PAM - Jáchymov - Česká republika - Krušné Hory

Horské středisko PAM - Jáchymov (H3064R21)

Česká republika > Krušné Hory
Strava polopenze
NOVINKA v nabídce CK Atis
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: bez poplatku
Internet: Wi-Fi
Restaurace: v areálu
Sauna: v areálu
Krytý bazén: 6 km
Bazén - koupaliště: 15 km
Doporučená doprava autem
Autobusová zastávka: 250 m / 1,5 km
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Jáchymov

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Jáchymov je lázeňské město v okrese Karlovy Vary, nedaleko hranic s Německem, 7 km hraničního přechodu Boží Dar. Vznikly zde první radonové lázně na světě.

Můžete zde navštívit:

Radonová stezka – naučná stezka, která vás seznámí s historií a využitím radia, tato stezka vede až k lázeňskému domu Radium Palace

Královská mincovna – jednopatrový renesanční dům, stálá expozice je věnována dějinám města Jáchymov

Rozhledna Klínovec – nejvyšší vrcholek Krušných hor s horským hotelem a lyžařským areálem

Hodnocení hotelu (4 hodnocení)

PAM - Jáchymov (H3064R21)

Jana Sedláčková 24.8.2021

Strava byla výborná. Domluvili jsme se i na dietě. Ubytování dobré. Personál byl vstřícný a ochotný.

8 Hodnocení

PAM - Jáchymov (H3064R21)

Petra 23.8.2021

Všechno bylo super. Ubytování hezké, čisté. Snídaně bohaté a dobre. K večeři vždy poctivá domácí kuchyně! Určitě se vrátíme!

10 Hodnocení

PAM - Jáchymov (H3064R21)

Katka 05.8.2021

Z celého pobytu mám velice smíšené pocity. Na jedné straně ochotný a milý personál + krásné výhledy do krajiny, ale na druhé straně chaos a nedodržení smlouvy v mnoha ohledech. Vše začalo hned po příjezdu, kdy jsme zjistili, že jednak bydlíme úplně v jiné budově - "Na Panorámě", (ve smlouvě figurovaly - Hotel Petr, Hotel Bellevue, Depadance Petr, Depadance Bellevue) a navíc, že do ní ani nemáme přístup. Až z cedule na zavřených dveří jsme se dozvěděli, že nám měl být na e-mail zaslaný PIN. Než jsme se vrátili na recepci/ bar v hotelu Bellevue, e-mail jsem znova zkontrolovala, ale informaci s PINem jsem nenašla. V hotelu Bellevue číšník někam zatelefonoval a po chvilce nám PIN sdělil. Opět jsme se tedy odebrali do budovy "Na Panorámě". Pokoj byl prostorný a uklizený. Nicméně ve smlouvě bylo uvedeno, že bude vybaven TV - což jsem si před koupí pobytu ověřovala i telefonicky (bylo to pro nás důležité z důvodu aktuálně probíhající olympiády), ale TV v pokoji nebyla. Opět jsme tedy šli do hotelu Bellevue, kde číšník opět někam telefonoval a večer nám (asi) správce TV přinesl (klaplo to chudákovi asi až na 4. pokus, buď nefungovala TV, kterou přinesl nebo byly špatné kagely, apod), ale za TV jsme byli moc rádi. (Bylo štěstí, že jsme měli na pokoji volnou přistýlku, TV jsme mohly postavit na ni). Asi nemusím zmiňovat, že prosba (dle instrukcí v popisu pobytu na Vašich stránkách) o pokoj s balkonem, vyslyšena rovněž nebyla. Ohledně ubytování - oceňuji rychlovarnou konvici na pokoji s pár pytlíčky čaje+kafe a ledničku. To bylo milé. :-) Jinak ale ubytování slabší, vše bylo slyšet (snad i šeptající lidi z vedlejšího pokoje), natož pak dupání nad hlavami ještě po půl noci. A měla-li bych se vyjádřit ke stravování, tak snídaně byly takové chudší (bez kousku zeleniny, či třeba jogurtu a z ovoce pouze meloun) a navíc každý den zcela totožné, nicméně bufet to samozřejmě byl. A večeře? Nechápu, jak si může někdo dovolit inzerovat k večeřím - 3 chodové menu (polévka, hlavní jídlo, dezert) a poté, toto dodržet pouze jednou (hned první den po příjezdu) za celý týden. Nejde o to, že by člověk bazíroval na 3 chodech k večeři, ale přijde mi minimálně nevhodné takto klamat zákazníka a slibovat něco, co nedostane. Dále pro případné další hosty doporučuji nakoupit zásobu balených vod. V čaji či kafi se to ztratí, ale jinak je to samý chlór a nedá se to moc pít. :-( Co bych však vyzdvihla do výšin byla kavárna v Hotelu Petr - lepší kafe jsem snad nepila, dortíky rovněž neměly chybu a ochotnější, milejší a usměvavější obsluhu jsem snad nezažila. Tato paní (včetně nabízeného sortimentu) si nás získala, takže jsme tam chodili každý den a užili si chvilku relaxu a pohody nad skleničkou/ hrníčkem něčeho moc dobrého. :-)

Dobrý den, paní Katko,

velmi děkujeme za Vaši zpětnou vazbu k Vašemu pobytu v horském středisku PAM. Jak jsem již psala, recenzi jsme předali vedení střediska k prověření.

Ohledně ubytování v jiné budově „Na Panorámě“: Letošní turistický rok je velmi hektický, plno rezervací se několikrát přesouvalo a bohužel došlo k chybce při rezervaci Vašeho pobytu. Paní majitelka po zjištění této chyby zajistila náhradní ubytování právě „Na Panorámě“, se kterým také spolupracuje. Bohužel přehlédla požadavek na televizi, proto televize nebyla nachystána hned na pokoji v době Vašeho příjezdu. Za to se velmi omlouvá stejně jako za neinformovanost personálu ohledně nutnosti předat Vám PIN kód k přístupu do budovy.

Ne všechny pokoje disponují balkonem a proto jsou uvedeny pouze jako nezávazné přání klienta, které nemůžeme dopředu garantovat, protože pokud mají všichni klienti na daný termín požadavek na balkon, není možné jim samozřejmě všem vyhovět.

Strava – standardně je podáváno ve středisku menu o 2 chodech. Klienti Atis mají bonus v podobě třetího chodu – moučníku. Velmi nás mrzí, že jste tento dostala pouze 1x za pobyt a je škoda, že jste se o třetí chod nehlásili hned, když Vám nebyl poskytnut, jistě by byla sjednána náprava. Prověřovala jsem to u paní majitelky, jak to, že nebyl 3. chod poskytnut. Dle jejího vyjádření, prý pokud klienti neuvedou na kartičku se stravou číslo pokoje není personál schopen poznat, že se jedná právě o klienty Atis, kteří mají nárok na dezert. Poprosila jsem ji, aby tedy klienty Atis na toto dopředu upozornila a dohlédla na dodržování podávání moučníku.

Voda – je brána z řádu a její kvalitu není ubytovatel schopen ovlivnit. Je možné, že zrovna v době Vašeho pobyty proběhla pravidelná chlorizace vody, kdy je poté voda více cítit chlórem.

Je nám líto, že Váš pobyt v horském středisku Pam nesplnil úplně Vaše očekávání. Jsme ale rádi, že Vám to alespoň částečně vynahradil ochotný a milý personál, dobrá káva a dortíky.
V dnešní době je velmi těžké sehnat kvalitní personál v oblasti gastro a hotelnictví, protože plno lidí, kteří pracovali v tomto oboru si v době pandemie našli jiné zaměstnání a už se do služeb nevrátili.

Paní Vaňková velmi si Vaší zpětné vazby vážíme, protože vždy je potřeba případné nedostatky co nejdříve odstranit, aby se neopakovaly.
Jako poděkování Vám nabízíme slevu ve výši 10% na Váš další pobyt z nabídky ATIS a.s. Pokud se rozhodnete tuto slevu využít, kontaktujte s výběrem místa a termínu dovolené, prosím, přímo mě osobně.

Děkujeme Vám za pochopení a přejeme hezký zbytek léta.

Za ATIS a.s.

Hana TOMČÍKOVÁ

4 Hodnocení

PAM - Jáchymov (H3064R21)

Karolína Listopadová 28.7.2021

Za naši rodinu hodnotím velmi kladně. Byli jsme zde poprvé a velmi mile překvapení. První velké plus bylo, že nikomu nevadil náš velký pes, naopak zde pes není absolutně žádný problém a pejsků tu bylo poměrně dost. Ubytování hezké, menší a odpovídající cenové relaci, ale čisto a příjemně. Snídaně naprosto fantastické, večeře výběr ze 3 jídel, manžel a syn dost vybíraví, ale vždy jsme se najedli. Úžasný personál, vlídný k dětem, hostům i pejskům, vždy s úsměvem na tváři. Opravdu jsme byli z celého místa mile překvapení a zvažujeme jet sem i příští rok.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

TÝDEN V KRUŠNÝCH HORÁCH S POLOPENZÍ ZA 5 090 Kč

URČITĚ OCENÍTE

Proč horské středisko PAM Jáchymov:
- zvířecí safari a dětské hřiště
- sauna s výhledem na Klínovec

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotelové středisko PAM se nachází 2 km od lázeňského městečka Jáchymov, 6 km od hraničního přechodu Boží Dar v Krušných horách. Karlovy Vary jsou jen 25 km daleko. Je to ideální místo pro turistiku, cykloturistiku a poznávání krás Krušných hor a okolí.

Sportovní aktivity v blízkosti areálu: dětské hřiště, kola, lukostřelba, adrenalinové zážitky, lezecká stěna, nordic walking, střelba z malorážky, lyžování, snowboardování, turistika, cykloturistika aj.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Středisko se skládá z hotelů Bellevue a hotelu Petr a Depandance Bellevue a Depandance Petr.

Hotel Bellevue: hotelová restaurace s vyhlídkovou terasou
Hotel Petr: hotelová restaurace, dětské hřiště a hned vedle něj zvířecí safari
Dále pro hosty v areálu k dispozici: sauna s výhledem na Klínovec, možnost masáží, lyžárna a úschovna horských kol

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV.
Některé pokoje mají balkon, bez poplatku (pouze jako nezávazné přání klienta).

Pokoje jsou rozmístěné v některé budově střediska (CK negarantuje konkrétní budovu, vše pouze jako nezávazné přání klienta).

Neobsazené lůžko v pokoji se netoleruje.

CELKOVÁ KAPACITA

Hotel Bellevue: 12 pokojů
Depandance Petr: 8 pokojů
Hotel Petr: 7 pokojů
Depandance Bellevue: 8 pokojů

FORMA STRAVY

polopenze - snídaně bufet, večeře výběrem ze 3 menu o 2 chodech (polévka, hl. jídlo). Možnost dokoupení obědů na místě.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA.
Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Aquacentrum AGRICOLA v Lázních Jáchymov (6 km) - bazén se dvěma plaveckými dráhami, dětský bazének s vodopádem, tobogán.
Koupaliště v Ostrově (15 km)
Bazénové centrum KV Arena Karlovy Vary (17 km) - vodní svět pro celou rodinu se spoustou vodních atrakcí: tobogán, masážní podvodní lavice a trysky, chrliče, perlička, vířivka, pára, sauna aj.
AQUAPARK v Klášterci nad Ohří (35 km) - bazény mnoha velikostí, tvarů a hloubek, skokánky, divoká voda, skluzavky, vodní hřiby a masážní bublinkové koupele. Je zde i možnost sportovního vyžití - 6 kurtů, plážový volejbal a fotbal, stolní tenis, kuželky a petangue.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

- Božídarské rašeliniště
- Boží Dar - nejvýše položená obec
- Hrad Perštejn
- Zámek Bečov nad Teplou
- Naučná stezka Vlčí jámy, Klínovec a Plešivec
- Kurort Oberwiesenthal - Lázně
- Lázně Jáchymov
- Kovářská
- Muzeum (expozice věnována nejtěžší letecké bitvě 2. světové války)
- Měděnec - štola Marie pomocné a Malachitové jeskyně
- Karlovy Vary

Boží Dar -  Najdete ho 8 km od hotelu. Boží dar je nejvýše položené město v České republice. Sídlí tu tzv. Ježíškova pošta, celoročně je pro malé i velké k dispozici Ježíškova cesta plná zábavy a úkolů.

Muzeum Jana Bechera (16 km)
- Jan Becher Muzeum dnes najdete v původní budově, kde se likér po 150 let vyráběl. Najdete tu tak unikátní skleněný Becherovod, sklepy, sudy a další předměty spojené s historií tohoto slavného nápoje.

Alžbětiny lázně (1
6 km) - lázně jsou pojmenované po císařovně Sissi jsou jednou z nejkrásnějších architektonických památek Karlových Varů. Svým hostům nabízí široké spektrum léčebných, relaxačních a wellness procedur, při kterých se používá vřídelní voda z karlovarských pramenů.

Vřídlo a Vřídelní kolonáda v Karlových Varech (16 km) - řídlo, nejteplejší a nejvydatnější pramen, je jedním ze symbolů Karlových varů. Až 72 °C horký gejzír minerální vody najdete v srdci Vřídelní lázeňské kolonády. 

Sklárna Moser (
16 km) -  na výběr je prohlídka sklářské hutě, kde se seznámíte s prací sklářských mistrů. VIP okruh sklárnou, kde kromě hutě navštívíte i brusičskou či malířskou dílnu. Zavítejte i do muzea, které se zaměřuje na historii sklárny i její nejvýznamnější výrobky a jejich slavné majitele.

Rozhledna Diana
(16 km) - chcete-li se projít nádhernými lázeňskými lesy a také se na město a okolí podívat z výšky, pak si udělejte procházku ke kamenné rozhledně Diana. Procházku si poté můžete prodloužit lesními stezkami až k Jelenímu skoku (1 km), nebo na druhou stranu k vyhlídce Karla IV. U rozhledny najdete také Minizoo, dětské hřiště a Motýlí dům.

Vánoční dům (1
8 km) - v Zámečku Doubí kousek od Karlových Varů se nachází Vánoční dům. Jedná se o první a jediný vánoční dům v České republice, který přináší návštěvníkům vánoční výzdobu v nebývalém rozsahu. Několik expozic - prodejní výstavu, Muzeum Vánoc, Muzeum medvídků a Kouzelné městečko atd.

Slavkovský les (2
9 km) - vydejte se třeba po naučné stezce Šibeniční vrch, která vede k popravišti ze 16. století, které má podobu kamenné kruhové stavby. Na výběr je však mnohem více stezek - Bečovská panoramatická stezka, Kladské rašeliny či Svatošské skály. Krásný je také památný buk nad Bečovem či lípa u fary v Bečově.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod a večeří (orientační čas: od 18:00 do 20:00 hod) v den příjezdu.
Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

v ceně

POBYT SE ZVÍŘETEM

bez poplatku

PARKOVÁNÍ

zdarma

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka: zdarma (dle dostupnosti) pro dítě do 2,99 let

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Ostrova nad Ohří (10 km) a odtud autobusem do Jáchymova zastávka "Nové Město" (cca 250 m od hotelu) nebo zastávka "Jáchymov - radnice" (cca 1,5 km).
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Karlových Varů nebo Ostrova nad Ohří a odtud dále do Jáchymova, zastávka "Nové Město" (cca 250 m od hotelu) nebo zastávka "Jáchymov - radnice" (cca 1,5 km od hotelu).
Z Prahy jezdí přímý autobus do Jáchymova (zastávka "Jáchymov - radnice, cca 1,5 km).

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM

Autem do Chomutova, pak přes Ostrov do Jáchymova po silnici č. 25, v Jáchymově směr Nové Město. U autobusové zastávky "Nové město" odbočit dolů k Bergzentrum Pam. Parkování u hotelu.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

BERGHOF - Jáchymov
2021

Hotel BERGHOF - Jáchymov

Česká republika Krušné Hory

Rodinně vedený hotel BERGHOF se nachází v lázeňském městě Jáchymov (část Nové Město), přímo na Naučné stezce Jáchymovské peklo, díky své poloze ...

LETNÍ RODINNÁ DOVOLENÁ ZA 15 690 Kč (8 dní / 7 nocí, 2 dospělí + 1 dítě do 11,99 let + 1 dítě do ...

polopenze

H2117R21

od 780 Kč / noc
10,0 Detail
LÁZNĚ JÁCHYMOV - Jáchymov
2021

Lázeňský hotel LÁZNĚ JÁCHYMOV - Jáchymov

Česká republika Krušné Hory

Lázně Jáchymov jsou unikátem nejen evropského, ale i světového lázeňství. Jsou prvními radonovými lázněmi na světě a nejúčinnějšími v Evropě.Lázeňská ...

LÁZEŇSKÁ PÉČE

polopenze

H3024R21

od 1 050 Kč / noc
- Detail
LÁZNĚ JÁCHYMOV - Jáchymov
2022

Lázeňský hotel LÁZNĚ JÁCHYMOV - Jáchymov

Česká republika Krušné Hory

Lázně Jáchymov jsou unikátem nejen evropského, ale i světového lázeňství. Jsou prvními radonovými lázněmi na světě a nejúčinnějšími v Evropě.Lázeňská ...

LÁZEŇSKÁ PÉČE

plná penze

H3024R22

od 1 499 Kč / noc
- Detail