SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary - Česká republika - Západní Čechy

Hotel SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R22)

Česká republika > Západní Čechy
Strava polopenze
Dovolená PRO VELKOU RODINU
Sleva za včasný nákup do (LÉTO-10):
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem povolen: 560 Kč/den
Internet: v hotelu
Výtah
Restaurace v objektu
Sauna: v hotelu
Whirlpool
Krytý bazén: v hotelu
Železniční stanice: 4 km
Autobusová zastávka: 4 km
MHD: 50 m
Lyžařský vlek: 30 min
Společenské a kulturní vyžití
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Karlovy Vary

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Karlovy Vary jsou největší lázeňské město západních Čech. Město bylo založeno v roce 1358 českým králem a římským císařem Karlem IV. Rušné ulice a kolonády jsou obklopeny tichými zalesněnými kopci, které jsou protkány sítí pěších a cyklistických stezek. Bohatý společenský program, různé druhy festivalů a mezinárodní konference dělají z tohoto největšího českého lázeňského města jedno z nejpopulárnějších míst k odpočinku i pro tu nejnáročnější klientelu. Za svoji neobyčejnou popularitu také Karlovy Vary v mnohém vděčí slavné Becherovce – bylinnému likéru, často s nadsázkou nazývanému 13. pramen, minerální vodě Mattoni, karlovarským oplatkám a Moserovu křišťálu. Mezinárodní letiště, které se nachází nedaleko Karlových Varů, usnadňuje a urychluje cestování do těchto věhlasných lázní.

Můžete navštívit:

Muzeum Becherovka – v muzeu máte příležitost si prohlédnout historické láhve Becherovky a jedinečné předměty, které patřily k rodině Becherů, dále pak knihu receptů nebo ocenění z výstav. Poté interaktivní část Vám umožní prohlédnout si a nasát vůni bylinek a koření, ze kterých se Becherovka vyrábí.

Termální pramen Vřídlo – jedná se o největší pramen minerální vody karlovarských lázní a se svými 73 stupňi je nejteplejším pramenem v Česku. Tryskající Vřídlo až do výšky 12 metrů si můžete prohlédnout na Vřídelní kolonádě.

Goethova vyhlídka – nedaleko lázeňské kolonády v lesích se nachází tato rozhledna, která byla vystavěna v letech 1888-1899. Na vyhlídkový ochoz vede 165 schodů, ale odtud Vás čeká nezapomenutelný výhled na široké okolí.

Hodnocení hotelu (22 hodnocení)

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R22)

19.4.2022

S pobytem v Karlových Varech - Spa Resort Sanssouci - jsme byli velice spokojeni. Stravování formou bufetu - pestré, oceňovali jsme dietní a vegetariánské programy. Ubytování hezké, personál velice vstřícný. Velkou výhodou - místní doprava zdarma, zastávka hned před hotelem.
Díky místní dopravě jsme měli možnost poznat mnoho krás Karlových Varů. Určitě se tam ještě vrátíme. Elena a Jiří Kupkovi

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R22-info)

Ota Fišera 10.4.2022

Bezproblémový pobyt, kvalitní strava a její široká nabídka, opravdu dobrá. Služby recepce na výbornouceny služeb odpovídají aoučasnému cenovému šílenství.Byli jsme spokojeni s pobytem.

8 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R22-info)

Eva Dudová 08.4.2022

Vše bylo perfektní, ubytování, jídlo , procedury - nemělo to chybu.Tohoto pobytu jsem se zúčastnila před dvěma lety a také jsem byla maximálně spokojená.
Ubytování v tomto resortu budu nabízet našim klientům, kteří se budou chtít jet zotavit do lázní.
Karlovy Vary jsou krásné město , vždy je kam si vyjít na vycházku, i v okolí je hodně zajímavých míst na výlety.

Eva Dudová
ck DAEN s.r.o.
pobočka České Budějovice

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R21)

Pavel 10.12.2021

Super

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R21)

Stanislav Pavlíček 05.11.2021

Prostorné a pohodlné pokoje, široká nabídka lázeňských procedur v hotelu, velký bazén, bohaté bufetové stoly při snídani, obědech i večeři (včetně stravy dietní), dobré napojení hotelu na MHD, nádherné lázeňské město, obklopené krásnou přírodou.

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R21)

24.9.2021

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R21)

M. Marková 18.8.2021

S ubytováním i stravováním jsme byli spokojení, SPA procedury byly také OK a personál recepce i restaurace byl velmi ochotný. Pouze byl někdy
trochu problém nalézt místo, kde se procedury provádějí vzhledem k tomu, že SPA RESORT SANSSOUCI se skládá ze tři propojených hotelů.

8 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R21)

PETR VÁCLAV 29.7.2021

vše ve výborné kvalitě,doporučuji

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R20)

Dana Kubešová 29.10.2020

Byli jsme moc spokojení. Jak s kvalitou ubytování, tak se stravou. Procedury také skvělé. Karlovy Vary jsou skvost, prohlédli jsme si je důkladně, prozkoumali jsme i kopce nad Karlovými Vary. úžasné výhledy a procházky. Moc doporučuji.Ráda bych si to zopakovala.

9 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R20)

21.9.2020

Hodnocení pobytu v SPA Resortu Sanssouci je z mé strany po všech stránkách kladné. Ubytování, strava , lázeňské procedury i vstřícnost personálu je třeba jen pochválit. Široká Miluše

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R20)

Hana H. 09.9.2020

Vše bylo super.

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R20 - INFO)

Lenka 08.9.2020

Služby hotelu byly výborné, personál jak v sektoru hotelového ubytování, tak v léčebných procedurách, byl moc milý a vstřícný. Snídaně a večeře skvělé, široký výběr jídel včetně nápojů a dostatku zeleniny a ovoce. Procedury probíhaly bez problémů a spa centrum příjemné - k dispozici byl bazén, sauna a pára do večerních hodin. Pokoj jsme měli nový a prostorný v budově Green, jediným nedostatkem byla blízkost klimatizace z kuchyně. Nicméně celé dny jsme trávili buď přímo ve Varech, kde bylo možné využít Karlovarskou kartu na velké množství vstupů a zajímavostí, nebo na procedurách a v bazénu, takže pokoj nám sloužil opravdu jen k přenocování. Děkujeme za krásný pobyt!

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R20 - INFO)

07.9.2020

Ubytování v resortu Sanssouci perfektní,všude čisto, milý personál, výborné jídlo,stále se doplňovalo, překvapilo nás , že byly nápoje k večeři v ceně polopenze.
Léčebné procedury spolu s možností využití hotelového bazénu nám vyhovovaly.
Spojení s centrem vynikající, stanice busu č,2 přímo před hotelem, doprava zdarma pro hotelové hosty.
Možnost dojít procházkou do nádherné Japonské zahrady,přímo z kolonády se vyvézt lanovkou do výletního areálu Diana,odkud je z rozhledny překrásný výhled na Karlovy Vary a Krušné Hory, možnost si tam prohlédnout Pavilon motýlů a přilehlou mini ZOO nebo lze odtud dojít po stezce na Jelení skok, odkud je také krásný výhled na okolí.
Procházky po Vřídelní kolonádě s kavárnami a obchody byly pro nás příjemným zpestřením .
Možnost návštěvy divadla nebo varhanního koncertu v kostele sv. Máří Magdalény byl pro nás překrásný zážitek.Za podívání také stojí pravoslavný kostel sv.Petra a Pavla se zlatými kupolemi a nádherným interiérem.
Zkrátka vše bylo úžasné,děkujeme !!!

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R20)

Aneta a Irena Kodrlíkovi a Hana Bastlová 01.9.2020

Lázeňský pobyt se nám moc líbil, neměl chybu. Krásné ubytování v 6. patře s moc hezkým výhledem do okolí. Pokoje krásně čisté, dobře vybavené. Celkově hotel byl velmi krásně modernizovaný, čistý, výtahy rychlé. Dámy v recepci vždy milé a ochotné poradit. Lázeňské procedury byly velmi příjemné, moc nám pomohly se za těch pár dní zrekreovat. Jídlo bylo výborné s velkým výběrem, vždy dobře doplňované. Obsluha velmi sympatická,ochotná, zvlášť pan Ladislav. Ještě bych zmínila velmi příjemně teplý bazén. Celkový dojem byl super a moc rádi bychom se k Vám i v příštích letech vrátili.

Možná by mnozí klienti uvítali možnost si koupit lázeňské oplatky přímo v hotelu.

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R20 - INFO)

Bystřická Dagmar 31.8.2020

Celkově spokojenost, jídla dostatek a velmi dobré, bílé látkové ubrusy a prostírání, pokoje vyhovující a čisté, procedury v pořádku a příjemné, personál milý a vždy vyšel vstříc, výlety po městě a do okolí ok
Jen by bazén mohl být otevřený i ven a venku též lehátka
A venku před hotelem, kde je bar, více míst na sezení

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R20 - INFO)

Ludmila Kellerová 28.8.2020

Pobyt jsme si moc užili, ubytování pěkné, kvalitní, strava výborná, velký výběr, procedury výborné. Kladně hodnotíme bazén, saunu, velmi příjemné. Jediný problém s parkováním - netušila jsem, že je třeba objednat předem , bohužel nebylo místo a paní recepční naprosto neochotná. Dokonce na nás udělala takovou botu, že jsem ji 2x prosila, zda by se něco nenašlo, byla neústupná, za mnou stojící pán také neměl parkování, ale nevím, jak recepční podplatil ale pro něho parkování našla. Takže naprostý výsměch nám. Doporučuji uvádět do popisu, že je nutné parkování rezervovat
Děkuji za nabídku a těším se na další.

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R20)

Eva Kosáková 24.8.2020

Se všemi službami a celým pobytem jsem velmi spokojena.

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R20)

Jana 06.8.2020

Skvělé ubytování a strava, vždy milý a ochotný personál . Všude čisto, každý den úklid pokoje. Super procedury a všude v areálu vstřícní a ochotni zaměstnanci. Moc příjemná dovolená. Děkujeme za Vaši práci a super nabídky na pobyty pro zájemce. Prostě skvělé.

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R20)

nadiya lastovetska 23.7.2020

syper vinikajci budu doporucovatu kamaradam

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R20)

Host 19.7.2020

Pěkný hotel, příjemný personál, všude čisto. Děti se vyřádily v bazénu. Měli jsme pobyt se snídaní, snídaně výborné.

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R20)

10.6.2020

Dobrý den, tak toto byl výborný pobyt. Všem doporučuji. Karlovy Vary téměř pouze české. Personál v hotelu vynikající. Všude pořádek. Restaurace i bar na úrovni za přijatelné ceny.

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R18)

08.12.2018

Ubytování krásný,jídlo vynikající výběr z mnoha druhů jak pro ty co mají rádi maso nebo zeleninu i pro vegetariány,zákusky výborný nápoje pro všechny,perzonál naprosto úžasný velice ochotný vždy poradí vysvětlí když nevíte kde co najít,na výlet vás odveze autobus,který staví přímo u hotelu na kolonádu kde je spousta možností kam se podívat.Všem doporučuji my jsme byli velice spokojeni

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

● ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU, SAUNY A WHIRLPOOLU

URČITĚ OCENÍTE

Proč Spa Resort Sanssouci:
-JEN 2 HODINY Z PRAHY A UŽ RELAXUJETE VE VARECH !
- držitel certifikátu kvality lázeňských služeb MediSpa na období 2019-22 (jako jediný 4* hotel v K.Varech)
- několikanásobný držitel ocenění "Nejlepší lázeňský hotel ČR"
- několikrát uspěl v anketě World Travel Awards jako „Nejlepší lázeňský hotel České republiky
- wellness centrum o rozloze 1 600 m2
- vřídelní voda přímo v hotelu
- nově vybudované venkovní dětské hřiště
- wellness služby pro děti

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Karlovarský komplex Spa Resort Sanssouci vznikl v roce 2009 těsnějším propojením někdejších hotelů Sanssouci, Švýcarský Dvůr a balneocentra Villa Mercedes.

Doménou Spa Resortu Sanssouci je poskytování komplexní lázeňské péče, jejímž základem je využívání místních přírodních léčivých zdrojů, které jsou doplněny o léčebnou rehabilitaci, fyzikální a pohybovou léčbu, zdravotní výchovu, dietní stravování a také řadu speciálních léčebných a wellness programů a doplňkových služeb. S ohledem na to je karlovarská léčebná péče zaměřena především na nemoci trávicího a pohybového ústrojí a poruchy metabolismu.

Jedním z přírodních léčivých zdrojů je i karlovarská minerální voda, která se během staletí nezměnila a vyvěrá v mnoha pramenech, z nichž je přístupných 15. Přímo do hotelu je přiveden i pramen Vřídlo, který je ochlazen na 50 °C a je hostům k dispozici pro jejich pitnou kúru a léčebné procedury.

Komplex Spa Resort Sanssouci je v pěší dostupnosti všech kolonád: Vřídelní (cca 1,3 km), Zámecká (1,5 km), Mlýnská (1,7 km), Sadová (2 km).

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce v Blue a Green House - 24 hod.denně, restaurace Charleston a restaurace Melody – stravování formou švédských stolů
Restaurace Opera - formou À la carte s dohotovením pokrmů přímo před hostem „Show kitchen“, Blues Café, Atrium Lobby bar s letní terasou a atriem, vybavený dětský koutek, dětské hřiště, 9 jamkový minigolf, (baby sitting na vyžádnání / extra poplatek), kulečník, stolní tenis, půjčovna jízdních kol, pétanque, půjčovna Nordic Walking holí ( možno na vyžádání zajistit průvodce ), klinika estetické medicíny Petra Clinic, kadeřnictví, kosmetika, manikúra

Sportcentrum Imperial - 4 tenisové kurty s umělým povrchem), Ricochet, fitness studio, boulderingová stěna ( pozn. není zahrnuto v ceně pobytu )Bazénový komplex: bazén (16,66 x 8 x 1,4 m) s vodními atrakcemi (chrliče, vzduchové a masírovací trysky) . Voda v bazénu je bez přídavku vřídelní vody, a je ohřívána na teplotu cca 28 °C, dále k dispozici sauna, whirlpool a parní sauna.

Balneo: nabízí přes 60 různých procedur. Komplexní karlovarská léčba je určena pro nemocné, trpící především těmito potížemi: nemoci trávicího ústrojí, metabolické, pohybového ústrojí, onkologické, nervové, oběhového ústrojí, netuberkulózní nemoci dýchacího ústrojí.


Sportcentrum Imperial (500 m od hotelu) 4 tenisové kurty s umělým povrchem), Ricochet, fitness studio, boulderingová stěna.

KDE BUDETE SPÁT

1 a 2 a 3 - lůžkové pokoje, vana nebo Spr.+WC, SAT/TV, telefon, minibar, bezpečnostní schránka, Wi-Fi, fén, župan a pantofle.
- RODINNÉ POKOJE
(pro 4 - 5 osob - 4 osoby na pevných lůžkách + 1 přistýlka ) velikost pokoje 39 m2 - jedná se o dva moderně zařízené propojené pokoje vybavené telefonem, minibarem a bezpečnostní schránkou.


Ubytování probíhá v obou budovách.

Některé pokoje mají balkon. Tyto jsou však pouze jako nezávazné přání klienta (CK negarantuje), bez doplatku.

CELKOVÁ KAPACITA

634 lůžek ve 2 hlavních hotelových budovách Blue House a Green House

FORMA STRAVY

snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu. Možnost dokoupení obědů na místě.

Stravování pro rodiny s dětmi v restauraci Melody - pro maximální spokojenost všech hostů vyhrazena tato restaurace pouze pro tyto rodiny - bohatý výběr jídel formou bufetových stolů i pro nejmenší.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 3,99 let na přistýlce v rodinném pokoji nebo bez lůžka (spolu s rodiči) se snídaní ZDARMA.

Pro děti 4 - 14 let lze zakoupit pouze hotelové ubytování, NE wellnessové balíčky.

Wellnessové pobyty a procedury se poskytují pro osoby od 15ti let.

DÁLE PRO VÁS

Nově vybudované venkovní dětské hřiště a 9 jamkový minigolf
- PO DOBU POBYTU ZDARMA!

NOVĚ OTEVŘENÉ SAUNOVÉ CEREMONIÁLY "HORKO, KTERÉ LÉČÍ"
- tradiční saunování je od nepaměti oblíbenou terapií vhodnou pro podporu a udržení dobrého zdraví, kondice, krásy a dlouhověkosti. Utužuje naše zdraví, podporuje dobrou imunitu a působí blahodárně na celý organismus, tělo, duši i mysl. Spa Resort Sanssouci proto spojil saunování se skvělým zážitkem a nabízí nyní svým hostům pravidelné saunové rituály (květinový, ovocný, Herbal a unikátní Karlovarský rituál) po dobu jejich pobytu zdarma.
Spa Resort Sanssouci nyní nabízí všem svým hostům celkem 3 finské sauny (z toho jedna je vyhrazena pouze pro dámy) a 1 parní saunu.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 10% za včasný nákup 60 a více dní před nástupem na pobyt platí pouze pro REKREAČNÍ POBYT.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

POZOR ! Platí ODLIŠNÉ STORNO:
do 8 dnů - viz Smluvní podmínky CK ATIS
od 7 do 4 dní před nástupem na pobyt 90% z celkové ceny služeb
3 a méně dnů před nástupem na pobyt 100% z celkové ceny služeb

MOŽNOST KOUPÁNÍ

relaxační hotelový bazén (16,66 x 8 x 1,4 m) s vodními atrakcemi (chrliče, vzduchové a masírovací trysky).

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

KARLOVY VARY REGION CARD šetří Váš čas i peníze!
- karta plná slev a výhod na nejatraktivnější místa v okrese Karlovy Vary.
Vyberete si z 80+ míst a atrakcí
kultura, památky, muzea a expozice, turistické zajímavosti, tradiční výroba, lázně a bazény, gastronomie, služby, sport
Městská doprava ZDARMA
autobusem, trolejbusem nebo lanovkou pak objevujete zajímavosti Karlovarského kraje


Více informací ZDE

Karlovy Vary Card lze zakoupit v turistických a informačních městských centrech.


VÁNOČNÍ DŮM - místo, které Vás vánočně naladí
- v městské části Doubí, kde se nevelký zámeček nad řekou Ohří stal branou do jiného světa. V něm vás bude provázet vůně purpury, třpytivé vánoční ozdoby, postavičky z betlémů, adventní věnce a známé tóny vánoční hudby
- součástí Vánočního domu je MUZEUM MEDVÍDKŮ, které čítá kolem 12 tisíc exponátů a může se pyšnit jako největší sbírka v České republice zapsána v "České knize rekordů"
- můžete strávit příjemné chvilky posezením v kavárně - nejsladší a nejvoňavější část Vánočního domu v obklopení medvídků

- PRAMEN VŘÍDLO - nejznámější karlovarský minerální pramen naleznete na Vřídelní kolonádě. Vyvěrá v podobě gejzíru tryskajícího až do 12 metrů. S teplotou 73,4 °C je nejteplejším termálním pramenem Čech.
-MUZEUM JANA BECHERA
- výroba klasického bylinného likéru, k vidění jsou zde historické předměty rodiny Becherů. Během interaktivní části nasajete vůni bylinek a koření a ochutnáte karlovarskou vodu, která se k výrobě Becherovky používá. Díky virtuální realitě se během chvilky ocitnete přímo na stáčecí lince. Na závěr prohlídky ochutnáte produkty Jan Becher nebo si nakoupíte suvenýry v místním obchůdku.
-MUZEUM SKLÁRNY MOSER - zde se dozvíte o její víc než 160leté historii, působení slavných majitelů a prohlédnete si místní sklářskou tvorbu od té nejstarší po současnou. Navštívit lze také sklářskou huť Moser, kde uvidíte skláře přímo při výrobě, a to vždy od pondělí do soboty.

Sportovní aktivity: golf - 18 jamek ( 6 hřišť: Karlovy Vary Olšová Vrata, Cihelny, Sokolov, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Kynžvart), tenis, kuželky, jízda na koni, rybolov, lov, plavání, vyhlídkové lety nad Karlovými Vary.
Výlety: Mariánské Lázně ( 45 km), Františkovy Lázně ( 45 km), Cheb ( 40 km), Boží Dar ( 25 km), Německo -Krušné hory ( 30 km), Plzeň ( 80 km)
Hrady a zámky: Bečov, Loket, Kynžvart, Seeberg, Cheb, Horní hrad, Teplá
Příroda: Krušné hory ( 25 km), Slavkovský les ( 10 km), Doupovské hory ( 10 km)
Zajímavosti: poutní místa Chlum, Maria Loreto, Skoky, rašeliniště Kladská, rašeliniště Boží Dar

Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Rozhledna Diana (vzdálenost 2,1 km), 556 m. n. m., 150 schodů, k dispozici je také výtah
Třicet pět metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na celé Karlovy Vary, Krušné hory, Doupovské vrchy a Slavkovský les. Můžete si užít výhled do vzdálenosti až 70 km. Na rozhlednu Diana se můžete nechat vyvézt lanovkou, ti zdatnější se mohou vydat po vyznačené lesní stezce.
Provozní doba (bez záruky): listopad - březen 9:00 - 16:45, duben - říjen 9:00 - 17:45, květen - září 9:00 - 18:45
Vstupné (bez záruky): zdarma

Vyhlídka Karla IV. v Karlových Varech (vzdálenost 2 km), 514 m. n. m., 79 schodů
Patnáctimetrová rozhledna, která je nejstarší rozhlednou v karlovarském kraji. Výhled máte na celé Karlovy Vary a Krušné hory.
Provozní doba (bez záruky): neomezeně
Vstupné (bez záruky): zdarma

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyty s polopenzí začínají nástupem od 14:00 hod a večeří v den příjezdu.
Pobyty se snídaní začínají nástupem od 14:00 hod a snídaní druhý den ráno.
Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.

Celý hotel je nekuřácký.

REKREAČNÍ POPLATEK

35 Kč / osoba / noc
Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18ti let.

POBYT SE ZVÍŘETEM

21 Eur / den - cca 570 Kč / noc (nutné dopředu ověřit)

PARKOVÁNÍ

parkoviště - 250,- Kč / den, podzemní garáž - 300,- Kč / den.

DALŠÍ SLUŽBY

Za příplatek k dokoupení v CK - WELLNESS SLUŽBY PRO DĚTI (pro děti od 4 - 14 let, pouze v doprovodu rodičů)
- 1x zmrzlinový pohár na přivítanou za pobyt
- 1x wellness procedura denně podle výběru rodičů z následující nabídky:
• koupel přísadová (levandule, pupalka, pitaya)
• inhalace
• koupel minerální bylinná
• aromaterapeutická masáž částečná
• klasická masáž částečná
• solná jeskyně

PŘÍJEZD VLAKEM

vlakem do Karlových Varů (4 km), odtud MHD č. 18 na Tržnici a poté MHD č.2 přímo k Spa Resort Sanssouci - zastávka "Sanssouci" / Švýcarský dům přímo před hotelem.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

autobusem do Karlových Varů (4 km), odtud MHD č. 18 na Tržnici a poté MHD č.2 přímo k Spa Resort Sanssouci - zastávka "Sanssouci" / Švýcarský dům přímo před hotelem.

Lázeňští hosté ubytovaní ve Spa Resortu Sanssouci mohou zdarma využívat této linky k dopravě od Sanssouci směrem do lázeňské zóny až k Císařským lázním, nebo druhým směrem k obchodnímu centru Varyáda.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Směr od Prahy :Silnice číslo: I6, E48. Před Karlovými Vary se po pravé straně nachází golfové hřiště Olšová Vrata, po 500 m v pravotočivé zatáčce odbočte vlevo směr Hůrky, jeďte ca. 2 km Pražskou ulicí, na křižovatce poté odbočte vlevo (směrová cedule Lázně jih), hned po 100 m odbočte vlevo po hlavní silnici (nápis Spa Resort Sanssouci na protější zdi), po 300 m (po projetí serpentiny) odbočte vlevo k budově „Blue House“ (směrová cedule Spa Resort Sanssouci / Blue House), příp. pokračujte dále po hlavní silnici a po dalších 200 m odbočte za zastávkou městské hromadné dopravy vpravo k budově „Green House“ (směrová cedule Spa Resort Sanssouci / Green House)

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

ASTORIA Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary
2022

SPA hotel ASTORIA Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

ASTORIA Hotel Medical Spa má velmi příznivou polohu v centru lázeňského území Karlovy Vary v blízkosti všech kolonád s léčivými minerálními ...

● VÝHODNÉ POBYTY v blízkosti kolonády

plná penze

H2903R22

od 1 487 Kč / noc
9,8 Detail
ASTORIA Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary
2023

SPA hotel ASTORIA Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

ASTORIA Hotel Medical Spa má velmi příznivou polohu v centru lázeňského území Karlovy Vary v blízkosti všech kolonád s léčivými minerálními ...

LÁZEŇSKÉ VÁNOCE A SILVESTR 2022

polopenze

H2903R23 - svatky

od 2 294 Kč / noc
9,8 Detail
BOHEMIA LÁZNĚ, sanatorium Kriváň - Karlovy Vary
+
2022

Lázeňský hotel BOHEMIA LÁZNĚ, sanatorium Kriváň - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Karlovy Vary patří díky své bohaté historii, překrásné lázeňské architektuře, kouzlu přírody, jedinečným termálním pramenům a zajímavým výletům do ...

● WELLNESS SPA CENTRUM S BAZÉNEM S MINERÁLNÍ VODOU

polopenze

H2998R22

od 1 513 Kč / noc
9,0 Detail
BOHEMIA LÁZNĚ, sanatorium Kriváň - Karlovy Vary
+
2023

Lázeňský hotel BOHEMIA LÁZNĚ, sanatorium Kriváň - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Karlovy Vary patří díky své bohaté historii, překrásné lázeňské architektuře, kouzlu přírody, jedinečným termálním pramenům a zajímavým výletům do ...

● WELLNESS SPA CENTRUM S BAZÉNEM S MINERÁLNÍ VODOU

polopenze

H2998R23

od 1 432 Kč / noc
9,0 Detail
BOHEMIA LÁZNĚ, sanatorium Kriváň - Karlovy Vary
+
2023

Lázeňský hotel BOHEMIA LÁZNĚ, sanatorium Kriváň - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Karlovy Vary patří díky své bohaté historii, překrásné lázeňské architektuře, kouzlu přírody, jedinečným termálním pramenům a zajímavým výletům do ...

● VÁNOCE 2022

polopenze

H2998R23 - svatky

od 1 639 Kč / noc
9,0 Detail
DVOŘÁK SPA & WELLNESS - Karlovy Vary
2022

Hotel DVOŘÁK SPA & WELLNESS - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Hotel Dvořák o 5 patrech s výtahem se nachází v řadové zástavbě na břehu řeky Teplá nedaleko Divadelního náměstí a Vřídelní kolonády.

ZDARMA BAZÉN

polopenze

H3100R22

od 1 820 Kč / noc
- Detail
DVOŘÁK SPA & WELLNESS - Karlovy Vary
2023

Hotel DVOŘÁK SPA & WELLNESS - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Hotel Dvořák o 5 patrech s výtahem se nachází v řadové zástavbě na břehu řeky Teplá nedaleko Divadelního náměstí a Vřídelní kolonády.

ZDARMA BAZÉN

polopenze

H3100R23

od 1 820 Kč / noc
- Detail
HUMBOLDT - Karlovy Vary
+
2022

Hotel HUMBOLDT - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Humboldt Park Hotel & Spa leží na klidném místě v centru Karlových Varů. Vzhledem k těsné blízkosti slavných karlovarských kolonád a horkých pramenů ...

● VLASTNÍ WELLNESS CENTRUM S BAZÉNEM

snídaně

H3074R22

od 1 913 Kč / noc LAST MINUTE 10%
- Detail
IMPERIAL - Karlovy Vary
2022

Hotel IMPERIAL - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Luxusní hotel Imperial ***** se tyčí nad historickým centrem města. Je obklopen krásným parkem a neskutečným klidem. Z pokojů se můžete pokochat ...

● ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU, SAUNY A WHIRLPOOLU

snídaně

H3058R22

od 1 770 Kč / noc
- Detail
JEAN DE CARRO - Karlovy Vary
2022
Last
Minute

Wellness hotel JEAN DE CARRO - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Wellness hotel Jean de Carro**** s jedinečným výhledem na Vřídelní kolonádu a její okolí se nachází přímo v srdci lázeňského centra Karlových ...

● V CENTRU NAD KOLONÁDOU

polopenze

H1992R22

od 1 060 Kč / noc LAST MINUTE 15%
6,6 Detail
LAFONTE - Karlovy Vary
2022

SPA hotel LAFONTE - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Hotel LAFONTE**** leží ve světově známých lázních Karlovy Vary, v klidné čtvrti Rybáře, jen 20 minut pěšky do centra města. Lázeňská část, lehce ...

ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU

polopenze

H2204R22

od 1 553 Kč / noc
9,3 Detail
Luxury Spa & Wellness Hotel PREZIDENT - Karlovy Vary
+
2022

Hotel Luxury Spa & Wellness Hotel PREZIDENT - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Luxury Spa&Wellness Hotel PREZIDENT se nachází v malebném centru Karlových Varů pouze 100 metrů od Vřídla. Díky výborné poloze hotelu se v rámci ...

● VLASTNÍ BAZÉN A BALNEO PROVOZ

snídaně

H2800R22

od 1 970 Kč / noc
8,0 Detail
MALTA - Karlovy Vary
+
2022

Hotel MALTA - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

HOTEL MALTA ****se nachází v samém srdci Karlových Varů, v bezprostřední blízkosti Mlýnské kolonády, pár metrů od sesterského hotelu Růže ****. ...

HOTEL V SAMÉM SRDCI LÁZEŇSKÉHO CENTRA

polopenze

H3088R22

od 1 234 Kč / noc
- Detail
MALTA - Karlovy Vary
+
2023

Hotel MALTA - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

HOTEL MALTA ****se nachází v samém srdci Karlových Varů, v bezprostřední blízkosti Mlýnské kolonády, pár metrů od sesterského hotelu Růže ****. ...

HOTEL V SAMÉM SRDCI LÁZEŇSKÉHO CENTRA

polopenze

H3088R23

od 1 661 Kč / noc
- Detail
OLYMPIA SPA & WELLNESS - Karlovy Vary
2022

Hotel OLYMPIA SPA & WELLNESS - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Hotel OLYMPIA SPA & WELLNESS se nachází přímo v srdci Karlových Varů, jen pár kroků od Vřídelní kolonády – centra léčivých pramenů, které přitahují ...

ZDARMA BAZÉN

polopenze

H3101R22

od 1 820 Kč / noc
- Detail
OLYMPIA SPA & WELLNESS - Karlovy Vary
2023

Hotel OLYMPIA SPA & WELLNESS - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Hotel OLYMPIA SPA & WELLNESS se nachází přímo v srdci Karlových Varů, jen pár kroků od Vřídelní kolonády – centra léčivých pramenů, které přitahují ...

ZDARMA BAZÉN

polopenze

H3101R23

od 2 193 Kč / noc
- Detail
Parkhotel RICHMOND - Karlovy Vary
2022

Lázeňský hotel Parkhotel RICHMOND - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Parkhotel Richmond se specializuje na tradiční karlovarskou lázeňskou léčbu:
- nemoci zažívacího traktu(žlučník, žlučové cesty, žaludek, ...

● ZDARMA VSTUP DO WELLNESS A BAZÉNU

polopenze

H2741R22

od 1 936 Kč / noc
9,9 Detail
RŮŽE - Karlovy Vary
+
2022

Hotel RŮŽE - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Hotel Růže **** se nachází v bezprostřední blízkosti sesterského hotelu Malta **** v samém srdci Karlových Varů, v bezprostřední blízkosti Mlýnské ...

HOTEL V SAMÉM SRDCI LÁZEŇSKÉHO CENTRA

polopenze

H3087R22

od 1 234 Kč / noc
- Detail
RŮŽE - Karlovy Vary
+
2023

Hotel RŮŽE - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Hotel Růže **** se nachází v bezprostřední blízkosti sesterského hotelu Malta **** v samém srdci Karlových Varů, v bezprostřední blízkosti Mlýnské ...

HOTEL V SAMÉM SRDCI LÁZEŇSKÉHO CENTRA

polopenze

H3087R23

od 1 661 Kč / noc
- Detail
SPA HOTEL SCHLOSSPARK 4*SUPERIOR - Karlovy Vary
2022

Hotel SPA HOTEL SCHLOSSPARK 4*SUPERIOR - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Spa Hotel Schlosspark se nachází v samém srdci Karlových Varů v bezprostřední blízkosti slavného kostela svaté Máří Magdalény a pramene Vřídlo. Díky ...

• BAZÉN ZDARMA • BLÍZKO CENTRA - 100 M OD KOLONÁDY •

polopenze

H3059R22

od 2 108 Kč / noc
- Detail
ST. JOSEPH ROYAL REGENT - Karlovy Vary
+
2022

Hotel ST. JOSEPH ROYAL REGENT - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Designový Spa Wellness hotel St. Joseph Royal Regent**** se nachází v samém srdci Karlových Varů, v bezprostřední blízkosti minerálních pramenů a ...

SKYLAND WELLNESS - wellness přímo pod hvězdami

polopenze

H3097R22

od 2 040 Kč / noc
- Detail
THERMAL - Karlovy Vary
2022

SPA hotel THERMAL - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

SPA Hotel THERMAL **** leží v samém srdci Karlových Varů, přímo u lázeňské zóny a kolonád s léčivými prameny. Karlovy Vary jsou lázně s více než 600 ...

ZDARMA BAZÉN A WELLNESS

polopenze

H2751R22

od 2 506 Kč / noc
10,0 Detail
VILLA SMETANA - Karlovy Vary
2022
Last
Minute

Hotel VILLA SMETANA - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Lázeňský hotel SMETANA - VYŠEHRAD sídlí ve vile z 20. let v klidné části města plné zeleně. Jen 10 - 15 minut chůze od lázeňského centra.

• BLÍZKO CENTRA • VLASTNÍ BALNEO PROVOZ •

polopenze

H2764R22

od 1 763 Kč / noc LAST MINUTE 10%
10,0 Detail
VILLA SMETANA - Karlovy Vary
2023

Hotel VILLA SMETANA - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Lázeňský hotel SMETANA - VYŠEHRAD sídlí ve vile z 20. let v klidné části města plné zeleně. Jen 10 - 15 minut chůze od lázeňského centra.

• BLÍZKO CENTRA • VLASTNÍ BALNEO PROVOZ •

polopenze

H2764R23

od 1 953 Kč / noc
10,0 Detail