Parkhotel RICHMOND - Karlovy Vary - Česká republika - Západní Čechy

Lázeňský hotel Parkhotel RICHMOND - Karlovy Vary (H2741R23)

Česká republika > Západní Čechy
Strava polopenze
BEZLEPKOVÁ strava
BEZBARIÉROVÉ zařízení
Pobyt se zvířetem povolen: 250 Kč/noc
Krytý bazén (v objektu)
Bazén - koupaliště: 2 km
Autobusová zastávka: 100 m
MHD:
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Karlovy Vary

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Karlovy Vary jsou největší lázeňské město západních Čech. Město bylo založeno v roce 1358 českým králem a římským císařem Karlem IV. Rušné ulice a kolonády jsou obklopeny tichými zalesněnými kopci, které jsou protkány sítí pěších a cyklistických stezek. Bohatý společenský program, různé druhy festivalů a mezinárodní konference dělají z tohoto největšího českého lázeňského města jedno z nejpopulárnějších míst k odpočinku i pro tu nejnáročnější klientelu. Za svoji neobyčejnou popularitu také Karlovy Vary v mnohém vděčí slavné Becherovce – bylinnému likéru, často s nadsázkou nazývanému 13. pramen, minerální vodě Mattoni, karlovarským oplatkám a Moserovu křišťálu. Mezinárodní letiště, které se nachází nedaleko Karlových Varů, usnadňuje a urychluje cestování do těchto věhlasných lázní.

Můžete navštívit:

Muzeum Becherovka – v muzeu máte příležitost si prohlédnout historické láhve Becherovky a jedinečné předměty, které patřily k rodině Becherů, dále pak knihu receptů nebo ocenění z výstav. Poté interaktivní část Vám umožní prohlédnout si a nasát vůni bylinek a koření, ze kterých se Becherovka vyrábí.

Termální pramen Vřídlo – jedná se o největší pramen minerální vody karlovarských lázní a se svými 73 stupňi je nejteplejším pramenem v Česku. Tryskající Vřídlo až do výšky 12 metrů si můžete prohlédnout na Vřídelní kolonádě.

Goethova vyhlídka – nedaleko lázeňské kolonády v lesích se nachází tato rozhledna, která byla vystavěna v letech 1888-1899. Na vyhlídkový ochoz vede 165 schodů, ale odtud Vás čeká nezapomenutelný výhled na široké okolí.

Hodnocení hotelu (8 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovému to hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení ohodnocuje klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby). Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Parkhotel RICHMOND - Karlovy Vary (H2741R23)

Ondřej 20.2.2023

S pobytem v daném hotelu jsem byl velmi spokojen. Příjemný a ochotný personál a široký výběr jídel. Balneo služby na špičkové úrovni.

9 Hodnocení

Parkhotel RICHMOND - Karlovy Vary (H2741R22)

Milan ŠMEHLÍK 15.7.2022

Vše bylo naprosto v pořádku. Ochotný a vstřícný personál hotelu i všechen zdravotnicky personál na procedurách.
Radi se tam vrátime.

10 Hodnocení

Parkhotel RICHMOND - Karlovy Vary (H2741R21)

Petr Ludvik 23.9.2021

Dobrý den,
chtěl bych vynachvalit nas pobyt v KARLOVÝCH VARECH od vaší cestovní kanceláře.Byli jsme v KARLOVÝCH VARECH s partnerkou porpvé a návštěva nás oba uchvátila jak spokojeností s ubytováním a službami v hotelu Richmond,tak stravováním, kde nejde nic vytknout a výlety a město nás taky nadchlo, bylo prostě super a určitš bychom v nejbližšá době chtěli KARLOVY VARY znovu navštívit. Cítili jsem se velmi hezky, strašně jsme si pobyt užili a perfektně si odpočinuli.Byla tojedna z nejlepších dovolených,které jsme zažili.
Děkujeme mnohokraát a určitě budeme chtít znovu využít vašich nabídek por další pobyt

10 Hodnocení

Parkhotel RICHMOND - Karlovy Vary (H2741R20)

Milan 01.10.2020

Krásné ubytováni,wellness nám moc vyhovoval je úžasný,strava hodně velký výběr,procedury se nám moc líbily,určitě pobyt doporučuji i v dnešní složité době hygiena byla perfektně zajištěna ve všech prostorách

10 Hodnocení

Parkhotel RICHMOND - Karlovy Vary (H2741R20)

Permedlova 26.9.2020

V hotelu RICHMOND jsem prožila NADHERNYCh 14dnu, perfektní procedury a bazén přímo v hotelu.Nemam jedinou výtku ani ke stravě. Ubytovani, pro mne moc měkké matrace. Ale jinak skvělé. Děkuji..

10 Hodnocení

Parkhotel RICHMOND - Karlovy Vary (H2741R20)

Filová 13.9.2020

Děkuji za zaslání tohoto dotazníku. Vlastně mi připomněl, že jsem Vám chtěla poděkovat za zprostředkování vynikajícího pobytu v luxusu. Ano, vše mohu vyjádřit terminologií 5 hvězdičkového luxusu. Krásný pokoj s výhledem do parku, vynikající strava, skvělé procedury, nádherný bazén, vířivka, sauny (obzvláště ta bylinková).A vůbec celá ta atmosféra přepychových Karlových Varů. Ještě jednou Vám mnohokrát děkuji a zůstávám s úctou Dr.Filová.

10 Hodnocení

Parkhotel RICHMOND - Karlovy Vary (H2741R20)

Vachtovi 25.8.2020

S celým pobytem jsme byli nesmírně spokojeni, umístění hotelu v úžasné a klidné lokalitě,velmi příjemná cesta do centra, hotel vzorně udržován, strava nadstandardní - vždy chutné a velmi rozmanité.

9 Hodnocení

Parkhotel RICHMOND - Karlovy Vary (H2741R20)

L. Pohlová 26.7.2020

ubytování skvělé, mimo rušné centrum přitom v dosahu pěšky i hromadnou dopravou, čisté, pěkné prostředí, výborná kuchyně, ochotný personál, celý den k dispozici bazénové a relaxační centrum v ceně pobytu. Skvělým bonusem byla možnost koupě regionální karty Karlovarského kraje, která umožnila zdarma vstup nebo se slevou na opravdu velké množství objektů, nejen hradů, zámků,muzeí, ale i zdarma hromadná doprava, lanovka, návštěvnická centra známých firem.Opravdu super dovolená!

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

● ZDARMA VSTUP DO WELLNESS A BAZÉNU

URČITĚ OCENÍTE

Proč PARKHOTEL RICHMOND:
- JEN 2 HODINY Z PRAHY A UŽ RELAXUJETE VE VARECH !
- v klidné části Karlových Varů
- nejhezčí a nejvyhledávanější lázeňský hotel s romantickou atmosférou
- obklopen stylovým anglickým parkem s japonskou meditační zahradou a pavilónkem s vlastním pramenem "Štěpánka"
- hotel s historií starší než 170 let

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Parkhotel Richmond se specializuje na tradiční karlovarskou lázeňskou léčbu:
- nemoci zažívacího traktu
(žlučník, žlučové cesty, žaludek, dvanácterník, slinivka břišní, onemocnění střeva, stavy po operacích)

- poruchy výměny látkové
(diabetes mellitus, dna, obezita, dislipoproteinemie)

- degenerativní a funkční onemocnění pohybového aparátu.

Komplexní lázeňská léčba v K. Varech je založena na dlouholeté tradici. Léčení spočívá v pitné kůře zdejšími minerálními prameny, zdravém stravování, pohybové aktivitě a lázeňských léčebných procedurách.

Unikátní kompozice minerální vody zlepšuje v první řadě kvalitu trávicích pochodů a tím zajišťuje i dostatečný převod energeticky bohatých látek z potravy. Zvyšuje vstřebávání nezbytných vitamínů, enzymů a minerálů. Pozitivně zasahuje do základních procesů výměny látkové. Jednou z důležitých částí lázeňské léčby je pohybová terapie. Nabídku tvoří individuální tělesná cvičení, tělocvik ve skupině, rehabilitační cvičení v bazénu a procházky po lázeňských lesích. Na začátku každé léčby je pacient vyšetřen lékařem. Lékař prověří celkový stav pacienta a doporučí způsob léčby.

Balneologické procedury jsou pacientovi předepsány na základě jeho symptomů: klasická, reflexní nebo podvodní masáž, perličková nebo uhličitá koupel, parafinové nebo bahenní zábaly, elektroterapie, akupunktura, inhalace, oxygenoterapie, pneumoakupunktura a další.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace, kavárna s letní terasou a barem, salónek s barem s kapacitou 35 osob, slavnostní sál v klasickém stylu s kapacitou 200 osob, Wi-Fi, tělocvična (7 osob), biliár, dětská herna, posilovna, zapůjčení horských kol nebo hůlek na Nordic walking, bazénové centrum (bazén, Kneippův chodník, whirpool, parní sauna společná, bazének s vřídelní vodou), wellness centrum ( finská sauna - zvlášť pro muže a ženy,infra-lavice, ledová studna, zážitková sprcha, bylinná sauna, solné tepidárium), balneo provoz (reflexní masáž, aromatická masáž, formbody masáž, perličková koupel, rašelínová koupel, akupunktura, vodní gymnastika aj.)

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr. nebo vana + WC, SAT/TV, minibar, fén, trezor, telefon, Wi-Fi

Některé pokoje mají balkon. Tyto jsou však pouze jako nezávazné přání klienta (CK negarantuje), s doplatkem 130 Kč/osoba/noc

Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE . Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.

CELKOVÁ KAPACITA

125 pokojů

FORMA STRAVY

Polopenze.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 1,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

- hotelový bazén s masážním chrličem vody (6x 12,5 m), teplota vody 28 - 30 ºC,
bazének s vřídelní vodou - tepelný s minerální vodou a ochlazovací se sladkou vodou

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

KARLOVY VARY REGION CARD šetří Váš čas i peníze!
- karta plná slev a výhod na nejatraktivnější místa v okrese Karlovy Vary.
Vyberete si z 80+ míst a atrakcí
kultura, památky, muzea a expozice, turistické zajímavosti, tradiční výroba, lázně a bazény, gastronomie, služby, sport
Městská doprava ZDARMA
autobusem, trolejbusem nebo lanovkou pak objevujete zajímavosti Karlovarského kraje


Více informací ZDE

Karlovy Vary Card lze zakoupit v turistických a informačních městských centrech.


VÁNOČNÍ DŮM - místo, které Vás vánočně naladí
- v městské části Doubí, kde se nevelký zámeček nad řekou Ohří stal branou do jiného světa. V něm vás bude provázet vůně purpury, třpytivé vánoční ozdoby, postavičky z betlémů, adventní věnce a známé tóny vánoční hudby
- součástí Vánočního domu je MUZEUM MEDVÍDKŮ, které čítá kolem 12 tisíc exponátů a může se pyšnit jako největší sbírka v České republice zapsána v "České knize rekordů"
- můžete strávit příjemné chvilky posezením v kavárně - nejsladší a nejvoňavější část Vánočního domu v obklopení medvídků

- PRAMEN VŘÍDLO - nejznámější karlovarský minerální pramen naleznete na Vřídelní kolonádě. Vyvěrá v podobě gejzíru tryskajícího až do 12 metrů. S teplotou 73,4 °C je nejteplejším termálním pramenem Čech.
-MUZEUM JANA BECHERA
- výroba klasického bylinného likéru, k vidění jsou zde historické předměty rodiny Becherů. Během interaktivní části nasajete vůni bylinek a koření a ochutnáte karlovarskou vodu, která se k výrobě Becherovky používá. Díky virtuální realitě se během chvilky ocitnete přímo na stáčecí lince. Na závěr prohlídky ochutnáte produkty Jan Becher nebo si nakoupíte suvenýry v místním obchůdku.
-MUZEUM SKLÁRNY MOSER - zde se dozvíte o její víc než 160leté historii, působení slavných majitelů a prohlédnete si místní sklářskou tvorbu od té nejstarší po současnou. Navštívit lze také sklářskou huť Moser, kde uvidíte skláře přímo při výrobě, a to vždy od pondělí do soboty.

Sportovní aktivity: golf - 18 jamek ( 6 hřišť: Karlovy Vary Olšová Vrata, Cihelny, Sokolov, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Kynžvart), tenis, kuželky, jízda na koni, rybolov, lov, plavání, vyhlídkové lety nad Karlovými Vary.
Výlety: Mariánské Lázně ( 45 km), Františkovy Lázně ( 45 km), Cheb ( 40 km), Boží Dar ( 25 km), Německo -Krušné hory ( 30 km), Plzeň ( 80 km)
Hrady a zámky: Bečov, Loket, Kynžvart, Seeberg, Cheb, Horní hrad, Teplá
Příroda: Krušné hory ( 25 km), Slavkovský les ( 10 km), Doupovské hory ( 10 km)
Zajímavosti: poutní místa Chlum, Maria Loreto, Skoky, rašeliniště Kladská, rašeliniště Boží Dar

Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Rozhledna Diana (vzdálenost 2,1 km), 556 m. n. m., 150 schodů, k dispozici je také výtah
Třicet pět metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na celé Karlovy Vary, Krušné hory, Doupovské vrchy a Slavkovský les. Můžete si užít výhled do vzdálenosti až 70 km. Na rozhlednu Diana se můžete nechat vyvézt lanovkou, ti zdatnější se mohou vydat po vyznačené lesní stezce.
Provozní doba (bez záruky): listopad - březen 9:00 - 16:45, duben - říjen 9:00 - 17:45, květen - září 9:00 - 18:45
Vstupné (bez záruky): zdarma

Vyhlídka Karla IV. v Karlových Varech (vzdálenost 2 km), 514 m. n. m., 79 schodů
Patnáctimetrová rozhledna, která je nejstarší rozhlednou v karlovarském kraji. Výhled máte na celé Karlovy Vary a Krušné hory.
Provozní doba (bez záruky): neomezeně
Vstupné (bez záruky): zdarma

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod a dále večeří od 17:30 v den příjezdu. Pobyt končí snídaní od 7:30 a uvolněním pokoje do 12:00 hod v den odjezdu.
V případě dokoupení obědů začíná pobyt obědem od 12:00 hod.

Celý hotel je nekuřácký.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

50 Kč / osoba / den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

250 Kč / noc

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

Parkování u hotelu 100 Kč / noc.

DALŠÍ SLUŽBY

Možnost zapůjčení dětské postýlky: 250 Kč/ noc

PŘÍJEZD VLAKEM

vlakem do Karlových Varů, odtud MHD autobus č. 18 do stanice Tržnice, zde přestup na autobus č. 2 do 8. zastávky "Richmond"

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

autobusem do Karlových Varů, odtud MHD autobus č. 18 do stanice Tržnice, zde přestup na autobus č. 2 do 8. zastávky "Richmond"

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

směr: od Prahy (východ)
Z E48 směr K.Vary-Lázně, sjezd částí Hůrky, na křižovatce odbočit vlevo (směrovky Imperiál-Pupp-Richmond - levá strana za mostkem) - základní směr Plzeň a Mariánské Lázně směr

směr: od Chebu (západ)
Rychlostní silnici opustit na výjezdu směr Plzeň, průjezd částí Tašovice a v části Doubí na křižovatce odbočit vlevo směr centrum cca 2km, na kruhové křižovatce 2.odbočka směr Hůrky (základní směr Plzeň a Mariánské Lázně), směrovky Imperiál-Pupp-Richmond - Richmond je po levé straně za mostkem

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

ANGLICKÝ DVŮR - Karlovy Vary
2023

Hotel ANGLICKÝ DVŮR - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Hotel Anglický Dvůr **** nabízí komfortní ubytování v klidném prostředí s velmi výhodnou polohou. Nachází se v centrální lázeňské části Karlových ...

● VÝSTAVNÍ SLEVA 5% pro pobyt od 3 nocí při rezervaci do 24.3.23 ● NOVINKA V NABÍDCE

snídaně

H3115R23

od 1 260 Kč / noc
- Detail
ASTORIA Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary
2023

SPA hotel ASTORIA Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

ASTORIA Hotel Medical Spa má velmi příznivou polohu v centru lázeňského území Karlovy Vary v blízkosti všech kolonád s léčivými minerálními ...

● VÝHODNÉ POBYTY v blízkosti kolonády

polopenze

H2903R23

od 1 485 Kč / noc
9,7 Detail
BOHEMIA LÁZNĚ, sanatorium Kriváň - Karlovy Vary
+
2023

Lázeňský hotel BOHEMIA LÁZNĚ, sanatorium Kriváň - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Karlovy Vary patří díky své bohaté historii, překrásné lázeňské architektuře, kouzlu přírody, jedinečným termálním pramenům a zajímavým výletům do ...

● VELIKONOCE 2023● OTEVÍRÁNÍ LÁZEŇSKÉ SEZONY 3.5 - 7.5.2023● MFF KARLOVY VARY 2023 30.6. - 8.7.2023

polopenze

H2998R23

od 1 628 Kč / noc
9,0 Detail
DVOŘÁK SPA & WELLNESS - Karlovy Vary
2023

Hotel DVOŘÁK SPA & WELLNESS - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Hotel Dvořák o 5 patrech s výtahem se nachází v řadové zástavbě na břehu řeky Teplá nedaleko Divadelního náměstí a Vřídelní kolonády.

ZDARMA BAZÉN

polopenze

H3100R23

od 1 873 Kč / noc
- Detail
HUMBOLDT - Karlovy Vary
+
2023

Hotel HUMBOLDT - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Humboldt Park Hotel & Spa leží na klidném místě v centru Karlových Varů. Vzhledem k těsné blízkosti slavných karlovarských kolonád a horkých pramenů ...

● VLASTNÍ WELLNESS CENTRUM S BAZÉNEM

snídaně

H3074R23

od 2 175 Kč / noc
- Detail
IMPERIAL - Karlovy Vary
2023

Hotel IMPERIAL - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Luxusní hotel Imperial ***** se tyčí nad historickým centrem města. Je obklopen krásným parkem a neskutečným klidem. Z pokojů se můžete pokochat ...

● ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU, SAUNY A WHIRLPOOLU

polopenze

H3058R23

od 1 780 Kč / noc
- Detail
JEAN DE CARRO - Karlovy Vary
2023

Wellness hotel JEAN DE CARRO - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Wellness hotel Jean de Carro**** s jedinečným výhledem na Vřídelní kolonádu a její okolí se nachází přímo v srdci lázeňského centra Karlových ...

● SLEVA 10% pro pobyty do 30.6.23 realizované od neděle do pátku (na 2, 3, 4 nebo 5 nocí) ● V ...

polopenze

H1992R23

od 1 230 Kč / noc
7,2 Detail
LAFONTE - Karlovy Vary
2023

SPA hotel LAFONTE - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Hotel LAFONTE**** leží ve světově známých lázních Karlovy Vary, v klidné čtvrti Rybáře, jen 20 minut pěšky do centra města. Lázeňská část, lehce ...

ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU

polopenze

H2204R23

od 1 640 Kč / noc
9,3 Detail
Luxury Spa & Wellness Hotel PREZIDENT - Karlovy Vary
+
2023

Hotel Luxury Spa & Wellness Hotel PREZIDENT - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Luxury Spa&Wellness Hotel PREZIDENT se nachází v malebném centru Karlových Varů pouze 100 metrů od Vřídla. Díky výborné poloze hotelu se v rámci ...

● VÝSTAVNÍ SLEVA 5% pro pobyt od 2 nocí při rezervaci do 24.3.23 ● VLASTNÍ BAZÉN A BALNEO PROVOZ● ...

polopenze

H2800R23

od 1 970 Kč / noc
8,0 Detail
MALTA - Karlovy Vary
+
2023
Last
Minute

Hotel MALTA - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

HOTEL MALTA ****se nachází v samém srdci Karlových Varů, v bezprostřední blízkosti Mlýnské kolonády, pár metrů od sesterského hotelu Růže ****. ...

• SLEVA 10% za včasný nákup do 30.4.2023• HOTEL V SAMÉM SRDCI LÁZEŇSKÉHO CENTRA

polopenze

H3088R23

od 1 558 Kč / noc LAST MINUTE 20%
- Detail
RŮŽE - Karlovy Vary
+
2023

Hotel RŮŽE - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Hotel Růže **** se nachází v bezprostřední blízkosti sesterského hotelu Malta **** v samém srdci Karlových Varů, v bezprostřední blízkosti Mlýnské ...

• SLEVA 10% za včasný nákup do 30.4.2023• HOTEL V SAMÉM SRDCI LÁZEŇSKÉHO CENTRA

polopenze

H3087R23

od 1 498 Kč / noc LAST MINUTE 10%
- Detail
SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary
2023

Hotel SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Karlovarský komplex Spa Resort Sanssouci vznikl v roce 2009 těsnějším propojením někdejších hotelů Sanssouci, Švýcarský Dvůr a balneocentra Villa ...

● LAST MINUTE SLEVA 15% na pobyty do 31.5.2023● ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU, SAUNY A WHIRLPOOLU

polopenze

H2740R23

od 920 Kč / noc
9,8 Detail
ST. JOSEPH ROYAL REGENT - Karlovy Vary
+
2023

Hotel ST. JOSEPH ROYAL REGENT - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Designový Spa Wellness hotel St. Joseph Royal Regent**** se nachází v samém srdci Karlových Varů, v bezprostřední blízkosti minerálních pramenů a ...

SKYLAND WELLNESS - wellness přímo pod hvězdami

polopenze

H3097R23

od 2 206 Kč / noc
- Detail
THERMAL - Karlovy Vary
2023

SPA hotel THERMAL - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

SPA Hotel THERMAL **** leží v samém srdci Karlových Varů, přímo u lázeňské zóny a kolonád s léčivými prameny. Karlovy Vary jsou lázně s více než 600 ...

ZDARMA BAZÉN A WELLNESS

polopenze

H2751R23

od 2 382 Kč / noc
10,0 Detail
VILLA SMETANA - Karlovy Vary
2023

Hotel VILLA SMETANA - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Lázeňský hotel SMETANA - VYŠEHRAD sídlí ve vile z 20. let v klidné části města plné zeleně. Jen 10 - 15 minut chůze od lázeňského centra.

• BLÍZKO CENTRA • VLASTNÍ BALNEO PROVOZ •

polopenze

H2764R23

od 1 957 Kč / noc
10,0 Detail