PARKHOTEL KAŠPERSKÉ HORY - Kašperské Hory - Česká republika - Šumava

Hotel PARKHOTEL KAŠPERSKÉ HORY - Kašperské Hory (H0982R24)

Česká republika > Šumava
Strava polopenze
DOVOLENÁ BEZ DĚTÍ
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet: Wi-Fi
Krytý bazén v objektu
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna: v hotelu
Parkoviště
Lyžárna
Tenisový kurt: v hotelu
Krytý bazén: 17 km
Doporučená doprava autem
Autobusová zastávka: 200 m
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Kašperské Hory

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Kašperské Hory jsou město v okrese Klatovy, kraj Plzeňský. Část Kašperských Hor zasahuje do CHKO Šumava, jižně až jihovýchodně od města se nachází přírodní rezervace Nebe a Amálino údolí. Žije zde přibližně 1 400 obyvatel.

V Kašperských Horách doporučujeme navštívit:

Hrad Kašperk - prohlídky zaměřené na každodenní život na hradě i speciální prohlídky pro děti

Pramen vzkříšení - voda z pramenu byla vždy považována za léčivou

Netopýří stezka - 1,5 km dlouhá vycházková trasa z náměstí v Kašperských Horách stromovou alejí až ke kostelu sv. Mikuláše

Expozice historických motocyklů - jedná se o největší expozici historických motocyklů v České republice. Některé vystavené exponáty jsou světové unikáty, dochované v jediném kuse, jiné jsou jediné dochované exempláře v Česku.

Možnosti koupání v okolí Kašperských Hor:

Koupaliště Sušice (17 km) - velký bazén s oddělenou částí pro plavce a částí relaxační, dětské brouzdaliště, skluzavka, vodní hřiby, hřiště pro míčové sporty, dětské hřiště, aquafitness a občerstvení

Městské koupaliště Vimperk (27 km) - tři bazény, plavecký bazén je dlouhý 20 metrů a má tři dráhy, dětské brouzdaliště, vodní chrliče, divoká řeka, vodní hřiby, protiproud, perličky, plážový volejbal a občerstvení

Koupaliště Kolinec (28 km) - velký a malý bazén, dětské brouzdaliště, lezecká stěna, hřiště na pétanque a fotbal, dětské hřiště a tenisový kurt

Krytý plavecký areál Klatovy (53 km) - plavecký, relaxační a dětský bazén, tobogan, zážitková jeskyně, divoká řeka, protiproud, perličková lůžka, vířivka, chrliče, saunové centrum s parní kabinou, infrakabinou a finskou saunou

Tipy na výlet v okolí Kašperských Hor:

Dračí skály u Rejštejna (3 km) - jedná se o skalní útvar se zajímavě tvarovanými skalními útesy, které se zvedají vysoko nad silnicí i řekou. Nad skalními útesy se nachází pamětní kříž, ke kterému chodili spisovatelé Karel Klostermann a Marie Malá.

Cikánská slať (23 km) - vrchovištní rašeliniště v nadmořské výšce 1103 m, porostem jsou smrky, kleč a rašeliníky

Rozhledna na vrcholu Pancíř (42 km) - krásné výhledy na Bavorsko, Velký Javor a Alpy

Černé jezero (44 km) - největší karové ledovcové jezero na Šumavě a zároveň i největší jezero v České republice

Hodnocení hotelu (11 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

PARKHOTEL KAŠPERSKÉ HORY - Kašperské Hory (H0982R23)

Milan 30.10.2023

Perfektní

9 Hodnocení

PARKHOTEL KAŠPERSKÉ HORY - Kašperské Hory (H0982R23)

Kroutilovi 20.7.2023

Není co vytknout, vše bylo perfektní. Stravování nadstandardní, personální vstřícný, služby profesionální. Maximální spokojenost a doporučení pro ostatní.

10 Hodnocení

PARKHOTEL KAŠPERSKÉ HORY - Kašperské Hory (H0982R22)

09.9.2022

10 Hodnocení

PARKHOTEL KAŠPERSKÉ HORY - Kašperské Hory (H0982R22)

08.7.2022

Byl jsem maximálně spokojen se vším. Prostě paráda. Rád si to zopakuji. J.Š

10 Hodnocení

PARKHOTEL KAŠPERSKÉ HORY - Kašperské Hory (H0982R21)

Lacina 06.7.2021

Maximální spokojenost, výborná strava, krásné ubytování a celkově velice příjemné prostory hotelu, ochotný personál, dobrá poloha hotelu jako výchozí bod pro výlety po Šumavě.

10 Hodnocení

PARKHOTEL KAŠPERSKÉ HORY - Kašperské Hory (H0982R20)

Věra Povolná 08.9.2020

Byli jsme moc spokojeni - ubytování, procedury, stravování. Všem vřele doporučuji!!!!
5 dní je málo na na naši krásnou Šumavu...

10 Hodnocení

PARKHOTEL KAŠPERSKÉ HORY - Kašperské Hory (H0982R20)

Květoslav Razím 17.8.2020

Z celým pobytem v hotelu jsem byl velmi spokojen. Výborná strava příjemný personál v hotelu i v lázních. Mohu každému vřele doporučit.

10 Hodnocení

PARKHOTEL KAŠPERSKÉ HORY - Kašperské Hory (H0982R20)

Ing. Marie Karhanová 28.7.2020

Příjezd - recepční usměvavá a ochotná. Strava výborná, obsluha ok. V lázních ochota, vstřícnost a vždy s úsměvem. Úklid bez připomínek. Jediná věc, kterou bych změnila je záchod umístěný téměř na podlaze (to jsem opravdu nikde ještě nezažila). Jinak celkově se nám zde velmi líbilo a příští rok pojedeme znovu.

10 Hodnocení

PARKHOTEL KAŠPERSKÉ HORY - Kašperské Hory (H0982R20)

Dluhoš 29.6.2020

Byli jsme spokojeni.
Děkuji

10 Hodnocení

PARKHOTEL KAŠPERSKÉ HORY - Kašperské Hory (H0982R20)

16.6.2020

Byli jsme spokojeni

10 Hodnocení

PARKHOTEL KAŠPERSKÉ HORY - Kašperské Hory (H0982R17)

Jana 21.8.2017

Hotel pěkný, čistý. Měli jsme jen snídaně - plně dostačující, další stravování nemohu hodnotit. Wellness příjemný, šumavské lázně určitě taky super. Kolem městečka plno turistických tras i cyklostezek. Pěkné autobusové spojení do turistických center Šumavy /Srní, Modrava atd./. U nás úplná spokojenost

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

● DOVOLENÁ BEZ DĚTÍ - GARANCE NERUŠENÉHO POBYTU

URČITĚ OCENÍTE

Proč Parkhotel Kašperské Hory Šumavské lázně:
- jediné lázně v České republice, které nabízí zcela unikátní skloubení lázeňství s přírodou, zemskou energií a historií.
- Šumavské bylinné lázně
- stylový hotel pro klidný a nerušený pobyt
- přijeďte a vydejte se po stopách zlatokopů k potokům a starým štolám...
- podívejte se na vysílání pořadu Kouzelné bylinky , které se natáčelo v Parkhotelu Kašperské Hory.

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Stylový Parkhotel Kašperské Hory stojící na místě bývalého pivovaru v Kašperských Horách, městečku, usazeném v malebné krajině panenské Šumavy. Díky pestré zlatokopecké a sklářské historii a jeho atraktivní poloze je dnes město žádaným turistickým cílem. Hotel s výhledem na hrad Kašperk a do šumavského údolí tak dnes láká turisty především krásným okolím a četnými možnostmi sportovně turistického vyžití.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, trezor, galerie, restaurace, snídaňová restaurace s letní terasou v hotelovém parku, konferenční salonek, finská sauna, relaxační bazén, relaxační místnost, balneo - centrum (perličkové koupele, bylinná pára, zábaly, masáže, kosmetika, apod.), hotelová přírodní jeskyně (speleoterapie), energetický a meditační hotelový park, hlídané parkoviště. K dispozici je tenisový kurt s umělým povrchem, možnost zapůjčení tenisových raket.

Technologicky moderní balneo provoz - ŠUMAVSKÉ BYLINNÉ LÁZNĚ, které nabízí Parkhotel od ledna 2013, je zcela orientován na bylinné procedury, včetně koupelí, bylinné páry, masáží a zábalů. Hluboké sklepení, skála, klenba Vás podvědomě vrací do 16. století. Veškeré lázeňské produkty jsou z čistého prostředí Šumavy. Z čerstvých bylin sbíraných na soukromých horských pastvinách jsou připravovány speciální směsi pro lázeňský provoz. Rovněž rašelina a jíly nesou značku s logem Šumava.

SPELEOTERAPIE - alternativní léčba pro pacienty zejména s onemocněním a vadou dýchací soustavy. Speleoterapie probíhá v hotelové jeskyni, která dříve sloužila jako sklad a chladírna sudů s pivem. Stálá konstantní teplota 13°C a 90% vlhkost vzduchu jsou pro tuto proceduru optimální. Pobyt v jeskyni na lehátkách umocňuje silné vyzařování zemské energie. Je proto také vhodný k rekonvalescenci po delších onemocněních a vyčerpání (syndrom vyhoření), harmonizuje Vaši osobnost.

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr. nebo vana + WC, SAT/TV, Wi-Fi, fén, župan, pantofle (zkosený strop).
b) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR, vana + WC, SAT/TV, Wi-Fi, fén, župan, pantofle (1 pokoj má zkosený strop). Tento typ pokoje na ověření.

Pokoje nemají balkony.

CELKOVÁ KAPACITA

40 pokojů + 1 apartmán

FORMA STRAVY

Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře tříchodová, výběr ze tří hlavních jídel.

Hotel neposkytuje bezlepkovou stravu.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Relaxační hotelový bazén a relaxační prostor před bazénem s příjemnou hudbou, zdobený nástěnnými malbami akademického mistra.
Koupaliště a Sportovní areál v Sušici (17 km) - v areálu plavecký bazén, zábavný bazén, vířivky, brouzdaliště, tobogán, posilovna, dvě tělocvičny (malý a velký zrcadlový sál), lezecká stěna a víceúčelová plocha.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

TIPY NA VÝLETY:
- Zoocentrum - Výběh s vlky
- Hrad Kašperk
- Vchynicko-tetovský plavební kanál
- Prášilské jezero
- rozhledna Poledník
- botanická zahrada a archeopark v Prášilech
- Tříjezerní slať
- pramen Vltavy
- Čeňkova pila
- Povydří
- obory Baranky a Velký Bor (pouze v zimě)
- Kvilda - zoocentrum s jeleny

Policie Modrava je velmi úspěšný televizní seriál současnosti. Jednotlivé příběhy odkrývají kouzelná zákoutí Šumavy a nepřímo tím lákají k návštěvě mnoho nových turistů. Pojďte se podívat do míst, která Vám budou povědomá z televizní obrazovky.
FILMOVÁ MÍSTA POLICIE MODRAVA

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 14:00 do 20:00 hod a večeří v den příjezdu. Čas příjezdu je třeba uzpůsobit podávání večeří.
Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.

Zcela nekuřácký hotel.

ADULTS ONLY - Na hotelu je možný pouze pobyt bez dětí (možný od dovršení 15 let věku dítěte).

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

v ceně

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

NEPOVOLEN

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

Zdarma

DALŠÍ SLUŽBY

Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky):
Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Amex.

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Sušice, odtud autobusem do Kašperských Hor (200 m).

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Sušice a odtud do Kašperských Hor (200 m).

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM

Autem po silnici č. 4 směr Strakonice, Vimperk a dále odbočit na silnici č. 145 směr Sušice přes Kašperské Hory. Parkování u hotelu.
GPS: N 49°8.67382', E 13°33.24360'

Vzdálenost:
z Prahy: 148,8 km, z Českých Budějovic: 82,9 km, z Brna: 292,9 km, z Ostravy: 465,2 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

KAŠPERK - Kašperské Hory
2024
Pojištění storna v ceně

Pension KAŠPERK - Kašperské Hory

Česká republika Šumava

Penzion Kašperk leží na okraji Národní parku Šumava, na trase Srní, Kvilda, Modrava. Oblast nabízí krásné výlety do okolí, turistiky, cykloturistiku, ...

UBYTOVÁNÍ S MOŽNOSTÍ VLASTNÍHO VAŘENÍ

Bez stravy

H3033R24

od 790 Kč / noc
9,0 Detail