BELLEVUE - Doksy - Česká republika - Máchovo jezero

Hotel BELLEVUE - Doksy (H2683R24)

Česká republika > Máchovo jezero
Strava polopenze
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen:
Internet: Wi-Fi
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Kavárna
Whirlpool
Parkoviště
Stolní tenis
Tenisový kurt: 150 m
Rybolov
Krytý bazén: 19 km
Bazén - koupaliště: u hotelu
Aquapark: 3,6 km
Přírodní koupání: 1,5 km
Doporučená doprava autem
Železniční stanice: 500 m
Autobusová zastávka: 500 m
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Doksy

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Doksy a Staré Splavy jsou nejznámější rekreační střediska severních Čech. Okolní lesy jsou vyhledávány pro turistické a rekreační procházky. Přes obec vede cyklistická stezka na Kladno. Lesem prochází také naučná Drvotova stezka, která je velice přírodovědně známá, založena v roce 1982

Můžete navštívit:

Máchovo jezero – Jezero poskytuje na svých 4 plážích v letních měsících rekreaci spousty návštěvníkům. Ve skutečnosti se jedná o rybník, který je největší vodní plochou v Libereckém kraji a osmou největší v ČR. Založil ho již v roce 1366 král Karel IV. Rybník má rozlohu 284 ha.

Aquapark Česká Lípa – návštěvníkům nabízí plavecký bazén s tobogánem, skluzavky, masážní lůžka, masážní bazén, Whirlpool, divokou řeku a mnoho dalšího

Hrad Bezděz – jedná se o zříceninu hradu v okrese Česká Lípa. Jedná se o hrad s obvodovou zástavbou. Hrad byl poprvé zmíněn roku 1264 za vlády Přemysla Otakara II. Hrad je ve vlastnictví státu a je plně přístupný veřejnosti.

Hodnocení hotelu (19 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

BELLEVUE - Doksy (H2683R22)

Iva Kubátová 09.10.2022

Ubytování, stravování a personál = super. Za všechno díky.

10 Hodnocení

BELLEVUE - Doksy (H2683R22)

Ing.Jiří Stach 05.10.2022

V termínu našeho pobytu byl hotel obsazen celkem jen deseti ubytovanými. Pán, který se nám celý týden věnoval (recepce i obsluha u stolu), byl vždy usměvavý a ochotný. Oproti smlouvě (Senior pobyt 65+) na jednotné jídlo k večeři nám byly nabízeny tři jídla (výběrem ráno),jednotná polévka a volná konzumace sálátů či zákusků a pod. Vše ve výborné kvalitě i množství. Také ranní bufet byl dobře zásoben po celou dobu snídaní. Pokoje i lůžkoviny jsou čisté, i když některé lůžkoviny byly používáním opotřebené. Každý z pokojů má zřejmě svůj balkon a jedotlivé pokoje se vzájemně liší svým uspořádáním. Voda tekla vždy teplá a pokoje byly vytápěny výborně ovládatelnou regulací dle vlastní volby. Poloha hotelu není daleko od centra ani jezera a je v klidné ulici. Hotel se dvěma patry a podkrovím nemá výtah. Byli jsme velmi spokojeni, škoda že skoro denně pršelo.

10 Hodnocení

BELLEVUE - Doksy (H2683R22)

Iveta Nytrová 27.8.2022

Bylo fajn,krásný bazén i strava.Příjemný personál.Jen jsme postrádali ledničku na pokoji! Hotel by potřeboval novou fasádu a okna.

10 Hodnocení

BELLEVUE - Doksy (H2683R22)

15.8.2022

8 Hodnocení

BELLEVUE - Doksy (H2683R22)

Věra Cahová 29.6.2022

Byly jsme s pobytem velmi spokojeny. Ubytování nám vyhovovalo a stravování bylo bezvadné. Velmi si ceníme milého a vstřícného jednání všeho personálu včetně úžasného kuchaře. Všem těmto mladým lidem přejeme, aby u nich i nadále bylo poznat, že mají svoji práci rádi!

10 Hodnocení

BELLEVUE - Doksy (H2683R21)

Dagmar 04.8.2021

Dobrý den, ubytování průměrné, ale byli jsme moc spokojení. Stravování bylo super, měli jsme polopenzi: snídaně byly tedy podprůměrné, ale za to večeře úplně parádní 👍 Personál byl také ochotný a super 👌 Celkový pobyt bych hodnotila na 1-.

10 Hodnocení

BELLEVUE - Doksy (H2683R21)

Korfová Jitka 26.7.2021

Dovolená byla supr, velice milý personál a krásný bazén,kde stále nikdo nebyl, Budeme se rádi vracet!!!

9 Hodnocení

BELLEVUE - Doksy (H2683R21)

Božena Nováková 13.7.2021

Jídlo velice dobré bohaté snídaně výborné večeře.Ubytovani jednoduché. Nádherný Máchův kraj-hrad Bezděz, Houska. Výlety na kole. Super dovca

10 Hodnocení

BELLEVUE - Doksy (H2683R20)

Rácová Darja 31.7.2020

Velmi ochotný, příjemný personál hotelu, strava pestrá a chutná. Kvalita ubytování odpovídala zařazení hotelu, spíše pro skromnější zákazníky, pěkná zrekonstruovaná koupelna. Voda v Máchově jezeře již poněkud do zelena, hodnocení 3. Možnost občerstvení všude dostatek, velmi pestrý výběr, ale vše poněkud drahé. Možnost výletů /hrad Houska, Bezděz, Pekelné doly, možnost cyklistiky/.

8 Hodnocení

BELLEVUE - Doksy (H2683R20)

Iriska 17.7.2020

Obsluha příjemná..
Chybí i malá lednička což v létě je velký problém, pokoje jsou bez věšáku, pod střechou bez klimatizace a děsné vedro ..Snídaně standartní průměr, večeře děs-běs = školní jídelna..(kuřecí stěhno+ úplně suché brambory a zelný salát bez vody,soli a pepře)
Jinak za tu cenu u mě za 3-body✌ Vím jen jedno, že sem už nikdy nepojedu "!

6 Hodnocení

BELLEVUE - Doksy (H2683R19)

Andrea Bikarová 23.10.2019

Moc se nám líbilo, strava a vynikající, vařila paní z recepce a velice ochotná. Vzhledem k tomu, že jsme byli jediní v hotelu, tak měli majitelé nastavené topení od 6 h.do 10h. a od 16 h. do 24:00. První noc nám bylo chladno. Manželova maminka nastydla.


Přeji hezký den

Andrea Bikarová

8 Hodnocení

BELLEVUE - Doksy (H2683R19)

Miroslav Kořený 30.9.2019

Dobrý den, stravování dobré, ubytování podprůměrné, na pokoji nebyly ručníky, nebylo si na co sednout, jen na postel. Divili se, že máme polopenzi a nedostali jsme balíček na cestu. Nikomu bych tento hotel nedoporučil. S pozdravem Kořený

4 Hodnocení

BELLEVUE - Doksy (H2683R19)

Kupkova Hana 29.6.2019

Polopenze byla pestra,výborná.Pokoje jsou menší,ale na prespani vyhovující.Socialni zarizeni zrekonstruovane.Personal vstřícný.

6 Hodnocení

BELLEVUE - Doksy (H2683R18)

Zbyněk Král 16.7.2018

Obvykle začínám chválou, tady však udělám výjimku. Hotel Bellevue Doksy se na svých stránkách etabluje jako tříhvězdičkový. Této úrovně však ani zdaleka nedosahuje, i když potenciál na to určitě má. Jako největší devizu vidím ve vlastním bazénu, což uvítají hlavně rodiny s dětmi. Hosté budou nezávislí na kvalitě vody Máchova jezera, která v horkých dnech může být proměnlivá.
Náš pobyt začal tím, že místo objednaného třílůžkového pokoje jsme dostali miniaturní pokoj dvoulůžkový s přistýlkou a k tomu ještě nás paní recepční upozornila, že jim upadla garnýž s tím, že druhý den by měl přijít pán na opravu. Po stížnosti na recepci a telefonátu do cestovní kanceláře se situaci nakonec podařilo vyřešit a dostali jsme zaplacený třílůžkový pokoj. Inu stát se taková situace může, asi bych se o této události ani nezmiňoval, kdyby i další pobyt nepokračoval v podobném duchu.
Dalším zážitkem bylo to, že v době hlavní sezóny se v hotelu rozhodli natřít zábradlí hlavního schodiště, aniž by to dali ubytovaným lidem zjevně na vědomí. Cedulka ležela pouze na pultu recepce a můj syn si samozřejmě na právě natřené zábradlí sáhnul. Doporučil jsem tedy poté recepční, aby tuto skutečnost alespoň ústně sdělovala i ostatním hostům. Dostalo se mi však jen úsměvu právě takového, jako když posíláte někoho do míst, kam slunce nesvítí, spolu s poznámkou, že to je přeci napsáno na stole recepce. Ona to vlastně ten den nebyla jen recepční, ale i pokojská v jedné osobě. Každopádně náš pokoj jaksi pozapomněla uklidit, vynést koš i vyměnit ručníky. Jako suvenýr z dovolené jsem si mimo jiné přivezl i plechovku technického benzínu, balík vaty a zničené tričko syna.
Dalším nešvarem bylo to, že jsme měli na snídani čerstvé rohlíky jen co druhý den. Staré rohlíky z předešlého dne se snažili rozpéct, což funguje tak deset minut, potom úplně ztvrdnou a jsou vhodné tak na strouhanku.
Celé to zakončuje horší kvalita pokojů. V našem pokoji si některý z minulých hostí udělal ze dveří cvičnou desku na zapichování nožů a boxování, v koupelně nešla pověsit sprcha. Kontroverzní podstavou byl i číšník, na rychlost obsluhy si nemůžu stěžovat, spíše mi připadalo, že ho práce minimálně nebaví.
Snad jediné za co by se dalo hotel pochválit, je dobrá kuchyně.

Zvláštní pochvala patří cestovní kanceláři ATIS za skvělou komunikaci a pomoc při řešení nepříjemností s hotelem. Nicméně doporučit tento hotel ostatním nemůžu.

2 Hodnocení

BELLEVUE - Doksy (H2683R17)

Zdeněk Pour 25.8.2017

Se zajištěním pobytu prostřednictvím cestovní kanceláře a kvalitou služeb v místě ubytování jsme byli velice spokojeni.

10 Hodnocení

BELLEVUE - Doksy (H2683R17)

Honza 14.8.2017

Ubytování v pořádku, okolí také super všude blízko.jen na pokoji nefunkční WiFi po celou dobu pobytu.jidlo dobré.

7 Hodnocení

BELLEVUE - Doksy (H2683R16)

03.10.2016

Musíme konstatovat,že jsme byli velice spokojeni. Vokál

10 Hodnocení

BELLEVUE - Doksy (H2683R16)

09.9.2016

10 Hodnocení

BELLEVUE - Doksy (H2683R16)

Jana 26.8.2016

Celkem jsme byli spokojeni,ale plný počet bodů jsme nedali,protože je stále co zlepšovat a aby neusnuli na vavřínech.Připomínku mám ke snídaním.Pět dní stále to samé,žádná změna.To už se přejí.

8 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

• Dovolená u Máchova jezera
• Zdarma venkovní bazén u hotelu
• SENIOR POBYT s polopenzí na 5 nocí za 4590 Kč

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel BELLEVUE
• příjemné ubytování
• Máchovo jezero v blízkosti - koupání, vodní sporty
• možnost pronájmu tenisového kurtu, horských kol - v okolí cyklotrasy

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel se nachází ve městě Doksy, které patří mezi nejznámější a nejvyhledávanější rekreační oblasti severních Čech. Cca 200 m od hotelu je Máchovo jezero, obklopené krásnou přírodou s borovými lesy. V Doksech najdete upravené pláže, cyklotrasy, zámek s anglickým parkem, muzeum Karla Hynka Máchy.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Restaurace s výbornou kuchyní, bar, kavárna, Wi-Fi, terasa s bazénem, whirlpool, zahrada, salonek, fitness, stolní tenis, biliár, vlastní uzamčené parkoviště. Možnost zajištění tenisového kurtu (kurty 150 m od hotelu), na objednávku projížďka kočárem nebo na koni.

KDE BUDETE SPÁT

2 a 3 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi.
Pokoje jsou nejníže v prvním patře (v přízemí pokoje nejsou).
Na ověření je možný 4-lůžkový pokoj.

CELKOVÁ KAPACITA

55 lůžek

FORMA STRAVY

Snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu.
K pobytu se snídaní možnost dokoupení večeří za příplatek v CK (servírované tříchodové - polévka, hlavní chod výběrem ze tří jídel, salát nebo dezert). Obědy možné dokoupit na místě.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.
Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.

UPOZORNĚNÍ

V termínu 16.8. - 17.8.2024 se koná v Doksech "Festival Mácháč".

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Venkovní bazén na terase (dostupný dle počasí).

MÁCHOVO JEZERO - vodní plocha Máchova jezera nabízí celou řadu aktivit - koupání, jachting, windsurfing, projížďku parníkem po jezeře, školu vodních sportů, půjčovnu šlapadel, lodiček apod.
• Hlavní pláž Doksy (1,5 km) - prostorná písečná pláž, sprchy, občerstvení, restaurace, dětské hřiště, beachvolejbalové a beachfotbalové hřiště, půjčovna šlapadel a lodiček, tobogán a vodní atrakce.
• Pláž Klůček (1,5 km) - klidná písečná pláž, dostanete se k ní jen pěšky nebo na kole, sprchy, bufet, ruské kuželky, obří šachy, vodní skluzavka.
Obě pláže obhospodařuje společnost Regata Máchovo jezero a.s. a vstup na pláže je zpoplatněný.
• Aqupark Staré Splavy (3,6 km) - plovoucí aquapark na hladině Máchova jezera, s bazénem, skluzavkou a nafukovacími atrakcemi pro děti i dospělé, písečná pláž, vstupné na pláž se platí, bez ohledu na využití atrakcí aquaparku, dle ceníku viz ZDE.

AQUAPARK ČESKÁ LÍPA (19 km) - plavecký bazén s tobogánem, skluzavky, masážní lůžka, masážní bazén, whirpool, dětský bazén, dětské brouzdaliště, divoká řeka, parní místnosti, atd.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Romantická krajina a Máchovo jezero láká návštěvníky od nepaměti. Tajemné rokle, skalní útvary a rozlehlá vodní plocha představují ráj odpočinku pro všechny návštěvníky. Máchův kraj je jedinečný širokou nabídkou příležitostí k trávení volného času. Můžete navštívit zříceniny středověkých hradů (Bezděz, Houska, Kokořín, Lemberk), využít husté sítě cyklostezek nebo celý den proležet na krásné pláži u Máchova jezera.

Doksyland (200 m) - zábavný rodinný park s mnoha druhy exotických zvířat. Děti se mohou projet na ponících nebo ochočených velbloudech, krmit kontaktní zvířátka, svézt se na historickém kolotoči nebo využít nafukovací atrakce.
Zámek Doksy (720 m) - od roku 2015 je ve vlastnictví města Doksy a sídlí zde příspěvková organizace KulturaDoksy.cz, Turistické informační centrum s výstavní galerií, městská knihovna a muzeum Čtyřlístek. Od roku 2020 je zpřístupněn prohlídkový okruh věnovaný rodu Valdštejnů. Kolem zámku se rozkládá unikátní anglický park z 19. století.
Hrad Bezděz (11 km) - na vrchu Bezděz. Říká se mu "Král hradů". Patří k nejzajímavějším hradům v Česku. Jako jeden z mála se dochoval v původní podobě, neprošel přestavbou ani nebyl zbořen. Básník Karel Hynek Mácha se zde inspiroval k dílu "Máj".
Hrad Houska (14 km) - tajuplný hrad opředený mnoha pověstmi o bráně do pekelného světa
Národní přírodní památka Peklo u Sosnové (15 km) - v pískovcovém údolí Robečského potoka můžete obdivovat různé skalní útvary (převisy, úzké rokle, menší jeskyně), chráněnou flóru a faunu
Sportovně-rekreační areál Vrchbělá (17 km) - zážitky pro celou rodinu. Lanové centrum, dětské centrum, cyklostezka, naučná stezka, minizoo, rozhledna.
Zámek Zákupy (20 km)
Eduard Held muzeum (20 km) - muzeum papírových masek
Průrva Ploučnice (22 km) - technická památka. Řeka Ploučnice protéká v obci Noviny pod Ralskem částečně uměle vytvořenou průrvou skrz pískovcovou skálu.
Stezka hastrmanů v Brništi (25 km) - tematická poznávací trasa v blízkosti Panenského potoka pro pěší a cyklisty, 6 km dlouhá. Na trase se nachází 11 zastavení, většina je s hracími prvky a kvízovými otázkami.
Hrad Kokořín (25 km) - natáčela se zde pohádka Princezna se zlatou hvězdou
Přírodní rezervace Kokořínský důl (25 km) - jedno z nejkrásnějších údolí v ČR, cca 14 km dlouhé, celé porostlé lesem, s množstvím roklí s pískovcovými útvary
Sochy ve skalách - Brniště (25 km) - do pískovcových skal vytesané reliéfy trollů, bohů a strážců lesa, stezka je dlouhá 1600 m
Národní geopark Ralsko (cca 25 km) - geologicky cenné území v bývalém vojenském prostoru
Sklářské muzeum Nový Bor (27 km)
Zámek Lemberk (32 km) - natáčely se zde filmy Císařův pekař a Pekařův císař nebo pohádka Tajemství staré bambitky
Panská skála, nazývána také Varhany, Čertovy varhany (33 km) - v obci Prácheň u Kamenického Šenova, nejstarší chráněný geologický útvar. Natáčely se zde legendární scény z pohádky Pyšná princezna.
Liberec (55 km) - Ještěd, zoologická zahrada, aquapark Centrum Babylon
CHKO Český ráj (60 km) - skalní města, romantická údolí, hrady, zámky, malebná lidová architektura

Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Velká Věž (vzdálenost 7,2 km), 414 m. n. m., 121 schodů
Rozhledna vysoká třicet čtyři metrů, ze které máte výhled na hrad Bezděz a blízké okolí. Rozhledna se nachází přímo v areálu hradu Bezděz, návštěvu rozhledny můžete spojit s prohlídkou hradu.
Provozní doba (bez záruky): duben a říjen (sobota, neděle a svátky 9:00 - 15:30), květen - září (úterý - neděle 9:00 - 16:30)
Vstupné (bez záruky): dospělí: 50 Kč, děti: 30 Kč

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt se snídaní začíná nástupem od 14:00 do 18:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.
Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 14:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

30,- Kč/den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

200,- Kč/den

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

0,- Kč/den

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlaková zastávka je 500 m od hotelu.
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusová zastávka je 500 m od hotelu.
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

GPS - 50°34'9.868"N, 14°39'12.971"E

Vzdálenost:
z Prahy: 92 km, z Českých Budějovic: 229 km,
z Brna: 285 km, z Ostravy: 367 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny