GRAND LITAVA - Beroun - Česká republika - Praha a Střední Čechy

Hotel GRAND LITAVA - Beroun (H1875R23)
+

Česká republika > Praha a Střední Čechy
Strava snídaně
BEZLEPKOVÁ strava
Dovolená PRO VELKOU RODINU
BEZBARIÉROVÉ zařízení
7=6 (bydlíte 7 nocí - platíte 6 nocí)
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem povolen:
Internet: Wi-Fi
Výtah
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Kavárna
Fitness
Parkoviště
Půjčovna kol: v hotelu
Krytý bazén: 300 m
Aquapark: 300 m
Železniční stanice: 15 min.
Autobusová zastávka: 200 m
Společenské a kulturní vyžití
Sportovní vyžití
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Beroun

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Beroun je okresní městečko ve Středočeském kraji. Město leží na soutoku Berounky a Litavky, asi 30 km jihozápadně od Prahy. V centru můžete spatřit hradby, měšťanské domy se zachovalými kamennými klenutými sklepy, renesančními prvky a barokními štíty. Beroun láká k návštěvě nejen historií. Na podzim se zde tradičně koná festival Talichův Beroun. Na jaře a na podzim se ve městě konají vyhlášené Hrnčířské trhy a mnoho dalších akcí po celý rok. Navštívit zde můžete například aquapark, golfové hřiště, skatepark apod. Milovníci pěší turistiky odsud mohou vyrazit do Českého krasu nebo CHKO Křivoklátska.

V Berouně můžete navštívit:
Muzeum Českého krasu - Jednotlivé expozice muzea jsou věnovány nejen CHKO Český kras a světově významné geologické oblasti Barrandienu, ale také dějinám Berouna a jeho významným osobnostem.

Medvědárium - Symbol medvěda má město Beroun ve znaku i na svém praporu. Navíc zde můžete navštívit také medvědy živé.

Aquapark Beroun - nabízí, jak ryze sportovní vyžití plavcům v 25 m plaveckém bazénu, tak relaxaci v relaxačních bazénech s lehátky a sezónní opalovací terasou, či společensko-zábavné vyžití na skluzavkových atrakcích se 2 tobogány.

Rozhledna Městská hora – Nachází se v berounském parku, v nadmořské výšce 290 m n.m. Vyhlídková plošina je ve výšce 11 m a poskytuje krásný výhled na město Beroun, panorama Dědu, vrcholky Křivoklátska, oblast Českého krasu a Brdy.

Tipy na výlety do okolí:
Hrad Žebrák (19 km) - Hrad Žebrák byl od poloviny 13. století využíván šlechtou i českými králi. Po požáru roku 1395 jej nechal Václav IV. přestavět.

CHKO Český kras (20 km) - Od Prahy jihozápadním směrem k Berounu se rozkládá pestrá a mnohotvárná krajina, která zahrnuje téměř 700 jeskyní s nejdelším jeskynním systémem v Čechách, významná naleziště zkamenělin a cennou teplomilnou květenu i zvířenu.

Národní přírodní památka Kotýz (9 km) - Kotýz se nachází nedaleko Berouna na západním okraji CHKO Český kras. Územím prochází naučná stezka a je známé především dvěma skalními mosty, Aksamitovou bránou a Jelínkovým mostem, a archeologicky významnou Děravou jeskyní.

Hodnocení hotelu (13 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

GRAND LITAVA - Beroun (H1875R23)

Lida Svatková 27.8.2023

Hotel byl velmi hezký, bezbariérový pokoj byl oravdu uzpůsobený pro vozíčkáře.
Personál byl vstřícný a jidlo jak snídaně, tak i v místní restauraci nemělo chybu.
V Berouně jsme s dcerou byly poprvé a musím říct, že nás nadchnul.
Jenom mi vrtá hlavou, když jsem žádala o pobyt Bezba cestovní kancelář, jak to, že jste to nakonec zařizovali vy.

Dobrý den, paní Svatková,

jsme rádi, že jste byli s pobytem v hotelu Grand Litava spokojeni. Cestovní agentura Bezbatour je náš autorizovaný prodejce, takže Vám nabídli pobyt s naší společné nabídky.

Tým ATIS a.s.

