SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary - Česká republika - Západní Čechy

Hotel SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R24)

Česká republika > Západní Čechy
Strava polopenze
BEZLEPKOVÁ strava
Dovolená PRO VELKOU RODINU
Sleva za včasný nákup do (LÉTO-10):
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem povolen: 560 Kč/den
Internet: v hotelu
Výtah
Restaurace v objektu
Sauna: v hotelu
Whirlpool
Krytý bazén: v hotelu
Železniční stanice: 4 km
Autobusová zastávka: 4 km
MHD: 50 m
Lyžařský vlek: 30 min
Společenské a kulturní vyžití
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Karlovy Vary

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Karlovy Vary jsou krajské a statutární město v okrese Karlovy Vary v západních Čechách, v Karlovarském kraji, 110 km západně od Prahy na soutoku Ohře a Teplé. Žije zde přibližně 46 tisíc obyvatel. Je zde rozvinut mj. sklářský a potravinářský průmysl. Jedná se o nejnavštěvovanější české lázeňské město.

V Karlových Varech doporučujeme navštívit:

Mlýnská kolonáda - je jednou ze čtyř kolonád Karlových Varů a v současnosti také největší. Byla vystavěna v letech 1871–1881 podle návrhu architekta Josefa Zítka ve stylu neorenesance. Kolonáda kryje 5 pramenů a její balustrádu zdobí sochy, představující 12 měsíců.

Pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla - bohatě zdobený byzantující pravoslavný chrám na půdorysu řeckého kříže je završen pěti pozlacenými kupolemi. Stěny kostela doplňuje bohatá ornamentální sochařská a figurální malířská výzdoba.

Vřídlo - gejzír horké minerální vody o 72 °C, vydá za minutu průměrně 2000 litrů minerální vody a díky vysokému tlaku vystřikuje až do výšky 12 metrů

Goethova vyhlídka - rozhledna na vrchu Věčného života byla otevřena v roce 1889. V neogotické stavbě se nachází kavárna i rozhledna s výhledem na Krušné Hory, Slavkovský les a Doupovské vrchy.

Možnosti koupání v Karlových Varech a okolí:

Koupaliště Rolava - dvě vodní plochy – malá pro děti a velká pro plavce, skákadla, zorbing, 1300 metrů dlouhá in-line dráha, street workout hřiště, víceúčelové hřiště, dětské hřiště, pískoviště a velká vzduchová trampolína

Alžbětiny lázně - nabízí nejkompletnější spektrum léčebných procedur, od tradičních lázeňských po zcela nové, relaxační a wellness procedury, při kterých jsou využívány přírodní léčivé zdroje Karlovarska.

Koupaliště Ostrov (14 km) - vyhřívaný 50metrový plavecký bazén, bazén pro děti, brouzdaliště, 62metrový tobogan, hřiště na plážový volejbal a občerstvení

Krytý bazén Sokolov (19 km) - krytý 25metrový bazén s chrličem, dva whirlpooly, dva tobogany dlouhé 93 a 23 metrů, dětský bazének se skluzavkou, parní komory, sauna s ochlazovacím bazénkem a odpočívárnou, solárium, služby maséra a občerstvení

Tipy na výlet v okolí Karlových Varů:

Svatošské skály u Lokte (6 km) - chráněný přírodní útvar s množstvím skalních pilířů, hranolů a jehlanů vznikl v Karlovarském žulovém masívu působením řeky Ohře

Údolí mlýnků u Jáchymova (21 km) - na malém horském potůčku klape zhruba 60 mlýnků v různých podobách. Najdete zde těžební věž dolu Svornost, kapli sv. Anny nebo hasičské auto místních dobrovolných hasičů.

Hrad Cheb (46 km) - hrad typu císařské falce je jednou z nejvýznamnějších románských památek České republiky, k nejlépe dochovaným částem patří hradní kaple sv. Erharda a Uršuly a Černá věž, součást románského opevnění.

Hodnocení hotelu (22 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R22)

19.4.2022

S pobytem v Karlových Varech - Spa Resort Sanssouci - jsme byli velice spokojeni. Stravování formou bufetu - pestré, oceňovali jsme dietní a vegetariánské programy. Ubytování hezké, personál velice vstřícný. Velkou výhodou - místní doprava zdarma, zastávka hned před hotelem.
Díky místní dopravě jsme měli možnost poznat mnoho krás Karlových Varů. Určitě se tam ještě vrátíme. Elena a Jiří Kupkovi

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R22-info)

Ota Fišera 10.4.2022

Bezproblémový pobyt, kvalitní strava a její široká nabídka, opravdu dobrá. Služby recepce na výbornouceny služeb odpovídají aoučasnému cenovému šílenství.Byli jsme spokojeni s pobytem.

8 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R22-info)

Eva Dudová 08.4.2022

Vše bylo perfektní, ubytování, jídlo , procedury - nemělo to chybu.Tohoto pobytu jsem se zúčastnila před dvěma lety a také jsem byla maximálně spokojená.
Ubytování v tomto resortu budu nabízet našim klientům, kteří se budou chtít jet zotavit do lázní.
Karlovy Vary jsou krásné město , vždy je kam si vyjít na vycházku, i v okolí je hodně zajímavých míst na výlety.

Eva Dudová
ck DAEN s.r.o.
pobočka České Budějovice

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R21)

Pavel 10.12.2021

Super

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R21)

Stanislav Pavlíček 05.11.2021

Prostorné a pohodlné pokoje, široká nabídka lázeňských procedur v hotelu, velký bazén, bohaté bufetové stoly při snídani, obědech i večeři (včetně stravy dietní), dobré napojení hotelu na MHD, nádherné lázeňské město, obklopené krásnou přírodou.

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R21)

24.9.2021

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R21)

M. Marková 18.8.2021

S ubytováním i stravováním jsme byli spokojení, SPA procedury byly také OK a personál recepce i restaurace byl velmi ochotný. Pouze byl někdy
trochu problém nalézt místo, kde se procedury provádějí vzhledem k tomu, že SPA RESORT SANSSOUCI se skládá ze tři propojených hotelů.

8 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R21)

PETR VÁCLAV 29.7.2021

vše ve výborné kvalitě,doporučuji

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R20)

Dana Kubešová 29.10.2020

Byli jsme moc spokojení. Jak s kvalitou ubytování, tak se stravou. Procedury také skvělé. Karlovy Vary jsou skvost, prohlédli jsme si je důkladně, prozkoumali jsme i kopce nad Karlovými Vary. úžasné výhledy a procházky. Moc doporučuji.Ráda bych si to zopakovala.

9 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R20)

21.9.2020

Hodnocení pobytu v SPA Resortu Sanssouci je z mé strany po všech stránkách kladné. Ubytování, strava , lázeňské procedury i vstřícnost personálu je třeba jen pochválit. Široká Miluše

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R20)

Hana H. 09.9.2020

Vše bylo super.

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R20 - INFO)

Lenka 08.9.2020

Služby hotelu byly výborné, personál jak v sektoru hotelového ubytování, tak v léčebných procedurách, byl moc milý a vstřícný. Snídaně a večeře skvělé, široký výběr jídel včetně nápojů a dostatku zeleniny a ovoce. Procedury probíhaly bez problémů a spa centrum příjemné - k dispozici byl bazén, sauna a pára do večerních hodin. Pokoj jsme měli nový a prostorný v budově Green, jediným nedostatkem byla blízkost klimatizace z kuchyně. Nicméně celé dny jsme trávili buď přímo ve Varech, kde bylo možné využít Karlovarskou kartu na velké množství vstupů a zajímavostí, nebo na procedurách a v bazénu, takže pokoj nám sloužil opravdu jen k přenocování. Děkujeme za krásný pobyt!

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R20 - INFO)

07.9.2020

Ubytování v resortu Sanssouci perfektní,všude čisto, milý personál, výborné jídlo,stále se doplňovalo, překvapilo nás , že byly nápoje k večeři v ceně polopenze.
Léčebné procedury spolu s možností využití hotelového bazénu nám vyhovovaly.
Spojení s centrem vynikající, stanice busu č,2 přímo před hotelem, doprava zdarma pro hotelové hosty.
Možnost dojít procházkou do nádherné Japonské zahrady,přímo z kolonády se vyvézt lanovkou do výletního areálu Diana,odkud je z rozhledny překrásný výhled na Karlovy Vary a Krušné Hory, možnost si tam prohlédnout Pavilon motýlů a přilehlou mini ZOO nebo lze odtud dojít po stezce na Jelení skok, odkud je také krásný výhled na okolí.
Procházky po Vřídelní kolonádě s kavárnami a obchody byly pro nás příjemným zpestřením .
Možnost návštěvy divadla nebo varhanního koncertu v kostele sv. Máří Magdalény byl pro nás překrásný zážitek.Za podívání také stojí pravoslavný kostel sv.Petra a Pavla se zlatými kupolemi a nádherným interiérem.
Zkrátka vše bylo úžasné,děkujeme !!!

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R20)

Aneta a Irena Kodrlíkovi a Hana Bastlová 01.9.2020

Lázeňský pobyt se nám moc líbil, neměl chybu. Krásné ubytování v 6. patře s moc hezkým výhledem do okolí. Pokoje krásně čisté, dobře vybavené. Celkově hotel byl velmi krásně modernizovaný, čistý, výtahy rychlé. Dámy v recepci vždy milé a ochotné poradit. Lázeňské procedury byly velmi příjemné, moc nám pomohly se za těch pár dní zrekreovat. Jídlo bylo výborné s velkým výběrem, vždy dobře doplňované. Obsluha velmi sympatická,ochotná, zvlášť pan Ladislav. Ještě bych zmínila velmi příjemně teplý bazén. Celkový dojem byl super a moc rádi bychom se k Vám i v příštích letech vrátili.

Možná by mnozí klienti uvítali možnost si koupit lázeňské oplatky přímo v hotelu.

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R20 - INFO)

Bystřická Dagmar 31.8.2020

Celkově spokojenost, jídla dostatek a velmi dobré, bílé látkové ubrusy a prostírání, pokoje vyhovující a čisté, procedury v pořádku a příjemné, personál milý a vždy vyšel vstříc, výlety po městě a do okolí ok
Jen by bazén mohl být otevřený i ven a venku též lehátka
A venku před hotelem, kde je bar, více míst na sezení

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R20 - INFO)

Ludmila Kellerová 28.8.2020

Pobyt jsme si moc užili, ubytování pěkné, kvalitní, strava výborná, velký výběr, procedury výborné. Kladně hodnotíme bazén, saunu, velmi příjemné. Jediný problém s parkováním - netušila jsem, že je třeba objednat předem , bohužel nebylo místo a paní recepční naprosto neochotná. Dokonce na nás udělala takovou botu, že jsem ji 2x prosila, zda by se něco nenašlo, byla neústupná, za mnou stojící pán také neměl parkování, ale nevím, jak recepční podplatil ale pro něho parkování našla. Takže naprostý výsměch nám. Doporučuji uvádět do popisu, že je nutné parkování rezervovat
Děkuji za nabídku a těším se na další.

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R20)

Eva Kosáková 24.8.2020

Se všemi službami a celým pobytem jsem velmi spokojena.

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R20)

Jana 06.8.2020

Skvělé ubytování a strava, vždy milý a ochotný personál . Všude čisto, každý den úklid pokoje. Super procedury a všude v areálu vstřícní a ochotni zaměstnanci. Moc příjemná dovolená. Děkujeme za Vaši práci a super nabídky na pobyty pro zájemce. Prostě skvělé.

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R20)

nadiya lastovetska 23.7.2020

syper vinikajci budu doporucovatu kamaradam

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R20)

Host 19.7.2020

Pěkný hotel, příjemný personál, všude čisto. Děti se vyřádily v bazénu. Měli jsme pobyt se snídaní, snídaně výborné.

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R20)

10.6.2020

Dobrý den, tak toto byl výborný pobyt. Všem doporučuji. Karlovy Vary téměř pouze české. Personál v hotelu vynikající. Všude pořádek. Restaurace i bar na úrovni za přijatelné ceny.

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R18)

08.12.2018

Ubytování krásný,jídlo vynikající výběr z mnoha druhů jak pro ty co mají rádi maso nebo zeleninu i pro vegetariány,zákusky výborný nápoje pro všechny,perzonál naprosto úžasný velice ochotný vždy poradí vysvětlí když nevíte kde co najít,na výlet vás odveze autobus,který staví přímo u hotelu na kolonádu kde je spousta možností kam se podívat.Všem doporučuji my jsme byli velice spokojeni

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

● NOVINKA - "LÁZNĚ NA ZKOUŠKU"
● ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU, SAUNY A WHIRLPOOLU

URČITĚ OCENÍTE

Proč Spa Resort Sanssouci:
- JEN 2 HODINY Z PRAHY A UŽ RELAXUJETE VE VARECH !

- několikanásobný držitel ocenění "Nejlepší lázeňský hotel ČR"
- několikrát uspěl v anketě World Travel Awards jako „Nejlepší lázeňský hotel České republiky
- wellness centrum o rozloze 1 600 m2
- vřídelní voda přímo v hotelu
- venkovní dětské hřiště
- wellness služby pro děti

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Karlovarský komplex Spa Resort Sanssouci vznikl v roce 2009 těsnějším propojením někdejších hotelů Sanssouci, Švýcarský Dvůr a balneocentra Villa Mercedes.

Doménou Spa Resortu Sanssouci je poskytování komplexní lázeňské péče, jejímž základem je využívání místních přírodních léčivých zdrojů, které jsou doplněny o léčebnou rehabilitaci, fyzikální a pohybovou léčbu, zdravotní výchovu, dietní stravování a také řadu speciálních léčebných a wellness programů a doplňkových služeb. S ohledem na to je karlovarská léčebná péče zaměřena především na nemoci trávicího a pohybového ústrojí a poruchy metabolismu.

Jedním z přírodních léčivých zdrojů je i karlovarská minerální voda, která se během staletí nezměnila a vyvěrá v mnoha pramenech, z nichž je přístupných 15. Přímo do hotelu je přiveden i pramen Vřídlo, který je ochlazen na 50 °C a je hostům k dispozici pro jejich pitnou kúru a léčebné procedury.

Komplex Spa Resort Sanssouci je v pěší dostupnosti všech kolonád: Vřídelní (cca 1,3 km), Zámecká (1,5 km), Mlýnská (1,7 km), Sadová (2 km).

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce v Blue a Green House - 24 hod.denně, restaurace Charleston a restaurace Melody – stravování formou švédských stolů
Blues Café, Atrium Lobby bar s letní terasou a atriem, vybavený dětský koutek, dětské hřiště, 9 jamkový minigolf, kulečník, stolní tenis, pétanque, půjčovna Nordic Walking holí ( možno na vyžádání zajistit průvodce ), klinika estetické medicíny Petra Clinic, kadeřnictví, kosmetika, manikúra

Sportcentrum Imperial - 4 tenisové kurty s umělým povrchem), Ricochet, fitness studio, boulderingová stěna ( pozn. není zahrnuto v ceně pobytu )Bazénový komplex: bazén (16,66 x 8 x 1,4 m) s vodními atrakcemi (chrliče, vzduchové a masírovací trysky) . Voda v bazénu je bez přídavku vřídelní vody, a je ohřívána na teplotu cca 28 °C, dále k dispozici sauna, whirlpool a parní sauna.

Balneo: nabízí přes 60 různých procedur. Komplexní karlovarská léčba je určena pro nemocné, trpící především těmito potížemi: nemoci trávicího ústrojí, metabolické, pohybového ústrojí, onkologické, nervové, oběhového ústrojí, netuberkulózní nemoci dýchacího ústrojí.


Sportcentrum Imperial (500 m od hotelu) 4 tenisové kurty s umělým povrchem), Ricochet, fitness studio, boulderingová stěna.

KDE BUDETE SPÁT

1 a 2 a 3 - lůžkové pokoje, vana nebo Spr.+WC, SAT/TV, telefon, lednička, bezpečnostní schránka, Wi-Fi, fén, župan a pantofle.
- RODINNÉ POKOJE
(4 osoby na pevných lůžkách) velikost pokoje 39 m2 - jedná se o dva moderně zařízené propojené pokoje vybavené telefonem, ledničkou a bezpečnostní schránkou.


Ubytování probíhá v obou budovách.

Některé pokoje mají balkon. Tyto jsou však pouze jako nezávazné přání klienta (CK negarantuje), bez doplatku.

CELKOVÁ KAPACITA

634 lůžek ve 2 hlavních hotelových budovách Blue House a Green House

FORMA STRAVY

snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu. Možnost dokoupení obědů na místě.


Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 3,99 let na přistýlce v rodinném pokoji nebo bez lůžka (spolu s rodiči) se snídaní ZDARMA.

Pro děti 4 - 14 let lze zakoupit pouze hotelové ubytování, NE wellnessové balíčky. Pro děti je určen speciální dětský wellness program - dokoupit přes CK.

Wellnessové pobyty a procedury se poskytují pro osoby od 15ti let.

DÁLE PRO VÁS

Nově vybudované venkovní dětské hřiště a 9 jamkový minigolf
- PO DOBU POBYTU ZDARMA!

NOVĚ OTEVŘENÉ SAUNOVÉ CEREMONIÁLY "HORKO, KTERÉ LÉČÍ"
- tradiční saunování je od nepaměti oblíbenou terapií vhodnou pro podporu a udržení dobrého zdraví, kondice, krásy a dlouhověkosti. Utužuje naše zdraví, podporuje dobrou imunitu a působí blahodárně na celý organismus, tělo, duši i mysl. Spa Resort Sanssouci proto spojil saunování se skvělým zážitkem a nabízí nyní svým hostům pravidelné saunové rituály (květinový, ovocný, Herbal a unikátní Karlovarský rituál) po dobu jejich pobytu zdarma.
Spa Resort Sanssouci nyní nabízí všem svým hostům celkem 3 finské sauny (z toho jedna je vyhrazena pouze pro dámy) a 1 parní saunu.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 10% za včasný nákup 60 a více dní před nástupem na pobyt platí pouze pro REKREAČNÍ POBYT v termínu 3.1. - 31.3.2024
SLEVA 10% za včasný nákup 90 a více dní před nástupem na pobyt platí pouze pro REKREAČNÍ POBYT v termínu 1.4. - 19.12.2024
SLEVA 5% za včasný nákup 60 a více dní před nástupem na pobyt platí pouze pro REKREAČNÍ POBYT v termínu 1.4. - 19.12.2024

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

POZOR ! Platí ODLIŠNÉ STORNO:
do 8 dnů - viz Smluvní podmínky CK ATIS
od 7 do 4 dní před nástupem na pobyt 90% z celkové ceny služeb
3 a méně dnů před nástupem na pobyt 100% z celkové ceny služeb

MOŽNOST KOUPÁNÍ

relaxační hotelový bazén (16,66 x 8 x 1,4 m) s vodními atrakcemi (chrliče, vzduchové a masírovací trysky).

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

KARLOVY VARY REGION CARD šetří Váš čas i peníze!
- karta plná slev a výhod na nejatraktivnější místa v okrese Karlovy Vary.
Vyberete si z 80+ míst a atrakcí
kultura, památky, muzea a expozice, turistické zajímavosti, tradiční výroba, lázně a bazény, gastronomie, služby, sport
Městská doprava ZDARMA
autobusem, trolejbusem nebo lanovkou pak objevujete zajímavosti Karlovarského kraje


Více informací ZDE

Karlovy Vary Card lze zakoupit v turistických a informačních městských centrech.


VÁNOČNÍ DŮM - místo, které Vás vánočně naladí
- v městské části Doubí, kde se nevelký zámeček nad řekou Ohří stal branou do jiného světa. V něm vás bude provázet vůně purpury, třpytivé vánoční ozdoby, postavičky z betlémů, adventní věnce a známé tóny vánoční hudby
- součástí Vánočního domu je MUZEUM MEDVÍDKŮ, které čítá kolem 12 tisíc exponátů a může se pyšnit jako největší sbírka v České republice zapsána v "České knize rekordů"
- můžete strávit příjemné chvilky posezením v kavárně - nejsladší a nejvoňavější část Vánočního domu v obklopení medvídků

- PRAMEN VŘÍDLO - nejznámější karlovarský minerální pramen naleznete na Vřídelní kolonádě. Vyvěrá v podobě gejzíru tryskajícího až do 12 metrů. S teplotou 73,4 °C je nejteplejším termálním pramenem Čech.
-MUZEUM JANA BECHERA
- výroba klasického bylinného likéru, k vidění jsou zde historické předměty rodiny Becherů. Během interaktivní části nasajete vůni bylinek a koření a ochutnáte karlovarskou vodu, která se k výrobě Becherovky používá. Díky virtuální realitě se během chvilky ocitnete přímo na stáčecí lince. Na závěr prohlídky ochutnáte produkty Jan Becher nebo si nakoupíte suvenýry v místním obchůdku.
-MUZEUM SKLÁRNY MOSER - zde se dozvíte o její víc než 160leté historii, působení slavných majitelů a prohlédnete si místní sklářskou tvorbu od té nejstarší po současnou. Navštívit lze také sklářskou huť Moser, kde uvidíte skláře přímo při výrobě, a to vždy od pondělí do soboty.

Sportovní aktivity: golf - 18 jamek ( 6 hřišť: Karlovy Vary Olšová Vrata, Cihelny, Sokolov, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Kynžvart), tenis, kuželky, jízda na koni, rybolov, lov, plavání, vyhlídkové lety nad Karlovými Vary.
Výlety: Mariánské Lázně ( 45 km), Františkovy Lázně ( 45 km), Cheb ( 40 km), Boží Dar ( 25 km), Německo -Krušné hory ( 30 km), Plzeň ( 80 km)
Hrady a zámky: Bečov, Loket, Kynžvart, Seeberg, Cheb, Horní hrad, Teplá
Příroda: Krušné hory ( 25 km), Slavkovský les ( 10 km), Doupovské hory ( 10 km)
Zajímavosti: poutní místa Chlum, Maria Loreto, Skoky, rašeliniště Kladská, rašeliniště Boží Dar

Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Rozhledna Diana (vzdálenost 2,1 km), 556 m. n. m., 150 schodů, k dispozici je také výtah
Třicet pět metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na celé Karlovy Vary, Krušné hory, Doupovské vrchy a Slavkovský les. Můžete si užít výhled do vzdálenosti až 70 km. Na rozhlednu Diana se můžete nechat vyvézt lanovkou, ti zdatnější se mohou vydat po vyznačené lesní stezce.
Provozní doba (bez záruky): listopad - březen 9:00 - 16:45, duben - říjen 9:00 - 17:45, květen - září 9:00 - 18:45
Vstupné (bez záruky): zdarma

Vyhlídka Karla IV. v Karlových Varech (vzdálenost 2 km), 514 m. n. m., 79 schodů
Patnáctimetrová rozhledna, která je nejstarší rozhlednou v karlovarském kraji. Výhled máte na celé Karlovy Vary a Krušné hory.
Provozní doba (bez záruky): neomezeně
Vstupné (bez záruky): zdarma

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyty s polopenzí začínají nástupem od 14:00 hod a večeří v den příjezdu.
Pobyty se snídaní začínají nástupem od 14:00 hod a snídaní druhý den ráno.
Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.

Celý hotel je nekuřácký.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

50 Kč / osoba / noc
Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18ti let.

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

560 Kč / noc (nutné dopředu ověřit)

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

parkoviště - cca 250,- Kč / den, podzemní garáž - cca 300,- Kč / den.

DALŠÍ SLUŽBY

Za příplatek k dokoupení v CK - WELLNESS SLUŽBY PRO DĚTI (pro děti od 4 - 14 let, pouze v doprovodu rodičů)
- 1x zmrzlinový pohár na přivítanou za pobyt
- 1x wellness procedura denně podle výběru rodičů z následující nabídky:
• koupel přísadová (levandule, pupalka, pitaya)
• inhalace
• koupel minerální bylinná
• aromaterapeutická masáž částečná
• klasická masáž částečná
• solná jeskyně

PŘÍJEZD VLAKEM

vlakem do Karlových Varů (4 km), odtud MHD č. 18 na Tržnici a poté MHD č.2 přímo k Spa Resort Sanssouci - zastávka "Sanssouci" / Švýcarský dům přímo před hotelem.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

autobusem do Karlových Varů (4 km), odtud MHD č. 18 na Tržnici a poté MHD č.2 přímo k Spa Resort Sanssouci - zastávka "Sanssouci" / Švýcarský dům přímo před hotelem.

Lázeňští hosté ubytovaní ve Spa Resortu Sanssouci mohou zdarma využívat této linky k dopravě od Sanssouci směrem do lázeňské zóny až k Císařským lázním, nebo druhým směrem k obchodnímu centru Varyáda.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Směr od Prahy :Silnice číslo: I6, E48. Před Karlovými Vary se po pravé straně nachází golfové hřiště Olšová Vrata, po 500 m v pravotočivé zatáčce odbočte vlevo směr Hůrky, jeďte ca. 2 km Pražskou ulicí, na křižovatce poté odbočte vlevo (směrová cedule Lázně jih), hned po 100 m odbočte vlevo po hlavní silnici (nápis Spa Resort Sanssouci na protější zdi), po 300 m (po projetí serpentiny) odbočte vlevo k budově „Blue House“ (směrová cedule Spa Resort Sanssouci / Blue House), příp. pokračujte dále po hlavní silnici a po dalších 200 m odbočte za zastávkou městské hromadné dopravy vpravo k budově „Green House“ (směrová cedule Spa Resort Sanssouci / Green House)

Vzdálenost:
z Prahy: 126,7 km, z Českých Budějovic: 222,2 km, z Brna: 332,6 km, z Ostravy: 501,1 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

ANGLICKÝ DVŮR - Karlovy Vary
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel ANGLICKÝ DVŮR - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Hotel Anglický Dvůr **** nabízí komfortní ubytování v klidném prostředí s velmi výhodnou polohou. Nachází se v centrální lázeňské části Karlových ...

● CESTA ZA PIVEM ● REGIONÁLNÍ KARTA ● NÁVŠTĚVA MUZEA BECHEROVKY

snídaně

H3115R24

od 1 290 Kč / noc
- Detail
ASTORIA Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary
2024
Pojištění storna v ceně

SPA hotel ASTORIA Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

ASTORIA Hotel Medical Spa má velmi příznivou polohu v centru lázeňského území Karlovy Vary v blízkosti všech kolonád s léčivými minerálními ...

● VÝHODNÉ POBYTY v blízkosti kolonády

plná penze

H2903R24

od 1 798 Kč / noc
9,7 Detail
BOHEMIA LÁZNĚ, sanatorium Kriváň - Karlovy Vary
+
2024
Pojištění storna v ceně

BOHEMIA LÁZNĚ, sanatorium Kriváň - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Karlovy Vary patří díky své bohaté historii, překrásné lázeňské architektuře, kouzlu přírody, jedinečným termálním pramenům a zajímavým výletům do ...

● WELLNESS & SPA CENTRUM S BAZÉNEM S MINERÁLNÍ VODOU

polopenze

H2998R24

od 1 780 Kč / noc
8,7 Detail
BOHEMIA LÁZNĚ, sanatorium Kriváň - Karlovy Vary
+
2025
Pojištění storna v ceně

BOHEMIA LÁZNĚ, sanatorium Kriváň - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Karlovy Vary patří díky své bohaté historii, překrásné lázeňské architektuře, kouzlu přírody, jedinečným termálním pramenům a zajímavým výletům do ...

● VÁNOCE A SILVESTR V LÁZNÍCH

Bez stravy

H2998R25-svatky

od 1 599 Kč / noc
8,7 Detail
HUMBOLDT - Karlovy Vary
+
2024
Last
Minute
Pojištění storna v ceně

Hotel HUMBOLDT - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Humboldt Park Hotel & Spa leží na klidném místě v centru Karlových Varů. Vzhledem k těsné blízkosti slavných karlovarských kolonád a horkých pramenů ...

● VLASTNÍ WELLNESS CENTRUM S BAZÉNEM

polopenze

H3074R24

od 1 593 Kč / noc
- Detail
IMPERIAL - Karlovy Vary
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel IMPERIAL - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Luxusní hotel Imperial ***** se tyčí nad historickým centrem města. Je obklopen krásným parkem a neskutečným klidem. Z pokojů se můžete pokochat ...

● ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU, SAUNY A WHIRLPOOLU

snídaně

H3058R24

od 2 180 Kč / noc
- Detail
JEAN DE CARRO - Karlovy Vary
2024
Last
Minute
Pojištění storna v ceně

Wellness hotel JEAN DE CARRO - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Wellness hotel Jean de Carro**** s jedinečným výhledem na Vřídelní kolonádu a její okolí se nachází přímo v srdci lázeňského centra Karlových ...

● SLEVA 10% pro pobyty do 27.6. a od 7.7. do 31.8.24 ● V CENTRU NAD KOLONÁDOU

snídaně

H1992R24

od 1 185 Kč / noc LAST MINUTE 10%
7,6 Detail
LAFONTE - Karlovy Vary
2024
Pojištění storna v ceně

SPA hotel LAFONTE - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Hotel LAFONTE**** leží ve světově známých lázních Karlovy Vary, v klidné čtvrti Rybáře, jen 20 minut pěšky do centra města. Lázeňská část, lehce ...

ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU

polopenze

H2204R24

od 1 707 Kč / noc
9,4 Detail
Luxury Spa & Wellness Hotel PREZIDENT - Karlovy Vary
+
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel Luxury Spa & Wellness Hotel PREZIDENT - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Luxury Spa&Wellness Hotel PREZIDENT se nachází v malebném centru Karlových Varů pouze 100 metrů od Vřídla. Díky výborné poloze hotelu se v rámci ...

● VLASTNÍ BAZÉN A BALNEO PROVOZ

polopenze

H2800R24

od 2 750 Kč / noc
8,0 Detail
MALTA - Karlovy Vary
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel MALTA - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

HOTEL MALTA ****se nachází v samém srdci Karlových Varů, v bezprostřední blízkosti Mlýnské kolonády, pár metrů od sesterského hotelu Růže ****. ...

• HOTEL V SAMÉM SRDCI LÁZEŇSKÉHO CENTRA

polopenze

H3088R24

od 1 667 Kč / noc
- Detail