PYRAMIDA - Františkovy Lázně - Česká republika - Západní Čechy

Lázeňský hotel PYRAMIDA - Františkovy Lázně (H2681R23)

Česká republika > Západní Čechy
Strava polopenze
BEZLEPKOVÁ strava
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Balkon
Pobyt se zvířetem povolen: 390 Kč/den
Internet: Wi-Fi v hale
Výtah
Restaurace v objektu
Kavárna
Sauna:
Golf: v místě
Krytý bazén: v hotelu
Autobusová zastávka: 100 m
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Františkovy Lázně

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Františkovy Lázně

Významné lázeňské město založené v roce 1793 se nachází na západě České republiky. Ucho­vala se zde neopakovatelná atmosféra počátku 20. století, která se odráží v éře neoklasicismu. Díky tomu je město právem považováno za jeden z nejmalebnějších koutů země. Lázně se vyznačují mírným klimatem, typickým pro podhůří, výjimečně čistým ovzduším vzdáleným hluku a shonu velkých měst. Okolní parky jsou ideálním místem pro klidné procházky za zvuků hudby doléhající z kolonád. To vše umocňuje blahodárný účinek minerálních pramenů, jež sem přivádějí množství turistů, kteří chtějí zlepšit své zdraví.

Můžete navštívit:

Ostroh - Původně středověká románská pevnost, později přestavěná na venkovskou renesanční rezidenci. Zájemci se mohou v zámku seznámit se sbírkou nábytku z 19. století a také navštívit muzeum věnované historii života na venkově v chebském regio­nu na počátku 19. století.

Národní přírodní rezervace Soos – nachází se nedaleko hranic s Německem a jedná se o rozlehlé rašeliniště a slatiniště na němž vyvěrají minerální prameny a oxid uhličitý v podobě bahenních sopek, což je v Evropě unikátem.

Komorní Hůrka – je nejmladší sopka na území České republiky. Sopka vznikla na dně již vysychajícího slaného jezera. Vrchol sopky dosahuje výšky 503 m. n. m. naposledy byla sopka činná před milióny let.

Hodnocení hotelu (13 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

PYRAMIDA - Františkovy Lázně (H2681R23)

Pavel Šťástka 24.11.2023

Hotel zánovní a vše funkční. Byla tam trochu zima. Jídla sice relativně dostatek, ale malý výběr a nic extra kuchyně. Byli jsme sice v nejexponovanějším týdnu ve svátek, ale celkově nic moc. Personál byl ochotný a příjemný. Procedury také pouze základní. V hotelu není restaurace kde by si člověk večer sedl a dal si v klidu něco k pití, pouze kavárna s omezenou otvírací dobou. Za ty peníze celkově nic moc, mám s čím srovnávat, objeli jsme toho již více...
Jinak Fr. Lázně a okolí na procházku výborné, kavárny ve městě super...jen hotel Pyramida nelze doporučit...

Děkujeme za hodnocení pobytu. Níže přikládáme vyjádření vedení hotelu Pyramida:

Ohledně kuchyně : večeře jsou formou švédských stolů a
skládají se ze  z polévky, 4 hlavních chodů + přílohy, 3 druhy
salátů, studené kuchyně (salámový a sýrový talíř) , ovoce a moučníků.Klienti měli balíček KING SPA který má v ceně 4 procedury : klasickou masáž zad, fango zábal, airsol a perličkovou koupel.Co se týče ohledně našeho výběru procedur, který je k dostání v ceníku procedur se skládá ze 42 procedur. Což mi nepřijde jako základní výběr procedur. Ovšem klient již dopředu ví jaké procedury si s balíčkem objednává.Hotel disponuje restaurací a panoramatickou střešní kavárnou. V restauraci mají hosté snídaně a večeře popř. i obědy (restaurace je otevřena do 21 h)Střešní kavárna je otevřena každý den od 13:00 – 21 hodin (Středa a sobota do 22:00 hodin)

Každopádně klientům děkujeme za názor a ohodnocení našeho hotelu.

I když jsme nenaplnili očekávání hostů, tak doufám, že někdy v budoucnu nás opět někdy navštíví a jejich návštěva bude o to příjemnější.

