Parkhotel RICHMOND - Karlovy Vary - Česká republika - Západní Čechy

Parkhotel RICHMOND - Karlovy Vary (H2741R20)

Česká republika > Západní Čechy
Strava polopenze
BEZLEPKOVÁ strava
BEZBARIÉROVÉ zařízení
NOVINKA v nabídce CK Atis
Pobyt se zvířetem povolen: 250 Kč/noc
Krytý bazén (v objektu)
Bazén - koupaliště: 2 km
Autobusová zastávka: 100 m
MHD:
od 1 141 Kč / noc Zarezervovat
Informace Ceny Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

AKČNÍ NABÍDKA

● ZDARMA VSTUP DO WELLNESS A BAZÉNU

PROČ K NÁM ?

Proč PARKHOTEL RICHMOND:
- v klidné části Karlových Varů
- nejhezčí a nejvyhledávanější lázeňský hotel s romantickou atmosférou
- obklopen stylovým anglickým parkem s japonskou meditační zahradou a pavilónkem s vlastním pramenem "Štěpánka"
- hotel s historií starší než 170 let

POLOHA

Parkhotel Richmond se specializuje na tradiční karlovarskou lázeňskou léčbu:
- nemoci zažívacího traktu
(žlučník, žlučové cesty, žaludek, dvanácterník, slinivka břišní, onemocnění střeva, stavy po operacích)

- poruchy výměny látkové
(diabetes mellitus, dna, obezita, dislipoproteinemie)

- degenerativní a funkční onemocnění pohybového aparátu.

Komplexní lázeňská léčba v K. Varech je založena na dlouholeté tradici. Léčení spočívá v pitné kůře zdejšími minerálními prameny, zdravém stravování, pohybové aktivitě a lázeňských léčebných procedurách.

Unikátní kompozice minerální vody zlepšuje v první řadě kvalitu trávicích pochodů a tím zajišťuje i dostatečný převod energeticky bohatých látek z potravy. Zvyšuje vstřebávání nezbytných vitamínů, enzymů a minerálů. Pozitivně zasahuje do základních procesů výměny látkové. Jednou z důležitých částí lázeňské léčby je pohybová terapie. Nabídku tvoří individuální tělesná cvičení, tělocvik ve skupině, rehabilitační cvičení v bazénu a procházky po lázeňských lesích. Na začátku každé léčby je pacient vyšetřen lékařem. Lékař prověří celkový stav pacienta a doporučí způsob léčby.

Balneologické procedury jsou pacientovi předepsány na základě jeho symptomů: klasická, reflexní nebo podvodní masáž, perličková nebo uhličitá koupel, parafinové nebo bahenní zábaly, elektroterapie, akupunktura, inhalace, oxygenoterapie, pneumoakupunktura a další.

VYBAVENÍ

restaurace, kavárna s letní terasou a barem, salónek s barem s kapacitou 35 osob, slavnostní sál v klasickém stylu s kapacitou 200 osob, Wi-Fi, tělocvična (7 osob), biliár, dětská herna, posilovna, zapůjčení horských kol nebo hůlek na Nordic walking, bazénové centrum (bazén, Kneippův chodník, whirpool, parní sauna společná, bazének s vřídelní vodou), wellness centrum ( finská sauna - zvlášť pro muže a ženy,infra-lavice, ledová studna, zážitková sprcha, bylinná sauna, solné tepidárium), balneo provoz (reflexní masáž, aromatická masáž, formbody masáž, perličková koupel, rašelínová koupel, akupunktura, vodní gymnastika aj.)

UBYTOVÁNÍ

2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr. nebo vana + WC, SAT/TV, minibar, fén, trezor, telefon, Wi-Fi

Některé pokoje mají balkon. Tyto jsou však pouze jako nezávazné přání klienta (CK negarantuje), s doplatkem 250 Kč/pokoj/noc (platba na místě na recepci, dle dostupnosti).

Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE . Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.

CELKOVÁ KAPACITA

125 pokojů

STRAVA

Polopenze.

Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky). Bezlepková strava za příplatek 125 Kč/osoba/den.

DÍTĚ

Jedno dítě do 1,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.

KOUPÁNÍ

- hotelový bazén s masážním chrličem vody (6x 12,5 m), teplota vody 28 - 30 ºC, 
bazének s vřídelní vodou - tepelný s minerální vodou a ochlazovací se sladkou vodou

DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO

V Karlových Varech: koncerty, zábavné programy, výstavy, divadelní představení, procházky v karlovarských lesích po cca 120 km značených turistických cest.
Sportovní aktivity: golf - 18 jamek ( 6 hřišť: Karlovy Vary Olšová Vrata, Cihelny, Sokolov, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Kynžvart), tenis, kuželky, jízda na koni, rybolov, lov, plavání, vyhlídkové lety nad Karlovými Vary.
Výlety: Mariánské Lázně ( 45 km), Františkovy Lázně ( 45 km), Cheb ( 40 km), Boží Dar ( 25 km), Německo -Krušné hory ( 30 km), Plzeň ( 80 km)
Hrady a zámky: Bečov, Loket, Kynžvart, Seeberg, Cheb, Horní hrad, Teplá
Příroda: Krušné hory ( 25 km), Slavkovský les ( 10 km), Doupovské hory ( 10 km)
Zajímavosti: poutní místa Chlum, Maria Loreto, Skoky, rašeliniště Kladská, rašeliniště Boží Dar

- PRAMEN VŘÍDLO - nejznámější karlovarský minerální pramen naleznete na Vřídelní kolonádě. Vyvěrá v podobě gejzíru tryskajícího až do 12 metrů. S teplotou 73,4 °C je nejteplejším termálním pramenem Čech.
-MUZEUM JANA BECHERA
- výroba klasického bylinného likéru, k vidění jsou zde historické předměty rodiny Becherů. Během interaktivní části nasajete vůni bylinek a koření a ochutnáte karlovarskou vodu, která se k výrobě Becherovky používá. Díky virtuální realitě se během chvilky ocitnete přímo na stáčecí lince. Na závěr prohlídky ochutnáte produkty Jan Becher nebo si nakoupíte suvenýry v místním obchůdku.
-MUZEUM SKLÁRNY MOSER - zde se dozvíte o její víc než 160leté historii, působení slavných majitelů a prohlédnete si místní sklářskou tvorbu od té nejstarší po současnou. Navštívit lze také sklářskou huť Moser, kde uvidíte skláře přímo při výrobě, a to vždy od pondělí do soboty.

Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Rozhledna Diana (vzdálenost 2,1 km), 556 m. n. m., 150 schodů, k dispozici je také výtah
Třicet pět metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na celé Karlovy Vary, Krušné hory, Doupovské vrchy a Slavkovský les. Můžete si užít výhled do vzdálenosti až 70 km. Na rozhlednu Diana se můžete nechat vyvézt lanovkou, ti zdatnější se mohou vydat po vyznačené lesní stezce.
Provozní doba (bez záruky): listopad - březen 9:00 - 16:45, duben - říjen 9:00 - 17:45, květen - září 9:00 - 18:45
Vstupné (bez záruky): zdarma

Vyhlídka Karla IV. v Karlových Varech (vzdálenost 2 km), 514 m. n. m., 79 schodů
Patnáctimetrová rozhledna, která je nejstarší rozhlednou v karlovarském kraji. Výhled máte na celé Karlovy Vary a Krušné hory.
Provozní doba (bez záruky): neomezeně
Vstupné (bez záruky): zdarma

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod a dle výběru typu polopenze pokračuje obědem od 12:00 hod nebo večeří od 17:30 v den příjezdu. Pobyt končí snídaní od 7:30 a uvolněním pokoje do 12:00 hod v den odjezdu.

Celý hotel je nekuřácký.

REKREAČNÍ POPLATEK

21 Kč / osoba / den

POBYT SE ZVÍŘETEM

250 Kč / noc

PARKOVÁNÍ

Parkování u hotelu 100 Kč / noc.

DALŠÍ SLUŽBY

Možnost zapůjčení dětské postýlky: 250 Kč/ noc

PŘÍJEZD VLAKEM

vlakem do Karlových Varů, odtud MHD autobus č. 18 do stanice Tržnice, zde přestup na autobus č. 2 do 8. zastávky "Richmond"

Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

autobusem do Karlových Varů, odtud MHD autobus č. 18 do stanice Tržnice, zde přestup na autobus č. 2 do 8. zastávky "Richmond"

Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM

směr: od Prahy (východ)
Z E48 směr K.Vary-Lázně, sjezd částí Hůrky, na křižovatce odbočit vlevo (směrovky Imperiál-Pupp-Richmond - levá strana za mostkem) - základní směr Plzeň a Mariánské Lázně směr

směr: od Chebu (západ)
Rychlostní silnici opustit na výjezdu směr Plzeň, průjezd částí Tašovice a v části Doubí na křižovatce odbočit vlevo směr centrum cca 2km, na kruhové křižovatce 2.odbočka směr Hůrky (základní směr Plzeň a Mariánské Lázně), směrovky Imperiál-Pupp-Richmond - Richmond je po levé straně za mostkem

ZMĚNY A OPRAVY (letní katalog)

TISKOVÁ OPRAVA - dne 31.08.2020 změna u WELLNESS A RELAX - rekreační poplatek není v ceně balíčku, hosté platí na místě 21 Kč / den.

Přehled balíčků

WELLNESS & RELAX (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný)
- 5x ubytování na pokojích STANDARD
- 5x bufetová polopenze (snídaně, oběd nebo večeře - nutno zvolit před příjezdem)
- 1x klasická částečná masáž
- 1x perličková koupel
- neomezený vstup do bazénového a wellness centra (dle otevírací doby - whirpool, Kneippův chodník, parní sauna společná, minerální bazének, finská sauna, infra lavice, bylinná sauna, zážitková sprcha, solné tepidárium)
- BONUS: dokoupení dalších procedur na místě 15% sleva
Zobrazit ceny
WELLNESS & RELAX (7 dní / 6 nocí, nástup libovolný)
- 6x ubytování na pokojích STANDARD,
- 6x bufetová polopenze (snídaně, oběd nebo večeře - nutno zvolit před příjezdem)
- 2x klasická částečná masáž
- 1x perličková koupel
- 1x parafínový zábal
- neomezený vstup do bazénového a wellness centra (dle otevírací doby - whirpool, Kneippův chodník, parní sauna společná, minerální bazének, finská sauna, infra lavice, bylinná sauna, zážitková sprcha, solné tepidárium)
- BONUS: dokoupení dalších procedur na místě 15% sleva
Zobrazit ceny
WELLNESS & RELAX (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)
- 7x ubytování na pokojích STANDARD
- 7x bufetová polopenze (snídaně, oběd nebo večeře - nutno zvolit před příjezdem)
- 2x klasická částečná masáž
- 2x perličková koupel
- 1x parafínový zábal
- neomezený vstup do bazénového a wellness centra (dle otevírací doby - whirpool, Kneippův chodník, parní sauna společná, minerální bazének, finská sauna, infra lavice, bylinná sauna, zážitková sprcha, solné tepidárium)
- BONUS: dokoupení dalších procedur na místě 15% sleva
Zobrazit ceny
KLASICKÁ LÁZEŇSKÁ PÉČE (7 dní / 6 nocí, nástup libovolný)
- 6x ubytování s bufetovou plnou penzí
- 2x klasická částečná masáž
- 2x perličková koupel
- 1x parafínový zábal
- 1x lékařská prohlídka
- 7x procedura dle lékařského předpisu
- neomezený vstup do bazénového a wellness centra (dle otevírací doby - whirpool, Kneippův chodník, parní sauna společná, minerální bazének, finská sauna, infra lavice, bylinná sauna, zážitková sprcha, solné tepidárium)
Zobrazit ceny
KLASICKÁ LÁZEŇSKÁ PÉČE (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)
- 7x ubytování s bufetovou plnou penzí
- 2x klasická částečná masáž
- 2x perličková koupel
- 1x parafínový zábal
- 1x lékařská prohlídka
- 11x procedura dle lékařského předpisu
- 1x laboratorní vyšetření krve
- neomezený vstup do bazénového a wellness centra (dle otevírací doby - whirpool, Kneippův chodník, parní sauna společná, minerální bazének, finská sauna, infra lavice, bylinná sauna, zážitková sprcha, solné tepidárium)
Zobrazit ceny
WELLNESS & RELAX (5)
10.01. - 22.12.
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 5
Dospělý na lůžku polopenze Na 5 nocí 5890
Dítě bez lůžka ZDARMA (0 - 1,99 let) Bez stravy Na 5 nocí 0
WELLNESS & RELAX (6)
10.01. - 22.12.
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 6
Dospělý na lůžku polopenze Na 6 nocí 6890
Dítě bez lůžka ZDARMA (0 - 1,99 let) Bez stravy Na 6 nocí 0
WELLNESS & RELAX (7)
10.01. - 22.12.
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 7
Dospělý na lůžku polopenze Na 7 nocí 7990
Dítě bez lůžka ZDARMA (0 - 1,99 let) Bez stravy Na 7 nocí 0
KLASICKÁ LÁZEŇSKÁ PÉČE (6)
10.01. - 22.12.
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 6
Dospělý na lůžku plná penze Na 6 nocí 11290
KLASICKÁ LÁZEŇSKÁ PÉČE (7)
10.01. - 22.12.
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 7
Dospělý na lůžku plná penze Na 7 nocí 13190
povinné
WELLNESS & RELAX (5)
10.01. - 22.12.
Příplatek za neobsazené lůžko Na 5 nocí 2150
WELLNESS & RELAX (6)
10.01. - 22.12.
Příplatek za neobsazené lůžko Na 6 nocí 2580
WELLNESS & RELAX (7)
10.01. - 22.12.
Příplatek za neobsazené lůžko Na 7 nocí 3010
KLASICKÁ LÁZEŇSKÁ PÉČE (6)
10.01. - 22.12.
Příplatek za neobsazené lůžko Na 6 nocí 2580
KLASICKÁ LÁZEŇSKÁ PÉČE (7)
10.01. - 22.12.
Příplatek za neobsazené lůžko Na 7 nocí 3010

Karlovy Vary

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Karlovy Vary jsou největší lázeňské město západních Čech. Nacházejí se v nadmořské výšce 360 – 390 m n. m. Město bylo založeno v roce 1358 českým králem a římským císařem Karlem IV. Rušné ulice a kolonády jsou obklopeny tichými zalesněnými kopci, které jsou protkány sítí pěších a cyklistických stezek. Ty jsou ideálním místem na procházku v kteroukoliv roční dobu. Při procházkách se tak návštěvník může kochat úchvatným pohledem na město ležící v údolí mezi kopci. Bohatý společenský program, různé druhy festivalů a mezinárodní konference dělají z tohoto největšího českého lázeňského města jedno z nejpopulárnějších míst k odpočinku i pro tu nejnáročnější klientelu. Za svoji neobyčejnou popularitu také Karlovy Vary v mnohém vděčí slavné Becherovce – bylinnému likéru, často s nadsázkou nazývanému 13. pramen, minerální vodě Mattoni, karlovarským oplatkám a Moserovu křišťálu. Mezinárodní letiště, které se nachází nedaleko Karlových Varů, usnadňuje a urychluje cestování do těchto věhlasných lázní. PŘÍRODNÍ LÉČIVÉ ZDROJEDvanáct teplých minerálních pramenů (od 30 do 72 °C). Většina lázeňských zařízení má tyto zdroje zavedeny do svých balneoprovozů. Některá zaříze- ní indikují pitné kúry pouze u volně přístupných zdrojů. LÉČEBNÉ SPECIALIZACENemoci oběhového ústrojí, srdce a cév, poruchy metabolismu, nemoci trávicího ústrojí, nemoci dýchacího ústrojí, nemoci pohybového ústrojí. VOLNÝ ČASV malebném okolí se nachází 18jamkové golfové hřiště, které patří mezi nejstarší golfové kluby v Čechách, sál na golf vybavený simulátory, tenisové kurty – kryté i otevřené, moderní střelnice, bazény, místa, kde je možné hrát biliár, bowling, fotbal, squash, jezdit na koni, na skateboardu nebo cvičit karate. Návštěvník může také absolvovat prohlídku města se zkušeným průvodcem, koncerty na kolonádách i v místních kostelech či aukce na prodej uměleckých předmětů. Otevřeno je několik muzeí věnovaných přírodě, historii města, výrobě porcelánu a skla, kino, divadlo, několik diskoték, kasin a nočních klubů. V centru města se nachází Muzeum Jana Bechera, které je věnované výrobě slavného likéru, a je zde možná prohlídka některých fází výroby tohoto nápoje. KAŽDOROČNÍ KULTURNÍ A SPORTOVNÍ AKCEDuben/květen – slavnostní zahájení lázeňské sezony Květen – září – kolonádní koncerty Karlovarského symfonického orchestru Květen – FMX GAMES – Free style motocross Červen – Karlovarský karneval Červen/červenec – Turnaj čtyř zemí v basketbalu mužů Červenec – Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, Mistrovství Evropy v pétanque Srpen – Beethovenovy dny, City Triatlon 2010 Září – Karlovarský folklorní festival Září/říjen – Dvořákův karlovarský podzim, Mistrovství světa v basketbalu žen Říjen – Karlovarský týden (Tourfilm, Lázeňský festival, Lázeňská konference), JAZZFEST Karlovy Vary VÝLETY PO OKOLÍBečov nad Teplou: Městečko s gotickou pevností a barokním zámkem. Loket: Historické centrum města je ze tří stran obklopeno řekou Ohří, jeho dominantou je gotický hrad – pevnost z 12. století postavená za vlády Přemyslovců. V místním muzeu je také možné se seznámit s nádhernou sbírkou porcelánu. Vyhlídky: Bučina vedle sanatoria Kyselka, Diana, Dubská hora, věž Goethe, Plešivec nedaleko Abertam, věž Karla IV. Andělská hora: Masivní historické rozvaliny gotického hradu, které se vypínají na vrchu skalnatého kopce, odkud je krásný výhled na nejbližší okolí. Krásno: Bývalá osada na místě těžby cínu, jejíž rozkvět byl nejsilnější v 16. století. Těžební věž, strojní oddělení dolu Vilhelm, expozice hornického vybavení a technologie jsou zajímavou připomínkou minulosti této důlní osady.Zdroj: Czechtourism

Hodnocení hotelu (5 hodnocení)

Parkhotel RICHMOND - Karlovy Vary (H2741R20)

Milan 01.10.2020

Krásné ubytováni,wellness nám moc vyhovoval je úžasný,strava hodně velký výběr,procedury se nám moc líbily,určitě pobyt doporučuji i v dnešní složité době hygiena byla perfektně zajištěna ve všech prostorách

10 Hodnocení

Parkhotel RICHMOND - Karlovy Vary (H2741R20)

Permedlova 26.9.2020

V hotelu RICHMOND jsem prožila NADHERNYCh 14dnu, perfektní procedury a bazén přímo v hotelu.Nemam jedinou výtku ani ke stravě. Ubytovani, pro mne moc měkké matrace. Ale jinak skvělé. Děkuji..

10 Hodnocení

Parkhotel RICHMOND - Karlovy Vary (H2741R20)

Filová 13.9.2020

Děkuji za zaslání tohoto dotazníku. Vlastně mi připomněl, že jsem Vám chtěla poděkovat za zprostředkování vynikajícího pobytu v luxusu. Ano, vše mohu vyjádřit terminologií 5 hvězdičkového luxusu. Krásný pokoj s výhledem do parku, vynikající strava, skvělé procedury, nádherný bazén, vířivka, sauny (obzvláště ta bylinková).A vůbec celá ta atmosféra přepychových Karlových Varů. Ještě jednou Vám mnohokrát děkuji a zůstávám s úctou Dr.Filová.

10 Hodnocení

Parkhotel RICHMOND - Karlovy Vary (H2741R20)

Vachtovi 25.8.2020

S celým pobytem jsme byli nesmírně spokojeni, umístění hotelu v úžasné a klidné lokalitě,velmi příjemná cesta do centra, hotel vzorně udržován, strava nadstandardní - vždy chutné a velmi rozmanité.

9 Hodnocení

Parkhotel RICHMOND - Karlovy Vary (H2741R20)

L. Pohlová 26.7.2020

ubytování skvělé, mimo rušné centrum přitom v dosahu pěšky i hromadnou dopravou, čisté, pěkné prostředí, výborná kuchyně, ochotný personál, celý den k dispozici bazénové a relaxační centrum v ceně pobytu. Skvělým bonusem byla možnost koupě regionální karty Karlovarského kraje, která umožnila zdarma vstup nebo se slevou na opravdu velké množství objektů, nejen hradů, zámků,muzeí, ale i zdarma hromadná doprava, lanovka, návštěvnická centra známých firem.Opravdu super dovolená!

10 Hodnocení

Podobné pobyty

ASTORIA Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary
2020

ASTORIA Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

ASTORIA Hotel Medical Spa má velmi příznivou polohu v centru lázeňského území Karlovy Vary v blízkosti všech kolonád s léčivými minerálními ...

● ATIS NAROZENINOVÁ SLEVA 30% (více info v odstavci "Dále pro Vás") ● VÝHODNÉ POBYTY v blízkosti ...

plná penze

H2903R20

od 1 097 Kč / noc
9,9 Detail
ASTORIA Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary
2021

ASTORIA Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

ASTORIA Hotel Medical Spa má velmi příznivou polohu v centru lázeňského území Karlovy Vary v blízkosti všech kolonád s léčivými minerálními ...

VÝHODNÉ POBYTY v blízkosti kolonády

polopenze

H2903R21

od 1 099 Kč / noc
9,9 Detail
BOHEMIA LÁZNĚ, sanatorium Kriváň - Karlovy Vary
2020

BOHEMIA LÁZNĚ, sanatorium Kriváň - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Karlovy Vary patří díky své bohaté historii, překrásné lázeňské architektuře, kouzlu přírody, jedinečným termálním pramenům a zajímavým výletům do ...

WELLNESS SPA CENTRUM S BAZÉNEM S MINERÁLNÍ VODOU

Bez stravy

H2998R20

od 1 513 Kč / noc
- Detail
BOHEMIA LÁZNĚ, sanatorium Kriváň - Karlovy Vary
2021

BOHEMIA LÁZNĚ, sanatorium Kriváň - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Karlovy Vary patří díky své bohaté historii, překrásné lázeňské architektuře, kouzlu přírody, jedinečným termálním pramenům a zajímavým výletům do ...

WELLNESS SPA CENTRUM S BAZÉNEM S MINERÁLNÍ VODOU

polopenze

H2998R21

od 1 313 Kč / noc
- Detail
JEAN DE CARRO - Karlovy Vary
2020

JEAN DE CARRO - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Wellness hotel Jean de Carro**** s jedinečným výhledem na Vřídelní kolonádu a její okolí se nachází přímo v srdci lázeňského centra Karlových ...

BONUS pro nové rezervace od 14.4.20: 1x láhev vína na pokoj v den příjezdu ZDARMA

polopenze

H1992R20

od 1 227 Kč / noc
6,6 Detail
JEAN DE CARRO - Karlovy Vary
2021

JEAN DE CARRO - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Wellness hotel Jean de Carro**** s jedinečným výhledem na Vřídelní kolonádu a její okolí se nachází přímo v srdci lázeňského centra Karlových ...

VÁNOCE a SILVESTR V LÁZNÍCH

polopenze

H1992R21

od 1 310 Kč / noc
6,6 Detail
LAFONTE - Karlovy Vary
2020

LAFONTE - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Hotel LAFONTE**** leží ve světově známých lázních Karlovy Vary, v klidné čtvrti Rybáře, jen 20 minut pěšky do centra města. Lázeňská část, lehce ...

ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU

polopenze

H2204R20

od 1 453 Kč / noc
9,9 Detail
SMETANA - VYŠEHRAD - Karlovy Vary
2020

SMETANA - VYŠEHRAD - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Lázeňský hotel SMETANA - VYŠEHRAD sídlí ve vile z 20. let v klidné části města plné zeleně. Jen 10 - 15 minut chůze od lázeňského centra.

• BLÍZKO CENTRA • VLASTNÍ BALNEO PROVOZ •

bez stravy

H2764R20

od 1 497 Kč / noc
10,0 Detail
SMETANA - VYŠEHRAD - Karlovy Vary
2021

SMETANA - VYŠEHRAD - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Lázeňský hotel SMETANA - VYŠEHRAD sídlí ve vile z 20. let v klidné části města plné zeleně. Jen 10 - 15 minut chůze od lázeňského centra.

• BLÍZKO CENTRA • VLASTNÍ BALNEO PROVOZ •

snídaně

H2764R21

od 1 953 Kč / noc
10,0 Detail
SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary
2020

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Karlovarský komplex Spa Resort Sanssouci vznikl v roce 2009 těsnějším propojením někdejších hotelů Sanssouci, Švýcarský Dvůr a balneocentra Villa ...

● LZE UPLATNIT STÁTNÍ VOUCHER DO LÁZNÍ ve výši 4 000 Kč (na vybrané pobyty) ● ZDARMA VSTUP DO ...

polopenze

H2740R20

od 880 Kč / noc
10,0 Detail
THERMAL - Karlovy Vary
2020

THERMAL - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

SPA Hotel THERMAL **** leží v samém srdci Karlových Varů, přímo u lázeňské zóny a kolonád s léčivými prameny. Karlovy Vary jsou lázně s více než 600 ...

ZDARMA BAZÉN A WELLNESS

polopenze

H2751R20

od 9 490 Kč / pobyt
10,0 Detail