BELLEVUE - Doksy - Česká republika - Máchovo jezero

Hotel BELLEVUE - Doksy (H2683R22)

Česká republika > Máchovo jezero
Strava snídaně
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen:
Internet: Wi-Fi
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Kavárna
Whirlpool
Parkoviště
Stolní tenis
Tenisový kurt: 150 m
Rybolov
Krytý bazén: 19 km
Bazén - koupaliště: u hotelu
Aquapark: 3,6 km
Přírodní koupání: 1,5 km
Doporučená doprava autem
Železniční stanice: 500 m
Autobusová zastávka: 500 m
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Doksy

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Doksy a Staré Splavy jsou nejznámější rekreační střediska severních Čech. Okolní lesy jsou vyhledávány pro turistické a rekreační procházky. Přes obec vede cyklistická stezka na Kladno. Lesem prochází také naučná Drvotova stezka, která je velice přírodovědně známá, založena v roce 1982

Můžete navštívit:

Máchovo jezero – Jezero poskytuje na svých 4 plážích v letních měsících rekreaci spousty návštěvníkům. Ve skutečnosti se jedná o rybník, který je největší vodní plochou v Libereckém kraji a osmou největší v ČR. Založil ho již v roce 1366 král Karel IV. Rybník má rozlohu 284 ha.

Aquapark Česká Lípa – návštěvníkům nabízí plavecký bazén s tobogánem, skluzavky, masážní lůžka, masážní bazén, Whirlpool, divokou řeku a mnoho dalšího

Hrad Bezděz – jedná se o zříceninu hradu v okrese Česká Lípa. Jedná se o hrad s obvodovou zástavbou. Hrad byl poprvé zmíněn roku 1264 za vlády Přemysla Otakara II. Hrad je ve vlastnictví státu a je plně přístupný veřejnosti.

Hodnocení hotelu (15 hodnocení)

BELLEVUE - Doksy (H2683R22)

Věra Cahová 29.6.2022

Byly jsme s pobytem velmi spokojeny. Ubytování nám vyhovovalo a stravování bylo bezvadné. Velmi si ceníme milého a vstřícného jednání všeho personálu včetně úžasného kuchaře. Všem těmto mladým lidem přejeme, aby u nich i nadále bylo poznat, že mají svoji práci rádi!

10 Hodnocení

BELLEVUE - Doksy (H2683R21)

Dagmar 04.8.2021

Dobrý den, ubytování průměrné, ale byli jsme moc spokojení. Stravování bylo super, měli jsme polopenzi: snídaně byly tedy podprůměrné, ale za to večeře úplně parádní 👍 Personál byl také ochotný a super 👌 Celkový pobyt bych hodnotila na 1-.

10 Hodnocení

BELLEVUE - Doksy (H2683R21)

Korfová Jitka 26.7.2021

Dovolená byla supr, velice milý personál a krásný bazén,kde stále nikdo nebyl, Budeme se rádi vracet!!!

9 Hodnocení

BELLEVUE - Doksy (H2683R21)

Božena Nováková 13.7.2021

Jídlo velice dobré bohaté snídaně výborné večeře.Ubytovani jednoduché. Nádherný Máchův kraj-hrad Bezděz, Houska. Výlety na kole. Super dovca

10 Hodnocení

BELLEVUE - Doksy (H2683R20)

Rácová Darja 31.7.2020

Velmi ochotný, příjemný personál hotelu, strava pestrá a chutná. Kvalita ubytování odpovídala zařazení hotelu, spíše pro skromnější zákazníky, pěkná zrekonstruovaná koupelna. Voda v Máchově jezeře již poněkud do zelena, hodnocení 3. Možnost občerstvení všude dostatek, velmi pestrý výběr, ale vše poněkud drahé. Možnost výletů /hrad Houska, Bezděz, Pekelné doly, možnost cyklistiky/.

8 Hodnocení

BELLEVUE - Doksy (H2683R20)

Iriska 17.7.2020

Obsluha příjemná..
Chybí i malá lednička což v létě je velký problém, pokoje jsou bez věšáku, pod střechou bez klimatizace a děsné vedro ..Snídaně standartní průměr, večeře děs-běs = školní jídelna..(kuřecí stěhno+ úplně suché brambory a zelný salát bez vody,soli a pepře)
Jinak za tu cenu u mě za 3-body✌ Vím jen jedno, že sem už nikdy nepojedu "!

6 Hodnocení

BELLEVUE - Doksy (H2683R19)

Andrea Bikarová 23.10.2019

Moc se nám líbilo, strava a vynikající, vařila paní z recepce a velice ochotná. Vzhledem k tomu, že jsme byli jediní v hotelu, tak měli majitelé nastavené topení od 6 h.do 10h. a od 16 h. do 24:00. První noc nám bylo chladno. Manželova maminka nastydla.


Přeji hezký den

Andrea Bikarová

8 Hodnocení

BELLEVUE - Doksy (H2683R19)

Miroslav Kořený 30.9.2019

Dobrý den, stravování dobré, ubytování podprůměrné, na pokoji nebyly ručníky, nebylo si na co sednout, jen na postel. Divili se, že máme polopenzi a nedostali jsme balíček na cestu. Nikomu bych tento hotel nedoporučil. S pozdravem Kořený

4 Hodnocení

BELLEVUE - Doksy (H2683R19)

Kupkova Hana 29.6.2019

Polopenze byla pestra,výborná.Pokoje jsou menší,ale na prespani vyhovující.Socialni zarizeni zrekonstruovane.Personal vstřícný.

6 Hodnocení

BELLEVUE - Doksy (H2683R18)

Zbyněk Král 16.7.2018

Obvykle začínám chválou, tady však udělám výjimku. Hotel Bellevue Doksy se na svých stránkách etabluje jako tříhvězdičkový. Této úrovně však ani zdaleka nedosahuje, i když potenciál na to určitě má. Jako největší devizu vidím ve vlastním bazénu, což uvítají hlavně rodiny s dětmi. Hosté budou nezávislí na kvalitě vody Máchova jezera, která v horkých dnech může být proměnlivá.
Náš pobyt začal tím, že místo objednaného třílůžkového pokoje jsme dostali miniaturní pokoj dvoulůžkový s přistýlkou a k tomu ještě nás paní recepční upozornila, že jim upadla garnýž s tím, že druhý den by měl přijít pán na opravu. Po stížnosti na recepci a telefonátu do cestovní kanceláře se situaci nakonec podařilo vyřešit a dostali jsme zaplacený třílůžkový pokoj. Inu stát se taková situace může, asi bych se o této události ani nezmiňoval, kdyby i další pobyt nepokračoval v podobném duchu.
Dalším zážitkem bylo to, že v době hlavní sezóny se v hotelu rozhodli natřít zábradlí hlavního schodiště, aniž by to dali ubytovaným lidem zjevně na vědomí. Cedulka ležela pouze na pultu recepce a můj syn si samozřejmě na právě natřené zábradlí sáhnul. Doporučil jsem tedy poté recepční, aby tuto skutečnost alespoň ústně sdělovala i ostatním hostům. Dostalo se mi však jen úsměvu právě takového, jako když posíláte někoho do míst, kam slunce nesvítí, spolu s poznámkou, že to je přeci napsáno na stole recepce. Ona to vlastně ten den nebyla jen recepční, ale i pokojská v jedné osobě. Každopádně náš pokoj jaksi pozapomněla uklidit, vynést koš i vyměnit ručníky. Jako suvenýr z dovolené jsem si mimo jiné přivezl i plechovku technického benzínu, balík vaty a zničené tričko syna.
Dalším nešvarem bylo to, že jsme měli na snídani čerstvé rohlíky jen co druhý den. Staré rohlíky z předešlého dne se snažili rozpéct, což funguje tak deset minut, potom úplně ztvrdnou a jsou vhodné tak na strouhanku.
Celé to zakončuje horší kvalita pokojů. V našem pokoji si některý z minulých hostí udělal ze dveří cvičnou desku na zapichování nožů a boxování, v koupelně nešla pověsit sprcha. Kontroverzní podstavou byl i číšník, na rychlost obsluhy si nemůžu stěžovat, spíše mi připadalo, že ho práce minimálně nebaví.
Snad jediné za co by se dalo hotel pochválit, je dobrá kuchyně.

Zvláštní pochvala patří cestovní kanceláři ATIS za skvělou komunikaci a pomoc při řešení nepříjemností s hotelem. Nicméně doporučit tento hotel ostatním nemůžu.

2 Hodnocení

BELLEVUE - Doksy (H2683R17)

Zdeněk Pour 25.8.2017

Se zajištěním pobytu prostřednictvím cestovní kanceláře a kvalitou služeb v místě ubytování jsme byli velice spokojeni.

10 Hodnocení

BELLEVUE - Doksy (H2683R17)

Honza 14.8.2017

Ubytování v pořádku, okolí také super všude blízko.jen na pokoji nefunkční WiFi po celou dobu pobytu.jidlo dobré.

7 Hodnocení

BELLEVUE - Doksy (H2683R16)

03.10.2016

Musíme konstatovat,že jsme byli velice spokojeni. Vokál

10 Hodnocení

BELLEVUE - Doksy (H2683R16)

09.9.2016

10 Hodnocení

BELLEVUE - Doksy (H2683R16)

Jana 26.8.2016

Celkem jsme byli spokojeni,ale plný počet bodů jsme nedali,protože je stále co zlepšovat a aby neusnuli na vavřínech.Připomínku mám ke snídaním.Pět dní stále to samé,žádná změna.To už se přejí.

8 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

Dovolená u Máchova jezera • Zdarma venkovní bazén u hotelu • SENIOR POBYT s polopenzí za 4250 Kč/5 nocí

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel BELLEVUE
• příjemné ubytování
• Máchovo jezero v blízkosti - koupání, vodní sporty
• možnost pronájmu tenisového kurtu, horských kol - v okolí cyklotrasy

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel Bellevue se nachází ve městě Doksy, 200 m od Máchova jezera. Svoji polohou v blízkosti hranic s Německem a Polskem, v centru rekreační oblasti u Máchova jezera a přitom pouhých 75 km od Prahy je přímo předurčen pro rodinnou a skupinovou rekreaci, školní pobyty, pro pořádání seminářů a školení a dále ...

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Restaurace s výbornou kuchyní, bar, kavárna, Wi-Fi, terasa s bazénem, whirlpool, zahrada, salonek, fitness, stolní tenis, biliár, vlastní uzamčené parkoviště. Možnost zajištění tenisového kurtu (kurty 150 m od hotelu), na objednávku projížďka kočárem nebo na koni.

KDE BUDETE SPÁT

2 a 3 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi.
Pokoje jsou nejníže v prvním patře (v přízemí pokoje nejsou).
Na ověření možný 4-lůžkový pokoj.

CELKOVÁ KAPACITA

55 lůžek

FORMA STRAVY

Snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu. K pobytu se snídaní možnost dokoupení večeří za příplatek v CK (jednotné tříchodové menu - polévka, hlavní chod, dezert nebo kompot nebo salát). Obědy lze dokoupit na místě.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.
Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.

UPOZORNĚNÍ

V termínu 19.8. - 21.8.2022 se koná v Doksech "Festival Mácháč".

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Venkovní bazén na terase (dostupný dle počasí).

MÁCHOVO JEZERO - vodní plocha Máchova jezera nabízí celou řadu aktivit - koupání, jachting, windsurfing, projížďku parníkem po jezeře, školu vodních sportů, půjčovnu šlapadel, lodiček apod.
• Hlavní pláž Doksy (1,5 km) - prostorná písečná pláž, sprchy, občerstvení, restaurace, dětské hřiště, beachvolejbalové a beachfotbalové hřiště, půjčovna šlapadel a lodiček, tobogán a vodní atrakce.
• Pláž Klůček (1,5 km) - klidná písečná pláž, dostanete se k ní jen pěšky nebo na kole, sprchy, bufet, ruské kuželky, obří šachy, vodní skluzavka.
Obě pláže obhospodařuje společnost Regata Máchovo jezero a.s. a vstup na pláže je zpoplatněný.
• Aqupark Staré Splavy (3,6 km) - plovoucí aquapark na hladině Máchova jezera, s bazénem, skluzavkou a nafukovacími atrakcemi pro děti i dospělé, písečná pláž, vstupné na pláž se platí, bez ohledu na využití atrakcí aquaparku, dle ceníku viz ZDE.

AQUAPARK ČESKÁ LÍPA (19 km) - plavecký bazén s tobogánem, skluzavky, masážní lůžka, masážní bazén, whirpool, dětský bazén, dětské brouzdaliště, divoká řeka, parní místnosti, atd.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

RYBOLOV:
revír č. 441049 Ploučnice 3 - Propadlina, Provodín I a II, Propadlina - Dubice I a II (70 ha).
Správce revíru MO Česká Lípa.
Informace o povolenkách: Severočeský územní svaz, tel.: 475 531 004,
Úřední hodiny po - pá 8.00 - 14.00.
Soukromý rybník: Nový rybník - Staré Splavy.

Romantická krajina a Máchovo jezero láká návštěvníky od nepaměti. Tajemné rokle, skalní útvary a rozlehlá vodní plocha představují ráj odpočinku pro všechny návštěvníky. Máchův kraj je jedinečný širokou nabídkou příležitostí k trávení volného času. Můžete navštívit zříceniny středověkých hradů (Bezděz, Houska, Kokořín, Lemberk), využít husté sítě cyklostezek nebo celý den proležet na krásné pláži u Máchova jezera.

Tipy na výlety:
Zoopark Doksy (200 m)
• Hrad Bezděz
• Muzeum K.H. Máchy
• Zámek Zákupy
• Zámek Lemberk
• Sklářské muzeum Nový Bor
• Skalní masív Panské skály - Varhany
• Zámek Dětenice
• Ještěd
• Aquapark Babylon - Liberec
• Zoologická zahrada - Liberec
• Přírodní kokořínské údolí
• Český ráj

Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Velká Věž (vzdálenost 7,2 km), 414 m. n. m., 121 schodů
Rozhledna vysoká třicet čtyři metrů, ze které máte výhled na hrad Bezděz a blízké okolí. Rozhledna se nachází přímo v areálu hradu Bezděz, návštěvu rozhledny můžete spojit s prohlídkou hradu.
Provozní doba (bez záruky): duben a říjen (sobota, neděle a svátky 9:00 - 15:30), květen - září (úterý - neděle 9:00 - 16:30)
Vstupné (bez záruky): dospělí: 50 Kč, děti: 30 Kč

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt se snídaní začíná nástupem od 14:00 do 18:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.
Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 14:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

30,- Kč/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

200,- Kč/den

PARKOVÁNÍ

0,- Kč/den

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlaková zastávka je 500 m od hotelu.
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusová zastávka je 500 m od hotelu.
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

GPS - 50°34'9.868"N, 14°39'12.971"E

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

GRAND - Doksy
2022

Hotel GRAND - Doksy

Česká republika Máchovo jezero

Hotel se nachází 700 m od Máchova jezera v centru městečka Doksy, které leží v blízkosti hranic s Německem a Polskem a cca 75 km od Prahy.

Týden v atraktivním Máchově kraji za 6840 Kč, děti do 11 let v doprovodu dvou dospělých za polovinu

snídaně

H1848R22

od 1 140 Kč / noc
8,4 Detail