LÁZNĚ PODĚBRADY - Poděbrady - Česká republika - Praha a Střední Čechy

LÁZNĚ PODĚBRADY - Poděbrady (H2337R20)

Česká republika > Praha a Střední Čechy
Strava polopenze
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem povolen: 150,- Kč/den
Internet: na pokoji v htl.Zámeček
Restaurace: v areálu lázní
Kavárna
Sauna: v htl. Zámeček
Solárium
Fitness
Parkoviště
Squash:
Golf: v blízkostii
Krytý bazén: v areálu
Aquapark: 20 km
Železniční stanice: 350 m
Autobusová zastávka: 350 m
Společenské a kulturní vyžití
od 1 284 Kč / noc Zarezervovat
Informace Ceny Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

AKČNÍ NABÍDKA

LÁZNĚ S TRADICÍ již od roku 1908

PROČ K NÁM ?

Proč Lázně Poděbrady:
- výborná dopravní dostupnost autem (D11- 50 km Praha, 50 km Hradec Králové), vlakem (PID) i autobusem.
- léčba: nemoci srdce a cév, oběhového systému, diabetes melitus a některé nemoci pohybového aparátu.
- unikátní mikroklima - řeka Labe a lužní lesy vytvářejí příznivé mikroklima - Polabí má např. více slunečních dní v roce než oblast Jižních Čech.
- bohaté sportovní vyžití pro cyklistiku, in-line skating, golf, jízda na koních, bowling nebo tenis.
- historické památky - v samotných Poděbradech i v nedalekém okolí se psala česká historie. V Kolíně, Kouřimi, Nymburce nebo v Kutné Hoře najdete netušené architektonické skvosty.
- v Poděbradech se lázeňství buduje soustavně a nepřetržitě od r. 1908 - jakost kvality našich služeb staví na více než stoleté tradici i na nových trendech a na vyškoleném odborném personálu.
- Poděbrady žijí i kulturně - zdejší Divadelní spolek Jiří oslavil v roce 2012 150 let nepřetržité činnosti souboru.
- Lázně pořádají pravidelné koncerty, taneční večery, odpoledne a další kulturní akce.

POLOHA

Poděbrady jsou malebně rozložené v úrodné nížině při Labi pouze 50 km od Prahy nedaleko dálnice D 11. Podnebí je zde v malé nadmořské výšce (185 m) suché, teplé, srážky nízké. Lázeňské centrum je skryto v zeleni parků, lázeňská kolonáda prošla v roce 2014 částečnou rekonstrukcí. Krajina kolem Poděbrad působí na nervový systém uklidňujícím dojmem a její romantické prostředí je ideální nejen pro lázeňské hosty, ale i pro rekreaci. K tomuto přispívá v hojné míře i možnost sportovního vyžití: tenis, golf, jezdectví, plavání, volejbal, basketbal, fotbal, cyklistika, sportovní střelba, rybolov.


Hotel ZIMNÍ LÁZNĚ*** - lázeňský hotel je umístěný v ulici poblíž lázeňské kolonády, propojen prosklenou spojovací chodbou s hotelem Libenský (stravování). Procedury probíhají v nedalekých Centrálních a Letních lázní. V hotelu se nachází rehabilitační bazén.
Hotel ZÁMEČEK**** - unikátní architektonický skvost z 20. let minulého století je zasazen do krásného prostředí lužního lesoparku v blízkosti řeky Labe i centra Poděbrad (cca 1,2 km od hotelu Zimní Lázně a Centrálních Lázní). Hotel prošel rekonstrukcí a nabízí hostům moderní komfort ve stylovém prostředí. Hotel je vhodný i pro náročnější klientelu, nabízí lázeňskou péči v klidném a útulném prostředí. V hotelu probíhá i většina procedur (s výjimkou solné jeskyně).
Hotel LIBENSKÝ**** - je hlavním lázeňským domem. Objekt ležící ve středu lázeňské kolonády, patří svou polohou a kompletnost nabízených služeb k nejvyhledávanějším hotelům v Poděbradech. V roce 2015 prošel hotel náročnou a nákladnou rekonstrukcí. V suterénu hotelu se nachází Balneoprovoz.
Hotel BELLEVUE TLAPÁK**** je umístěný přímo na lázeňské kolonádě. Objekt sousedí se známým hotelem. Z několika pokojů je výhled na květinové hodiny (CK negarantuje výhled). V roce 2017 byl zcela rekonstruován.

