BELVEDERE - Mariánské Lázně - Česká republika - Západní Čechy

Hotel BELVEDERE - Mariánské Lázně (H2790R21)

Česká republika > Západní Čechy
Strava polopenze
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem povolen: 500 Kč
Výtah
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna: 300 m
Krytý bazén: v hotelu
Přírodní koupání: 5 km
MHD: 20 m
Lyžařský vlek: 1,5 km

Objednávka zájezdu

BELVEDERE - Mariánské Lázně
Česká republika - Západní Čechy - Mariánské Lázně
Vyberte pobyt z nabídky:
Od: -  -  počet nocí: do: -  Nevyhovuje-li nabídka - vyžádejte další na dispecink@atis.cz
Odjezd Vlastní
Příjezd Vlastní
BELVEDERE - Mariánské Lázně
Typ pokoje
Počet dospělých osob:
Základní cena
OZDRAVNÝ POBYT S KOUPELEMI (5)
Dospělý na lůžku - snídaně
snídaně
5 nocí 7 860 1 7 860 CZK
OZDRAVNÝ POBYT S KOUPELEMI (5)
Dospělý na lůžku - snídaně
snídaně
5 nocí 7 860 1 7 860 CZK
Příplatek
Pobyt se psem za poplatek placený na místě 0 0 CZK
Celková cena: 15 720 CZK
Vybraný pokoj je pouze na vyžádání. V případě zájmu o rezervaci aktuálně dostupného pokoje zvolte jiný typ pokoje nebo jiný termín.
 
Slevový kód
Jméno:
Pohlaví:
Příjmení:
Datum narození:
-   (ve formátu D.M.RRRR)
Ulice
E-Mail:
Město / PSČ :
 / 
Mobil:
Státní příslušnost :
 
Telefon:
Poznámka:
 
Souhlasím se Smluvními podmínkami .
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Mariánské Lázně

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Město Mariánské Lázně leží v rozlehlé dolině na západě Čech v nadmořské výšce 576 až 626 m n. m. Pás lesů široký téměř 20 km protkaný množstvím turistických stezek se nachází v bezprostřední blízkosti lázní. Mariánské Lázně jsou v celém světě známé jednak díky svým léčebným metodám a účinným a kvalitním léčivým zdrojům, jednak i pro své malebné okolí. Na území lázeňské zóny bylo objeveno okolo 100 studených pramenů minerální vody s vysokým obsahem oxidu uhličitého. Některé z nich se používaly už na počátku 16. sto - letí. Skutečnou perlou mezi městskými stavbami, po stavenými v neoklasicistním stylu, je kolonáda z roku 1889. Dominantou lázeňské zóny je tzv. Zpívající fontána, která je nádhernou hrou světel a zvuků.


PŘÍRODNÍ LÉČIVÉ ZDROJE
Přírodní minerální voda uhličitá, přírodní voda uhličitá, přírodní zdroj oxidu uhličitého (zřídelní plyn – oxid uhličitý), přírodní minerální voda zemitá, přírodní minerální voda slaná, přírodní minerální voda sirná, přírodní minerální voda síranová. Většina lázeňských zařízení má tyto zdroje zavedeny do svých balneoprovozů. Některá zařízení indikují pitné kúry pouze u volně přístupných zdrojů.

LÉČEBNÉ SPECIALIZACE
Nemoci oběhového ústrojí, srdce a cév, nemoci trávicího ústrojí, poruchy metabolismu, nemoci dýchacího ústrojí, nemoci pohybového ústrojí, nemoci močových cest.

VOLNÝ ČAS
Mariánské Lázně se pyšní golfovým hřištěm, které je druhé nejstarší v Evropě. Založil je anglický král Edvard VII. v roce 1905. Dalšími místy pro aktivní trávení volného času je hřiště na minigolf, tenisové kurty, bazény, sauny, solária, fitness-centra, jezdecká škola, jachting klub a půjčovna sportovních potřeb. Také je možné rybařit, jít na lov, lyžovat, věnovat se pěší i cykloturistice nebo prozkoumat zvlněný terén na běžkách. Rekreanti mohou také navštívit místní muzeum věnované historii města, geologický park pod otevřeným nebem, památník F. Chopina, divadlo, kino, koncertní sál, umělecké galerie, diskotéky, kasina, zábavné pasáže nebo je možné podniknout poznávací výlety za město.

KAŽDOROČNÍ SPORTOVNÍ A KULTURNÍ AKCE
Květen – zahájení lázeňské sezony, Festival porozumění

Červen/červenec – festival českých filmů Kinematograf bratří Čadíků

Červenec – Mariánskolázeňská nokturna, Kapsa plná pohádek, Jazzové lázně

Červenec/srpen – Mariánskolázeňské kulturní léto

Srpen – Mezinárodní klavírní soutěž Fryderyka Chopina, Goethův týden

Září – Mariánský podzim – folklorní festival Prosinec – Adventní trhy na Kolonádě

VÝLETY PO OKOLÍ
Jesenice: Největší vodní nádrž v západních Čechách, projížďky na parníku a lodičkách. Lázně Kynžvart: Lázeňské městečko, kde můžete navštívit zámek s bohatou sbírkou starých mincí, medailí, zbraní, porcelánu a dalších starožitných předmětů.

Klášter Teplá: Klášter premonstrátů s velmi známou a cennou knihovnou.

Cheb: Starobylé město, které mělo v dřívější době strategickou pozici na hranici s Německem. Městský soubor architektury tvoří romantický zámek a také mnoho gotických, renesančních a barokních staveb, jako např. Špalíček nebo dům hraběte Valdštejna.

Smraďoch: Přírodní stezka po unikátním rašeliništi vzniklém na vývěrech minerálních vod a plynů, které obsahují síru a oxid uhličitý.

Kladská - naučná stezka: Stezka vede kolem Kladského rybníka po okraji národní přírodní rezervace Kladské rašeliny v části pojmenované Tajga.

Historický park BÄRNAU - TACHOV - Středověk žít a zažít (36 km). Více informací ZDE


Zdroj: Czechtourism

Hodnocení hotelu (16 hodnocení)

BELVEDERE - Mariánské Lázně (H2790R19)

08.7.2019

Děkuji byla jsem velmi spokojena

10 Hodnocení

BELVEDERE - Mariánské Lázně (H2790R19)

Manželé Olexovi 15.2.2019

S pobytem jsme byli celkově velmi spokojeni.Toto pozitivní hodnocení se týká ubytování,stravování,služeb personálu i léčebných procedur.Ke spokojenosti přispěla i velice výhodná poloha hotelu.

10 Hodnocení

BELVEDERE - Mariánské Lázně (H2790R18)

Konopáskovi 10.6.2018

Dobrý den,
pobyt v hotelu Belveder v Mariánských Lázních se nám velice líbil. Byli jsme ubytováni v krásném pokoji s výhledem na Goethovo náměstí. Stravování bylo nyní formou švédských stolů,
což nám vyhovuje. Personál v hotelu je velice ochotný, nemělo to chybu.
Děkujeme Vám za zprostředkování pobytu.

10 Hodnocení

BELVEDERE - Mariánské Lázně (H2790R17)

Helena Tumova 02.11.2017

dobry den posilam hodnoceni .Hotel velmi pěkny ale zklamal nas první dojem z pokoje který byl čistě uklizen ale velmi smrděl,chtěli jsme ho vyměnit to se ale nestalo,cely den a noc jsme větrali.Klientela byla ruska,jen dva pokoje byli pro čechy,
a ty vedly do dvora,pokoj byl velmi tmavy.Pozitivni ale byla velmi mila obsluha,jidla dostatek a pestra nabídka salatů,zeleniny,sladkeho pečiva.Tento chotel bych doporučila
proto že je v centru a klidny.Mate možnost vyletů po okolí.

 Vážení klienti,
děkujeme Vám za hodnocení pobytu, které jsme předali k vyjádření vedení hotelu. Zde jejich vysvětlení:

Velmi nás mrzí, že jste nebyli s pobytem na hotelu úplně spokojeni. Náš hotel se snaží, aby právě česká klientela byla s ubytováním a službami maximálně spokojena.Pokoj na kterém jste bydleli má skutečně výhled dozadu, ale v době Vašeho pobytu skutečně výměna nebyla možná. Při vašem prvním pobytu u nás jsme Vám nabídli pokojvyšší kategorie s balkonem, protože jsme neměli hosty, kteří by tuto vyšší kategorii měli objednanou. Takto Vám bylo vysvětleno už při vašem pobytu. Po kontrole Vašeho pokoje jsme nezjistili, že by tam byl zápach. Věřím, že Vás tato skutečnost neodradila a rádi Vás na hotelu Belvedere opět přivítáme.

Děkujeme Tým ATIS a.s.

10 Hodnocení

BELVEDERE - Mariánské Lázně (H2790R17)

schneidewind petr 23.9.2017

byli jsme velmi spokojeni jak s ubytováním,stravou tak i službami a procedurami.

10 Hodnocení

BELVEDERE - Mariánské Lázně (H2790R17)

Karel Bílek 15.9.2017

Všechny služby v hotelu Belvedere,včetně ubytování a stravování a přístupu personálu,splňovaly moje představy, se kterými jsem pobyt objednával.

10 Hodnocení

BELVEDERE - Mariánské Lázně (H2790R17)

JUDr. Jarmille Fabiánová 18.8.2017

Rozmanitost služeb, velmi laskavá, vstřícná a milá obsluha, velmi komfortní pokoje, vybavení také velmi luxusní. Hotel byl v nádherném prostředí. Okolí velmi příjemné a poklidné, jako stvořené pro relax. Úžasné místo na výlety (panství zámek Kynžvart) a okolí. Úžasné přírodní zdroje lesů. Božské a uklidňující procházky. Velké kulturní prožití. Lázeňský život, kolonádní koncerty a mnoho jiných kulturních a velmi příjemných zážitků. Na tuto dovolenou budeme velmi dlouho vzpomínat jen v tom nejlepším slova smyslu. Dovolená v Mariánských Lázních byla tou nejlepší. Děkujeme i cestovní kanceláři Atis. :-)

10 Hodnocení

BELVEDERE - Mariánské Lázně

Došková Olga 17.8.2017

Všem pracovníkům hotelu Belvedere v Mariánských Lázních vyslovuji velkou pochvalu za špičkové služby. Svoji profesionalitou a odborným přístupem zpříjemňují pobyt hostů, ať už v oblasti balnea, stravování nebo ubytování. V příjemném a komorním prostředí se každý zregeneruje, načerpá nové síly a upevní svoje zdraví po každodenním strese a napětí. Celému kolektivu tohoto hotelu přeji v jejich snažení pevné zdraví a hodně spokojených klientů.

10 Hodnocení

BELVEDERE - Mariánské Lázně (H2790R17)

Manželé Peškovi Praha 22.7.2017

Dobrý den,
Vrátili jsme se z pobytu v Mariánských lázní z hotelu Belvedere.Ze strany CK ATIS bylo vše perfektně připraveno.Uvítání v recepci bylo velmi srdečné a bylo nám vyhověno v naší žádosti o ubytování ve stejném pokoji který jsme obývali při loňském pobytu. Se službami recepce a restaurace jsme byli velmi spokojeni. Kvalita stravy byla velmi dobrá i vystupování obsluhujích bylo na velmi dobré úrovni.
Procedury které jsme konzultovali s lázeňskou lékařkou byly provedeny v plném rozsahu ve velmi dobré kvalitě.Celkově jsme byli velmi spokojeni a rádi se tam budeme vracet.
Je vidět,že CK ATIS má velmi dobré vztahy nejen s tímto hotelem ale i v jiných hotelech které jsme s CK ATIS navštívili. Faktem je že byl vidět rozdíl ve službách i přístupu personálu k hostům CK ATIS oproti ostatním hostům.
Děkujeme CK ATIS za zprostředkování hezké dovolené.

10 Hodnocení

BELVEDERE - Mariánské Lázně (H2790R17)

Josef Havlíček 17.6.2017

Stravování - výborné, včetně personálu v restauraci
Ubytování - výborné
Procedury - výborné, masérky vynikající
Jediné minus: slibované taneční večery v hotelu SUN se nekonaly !
Výlety jsme si organizovali soukromě.

10 Hodnocení

BELVEDERE - Mariánské Lázně (H2790R17)

F.a M. Hájkovi 25.5.2017

S vašimi službami jsme byli a doufáme, že i v budoucnu budeme

spokojeni. Stravování s ubytování bylo velmi dobré.

10 Hodnocení

BELVEDERE - Mariánské Lázně (H2790R17)

11.3.2017

9 Hodnocení

BELVEDERE - Mariánské Lázně (H2790R17)

Polívková Eva 10.3.2017

Vážení,
pobyt v Marianských lázních v hotelu Sun,to byla pohádka.Nemohu si vzpomenout na nějaký nedostatek.
Loni jsme byli v Belvederu. Tam se nám také líbilo,ale v Sunu to bylo ještě lepší.
Večeře švédské stoly,výborné polévky,hodně ovoce. Jídlo bylo velice chutné. Jen zákusky byly v Belvederu lepší.
Co se týká procedur v Sunu byly navíc uhličité koupele a bazén byl k použití po celý den,plus vířivka.
Moc vzpomínáme a jestli budeme příští rok schopní,tak bychom rádi zase přijeli.

9 Hodnocení

BELVEDERE - Mariánské Lázně (H2790R17)

04.12.2016

10 Hodnocení

BELVEDERE - Mariánské Lázně (H2790R16)

Dagmar a Zdeněk 27.10.2016

Pobyt se nám velmi líbil. Pokoj byl pěkný, čistý, celkem prostorný, prakticky zařízený, s balkónem s výhledem na fontánu. Koupelna velká s vanou. Župany k dispozici na pokoji, což je velmi příjemné při využívání předepsaných procedur. Strava nám chutnala (měli jsme plnou penzi), nebyla příliš těžká, myslím, že si každý vybere dle své chuti. Personál je v hotelu příjemný. S ohledem na chladné počasí jsme preferovali procházky po parcích a lázních než výlety.

10 Hodnocení

BELVEDERE - Mariánské Lázně (H2790R16)

Karel Bílek, Kladno 17.9.2016

Týdenní pobyt v hotelu Belvedere proběhl k naší úplné spokojenosti, ke které přispělo bezvadné ubytování, postačující a pestrá strava s možností výběru z několika nabízených jídel (měli jsme plnou penzi). Rovněž rozvržení lázeňských procedur bylo pro nás optimální, protože jsme je s manželkou absolvovali ve stejném čase. Takovým "bonbónkem" k předchozímu je pak z našeho pohledu i poloha hotelu v bezprostřední blízkosti lázeňského centra.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

ZDARMA BAZÉN

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Belvedere - Mariánské Lázně:
- zdarma bazén
- výborná poloha kousek od Zpívající fontány (100m)
- hotel s dlouholetou tradicí již od roku 1832
- v hotelu bydlela i dánská královna

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Léčebný hotel Belvedere se nachází v klidném a příjemném prostředí lázeňského centra na Goethově náměstí v těsné blízkosti kolonády a Zpívající fontány. Lázeňský hotel Belvedere je proslulý jako jedna z nejkrásnějších a nejprestižnějších budov v Mariánských Lázních, která byla původně v roce 1838 navržena Dr. Tadeáš Klingerem jako 2 patrový lázeňský hotel a od svého počátku nese název BELVEDERE. Během období prošel několika rozsáhlými stavebními úpravami a dnešní podobu s prvky secese získal v roce 1905. Po celkové rekonstrukci v letech 2000 a 2001 disponuje hotel komfortně a moderně vybavenými pokoji a je připraven splnit nejnáročnější požadavky svých hostů mezi které patřila i dánská královna.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace, výtah, léčebně-rehabilitační zařízení s hotelovým bazénem (různé druhy procedur, např. klasické a podvodní masáže, reflexní masáže, perličkové koupele, elektroterapie, magnetoterapie, inhalace, plynové lázně, plynové injekce, cvičení a plavání v bazénu, slatinné obklady, termoterapie, nožní koupel, lymfomasáž), v partnerském hotelu SUN sauna.

KDE BUDETE SPÁT

a) 1 a 2 - lůžkové pokoje STANDARD , Spr. nebo vana + WC, SAT/TV, minibar, fén, Wi-Fi a trezor, klimatizace, župan
b) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR s možností přistýlky (rozkládací postel), Spr. nebo vana + WC, SAT/TV, minibar fén, Wi-Fi a trezor, klimatizace, župan

Pokoje s balkonem za příplatek cca 270,- Kč /den (jako nezávazné přání klienta, poplatek se platí na místě, dle dostupnosti pokoje).
Pokoje s výhledem na Goethovo náměstí nebo Zpívající fontánu za příplatek 300 Kč / den (jako nezávazné přání, poplatek se platí na recepci, dle dostupnosti pokoje)

CELKOVÁ KAPACITA

39 pokojů

FORMA STRAVY

snídaně - formou bufetu. Možnost dokoupení večeří (večeře za cenu 400 Kč / dospělý, 200 Kč dítě od 7 do 12 let) na místě.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.

Dětská cena neobsahuje procedury.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

Hotel plánuje otevření během července.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

vnitřní hotelový bazén (5 x 6 m). Přírodní koupaliště LIDO (cca 3 km ) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

KARLOVY VARY REGION CARD šetří Váš čas i peníze!
- karta plná slev a výhod na nejatraktivnější místa v okrese Karlovy Vary.
Vyberete si z 80+ míst a atrakcí
kultura, památky, muzea a expozice, turistické zajímavosti, tradiční výroba, lázně a bazény, gastronomie, služby, sport
Městská doprava ZDARMA
autobusem, trolejbusem nebo lanovkou pak objevujete zajímavosti Karlovarského kraje


Více informací ZDE

Karlovy Vary Card lze zakoupit v turistických a informačních městských centrech.

Tip na výlet do okolí: Historický park BÄRNAU - TACHOV - Středověk žít a zažít (36 km). Více informací ZDE

Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Hamelika (vzdálenost 2,4 km), 722 m. n. m., 100 schodů
Dvacet tři metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Mariánské Lázně, Slavkovský les, Dyleň, Český les, Zelenou horu. Svým vzhledem má připomínat hradní zříceninu. Pokud budete mít štěstí, tak při vhodných podmínkách je na rozhledně slyšet zpívající fontána.
Provozní doba (bez záruky): neomezeně
Vstupné (bez záruky): zdarma

Rozhledna na Panském vrchu u Drmoulu (vzdálenost 8,4 km), 650 m. n. m., 207 schodů
Padesát pět metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Slavkovský les, Mariánské Lázně, Dyleň, Lázně Kynžvart, Přimda.
Provozní doba (bez záruky): volně přístupná od 15. března do 30. listopadu, uzavřena od 1. prosince do 14. března
Vstupné (bez záruky): zdarma

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt se snídaní začíná nástupem od 15:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno.
Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod a večeří od 17.15 do 20.00 hod v den příjezdu.
Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.
Celý hotel je nekuřácký.

REKREAČNÍ POPLATEK

30,- Kč / den / osoba (18 až 70 let)

POBYT SE ZVÍŘETEM

cca 500,- Kč / den pouze malé rasy

PARKOVÁNÍ

Parkování na veřejném parkovišti (parkovací dům, cca 8 min chůze od hotelu, za poplatek cca 160 Kč/auto/den).

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka: zdarma (v hotelu k dispozici 1 postýlka).
Sauna v hotelu SUN: 120,- Kč / hod

Papučky: 50 Kč
Informace o přijímání platebních karet (bez záruky):
Hotel přijímá tyto platební karty: EM. VISA

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Mariánských Lázní - odtud trolejbusem č. 5 až k hotelu (zastávka "Goethovo náměstí" přímo před hotelem).

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Vlakem do Mariánských Lázní - odtud trolejbusem č. 5 až k hotelu (zastávka "Goethovo náměstí" přímo před hotelem).

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

V Mariánských Lázních po Plzeňské a Hlavní ulici a Ruské do lázeňského centra, hotel leží kousek od Zpívající Fontány. Parkování na veřejném parkovišti (parkovací dům, cca 8 min chůze od hotelu, za poplatek cca 120 Kč/den/auto).

GPS: 49.9770244N, 12.7071683E

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

CENTRÁLNÍ LÁZNĚ - Mariánské Lázně
2021

Lázeňský hotel CENTRÁLNÍ LÁZNĚ - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Lázeňský hotel Centrální Lázně **** superior se nachází v lázeňském centru města, v blízkosti kolonády a parků, u pavilonu Ambrožova pramene. Svým ...

● ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU A WHIRLPOOLU● ZDARMA KARTA VÝHOD ENSANA CARD

snídaně

H2879R21

od 1 810 Kč / noc
- Detail
CHATEAU MONTY SPA RESORT - Mariánské Lázně
2021

Hotel CHATEAU MONTY SPA RESORT - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Chateau Monty SPA Resort je mariánskolázeňskou dominantou, která se nachází v krásném lesoparku nad Mariánskými Lázněmi. Od centra města je vzdálen ...

● NA VYBRANÉ POBYTY LZE UPLATNIT STÁTNÍ LÁZEŇSKÝ VOUCHER● NEOMEZENÝ VSTUP DO BAZÉNU, ŘÍMSKÝCH LÁZNÍ ...

polopenze

H2963R21

od 1 684 Kč / noc
- Detail
DAVINCI - Mariánské Lázně
+
2021

Hotel DAVINCI - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Hotel DaVinci je nově zrekonstruovaná vila z 19. století na okraji centra Mariánských lázní, necelých 500 m od Ferdinandova a Rudolfova pramene - ...

LÁZEŇSKÁ ATMOSFÉRA

polopenze

H2943R21

od 1 037 Kč / noc
9,0 Detail
ESPLANADE SPA & GOLF RESORT - Mariánské Lázně
+
2021

Hotel ESPLANADE SPA & GOLF RESORT - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Luxusní wellness hotel Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních je umístěný v klidném prostředí s překrásným výhledem na město, nedaleko ...

NEOMEZENĚ BAZÉN A FITNESS

snídaně

H2867R21

od 2 130 Kč / noc
- Detail
EXCELSIOR - Mariánské Lázně
2021

Hotel EXCELSIOR - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Gala Hotel Excelsior **** se nachází v srdci Mariánských Lázní na hlavní lázeňské třídě a může se pyšnit již více než stopadesátiletou ...

● NA VYBRANÉ POBYTY LZE UPLATNIT STÁTNÍ LÁZEŇSKÝ VOUCHER● NEOMEZENÝ VSTUP DO BAZÉNU, ŘÍMSKÝCH LÁZNÍ ...

polopenze

H2745R21

od 1 877 Kč / noc
- Detail
GRANDHOTEL PACIFIK - Mariánské Lázně
2021

Lázeňský hotel GRANDHOTEL PACIFIK - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Historická dominanta Hlavní třídy s jedinečnou atmosférou, vlastní minerální pramen přímo v hotelu.

● ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU A SAUN ● ZDARMA KARTA VÝHOD ENSANA CARD

polopenze

H2882R21

od 1 680 Kč / noc
9,5 Detail
HVĚZDA - Mariánské Lázně
2021

Lázeňský hotel HVĚZDA - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Jedinečný lázeňský komplex 3 hotelů - Hvězda, Imperial a Neapol, spojených koridory, je ukázkou unikátní lázeňské architektury a historickým skvostem ...

● ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU ● ZDARMA KARTA VÝHOD ENSANA CARD

polopenze

H2880R21

od 1 690 Kč / noc
- Detail
KRAKONOŠ - Mariánské Lázně
2021

Hotel KRAKONOŠ - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Hotel Krakonoš se nachází v přírodním prostředí nad Mariánskými Lázněmi, asi 2 km od centra města, nedaleko golfového hřiště, lyžařské sjezdovky, ...

● ZDARMA BAZÉN ● CHLAPI RYBAŘÍ - DÁMY RELAXUJÍ (hotel zajišťuje rybářské povolenky) "RYBA DOKTOR" - ...

polopenze

H1007R21

od 1 120 Kč / noc
8,8 Detail
OREA SPA HOTEL CRISTAL - Mariánské Lázně
2021

Hotel OREA SPA HOTEL CRISTAL - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Spa wellness hotel Cristal Palace **** se nachází v centru města Mariánské Lázně, v těsné blízkosti lázeňských parků a hlavní kolonády se ...

ZDARMA BAZÉN, SAUNA A WHIRLPOOL

snídaně

H2744R21

od 1 190 Kč / noc
8,0 Detail
OREA SPA HOTEL PALACE ZVON - Mariánské Lázně
2021

Hotel OREA SPA HOTEL PALACE ZVON - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

OREA Spa Hotel Palace Zvon Mariánské Lázně stojí v centru Mariánských Lázní, naproti kolonádě a Zpívající fontáně. V hotelu je 126 pokojů, část ...

ZDARMA BAZÉN

polopenze

H2887R21

od 1 150 Kč / noc
- Detail
PARIS - Mariánské Lázně
2021

Hotel PARIS - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Rodinný hotel Paris, vystavěný v první polovině 19. století, najdete v srdci lázeňské čtvrti, na překrásném místě Goethova náměstí, jen několik kroků ...

polopenze

H2971R21

od 997 Kč / noc
9,0 Detail
PELIKÁN - Mariánské Lázně
2021

Hotel PELIKÁN - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Hotel Pelikán se nachází 2 km od centra města Mariánské Lázně a 3 km od lázeňské kolonády a Zpívající fontány. Do centra města je možná doprava ...

● VÝHODNÉ LÉČEBNÉ POBYTY V MARIÁNSKÝCH LÁZNÍCH

polopenze

H2906R21

od 613 Kč / noc
10,0 Detail
QUEENS HOTEL & WELLNESS - Mariánské Lázně
2021

Hotel QUEENS HOTEL & WELLNESS - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Hotel Queens se nachází v centru vnitřního lázeňského území Mariánských Lázní, hned vedle Ferdinandova pramene, 1,2 km od Zpívající fontány.

• ZCELA NOVÝ HOTEL V PROVOZU OD 1.7.2021 !!!• VLASTNÍ WELLNESS

snídaně

H3060R21

od 913 Kč / noc
- Detail
RICHARD - Mariánské Lázně
2021

Hotel RICHARD - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Hotel Richard se nachází v Mariánských Lázních u vstupu do lázeňských lesů a parků, přímo naproti historickému Pravoslavnému kostelu Sv. Vladimíra, ...

● TÝDEN V LÁZNÍCH s polopenzí PLUS, bazénem a 10 procedurami již od 8 270 Kč

polopenze

H2749R21

od 1 247 Kč / noc
9,6 Detail
Spa & Wellness Hotel OLYMPIA - Mariánské Lázně
+
2021

SPA hotel Spa & Wellness Hotel OLYMPIA - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Moderní hotel Olympia se nachází na jednom z nejkrásnějších míst Mariánských Lázní, v klidném centru města, v horní části lázeňské zóny, blízko lesů ...

● NA VYBRANÉ POBYTY LZE UPLATNIT STÁTNÍ LÁZEŇSKÝ VOUCHER● LUXUSNÍ UBYTOVÁNÍ

polopenze

H2628R21

od 1 610 Kč / noc
9,5 Detail
SPA HOTEL DĚVÍN 3*Superior  - Mariánské Lázně
2021

Spa Hotel SPA HOTEL DĚVÍN 3*Superior - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Spa Hotel Děvín se nachází v klidném prostředí lesoparku, s velmi dobrou dostupností do centra města a ke všem významným místům a turistickým ...

● SLEVA 7=6 v období 06.01 - 10.04.2021 a 04.10 - 22.12.2021. na WELLNESS TÝDEN již zahrnuta v ceně ...

polopenze

H2909R21

od 1 160 Kč / noc
8,5 Detail
SPA HOTEL SILVA - Mariánské Lázně
2021

Hotel SPA HOTEL SILVA - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

SILVA - latinsky les - jméno vhodné pro hotel ležící přímo v lázeňském parku Lesního pramene, na okraji hlubokého "Slavkovského lesa". Hotel je ...

● NA VYBRANÉ POBYTY LZE UPLATNIT STÁTNÍ LÁZEŇSKÝ VOUCHER ● LÁZEŇSKÉ A WELLNESS PROCEDURY

polopenze

H2589R21

od 1 350 Kč / noc
- Detail
SUN - Mariánské Lázně
2021

Hotel SUN - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Hotel Sun **** se nachází v samém srdci Mariánských Lázní, pouhých pár kroků od Lázeňské kolonády a Zpívající fontány. Poskytuje pohodu a klid v ...

ZDARMA BAZÉN

polopenze

H2789R21

od 1 657 Kč / noc
9,1 Detail
SVOBODA - Mariánské Lázně
2021

Lázeňský hotel SVOBODA - Mariánské Lázně

Česká republika Západní Čechy

Svoboda: Propojený komplex lázeňských budov Svoboda, Margareta a Palladio leží v klidném prostředí lesoparku, nedaleko kolonády se Zpívající ...

● LETNÍ RODINNÁ DOVOLENÁ SE VSTUPEM DO BAZÉNU ZDARMA● DÍTĚ DO 14 LET NA PŘISTÝLCE ZDARMA

snídaně

H2510R21

od 1 020 Kč / noc
8,2 Detail