JEAN DE CARRO - Karlovy Vary - Česká republika - Západní Čechy

Wellness hotel JEAN DE CARRO - Karlovy Vary (H1992R23)

Česká republika > Západní Čechy
Strava polopenze
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: 200 Kč/noc
Internet: Wi-Fi
Restaurace:
Sauna: v hotelu
Whirlpool
Krytý bazén: 1,2 km
Bazén - koupaliště: 3 km
Přírodní koupání: 5,7 km
MHD: 200 m
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Karlovy Vary

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Karlovy Vary jsou největší lázeňské město západních Čech. Město bylo založeno v roce 1358 českým králem a římským císařem Karlem IV. Rušné ulice a kolonády jsou obklopeny tichými zalesněnými kopci, které jsou protkány sítí pěších a cyklistických stezek. Bohatý společenský program, různé druhy festivalů a mezinárodní konference dělají z tohoto největšího českého lázeňského města jedno z nejpopulárnějších míst k odpočinku i pro tu nejnáročnější klientelu. Za svoji neobyčejnou popularitu také Karlovy Vary v mnohém vděčí slavné Becherovce – bylinnému likéru, často s nadsázkou nazývanému 13. pramen, minerální vodě Mattoni, karlovarským oplatkám a Moserovu křišťálu. Mezinárodní letiště, které se nachází nedaleko Karlových Varů, usnadňuje a urychluje cestování do těchto věhlasných lázní.

Můžete navštívit:

Muzeum Becherovka – v muzeu máte příležitost si prohlédnout historické láhve Becherovky a jedinečné předměty, které patřily k rodině Becherů, dále pak knihu receptů nebo ocenění z výstav. Poté interaktivní část Vám umožní prohlédnout si a nasát vůni bylinek a koření, ze kterých se Becherovka vyrábí.

Termální pramen Vřídlo – jedná se o největší pramen minerální vody karlovarských lázní a se svými 73 stupňi je nejteplejším pramenem v Česku. Tryskající Vřídlo až do výšky 12 metrů si můžete prohlédnout na Vřídelní kolonádě.

Goethova vyhlídka – nedaleko lázeňské kolonády v lesích se nachází tato rozhledna, která byla vystavěna v letech 1888-1899. Na vyhlídkový ochoz vede 165 schodů, ale odtud Vás čeká nezapomenutelný výhled na široké okolí.

Hodnocení hotelu (6 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovému to hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení ohodnocuje klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby). Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

JEAN DE CARRO - Karlovy Vary (H1992R22)

Zdeněk 04.1.2023

Super lokalita, čisté pokoje,snídaně ok, mohli by zlepšit večeře jinak za mě bez chyby

10 Hodnocení

JEAN DE CARRO - Karlovy Vary (H1992R20)

Novàček 08.7.2020

Plná spokojenost

10 Hodnocení

JEAN DE CARRO - Karlovy Vary (H1992R19)

Kateřina Menčíková 23.11.2019

Hotel v žádném případě neodpovídá 4*. Je na krásném místě, ideální poloha v centru města s úžasným výhledem na lázeňskou kolonádu a celé město. Ovšem služby jsou katastrofální. Prasklá žárovka v lampě, tu jsme si vyměnili, odpad ve sprchovém koutě nejspíš neodtékal, a tak z něho vyndali sifon a měli jsme tam pouze velkou díru, nad sprchovým koutem naprosto plesnivý strop. Vybavení pokoje max 3*, čtyřhvězdový hotel ani náhodou, to opravdu netuším, jak se hotelu podařilo dosáhnout. Stravování je bída, u první snídaně nás čekal naprosto vyrabovaný bufet, pár kousků šunky a sýra, jeden párek (jeden!), vajíčka žádná, z teplé sekce vlastně pouze prázdné misky. Na snídani jsme byli v 9 hod., snídaně se podávají do 10:00. Na recepci jsme požádali, aby další dny se nic takového neopakovalo, což zařídili. Večeře byla pokaždé na jiném místě a vždy nás dopředu špatně! informovali, kde.. tedy jsme každý večer přišli do špatné restaurace, kde se nám pak omlouvali, že nás špatně informovali. Úroveň večeří snad ani nejde popsat, v den příjezdu jsme si sedli do restaurace, beze slova nám přinesli předkrm a odešli, nevěděli jsme, co budeme mít k jídlu, až pak se mi podařilo sehnat číšníka a zeptat se, jak to v hotelu chodí a zda si můžeme někde určitě jídlo na další dny. Všechny informace jsme museli doslova páčit z personálu. Bylo nám sděleno, že jsme v hotelu jediní, a tak máme řízek. To nám nijak nevadilo. Jako dezert byl rozmražený apple pie přelitý čokoládovým topingem. Druhá večeře byla větší hrůza - jako předkrm dvě kolečka bílého rohlíku a něco, čemu říkali sýrový salát. Každé jídlo během celého pobytu bylo posypáno mladou cibulkou, opravdu každé. Těstoviny se sýrovou omáčkou a pikantní kuřecí směs s rýží by zvládli lépe i v nejhorší školní jídelně. Jako dezert byl piškot s krémem. Poslední večeře se už jíst prostě nedala, jako předkrm byl sýrovo kečupový šnek z listového těsta, hlavní chod ryba s bramborami a úplně vysušené kuřecí prso s rýží, to už jsme vrátili. Dezert byl piškot s ovocem (cca dvěma kuličkami rybízu). Wellness centrum je takový průměr, v jedné chodbě wellness centra u vchodu do sprch a toalet jsou tři cvičební stroje, naprosto špinavé, něčím polité a nechutné, na to si myslím nikdo neměl žaludek sahat, navíc v průchodu je cvičení docela neobvyklé. Masáž trvala 15 minut.. Sauny ale hezké. Na baru wellness centra nebyla žádná obsluha, člověk si asi musí přinést svoji vodu a vše své z pokoje. Na hotelové recepci jsme sehnali nakonec někoho, kdo nám donese alespoň vodu. Hotel hojně navštěvují skupiny čínských turistů. Celkově hotel prostě nemůže mít 4*.. Nevrátili bychom se sem a nedoporučuji.

Základní informace jsou vždy podávané po příjezdu na recepci ústně i písemně společně s hotelovou kartou. Tyto informace sděleny byly, jinak by  hosté nevěděli od kolika hodin a kam mohou jít na večeři.
K dispozici máme dvě restaurace, které se využívají podle obsazenosti, což se může měnit dle rezervací.
V den příjezdu se standardně  podává již zmiňovaný řízek s bramborem, další dny mají hosté  na výběr vždy ze tří jídel, která jsou připravovaná dle gastronorem. Moučníky jsou homemade a tudíž není každý kousek stejný.
Snídaně podáváme od 7-10ti hodin a průběžně se doplňují. Jsme mezinárodní hotel a tudíž máme  klienty všech národností.
Ohledně pobytu v Thermariu - na baru wellness centra obsluhu nemáme, a ani ji nemáme v popisu hotelu.  Nedisponujeme etážovým servisem, a přesto servírka na zavolání hotel. telefonem odnesla požadované nápoje, včetně džbánu vody s citronem, pro tyto hosty zdarma, až do Thermaria.
Pokoj - klienti neměli vyndaný sifon! Odpady nám odtékají bez problému, hosté měli pouze vyndaný špunt ve sprchovém koutě.  Strop plesnivý nebyl, bohužel v horním pokoji došlo během pobytu k nehodě, díky které se objevilo malé prosáknutí omítky na stropě. Vzhledem k tomu, že klienti měli celé 3 dny na dveřích nerušenku a pokojské sdělili, že uklízet nechtějí a nic nepotřebují, nebyla možnost tuto situaci nijak zjistit. 

V písemné korespondenci jsme navíc paní Menčíkové poskytli změnu částečné masáže za reflexní masáž plosky nohy, což je procedura dražší a časově delší. Tuto výměnu jsme paní Menčíkové poskytli bez doplatku. 
Opravdu nás tato recence mrzí, o to víc, že konkrétně těmto klientům personál vycházel ve všem vstříc.  
Renata Mašatová

1 Hodnocení

JEAN DE CARRO - Karlovy Vary (H1992R19)

Milan a Marie Cvejnovi 17.9.2019

Všechno bylo vynikající, jsme velmi spokojeni. Děkujeme

10 Hodnocení

JEAN DE CARRO - Karlovy Vary (H1992R19)

Tomáš Sedláček 24.6.2019

Dobrý den,
Karlovy Vary jako takové jsou úžasné místo, bohužel ubytování ve výše zmíněném hotelu bylo tragické. Nevím jak je možné pyšnit se 4 hvězdičkami, když na vás ve sprše padá omítka, personál nepříjemný a otrávený, strava byla na horší úrovni než ve škole v přírodě. Chtěli jsme využít místní thermárium, kde mají roztopenou saunu na 48°C, to vás bohužel moc neohřeje. Jediná kladná věc na hotelu je perfektní umístění, kousek od kolonády.

Přeji hezký den.

Tato recenze nás opravdu mrzí o to víc, že klienti odjeli bez toho, aby cokoliv nahlásili v hotelu...
Po prošetření na pokoji, který klienti měli, opravdu nad sprchovým koutek opadává omítka. Škoda, že klienti na tento nedostatek neupozornili již v pobytu, mohli jsme jim nabídnout jiný pokoj. Bohužel si této skutečnosti nevšimla ani pokojská, která pokoj uklízela...
Thermárium bylo v provozu celý víkend od dopoledne do večera, průběžně se kontroluje jak nastavení jednotlivých saun, tak i při úklidu a doplnění prostěradel a ručníků, není tedy možné, aby bylo jen 48C, leda, že by klienti po sobě nezavídali dveře - tím se samozřejmě teplota snižuje...Nikdo z klientů za celý víkend si na recepci nestěžoval a nyní tedy opravdu již není možné dohledat.
Ohledně stravy - v den příjezdu klienti dostali kuřecí nudličky se zeleninou a rýží a druhý den měli na výběr z kuřecího řízku s vařeným bramborem, chilly con carne s pečivem nebo domácí lívance se smetanou a ovocem...
Předkrm bylo  plněné vejce a  desert ořechové řezy... - opět kromě těchto klientů nebyla žádná negativní recenze - ani přímo v hotelu ani z jiné CK nebo portálu...
Opravdu nás tato situace mrzí, pokud by si klienti stěžovali ihned při pobytu, danou situaci bychom ihned vyřešili, vždy se na hotelu nachází i nějaký manager...

2 Hodnocení

JEAN DE CARRO - Karlovy Vary (H1992R18)

Leinveber Stanislav 10.10.2018

Absolutní spokojenost s veškerými službami.+
Postele mají moc měkké matrace. Bolí záda.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

● V CENTRU NAD KOLONÁDOU

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Jean de Carro:
- jedinečný výhled ze všech pokojů na lázeňské panorama Karlových Varů
- umístění hotelu v centru nad kolonádou

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Wellness hotel Jean de Carro**** s jedinečným výhledem na Vřídelní kolonádu a její okolí se nachází přímo v srdci lázeňského centra Karlových Varů.

KARLOVY VARY a její zajímavosti: Mlýnská kolonáda, Tržní kolonáda, Vřídlo, Kostel sv. Máří Magdaleny, pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, Rozhledna Diana, Vyhlídka Jelení skok, Zámecká věž, Karlovarské městské divadlo, Sklářské museum MOSER, Museum Jan Becher.

Volný čas v okolí: Svatošské skály, Andělská hora, Božídarské rašeliniště, Přírodní rezervace Soos, Stolová hora Vladař, Hrad Loket, Zámek Kynžvart, 3 golfová hřiště, vodácká stezka Ohře, početné cyklotrasy a mnoho dalších míst a památek.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, Lobby bar, restaurace, Wi-Fi, parkoviště (omezený počet míst).
Thermarium - whirlpool, sauna, aroma kabina, infra kabina, solná komora, za příplatek široká nabídka masáží.

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, trezor, telefon, minibar, župan.
Přistýlka rozkládací lehátko (přistýlky na ověření)

Některé pokoje mají balkon. Tyto jsou však pouze jako nezávazné přání klienta (CK negarantuje), bez doplatku.

CELKOVÁ KAPACITA

30 pokojů

FORMA STRAVY

snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.
Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Plavecký bazén v Alžbětiných lázních (1,2 km).
Centrum vodních sportů KV ARENA (3 km): krytý bazén (25 m), venkovní bazén, vířivka, tobogán, sauny.
Přírodní koupaliště ROLAVA (5,7 km - MHD) - součástí areálu jsou tenisové kurty, okruh pro in-line bruslaře, horolezecká stěna, dětský koutek, tobogán, WC, sprchy a občerstvení.
Městské koupaliště v Ostrově (16 km) - 50 m dlouhý, vyhřívaný bazén a dva malé dětské bazény

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

- KARLOVY VARY: koncerty, zábavné programy, výstavy, divadelní představení, procházky v karlovarských lesích po cca 120 km značených turistických cest.
- PRAMEN VŘÍDLO - nejznámější karlovarský minerální pramen naleznete na Vřídelní kolonádě. Vyvěrá v podobě gejzíru tryskajícího až do 12 metrů. S teplotou 73,4 °C je nejteplejším termálním pramenem Čech.
- MUZEUM JANA BECHERA
- výroba klasického bylinného likéru, k vidění jsou zde historické předměty rodiny Becherů. Během interaktivní části nasajete vůni bylinek a koření a ochutnáte karlovarskou vodu, která se k výrobě Becherovky používá. Díky virtuální realitě se během chvilky ocitnete přímo na stáčecí lince. Na závěr prohlídky ochutnáte produkty Jan Becher nebo si nakoupíte suvenýry v místním obchůdku.
- MUZEUM SKLÁRNY MOSER - zde se dozvíte o její víc než 160leté historii, působení slavných majitelů a prohlédnete si místní sklářskou tvorbu od té nejstarší po současnou. Navštívit lze také sklářskou huť Moser, kde uvidíte skláře přímo při výrobě, a to vždy od pondělí do soboty.

Sportovní aktivity: golf - 18 jamek ( 6 hřišť: Karlovy Vary Olšová Vrata, Cihelny, Sokolov, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Kynžvart), tenis, kuželky, jízda na koni, rybolov, lov, plavání, vyhlídkové lety nad Karlovými Vary.
VÝLETY:
- Mariánské Lázně ( 50 km)
- Františkovy Lázně ( 45 km)
- Cheb ( 40 km)
- Boží Dar ( 25 km)
- Německo -Krušné hory ( 30 km)
- Plzeň ( 80 km)
Hrady a zámky: Bečov, Loket, Kynžvart, Seeberg, Cheb, Horní hrad, Teplá
Příroda: Krušné hory ( 25 km), Slavkovský les ( 10 km), Doupovské hory ( 10 km)
Zajímavosti: poutní místa Chlum, Maria Loreto, Skoky, rašeliniště Kladská, rašeliniště Boží Dar

Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Rozhledna Diana (vzdálenost 2,1 km), 556 m. n. m., 150 schodů, k dispozici je také výtah
Třicet pět metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na celé Karlovy Vary, Krušné hory, Doupovské vrchy a Slavkovský les. Můžete si užít výhled do vzdálenosti až 70 km. Na rozhlednu Diana se můžete nechat vyvézt lanovkou, ti zdatnější se mohou vydat po vyznačené lesní stezce.
Provozní doba (bez záruky): listopad - březen 9:00 - 16:45, duben - říjen 9:00 - 17:45, květen - září 9:00 - 18:45
Vstupné (bez záruky): zdarma

Vyhlídka Karla IV. v Karlových Varech (vzdálenost 2 km), 514 m. n. m., 79 schodů
Patnáctimetrová rozhledna, která je nejstarší rozhlednou v karlovarském kraji. Výhled máte na celé Karlovy Vary a Krušné hory.
Provozní doba (bez záruky): neomezeně
Vstupné (bez záruky): zdarma

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná příjezdem v čase 14.00 hod a večeří (17:30 - 19:30 hod) v den nástupu.
Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

50 Kč/os./den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

200 Kč/den

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

300 Kč/den u hotelu - nutno předem rezervovat, omezený počet míst.
Parkování na ulici Moravská za cca 300 Kč/den (cca 300 m)

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Karlových Varů na zastávku, Dolní nádraží (1,2 km), odtud MHD autobus č. 18 na stanici Tržnice, zde přestup na autobus č. 2 a vystoupit na stanici Panorama (200 m od hotelu).

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Karlových Varů, zastávka Tržnice (600 m) nebo Terminál (1,2 km), odtud MHD autobus č. 12 na stanici Tržnice, zde přestup na autobus č. 2 a vystoupit na stanici Panorama (250 m od hotelu).

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM

Autem po E48 do Karlových Varů, sjeďte v Karlových Varech sjezdem na Hůrky, pokračovat po Pražské silnici k hotelu. Parkování u hotelu.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

ANGLICKÝ DVŮR - Karlovy Vary
2023

Hotel ANGLICKÝ DVŮR - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Hotel Anglický Dvůr **** nabízí komfortní ubytování v klidném prostředí s velmi výhodnou polohou. Nachází se v centrální lázeňské části Karlových ...

NOVINKA V NABÍDCE

polopenze

H3115R23

od 1 260 Kč / noc
- Detail
ASTORIA Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary
2023

SPA hotel ASTORIA Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

ASTORIA Hotel Medical Spa má velmi příznivou polohu v centru lázeňského území Karlovy Vary v blízkosti všech kolonád s léčivými minerálními ...

● VÝHODNÉ POBYTY v blízkosti kolonády

polopenze

H2903R23

od 1 485 Kč / noc
9,7 Detail
BOHEMIA LÁZNĚ, sanatorium Kriváň - Karlovy Vary
+
2023

Lázeňský hotel BOHEMIA LÁZNĚ, sanatorium Kriváň - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Karlovy Vary patří díky své bohaté historii, překrásné lázeňské architektuře, kouzlu přírody, jedinečným termálním pramenům a zajímavým výletům do ...

● VELIKONOCE 2023● OTEVÍRÁNÍ LÁZEŇSKÉ SEZONY 3.5 - 7.5.2023

polopenze

H2998R23

od 1 438 Kč / noc
9,0 Detail
DVOŘÁK SPA & WELLNESS - Karlovy Vary
2023

Hotel DVOŘÁK SPA & WELLNESS - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Hotel Dvořák o 5 patrech s výtahem se nachází v řadové zástavbě na břehu řeky Teplá nedaleko Divadelního náměstí a Vřídelní kolonády.

ZDARMA BAZÉN

polopenze

H3100R23

od 1 873 Kč / noc
- Detail
HUMBOLDT - Karlovy Vary
+
2023

Hotel HUMBOLDT - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Humboldt Park Hotel & Spa leží na klidném místě v centru Karlových Varů. Vzhledem k těsné blízkosti slavných karlovarských kolonád a horkých pramenů ...

● VLASTNÍ WELLNESS CENTRUM S BAZÉNEM

snídaně

H3074R23

od 1 832 Kč / noc LAST MINUTE 20%
- Detail
IMPERIAL - Karlovy Vary
2023

Hotel IMPERIAL - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Luxusní hotel Imperial ***** se tyčí nad historickým centrem města. Je obklopen krásným parkem a neskutečným klidem. Z pokojů se můžete pokochat ...

● ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU, SAUNY A WHIRLPOOLU

snídaně

H3058R23

od 1 780 Kč / noc
- Detail
LAFONTE - Karlovy Vary
2023

SPA hotel LAFONTE - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Hotel LAFONTE**** leží ve světově známých lázních Karlovy Vary, v klidné čtvrti Rybáře, jen 20 minut pěšky do centra města. Lázeňská část, lehce ...

ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU

polopenze

H2204R23

od 1 640 Kč / noc
9,3 Detail
MALTA - Karlovy Vary
+
2023

Hotel MALTA - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

HOTEL MALTA ****se nachází v samém srdci Karlových Varů, v bezprostřední blízkosti Mlýnské kolonády, pár metrů od sesterského hotelu Růže ****. ...

HOTEL V SAMÉM SRDCI LÁZEŇSKÉHO CENTRA

polopenze

H3088R23

od 1 665 Kč / noc
- Detail
Parkhotel RICHMOND - Karlovy Vary
2023

Lázeňský hotel Parkhotel RICHMOND - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Parkhotel Richmond se specializuje na tradiční karlovarskou lázeňskou léčbu:
- nemoci zažívacího traktu(žlučník, žlučové cesty, žaludek, ...

● ZDARMA VSTUP DO WELLNESS A BAZÉNU

polopenze

H2741R23

od 1 680 Kč / noc
9,9 Detail
RŮŽE - Karlovy Vary
+
2023

Hotel RŮŽE - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Hotel Růže **** se nachází v bezprostřední blízkosti sesterského hotelu Malta **** v samém srdci Karlových Varů, v bezprostřední blízkosti Mlýnské ...

HOTEL V SAMÉM SRDCI LÁZEŇSKÉHO CENTRA

polopenze

H3087R23

od 1 665 Kč / noc
- Detail
SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary
2023

Hotel SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Karlovarský komplex Spa Resort Sanssouci vznikl v roce 2009 těsnějším propojením někdejších hotelů Sanssouci, Švýcarský Dvůr a balneocentra Villa ...

● ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU, SAUNY A WHIRLPOOLU

polopenze

H2740R23

od 940 Kč / noc
9,8 Detail
ST. JOSEPH ROYAL REGENT - Karlovy Vary
+
2023
Last
Minute

Hotel ST. JOSEPH ROYAL REGENT - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Designový Spa Wellness hotel St. Joseph Royal Regent**** se nachází v samém srdci Karlových Varů, v bezprostřední blízkosti minerálních pramenů a ...

SKYLAND WELLNESS - wellness přímo pod hvězdami

polopenze

H3097R23

od 2 074 Kč / noc LAST MINUTE 6%
- Detail
THERMAL - Karlovy Vary
2023

SPA hotel THERMAL - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

SPA Hotel THERMAL **** leží v samém srdci Karlových Varů, přímo u lázeňské zóny a kolonád s léčivými prameny. Karlovy Vary jsou lázně s více než 600 ...

ZDARMA BAZÉN A WELLNESS

polopenze

H2751R23

od 2 382 Kč / noc
10,0 Detail
VILLA SMETANA - Karlovy Vary
2023
Last
Minute

Hotel VILLA SMETANA - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Lázeňský hotel SMETANA - VYŠEHRAD sídlí ve vile z 20. let v klidné části města plné zeleně. Jen 10 - 15 minut chůze od lázeňského centra.

• BLÍZKO CENTRA • VLASTNÍ BALNEO PROVOZ •

polopenze

H2764R23

od 1 703 Kč / noc LAST MINUTE 20%
10,0 Detail