CHOCOTOPIA PRAHA - Česká republika - Střední Čechy

CHOCOTOPIA PRAHA (H9042R20 - vstupenky)

Česká republika > Střední Čechy
Strava bez stravy
od 330 Kč / noc Zarezervovat
Informace Ceny Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

AKČNÍ NABÍDKA

VÝHODNÁ CENA VSTUPENEK SE SLEVOU AŽ 15%

PROČ K NÁM ?

"JEN U NÁS SE LZE DOTKNOUT A FOTOGRAFOVAT S FIGURÍNAMI"

POLOHA

CHOCOTOPIA PRAHA - Celetná 15

V Celetné 15 na Vás čekají 3 patra zábavy, 2 muzea a čokoládové workshopy. V muzeum čokolády by Choco Story, se dozvíte vše o historii čokolády, pěstování kakaovníků a o procesu jak se z kakaového bobu stane lahodná čokoláda. Na konci prohlídky vám náš Chocolatier ukáže výrobu pravých belgických pralinek.

HISTORIE: Chocotopia je rodinná firma založená manželi Mestdaghovými, kteří v roce 2008 přivezli do prahy kvalitní belgickou čokoládu a začali ji prodávat v Celetné ulici. Hned vzápětí otevřeli nad obchodem muzeum čokolády, aby svým zákazníkům přiblížili její historii. V průběhu let se muzeum rozrůstalo.
V roce 2017 zakoupili budovu v Průhonicích, kde probíhá výstavba nového Chocolate Experience centra, jehož otevření je plánováno na jaro 2020.
V roce 2018 Chocotopia zakoupila licenci muzea Grévin a vzniklo tak zajímavé spojení muzea čokolády a voskových figurín. Jedná se tak o první muzeum čokolády v jehož expozici najdete i voskové figuríny.

VYBAVENÍ

WAX MUSEUM OF LEGENDS BY GRÉVIN:

V muzeu Voskových figurín a legend by Grévin (Celetná 15) si můžete vyfotit selfie s mnoha světovými i českými hvězdami. Poměřit síly s významnými českými sportovci, či si vyzkoušet jaké to je stát vedle světových politiků. Vedle celebrit zde najdete i staré české legendy a pověsti. Mezi nimi například Rabbi Loewiho a Golema, bezhlavého učně či Bílou paní.

Muzeum voskových figurín vás zavede do interaktivních světů, ve kterých na vás čekají vaši idolové, celebrity, legendy, politici, sportovci a spousta zábavy. Vstupte do muzea, které vás bude konečně bavit.
Navštivte divadlo a potkejte se s Dagmar Havlovou, Janem Třískou nebo Marilyn Monroe. Po představení vás čeká afterparty, vyfoťte se s Bradem Pittem, Angelinou Jolie, Katy Perry, Michaelem Jacksonem nebo Karlem Gottem. Přeneste se do českých dějin a seznamte se s legendami, potkejte se s vodníkem a zkuste si, jaké to je položit hlavu na špalek kata Mydláře a zjistěte, co se stalo s 27 pány na Staroměstském náměstí v roce 1621.
Na naše figuríny se můžete podívat pěkně zblízka, se všemi se vyfotit a odnést si jedinečnou památku a zážitek. Zabavte sebe i děti šifrovací hrou! Na cestě z muzea si pořiďte jeden z jedinečných suvenýrů v našem obchodě a odneste si památku ze setkání až k vám domů.
§ Tohle všechno a mnohem víc na vás čeká v našem muzeu voskových figurín a legend, přijďte se podívat!

CHOCOLATE MUSEUM BY CHOCO-STORY:
Ochutnejte příběh čokolády na dvou patrech ve zcela nové expozici na Celetné 15. Dozvíte se o historii čokolády, jak s ní souvisí krvavé obětní rituály Mayů a Aztéků, jak se kakaové boby dostanou z plantáže přes továrnu až k vám do pusy a z čeho a jak se dělá ta nejlepší čokoláda. Zabavte se interaktivními úkoly a aktivitami - pomozte archeologovi odhalit tajemství čokolády a podívejte se na film o její produkci čokolády v kinosále. Zastavte se v čokoládové dílně a sledujte, jak se vyrábí pravé belgické pralinky. Sbíhají se vám sliny? Ochutnávka různých druhů čokolády je zdarma! Rádi byste si výrobu vyzkoušeli? Zapište se na jeden z našich workshopů. Potěšte kromě svých chuťových buněk i další smysly, u nás na Celetné 15 se kromě muzea čokolády, které patří do mezinárodní sítě Choco-story, můžete podívat do muzea voskových figurín, kde známé osobnosti čekají, až se s nimi vyfotíte!

CANDYTOPIA:
V Celetné 10 se nachází Candytopia, což je obchod s ručně vyráběnou belgickou čokoládou. Zajímavostí je zde show výroby roksových bonbonů, která probíhá přímo před zraky návštěvníků. V průběhu listopadu zde otevřeme novou kavárnu ve spolupráci s firmou Carte D’or. Do Vánoc zde vznikne i unikátní Selfie muzeum


WORKSHOPY:
V rámci našich workshopů si naši zákazníci mohou vybrat z několika variant. V rámci nich se dozví teoretickou část výroby a zpracování čokolády a následně si sami vyrobí vybraný čokoládový výrobek, který si pak odnesou sebou domů.
Základních workshopů je 5, plus pořádáme 4 druhy večerních kurzů. Více info na dotaz.

DÍTĚ

Děti do 5,99 let má vstupenku ZDARMA (v doprovodu dospělé osoby)

UPOZORNĚNÍ

Vstupenky nejsou časově omezeny.
Platí po celý rok na kterýkoliv den. Na místě předložíte voucher a obdržíte vstupenku.

DALŠÍ SLUŽBY

Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky):
Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro

PŘÍJEZD VLAKEM

METRO
Staroměstská / Můstek - zelená
Náměstí Republiky - žlutá

PŘÍJEZD AUTEM

Nejbližší : Podzemní garáže obchodních center "Kotva" nebo "Palladium"

Přehled balíčků

Last Minute (ceny po slevě)
GREVIN MUSEUM - VSTUPENKA
01.01. - 01.01.
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 1
Dospělý Na noc 330 (15,4%)
Student (15 - 25,99 let) Na noc 290 (14,7%)
Senior (65 - 99 let) Na noc 290 (14,7%)
Dítě (6 - 14,99 let) Na noc 245 (15,5%)
Dítě (0 - 5,99 let) Na noc 0 (100%)
CHOCOLATE MUSEUM - VSTUPENKA
01.01. - 01.01.
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 1
Dospělý Na noc 330 (15,4%)
Student (15 - 25,99 let) Na noc 290 (14,7%)
Senior (65 - 99 let) Na noc 290 (14,7%)
Dítě (6 - 14,99 let) Na noc 245 (15,5%)
Dítě (0 - 5,99 let) Na noc 0 (100%)

Praha

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Tento hotel nebyl ohodnocen!

Podobné pobyty

AQUAPALACE - Praha - Čestlice

Česká republika Střední Čechy

Aquapalace Hotel Prague je součástí resortu AQUAPALACE PRAHA s největším středoevropským krytým aquaparkem, v bezprostřední blízkosti jedné z ...

Uzavřeno do 11.4.2020, možné prodloužení.

● ZDARMA NEOMEZENÝ VSTUP DO VODNÍHO SVĚTA a FITNESS

bez stravy

H2382R20

od 1 580 Kč / noc
9,5 Rezervace

CHARLES CENTRAL - Praha 8 - Karlín

Česká republika Střední Čechy

Hotel CHARLES CENTRAL*** má velmi výhodnou polohu v centru Prahy. V okolí je mnoho kaváren, restaurací, komerčních center, divadel, kin atd. Cesta do ...

snídaně

H2595R20

od 1 170 Kč / noc
7,8 Rezervace

U DIVADLA - Praha 4 - Braník

Česká republika Střední Čechy

Hotel U DIVADLA**** se nachází na Praze 4 - Braník, nedaleko Vyšehradu, s velmi dobrou dopravní dostupností do historického i obchodního centra Prahy.

snídaně

H2463R20

od 1 170 Kč / noc
9,8 Rezervace