10 Hodnocení

GRAND LITAVA - Beroun (H1875R23)

Tomáš Zboril 01.8.2023

Obsluha i hotel v pohodě,chybí klima na pokojích,jídlo dobré,chtelo by to nějakou zásuvku navíc😁

8 Hodnocení

GRAND LITAVA - Beroun (H1875R22)

B.P. 28.7.2022

Snídaně výborné, ubytování též.
Scházela sladká pozornost na pokoji při příjezdu - to tak nevadilo. Ale přistýlka - sice prostorná, ale řekl bych, že na ní scházela vrchní matrace, takže pružiny byly pro tělo fakt dost nepříjemné.
Pro děti skvělé medvědárium s Kubou a Matějem, výborné venkovní koupaliště na sídlišti. Perfektní okolí Berouna.

8 Hodnocení

GRAND LITAVA - Beroun (H1875R19)

Jedličková Anna 03.9.2019

Byli jsme spokojeni po všech stránkách. Výlety jsme si organizovali sami dle vlastních zájmů, takže rovněž plná spokojenost.

10 Hodnocení

GRAND LITAVA - Beroun (H1875R19)

Jiří Arnold 21.8.2019

Přijeli jsme do Berouna ,abychom poznali i jeho okolí,byli jsme mile překvapeni s ubytováním i službami v hotelu Grand Litava.Arnoldovi.

10 Hodnocení

GRAND LITAVA - Beroun (H1875R19)

19.8.2019

9 Hodnocení

GRAND LITAVA - Beroun (H1875R19)

Marie Psotková. 22.6.2019

S ochotou personálu hotelu jsme byli spokojeni také s čistotou na pokojích. Stravování vynikající. Jen na delší pobyt při teplejším počasí kdy musí byt otevřená okna, jelikož hotel nemá klimatizaci to není ok. A pokud máte okna na cestu je v noci a nad ránem velký hluk.Výlety do okolí jsou nádherné.

Co se týče s zařizováním pobytu ve vaší cestovní kanceláří bylo vše v naprostém pořádku.

6 Hodnocení

GRAND LITAVA - Beroun (H1875R18)

28.11.2018

10 Hodnocení

GRAND LITAVA - Beroun (H1875R18)

Havlíková Simona 19.7.2018

Hotel neodpovídá čtyřem hvězdičkám,přistýlka zabrala hodně místa,nešla ani otevřít skříň.Stravování dobré,jen nápoje k večeři předražené.
Sladké překvapení v ceně zájezdu jsme nedostali ani po upozornění,světlo v koupelně nám nebylo opraveno do konce pobytu,na recepci nebyli moc ochotní.Město Beroun nabízí hodně zajímavostí a výletů do okolí,což nám vyhovovalo.Příště bychom ale do tohoto hotelu už nejeli.Za hotel Grand Litava:

Děkuji Vám za zpětnou vazbu a za tyto postřehy. Všechny skutečnosti prověřím. Bohužel se ke mně žádná ze zmíněných stížností nedostala. Mrzí mě, že jste nebyli spokojeni.

Lenka Sudíková
Sales Manager

6 Hodnocení

GRAND LITAVA - Beroun (H1875R17)

05.11.2017

8 Hodnocení

GRAND LITAVA - Beroun (H1875R16)

Marta Pajerová 07.11.2016

Hotel má skvělou polohu u centra města a je vhodný pro všechny věkové skupiny. Na procházku lze vyjít k řece Berounce a přilehlého parku, na Městskou horu, kde je zřízen Medvědinec a u něj dětské hřiště se stánkem pro občerstvení. Využili jsme i blízkost Karlštejna pro půldenní výlet. Více jsme nestihli.
Na hotelu jsme se moc nezdržovali a tak úplně nedokáži posoudit jeho služby. Na recepci je zcela nový personál (neznala jsem tedy ani ten starý), který byl sice ochotný, ale neznalý. Na pokojích nejsou standardně přistýlky, které jsou uvedeny v popisu a tak na požádání nám nejprve přinesli cestovní dětskou postýlku (pro 4 leté dítě) a až na druhý pokus zařídili přistýlku (skládací přenosnou postel). Syn by s námi asi i v posteli spal, ale uprostřed mezi matracemi byla mezera a tak by asi spal na prkně. Dále nás na pokoji nečekala žádná sladká pozornost. Když jsem řešila s recepční přistýlku, tak jsem se i o tomto zmínila a to bylo úplně bez reakce. Na hotelu zdarma, jen za kauci 1000 Kč, půjčují i jízdní kola (nevyužili jsme).
Snídaně v hotelu byly opravdu pestré a vybral si opravdu každý. Výběr byl z několika salámů, sýrů, zeleniny, pečiva, sladkého pečiva a teplého bufetu (vajíčka a párky). Měli jsme zakoupené i večeře a ty se podávaly v Grill baru, kde jsme automaticky měli rezervaci a bylo již prostřeno. Večeře byly velmi chutné a obsluha byla příjemná.
Když to shrnu, tak se nám ale pobyt líbil.

8 Hodnocení

GRAND LITAVA - Beroun - STÍŽNOST NA ATIS!!

P. Hessová 02.9.2016

Hotel O.K., večeře mírně horší, ale asi odpovídalo ceně. Obsluha O.K. Proto dáváme 3 body k dobru.

Rádi bychom se však vyjádřili k zajištění pobytu ze strany CK Atis. Maily rychlé. Avšak nelíbilo se nám, že zaměstnankyně zaslala zcela NEpředvyplněný dotazník. Museli jsme vše vyplnit zcela sami - číslo hotelu, ceny za osobu aj. To jsme nečekali, a doufám, že to nesouviselo s tím, že jsme k zaplacení pobytu zčásti použili poukázky Ticket Multi (jinak bychom zřejmě ani CK nevyužili - poukázky jsme chtěli využít takto).

Takže pobyt dle našich požadavků odpovídal, služby Atis jsme čekali určitě lepší.

Děkujeme Vám za hodnocení pobytu v hotelu Grand Litava a za Váš podmět. Postup při vyřizování Vaší objednávky byl zcela standardní a nebyl jinak odlišný od ostatních objednávek z důvodu, že byl Váš pobyt hrazen poukázkami Ticket Multi. Všechny potřebné údaje k vyplnění tiskopisu Vám byly zaslány v průvodním emailu spolu s tiskopisem.

Ještě jednou děkujeme za tento podmět. Začneme hledat způsob, jak vyplňování tiskopisu „zautomatizovat“ (příp. alespoň jeho část) a do budoucna vylepšit služby směrem k našim zákazníkům. Za CK Atis a.s. H. Tomčíková, oddělení produkce

6 Hodnocení

GRAND LITAVA - Beroun

Polánská Milena 28.8.2016

kvalita stravování-večeře-pouze dané jedno jídlo(nebyl výběr ze třech chodů),1x jídlo nedobré(špagety),u točeného piva malá míra.
ubytování-špatně funkční baterie u umyvadla,malý počet TV kanálů a nekvalitní obraz.V době OH chyběl program ČT sport.Jinak vše v pořádku,personál milý,ochotný,vstřícný.
Výlety-turisticky velmi zajímavé okolí Berouna-spokojenost

7 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

Aquapark 300 m • Koněpruské jeskyně 8 km • Karlštejn 13 km • Praha 20 km

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel GRAND LITAVA:
• výhodná poloha uprostřed královského města
• historické centrum na dosah
• AQUAPARK BEROUN 300 m
• pouhých 8 km do Koněpruských jeskyní, 13 km na Karlštejn a 20 km do Prahy

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel se nachází v centru královského města, v blízkosti turistických zajímavostí jako jsou hrady Karlštejn a Křivoklát, Koněpruské jeskyně, aj. Beroun leží na rozhraní CHKO Český kras a Křivoklátsko. Berounsko patří nepochybně k historicky nejvýznamnějším regionům naší země. Vynikající dopravní obslužnost - po dálnici D5 je Beroun pouhých 20 km od Prahy a 50 km od Plzně. V blízkosti jsou antukové tenisové kurty, fotbalové hřiště, bowling, sqash, fitness, in-line dráha, golfové hriště Beroun a Karštejn a největší rodinný zábavní park TOBOGA Fantasy Praha.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Restaurace, kavárna, lobby bar a lidová pivnice. Podávají se zde speciality narodní i mezinárodní kuchyně. Dále fitness, směnárna, Wi-Fi, internetový koutek, půjčovna a úschovna kol, výtah, garáže.
Hotel disponuje čtyřmi salonky o kapacitě až 60 osob a konferenčním sálem pro 200 osob (video, televize, DVD, flipchart, promítací plátno, zpětný projektor, dataprojektor, připojení k internetu pevné i Wi-Fi).

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje s přistýlkou (plnohodnotné lůžko), vana + WC, SAT/TV, Wi-Fi, telefon, minibar, trezor, vysoušeč vlasů.
Na poptávku propojený pokoj pro rodiny s dětmi (2+2).

Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK ATIS standardně nabízí.

CELKOVÁ KAPACITA

213 lůžek

FORMA STRAVY

Snídaně. Možnost dokoupení večeří (jednotné tříchodové) za příplatek v CK a obědů na místě.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA v doprovodu 2 plně platících osob.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

AQUAPARK BEROUN (300 m) - plavecký bazén 25 m, relaxační bazény s atrakcemi (chrliče, vodní masáž, jeskyně), lehátka a sezónní opalovací terasa, dvojskluzavka, tobogány.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

V blízkosti: bowling, squash, spinning, posilovna, slender, aerobic, beach volejbal, pilates, golfové simulátory, badminton, lukostřelba, nohejbal, fotbalové hřiště. Dále pro Vás hotel dokáže připravit lezení po skalách, vyhlídkové lety, půjčování kol a lodí, jízdu na koních...

TIPY NA VÝLETY
v Berouně:
• historické centrum města se zbytky městských hradeb
• muzeum Českého krasu
• gotický farní kostel svatého Jakuba
• kostel Zvěstování Panny Marie
• kaple Bolestné Panny Marie a studniční stavení
v okolí:
• krajinou prochází řada značených turistických stezek
• blízké výletní cíle jsou například Karlštejn, Svatý Jan pod Skalou, Koněprusy, Tetín, Hudlice, Nižbor
• zalesněný kopec Městská hora s rozhlednou a výběhem s medvědy známými z televizních večerníčků

Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Rozhledna na Městské hoře v Berouně (vzdálenost 1,3 km), 290 m. n. m., 66 schodů
Čtrnáctimetrová betonová vyhlídková věž, ze které máte výhled na Beroun a Český kras. V blízkosti rozhledny se nachází Medvědárium, kde jsou k vidění medvědi Kuba a Matěj z Večerníčku Václava Chaloupky "Méďové".
Provozní doba (bez záruky): duben a říjen (denně 10:00 - 18:00), květen - září (prac. dny 10:00 - 18:00, víkend a svátky 9:00 - 19:00
Vstupné (bez záruky): dospělí: 10 Kč, děti nad 10 let, studenti a důchodci 5 Kč

Rozhledna Děd (vzdálenost 3,9 km), 492 m. n. m., 56 schodů
Dvanáct metrů vysoká vyhlídková věž. Výhled je bohužel hustou vegetací omezen na křivoklátské lesy a letadla přistávající na letiště Václava Havla.
Provozní doba (bez záruky): neomezeně
Vstupné (bez záruky): zdarma

Lhotka u Berouna (vzdálenost 6,1 km), 462 m. n. m., 131 schodů
Pětačtyřicetimetrová ocelová vysoká telekomunikační věž s vyhlídkovou plošinou. Výhled máme na Brdy, Cukrák, letiště Václava Havla, Beroun a Kladno.
Provozní doba (bez záruky): duben - říjen (pátek 14:00 - 17:00, víkend a svátky 10:00 - 12:00 a 13:00 - 18:00), červenec a srpen (denně kormě pondělí 10:00 - 12:00 a 13:00 - 18:00)
Vstupné (bez záruky): dospělí: 10 Kč, děti: 5 Kč

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt se snídaní začíná nástupem od 14:00 do 19:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě rozšíření na polopenzi začíná pobyt večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod. v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

20,- Kč/den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

500,- Kč/noc

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

0,- Kč/den

DALŠÍ SLUŽBY

Zapůjčení dětské postýlky zdarma.

Informace o přijímání platebních karet (bez záruky):
Hotel přijímá platební karty Visa, Mastercard, Maestro, American Expres, Diners Club.

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do stanice Beroun. Poté je možné využít taxi - před budovou vlakového nádraží (cesta trvá asi 5 minut) nebo jít pěšky (cesta trvá asi 15 minut) musíte jít rovně a podejít dálnici, poté přejít most přes řeku, znovu rovně asi 50 metrů a dostanete se na křižovatku,kde zabočte vlevo na další pak vpravo, po 20 metrech zabočte vpravo, poté se již před vámi objeví hotel.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Kyvadlovou dopravou z Prahy Zličín a Nové Butovice. Cesta trvá cca 30 minut. Zastávka je 200 m od hotelu.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Z Prahy po dálnici D5 - exit 18 směr Beroun centrum, na první světelné křižovatce vpravo, na druhé světelné křižovatce také vpravo - hotel viditelný z cesty.
Vzdálenosti: z Prahy 35 km, z Brna 240 km, z Ostravy 416 km.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny