HOTELY LOKET - Loket - Česká republika - Západní Čechy

Hotel HOTELY LOKET - Loket (H2302R23)

Česká republika > Západní Čechy
Strava snídaně
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: 150 Kč/den
Internet:
Výtah
Sauna: v hotelu Císař Ferdinand
Whirlpool
Parkoviště
Krytý bazén: 11 km
Autobusová zastávka: 200 m
Tip ATISu - doporučení
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Loket

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Město Loket se rozprostírá na výrazném skalním ostrohu v meandru řeky Ohře, asi 14 km jihozápadně od Karlových Varů. Moc pěkné je místní náměstí s barokním sloupem Nejsvětější Trojice a množstvím historických měšťanských domů. Loket nabízí turistům spoustu možností trávení volného času: ať už jsou to pěší vycházky a cyklo výlety po okolí, přes plavby po Ohři, návštěvu místních muzeí – např. pivovarského, muzea lázeňských pohárků, tajných spolků nebo expozici umělecké knižní vazby, až po gastronomické zážitky.

Můžete navštívit:

Hrad Loket – jedná se o kamenný královský hrad, který je více než 800 let staré sídlo, tyčící se na žulovém masívu. Původně byl založen jako pohraniční pevnost. Hrad je plně přístupný návštěvníkům, je také možnost prohlídky s výkladem.

Zámek Kynžvart – Původně renesanční zámek byl postaven mezi lety 1585-1597 v údolí pod hradem. Později byl přestavěn na klasicistický zámek. Na zámku si můžete vybrat mezi 5 prohlídkovými okruhy jako je například Zámecké interiéry Metternichů nebo Muzeum a kabinet kuriozit.

Rozhledna na Krásenském Vrchu – jedna z nejpozoruhodnějších rozhleden u nás stojí právě na Krásenském vrchu. Má unikátní tvar věže, jejíž spirálovité schodiště se táhne po vnějším obvodu. Rozhledna byla slavnostně otevřena již v roce 1934

Hodnocení hotelu (7 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovému to hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení ohodnocuje klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby). Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

HOTELY LOKET - Loket (H2302R22)

Hana Vokáčová 23.10.2022

Vše bylo v pořádku, postele, koupelna Ok, pokoje pěkné, jen tv občas vypadával signál.
Jídlo výborné i když na delším pobytu by nebylo z čeho vybírat(stále stejné menü). Obsluha a personál naprosto v pořádku, milí starostliví a ví, co je potřeba. Byli jsme opravdu spokojeni.

9 Hodnocení

HOTELY LOKET - Loket (H2302R22)

Marie 12.7.2022

Pobyt byl skvělý,ubytování krásné,hrad i okolí.Spousta možností na výlety.

10 Hodnocení

HOTELY LOKET - Loket (H2302R22)

Dalimil Novobilský 11.7.2022

výborný pobyt. Paní vedoucí a personál se o nás vzorně starali.

10 Hodnocení

HOTELY LOKET - Loket (H2302R21)

Jitka Schmoranzova 20.8.2021

Hotel krásný, ubytování a stravování super, jídla dostatek a personál super, a výlety pestrý výběr takže velká spokojenost můžeme doporučit🌟🌟🌟🌟🌟🌟

10 Hodnocení

HOTELY LOKET - Loket (H2302R21)

05.8.2021

10 Hodnocení

HOTELY LOKET - Loket (H2302R20)

07.9.2020

Ubytování krásné, personál milý, ochotný a usměvavý. Pokoje čisté. Jediné co byl problém, bylo stravování. Měli jsme polopenzi.Ráno snídaně celkem v pohodě.Večer zmatek. Poslední den, když jsme přišli na večeři tak se na nás dívali jako by jsme chtěli něco zadarmo. Vůbec nikdo nic nevěděl.Takže nám tam nabízeli jídlo, které jsme už měli den předtím. Potom se šla servírka zeptat do kuchyně co nám má vlastně dát. Chybí tam komunikace. A dezert ten jsme vůbec nedostali.A parkování 150,- na den je taky celkem dost.Ale město je to krásné a stojí ho navštívit.Přes všechny nedostatky se nám tam líbilo.

4 Hodnocení

ST.FLORIAN - Loket (H2302R16)

Jindřich Záruba 15.9.2016

Velice krásné ubytování, všude čisto. Ochotní a milí lidé v celém hotelu. Kvalita stravování byla velmi dobrá, pouze trochu déle se čekalo při večeřích na obsluhu. V okolí je řada krásných míst, které se dají v rámci výletů do okolí navštívit. Velice doporučujeme Vánoční dům v Karlových Varech. Celkové hodnocení , spokojenost po všech stránkách a rádi doporučíme dalším klientům.
S pozdravem E a J Zárubovi.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

● DOVOLENÁ POD HRADEM LOKET
● VLASTNÍ MINIPIVOVAR

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotelový komplex Loket:
- romantické ubytování pod hradem Loket
- Rodinný pivovar SVATÝ FLORIAN
- Sbírka lázeňských kalíšků zapsaná v české knize rekordů

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Rodinný hotelový komplex Loket se skládá ze 3 hotelů: Císař Ferdinand, St. Florián a U Bílého koně.
Městečku dominuje románsko-gotický hrad Loket s expozicí stavebního vývoje hradu, muzeem historického porcelánu a historických zbraní.

Hotel Císař Ferdinand: zrekonstruovaný hotel se nachází v objektu bývalé sladovny loketského pivovaru v centru. Na pivovarskou tradici bylo navázáno a součástí hotelu je rodinný Pivovar Svatý Florian.

Hotel St. Florian se nachází na náměstí středověkého městečka Loket. Dřívější objekt loketské požární zbrojnice byl kompletně zrekonstruován a patron hasičů mu poskytl své jméno. Objekt je součástí MPR Loket a patří mezi kulturní památky České Republiky.

Hotel U Bílého koně má obrovskou historickou tradici a krásnou terasu s romantickým výhledem na řeku Ohři a údolí. Zde slavil J.W.Goethe svoje 74 narozeniny s Ulrikou von Lewentzow.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Hotel Císař Ferdinand disponuje stylovou restaurací, vlastním pivovarem s pivnicí, letní terasou, výtahem, saunou, whirlpoolem, na objednávku masáže. Možnost úschovy vlastních kol. Klienti využívají veškeré služby právě v hotelu Císař Ferdinand.
Gastronomická specialita - Grilování selátka!

V hotelu St. Florian: ubytování, výtah, Wi-Fi v celém objektu.

Hotel U Bílého koně: kavárna, lihovar, ubytování.

Každé úterý a čtvrtek od 17:30 hodin (letní měsíce) se na terase hotelu Císař Ferdinand otevírá slovanská podzemní pec - jediná na území ČR (nalézá se pod ochrannou známkou).

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje s přistýlkou, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, Wi-Fi. (ubytování v jednom ze tří hotelu v koplexu - Hotel Císař Ferdinand, Hotel Svatý Florian, Hotel U Bílého koně)
Přistýlka je pevné lůžko.

CELKOVÁ KAPACITA

80 pokojů.

FORMA STRAVY

Snídaně - bufetová.
Možnost dokoupení večeří v centrálním hotelu Císař Ferdinand nebo v některé z okolních restaurací.

POBYT S DĚTMI

Dítě do 4,99 let na přistýlce se bez stravy ZDARMA.
Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 platících dospělých osob na pokoji.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Krytý bazén Sokolov (11 km) - v areálu bazén (25 m) s chrličem, dva whirlpooly, dva tobogány v délkách 93 m a 23 m.

Bazén Alžbětiny lázně Karlovy Vary (15 km) - nově zrekonstruovaný komplex Alžbětiných lázní nabízí plavecký bazén se sladkou vodou, relaxační bazén se 4 automasážními prvky (chrlič na masáž ramen a zad, vzduchová lůžka pro celkovou relaxační masáž, podvodní trysky s tlakovou vodou pro masáž dolních končetin a protiproud), dětské brouzdaliště, whirlpool, saunu.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

TIPY NA VÝLET:
- Hrad Loket je románsko-gotický hrad s expozicí stavebního vývoje hradu, muzeem historického porcelánu a historických zbraní
- Zámek a hrad v Bečově nad Teplou a relikviář Sv. Maura
- Mariánské lázně, Karlovy Vary a Františkovy lázně
- Zámek Kynžvart
- Slavkovský les
- Klášter Teplá
- Krásno - Krásenský vrch
- Královská mincovna v Jáchymově

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem (nutno hlásit se na recepci hotelu Císař Ferdinand - 50 m) od 15:00 do 19.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

v ceně

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

150 Kč/den

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

300 Kč / den - parkování na náměstí
150 Kč / 24 hod - pod mostem

PŘÍJEZD VLAKEM

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Lokte. Z autobusové zastávky přes most (200 m).

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM

Autem po hlavní silnici E49 z Karlových Varů směr Sokolov a Cheb, cca 12 km od Karlových Varů, hotel leží v blízkosti hradu. Parkování 80 m od hotelů na náměstí nebo na parkoviště pod mostem.
Trasa:
Praha - Loket 141 km
Brno - Loket 149 km
Ostrava - Loket 520 km

GPS: 50°11'12.4"N 12°45'10"E

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny