SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary - Česká republika - Západní Čechy

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R20)

Česká republika > Západní Čechy
Strava polopenze
Dovolená PRO VELKOU RODINU
Sleva za včasný nákup do (LÉTO-10): 90 dnů před nástupem
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem povolen: 560 Kč/den
Internet: v hotelu
Výtah
Restaurace v objektu
Sauna: v hotelu
Whirlpool
Krytý bazén: v hotelu
Železniční stanice: 4 km
Autobusová zastávka: 4 km
MHD: 50 m
Společenské a kulturní vyžití
od 1 120 Kč / noc Zarezervovat
Informace Ceny Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

AKČNÍ NABÍDKA

ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU, SAUNY A WHIRLPOOLU
V OBDOBÍ DO 31.08.20 VOLNÝ VSTUP DO SPORTCENTRA IMPERIAL

PROČ K NÁM ?

Proč Spa Resort Sanssouci:
- držitel certifikátu kvality lázeňských služeb MediSpa na období 2019-22 (jako jediný 4* hotel v K.Varech)
- několikanásobný držitel ocenění "Nejlepší lázeňský hotel ČR"
- několikrát uspěl v anketě World Travel Awards jako „Nejlepší lázeňský hotel České republiky
- wellness centrum o rozloze 1 600 m2
- vřídelní voda přímo v hotelu
- nově vybudované venkovní dětské hřiště
- wellness služby pro děti

POLOHA

Karlovarský komplex Spa Resort Sanssouci vznikl v roce 2009 těsnějším propojením někdejších hotelů Sanssouci, Švýcarský Dvůr a balneocentra Villa Mercedes.

Doménou Spa Resortu Sanssouci je poskytování komplexní lázeňské péče, jejímž základem je využívání místních přírodních léčivých zdrojů, které jsou doplněny o léčebnou rehabilitaci, fyzikální a pohybovou léčbu, zdravotní výchovu, dietní stravování a také řadu speciálních léčebných a wellness programů a doplňkových služeb. S ohledem na to je karlovarská léčebná péče zaměřena především na nemoci trávicího a pohybového ústrojí a poruchy metabolismu.

Jedním z přírodních léčivých zdrojů je i karlovarská minerální voda, která se během staletí nezměnila a vyvěrá v mnoha pramenech, z nichž je přístupných 15. Přímo do hotelu je přiveden i pramen Vřídlo, který je ochlazen na 50 °C a je hostům k dispozici pro jejich pitnou kúru a léčebné procedury.

Komplex Spa Resort Sanssouci je v pěší dostupnosti všech kolonád: Vřídelní (cca 1,3 km), Zámecká (1,5 km), Mlýnská (1,7 km), Sadová (2 km).

VYBAVENÍ

recepce, v Blue House Restaurace Charleston , Blues Café, v Green House restaurace Melody a Opera, Lobby bar s letní terasou a atriem, dětský koutek, Baby sitting, Klinika estetické medicíny Petra Clinic, kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra, kulečník, stolní tenis, půjčovna jízdních kol, petanque

Bazénový komplex: bazén (16,66 x 8 x 1,4 m) s vodními atrakcemi (chrliče, vzduchové a masírovací trysky) . Voda v bazénu je bez přídavku vřídelní vody, a je ohřívána na teplotu cca 28 °C, dále k dispozici sauna, whirlpool a parní sauna.

Balneo: nabízí přes 60 různých procedur. Komplexní karlovarská léčba je určena pro nemocné, trpící především těmito potížemi: nemoci trávicího ústrojí, metabolické, pohybového ústrojí, onkologické, nervové, oběhového ústrojí, netuberkulózní nemoci dýchacího ústrojí.


Sportcentrum Imperial (500 m od hotelu) 4 tenisové kurty s umělým povrchem), Ricochet, fitness studio, boulderingová stěna.

UBYTOVÁNÍ

1 a 2 - lůžkové pokoje některé s možností přistýlky, vana nebo Spr.+WC, SAT/TV, telefon, minibar, bezpečnostní schránka, Wi-Fi, fén, župan a pantofle.
Pokoje s přistýlkami na ověření.

Ubytování probíhá v obou budovách.

Některé pokoje mají balkon. Tyto jsou však pouze jako nezávazné přání klienta (CK negarantuje), bez doplatku.

Na ověření (vč. ceny) k dispozici rodinné pokoje 2x 2 - lůžkový pokoj s přistýlkou spojený spojovacími dveřmi. Min. obsazenost 3 osoby.

Nová kategorie vícelůžkových pokojů na poptávku:
- RODINNÉ POKOJE (pro 3 - 6 osob - maximálně 4 osoby na pevných lůžkách + 2 přistýlky, velikost pokoje 39 m2 - možnosti: 2 pokoje vedle sebe (propojeno dveřmi) nebo rodinný pokoj se 2 ložnicemi
- TŘÍLŮŽKOVÝ POKOJ - velikost pokoje 19 m2

CELKOVÁ KAPACITA

634 lůžek ve 2 hlavních hotelových budovách Blue House a Green House

STRAVA

snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu. Možnost dokoupení obědů na místě.

Stravování pro rodiny s dětmi v restauraci Melody - pro maximální spokojenost všech hostů vyhrazena tato restaurace pouze pro tyto rodiny - bohatý výběr jídel formou bufetových stolů i pro nejmenší.

DÍTĚ

Jedno dítě do 3,99 let na přistýlce (je-li k dispozici) se snídaní ZDARMA

DÁLE PRO VÁS

Nově vybudované venkovní dětské hřiště a 9 jamkový minigolf
- PO DOBU POBYTU ZDARMA!

NOVĚ OTEVŘENÉ SAUNOVÉ CEREMONIÁLY "HORKO, KTERÉ LÉČÍ"
- tradiční saunování je od nepaměti oblíbenou terapií vhodnou pro podporu a udržení dobrého zdraví, kondice, krásy a dlouhověkosti. Utužuje naše zdraví, podporuje dobrou imunitu a působí blahodárně na celý organismus, tělo, duši i mysl. Spa Resort Sanssouci proto spojil saunování se skvělým zážitkem a nabízí nyní svým hostům pravidelné saunové rituály (květinový, ovocný, Herbal a unikátní Karlovarský rituál) po dobu jejich pobytu zdarma.
Spa Resort Sanssouci nyní nabízí všem svým hostům celkem 3 finské sauny (z toho jedna je vyhrazena pouze pro dámy) a 1 parní saunu.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 10% za včasný nákup 60 a více dní před nástupem na pobyt platí pouze pro REKREAČNÍ POBYT.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

POZOR ! Platí ODLIŠNÉ STORNO:
do 8 dnů - viz Smluvní podmínky CK ATIS
od 7 do 4 dní před nástupem na pobyt 90% z celkové ceny služeb
3 a méně dnů před nástupem na pobyt 100% z celkové ceny služeb

KOUPÁNÍ

relaxační hotelový bazén (16,66 x 8 x 1,4 m) s vodními atrakcemi (chrliče, vzduchové a masírovací trysky.

DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO

V Karlových Varech: koncerty, zábavné programy, výstavy, divadelní představení, procházky v karlovarských lesích po cca 120 km značených turistických cest.
Sportovní aktivity: golf - 18 jamek ( 6 hřišť: Karlovy Vary Olšová Vrata, Cihelny, Sokolov, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Kynžvart), tenis, kuželky, jízda na koni, rybolov, lov, plavání, vyhlídkové lety nad Karlovými Vary.
Výlety: Mariánské Lázně ( 45 km), Františkovy Lázně ( 45 km), Cheb ( 40 km), Boží Dar ( 25 km), Německo -Krušné hory ( 30 km), Plzeň ( 80 km)
Hrady a zámky: Bečov, Loket, Kynžvart, Seeberg, Cheb, Horní hrad, Teplá
Příroda: Krušné hory ( 25 km), Slavkovský les ( 10 km), Doupovské hory ( 10 km)
Zajímavosti: poutní místa Chlum, Maria Loreto, Skoky, rašeliniště Kladská, rašeliniště Boží Dar

- PRAMEN VŘÍDLO - nejznámější karlovarský minerální pramen naleznete na Vřídelní kolonádě. Vyvěrá v podobě gejzíru tryskajícího až do 12 metrů. S teplotou 73,4 °C je nejteplejším termálním pramenem Čech.
-MUZEUM JANA BECHERA
- výroba klasického bylinného likéru, k vidění jsou zde historické předměty rodiny Becherů. Během interaktivní části nasajete vůni bylinek a koření a ochutnáte karlovarskou vodu, která se k výrobě Becherovky používá. Díky virtuální realitě se během chvilky ocitnete přímo na stáčecí lince. Na závěr prohlídky ochutnáte produkty Jan Becher nebo si nakoupíte suvenýry v místním obchůdku.
-MUZEUM SKLÁRNY MOSER - zde se dozvíte o její víc než 160leté historii, působení slavných majitelů a prohlédnete si místní sklářskou tvorbu od té nejstarší po současnou. Navštívit lze také sklářskou huť Moser, kde uvidíte skláře přímo při výrobě, a to vždy od pondělí do soboty.

Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Rozhledna Diana (vzdálenost 2,1 km), 556 m. n. m., 150 schodů, k dispozici je také výtah
Třicet pět metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na celé Karlovy Vary, Krušné hory, Doupovské vrchy a Slavkovský les. Můžete si užít výhled do vzdálenosti až 70 km. Na rozhlednu Diana se můžete nechat vyvézt lanovkou, ti zdatnější se mohou vydat po vyznačené lesní stezce.
Provozní doba (bez záruky): listopad - březen 9:00 - 16:45, duben - říjen 9:00 - 17:45, květen - září 9:00 - 18:45
Vstupné (bez záruky): zdarma

Vyhlídka Karla IV. v Karlových Varech (vzdálenost 2 km), 514 m. n. m., 79 schodů
Patnáctimetrová rozhledna, která je nejstarší rozhlednou v karlovarském kraji. Výhled máte na celé Karlovy Vary a Krušné hory.
Provozní doba (bez záruky): neomezeně
Vstupné (bez záruky): zdarma

POZNÁMKA

Pobyty s polopenzí začínají nástupem od 14:00 hod a večeří v den příjezdu.
Pobyty se snídaní začínají nástupem od 14:00 hod a snídaní druhý den ráno.
Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 12:00 hod v den odjezdu.

Celý hotel je nekuřácký.

REKREAČNÍ POPLATEK

v ceně

POBYT SE ZVÍŘETEM

21 Eur / den - cca 570 Kč / noc(nutné dopředu ověřit)

PARKOVÁNÍ

parkoviště - 150,- Kč / den, podzemní garáž - 200,- Kč / den.

DALŠÍ SLUŽBY

Za příplatek k dokoupení v CK - WELLNESS SLUŽBY PRO DĚTI (pro děti od 4 - 14 let, pouze v doprovodu rodičů)
- 1x zmrzlinový pohár na přivítanou za pobyt
- 1x wellness procedura denně podle výběru rodičů (koupel přísadová - levandule, pupalka, pitaya, inhalace, koupel minerální bylinná, aromaterapeutická masáž částečná, klasická masáž částečná, solná jeskyně)

PŘÍJEZD VLAKEM

vlakem do Karlových Varů (4 km), odtud MHD č. 18 na Tržnici a poté MHD č.2 přímo k Spa Resort Sanssouci - zastávka "Sanssouci" / Švýcarský dům přímo před hotelem.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

autobusem do Karlových Varů (4 km), odtud MHD č. 18 na Tržnici a poté MHD č.2 přímo k Spa Resort Sanssouci - zastávka "Sanssouci" / Švýcarský dům přímo před hotelem.

Lázeňští hosté ubytovaní ve Spa Resortu Sanssouci mohou zdarma využívat této linky k dopravě od Sanssouci směrem do lázeňské zóny až k Císařským lázním, nebo druhým směrem k obchodnímu centru Varyáda.

PŘÍJEZD AUTEM

Směr od Prahy :Silnice číslo: I6, E48. Před Karlovými Vary se po pravé straně nachází golfové hřiště Olšová Vrata, po 500 m v pravotočivé zatáčce odbočte vlevo směr Hůrky, jeďte ca. 2 km Pražskou ulicí, na křižovatce poté odbočte vlevo (směrová cedule Lázně jih), hned po 100 m odbočte vlevo po hlavní silnici (nápis Spa Resort Sanssouci na protější zdi), po 300 m (po projetí serpentiny) odbočte vlevo k budově „Blue House“ (směrová cedule Spa Resort Sanssouci / Blue House), příp. pokračujte dále po hlavní silnici a po dalších 200 m odbočte za zastávkou městské hromadné dopravy vpravo k budově „Green House“ (směrová cedule Spa Resort Sanssouci / Green House)

Přehled balíčků

REKREAČNÍ POBYT" (minimální délka pobytu 3 dny / 2 noci, nástup libovolný
- ubytování s bufetovou snídaní
- Wi-Fi
- vstup do bazénu, vířivky a sauny
- lázeňské poplatky
- volný vstup do Sportcentra Imperial (do 31.08.20)
Zobrazit ceny
HARMONIE (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)
- 2 x ubytování
- 2 x bufetová polopenze
- káva a zákusek
- 1x harmonizující koupel + zábal
- 1x solná jeskyně
- Wi-Fi
- vstup do bazénu, vířivky a sauny
- lázeňské poplatky
- volný vstup do Sportcentra Imperial (do 31.08.20)
Zobrazit ceny
HARMONIE (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)
- 3 x ubytování
- 3x bufetová polopenze
- káva a zákusek
-1x harmonizující koupel + zábal
- 1x solná jeskyně
- 1x Hot Stone Therapy částečná
- Wi-Fi
- vstup do bazénu, vířivky a sauny
- lázeňské poplatky
- volný vstup do Sportcentra Imperial (do 31.08.20)
Zobrazit ceny
ENERGIE (5 dní / 4 noci, nástup libovolný)
- 4 x ubytování
- 4x bufetová polopenze
- 1x hydroxeur
- 2x solná jeskyně
- 1x harmonizující koupel + zábal
- 1x léčebná péče o tělo,
- 1x aromaterapeutická masáž částečná
- Wi-Fi
- vstup do bazénu, vířivky a sauny
- lázeňské poplatky
- volný vstup do Sportcentra Imperial (do 31.08.20)
Zobrazit ceny
LÁZEŇSKÁ PÉČE "CLASSIC" (minimální délka pobytu 6 dní / 5 nocí)
- ubytování s bufetovou polopenzí (dle zvoleného počtu nocí),
- pitná kúra
- vstupní vyšetření u lékaře
- ošetřovatelská péče zdravotní sestrou (24 hod)
- 2 procedury na léčebný den (den příjezdu a odjezdu není léčebným dnem)
- možnost poradenství nutričního terapeuta
- zdarma autobusová jízdenka MHD
- Wi-Fi
- vstup do bazénu, vířivky a sauny
- lázeňské poplatky
- volný vstup do Sportcentra Imperial (do 31.08.20)
Zobrazit ceny
ODLEHČENÝ LÁZEŇSKÝ BALÍČEK (7 dní / 6 nocí, nástup libovolný)
- 6x ubytování
- 6x bufetová snídaně (možnost dokoupení plné nebo polopenze - za příplatek v CK)
- 1x vstupní lékařské vyšetření
- 5x procedura dle doporučení lékaře (masáže, koupele, pelotherm, inhalace a další)
- denně pitná kúra
- ošetřovatelská péče zdravotní sestrou (24 hod.)
- zdarma autobusová jízdenka MHD
- Wi-Fi
- vstup do bazénu, vířivky a sauny
- lázeňské poplatky
- volný vstup do Sportcentra Imperial (do 31.08.20)
Zobrazit ceny
Last Minute (ceny po slevě)
LÁZEŇSKÁ PÉČE "CLASSIC"
03.07. - 12.07. 12.07. - 31.08.
Nastupní dny Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 5 5
Dospělý na lůžku polopenze Na noc 2050 (19,9%) 1750 (20,1%)
HARMONIE (2)
03.07. - 12.07. 12.07. - 31.08.
Nastupní dny Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 2 2
Dospělý na lůžku polopenze Na 2 nocí 4095 (20%) 3495 (20%)
HARMONIE (3)
03.07. - 12.07. 12.07. - 31.08.
Nastupní dny Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 3 3
Dospělý na lůžku polopenze Na 3 nocí 6145 (20%) 5240 (20%)
ENERGIE (4)
03.07. - 12.07. 12.07. - 31.08.
Nastupní dny Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 4 4
Dospělý na lůžku polopenze Na 4 nocí 7750 (20%) 6650 (20%)
LÁZEŇSKÁ PÉČE "CLASSIC"
03.07. - 12.07. 12.07. - 15.11. 31.08. - 15.11. 15.11. - 22.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 5 5 5 5
Dospělý na lůžku polopenze Na noc 2190 1690
Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 4,99 let) snídaně Na noc 0 0 0
HARMONIE (2)
03.07. - 12.07. 12.07. - 15.11. 31.08. - 15.11. 15.11. - 22.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 2 2 2 2
Dospělý na lůžku polopenze Na 2 nocí 4370 3390
Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 4,99 let) snídaně Na noc 0 0 0
HARMONIE (3)
03.07. - 12.07. 12.07. - 15.11. 31.08. - 15.11. 15.11. - 22.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 3 3 3 3
Dospělý na lůžku polopenze Na 3 nocí 6550 5090
Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 4,99 let) snídaně Na noc 0 0 0
ENERGIE (4)
03.07. - 12.07. 12.07. - 15.11. 31.08. - 15.11. 15.11. - 22.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 4 4 4 4
Dospělý na lůžku polopenze Na 4 nocí 8310 6390
Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 4,99 let) snídaně Na noc 0 0 0
REKREAČNÍ POBYT
03.07. - 12.07. 12.07. - 15.11. 15.11. - 22.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 2 2 2
Dospělý na lůžku snídaně Na noc 1940 1590 1120
Dospělý na přistýlce snídaně Na noc 1190 950 670
Dítě na přistýlce (4 - 14,99 let) snídaně Na noc 1180 940 670
Dospělý na lůžku - RP snídaně Na noc 1420
Dítě na lůžku - RP (4 - 14,99 let) snídaně Na noc 940
ODLEHČENÝ LÁZEŇSKÝ BALÍČEK (6)
03.07. - 12.07. 12.07. - 15.11. 15.11. - 22.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 6 6 6
Dospělý na lůžku snídaně Na 6 nocí 13290 11230 8340
povinné
LÁZEŇSKÁ PÉČE "CLASSIC"
03.07. - 12.07. 12.07. - 15.11. 15.11. - 22.12.
Příplatek za 1 - lůžkový pokoj Na noc 300 330 330
POZOR! platí odlišné stornopodmínky (do 14 dnů viz Smluvní podmínky Atis, 12-8 dní 70%, 7 a méně dní 100% storno Na zájezd 0 0 0
HARMONIE (2)
03.07. - 12.07. 12.07. - 15.11. 15.11. - 22.12.
Příplatek za 1 - lůžkový pokoj Na 2 nocí 590 650 590
POZOR! platí odlišné stornopodmínky (do 14 dnů viz Smluvní podmínky Atis, 12-8 dní 70%, 7 a méně dní 100% storno Na zájezd 0 0 0
HARMONIE (3)
03.07. - 12.07. 12.07. - 15.11. 15.11. - 22.12.
Příplatek za 1 - lůžkový pokoj Na 3 nocí 880 970 970
POZOR! platí odlišné stornopodmínky (do 14 dnů viz Smluvní podmínky Atis, 12-8 dní 70%, 7 a méně dní 100% storno Na zájezd 0 0 0
ENERGIE (4)
03.07. - 12.07. 12.07. - 15.11. 15.11. - 22.12.
Příplatek za 1 - lůžkový pokoj Na 4 nocí 1290 1170 1170
POZOR! platí odlišné stornopodmínky (do 14 dnů viz Smluvní podmínky Atis, 12-8 dní 70%, 7 a méně dní 100% storno Na zájezd 0 0 0
REKREAČNÍ POBYT
03.07. - 12.07. 12.07. - 15.11. 15.11. - 22.12.
Příplatek za 1 - lůžkový pokoj Na noc 320 300 300
ODLEHČENÝ LÁZEŇSKÝ BALÍČEK (6)
03.07. - 12.07. 12.07. - 15.11. 15.11. - 22.12.
POZOR! platí odlišné stornopodmínky (do 14 dnů viz Smluvní podmínky Atis, 12-8 dní 70%, 7 a méně dní 100% storno Na zájezd 0 0 0
Příplatek za 1 - lůžkový pokoj Na 6 nocí 1930 1750 1750
nepovinné
REKREAČNÍ POBYT
03.07. - 12.07. 12.07. - 15.11. 15.11. - 22.12.
Večeře - osoba - rest. Charleston nebo Melody Na noc 330 330 330
Příplatek za wellness služby pro děti (4 - 14,99 let) Na noc 390 390 390
LÁZEŇSKÁ PÉČE "CLASSIC"
03.07. - 12.07. 12.07. - 15.11. 15.11. - 22.12.
Příplatek za wellness služby pro děti (4 - 14,99 let) Na noc 390 390 390
HARMONIE (2)
03.07. - 12.07. 12.07. - 15.11. 15.11. - 22.12.
Příplatek za wellness služby pro děti (4 - 14,99 let) Na noc 390 390 390
HARMONIE (3)
03.07. - 12.07. 12.07. - 15.11. 15.11. - 22.12.
Příplatek za wellness služby pro děti (4 - 14,99 let) Na noc 390 390 390
ENERGIE (4)
03.07. - 12.07. 12.07. - 15.11. 15.11. - 22.12.
Příplatek za wellness služby pro děti (4 - 14,99 let) Na noc 390 390 390
ODLEHČENÝ LÁZEŇSKÝ BALÍČEK (6)
03.07. - 12.07. 12.07. - 15.11. 15.11. - 22.12.
Příplatek za polopenzi Na noc 330 330 320
Příplatek za plnou penzi Na noc 530 530 530

Karlovy Vary

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Karlovy Vary jsou největší lázeňské město západních Čech. Nacházejí se v nadmořské výšce 360 – 390 m n. m. Město bylo založeno v roce 1358 českým králem a římským císařem Karlem IV. Rušné ulice a kolonády jsou obklopeny tichými zalesněnými kopci, které jsou protkány sítí pěších a cyklistických stezek. Ty jsou ideálním místem na procházku v kteroukoliv roční dobu. Při procházkách se tak návštěvník může kochat úchvatným pohledem na město ležící v údolí mezi kopci. Bohatý společenský program, různé druhy festivalů a mezinárodní konference dělají z tohoto největšího českého lázeňského města jedno z nejpopulárnějších míst k odpočinku i pro tu nejnáročnější klientelu. Za svoji neobyčejnou popularitu také Karlovy Vary v mnohém vděčí slavné Becherovce – bylinnému likéru, často s nadsázkou nazývanému 13. pramen, minerální vodě Mattoni, karlovarským oplatkám a Moserovu křišťálu. Mezinárodní letiště, které se nachází nedaleko Karlových Varů, usnadňuje a urychluje cestování do těchto věhlasných lázní. PŘÍRODNÍ LÉČIVÉ ZDROJEDvanáct teplých minerálních pramenů (od 30 do 72 °C). Většina lázeňských zařízení má tyto zdroje zavedeny do svých balneoprovozů. Některá zaříze- ní indikují pitné kúry pouze u volně přístupných zdrojů. LÉČEBNÉ SPECIALIZACENemoci oběhového ústrojí, srdce a cév, poruchy metabolismu, nemoci trávicího ústrojí, nemoci dýchacího ústrojí, nemoci pohybového ústrojí. VOLNÝ ČASV malebném okolí se nachází 18jamkové golfové hřiště, které patří mezi nejstarší golfové kluby v Čechách, sál na golf vybavený simulátory, tenisové kurty – kryté i otevřené, moderní střelnice, bazény, místa, kde je možné hrát biliár, bowling, fotbal, squash, jezdit na koni, na skateboardu nebo cvičit karate. Návštěvník může také absolvovat prohlídku města se zkušeným průvodcem, koncerty na kolonádách i v místních kostelech či aukce na prodej uměleckých předmětů. Otevřeno je několik muzeí věnovaných přírodě, historii města, výrobě porcelánu a skla, kino, divadlo, několik diskoték, kasin a nočních klubů. V centru města se nachází Muzeum Jana Bechera, které je věnované výrobě slavného likéru, a je zde možná prohlídka některých fází výroby tohoto nápoje. KAŽDOROČNÍ KULTURNÍ A SPORTOVNÍ AKCEDuben/květen – slavnostní zahájení lázeňské sezony Květen – září – kolonádní koncerty Karlovarského symfonického orchestru Květen – FMX GAMES – Free style motocross Červen – Karlovarský karneval Červen/červenec – Turnaj čtyř zemí v basketbalu mužů Červenec – Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, Mistrovství Evropy v pétanque Srpen – Beethovenovy dny, City Triatlon 2010 Září – Karlovarský folklorní festival Září/říjen – Dvořákův karlovarský podzim, Mistrovství světa v basketbalu žen Říjen – Karlovarský týden (Tourfilm, Lázeňský festival, Lázeňská konference), JAZZFEST Karlovy Vary VÝLETY PO OKOLÍBečov nad Teplou: Městečko s gotickou pevností a barokním zámkem. Loket: Historické centrum města je ze tří stran obklopeno řekou Ohří, jeho dominantou je gotický hrad – pevnost z 12. století postavená za vlády Přemyslovců. V místním muzeu je také možné se seznámit s nádhernou sbírkou porcelánu. Vyhlídky: Bučina vedle sanatoria Kyselka, Diana, Dubská hora, věž Goethe, Plešivec nedaleko Abertam, věž Karla IV. Andělská hora: Masivní historické rozvaliny gotického hradu, které se vypínají na vrchu skalnatého kopce, odkud je krásný výhled na nejbližší okolí. Krásno: Bývalá osada na místě těžby cínu, jejíž rozkvět byl nejsilnější v 16. století. Těžební věž, strojní oddělení dolu Vilhelm, expozice hornického vybavení a technologie jsou zajímavou připomínkou minulosti této důlní osady.Zdroj: Czechtourism

Hodnocení hotelu (2 hodnocení)

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R20)

10.6.2020

Dobrý den, tak toto byl výborný pobyt. Všem doporučuji. Karlovy Vary téměř pouze české. Personál v hotelu vynikající. Všude pořádek. Restaurace i bar na úrovni za přijatelné ceny.

10 Hodnocení

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary (H2740R18)

08.12.2018

Ubytování krásný,jídlo vynikající výběr z mnoha druhů jak pro ty co mají rádi maso nebo zeleninu i pro vegetariány,zákusky výborný nápoje pro všechny,perzonál naprosto úžasný velice ochotný vždy poradí vysvětlí když nevíte kde co najít,na výlet vás odveze autobus,který staví přímo u hotelu na kolonádu kde je spousta možností kam se podívat.Všem doporučuji my jsme byli velice spokojeni

10 Hodnocení

Podobné pobyty

ASTORIA Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary
2020

ASTORIA Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

ASTORIA Hotel Medical Spa má velmi příznivou polohu v centru lázeňského území Karlovy Vary v blízkosti všech kolonád s léčivými minerálními ...

● ATIS NAROZENINOVÁ SLEVA 30% (více info v odstavci "Dále pro Vás") ● VÝHODNÉ POBYTY v blízkosti ...

polopenze

H2903R20

od 1 097 Kč / noc
9,8 Rezervace
BOHEMIA LÁZNĚ, sanatorium Kriváň - Karlovy Vary
2020

BOHEMIA LÁZNĚ, sanatorium Kriváň - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Karlovy Vary patří díky své bohaté historii, překrásné lázeňské architektuře, kouzlu přírody, jedinečným termálním pramenům a zajímavým výletům do ...

WELLNESS SPA CENTRUM S BAZÉNEM S MINERÁLNÍ VODOU

polopenze

H2998R20

od 1 513 Kč / noc
- Rezervace
JEAN DE CARRO - Karlovy Vary
2020

JEAN DE CARRO - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Wellness hotel Jean de Carro**** s jedinečným výhledem na Vřídelní kolonádu a její okolí se nachází přímo v srdci lázeňského centra Karlových Varů.

BONUS pro nové rezervace od 14.4.20: 1x láhev vína na pokoj v den příjezdu ZDARMA

polopenze

H1992R20

od 1 227 Kč / noc
5,8 Rezervace
LAFONTE - Karlovy Vary
2020

LAFONTE - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Hotel LAFONTE**** leží ve světově známých lázních Karlovy Vary, v klidné čtvrti Rybáře, jen 20 minut pěšky do centra města. Lázeňská část, lehce ...

ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU

snídaně

H2204R20

od 1 453 Kč / noc
9,8 Rezervace
Parkhotel RICHMOND - Karlovy Vary
2020

Parkhotel RICHMOND - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Parkhotel Richmond se specializuje na tradiční karlovarskou lázeňskou léčbu:
- nemoci zažívacího traktu(žlučník, žlučové cesty, žaludek, ...

ZDARMA VSTUP DO WELLNESS A BAZÉNU

polopenze

H2741R20

od 1 141 Kč / noc
- Rezervace
SMETANA - VYŠEHRAD - Karlovy Vary
2020

SMETANA - VYŠEHRAD - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Lázeňský hotel SMETANA - VYŠEHRAD sídlí ve vile z 20. let v klidné části města plné zeleně. Jen 10 - 15 minut chůze od lázeňského centra.

• BLÍZKO CENTRA • VLASTNÍ BALNEO PROVOZ •

snídaně

H2764R20

od 1 497 Kč / noc
- Rezervace
THERMAL - Karlovy Vary
2020

THERMAL - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

SPA Hotel THERMAL **** leží v samém srdci Karlových Varů, přímo u lázeňské zóny a kolonád s léčivými prameny. Karlovy Vary jsou lázně s více než 600 ...

ZDARMA BAZÉN A WELLNESS

polopenze

H2751R20

od 9 490 Kč / pobyt
- Rezervace