BERCHTOLD - Kunice - Vidovice - Česká republika - Praha a Střední Čechy

Zámecký hotel BERCHTOLD - Kunice - Vidovice (H2664R22)

Česká republika > Praha a Střední Čechy
Strava snídaně
BEZBARIÉROVÉ zařízení
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: 300 Kč / noc
Internet: Wi-Fi
Výtah
Restaurace v objektu
Kavárna
Whirlpool
Parkoviště
Tenisový kurt:
Přírodní koupání: v areálu
Autobusová zastávka: 100 m
Společenské a kulturní vyžití
Sportovní vyžití
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Kunice - Vidovice

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Kunice jsou obec v okrese Praha-východ, ležící asi 8 km jihovýchodně od hranic Prahy. Nejvyšším bodem obce je vrch Bartošky.

Můžete zde navštívit:

Zámek Berchtold- první zmínky pochází ze 14 století, a nyní je to komplex Hotel zámek a v přízemí hotelu se nachází expozice na téma ,,Historie Kunic a okolí´´, kde jsou například k vidění zbraně, trofeje a další

Japonská zahrada Aizen- 5 km vzdálená jedna z nejrozsáhlejších japonských zahrad v Evropě

Pivovar Velké Popovice- 5 km vzdálený pivovar a pochází ze 16.století a od roku 2002 patří společnosti Prazdroj a.s., vyrábí se zde pivo Kozel

Hodnocení hotelu (7 hodnocení)

BERCHTOLD - Kunice - Vidovice (H2664R20)

16.9.2020

10 Hodnocení

BERCHTOLD - Kunice - Vidovice (H2664R20)

Hrdličková Renata Prokopová Eliška 03.8.2020

Pobyt moc pěkný.Personál ochotný až na pána u snídaně co tam odnášel nádobí ten moc sympatický nebyl Dělali jsme výlety po okolí moc pěkný kraj Určitě se tam ještě vrátíme Viděli jsme i pana majitele moc sympatický pan je vidět, že se o to moc pěkně stará a záleží mu na lidech, aby se jim tam líbilo Zahrada u zámku je moc pěkná moc se nám líbila Děkujeme za pěkný pobyt

10 Hodnocení

BERCHTOLD - Kunice - Vidovice (H2664R20)

Simandlová 03.8.2020

Krásné místo k odpočinku kousek za Prahou.
Pro hotelový personál nebylo nic problém - vstřícný, ochotný,milý.

Kdo jezdí rád na kole - doporučuji vzít si s sebou své kolo - hezké cyklovýlety.
Kdo má rád golf - doporučuji navštívit golf.hřiště Štiřín - v místní restauraci se navíc výborně obědvalo.

10 Hodnocení

BERCHTOLD - Kunice - Vidovice (H2664R18)

Jana Vlková 13.9.2018

Byli jsme s manželem u Vás poprvé a byli jsme velmi spokojeni.
Příjemné prostředí, příjemný personál, dostatek jídla v nabídce bufetu. Pochutnali jsme si i na výběru z hlavních jídel.
Děkujeme

10 Hodnocení

BERCHTOLD - Kunice - Vidovice (H2664R18)

František 23.4.2018

Parádní lokalita pro děti, perfektní milý personál, atraktivní místo, pěkné čisté pokoje a jídlo od rizota po svíčkovou he skvělé. Určitě se sem vrátíme.

10 Hodnocení

BERCHTOLD - Kunice - Vidovice (H2664R18)

Jitka 02.3.2018

Velká spokojenost .Vstřícný přístup, výborné jídlo, čisté pokoje. Rádi se sem vrátíme .

10 Hodnocení

BERCHTOLD - Kunice - Vidovice (H2664R17)

Martin Neviďanský 21.3.2017

Ubytování, jídlo, přístup veškerého personálu - vše super. Výhodou bylo i to, že v blízkosti je řada možnosti výletu a to i mimo sezónu. Jediné nedorozumění bylo, že druhý pokoj, při využití vířivky neměl nachystané občerstvení a sekt, které bylo součásti balíčku "Jíst a spát jako kníže", protože ten, kdo to zajišťoval dostal pouze SMS o vířivce. Takže si o sekt museli říct. Přesto nám to náladu ani dobrý dojem nezkazilo a hodnotíme celkově pobyt, jako super.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

JÍST A SPÁT JAKO KNÍŽE
- DĚTSKÝ RÁJ V ZÁMECKÉM PARKU

URČITĚ OCENÍTE

Proč zámecký hotel BERCHTOLD:
• DĚTSKÝ RÁJ V ZÁMECKÉM PARKU
• RÁJ KOLOBĚŽEK
• LADŮV KRAJ - Užijte si Ladovskou zimu na lyžích, bruslích nebo sáňkách

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Víceúčelový areál - zámecký hotel BERCHTOLD**** se nachází v obci Kunice - Vidovice, která leží v krajině Josefa Lady, jen 20 km od Prahy, kousek od sjezdu (na 15,5 km) z brněnské dálnice. Je to ideální areál jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry.

Hotel v zámku Berchtold, který prošel v roce 2011 kompletní rekonstrukcí, je umístěn v překrásné ladovské přírodě a je obklopen nádherným parkem - dětským rájem, který je plný zajímavostí pro děti i dospělé.

Stylově zrenovovaný interiér nabízí nejen ubytování, ale i sport centrum, kde si můžete zahrát tenis či Indoor golf. Naprostou pohodu a relaxaci lze zažít ve wellness vybaveném hydromasážními vanami se širokou nabídkou služeb.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Areál disponuje zajímavými prostory historického objektu, restaurace Kouzelná zahrada s výbornou kuchyní, nádherným parkem s Dětským rájem (pohádková země plná skřítků, strašidýlek a víl, perníková chaloupka, peklo s čerty v podzemí, mini ZOO, dětské hřiště, muzeum,). Najdete zde i stálou expozici miniatur českých hradů a zámků z celé ČR, unikátní obecní muzeum a řada výstav, např. poštovních známek a cenných mincích.

V areálu zámku Berchtold dále najdete:
WELLNESS:různé druhy masáží, whirlpool, masáže pěti elementů

SPORT CENTRUM:
- tenis (3 kurty s umělým povrchem a osvětlením, v zimě nafukovací hala na 2 kurty)
- tenisová škola pro děti i dospělé
- fotbal (dvě hrací hřiště s aut. závlahou a hřiště s umělým povrchem a osvětlením)
- fotbalgolf (spojení golfu,fotbalu a minigolfu, 9jamkové hřiště s překážkami)
- zumba a kondiční cvičení
- volejbal, nohejbal, stolní tenis
- sportovní vzduchovková střelnice
- dopravní hřiště a půjčovna koloběžek, šlapacích motokár a dětských odrážedel

KAM S DĚTMI, KDYŽ PRŠÍ:
- v hotelu dětský koutek
- ve sport centru: víceúčelová herna, mini kino na golf. simulátoru
- ve sport baru Sport centra je dále k dispozici internet, TV - dětské, sportovní programy
- bezpečná dětská střelnice na střelbu ze vzduchovkového samopalu a pistole

DĚTSKÝ RÁJ v zámeckém parku nabízí hotelovým hostům, jedinečnou příležitost strávit příjemně a zároveň aktivně volný čas. V dětském ráji objevíte různé pohádkové postavy, peklo s čerty, perníkovou chaloupku s Ježibabou, nová zvířátka v mini ZOO a stálou výstavu skřítků, strašidýlek a víl od objevitelky pohádkové země Vítězslavy Klimtové. Dále tu pro Vás je stálá expozici s 24 miniaturami známých českých hradů a zámků. Najdete zde na jednom místě např. zámky Lány a Červenou Lhotu nebo hrady Karlštejn, Kost, Kokořín či Orlík - skvělé pro děti. Dále zříceninu Trosky a v krásné přírodě zasazené podhorské chalupy s krásnými skřítky. Z historických objektů můžete spatřit kostel z nedalekých Hrusic, známý z kreseb Josefa Lady, lipanskou mohylu a pomník Horymírova koně Šemíka z Neumětel.

V hotelu je k dispozici výtah.

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 - lůžkový pokoj STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, telefon
b) 2 - lůžkový pokoj ZÁMECKÝ s přistýlkou (rozkládací gauč), Spr.+WC, SAT/TV, telefon

Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE . Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.

Na hotelu je k dispozici bezbariérový 1x 1 - lůžkový pokoj (vč. koupelny). Ostatní pokoje jsou přístupné na vozíku, ale nemají úplně bezbariérové pokoje - doporučujeme řešit individuálně.

CELKOVÁ KAPACITA

42 lůžek.

FORMA STRAVY

Snídaně.
Možnost dokoupení obědů a večeří na místě.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 4,99 let na přistýlce (je-li k dispozici) se snídaní ZDARMA.


Dětská postýlka k dispozici za poplatek 300 Kč/noc.

SLEVY A VÝHODY

SLEVY pro REKREAČNÍ POBYT:
SLEVA 5% pro SENIORY od 50 let v termínech 2.1. - 22.12.22

MOŽNOST KOUPÁNÍ

v areálu: přírodní koupání v rybníku Ve Žlábkách - dětská plážička, zapůjčení lodiček, rybolov na povolenky, dětský bazének pro zchlazení s vodním prvkem u Sport centra, dále sluneční terasa s bazénkem pro nejmenší (po předchozí domluvě)

AQUAPARK AQUAPALACE Praha Čestlice (výjezd z Prahy směr Brno) - 12 km.

Vodní svět nabízí zábavu pro celou rodinu ve třech tematických palácích a venkovní zóně. K dispozici je 6 tobogánů, 3 skluzavky, spacebowl, divoká řeka nebo potápěčská jáma, bazén s umělým vlnobitím a řada dětských bazénků, brouzdališť a dalších atrakcí. K plavání je určen plavecký bazén a 450 m pomalé a rychlé řeky, vířivky, masážní lavice a relaxační prostor v Sahaře. Teplota vzduchu je 30 °C, vody 28 °C, whirlpooly mají teplotu 34 °C

Svět saun nabízí 12 druhů finských a římských saun, koupele a místa k odpočinku.

V prostorném wellness centrum je k dispozici kromě 6 whirlpoolů a různých masáží i Hammam a kosmetické ošetření.

Fitness centrum s kardiozónou a přístroji na posilování nabízí i pro sportovně aktivní škálu různých aktivit: aerobic, pilates, spinning atd.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

SPORT CENTRUM Zámek Berchtold


Cyklostezky a pěší výlety
Hotel Berchtold je ideálním východiskem jak pro výlety po krásné přírodě Ladova kraje a přírodního parku Velkopopovicko, tak
i pro výlety do krásné Prahy, nákupního centra Česlice a po Středočeském kraji. Zajistíme kola i odvoz vozidlem. Na recepci najdete katalogy s řadou typů na výlety.

Připravili jsme pro Vás speciální turistické okruhy se startem a cílem na zámku Berchtold. Ke všem označeným trasám dostanete od nás mapu či navigaci.

Cyklostezky
Přímo přes zámek Berchtold vedou tři značené cyklotrasy Ladova kraje č.025, č. 029 a květinou značená trasa „Krajem Josefa Lady“ jako součást Greenways Praha-Vídeň. Mimo to jsme pro Vás pod čísly 1 až 8 připravili a v mapě (navigaci) označili ještě osm možných zajímavých cyklistických okruhů se začátkem a koncem na hotelu Berchtold v délce od 2,5 km do 76,3 km. Okruhy se dají různě kombinovat, nebo využít dalších značených tras v rámci Ladova kraje.

Kola na zámku Berchtold Vám nejen rádi uschovají ale i půjčují. 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Rekreační pobyt začíná nástupem od 14:00 - 19:00 hod a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod.

U balíčku "Jíst a spát jako kníže" začíná pobyt od 14:00 - 19:00. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. V dostatečné době před nástupem na pobyt (min. 3 týdn)y si, prosím, zarezervujete časy čerpání whirlpoolu a klasické masáže.

REKREAČNÍ POPLATEK

zdarma

POBYT SE ZVÍŘETEM

300 Kč / den

PARKOVÁNÍ

zdarma

PŘÍJEZD VLAKEM

Z Hlavního nádraží v Praze (nebo z Benešova u Prahy) vlakem do Strančic (3 km od zámku). Na tento spoj navazuje autobus č. 461, který Vás dopraví do Kunic-Vidovic.
Vystoupíte na autobusové zastávce „Vidovice“, která se nachází téměř naproti zámku a cca 200 m od Sportcentra Na zámečku.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobus č. 461, který Vás dopraví do Kunic-Vidovic.
Vystoupíte na autobusové zastávce „Vidovice“, která se nachází téměř naproti zámku a cca 200 m od Sportcentra Na zámečku.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM (léto)

Autem po dálnici D1 ve směru na Brno, exit 15, směr Všechromy, Strančice.
GPS souřadnice: 49°55’44″N, 14°40’2.998″E

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny