HARVEY - Františkovy Lázně - Česká republika - Západní Čechy

Spa & Kur Hotel HARVEY - Františkovy Lázně (H2793R23)

Česká republika > Západní Čechy
Strava polopenze
BEZLEPKOVÁ strava
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet: Wi-Fi v hotelu
Výtah
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna: v hotelu
Whirlpool
Parkoviště
Půjčovna kol: v hotelu
Krytý bazén: v hotelu
Aquapark: 1,2 km
Železniční stanice: 1,1 km
Autobusová zastávka: 400 m
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Františkovy Lázně

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Františkovy Lázně

Významné lázeňské město založené v roce 1793 se nachází na západě České republiky. Ucho­vala se zde neopakovatelná atmosféra počátku 20. století, která se odráží v éře neoklasicismu. Díky tomu je město právem považováno za jeden z nejmalebnějších koutů země. Lázně se vyznačují mírným klimatem, typickým pro podhůří, výjimečně čistým ovzduším vzdáleným hluku a shonu velkých měst. Okolní parky jsou ideálním místem pro klidné procházky za zvuků hudby doléhající z kolonád. To vše umocňuje blahodárný účinek minerálních pramenů, jež sem přivádějí množství turistů, kteří chtějí zlepšit své zdraví.

Můžete navštívit:

Ostroh - Původně středověká románská pevnost, později přestavěná na venkovskou renesanční rezidenci. Zájemci se mohou v zámku seznámit se sbírkou nábytku z 19. století a také navštívit muzeum věnované historii života na venkově v chebském regio­nu na počátku 19. století.

Národní přírodní rezervace Soos – nachází se nedaleko hranic s Německem a jedná se o rozlehlé rašeliniště a slatiniště na němž vyvěrají minerální prameny a oxid uhličitý v podobě bahenních sopek, což je v Evropě unikátem.

Komorní Hůrka – je nejmladší sopka na území České republiky. Sopka vznikla na dně již vysychajícího slaného jezera. Vrchol sopky dosahuje výšky 503 m. n. m. naposledy byla sopka činná před milióny let.

Hodnocení hotelu (10 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovému to hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení ohodnocuje klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby). Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

HARVEY - Františkovy Lázně (H2793R21)

Ulčová 05.11.2021

vše v pořádku, jsem spokojena

10 Hodnocení

HARVEY - Františkovy Lázně (H2793R20)

I.Dvořáčková 01.8.2020

Dobrý den,
byla jsem velmi spokojena,splnilo se moje očekávání.Ráda si pobyt zopakuji.Využívám možnosti se s Vámi spojit,mohla bych někde žádat příspěvek
na ten týdenní v lázních?Děkuji za zprávu,I.D.

10 Hodnocení

HARVEY - Františkovy Lázně (H2793R19)

Jan Hovad, Pardubice 09.7.2019

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, kvalita stravování i ubytování špičková.Okolí nabízelo velkou možnost výletů.Jan

10 Hodnocení

HARVEY - Františkovy Lázně (H2793R19)

Martin Sikora 13.5.2019

Hotel je krásný, čistý, má prostorné pokoje. Personál je úslušný, vstřícný. Strava chutná. Bazén by mohl být trochu větší. Jinak nemám, co bych vytkl. Příjemný pobyt.

10 Hodnocení

HARVEY - Františkovy Lázně (H2793R19)

Zdeněk Racek 05.4.2019

Ubytování - tedy zařízení pokoje i služby s tím spojené byly zcela bezchybné. Personál v recepci, v restauraci i zdravotní sestřičky byla milé, vstřícné a jejich služby byly na špičkové úrovni. Celé zařízení hotelu, včetně parkování nám stoprocentně vyhovovalo a proti nelze vůbec nic namítnout.
Rádi a určitě se do tohoto hotelu vrátíme a můžeme ho doporučit všem.
S pozdravem Z. Racek s partnerkou

10 Hodnocení

HARVEY - Františkovy Lázně (H2793R18)

Honza 31.10.2018

Hotel-nedaleko centra v klidné části,
-pěkný, vybaven vším co je třeba k pobytu,
-obětavý a příjemný personál,
-dobrý výběr procedur+bazén,sauna,pára,
-snídaně luxusní,oběd skromnější(bez příloh) a večeře už s bufetem.
Velmi dobré vlakové spojení po okolí- Aš,CHeb,Marianské Lázně,Karlovy vary, nebo něměcký Marktredwitz.
Rozlehlý lázeňský park a plno cest na procházky.
Dobré zázemí nejen pro cestování po okolí,ale i pro odpočinek či relaxaci.

10 Hodnocení

HARVEY - Františkovy Lázně (H2793R17)

Kučera Vlastimil 19.6.2017

Při pobytu v uvedeném hotelu jsme byli s manželkou velice spokojeni. Ubytování a veškeré služby perfektní. Příští rok si to chceme zopakovat, ale na delší období, minimálně na týden.

10 Hodnocení

HARVEY - Františkovy Lázně (H2793R17)

josef b. kraus 04.5.2017

Mám velmi jednoduché hodnocení - všechno bylo super, tedy dávám HARVEyi plných 5 (slovy pět) p t á k ů, a to na zemi i ve vzduchu - díky !

10 Hodnocení

HARVEY - Františkovy Lázně (H2793R16)

Jana Kosinová a Jan Houska 10.11.2016

Dobrý den,

náš pobyt ve Františkových Lázních byl opravdu super.
Byli jsme spokojeni s ubytováním, stravováním, procedurami.
Rádi se do hotelu Harvey vrátíme.
Jsme senioři, krátké výlety jsme si plánovali sami.
Děkujeme Atisu za všechny pobyty, které jsme díky vaší cestovní kanceláři mohli uskutečnit.

10 Hodnocení

HARVEY - Františkovy Lázně (H2793R16)

Lesákovi,Kroměříž 04.11.2016

S pobytem jsme byli velmi spokojeni,jak s ubytováním tak se stravováním. Vysoce hodnotíme wellness procedury - vstřícný a ochotný personál. Pouze při příjezdu jsme byli velmi nemile překvapeni při sdělení na recepci,že náš pobyt byl zrušen (nikdo nevěděl,kdo ho zrušil).Byli jsme velmi znepokojeni a náš pobyt tedy nezačal pi velmi dlouhé cestě tak,jak jsme si představovali,totéž se opakovalo v jídelně. Nakonec se naštěstí pro nás vše vyřešilo,i když se nám nikdo za to neomluvil,což jsme očekávali,a celý pobyt již proběhl k plné spokojenosti.Pobyt bychom si klidně zopakovali,nemáme mu co vytknout - krásné prostředí, možnost výletů.

Vážení zákazníci, prověřovali jsme informace ohledně Vaší stornované rezervace. Vaše rezervace byla zrušena recepční omylem z důvodu shodného příjemní. Hosté se stejným příjmením byli stornování omylem. Na omyl se přišlo až v době příjezdu, i když hotel kontroluje a prohlíží rezervace předem. Velice se omlouváme, bylo to opravdu jen nedorozumění, shoda jmen.


10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

ZDARMA VSTUP DO HOTELOVÉHO WELLNESS (bazén, sauna, pára a fitness)

URČITĚ OCENÍTE

Proč Spa & Kur Hotel HARVEY Františkovy Lázně:
- poloha v klidném a tichém prostředí u centrálního lesoparku
- prvotřídní servis čtyřhvězdičkového hotelu
- v hotelu vlastní minerální pramen

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Spa & Kur Hotel Harvey**** leží v klidném a tichém prostředí u centrálního lesoparku, přitom jen pár kroků od lázeňského centra Františkových Lázní. Františkovy Lázně jsou malé lázeňské město ležící v Karlovarském kraji v okrese Cheb v nadmořské výšce 442 m. a zachovaly si dodnes ráz lázeňského města z přelomu 19. a 20. století. Cesty kamkoli vedou upravenými parky a všude Vás provází klid a pohoda. Výhodná poloha blízko hranic dělá z Františkových Lázní nejen léčebně, ale i turisticky velice přitažlivé místo.

Spa & Kur Hotel Harvey je místem, které právem budí pozornost. V decentním prostředí citlivě zrekonstruované neoklasické budovy na Vás čeká prvotřídní servis čtyřhvězdičkového hotelu, léčebné, spa a wellness programy pod vedením profesionálních terapeutů a lékařů, gastronomické zážitky a vše, co neodmyslitelně patří k nezapomenutelným chvílím Vaší fyzické i duševní relaxace.

Léčivé účinky františkolázeňských pramenů jsou známy od 15. století. Město bylo založeno v roce 1793 císařem Františkem I. jako první slatinné lázně na světě. Vodu z pramenů používali nejen místní obyvatelé - byla prodávána i po celém Německu. Je doloženo, že v roce 1700 v Německu prodej františkolázeňské vody převýšil objem vody pocházející ze všech německých lázní.

Ve Františkových Lázních se léčí nemoci srdce a krevního oběhu, onemocnění pohybového ústrojí a gynekologická onemocnění včetně neplodnosti. Léčba přírodními zdroji zahrnuje slatinné koupele, slatinné zábaly, plynové uhličité koupele, plynové injekce a uhličité koupele.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar, konferenční prostory, výtah, Wi-Fi internet,
WELLNESS & BEAUTY služby: bazén s vířivkou a masážními tryskami, parní lázeň, sauna, kadeřnictví, fitness, wellness bar s nabídkou nápojů, kosmetika, manikúra, pedikúra

BALNEO procedury: lékařská konzultace, klasické, reflexní a podvodní masáže, uhličité, vířivé, perličkové a přísadové koupele; slatinné, fango a parafínové zábaly; magnetoterapie, elektroléčba, fyzioterapie; skupinový léčebný tělocvik v bazénu nebo s terapeutem; manuální a přístrojová lymfodrenáž; masáž lávovými kameny; reflexní masáž plosky nohou
oxygenoterapie, uhličité obálky; aromamasáže; medové a čokoládové masáže; plynové a vitamínové injekce, inhalace

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje STANDARD, sprcha nebo vana +WC, SAT/TV, Wi-Fi, telefon, fén, bezpečnostní schránka, žehlící set, set na přípravu kávy a čaje, minibar, župan.

Některé pokoje s balkonem (za příplatek 90,- Kč / os. / noc) - nutné dopředu ověřit, platba v CK.
1 - lůžkové pokoje na ověření.

CELKOVÁ KAPACITA

107 pokojů

FORMA STRAVY

Polopenze.

Bezlepková, bezlaktózová a vegetariánská dieta za příplatek 140,-Kč / os. / den - požadavek na dietu je nutné dopředu nahlásit a poplatek se platí na místě.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA!

UPOZORNĚNÍ

KONTRAINDIKACE:
- Infekční nemoci přenosné z člověka na člověka
- Všechny nemoci v akutním stádiu
- Klinické známky oběhového selhání, maligní arytmie a nekompenzovaná hypertenze
- Stavy po hluboké trombóze do 3 měsíců po odeznění nemoci, stavy po povrchové tromboflebitidě do 6 týdnů po odeznění nemoci
- Labilní a dekompensovaný diabetes mellitus
- Často se opakující profuzní krvácení všeho druhu
- Kachexie a zhoubné nádory během léčby a po ní s klinicky zjistitelnými známkami pokračování nemoci
- Aktivní ataky nebo fáze psychóz, duševní poruchy s asociálními projevy a nekompensovaná epilepsie
- Závislost na alkoholu, závislost na návykových látkách
-Nemocní, odkázaní na pomoc druhé osoby - přijetí nemocného s průvodcem je možné po předchozím dojednání
- Inkontinence moče a stolice, enuresis nocturna
- Nehojící se kožní defekty jakéhokoliv původu
- Kontraindikací je i těhotenství

MOŽNOST KOUPÁNÍ

hotelový vnitřní bazén s vířivkou a masážními tryskami.
Dále ve městě: AQUAFORUM (1,2 km) - svět vody a relaxace ve Františkových Lázních nabízí jedinečnou možnost odpočinku a uvolnění. Nechte se unášet neopakovatelným prostředím a načerpejte pohodu těla, mysli i duše - 1500 m2 vodní plochy * 4 vnitřní a 3 venkovní bazény s vodními atrakcemi * tobogán a vodní skluzavky * wellness * vodní jeskyně * venkovní a vnitřní snack-bar * restaurant.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 14.00 - 18.00 hod a večeří od 17.30 do 19.30 hod v den příjezdu.

Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

Celý hotel je nekuřácký.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

50 Kč / osoba / noc

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

Nepovolen.

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

1 - 5 nocí - cena 200 Kč/noc
6 - 13 nocí - cena 150 Kč/noc
14 a více nocí - cena 100 Kč/noc

ZTP - cena 100 Kč/noc, bez ohledu na počet nocí

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka zdarma (pro děti do 1,99 let).
K dispozici 4 dětské postýlky.

Informace o přijímání platebních karet (bez záruky):
Hotel / penzion / přijímá tyto platební karty: VISA, Maestro, Master Card, Citi Bank

PŘÍJEZD VLAKEM

vlakem do Františkových Lázní - zastávka Františkovy Lázně (1,1 km). Hotel leží za městskými sady, v blízkosti Labutího jezírka

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

autobusem do Františkových Lázní - zastávka Městské sady (400 m). Z Prahy jezdí přímé spoje.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

směrem od Chebu přes Střížov, Slatinu, ve Fr. Lázních po Máchově ulici, u lázeňského domu Tři lilie odbočit vlevo na ulici Dlouhou, hotel leží na konci ulice. Parkování u hotelu.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

DIANA - Františkovy Lázně
2023

Hotel DIANA - Františkovy Lázně

Česká republika Západní Čechy

Spa hotel Diana se nachází 300 metrů od centra Františkových Lázní (10 - 15 min. chůze od léčebných pramenů). Všechny hotelové pokoje a apartmány ...

• VENKOVNÍ VYHŘÍVANÝ BAZÉN
• ZPROSTŘEDKOVÁNÍ LOVU ZVĚŘE

plná penze

H3091R23

od 2 080 Kč / noc
- Detail
PRAHA - Františkovy Lázně
2023

Spa & Kur Hotel PRAHA - Františkovy Lázně

Česká republika Západní Čechy

Spa & Kur Hotel Praha*** je situován v centru Františkových Lázní, naproti Hornímu parku a Divadlu Boženy Němcové, jen pár kroků od lázeňského dění ...

• ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU S PROTIPROUDEM

polopenze

H2334R23

od 1 732 Kč / noc
9,3 Detail
PYRAMIDA - Františkovy Lázně
2023

Lázeňský hotel PYRAMIDA - Františkovy Lázně

Česká republika Západní Čechy

lázeňský hotel PYRAMIDA leží přímo na okraji františkolázeňského parku v lesní krajině. GARNI HOTEL PYRAMIDA je vzdálen asi 20 metrů od hlavní budovy ...

● ZDARMA BAZÉN a SAUNA

polopenze

H2681R23

od 1 678 Kč / noc
9,8 Detail
REZA - Františkovy Lázně
2023

Hotel REZA - Františkovy Lázně

Česká republika Západní Čechy

Hotel se nachází v centru světově proslulých Františkových Lázních s výhledem do městského parku, vzdálený cca 250 m od lázeňské ...

VENKOVNÍ VYHŘÍVANÝ BAZÉN

polopenze

H2817R23

od 1 841 Kč / noc
- Detail