VYBAVENÍ

Hotel ZIMNÍ LÁZNĚ ***: recepce, půjčovna a úschovna jízdních kol, relaxační bazén (4,5 x 8,5 m, max. 8-10 osob, na objednávku předem za poplatek), parkování na uzavřeném dvoře u hotelu.
V hotelu LIBENSKÝ, spojený s hotelem Zimní lázně prosklenou chodbou, je jídelna (100 míst), stylová kavárna s terasou. .

V CENTRÁLNÍCH a LETNÍCH LÁZNÍCH probíhají procedury: suchá uhličitá koupel, inhalace, koupele (Kneip, brusinková, čokoládová, ibišková, jalovcová s rakytníkem, kokosová, levandulová, mořská sůl, růžová, švestková, whisky, zázvorová, ruční podvodní, podvodní, uhličitá, perličková), cvičení v bazénu, zábaly (brusinkový, čokoládový, ibiškový, jalovcový, kokosový, růžový švestkový, whisky, zázvorový, detoxikační, bahenní z Mrtvého moře), plynová injekce, magnet, diadynamik, lymfodrenáž, BIO - lampa, ultrazvuk aj.

Hotel ZÁMEČEK ****: recepce a směnárna, restaurace s mezinárodní i českou kuchyní, kavárna a bar, fitness, konferenční centrum (2 místnosti s moderním technickým vybavením), jednací sál (50 míst), Modrý salonek (28 míst), kadeřnictví a kosmetický salon, parkoviště. BALNEO a WELLNESS - relaxační i sportovní masáže, perličkové koupele, infra sauna, uhličité a přísadové koupele, podvodní masáže aj.

Hotel LIBENSKÝ **** - recepce, směnárna, restaurace, pramen minerální vody Poděbradky, výtah, kavárna s terasou a parkoviště. Přímo v budově hotelu Libenský se nachází vlastní Balneoprovoz, kde se provádí řada procedur jako uhličité koupele, masáže, infrasauna, parní sauna, oxygenoterapie a solná jeskyně.

Hotel BELLEVUE TLAPÁK- recepce, restaurace, pramen minerální vody Poděbradky, výtah, vlastní parkoviště, na procedury se dochází do hotelu Libenský.

UBYTOVÁNÍ

a) Hotel ZIMNÍ LÁZNĚ***: 2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, lednička, telefon.
b) Hotel ZÁMEČEK****: 2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, minibar, telefon, Wi-Fi, župan (tyto pokoje za příplatek).
c) Hotel LIBENSKÝ****: 2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, lednička, telefon, Wi-Fi (tyto pokoje za příplatek a na ověření).
d) Hotel BELLEVUE TLAPÁK****: 2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, lednička, telefon, Wi-Fi, trezor (tyto pokoje za příplatek a na ověření).
1 - lůžkové pokoje a pokoje s přistýlkou na poptávku na prodejním dispečinku.

CELKOVÁ KAPACITA

ZIMNÍ LÁZNĚ - 48 pokojů
ZÁMEČEK - 49 pokojů
LIBENSKÝ - 137 pokojů
BELLEVUE TLAPÁK - 44 pokojů

STRAVA

Polopenze nebo plná penze (dle jednotlivých programů).

DÍTĚ

Jedno dítě do 11,99 let na přistýlce bez stravy a bez procedur ZDARMA!
Pro dítě je nutné dokoupit stravu.

Dítě zdarma povoleno na pokoji v doprovodu dvou plně platících osob. Pokoje s přistýlkami je nutné ověřit.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

Vzhledem ke stávajícím vládním nařízením je hotelový bazén/spa od 9.10.2020 uzavřen na dobu min. 14 dnů (pro veřejnost i pro hotelové hosty). Hotelová restaurace bude otevřena pouze do 20:00 hod.
Vstup do bazénu/spa nebude kompenzován a nebude poskytnuta sleva z ceny pobytu. Je možné po domluvě s CK změnit termín pobytu.
Děkujeme za pochopení.

KOUPÁNÍ

V hotelu Zimní Lázně rehabilitační vnitřní bazén (4,5 x 8,5 metru, max. hloubka 1,6 m, 36°C). Přírodní koupaliště JEZERO Poděbrady s písčitou pláží (v místě). Aquapark VODNÍ SVĚT Kolín (20 km): celoročně: plavecký bazén (25 m dlouhý), dětský bazén a brouzdaliště vč. skluzavek, relaxační bazén (chrliče, umělé vlnobití aj.), tobogán, trojskluzavka aj.; letní plovárna: plavecký a dětský bazén, tenisové kurty, beach volejbal aj.

DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO

Zajímavosti v Poděbradech a okolí:
• poděbradský zámek s rodnou síní krále Jiřího, jezdecká socha krále Jiřího a Mariánský sloup na náměstí, kostel Povýšení svatého Kříže, špitál Kunhuta, havířský kostelík Nanebevzetí Panny Marie
• lázeňský park s monumentální fontánou
• sportovní zázemí: golf, tenis, squash, jízda na koni, sportovní střelba, cykloturistika, jachting či plavání na jezeře
• Loučeň - zámek, kde to žije
• královské město Kolín - za prohlídku stojí historické jádro města, gotický chrám svatého Bartoloměje ze 13. století s přilehlou zvonicí, dále jedna z nejstarších židovských synagog + 2 židovské hřbitovy a část bývalého ghetta
• Kutná hora (zapsaná na seznamu Světového dědictví UNESCO)
• Minizoo v Chlebech
• Botanicus Ostrá - historická vesnice umění a řemesel a bylinné zahrady
• Výstaviště Lysá nad Labem - pravidelné výstavy po celý rok

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem ve 13.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní (obědem v případě plné penze) a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

Prosíme o dodržení času nástupu ve 13.00 hod - kvůli případnému načasování procedur již v den příjezdu. Pozdější nástup na pobyt je nutné nahlásit předem na hotel.

REKREAČNÍ POPLATEK

21 Kč/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

600 Kč/noc - malé plemeno (po předchozí domluvě)

PARKOVÁNÍ

1 až 4 noci 70,- Kč/noc, 5 až 13 nocí 50,- Kč/noc, 14 a více nocí 35,- Kč/noc.
Držitelé ZTP a ZTP/P mají parkování zdarma.

DALŠÍ SLUŽBY

Relaxační bazén: pouze na objednání, cena činí 490,- Kč/hodina/celý bazén. Bazén je maximálně pro 8 - 10 osob ( 4,5 m x 8,5 m).

Dětská postýlka: zdarma (dle dostupnosti)

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Poděbrad (cca 350 m), ze zastávky pokračovat po lázeňské kolonádě. Většina hotelů se nachází v těsné blízkosti kolonády.

Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Poděbrad (cca 350 m), ze zastávky pokračovat po lázeňské kolonádě. Většina hotelů se nachází v těsné blízkosti kolonády.

Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM

Autem - od Hradce Králové do Poděbrad, za kostelem vpravo přes Reigerovo náměstí, za pramenem minerální vody Poděbradky se nachází centrální parkoviště.
Směr od Prahy do Poděbrad, přes Jiřího náměstí, za náměstím druhá ulice vlevo na Riegerovo náměstí
Parkování u hotelu.
Vzdálenost: z Prahy cca 55 km, z Brna cca 252 km, z Ostravy cca 305 km.

Přehled balíčků

VÍKEND PRO DVA (3 dny / 2 noci, nástup PÁ)
- 2x ubytování s plnou penzí (snídaně - bufetové stoly, obědy a večeře - výběr z menu)
- PRO ŽENU: 1x uhličitá koupel, 1x částečná masáž konopná, 1x infrasauna, 1x solná jeskyně, 1x poukaz do kavárny
- PRO MUŽE: 1x uhličitá koupel, 1x částečná masáž konopná, 1x infrasauna, 1x solná jeskyně, 1x poukaz do kavárny

Nástup na pobyt v pátek nejpozději ve 13.00 h.
Zobrazit ceny
RELAXACE V TÝDNU (3 dny / 2 noci, nástup NE - ST)
- 2x ubytování s polopenzí (snídaně - bufetové stoly, večeře - výběr z menu)
- 1x částečná masáž brusinková
- 1x parafínový zábal na ruce
- 1x uhličitá koupel
- 1x solná jeskyně
- 1x poukaz do kavárny
Zobrazit ceny
LÁZNĚ NA 4 DNY (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)
- 3x ubytování s polopenzí (snídaně - bufetové stoly, večeře - výběr z menu)
- 1x uhličitá koupel
- 1x přísadová koupel - jalovcová
- 1x klasická masáž částečná
- 1x částečný zábal jalovcový
- 1x solná jeskyně
- 1x poukázka do kavárny
Zobrazit ceny
SENIORSKÝ MINIRELAX 3 DNY (3 dny / 2 noci, nástup NE - ST)
- 2x ubytování s polopenzí (snídaně - bufetové stoly, večeře - výběr z menu)
- 2x uhličitá koupel
- 1x klasická částečná masáž
- 1x poukaz do kavárny
Zobrazit ceny
SENIORSKÝ MINIRELAX 5 DNÍ (5 dní / 4 noci, nástup ČT, PÁ, SO)
- 4x ubytování s polopenzí (snídaně - bufetové stoly, večeře - výběr z menu)
- 3x uhličitá koupel
- 1x částečná masáž konopná
- 1 x solná jeskyně
- 1x poukázka do kavárny
Zobrazit ceny
POBYT PRO SENIORY s lékařskou konzultací od 55 let (6 dní / 5 nocí, nástup NE)
- 5x ubytování s polopenzí (snídaně - bufetové stoly, večeře - výběr z menu)
- 1x lékařská konzultace
- 4x uhličitá koupel
- 1x klasická částečná masáž
- 1x solné jeskyně
- 1x poukaz do kavárny
Zobrazit ceny
POBYT PRO SENIORY s lékařskou konzultací od 55 let (8 dní / 7 nocí, nástup NE)
- 7x ubytování s polopenzí (snídaně - bufetové stoly, večeře - výběr z menu)
- 1x lékařská konzultace
- 5x uhličitá koupel
- 2x klasická částečná masáž
- 1x parafínový zábal na ruce
- 1x solné jeskyně
- 1x poukaz do kavárny
Zobrazit ceny
LÁZEŇSKÝ TÝDEN V PODĚBRADECH (7 dní / 6 nocí, nástup PO)
- 6x ubytování s polopenzí (snídaně - bufetové stoly, večeře - výběr z menu)
- 1x uhličitá koupel
- 1x Hydrojet (masážní lůžko)
- 1x přísadová koupel konopná
- 1x klasická masáž částečná
- 1x Candella masáž
- 1x parafínový zábal na ruce
- 1x částečný zábal konopný
- 2x solná jeskyně
- 1x poukaz do kavárny
Zobrazit ceny
AKTIVNÍ TÝDEN (6 dní / 5 nocí, nástup NE)
- 5x ubytování s polopenzí (snídaně - bufetové stoly, večeře - výběr z menu)
- 1x uhličitá koupel
- 1x přísadová koupel - Kneipp
- 1x klasická masáž celková
- 1x mořská masáž
- 1x solná jeskyně
- 1x poukázka do kavárny
Zobrazit ceny
VÍKEND PRO DVA (2)
01.11. - 20.12. 29.01. - 31.01.
Nastupní dny
Minimální počet nocí 2 2
Pobyt pro 2 osoby plná penze Na 2 nocí 7290
Pobyt pro 2 osoby (OP 607704) 29.01. - 31.01.21 plná penze Na 2 nocí 8550
RELAXACE V TÝDNU (2)
01.11. - 20.12.
Nastupní dny Po,Út,St,Ne
Minimální počet nocí 2
Dospělý na lůžku polopenze Na 2 nocí 3240
LÁZNĚ NA 4 DNY (3)
01.11. - 20.12.
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 3
Dospělý na lůžku polopenze Na 3 nocí 4990
SENIORSKÝ MINIRELAX 3 DNY (2)
01.11. - 20.12.
Nastupní dny Po,Út,St,Ne
Minimální počet nocí 2
Dospělý na lůžku polopenze Na 2 nocí 3140
SENIORSKÝ MINIRELAX 5 DNÍ (4)
01.11. - 20.12.
Nastupní dny Čt,Pá,So
Minimální počet nocí 4
Dospělý na lůžku polopenze Na 4 nocí 5550
POBYT PRO SENIORY s lékařskou konzultací od 55 let (5)
01.11. - 20.12.
Nastupní dny Ne
Minimální počet nocí 5
Dospělý na lůžku polopenze Na 5 nocí 6890
POBYT PRO SENIORY s lékařskou konzultací od 55 let (7)
01.11. - 20.12.
Nastupní dny Ne
Minimální počet nocí 7
Dospělý na lůžku polopenze Na 7 nocí 8990
LÁZEŇSKÝ TÝDEN V PODĚBRADECH (6)
01.11. - 20.12.
Nastupní dny Po
Minimální počet nocí 6
Dospělý na lůžku polopenze Na 6 nocí 9290
AKTIVNÍ TÝDEN (5)
01.11. - 20.12.
Nastupní dny Ne
Minimální počet nocí 5
Dospělý na lůžku polopenze Na 5 nocí 6990
Povinné příplatky
VÍKEND PRO DVA (2)
01.11. - 20.12.
Přípl. za ubytování v hotelu ZÁMEČEK/os. Na 2 nocí 890
Přípl. za ubytování v hotelu LIBENSKÝ /os. Na 2 nocí 1410
Přípl. za ubytování v hotelu BELLEVUE TLAPÁK /os. Na 2 nocí 1240
RELAXACE V TÝDNU (2)
01.11. - 20.12.
Přípl. za ubytování v hotelu ZÁMEČEK /os. Na 2 nocí 270
Přípl. za ubytování v hotelu LIBENSKÝ /os. Na 2 nocí 440
Přípl. za ubytování v hotelu BELLEVUE TLAPÁK /os. Na 2 nocí 360
Příplatek za 1- lůžkový pokoj/noc Na noc 180
LÁZNĚ NA 4 DNY (3)
01.11. - 20.12.
Přípl. za ubytování v hotelu ZÁMEČEK /os. Na 3 nocí 620
Přípl. za ubytování v hotelu LIBENSKÝ /os. Na 3 nocí 970
Přípl. za ubytování v hotelu BELLEVUE TLAPÁK /os. Na 3 nocí 890
Příplatek za 1- lůžkový pokoj/noc Na noc 180
SENIORSKÝ MINIRELAX 3 DNY (2)
01.11. - 20.12.
Přípl. za ubytování v hotelu ZÁMEČEK /os. Na 2 nocí 270
Přípl. za ubytování v hotelu LIBENSKÝ /os. Na 2 nocí 440
Přípl. za ubytování v hotelu BELLEVUE TLAPÁK /os. Na 2 nocí 360
Příplatek za 1- lůžkový pokoj/noc Na noc 180
SENIORSKÝ MINIRELAX 5 DNÍ (4)
01.11. - 20.12.
Přípl. za ubytování v hotelu ZÁMEČEK /os. Na 4 nocí 440
Přípl. za ubytování v hotelu LIBENSKÝ /os. Na 4 nocí 890
Přípl. za ubytování v hotelu BELLEVUE TLAPÁK /os. Na 4 nocí 790
Příplatek za 1- lůžkový pokoj/noc Na noc 180
POBYT PRO SENIORY s lékařskou konzultací od 55 let (5)
01.11. - 20.12.
Přípl. za ubytování v hotelu ZÁMEČEK /os. Na 5 nocí 1240
Přípl. za ubytování v hotelu LIBENSKÝ /os. Na 5 nocí 1690
Přípl. za ubytování v hotelu BELLEVUE TLAPÁK /os. Na 5 nocí 1590
Příplatek za 1- lůžkový pokoj/noc Na noc 180
POBYT PRO SENIORY s lékařskou konzultací od 55 let (7)
01.11. - 20.12.
Přípl. za ubytování v hotelu ZÁMEČEK /os. Na 7 nocí 790
Přípl. za ubytování v hotelu LIBENSKÝ /os. Na 7 nocí 1760
Přípl. za ubytování v hotelu BELLEVUE TLAPÁK /os. Na 7 nocí 1690
Příplatek za 1- lůžkový pokoj/noc Na noc 180
LÁZEŇSKÝ TÝDEN V PODĚBRADECH (6)
01.11. - 20.12.
Přípl. za ubytování v hotelu ZÁMEČEK /os. Na 6 nocí 710
Přípl. za ubytování v hotelu LIBENSKÝ /os. Na 6 nocí 1410
Přípl. za ubytování v hotelu BELLEVUE TLAPÁK /os. Na 6 nocí 970
Příplatek za 1- lůžkový pokoj/noc Na noc 180
AKTIVNÍ TÝDEN (5)
01.11. - 20.12. 21.02. - 26.02.
Přípl. za ubytování v hotelu ZÁMEČEK /os. Na 5 nocí 790
Přípl. za ubytování v hotelu LIBENSKÝ /os. Na 5 nocí 1490
Přípl. za ubytování v hotelu BELLEVUE TLAPÁK /os. Na 5 nocí 1410 1410
Příplatek za 1- lůžkový pokoj/noc Na noc 180 180

Poděbrady

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Lázeňské město Poděbrady leží na řece Labi ve Středočeském kraji, 10 km jihovýchodně od Nymburka a necelých 50 km východně od Prahy u dálnice D11. Král Přemysl Otakar II. zde nechal vybudovat kamenný hrad, který se přestavbami změnil až na dnešní poděbradský zámek, na jehož nádvoří byl v roce 1905 navrtán minerální pramen, který započal lázeňskou historii města. Nejvýznamnější osobností spjatou s městem je pravděpodobně král Jiří z Poděbrad, jehož památník najdete v zámku a připomíná ho i expozice Polabského muzea. Navíc si zde můžete prohlédnout model první automatické plnírny lahví, do nichž se stáčela Poděbradka. Ochutnejte také neupravenou minerální vodu u jednotlivých pramenů! Město se pyšní řadou upravených parků, moderní kolonádou, cukrárnami, kavárnami a pavilony s prameny. Při vstupu na kolonádu z náměstí Krále Jiřího najdete dětský orloj, poděbradská sklárna Crystal Bohemia nabízí pro zájemce exkurze. Koupání zajišťuje Jezero Poděbrady a přímo v Poděbradech můžete nastoupit na loď Král Jiří a vydat se na plavbu po Labi. Cyklisté a in-line bruslaři ocení stezku do Nymburka. Opačným směrem dorazíte k hradišti v Libici nad Cidlinou, kde byl podle legendy vyvražděn rod Slavníkovců. Na návštěvníky čeká samozřejmě i bohatý kulturní program, jak se na správné lázně sluší a patří.

Hodnocení hotelu (10 hodnocení)

LÁZNĚ PODĚBRADY - Poděbrady (H2337R20)

Milan flíček 26.8.2020

Ubytovaní a služby na hotelu dobré. Stravovaní snídaně dobré večeře nic moc.

7 Hodnocení

LÁZNĚ PODĚBRADY - Poděbrady (H2337R20)

03.8.2020

Moc hezké,děkujem Filipiova

10 Hodnocení

LÁZNĚ PODĚBRADY - Poděbrady (H2337R20)

Hánová 17.7.2020

Ubytování, služby spokojenost. Pohyb psů v jídelně už méně.

7 Hodnocení

LÁZNĚ PODĚBRADY - Poděbrady (H2337R20)

Vojtíšek Vlastimil 21.3.2020

Ubytování průměrné,strava a obsluha výborná,recepční příjemné a ochotné.
Sprchový kout bez šamponu a sprchového gelu(pouze tekuté mýdlo u umyvadla).
U umyvadla pouze prázdný držák na skleničky na vypláchnutí úst.
Odpočinuli jsme si a přežili to.
Další spolupráci s Vámi neplánujeme a známé přemlouvat nebudeme.

Vojtíšek Vl.

Dobrý den,  vážení klienti,

děkujeme za Vaše hodnocení pobytu, které předáváme vedení Lázní Poděbrady k prověření.
Velmi nás mrzí, že jste nebyli s pobytem spokojeni 
Kolektiv ATIS a.s.

6 Hodnocení

LÁZNĚ PODĚBRADY - Poděbrady (H2337R20)

Jarmila Pejchalová 15.3.2020

celkem spokojenost, ubytování pěkné, kvalita stravování byla horší - bufet snídaně byl studený / párky, vejce, atd/

7 Hodnocení

LÁZNĚ PODĚBRADY - Poděbrady (H2337R19)

Zdeněk Hájek 14.11.2019

Byli jsme naprosto spokojení. Ubytování v lázeňském domě Zimní Lázně bylo příjemné,pokoje zrenovované, naprostá čistota, ochota personálu. Stravování chutné, snídaně formou rozmanitého bufetu.V rámci lázeňského balíčku byly i uhličité koupele, masáž a solná jeskyně, vždy realizované ochotným a milým personálem. Na lázeňské kolonádě dostatek možností občerstvení v několika kavárnách či restauracích.Dvakrát týdně je možnost tanečního večera.Poděbrady jsou vhodné místo pro odpočinek, dají se dělat krásné výlety při Labi, dokonce byla v provozu i výletní loď Král Jiří. Lze také dojet do Kerska a navštívit oblíbené letovisko spisovatele Bohumila Hrabala. Místo je příjemné i pro méně zdatné osoby, chůze je příjemná i v parku, zejména tím, že je zde všude nenáročný rovinný terén.

10 Hodnocení

LÁZNĚ PODĚBRADY - Poděbrady (H2337R19)

Blanka Častvajová 20.2.2019

Výborné. Veliká spokojenost. 5 ptáků.

10 Hodnocení

LÁZNĚ PODĚBRADY - Poděbrady (H2337R18)

Novotná 26.10.2018

Vše velice perfektní.Bylo to bezva.

10 Hodnocení

LÁZNĚ PODĚBRADY - Poděbrady (H2337R18)

Alena Daňková 16.10.2018

Na lázeňském víkendovém pobytu jsme byly moc spokojené. Stravování výborné, ubytování v hotelu Libenský moc pěkné. Milé překvapení - voucher do kavárny a na výstavu.

Personál příjemný a vstřícný.

Procedury fajn. Jen letitá maminka nemohla využít všechno, co bylo nabízeno.

Děkujeme. Rády si zopakujeme.

10 Hodnocení

LÁZNĚ PODĚBRADY - Poděbrady (H2337R18)

Křížová ladislava 21.7.2018

Poděbrady milujeme . Navštěvujeme je opakovaně .Jen bychom uvítali trochu pestřejší stravování .Jinak jsme byli velice spokojeni s ubytováním , obsluhou , i čistotou . Děkujeme .

8 Hodnocení