní stezka po unikátním rašeliništi vzniklém na vývěrech minerálních vod a plynů, které obsahují síru a oxid uhličitý.


Klášter Teplá - Klášter premonstrátů s velmi známou a cennou knihovnou. Má tradice starší více než 800 let. Každodenní modlitby přímo v klášteře jsou veřejně otevřeny poutníkům, každou neděli se zde koná mše svatá.

Hodnocení hotelu (16 hodnocení)

BELVEDERE - Mariánské Lázně (H2790R19)

08.7.2019

Děkuji byla jsem velmi spokojena

10 Hodnocení

BELVEDERE - Mariánské Lázně (H2790R19)

Manželé Olexovi 15.2.2019

S pobytem jsme byli celkově velmi spokojeni.Toto pozitivní hodnocení se týká ubytování,stravování,služeb personálu i léčebných procedur.Ke spokojenosti přispěla i velice výhodná poloha hotelu.

10 Hodnocení

BELVEDERE - Mariánské Lázně (H2790R18)

Konopáskovi 10.6.2018

Dobrý den,
pobyt v hotelu Belveder v Mariánských Lázních se nám velice líbil. Byli jsme ubytováni v krásném pokoji s výhledem na Goethovo náměstí. Stravování bylo nyní formou švédských stolů,
což nám vyhovuje. Personál v hotelu je velice ochotný, nemělo to chybu.
Děkujeme Vám za zprostředkování pobytu.

10 Hodnocení

BELVEDERE - Mariánské Lázně (H2790R17)

Helena Tumova 02.11.2017

dobry den posilam hodnoceni .Hotel velmi pěkny ale zklamal nas první dojem z pokoje který byl čistě uklizen ale velmi smrděl,chtěli jsme ho vyměnit to se ale nestalo,cely den a noc jsme větrali.Klientela byla ruska,jen dva pokoje byli pro čechy,
a ty vedly do dvora,pokoj byl velmi tmavy.Pozitivni ale byla velmi mila obsluha,jidla dostatek a pestra nabídka salatů,zeleniny,sladkeho pečiva.Tento chotel bych doporučila
proto že je v centru a klidny.Mate možnost vyletů po okolí.

 Vážení klienti,
děkujeme Vám za hodnocení pobytu, které jsme předali k vyjádření vedení hotelu. Zde jejich vysvětlení:

Velmi nás mrzí, že jste nebyli s pobytem na hotelu úplně spokojeni. Náš hotel se snaží, aby právě česká klientela byla s ubytováním a službami maximálně spokojena.Pokoj na kterém jste bydleli má skutečně výhled dozadu, ale v době Vašeho pobytu skutečně výměna nebyla možná. Při vašem prvním pobytu u nás jsme Vám nabídli pokojvyšší kategorie s balkonem, protože jsme neměli hosty, kteří by tuto vyšší kategorii měli objednanou. Takto Vám bylo vysvětleno už při vašem pobytu. Po kontrole Vašeho pokoje jsme nezjistili, že by tam byl zápach. Věřím, že Vás tato skutečnost neodradila a rádi Vás na hotelu Belvedere opět přivítáme.

Děkujeme Tým ATIS a.s.

10 Hodnocení

BELVEDERE - Mariánské Lázně (H2790R17)

schneidewind petr 23.9.2017

byli jsme velmi spokojeni jak s ubytováním,stravou tak i službami a procedurami.

10 Hodnocení

BELVEDERE - Mariánské Lázně (H2790R17)

Karel Bílek 15.9.2017

Všechny služby v hotelu Belvedere,včetně ubytování a stravování a přístupu personálu,splňovaly moje představy, se kterými jsem pobyt objednával.

10 Hodnocení

BELVEDERE - Mariánské Lázně (H2790R17)

JUDr. Jarmille Fabiánová 18.8.2017

Rozmanitost služeb, velmi laskavá, vstřícná a milá obsluha, velmi komfortní pokoje, vybavení také velmi luxusní. Hotel byl v nádherném prostředí. Okolí velmi příjemné a poklidné, jako stvořené pro relax. Úžasné místo na výlety (panství zámek Kynžvart) a okolí. Úžasné přírodní zdroje lesů. Božské a uklidňující procházky. Velké kulturní prožití. Lázeňský život, kolonádní koncerty a mnoho jiných kulturních a velmi příjemných zážitků. Na tuto dovolenou budeme velmi dlouho vzpomínat jen v tom nejlepším slova smyslu. Dovolená v Mariánských Lázních byla tou nejlepší. Děkujeme i cestovní kanceláři Atis. :-)

10 Hodnocení

BELVEDERE - Mariánské Lázně

Došková Olga 17.8.2017

Všem pracovníkům hotelu Belvedere v Mariánských Lázních vyslovuji velkou pochvalu za špičkové služby. Svoji profesionalitou a odborným přístupem zpříjemňují pobyt hostů, ať už v oblasti balnea, stravování nebo ubytování. V příjemném a komorním prostředí se každý zregeneruje, načerpá nové síly a upevní svoje zdraví po každodenním strese a napětí. Celému kolektivu tohoto hotelu přeji v jejich snažení pevné zdraví a hodně spokojených klientů.

10 Hodnocení

BELVEDERE - Mariánské Lázně (H2790R17)

Manželé Peškovi Praha 22.7.2017

Dobrý den,
Vrátili jsme se z pobytu v Mariánských lázní z hotelu Belvedere.Ze strany CK ATIS bylo vše perfektně připraveno.Uvítání v recepci bylo velmi srdečné a bylo nám vyhověno v naší žádosti o ubytování ve stejném pokoji který jsme obývali při loňském pobytu. Se službami recepce a restaurace jsme byli velmi spokojeni. Kvalita stravy byla velmi dobrá i vystupování obsluhujích bylo na velmi dobré úrovni.
Procedury které jsme konzultovali s lázeňskou lékařkou byly provedeny v plném rozsahu ve velmi dobré kvalitě.Celkově jsme byli velmi spokojeni a rádi se tam budeme vracet.
Je vidět,že CK ATIS má velmi dobré vztahy nejen s tímto hotelem ale i v jiných hotelech které jsme s CK ATIS navštívili. Faktem je že byl vidět rozdíl ve službách i přístupu personálu k hostům CK ATIS oproti ostatním hostům.
Děkujeme CK ATIS za zprostředkování hezké dovolené.

10 Hodnocení

BELVEDERE - Mariánské Lázně (H2790R17)

Josef Havlíček 17.6.2017

Stravování - výborné, včetně personálu v restauraci
Ubytování - výborné
Procedury - výborné, masérky vynikající
Jediné minus: slibované taneční večery v hotelu SUN se nekonaly !
Výlety jsme si organizovali soukromě.

10 Hodnocení

BELVEDERE - Mariánské Lázně (H2790R17)

F.a M. Hájkovi 25.5.2017

S vašimi službami jsme byli a doufáme, že i v budoucnu budeme

spokojeni. Stravování s ubytování bylo velmi dobré.

10 Hodnocení

BELVEDERE - Mariánské Lázně (H2790R17)

11.3.2017

9 Hodnocení

BELVEDERE - Mariánské Lázně (H2790R17)

Polívková Eva 10.3.2017

Vážení,
pobyt v Marianských lázních v hotelu Sun,to byla pohádka.Nemohu si vzpomenout na nějaký nedostatek.
Loni jsme byli v Belvederu. Tam se nám také líbilo,ale v Sunu to bylo ještě lepší.
Večeře švédské stoly,výborné polévky,hodně ovoce. Jídlo bylo velice chutné. Jen zákusky byly v Belvederu lepší.
Co se týká procedur v Sunu byly navíc uhličité koupele a bazén byl k použití po celý den,plus vířivka.
Moc vzpomínáme a jestli budeme příští rok schopní,tak bychom rádi zase přijeli.

9 Hodnocení

BELVEDERE - Mariánské Lázně (H2790R17)

04.12.2016

10 Hodnocení

BELVEDERE - Mariánské Lázně (H2790R16)

Dagmar a Zdeněk 27.10.2016

Pobyt se nám velmi líbil. Pokoj byl pěkný, čistý, celkem prostorný, prakticky zařízený, s balkónem s výhledem na fontánu. Koupelna velká s vanou. Župany k dispozici na pokoji, což je velmi příjemné při využívání předepsaných procedur. Strava nám chutnala (měli jsme plnou penzi), nebyla příliš těžká, myslím, že si každý vybere dle své chuti. Personál je v hotelu příjemný. S ohledem na chladné počasí jsme preferovali procházky po parcích a lázních než výlety.

10 Hodnocení

BELVEDERE - Mariánské Lázně (H2790R16)

Karel Bílek, Kladno 17.9.2016

Týdenní pobyt v hotelu Belvedere proběhl k naší úplné spokojenosti, ke které přispělo bezvadné ubytování, postačující a pestrá strava s možností výběru z několika nabízených jídel (měli jsme plnou penzi). Rovněž rozvržení lázeňských procedur bylo pro nás optimální, protože jsme je s manželkou absolvovali ve stejném čase. Takovým "bonbónkem" k předchozímu je pak z našeho pohledu i poloha hotelu v bezprostřední blízkosti lázeňského centra.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

ZDARMA BAZÉN

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Belvedere - Mariánské Lázně:
- zdarma bazén
- výborná poloha kousek od Zpívající fontány (100m)
- hotel s dlouholetou tradicí již od roku 1832
- v hotelu bydlela i dánská královna

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Léčebný hotel Belvedere se nachází v klidném a příjemném prostředí lázeňského centra na Goethově náměstí v těsné blízkosti kolonády a Zpívající fontány. Lázeňský hotel Belvedere je proslulý jako jedna z nejkrásnějších a nejprestižnějších budov v Mariánských Lázních, která byla původně v roce 1838 navržena Dr. Tadeáš Klingerem jako 2 patrový lázeňský hotel a od svého počátku nese název BELVEDERE. Během období prošel několika rozsáhlými stavebními úpravami a dnešní podobu s prvky secese získal v roce 1905. Po celkové rekonstrukci v letech 2000 a 2001 disponuje hotel komfortně a moderně vybavenými pokoji a je připraven splnit nejnáročnější požadavky svých hostů mezi které patřila i dánská královna.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace, výtah, léčebně-rehabilitační zařízení s hotelovým bazénem (různé druhy procedur, např. klasické a podvodní masáže, reflexní masáže, perličkové koupele, elektroterapie, magnetoterapie, inhalace, plynové lázně, plynové injekce, cvičení a plavání v bazénu, slatinné obklady, termoterapie, nožní koupel, lymfomasáž), v partnerském hotelu SUN sauna.

KDE BUDETE SPÁT

a) 1 a 2 - lůžkové pokoje STANDARD , Spr. nebo vana + WC, SAT/TV, minibar, fén, Wi-Fi a trezor, klimatizace, župan
b) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR s možností dětské přistýlky (rozkládací postel), Spr. nebo vana + WC, SAT/TV, minibar fén, Wi-Fi a trezor, klimatizace, župan

Pokoje s balkonem za příplatek cca 270,- Kč /den (jako nezávazné přání klienta, poplatek se platí na místě, dle dostupnosti pokoje).
Pokoje s výhledem na Goethovo náměstí nebo Zpívající fontánu za příplatek 300 Kč / den (jako nezávazné přání, poplatek se platí na recepci, dle dostupnosti pokoje)

Přistýlky - pouze dětské (do 6 let) lze umístit na pokoje Superior. Cena a kapacita na ověření.

CELKOVÁ KAPACITA

39 pokojů

FORMA STRAVY

Polopenze.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 1,99 let na přistýlce (se 2 dospělými) se snídaní ZDARMA.

Dítě povoleno pouze na přistýlce na pokoji obsazeném 2 dospělými. Dětská cena bez procedur.
Dítě od 13 let bráno jako dospělá osoba.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

POZOR ! Platí ODLIŠNÉ STORNO:
do 8 dnů - viz Smluvní podmínky CK ATIS
od 7 a méně dní před nástupem na pobyt 100% z celkové ceny služeb

MOŽNOST KOUPÁNÍ

vnitřní hotelový bazén (5 x 6 m). Přírodní koupaliště LIDO (cca 3 km ) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Tip na výlet do okolí: Historický park BÄRNAU - TACHOV - Středověk žít a zažít (36 km). Více informací ZDE

Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Hamelika (vzdálenost 2,4 km), 722 m. n. m., 100 schodů
Dvacet tři metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Mariánské Lázně, Slavkovský les, Dyleň, Český les, Zelenou horu. Svým vzhledem má připomínat hradní zříceninu. Pokud budete mít štěstí, tak při vhodných podmínkách je na rozhledně slyšet zpívající fontána.
Provozní doba (bez záruky): neomezeně
Vstupné (bez záruky): zdarma

Rozhledna na Panském vrchu u Drmoulu (vzdálenost 8,4 km), 650 m. n. m., 207 schodů
Padesát pět metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Slavkovský les, Mariánské Lázně, Dyleň, Lázně Kynžvart, Přimda.
Provozní doba (bez záruky): volně přístupná od 15. března do 30. listopadu, uzavřena od 1. prosince do 14. března
Vstupné (bez záruky): zdarma

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt se snídaní začíná nástupem od 15:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno.
Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod a večeří od 17.15 do 20.00 hod v den příjezdu.
Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.
Celý hotel je nekuřácký.

REKREAČNÍ POPLATEK

50 Kč / den / osoba (18 až 70 let)

POBYT SE ZVÍŘETEM

cca 500,- Kč / den pouze malé rasy (po předchozí domluvě)

PARKOVÁNÍ

Parkování na veřejném parkovišti (parkovací dům, cca 8 min chůze od hotelu, za poplatek cca 200 Kč/auto/den).

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka: zdarma (v hotelu k dispozici 1 postýlka).
Sauna v hotelu SUN: 120,- Kč / hod

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Mariánských Lázní - odtud trolejbusem č. 5 až k hotelu (zastávka "Goethovo náměstí" přímo před hotelem).

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Vlakem do Mariánských Lázní - odtud trolejbusem č. 5 až k hotelu (zastávka "Goethovo náměstí" přímo před hotelem).

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

V Mariánských Lázních po Plzeňské a Hlavní ulici a Ruské do lázeňského centra, hotel leží kousek od Zpívající Fontány. Parkování na veřejném parkovišti (parkovací dům, cca 8 min chůze od hotelu, za poplatek cca 120 Kč/den/auto).

GPS: 49.9770244N, 12.7071683E

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

BUTTERFLY - Mariánské Lázně
2022
Last
Minute

Lázeňský hotel BUTTERFLY - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Hotel Butterfly **** superior se nachází v centru města přímo u lázeňského parku. Moderní stavba ve stylu Art Nouveau s originálním uměleckým ...

● ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU A SAUNY● ZDARMA KARTA VÝHOD ENSANA CARD

polopenze

H2883R22

od 1 290 Kč / noc
8,0 Detail
CENTRÁLNÍ LÁZNĚ - Mariánské Lázně
2022

Lázeňský hotel CENTRÁLNÍ LÁZNĚ - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Lázeňský hotel Centrální Lázně **** superior se nachází v lázeňském centru města, v blízkosti kolonády a parků, u pavilonu Ambrožova pramene. Svým ...

● ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU A WHIRLPOOLU● ZDARMA KARTA VÝHOD ENSANA CARD

snídaně

H2879R22

od 1 710 Kč / noc
- Detail
CHATEAU MONTY SPA RESORT - Mariánské Lázně
2022

Hotel CHATEAU MONTY SPA RESORT - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Chateau Monty SPA Resort je mariánskolázeňskou dominantou, která se nachází v krásném lesoparku nad Mariánskými Lázněmi. Od centra města je vzdálen ...

● NEOMEZENÝ VSTUP DO BAZÉNU, ŘÍMSKÝCH LÁZNÍ A FITNESS

polopenze

H2963R22

od 1 789 Kč / noc
7,7 Detail
DAVINCI - Mariánské Lázně
+
2022

Hotel DAVINCI - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Hotel DaVinci je nově zrekonstruovaná vila z 19. století na okraji centra Mariánských lázní, necelých 500 m od Ferdinandova a Rudolfova pramene - ...

LÁZEŇSKÁ ATMOSFÉRA

polopenze

H2943R22

od 1 020 Kč / noc
8,4 Detail
EXCELSIOR - Mariánské Lázně
2022

Hotel EXCELSIOR - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Gala Hotel Excelsior **** se nachází v srdci Mariánských Lázní na hlavní lázeňské třídě a může se pyšnit již více než stopadesátiletou ...

● NEOMEZENÝ VSTUP DO BAZÉNU, ŘÍMSKÝCH LÁZNÍ A FITNESS

polopenze

H2745R22

od 1 980 Kč / noc
10,0 Detail
FALKENSTEINER SPA RESORT MARIENBAD - Mariánské Lázně
2022

Hotel FALKENSTEINER SPA RESORT MARIENBAD - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně je největší hotel v samém centru lázeňského města Mariánské Lázně.V hotelu vyvěrá i jeden z místních ...

LUXUSNÍ HOTEL V CENTRU LÁZNÍ JAKO STVOŘENÝ PRO ROMANTICKÉ CHVILKY VE DVOU

plná penze

H2825R22

od 3 697 Kč / noc
- Detail
GRANDHOTEL NABOKOV - Mariánské Lázně
+
2022
Last
Minute

Hotel GRANDHOTEL NABOKOV - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Čtyřhvězdičkový Grandhotel Nabokov se nachází v blízkosti Kolonády se Zpívající fontánou (150m) a těsném sousedství parku u Lesního pramene ...

VLASTNÍ WELLNESS A BAZÉN

polopenze

H3086R22

od 2 125 Kč / noc
- Detail
GRANDHOTEL PACIFIK - Mariánské Lázně
2022

Lázeňský hotel GRANDHOTEL PACIFIK - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Historická dominanta Hlavní třídy s jedinečnou atmosférou, vlastní minerální pramen přímo v hotelu.

● ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU A SAUN ● ZDARMA KARTA VÝHOD ENSANA CARD

snídaně

H2882R22

od 1 590 Kč / noc
9,5 Detail
HVĚZDA - Mariánské Lázně
2022

Lázeňský hotel HVĚZDA - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Jedinečný lázeňský komplex 3 hotelů - Hvězda, Imperial a Neapol, spojených koridory, je ukázkou unikátní lázeňské architektury a historickým skvostem ...

● ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU ● ZDARMA KARTA VÝHOD ENSANA CARD

snídaně

H2880R22

od 1 590 Kč / noc
8,0 Detail
KRAKONOŠ - Mariánské Lázně
2022

Hotel KRAKONOŠ - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Hotel Krakonoš se nachází v přírodním prostředí nad Mariánskými Lázněmi, asi 2 km od centra města, nedaleko golfového hřiště, lyžařské sjezdovky, ...

● ZDARMA BAZÉN ● CHLAPI RYBAŘÍ - DÁMY RELAXUJÍ (hotel zajišťuje rybářské povolenky) "RYBA DOKTOR" - ...

polopenze

H1007R22

od 1 160 Kč / noc
8,3 Detail
OREA SPA HOTEL BOHEMIA - Mariánské Lázně
2022

Hotel OREA SPA HOTEL BOHEMIA - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Tento secesní hotel se nachází v centru Mariánských Lázní jen 300 metrů od kolonády se Zpívající fontánou a léčivými prameny. Romantické okolí vybízí ...

V CENTRU LÁZNÍ

polopenze

H2743R22

od 910 Kč / noc
- Detail
OREA SPA HOTEL CRISTAL - Mariánské Lázně
2022

Hotel OREA SPA HOTEL CRISTAL - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Spa wellness hotel Cristal Palace **** se nachází v centru města Mariánské Lázně, v těsné blízkosti lázeňských parků a hlavní kolonády se ...

ZDARMA BAZÉN, SAUNA A WHIRLPOOL

snídaně

H2744R22

od 1 568 Kč / noc
8,8 Detail
OREA SPA HOTEL PALACE ZVON - Mariánské Lázně
2022

Hotel OREA SPA HOTEL PALACE ZVON - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

OREA Spa Hotel Palace Zvon Mariánské Lázně stojí v centru Mariánských Lázní, naproti kolonádě a Zpívající fontáně. V hotelu je 126 pokojů, část ...

ZDARMA BAZÉN

snídaně

H2887R22

od 910 Kč / noc
10,0 Detail
PARIS - Mariánské Lázně
2022

Hotel PARIS - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Rodinný hotel Paris, vystavěný v první polovině 19. století, najdete v srdci lázeňské čtvrti, na překrásném místě Goethova náměstí, jen několik kroků ...

LÁZEŇSKÉ A WELLNESS PROCEDURY

polopenze

H2971R22

od 1 443 Kč / noc
9,5 Detail
PELIKÁN - Mariánské Lázně
2022

Hotel PELIKÁN - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Hotel Pelikán se nachází 2 km od centra města Mariánské Lázně a 3 km od lázeňské kolonády a Zpívající fontány. Do centra města je možná doprava ...

● AKČNÍ POBYT - TÝDENNÍ POBYT V MARIÁNKÁCH JIŽ ZA 4.190 Kč● VÝHODNÉ LÉČEBNÉ POBYTY V MARIÁNSKÝCH ...

polopenze

H2906R22

od 670 Kč / noc
9,9 Detail
QUEENS HOTEL & WELLNESS - Mariánské Lázně
2022

Hotel QUEENS HOTEL & WELLNESS - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Hotel Queens se nachází v centru vnitřního lázeňského území Mariánských Lázní, hned vedle Ferdinandova pramene, 1,2 km od Zpívající fontány.

• ZCELA NOVÝ HOTEL V PROVOZU OD 26.7.2021 !!!• VLASTNÍ WELLNESS

snídaně

H3060R22

od 1 260 Kč / noc
8,0 Detail
REITENBERGER SPA MEDICAL - Mariánské Lázně
2022

Hotel REITENBERGER SPA MEDICAL - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Reitenberger Spa Medical se nachází přímo u hlavní lázeňské kolonády, 50 metrů od pavilonu u Lesního pramene. Budova byla postavena v 19. století a o ...

- ZDARMA BAZÉN- LÁZEŇSKÉ PROCEDURY

polopenze

H3095R22

od 1 811 Kč / noc
- Detail
RICHARD - Mariánské Lázně
2022

Hotel RICHARD - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Hotel Richard se nachází v Mariánských Lázních u vstupu do lázeňských lesů a parků, přímo naproti historickému Pravoslavnému kostelu Sv. Vladimíra, ...

● BAZÉN ZDARMA

polopenze

H2749R22

od 1 247 Kč / noc
9,6 Detail
SCHLOSSHOTEL Mariánské Lázně - Klimentov
+
2022

Hotel SCHLOSSHOTEL Mariánské Lázně - Klimentov

Česká republika Západní Čechy

Schlosshotel Mariánské Lázně se nachází na klidném místě na okraji Mariánských Lázní ve Velké Hleďsebi. Centrum města je vzdálené asi 30 minut chůze, ...

• HOTEL S VLASTNÍ VYHLÍDKOVOU ROZHLEDNOU• LÁZEŇSKÉ A WELLNESS PROCEDURY• program PŘERUŠOVANÝ PŮST - ...

polopenze

H3081R22

od 1 278 Kč / noc
- Detail
Spa & Wellness Hotel OLYMPIA - Mariánské Lázně
+
2021

SPA hotel Spa & Wellness Hotel OLYMPIA - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Moderní hotel Olympia se nachází na jednom z nejkrásnějších míst Mariánských Lázní, v klidném centru města, v horní části lázeňské zóny, blízko lesů ...

● LUXUSNÍ UBYTOVÁNÍ

polopenze

H2628R21

9,7 Detail
Spa & Wellness Hotel OLYMPIA - Mariánské Lázně
+
2022
Last
Minute

SPA hotel Spa & Wellness Hotel OLYMPIA - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Moderní hotel Olympia se nachází na jednom z nejkrásnějších míst Mariánských Lázní, v klidném centru města, v horní části lázeňské zóny, blízko lesů ...

● LUXUSNÍ UBYTOVÁNÍ

polopenze

H2628R22

od 1 320 Kč / noc LAST MINUTE 10%
9,7 Detail
SPA HOTEL DĚVÍN 3*Superior - Mariánské Lázně
2022

Spa Hotel SPA HOTEL DĚVÍN 3*Superior - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Spa Hotel Děvín se nachází v klidném prostředí lesoparku, s velmi dobrou dostupností do centra města a ke všem významným místům a turistickým ...

LÁZEŇSKÉ A WELLNESS PROCEDURY

polopenze

H2909R22

od 1 041 Kč / noc LAST MINUTE 32%
8,5 Detail
SPA HOTEL SILVA - Mariánské Lázně
2022

Hotel SPA HOTEL SILVA - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

SILVA - latinsky les - jméno vhodné pro hotel ležící přímo v lázeňském parku Lesního pramene, na okraji hlubokého "Slavkovského lesa". Hotel je ...

● LÁZEŇSKÉ A WELLNESS PROCEDURY

polopenze

H2589R22

od 1 520 Kč / noc
10,0 Detail
SUN - Mariánské Lázně
2022

Hotel SUN - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Hotel Sun **** se nachází v samém srdci Mariánských Lázní, pouhých pár kroků od Lázeňské kolonády a Zpívající fontány. Poskytuje pohodu a klid v ...

ZDARMA BAZÉN

polopenze

H2789R22

od 1 726 Kč / noc
9,1 Detail
SVOBODA - Mariánské Lázně
2022

Lázeňský hotel SVOBODA - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Svoboda: Propojený komplex lázeňských budov Svoboda, Margareta a Palladio leží v klidném prostředí lesoparku, nedaleko kolonády se Zpívající ...

● NEOMEZENÝ VSTUP DO BAZÉNU

snídaně

H2510R22

od 960 Kč / noc
8,8 Detail