SELSKÝ DVŮR - Praha 10 - Hostivař - Česká republika - Praha a Střední Čechy

Hotel SELSKÝ DVŮR - Praha 10 - Hostivař (H1878R22)

Česká republika > Praha a Střední Čechy
Strava Bez stravy
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: 250 Kč/den
Restaurace v objektu
Parkoviště
Aquapark: 10 km
Přírodní koupání: 1,3 km
MHD: 50 m
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Praha

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Praha je hlavním městem České republiky, zároveň je městem i největším. Leží uvnitř Středočeského kraje jako samostatná správní jednotka, protéká jím řeka Vltava. Sídlí zde velká část státních institucí, prezident republiky, parlament a vláda. Praha je centrem turistickým, politickým, vzdělávacím, uměleckým, kulturním i hospodářským. Od roku 1992 figuruje historické centrum Prahy na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Praha bývá nazývána srdcem Evropy, obecně je považována za jedno z nejkrásnějších měst světa a architektonický stověžatý skvost na řece Vltavě. K nejnavštěvovanějším památkám patří bezpochyby Pražský hrad s katedrálou sv. Víta nebo Zlatou uličkou, Karlův most, Staroměstské náměstí s Pražským orlojem, Josefov s Židovským městem, Petřín s lanovkou a rozhlednou, Vyšehrad, pražská ZOO a botanická zahrada. Nejslavnější pražské památky a velkou část historického města poznáte, když se vydáte tzv. Královskou cestou – trasou, kterou absolvovali korunovační průvody českých králů vedoucí od Obecního domu až na Pražský hrad.
Praha je protkaná historií a nabízí nepřeberné množství památek, kostelů, chrámů, paláců, výstavních zahrad a parků, tematicky zaměřených muzeí i galerií, vyhlídkových věží a rozhleden, památníků, architektonických klenotů, restaurací, barů i kaváren, divadel a koncertních síní. Každý návštěvník si z nabídky jistě dokáže vybrat pro něj ten pravý a ideální program.

Můžete navštívit:

Muzeum Slivovice – Pojďme společně nahlédnout pod pokličku nejznámější firmě na výrobu slivovice a tou je společnost Rudolf Jelínek. Výrobou alkoholických destilátu se zabývá od roku 1894. V tomto muzeu máte jedinečnou možnost odhalit jejich příběh. Těšit se můžete na zajímavé projekce, reálné exponáty i na exkluzivní 5D show s virtuální realitou. V rámci prohlídky Vás čeká ochutnávka 3 ovocné destiláty a 3 valašské jednohubky.

Zámek a zámecký park Průhonice - součást pražské památkové rezervace, pod ochranou UNESCO. Tato lokalita, oblíbená jako výletní místo nejen obyvateli hlavního města, je vzdálena jen pár minut od centra Prahy.

Španělská synagoga – synagoga stojí na místě nejstarší pražské židovské modlitebny zvané Stará škola. Poté v roce 1868 bylo vybudována Španělská synagoga v maurském slohu. Nová expozice mapuje posledních 200 let Židů v českých zemích.

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

VÍKEND KOUSEK OD HOSTIVAŘSKÉ PŘEHRADY za 2 060 Kč / os. (3 dny / 2 noci)

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Selský Dvůr:
- nemáte rádi ruch velkoměsta a přitom chcete být nablízku pražským památkám?
- Selský Dvůr je ta pravá volba - ubytování na klidném místě 1 km od Hostivařské přehrady a přitom 20 min do centra (zastávka autobusu u hotelu)
- otevřené hotelové átrium s pergolou a mlýnským kolem připomínají historii Selského dvora

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel Selský Dvůr **** se nachází v klidné části Prahy 10, v blízkosti dálnice D1 a Jižní spojky, dvou linek metra a navazujících autobusových spojení. Do centra se pohodlně dostanete za 20 min. Hostivařský park, Hostivařská přehrada, Chodovská tvrz, biofarma Toulcův Dvůr a nejdelší pražský potok Botič se nacházejí v bezprostřední blízkosti nejromantičtějšího hotelu v Praze - Hotelu Selský Dvůr. Romantické procházky v každém ročním období a neopakovatelné poklidné prostředí okolí hotelu jsou atributy výběru hotelu pro ubytování hostů. Na Hostivařské přehradě si můžete užít romantiku na lodičkách či šlapadlech a z Hostivařských kopců ojedinělý výhled.

Nákupní a zábavní centrum Park Hostivař je vzdálen 1 zastávku autobusem nebo pár minut pěšky, nákup centrum Chodov (cca 10 min).

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kongresové prostory, otevřené atrium, dětský koutek, hotelové taxi, parkoviště "Standard" před hotelem (zdarma), parkoviště "Camera" za závorou pod kamerovým systémem (za poplatek).
Privátní wellness - sauna, relaxační vyhřívané lavice s hvězdným nebem, lázně Kneipp a sprchový kout s pralesním deštěm pro dvě osoby.
Na objednávku relaxační masáže.

KDE BUDETE SPÁT

1 a 2 a 3 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, fén, Wi-Fi, trezor, telefon, klimatizace

Pokoje s balkonem nejsou k dispozici.

3 - lůžkové pokoj na ověření.

CELKOVÁ KAPACITA

30 pokojů

FORMA STRAVY

snídaně - formou bufetu. Možnost dokoupení obědů a večeří na místě.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.
Dítě zdarma povoleno na pokoji v doprovodu 2 plně platících osob.

DÁLE PRO VÁS

Od CK ATIS získáváte k pobytu navíc:
SLEVU 10% na nákup ve FASHION ARENA PRAGUE OUTLET. Více info a slevový kupon ke stažení ZDE (doprava busem z centra města zdarma).

MOŽNOST KOUPÁNÍ

HOSTIVAŘSKÁ PŘEHRADA (cca 1,3 km) - koupání (veřejné letní koupaliště), vodní tobogány a klouzačky nebo rybolov.

AQUAPARK AQUAPALACE Praha Čestlice (10 km, výjezd z Prahy směr Brno):
Vodní svět - zábava pro celou rodinu ve třech tematických palácích a venkovní zóně, 6 tobogánů, 3 skluzavky, spacebowl, divoká řeka, potápěčská jáma, bazén s umělým vlnobitím, dětské bazénky, brouzdaliště a další atrakce, plavecký bazén, pomalé a rychlé řeky (délka 450 m), vířivky, masážní lavice, relaxační prostor, teplota vzduchu je 30 °C, vody 28 °C, whirlpooly mají teplotu 34 °C
Svět saun - 12 druhů finských a římských saun, koupele a místa k odpočinku
Wellness centrum - 6 whirlpoolů, různé masáže, kosmetické ošetření
Fitness centrum - kardiozóna, přístroje na posilování, aerobic, pilates, spinning atd.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Doporučujeme vyzkoušet:
PRAHA HOP ON - HOP OFF TOUR - jedinečný způsob cestování Prahou.
Tři různé okruhy vám umožní cestovat po městě v pohodlí a s neomezeným počtem přestupů. Během celé cesty vám bude k dispozici asistentka přímo na palubě autobusu. Jízdenky s platností 24 nebo 48 hodin. Všechny autobusy jsou vybaveny sluchátky s audio průvodcem ve 22 světových jazycích. V ceně jízdenky je též hodinová projížďka lodí.

Doporučujeme navštívit:
MUZEUM KARLA ZEMANA
- představuje celoživotní dílo světově uznávaného filmového tvůrce Karla Zemana a jeho filmové triky, kterými proslavil českou kinematografii 20. století
- podstatná část expozice je věnována filmům Cestě do pravěku, Vynález zkázy, Baron Prášil
- muzeum nabízí možnost vyzkoušet si na vlastních fotoaparátech a videokamerách trikové postupy, které Karel Zeman ve svých filmech používal
NÁRODNÍ GALERIE
- Národní galerie v Praze otevírá zcela zdarma svoje stálé expozice pro děti a mládež do 18 let a studenty do 26 let.
- vstupné zdarma se vztahuje jak na české, tak zahraniční návštěvníky, kteří Národní galerii v Praze navštíví v období od dubna do prosince
MUZEUM SMYSLŮ
- probudí vaše smysly
- Zažijte nepředstavitelné
- vyzkoušíte si svět plný pocitů a neuvěřitelných optických iluzí

Dovolená POD ROZHLEDNOU:
Petřín
324 m. n. m., 299 schodů
Mladší šedesátimetrová sestra Eiffelovy věže.
Nachází se zde zrcadlové bludiště.
Žižkovský vysílač
256 m. n. m., výtah
Rozhledna Cibulka
302 m. n. m., 76 schodů
16 m vysoká rozhledna je postavena jako umělá hradní zřícenina.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

50 Kč/os./den

POBYT SE ZVÍŘETEM

250 Kč /den (kočka není povolena)

PARKOVÁNÍ

"Standard" (před hotelem) zdarma, "Camera" (pod kamerovým systémeme) za 200 Kč/den

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka: zdarma dle dostupnosti
Hotel přijímá tyto platební karty (bez záruky): VISA, Maestro, Mastercard aj.

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem na Hlavní nádraží Praha.
Metro linka „C" do stanice „Opatov", přestoupit na autobusovou linku 177 směr Poliklinika Mazurská, vystoupit na stanici „Hostivařské náměstí" (před hotelem) nebo
metro linka „C" do stanice „Muzeum", přestoupit na metro linka „A" do stanice „Skalka", přestoupit na autobusovou linku 177 směr Chodov, vystoupit na stanici „Hostivařské náměstí" (před hotelem).

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem na Florenc.
Z "Florence" metro linka „C" do stanice „Opatov", přestoupit na autobusovou linku 177 směr Poliklinika Mazurská, vystoupit na stanici „Hostivařské náměstí" (před hotelem) nebo
metro linka „C" do stanice „Muzeum", přestoupit na metro linka „A" do stanice „Skalka", přestoupit na autobusovou linku 177 směr Chodov, vystoupit na stanici „Hostivařské náměstí" (před hotelem).

PŘÍJEZD AUTEM

Z dálnice D1 ze směru od Brna přes Jižní Město do Hostivaře. Parkování u hotelu.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

AQUAPALACE - Praha - Čestlice
2022

Hotel AQUAPALACE - Praha - Čestlice

Česká republika Praha a Střední Čechy

Aquapalace Hotel Prague je součástí resortu AQUAPALACE PRAHA s největším středoevropským krytým aquaparkem, v bezprostřední blízkosti jedné z ...

● ZDARMA NEOMEZENÝ VSTUP DO VODNÍHO SVĚTA a FITNESS

snídaně

H2382R22

od 1 610 Kč / noc
9,8 Detail
AQUAPALACE - Praha - Čestlice
2023

Hotel AQUAPALACE - Praha - Čestlice

Česká republika Praha a Střední Čechy

Aquapalace Hotel Prague je součástí resortu AQUAPALACE PRAHA s největším středoevropským krytým aquaparkem, v bezprostřední blízkosti jedné z ...

● ZDARMA NEOMEZENÝ VSTUP DO VODNÍHO SVĚTA a FITNESS

snídaně

H2382R23

od 1 790 Kč / noc
9,8 Detail
BARCELÓ OCCIDENTAL PRAHA - Praha 4 - Krč
2022

Hotel BARCELÓ OCCIDENTAL PRAHA - Praha 4 - Krč

Česká republika Praha a Střední Čechy

Hotel Occidental Praha**** se nachází v pěší vzdálenosti od největších pražských nákupních center, pouhých 15 minut metrem od Starého Města, nedaleko ...

POBLÍŽ HLAVNÍCH TURISTICKÝCH ATRAKCÍ

snídaně

H2833R22

od 930 Kč / noc
10,0 Detail
BARCELÓ OCCIDENTAL PRAHA FIVE - Praha 5 - Smíchov
+
2022

Hotel BARCELÓ OCCIDENTAL PRAHA FIVE - Praha 5 - Smíchov

Česká republika Praha a Střední Čechy

Hotel Occidental Praha Five**** nabízí skvělou polohu v blízkosti pražského historického centra, a zároveň se nachází v sousedství nové nákupní a ...

HOTEL V CENTRU MĚSTA

snídaně

H2802R22

od 1 120 Kč / noc
10,0 Detail
BARCELÓ OCCIDENTAL PRAHA WILSON - Praha
+
2022

Hotel BARCELÓ OCCIDENTAL PRAHA WILSON - Praha

Česká republika Praha a Střední Čechy

Occidental Praha Wilson ***** se nachází v samém srdci Prahy, vedle Václavského náměstí, a je ideálním místem, ze kterého lze poznávat město. Nedávno ...

HOTEL V CENTRU PRAHY

snídaně

H2990R22

od 2 060 Kč / noc
5,0 Detail
CAROL - Praha 9 - Libeň
2022

Hotel CAROL - Praha 9 - Libeň

Česká republika Praha a Střední Čechy

Hotel Carol najdete v tiché ulici v Libni přímo na okraji rušného centra města, jen 250 metrů od stanice metra Českomoravská. Do centra města jste ...

KOUSEK OD DINOPARKU a NÁKUPNÍHO CENTRA HARFA

snídaně

H3005R22

od 1 115 Kč / noc
9,0 Detail
DUO - Praha 9 - Střížkov
2022

Hotel DUO - Praha 9 - Střížkov

Česká republika Praha a Střední Čechy

Hotel DUO **** leží pouze 12 minut metrem z centra města, hned u stanice metra "Střížkov" (linka C).

TÝDEN V PRAZE se snídaní již za 4 330 Kč (7 dní / 6 nocí)

snídaně

H1516R22

od 1 115 Kč / noc
10,0 Detail
DUO - Praha 9 - Střížkov
2022

Hotel DUO - Praha 9 - Střížkov

Česká republika Praha a Střední Čechy

Hotel DUO **** leží pouze 12 minut metrem z centra města, hned u stanice metra "Střížkov" (linka C).

snídaně

H1516R22 - veletrh

od 955 Kč / noc
10,0 Detail
LEONARDO - Praha 1 - Staré Město
2022

Hotel LEONARDO - Praha 1 - Staré Město

Česká republika Praha a Střední Čechy

Hotel Leonardo **** je butikový hotel obklopen nejznámějšími turistickými atrakcemi v Praze: Národní divadlo 300 m, Betlémská kaple 200 m, Karlův ...

POHODA KOUSEK OD NÁRODNÍHO DIVADLA

snídaně

H3006R22

od 1 443 Kč / noc
- Detail