ZÁMEK LUŽEC - Nejdek - Lužec - Česká republika - Západní Čechy

SPA & WELLNESS HOTEL ZÁMEK LUŽEC - Nejdek - Lužec (H2791R24)
+

Česká republika > Západní Čechy
Strava polopenze
BEZLEPKOVÁ strava
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet: na pokoji
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna: v hotelu
Whirlpool
Fitness
Krytý bazén: v hotelu
Přírodní koupání: 3 km
Lyžařský vlek: 9 km
Pro náročné
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Lužec u Karlových Varů

UPŘESNĚNÍ LOKALITY


Lužec je ves v Krušných horách, asi 5 km východně od Nejdku a 15 km severovýchodně od Karlových Varů. Jedná se především o chatovou oblast obklopenou lesy. Ukrytý v lese najdete zámek Lužec, který byl původně postaven z příkazu Karla IV. jako nocležiště v dobách honů. Později zámek využíval Jan Žižka v boji proti křižákům anebo císař Rudolf II jako laboratoř. Zámek byl po r. 1919 zcela přestaven, bývalo zde i sanatorium. Dnes zde sídlí hotel. V nedalekých Děpoltovicích se vyřádí rybáři i milovníci vyjížděk na koňském hřbetu. V Nové Roli najdete také přírodní koupaliště.

Tipy na výlety:
Muzeum becherovka (13,5 km) - V muzeu máte příležitost si prohlédnout historické láhve Becherovky a jedinečné předměty, které patřily k rodině Becherů, dále pak knihu receptů nebo ocenění z výstav. Poté interaktivní část Vám umožní prohlédnout si a nasát vůni bylinek a koření, ze kterých se Becherovka vyrábí.
Hranolová hradní věž (9,2 km) - Hradní románsko-gotická věž je nevýznamnější nejdeckou historickou památkou. Věž je zbytkem původního hradu postaveného v období někdy kolem roku 1250 Konrádem Plikem, který sloužil k ochraně zemské stezky i k uložení cenností a cínu vytěženého v Porolaví.
Zatopený čedičový lom (23,4 km) - Lom se nachází mezi Rotavou a Jindřichovicemi. Dříve to byl největší kamenolom v Krušných horách.
Kozodoj (7,4 km) - Můžete u nás najít směsici rozmanitých hospodářských zvířat, jako jsou kozy, ovce, koně, göttingenská prasata, krůty, husy, lamu a pár kravek plemene Jersey a Holštýn.

Hodnocení hotelu (16 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

ZÁMEK LUŽEC - Nejdek - Lužec (H2791R24)

René 19.5.2024

Vysoká kvalita ubytování i stravování. Celkově vyšší cena, ale stojí to za to.

10 Hodnocení

ZÁMEK LUŽEC - Nejdek - Lužec (H2791R24)

Martin Dvořák 11.5.2024

Velmi pěkné prostředí, pokoje jsou čisté a uklizené.
Personál velmi vstřícný a usměvavý. Manželka má bezmléčnou dietu a vyšli jí ve všem vstříc. Se stravou jsem byl já osobně také spokojený.
Wellness je v běžném, možné v trochu lepším průměru těchto hotelů.
Celkově musím doporučit. Jen snad nabídka českých kanálů v televizi by mohla být lepší, ale kvůli té lidé na wellness pobyty nejezdí.

10 Hodnocení

ZÁMEK LUŽEC - Nejdek - Lužec (H2791R23)

Marek Kalanin 04.12.2023

Spokojenost veliká, ikdyž to bylo bez výletů, protože celou dobu padal sníh a nešlo nikam jet, nebo jít. Jenom na krátké procházky kolem. Rychle vymrznout a ještě rychleji do zámecké hospody. Pak na bazén, kde jsou i sauny, nebo na procedury...a opět na jídlo. I vevnitř jsme strávili krásné a spokojené 2 dny.
Určitě si pobyt někdy zopakujeme, ale za teplejšího počasí, aby se dalo i na nějaký výlet, či delší procházku po okolí.

9 Hodnocení

ZÁMEK LUŽEC - Lužec u Karlových Varů (H2791R22)

Soňa Bartůšková 09.12.2022

Krásný pobyt,klidné a příjemné ubytování. Stravování naprosto bez výhrad, personál super. Velice se nám líbilo a rádi se opět vrátíme.

10 Hodnocení

ZÁMEK LUŽEC - Lužec u Karlových Varů (H2791R21)

Honcnejman 02.11.2021

Vše v pořádku, spokojenost.

10 Hodnocení

ZÁMEK LUŽEC - Lužec u Karlových Varů (H2791R21)

Lukáš Pospíšil 15.8.2021

Skvělé místo pro odreagování, tiché prostředí. Velmi skvělá kuchyně, jídla chutné. Obsluha usměvavá a příjemná. Čistota na pokojích a každý den jsme měli návštěvu (paní uklízečka) a po příchodu zpět na pokoj ustláno, uklizeno a případně vyměněny ručníky. Osobně bych uvítal měkčí matrace. Jinak mohu mluvit v superlativech. Za náš pobyt nebylo nic špatně. Děkujeme

10 Hodnocení

ZÁMEK LUŽEC - Lužec u Karlových Varů (H2791R21)

Zdeněk Hájek, Milada Motlíková, Plzeň 09.8.2021

V rámci pobytu jsme absolvovali dvě večeře. První byla v zámecké krčmě s perfektní a milou obsluhou, krásný zážitek. Druhá večeře byla v hlavní restauraci, kde nás sice obsluha dovedla ke stolu, ale bez jakéhokoliv vysvětlení co se týče samoobslužného bufetu. Než jsme se sami zorientovali a než jsme si stačili vybrat předkrm a polévku, našli jsme na už na našem stole naservírované hlavní jídlo, které nám mezitím stydlo. Navíc k hostům u sousedního stolu se obě servírky chovaly naprosto nepřiměřeně, hlasitě a žoviálně. To se přece nemůže ve 4*hotelu stát. Po stížnosti na recepci nám bylo slíbeno, že bude sjednána náprava, ale to už se nás netýkalo, protože jsme odjížděli domů. Jinak ubytování a wellness na výborné úrovni.

Dobrý den, 
děkujeme za hodnocení pobytu. Váš postřeh předáme vedení hotelu, věříme, že sjednají nápravu, aby se podobné situace neopakovaly v budoucnu.
Tým ATIS a.s.

9 Hodnocení

ZÁMEK LUŽEC - Lužec u Karlových Varů (H2791R20)

Zuzana Čermáková 27.6.2020

Byli jsme moc spokojeni. Výborné služby, příjemné ubytování v krásném prostředí, ochotný personál, bezchybné stravování. Okolí je jako stvořené k výletům do přírody i za památkami. Děkujeme, rádi v budoucnu využijeme vašich služeb. Čermákovi.

10 Hodnocení

ZÁMEK LUŽEC - Lužec u Karlových Varů (H2791R20)

Věra 21.6.2020

veliká spokojenost s ubytováním-ochotným a příjemným personálem, parkováním a welmes i kvalitou stravování(stravování-výtka k čekání na jídlo při večeři velká časová prodleva mezi podáváním jednotlivých chodů)

9 Hodnocení

ZÁMEK LUŽEC - Nejdek - Lužec (H2791R19)

M.R. 12.10.2019

Ubytování krása, ale stravování,resp.vecere,katastrofa,jidlo nevhodné pro děti.Nemoznost si vybrat.Kuchar bez pepře neumí vařit,brambory presolene,asi to nikdo ani neochutnal.1 den,jsem tam vůbec nejedla,synovi připravili alespoň smažený sýr. Druhý den,jsme si jidlo pro syna museli zaplatit,ač jsme měli voucher.Cisnik se ani neptal,jestli chceme pití k večeři.Na jídlo jsme čekali 45 min.a ještě se to nedalo jíst.Ubytovat ano,ale vyměnit kuchaře,dělá špatnou reklamu.

Dobrý den,

děkujeme za hodnocení pobytu, které předáváme vedení hotelu Zámek Lužec k prověření a sjednání nápravy.
Tým ATIS a.s.

Zde vyjádření hotelu:
Velice děkujeme za zaslanou recenzi, kterou nebereme na lehkou váhu a podnikli jsme již kroky, aby se tato situace již neopakovala. V kuchyni jsme provedli personální změny, personál obsluhy byl opět poučen o přístupu a chování k hostům, rozhodně je nepřijatelné nevyjít hostovi vstříc, pokud není oprávněně spokojen s kvalitou poskytovaných služeb.
I přes tuto špatnou zkušenost doufáme, že nám hosté dají druhou šanci a vrátí se k nám.
Tým hotelu Zámek Lužec

5 Hodnocení

ZÁMEK LUŽEC - Nejdek - Lužec (H2791R19)

Miroslav Duchoň 19.8.2019

Zajímavá destinace. Klidné místo, ale s řadou možností navštívit další zajímavá místa (Karlovy Vary, Mariánské lázně, Cheb a pod). Ubytování v pořádku, čisté a upravené pokoje. Stravování celkem v pořádku, pouze u večeří v případě zaplacené polopenze je možný výběr pouze ze dvou jídel, což je u čtyřhvězdičkového hotelu poněkud málo. Jinak ochotný personál, velmi dobré wellnes.

9 Hodnocení

ZÁMEK LUŽEC - Nejdek - Lužec (H2791R19)

Pivoňka 17.8.2019

Velmi se nám líbil pobyt, krásné prostředí , super strava, milý personál!

10 Hodnocení

ZÁMEK LUŽEC - Nejdek - Lužec (H2791R19)

Březina Viktor 08.4.2019

spokojen až na večeře v restauraci

8 Hodnocení

ZÁMEK LUŽEC - Nejdek - Lužec (H2791R19)

Radka Peclová 05.4.2019

Hotel je krásný na výjimečném místě. Pokoje odpovídají fotografiím na stránkách hotelu. Wellness velice příjemný. Personál byl
ochotný a vstřícný... především slečna (paní) recepční. Jediné malé mínus je za jídlo, které bych čekala lepší. Zde jsme na úrovni průměrné restaurace.

7 Hodnocení

ZÁMEK LUŽEC - Nejdek - Lužec (H2791R18)

28.10.2018

9 Hodnocení

ZÁMEK LUŽEC - Nejdek - Lužec (H2791R18)

Monika Žilová 19.7.2018

Ubytování jako v pohádce,super lidé na recepci u snídaně,nevyjímaje večeře.Prostě lidé na svém místě super skvělí.to že mluvíme česky brali s radostí,mohli si s někým popovídat a byli rádi,že tam jsme.Přesně jak jste relklamovali v nabídce,jíst a spát jako král.Bylo toprostě krásné a upozornění vaší společností na taxi velice přínosné.Děkujeme za krásnou dovolenou Monika s dcerou.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

JÍST A SPÁT JAKO KNÍŽE • ZDARMA BAZÉN

URČITĚ OCENÍTE

Proč SPA & WELLNESS hotel ZÁMEK LUŽEC****
OZDRAVENÍ PŘÍRODNÍMI PROCEDURAMI - KLIMATOTERAPIE:
Základní pozitivní efekt jehličnatých stromů je dán obsahem vonných sloučenin, které mají antivirové a bakteriocidní vlastnosti a léčebně působí na dýchací orgány, dodávají energii. Řídký vzduch horských oblastí se střední nadmořskou výškou stimuluje krevní oběh a zlepšuje činnost srdce a cév.
STRUKTUROVANÁ PRAMENITÁ VODA - LUŽECKÝ PRAMEN
Voda má vyvážené chemické složení a jedinečnou chuť. Vaříme výhradně z Lužeckého pramene.
STRAVA
Kvalitní strava je jedna z podmínek zdraví člověka. Pro správné stravování nejsou vždy potřeba drahé potraviny. Podstatné je, že jde o potraviny přírodní, proto spolupracujeme s lokálními dodavateli. • NADMOŘSKÁ VÝŠKA 720 m.n.m.
Vycházkové chodníky se rozkládají ve výškách od 720 do 1000 m n. m,. což Vám zajišťuje ozdravný efekt po celé dny!
TICHO A POLOHA DALEKO OD PRŮMYSLOVÝCH OBJEKTŮ A FREKVENTOVANÝCH SILNIC
Velebné ticho v okolí Spahotelu Zámek Lužec, do kterého zaznívá jen ptačí zpěv, šumění větru, a vznešené krásy přírody a vůkol panující klid, posílí efekt klimatoterapie, napomůže Vám uvolnit se, posílit zdraví a nabýt radosti z wellness pobytu.

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Chtěli byste se cítit jako chrabrý rytíř nebo urozená dáma ze středověku? Ve SPA & WELLNESS hotelu ZÁMEK LUŽEC**** můžete strávit nezapomenutelné dny dovolené, kdy se budete kochat autentickými středověkými interiéry, nádhernou přírodou a s každým dnem se stále více budete cítit hrdinou starodávné pohádky. V průběhu pobytu hosté poznají mnoho nového z historie Čech, uvidí, jak se žilo na dvoře královském v českých zemích, mohou si vyzkoušet i roli krále a královny nebo rytíře a dámy jeho srdce.

SPA & WELLNESS hotel ZÁMEK LUŽEC**** stylizovaný jako lovecký zámeček českého krále Karla IV nás svým vzhledem a zařízením interiérů přenáší do slavných dob minulosti. Jediné, co působí současně, je vynikající úroveň péče a maximální komfort, počínaje krásně zařízenými pokoji a konče širokým sortimentem relaxačních a wellness programů.

Nejčistší vzduch a pramenitá voda, ticho a okouzlující příroda, krásný výhled a neopakovatelná středověká atmosféra v kombinaci s komfortem a prvotřídním servisem - hotel Zámek Lužec nedaleko Karlových Varů Vám nabídne pohádkovou dovolenou, dodá Vám sílu a dobrou náladu!

Hotel se nachází v obci Lužec, 14 km od Karlových Varů, směrem na Nejdek. Hotel byl otevřen v roce 2014.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Královská restaurace, Středověká krčma Jana Žižky, Lobby bar -  pro pořádání akcí, VIP Lounge, knihovna Václava II., 2 výtahy, konferenční prostory, fitness, v místě za poplatek - tenisový kurt a petangue, Wellness: hotelový vnitřní bazén s protiproudem (12 x 7,5 m), 2 sauny (finská, římská), jacuzzi, Kneippův chodník, fytobar, různé procedury (masáže, vodoléčba, inhalace, zábaly, oxygenoterapie aj.).

Hotel zajišťuje: transfery, zapůjčení auta, různé prohlídky s průvodcem, vstupenky, volnočasové aktivity v okolí (golf, tenis, jízda na koni, Nordic Walking, apod).

Středověká krčma:
Návštěvou středověké krčmy se přenesete do 15.století a zažijete gastronomii vsazenou do této doby. Pokrmy jsou připravovány podle dobových receptur v peci Tandoor. Pokrmy, které opouští středověkou kuchyni, jsou domácí výroby. Promítá se do nich základní filosofie této středověké krčmy, která klade důraz na kvalitu a výběr prvotřídních surovin.
Nemusíte být zároveň hotelovými hosty, abyste měli možnost ochutnat vynikající kuchyni.

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové zámecké pokoje českých králů a knížat některé s dětskou přistýlkou, Spr.+WC, SAT/LCD TV, telefon, fén, župan, Wi-Fi internet, trezor


2 - lůžkové zámecké pokoje českých králů a knížat některé s dětskou přistýlkou DELUXE , Spr.+WC, SAT/LCD TV, telefon, fén, župan, Wi-Fi internet, trezor

CELKOVÁ KAPACITA

62 pokojů

FORMA STRAVY

Polopenze.

Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 3,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA (v doprovodu 2 dospělých osob)

MOŽNOST KOUPÁNÍ

hotelový vnitřní bazén s protiproudem (12 x 7,5 m), malé přírodní koupání pod hotelem (v areálu kurtů a petangue), jezero na koupání v Nové Roli (6 km).

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

MOŽNOSTI VÝLETŮ DO OKOLÍ
(pouze orientační ceny a nabídka - aktuální ceny a nabídku výletů obdržíte při příjezdu na hotelu):

PORCELÁNKA THUN – exkurze do porcelánky v Nové Roli
Thun 1794 a.s. je největší český výrobce porcelánu. Společnost má ve svém výrobním programu ucelené tvary užitkového či hotelového porcelánu, speciální varný program, porcelán pro děti a zakázkové zboží pro velké mezinárodní řetězce. Jedná se o specifický druh tzv. tvrdého porcelánu s vypalovací teplotou 1405°C.
Orientační ena za exkurzi: dospělá osoba CZ 160CZK/osoba (příplatek za jazyk 40CZK/osoba), děti do 15let 60CZK/osoba, porcelánová školička pro děti 80CZK/dítě – od 5 osob nutná rezervace po -pá 10,45 a 13,45 so-ne dle dohody 10,00 – 13,00 factory shop po-pá 9,00 - 14,00

JAN BECHER MUZEUM - exkurze do muzea Becherovky v Karlových Varech – dnešní Jan Becher Muzeum je přímo na místě bývalé továrny na Steinberkách, kde byla Becherovka více než sto let. Původní továrnu, odkud likér putoval do celého světa, dal roku 1867 vystavět Jan Becher (původně psáno Johann). Časy exkurzí všech jazyků jsou dle týdenního rozpisu po-ne 9,00 - 17,00 hod.
Cena za exkurzi:180 CZK/osoba studenti/ZTP 120 CZK/osoba dítě do 18let 50 CZK rodinné vstupné 2+2/ 360 CZK

SKLÁŘSKÉ MUZEUM MOSER - exkurze do muzea sklárny Moser v Karlových Varech, jehož nově řešená expozice v moderním interiéru nabízí poutavou prohlídku mapující více než 155 let historie sklárny Cena za exkurzi: muzeum + huť 180 CZK/osoba muzeum 80 CZK/osoba Huť 120 CZK/osoba přestávka v huti 10,30 - 11,15 hod. 9,00 - 14,30 huť muzeum 9,00 - 17,00 hod. prohlídka je každou půlhodinu – pozor na přestávku v huti - poslední prohlídka je 14,30!
PIVNÍ LÁZNĚ NIVY - Je zde k dispozici 20 dřevěných koupelí pro dva (na přání i pro jednoho) a jedna velká pro celou skupinu. Každý, kdo se koupe, dostane sklenici piva (jednoho ze tří druhů) i pro vnitřní potřebu. Je to jediné místo v Evropě, kde turisté z plného autobusu (max. 60 osob) mohou za 3 hodiny vyzkoušet opravdové pivní lázně s aeromasáží, ochutnat speciálně připravené jídlo a vyzkoušet originální Karlovarské pivo. S největší pravděpodobností se jedná o jediné místo v Čechách, kde se do pivních lázní nalévá Karlovarské 14% nefiltrované nepasterizované černé pivo, které se vaří na místě v rodinném pivovaru. Děpoltovice - Nivy cena od 600 CZK / osoba

VSTUPENKY NA KONCERTY, DO DIVADLA, NA EXKURZE - je možné zakoupit v recepci hotelu

TENIS, PING-PONG, PETANGUE - provozovatel: Ing.Jaromír Bočan - 777 944 345 kousek od hotelu -cca 150 metrů se nachází areál, kde je možné využít 2 tenisové kurty, hřiště na petangue, malé hřiště na fotbal, zahrát si ping-pong a využít malinké přírodní koupání včetně odpočinku ceny za pronájem: tenis 270 CZK/hodina půjčovné - raketa 80CZK a sada tenisových míčků - 50 CZK Stolní tenis -ping pong - 130 CZK /hodina + půjčovné - 80 CZK /pálka, míčky - 50CZK Pétanque - 80 CZK /hodina - půjčovné - sada koulí 80 CZK

RYBOLOV, JÍZDA NA KONI - agroturistické centrum PEGAS - DĚPOLTOVICE , které se specializuje na chov koní. PEGAS - DĚPOLTOVICE www.jkpegas.cz JÍZDA NA KONI - VYJÍŽĎKA - MALÉ DĚTI od 400CZK/20MIN. PROHLÍDKA STÁJE - od 20 CZK /OSOBA - stájové prostory, ukázka pohybového trenažeru, kolbiště na závody a tréninkové haly, výběhy s koňmi a hříbaty. Malý koutek se zvířátky (mini ovečky, koza, prasata, králíci, morčata) KOČÁR - 4-5LIDÍ-– od 1000CZK VYJÍŽDKA S PRŮVODCEM 1 HOD. od 500 CZK CENA RYBOLOVU včetně baštýře a jedné upravené ryby -od 800CZK/osoba/celý den- - možnost koupě i jiných úlovků

TENIS, PING-PONG, PETANGUE - provozovatel: Ing.Jaromír Bočan - 777 944 345 kousek od hotelu - cca 150 metrů se nachází areál, kde je možné využít 2 tenisové kurty, hřiště na petangue, malé hřiště na fotbal, zahrát si ping-pong a využít malinké přírodní koupání včetně odpočinku ceny za pronájem: tenis 270CZK/hodina půjčovné - raketa 80CZK a sada tenisových míčků - 50CZK Stolní tenis - ping pong - 130 CZK /hodina + půjčovné - 80 CZK /pálka, míčky - 50CZK Pétanque - 80CZK /hodina - půjčovné - sada koulí 80CZK

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15.00 a večeří od 18.00 do 20.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.
Celý hotel je nekuřácký.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

v ceně

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

NEPOVOLEN

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

v ceně

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka a stolička: zdarma

Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky):
Hotel přijímá tyto platební karty: VISA, EUROCARD/MASTERCARD, MAESTRO

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Doporučujeme dopravu vlastním vozem, nejbližší autobusová zastávka je 3,5 km od hotelu (odtud pěšky nebo TAXI – SPO KV - jedna jízda smluvně z K.Varů na Lužec cca 285 CZK – telefon 737 88 33 88

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Z Karlových Varů
Karlovy Vary – Karlovy Vary čtvrt Stará Role, ulice Závodu míru – silnice II.třídy č.220 směr Nejdek, průjezd obcí Mezirolí, odbočka Děpoltovice – silnice III.třídy č.2204, v Děpoltovicích směr Oldřichov po silnici III.třídy č.2206, na konci obce Děpoltovice vpravo směr Lužec na silnici III.třídy č.2192. Za cca 3 km je vesnice Lužec. Na konci vesnice Lužec je po levé straně silnice SPA hotel Zámek Lužec.

Vzdálenost:
z Prahy: 138 km, z Českých Budějovic: 289 km,
z Brna: 347 km, z Ostravy: 513 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny