ZÁMEK LUŽEC - Lužec u Karlových Varů - Česká republika - Západní Čechy

ZÁMEK LUŽEC - Lužec u Karlových Varů (H2791R20)
+

Česká republika > Západní Čechy
Strava Bez stravy
BEZLEPKOVÁ strava
BEZBARIÉROVÉ zařízení
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet: na pokoji
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna: v hotelu
Whirlpool
Fitness
Krytý bazén: v hotelu
Přírodní koupání: 3 km
Lyžařský vlek: 9 km
Pro náročné
od 1 473 Kč / noc Zarezervovat
Informace Ceny Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

AKČNÍ NABÍDKA

JÍST A SPÁT JAKO KNÍŽE • ZDARMA BAZÉN

PROČ K NÁM ?

Proč SPA & WELLNESS hotel ZÁMEK LUŽEC****
OZDRAVENÍ PŘÍRODNÍMI PROCEDURAMI - KLIMATOTERAPIE:
Základní pozitivní efekt jehličnatých stromů je dán obsahem vonných sloučenin, které mají antivirové a bakteriocidní vlastnosti a léčebně působí na dýchací orgány, dodávají energii. Řídký vzduch horských oblastí se střední nadmořskou výškou stimuluje krevní oběh a zlepšuje činnost srdce a cév.
STRUKTUROVANÁ PRAMENITÁ VODA - LUŽECKÝ PRAMEN
Voda má vyvážené chemické složení a jedinečnou chuť. Vaříme výhradně z Lužeckého pramene.
STRAVA
Kvalitní strava je jedna z podmínek zdraví člověka. Pro správné stravování nejsou vždy potřeba drahé potraviny. Podstatné je, že jde o potraviny přírodní, proto spolupracujeme s lokálními dodavateli. • NADMOŘSKÁ VÝŠKA 720 m.n.m.
Vycházkové chodníky se rozkládají ve výškách od 720 do 1000 m n. m,. což Vám zajišťuje ozdravný efekt po celé dny!
TICHO A POLOHA DALEKO OD PRŮMYSLOVÝCH OBJEKTŮ A FREKVENTOVANÝCH SILNIC
Velebné ticho v okolí Spahotelu Zámek Lužec, do kterého zaznívá jen ptačí zpěv, šumění větru, a vznešené krásy přírody a vůkol panující klid, posílí efekt klimatoterapie, napomůže Vám uvolnit se, posílit zdraví a nabýt radosti z wellness pobytu.

POLOHA

Chtěli byste se cítit jako chrabrý rytíř nebo urozená dáma ze středověku? Ve SPA & WELLNESS hotelu ZÁMEK LUŽEC**** můžete strávit nezapomenutelné dny dovolené, kdy se budete kochat autentickými středověkými interiéry, nádhernou přírodou a s každým dnem se stále více budete cítit hrdinou starodávné pohádky. V průběhu pobytu hosté poznají mnoho nového z historie Čech, uvidí, jak se žilo na dvoře královském v českých zemích, mohou si vyzkoušet i roli krále a královny nebo rytíře a dámy jeho srdce.

SPA & WELLNESS hotel ZÁMEK LUŽEC**** stylizovaný jako lovecký zámeček českého krále Karla IV nás svým vzhledem a zařízením interiérů přenáší do slavných dob minulosti. Jediné, co působí současně, je vynikající úroveň péče a maximální komfort, počínaje krásně zařízenými pokoji a konče širokým sortimentem relaxačních a wellness programů.

Nejčistší vzduch a pramenitá voda, ticho a okouzlující příroda, krásný výhled a neopakovatelná středověká atmosféra v kombinaci s komfortem a prvotřídním servisem - hotel Zámek Lužec nedaleko Karlových Varů Vám nabídne pohádkovou dovolenou, dodá Vám sílu a dobrou náladu!

Hotel se nachází v obci Lužec, 14 km od Karlových Varů, směrem na Nejdek. Hotel byl otevřen v roce 2014.

VYBAVENÍ

Královská restaurace, Středověká krčma Jana Žižky, Lobby bar -  pro pořádání akcí, VIP Lounge, knihovna Václava II., 2 výtahy, konferenční prostory, fitness, v místě za poplatek - tenisový kurt a petangue, Wellness: hotelový vnitřní bazén s protiproudem (12 x 7,5 m), 2 sauny (finská, římská), jacuzzi, Kneippův chodník, fytobar, různé procedury (masáže, vodoléčba, inhalace, zábaly, oxygenoterapie aj.).

Hotel zajišťuje: transfery, zapůjčení auta, různé prohlídky s průvodcem, vstupenky, volnočasové aktivity v okolí (golf, tenis, jízda na koni, Nordic Walking, apod).

Středověká krčma:
Návštěvou středověké krčmy se přenesete do 15.století a zažijete gastronomii vsazenou do této doby. Pokrmy jsou připravovány podle dobových receptur v peci Tandoor. Pokrmy, které opouští středověkou kuchyni, jsou domácí výroby. Promítá se do nich základní filosofie této středověké krčmy, která klade důraz na kvalitu a výběr prvotřídních surovin.
Nemusíte být zároveň hotelovými hosty, abyste měli možnost ochutnat vynikající kuchyni.

UBYTOVÁNÍ

2 - lůžkové zámecké pokoje českých králů a knížat některé s dětskou přistýlkou, Spr.+WC, SAT/LCD TV, telefon, fén, župan, Wi-Fi internet, trezor

Toto zařízení je bezbariérové. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku ZDE který nám hotel vyplnil. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.

CELKOVÁ KAPACITA

62 pokojů

STRAVA

Polopenze.

Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

DÍTĚ

Jedno dítě do 11,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA (v doprovodu 2 dospělých osob)

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

Od 9.10. možné omezení služeb bazénu a wellness.

Hotelová restaurace bude otevřena pouze do 20:00 hod.
Vstup do bazénu/spa nebude kompenzován a nebude poskytnuta sleva z ceny pobytu. Je možné po domluvě s CK změnit termín pobytu.
Děkujeme za pochopení.

KOUPÁNÍ

hotelový vnitřní bazén s protiproudem (12 x 7,5 m), malé přírodní koupání pod hotelem (v areálu kurtů a petangue), jezero na koupání v Nové Roli (6 km).

DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO

MOŽNOSTI VÝLETŮ DO OKOLÍ
(pouze orientační ceny a nabídka - aktuální ceny a nabídku výletů obdržíte při příjezdu na hotelu):

PORCELÁNKA THUN – exkurze do porcelánky v Nové Roli
Thun 1794 a.s. je největší český výrobce porcelánu. Společnost má ve svém výrobním programu ucelené tvary užitkového či hotelového porcelánu, speciální varný program, porcelán pro děti a zakázkové zboží pro velké mezinárodní řetězce. Jedná se o specifický druh tzv. tvrdého porcelánu s vypalovací teplotou 1405°C.
Orientační ena za exkurzi: dospělá osoba CZ 160CZK/osoba (příplatek za jazyk 40CZK/osoba), děti do 15let 60CZK/osoba, porcelánová školička pro děti 80CZK/dítě – od 5 osob nutná rezervace po -pá 10,45 a 13,45 so-ne dle dohody 10,00 – 13,00 factory shop po-pá 9,00 - 14,00

JAN BECHER MUZEUM - exkurze do muzea Becherovky v Karlových Varech – dnešní Jan Becher Muzeum je přímo na místě bývalé továrny na Steinberkách, kde byla Becherovka více než sto let. Původní továrnu, odkud likér putoval do celého světa, dal roku 1867 vystavět Jan Becher (původně psáno Johann). Časy exkurzí všech jazyků jsou dle týdenního rozpisu po-ne 9,00 - 17,00 hod.
Cena za exkurzi:180 CZK/osoba studenti/ZTP 120 CZK/osoba dítě do 18let 50 CZK rodinné vstupné 2+2/ 360 CZK

SKLÁŘSKÉ MUZEUM MOSER - exkurze do muzea sklárny Moser v Karlových Varech, jehož nově řešená expozice v moderním interiéru nabízí poutavou prohlídku mapující více než 155 let historie sklárny Cena za exkurzi: muzeum + huť 180 CZK/osoba muzeum 80 CZK/osoba Huť 120 CZK/osoba přestávka v huti 10,30 - 11,15 hod. 9,00 - 14,30 huť muzeum 9,00 - 17,00 hod. prohlídka je každou půlhodinu – pozor na přestávku v huti - poslední prohlídka je 14,30!
PIVNÍ LÁZNĚ NIVY - Je zde k dispozici 20 dřevěných koupelí pro dva (na přání i pro jednoho) a jedna velká pro celou skupinu. Každý, kdo se koupe, dostane sklenici piva (jednoho ze tří druhů) i pro vnitřní potřebu. Je to jediné místo v Evropě, kde turisté z plného autobusu (max. 60 osob) mohou za 3 hodiny vyzkoušet opravdové pivní lázně s aeromasáží, ochutnat speciálně připravené jídlo a vyzkoušet originální Karlovarské pivo. S největší pravděpodobností se jedná o jediné místo v Čechách, kde se do pivních lázní nalévá Karlovarské 14% nefiltrované nepasterizované černé pivo, které se vaří na místě v rodinném pivovaru. Děpoltovice - Nivy cena od 600 CZK / osoba

VSTUPENKY NA KONCERTY, DO DIVADLA, NA EXKURZE - je možné zakoupit v recepci hotelu

TENIS, PING-PONG, PETANGUE - provozovatel: Ing.Jaromír Bočan - 777 944 345 kousek od hotelu -cca 150 metrů se nachází areál, kde je možné využít 2 tenisové kurty, hřiště na petangue, malé hřiště na fotbal, zahrát si ping-pong a využít malinké přírodní koupání včetně odpočinku ceny za pronájem: tenis 270 CZK/hodina půjčovné - raketa 80CZK a sada tenisových míčků - 50 CZK Stolní tenis -ping pong - 130 CZK /hodina + půjčovné - 80 CZK /pálka, míčky - 50CZK Pétanque - 80 CZK /hodina - půjčovné - sada koulí 80 CZK

RYBOLOV, JÍZDA NA KONI - agroturistické centrum PEGAS - DĚPOLTOVICE , které se specializuje na chov koní. PEGAS - DĚPOLTOVICE www.jkpegas.cz JÍZDA NA KONI - VYJÍŽĎKA - MALÉ DĚTI od 400CZK/20MIN. PROHLÍDKA STÁJE - od 20 CZK /OSOBA - stájové prostory, ukázka pohybového trenažeru, kolbiště na závody a tréninkové haly, výběhy s koňmi a hříbaty. Malý koutek se zvířátky (mini ovečky, koza, prasata, králíci, morčata) KOČÁR - 4-5LIDÍ-– od 1000CZK VYJÍŽDKA S PRŮVODCEM 1 HOD. od 500 CZK CENA RYBOLOVU včetně baštýře a jedné upravené ryby -od 800CZK/osoba/celý den- - možnost koupě i jiných úlovků

TENIS, PING-PONG, PETANGUE - provozovatel: Ing.Jaromír Bočan - 777 944 345 kousek od hotelu - cca 150 metrů se nachází areál, kde je možné využít 2 tenisové kurty, hřiště na petangue, malé hřiště na fotbal, zahrát si ping-pong a využít malinké přírodní koupání včetně odpočinku ceny za pronájem: tenis 270CZK/hodina půjčovné - raketa 80CZK a sada tenisových míčků - 50CZK Stolní tenis - ping pong - 130 CZK /hodina + půjčovné - 80 CZK /pálka, míčky - 50CZK Pétanque - 80CZK /hodina - půjčovné - sada koulí 80CZK

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 15.00 a večeří od 17.30 do 20.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.
Celý hotel je nekuřácký.

REKREAČNÍ POPLATEK

v ceně

POBYT SE ZVÍŘETEM

NEPOVOLEN

PARKOVÁNÍ

v ceně

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka a stolička: zdarma

Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky):
Hotel přijímá tyto platební karty: VISA, EUROCARD/MASTERCARD, MAESTRO

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Doporučujeme dopravu vlastním vozem, nejbližší autobusová zastávka je 3,5 km od hotelu (odtud pěšky nebo TAXI – SPO KV - jedna jízda smluvně z K.Varů na Lužec cca 285 CZK – telefon 737 88 33 88

PŘÍJEZD AUTEM

Z Karlových Varů
Karlovy Vary – Karlovy Vary čtvrt Stará Role, ulice Závodu míru – silnice II.třídy č.220 směr Nejdek, průjezd obcí Mezirolí, odbočka Děpoltovice – silnice III.třídy č.2204, v Děpoltovicích směr Oldřichov po silnici III.třídy č.2206, na konci obce Děpoltovice vpravo směr Lužec na silnici III.třídy č.2192. Za cca 3 km je vesnice Lužec. Na konci vesnice Lužec je po levé straně silnice SPA hotel Zámek Lužec.

Přehled balíčků

JÍST A SPÁT JAKO KNÍŽE (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)
- 3x ubytování v zámeckých pokojích českých králů a knížat
- 3x snídaně formou bufetu
- 2x večeře (menu o 3 chodech)
- 1x zámecká večeře ve středověké krčmě Jana Žižky vč. 1 piva (specialita dle nabídky hotelu) nebo nealka
- léčebná voda Lužecký pramen - kdykoliv k dispozici v hotelu (na mínus 1. patro) - možnost využít džbánku na pokoji
- volný vstup do bazénu a fitness (římská a finská sauna, jacuzzi, Kneippův chodník - ZDARMA - dle provozní doby hotelu)
- 1x lehká procedura dle aktuální hotelové nabídky
- Wi-Fi internet na pokoji
- parkování
- rekreační poplatek
- zapůjčení županu
BONUS: SLEVA 20% na oběd á la Carte (v době 12.00 - 14.00 hod)

Lehká procedura (20 min) - výběr např. z:
- vířivá koupel
- perličková koupel
- přísadová koupel s mořskou solí
- přísadová koupel s magnesiovou solí
- parafínový zábal rukou
- inhalace
- oxygenoterapie
Zobrazit ceny
JÍST A SPÁT JAKO KNÍŽE (5 dnů / 4 noci, nástup libovolný)
- 4x ubytování v zámeckých pokojích českých králů a knížat
- 4x snídaně formou bufetu
- 3x večeře (menu o 3 chodech)
- 1x zámecká večeře ve středověké krčmě Jana Žižky vč. 1 piva (specialita dle nabídky hotelu) nebo nealka
- léčebná voda Lužecký pramen - kdykoliv k dispozici v hotelu (na mínus 1. patro) - možnost využít džbánku na pokoji
- volný vstup do bazénu a fitness (římská a finská sauna, jacuzzi, Kneippův chodník - ZDARMA - dle provozní doby hotelu)
- 1x lehká procedura dle aktuální hotelové nabídky
- Wi-Fi internet na pokoji
- parkování
- rekreační poplatek
- zapůjčení županu
BONUS: SLEVA 20% na oběd á la Carte (v době 12.00 - 14.00 hod)

Lehká procedura (20 min) - výběr např. z:
- vířivá koupel
- perličková koupel
- přísadová koupel s mořskou solí
- přísadová koupel s magnesiovou solí
- parafínový zábal rukou
- inhalace
- oxygenoterapie
Zobrazit ceny
JÍST A SPÁT JAKO KNÍŽE (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)
- 2x ubytování v zámeckých pokojích českých králů a knížat
- 2x snídaně formou bufetu
- 1x večeře (menu o 3 chodech)
- 1x zámecká večeře ve středověké krčmě Jana Žižky vč. 1 piva (specialita dle nabídky hotelu) nebo nealka
- léčebná voda Lužecký pramen - kdykoliv k dispozici v hotelu (na mínus 1. patro) - možnost využít džbánku na pokoji
- volný vstup do bazénu a fitness (římská a finská sauna, jacuzzi, Kneippův chodník - ZDARMA - dle provozní doby hotelu)
- 1x lehká procedura dle aktuální hotelové nabídky
- Wi-Fi internet na pokoji
- parkování
- rekreační poplatek
- zapůjčení županu
BONUS: SLEVA 20% na oběd á la Carte (v době 12.00 - 14.00 hod)

Lehká procedura (20 min) - výběr např. z:
- vířivá koupel
- perličková koupel
- přísadová koupel s mořskou solí
- přísadová koupel s magnesiovou solí
- parafínový zábal rukou
- inhalace
- oxygenoterapie
Zobrazit ceny
JÍST A SPÁT JAKO KNÍŽE (3)
01.10. - 20.12.
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 3
Dospělý na lůžku polopenze Na 3 nocí 4460
Dítě na přistýlce ZDARMA (v dopr. 2 dospělých) (0 - 11,99 let) polopenze Na 3 nocí 0
Dítě bez lůžka ZDARMA (0 - 2,99 let) Bez stravy Na noc 0
JÍST A SPÁT JAKO KNÍŽE (4)
01.10. - 20.12.
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 4
Dospělý na lůžku polopenze Na 4 nocí 5890
Dítě na přistýlce ZDARMA (v dopr. 2 dospělých) (0 - 11,99 let) polopenze Na 4 nocí 0
Dítě bez lůžka ZDARMA (0 - 2,99 let) Bez stravy Na noc 0
JÍST A SPÁT JAKO KNÍŽE (2)
01.10. - 20.12.
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 2
Dospělý na lůžku polopenze Na 2 nocí 2990
Dítě na přistýlce ZDARMA (v dopr. 2 dospělých) (0 - 11,99 let) polopenze Na 2 nocí 0
Dítě bez lůžka ZDARMA (0 - 2,99 let) Bez stravy Na noc 0
povinné
JÍST A SPÁT JAKO KNÍŽE (3)
01.10. - 20.12.
Příplatek za neobsazené lůžko, resp. 1/1 pokoj Na 3 nocí 1310
JÍST A SPÁT JAKO KNÍŽE (4)
01.10. - 20.12.
Příplatek za neobsazené lůžko, resp. 1/1 pokoj Na 4 nocí 1730
JÍST A SPÁT JAKO KNÍŽE (2)
01.10. - 20.12.
Příplatek za neobsazené lůžko, resp. 1/1 pokoj Na 2 nocí 850

Lužec u Karlových Varů

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Lužec je ves v Krušných horách, asi 5 km východně od Nejdku a 15 km severovýchodně od Karlových Varů. Jedná se především o chatovou oblast obklopenou lesy. Ukrytý v lese najdete zámek Lužec, který byl původně postaven z příkazu Karla IV. jako nocležiště v dobách honů. Později zámek využíval Jan Žižka v boji proti křižákům anebo císař Rudolf II jako laboratoř. Zámek byl po r. 1919 zcela přestaven, bývalo zde i sanatorium. Dnes zde sídlí hotel.V okolí najdete množství zajímavých aktivit: ski areál Pernink nebo Plešivec, porcelánku Thun v Nové Roli, v Karlových Varech pak Jan Becher muzeum nebo Sklářské muzeum Moser. V nedalekých Děpoltovicích se vyřádí rybáři i milovníci vyjížděk na koňském hřbetu. V Nové Roli najdete také přírodní koupaliště.

Hodnocení hotelu (9 hodnocení)

ZÁMEK LUŽEC - Lužec u Karlových Varů (H2791R20)

Zuzana Čermáková 27.6.2020

Byli jsme moc spokojeni. Výborné služby, příjemné ubytování v krásném prostředí, ochotný personál, bezchybné stravování. Okolí je jako stvořené k výletům do přírody i za památkami. Děkujeme, rádi v budoucnu využijeme vašich služeb. Čermákovi.

10 Hodnocení

ZÁMEK LUŽEC - Lužec u Karlových Varů (H2791R20)

Věra 21.6.2020

veliká spokojenost s ubytováním-ochotným a příjemným personálem, parkováním a welmes i kvalitou stravování(stravování-výtka k čekání na jídlo při večeři velká časová prodleva mezi podáváním jednotlivých chodů)

9 Hodnocení

ZÁMEK LUŽEC - Nejdek - Lužec (H2791R19)

M.R. 12.10.2019

Ubytování krása, ale stravování,resp.vecere,katastrofa,jidlo nevhodné pro děti.Nemoznost si vybrat.Kuchar bez pepře neumí vařit,brambory presolene,asi to nikdo ani neochutnal.1 den,jsem tam vůbec nejedla,synovi připravili alespoň smažený sýr. Druhý den,jsme si jidlo pro syna museli zaplatit,ač jsme měli voucher.Cisnik se ani neptal,jestli chceme pití k večeři.Na jídlo jsme čekali 45 min.a ještě se to nedalo jíst.Ubytovat ano,ale vyměnit kuchaře,dělá špatnou reklamu.

Dobrý den,

děkujeme za hodnocení pobytu, které předáváme vedení hotelu Zámek Lužec k prověření a sjednání nápravy.
Tým ATIS a.s.

Zde vyjádření hotelu:
Velice děkujeme za zaslanou recenzi, kterou nebereme na lehkou váhu a podnikli jsme již kroky, aby se tato situace již neopakovala. V kuchyni jsme provedli personální změny, personál obsluhy byl opět poučen o přístupu a chování k hostům, rozhodně je nepřijatelné nevyjít hostovi vstříc, pokud není oprávněně spokojen s kvalitou poskytovaných služeb.
I přes tuto špatnou zkušenost doufáme, že nám hosté dají druhou šanci a vrátí se k nám.
Tým hotelu Zámek Lužec

5 Hodnocení

ZÁMEK LUŽEC - Nejdek - Lužec (H2791R19)

Miroslav Duchoň 19.8.2019

Zajímavá destinace. Klidné místo, ale s řadou možností navštívit další zajímavá místa (Karlovy Vary, Mariánské lázně, Cheb a pod). Ubytování v pořádku, čisté a upravené pokoje. Stravování celkem v pořádku, pouze u večeří v případě zaplacené polopenze je možný výběr pouze ze dvou jídel, což je u čtyřhvězdičkového hotelu poněkud málo. Jinak ochotný personál, velmi dobré wellnes.

9 Hodnocení

ZÁMEK LUŽEC - Nejdek - Lužec (H2791R19)

Pivoňka 17.8.2019

Velmi se nám líbil pobyt, krásné prostředí , super strava, milý personál!

10 Hodnocení

ZÁMEK LUŽEC - Nejdek - Lužec (H2791R19)

Březina Viktor 08.4.2019

spokojen až na večeře v restauraci

8 Hodnocení

ZÁMEK LUŽEC - Nejdek - Lužec (H2791R19)

Radka Peclová 05.4.2019

Hotel je krásný na výjimečném místě. Pokoje odpovídají fotografiím na stránkách hotelu. Wellness velice příjemný. Personál byl
ochotný a vstřícný... především slečna (paní) recepční. Jediné malé mínus je za jídlo, které bych čekala lepší. Zde jsme na úrovni průměrné restaurace.

7 Hodnocení

ZÁMEK LUŽEC - Nejdek - Lužec (H2791R18)

28.10.2018

9 Hodnocení

ZÁMEK LUŽEC - Nejdek - Lužec (H2791R18)

Monika Žilová 19.7.2018

Ubytování jako v pohádce,super lidé na recepci u snídaně,nevyjímaje večeře.Prostě lidé na svém místě super skvělí.to že mluvíme česky brali s radostí,mohli si s někým popovídat a byli rádi,že tam jsme.Přesně jak jste relklamovali v nabídce,jíst a spát jako král.Bylo toprostě krásné a upozornění vaší společností na taxi velice přínosné.Děkujeme za krásnou dovolenou Monika s dcerou.

10 Hodnocení

Podobné pobyty

ZÁMEK LUŽEC - Lužec u Karlových Varů
+
2021

ZÁMEK LUŽEC - Lužec u Karlových Varů

Česká republika Západní Čechy

Chtěli byste se cítit jako chrabrý rytíř nebo urozená dáma ze středověku? Ve SPA & WELLNESS hotelu ZÁMEK LUŽEC**** můžete strávit nezapomenutelné dny ...

JÍST A SPÁT JAKO KNÍŽE • ZDARMA BAZÉN

polopenze

H2791R21

od 1 473 Kč / noc
8,1 Detail