4 Hodnocení

PYRAMIDA - Františkovy Lázně (H2681R23)

Ludmila Formanová 29.9.2023

ubytování, procedury, jídlo bylo na úrovni

10 Hodnocení

PYRAMIDA - Františkovy Lázně (H2681R22)

Miroslava 11.7.2022

Super

10 Hodnocení

PYRAMIDA - Františkovy Lázně (H2681R21)

Jarošová 21.11.2021

S pobytem jsem byla spokojená,ubytování standartní.,žádný luxus ale všude čisto,personál ochotný a milý.Stravování vynikající v dostatečném
množství.Co mé ale opravdu vadilo -všudypřítomná némčina.Přeci jsme v Čechách.Prakticky všechny letáčky a upoutávky na zajímavá místa v okolí v němčině.Nápisy a označení v hotelu třemi jazyky vpořádku.Proč čeština až na posledním místě? Některé nápisy jen v němčině.Chápu,že mezi klienty je hodné turistů z Německa,ale....Další mínus ,z mého pohledu, byl při použití sauny. Relaxační místnost umístěná hned vedle strojovny bazénu.
A to jsem si přijela odpočinout od hluku,který denně slyším 8 hod.v práci.
Město i okolí moc pěkné,prakticky denně jsme byly na nějakém výletě.Hodně jsme chodily,občas se i popovezly autem,takže blízké i trochu
vzdálenější okolí jsme stihly prozkoumat.Celkový dojem z celého pobytu je příjemný.


.

9 Hodnocení

PYRAMIDA - Františkovy Lázně (H2681R21)

Kubalec 18.11.2021

S pobytem jsme byli moc spokojeni. Děkujeme. Byla to super nabídka a super pobyt. Svoje stanovisko - recenzi - jsem již zveřejnil na stránkávh hotelu Pyramida.
S pozdravem
ing.Kubalec

10 Hodnocení

PYRAMIDA - Františkovy Lázně (H2681R21)

PEtr Hron 18.9.2021

Byli jsme spokojeni s hotelem,kvalitou a množstvím stravy a k večeři byl výběr ze 4 druhů.Ubytováni jsme byli sice v přístavku,ale pokoj byl útulný,pěkný a s balkonem.Absolvovali jsme výlet do Chebu a plno procházek po parcích k jednotlivým pramenům.Příjemné byly také léčebné procedury poskytované přímo v hotelu.Využili jsme také bazén v hotelu.

10 Hodnocení

PYRAMIDA - Františkovy Lázně (H2681R21)

Dyntera T. 19.8.2021

Kvalita služeb v hotelu Pyramida byla na vysoké úrovni. S pobytem spojený balíček procedur rovněž absolvován s naprostou spokojeností. Měli jsme k pobytu objednánu polopenzi. Snídaně pestré, bohaté na ovoce, sýry - super. Večeře, výběr z dvou jídel. Vždy jsme si bez problémů vybrali. Ve spojení s hezkým počasím dovolenou v tomto hotelu i se společností Atis doporučuji :-)

10 Hodnocení

PYRAMIDA - Františkovy Lázně (H2681R19)

08.11.2019

Jídlo výborné, služby hotelu na úrovni (např. hrazení taxi z nádraží), ochotný personál, příjemné prostředí v hotelu i na pokoji, pěkné okolí vhodné k procházkám

9 Hodnocení

PYRAMIDA - Františkovy Lázně (H2681R18)

Petr Janatap 13.11.2018

Pobyt proběhl dle očekávání. Personál byl vstřícný. Stravování vynikající. Procedury a prostředí moc pěkné. Doporučujeme. Manželé Janatovi

10 Hodnocení

PYRAMIDA - Františkovy Lázně (H2681R18)

Blanka Čanigová 01.8.2018

Byli jsme spokojeni s ubytováním, stravováním i procedurami v hotelu. V okolí plno možností k výletům, určitě se do Františkových Lázní a okolí ještě někdy vrátíme.

10 Hodnocení

PYRAMIDA - Františkovy Lázně (H2681R18)

Ivana Kohlíčková 05.7.2018

Se službami v Hotelu Pyramida II - Františkovy Lázně, jsem byla spokojená jak s ubytováním, stravováním tak i s lázeňskými službami, vstřícným personálem a po konzultaci s paní doktorkou také s upravením procedur dle mých zdravotních potřeb. Ke spokojenému pobytu přispělo také krásné a klidné prostředí Františkových Lázní.

10 Hodnocení

PYRAMIDA - Františkovy Lázně (H2681R17)

Fidrmucová 17.8.2017

I za tak krátkou dobu pobytu musím napsat, že spokojenost byla na jedničku. Personál byl milý. Stravy mnoho a kvalitní. Ocenila jsem že bylo i ovoce a výborné saláty. Stihla jsem čtyři procedury. Výlet jsme si s manželem udělali sami k jezeru. Jenom mě v místních hospůdkách překvapila vyšší cena jídla a pití. Posílám tedy 5 ptáků.

10 Hodnocení

PYRAMIDA - Františkovy Lázně (H2681R17)

03.5.2017

Byla jsem se vším spokojená. Symonová

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

● ZDARMA BAZÉN a SAUNA

URČITĚ OCENÍTE

Proč Lázeňský hotel PYRAMIDA a GARNI HOTEL PYRAMIDA Františkovy Lázně:
- na okraji parku
- komplexní lázeňský program „vše pod jednou střechou“
- prosklená střešní kavárna
- vlastní Spa & Wellness s bazénem a saunou
- letní terasa
- 2x týdně živá hudba
- obora s daňky, muflony, pštrosy a pávem vedle hotelu
- parkování přímo u hotelu zdarma (garáže za poplatek)

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Lázeňský hotel PYRAMIDA leží přímo na okraji františkolázeňského parku v lesní krajině.

Pěší stezka od hotelu do centra Františkových Lázní trvá asi 15 minut příjemné procházky zdejší parkovou krajinou. V areálu se nachází minizoo, kde mohou hosté sledovat daňky, muflony a pštrosy ve společné přírodní oboře. V blízkosti rozhledna Salingburg. Ideální místo pro strávení ideální rodinné dovolené.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

HLAVNÍ BUDOVA PYRAMIDA: restaurace, venkovní terasa, Wi-Fi v hotelové hale a na pokojích (zdarma), Spa&Balneo, bazén, finská sauna, půjčování kol/elektrokol, půjčování holí pro Nordic-Walking, prosklená střešní kavárna s krásným panoramatickým výhledem do okolí, úschovna kol zdarma, doprava výletním elektromobilem do centra města (dle počasí), taneční večery, transfer.
Hotel nabízí široký výběr procedur, např. různé druhy masáží, zábalů, kyslíková terapie, koupele a jiné.

Venkovní dětské hřiště (klouzačka, stolní tenis, multifunkční venkovní hřiště).


Spa & Wellness:
- vnitřní vyhřívaný bazén s protiproudem (rozměr 6,5 x 9 m, 30°C)
- finská sauna
- bio sauna s vůní vybraných bylinek
- sprchový kout s ledovou sprchou
- odpočinková zóna
- letní terasa (otevřena dle počasí)

Jako certifikované Nestátní zařízení lázeňské péče hotel používá k léčbě místní přírodní léčivé zdroje na základě povolení Ministerstva zdravotnictví ČR:
• minerální vodu – pro uhličité koupele používáme minerální pramen Štěpánka
• slatinu z místních ložisek – pro zábaly
• léčebný plyn – pro uvolnění svalů, zmírnění bolesti a ke zlepšení výživy tkání

Hotelové procedury:
BAŇKOVÁNÍ, INDICKÁ MASÁŽ HLAVY, RELAXAČNÍ MASÁŽ OBLIČEJE, PEELINGOVÁ TĚLOVÁ MASÁŽ, MASÁŽ – SHIATSU, HOT STONE MASÁŽ, TAI-ČI

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje KOMFORT, některé s možností přistýlky: Spr.+WC, SAT/LCD TV, minibar/lednice, telefon, sejf, fén, Wi-Fi internet, některé pokoje s balkonem (jako nezávazné přání klienta, CK negarantuje).
1 - lůžkové pokoje na ověření.

Upřesnění k pokojům s balkonem:
Pokoje s balkonem jsou v přístavbě, která navazuje na hl. budovu, nejsou v dosahu výtahu. Pokoje bez balkonu jsou v hl. budově v dosahu výtahu. (požadavek na typ pokoje lze uvést do přihlášky jako nezávazné přání).

Pokoje s přistýlkou nebo apartmá (2 místnosti, bez balkonu) na ověření.

CELKOVÁ KAPACITA

62 pokojů

FORMA STRAVY

Polopenze. Možnost dokoupení obědů (výběr ze 2 menu) na místě.

Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

POBYT S DĚTMI

Až 2 děti do 5,99 let bez lůžka se snídaní ZDARMA!
Dětská postýlka k zapůjčení zdarma.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 5% za včasný nákup 60 a více dní před nástupem na pobyt platí v termínech 3.1. - 20.12.2023

UPOZORNĚNÍ

OBECNÉ KONTRAINDIKACE LÁZEŇSKÉ LÉČBY
- Infekční nemoci přenosné z člověka na člověka a bacilonosičství zejména břišního typu a paratyfu. Je-li některá nemoc, indikovaná pro lázeňskou péči, sdružena s TBC dýchacího ústrojí nebo jinou formou TBC, může být lázeňská péče navržena a povolena jen po řádném ukončení léčby antituberkulotiky.
- Všechny nemoci v akutním stádiu. Klinické známky oběhového selhání, maligní arytmie.
- Stavy po hluboké trombóze do 3 měsíců po odeznění nemoci, stavy po povrchové tromboflebitidě do 6 týdnů po odeznění nemoci.
- Labilní diabetes mellitus /s výjimkou u dětí a dorostu/ a dekompensovaný diabetes mellitus.
- Často se opakující profuzní krvácení všeho druhu. Kachexie všeho druhu.
- Zhoubné nádory během léčby a po ní s klinicky zjistitelnými známkami pokračování nemoci.
- Epilepsie s výjimkou případů, u nichž v posledních 3 letech nedošlo k záchvatu a jejichž EEG záznam nemá epileptické grafoelementy. Přetrvávají-li v EEG záznamu patologické změny, může být lázeňská péče navržena jen na základě kladného vyjádření neurologa, který má pacienta v dispenzární péči. Pro indikační skupinu XXVI není epilepsie kontraindikací.
- Aktivní ataky nebo fáze psychóz a duševní poruchy s asociálními projevy nebo sníženou možností komunikace, transitorní stavy zmatenosti.
- Závislost na alkoholu, závislost na návykových látkách.
- Nemocní, odkázaní na pomoc druhé osoby při sebeobsluze /s výjimkou nevidomých/. Přijetí nemocného /zpravidla s průvodcem/ je popřípadě možné po předchozím dojednání s vedoucím lékařem lázeňské léčebny.
- Inkontinence moče a stolice, enuresis nocturna.
- Kouření u dorostu a u nemocných s indikacemi skupiny II, V a VI.
- Těhotenství.
- Nehojící se kožní defekty jakéhokoliv původu
- Hypertenze na 16 kPa diastolického tlaku /-120 mm Hg/.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

hotelový bazén (6,5 x 9 m).
Dále ve městě: AQUAFORUM (3 km) - svět vody a relaxace ve Františkových Lázních nabízí jedinečnou možnost odpočinku a uvolnění. Nechte se unášet neopakovatelným prostředím a načerpejte pohodu těla, mysli i duše - 1500 m2 vodní plochy * 4 vnitřní a 3 venkovní bazény s vodními atrakcemi * tobogán a vodní skluzavky * wellness * vodní jeskyně * venkovní a vnitřní snack-bar * restaurant.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

JAK UŠETŘIT V LÁZNÍCH ? (klikněte)

KARLOVY VARY REGION CARD šetří Váš čas i peníze!
- karta plná slev a výhod na nejatraktivnější místa v okrese Karlovy Vary.
Vyberete si z 80+ míst a atrakcí
kultura, památky, muzea a expozice, turistické zajímavosti, tradiční výroba, lázně a bazény, gastronomie, služby, sport
Městská doprava ZDARMA
autobusem, trolejbusem nebo lanovkou pak objevujete zajímavosti Karlovarského kraje


Více informací ZDE

Karlovy Vary Card lze zakoupit v turistických a informačních městských centrech.

Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Rozhledna Salinburg (vzdálenost 160 m), 450 m. n. m., 52 schodů
Malá vyhlídka, která svým vzhledem napodobuje zříceninu. Do roku 1906 město nemělo žádnou vlastí historickou památku, a tak se a radní a místo spolek rozhodli, že si postaví vlastní hrad, který měl sloužit jako rozhledna.
Provozní doba (bez záruky): neomezeně
Vstupné (bez záruky): zdarma

Bismarckova rozhledna na Zelené hoře (vzdálenost 10,5 km), 637 m. n. m., 72 schodů
Osmnáctimetrová vyhlídka, ze které máte výhled na Chebsko, Smrčiny, Krušné hory, Slavkovský les, část Šumavy a vodní nádrž Skalka. Před kamennou rozhlednou zde dříve stála dřevěná vyhlídka, poté zde byly vykáceny stromy kvůli výhledu.
Provozní doba (bez záruky): neomezeně
Vstupné (bez záruky): zdarma


KULTURNĚ HISTORICKÉ PAMÁTKY
- historické centrum Františkových Lázní (vzdálenost 2,5 km),
- centrum Chebu a Špalíček (vzdálenost 7 km)
- Hrad Vildštejn, Hrad Seeberg (10 km)

PŘÍRODNÍ ATRAKTIVITY
- národní přírodní rezervace SOOS (8,3 km)
- rybník Amerika a minizoo (2,9 km)

AKTIVITY:
- Cyklostezka Ohře (délka 24 km) - více info ZDE
- Golf resort Františkovy Lázně (Házlov) (12,4 km)
- minigolf Františkovy Lázně (3,6 km),
- tenisový klub Františkovy Lázně (2,5 km)
- KARTARENA Cheb - motokárový okruh / (10 km)
- Lanové centrum Trinity Cheb - (4,3 km)
- Muzeum iluzí FATAMORGANA Františkovy Lázně - (3,4 km)
- Úniková hra Sanatorium: Tajemství doktora Schwartze - (3,4 km)
- Paintballové hřiště Střížov - (700 m)

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14:00 do 18:00 hod a večeří od 17:30 do 19:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

50- Kč/ den/ osoba starší 18 let (vyjma držitelů průkazu TTP)

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

390 Kč/ den - pouze malá rasa

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

zdarma (střežené kamerovým systémem),
garáž za poplatek cca 130,- Kč/den

DALŠÍ SLUŽBY

Informace o přijímání platebních karet (bez záruky):
Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Visa Electron, Eurocard.

PŘÍJEZD VLAKEM

Ve Františkových Lázních a v Chebu se nachází vlakové nádraží. Hotel poskytuje hostům možnost transferu z nádraží za poplatek.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem z Chebu do zastávky Františkovy Lázně, Slatina-Závod (100 m od hotelu) popř. hotel poskytuje hostům možnost transferu z autobusového nádraží za poplatek.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

od Karlových Varů po R6 , exit 169 Střížov, ve Střížově odbočit vpravo směr rozhledna Salinburg.
GPS: 50°6'34.283"N, 12°21'35.704"E

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

DIANA - Františkovy Lázně
2023

Hotel DIANA - Františkovy Lázně

Česká republika Západní Čechy

Spa hotel Diana se nachází 300 metrů od centra Františkových Lázní (10 - 15 min. chůze od léčebných pramenů). Všechny hotelové pokoje a apartmány ...

• VENKOVNÍ VYHŘÍVANÝ BAZÉN
• ZPROSTŘEDKOVÁNÍ LOVU ZVĚŘE

plná penze

H3091R23

od 2 080 Kč / noc
- Detail
GOETHE - Františkovy Lázně
2023

Hotel GOETHE - Františkovy Lázně

Česká republika Západní Čechy

Spa & Medical Hotel Goethe *** se nachází na nejstarší lázeňské třídě v centru.Františkovy Lázně jsou vyhledávány především pro své přírodní léčivé ...

• SLEVA 15% za vč. nákup 30 a více dní před nástupem na pobyt (Léčebné balíčky)

polopenze

H3127R23

od 1 070 Kč / noc
- Detail
GOETHE - Františkovy Lázně
2024

Hotel GOETHE - Františkovy Lázně

Česká republika Západní Čechy

Spa & Medical Hotel Goethe *** se nachází na nejstarší lázeňské třídě v centru.Františkovy Lázně jsou vyhledávány především pro své přírodní léčivé ...

• Jeden z prvních tradičních lázeňských hotelů v centru Františkových Lázní

polopenze

H3127R24

od 1 070 Kč / noc
- Detail
PRAHA - Františkovy Lázně
2024

PRAHA - Františkovy Lázně

Česká republika Západní Čechy

Spa & Kur Hotel Praha*** je situován v centru Františkových Lázní, naproti Hornímu parku a Divadlu Boženy Němcové, jen pár kroků od lázeňského dění ...

• VÁNOCE A SILVESTR 2023 VE FRANTIŠKOVÝCH LÁZNÍCH

plná penze

H2334R24 - svatky

od 2 909 Kč / noc
9,2 Detail
PRAHA - Františkovy Lázně
2024
Last
Minute

PRAHA - Františkovy Lázně

Česká republika Západní Čechy

Spa & Kur Hotel Praha*** je situován v centru Františkových Lázní, naproti Hornímu parku a Divadlu Boženy Němcové, jen pár kroků od lázeňského dění ...

• ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU S PROTIPROUDEM

polopenze

H2334R24

od 1 422 Kč / noc LAST MINUTE 10%
9,2 Detail
PYRAMIDA - Františkovy Lázně
2024

Lázeňský hotel PYRAMIDA - Františkovy Lázně

Česká republika Západní Čechy

Lázeňský hotel PYRAMIDA leží přímo na okraji františkolázeňského parku v lesní krajině. Pěší stezka od hotelu do centra Františkových Lázní trvá asi ...

● ZDARMA BAZÉN a SAUNA

polopenze

H2681R24

od 1 996 Kč / noc
9,4 Detail
REZA - Františkovy Lázně
2023

Hotel REZA - Františkovy Lázně

Česká republika Západní Čechy

Hotel se nachází v centru světově proslulých Františkových Lázních s výhledem do městského parku, vzdálený cca 250 m od lázeňské ...

VENKOVNÍ VYHŘÍVANÝ BAZÉN

polopenze

H2817R23

od 1 841 Kč / noc
- Detail
SAVOY - Františkovy Lázně
2023

Hotel SAVOY - Františkovy Lázně

Česká republika Západní Čechy

Savoy Spa & Medical Hotel **** se nachází v centru lázní.Františkovy Lázně jsou vyhledávány především pro své přírodní léčivé zdroje, které zde mají ...

• SLEVA 15% za vč. nákup 30 a více dní před nástupem na pobyt (Léčebné balíčky)

polopenze

H3126R23

od 1 070 Kč / noc
7,0 Detail
SAVOY - Františkovy Lázně
2024

Hotel SAVOY - Františkovy Lázně

Česká republika Západní Čechy

Savoy Spa & Medical Hotel **** se nachází v centru lázní.Františkovy Lázně jsou vyhledávány především pro své přírodní léčivé zdroje, které zde mají ...

• V CENTRU LÁZNÍ

polopenze

H3126R24

od 1 070 Kč / noc
7,0 Detail
Spa & Kur Hotel PRAHA - Františkovy Lázně
2023

Spa & Kur Hotel PRAHA - Františkovy Lázně

Česká republika Západní Čechy

Spa & Kur Hotel Praha*** je situován v centru Františkových Lázní, naproti Hornímu parku a Divadlu Boženy Němcové, jen pár kroků od lázeňského dění ...

• ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU S PROTIPROUDEM

polopenze

H2334R23

od 1 385 Kč / noc LAST MINUTE 20%
9,2 Detail