LÁZNĚ JÁCHYMOV - Jáchymov - Česká republika - Krušné Hory

LÁZNĚ JÁCHYMOV - Jáchymov (H3024R20)

Česká republika > Krušné Hory
Strava Bez stravy
NOVINKA v nabídce CK Atis
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Balkon
Pobyt se zvířetem povolen: na ověření
Internet: Wi-Fi
Krytý bazén (v objektu)
Restaurace v objektu
Sauna:
Whirlpool
Krytý bazén: v lázních
Autobusová zastávka: 300 m
Společenské a kulturní vyžití
od 1 040 Kč / noc Zarezervovat
Informace Ceny Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

AKČNÍ NABÍDKA

LÁZEŇSKÁ PÉČE

PROČ K NÁM ?

Proč Lázně Jáchymov?
- Jáchymovské lázně nabízejí unikátní léčbu pohybového aparátu pomocí radonové vody
- léčení pomáhá při
º onemocnění kloubů
º periferního nervového systému a páteře
º kožních nemocech
º vylepšuje stavy u nemocných cukrovkou nebo dnou
º zlepšuje stavy po úrazech a operacích
º specialisté na léčbu Bechtěrevovy choroby
º oběhové ústrojí (některé indikace)
- bohaté kulturní a společenské využití

POLOHA

Lázně Jáchymov jsou unikátem nejen evropského, ale i světového lázeňství. Jsou prvními radonovými lázněmi na světě a nejúčinnějšími v Evropě.

Lázeňská čtvrť se nachází v dolní části města. Kromě hotelů a penzionů zde najdete Kulturní dům a lázeňský park s altánkem, kde se konají společenské a kulturní akce. V lázeňském centru města se protínají vycházkové trasy a cyklostezka. Autobusová zastávka "Jáchymov, lázně" je výchozím místem výletů do okolí. Lázeňské hotely nabízejí pod jednou střechou léčbu, relaxaci, kulturní a společenské vyžití.

VYBAVENÍ

Hotel Radium Palace **** - hotel nabízí nejvyšší komfort pro léčebné, relaxační a wellness pobyty - recepce, směnárna, internetový koutek, kavárna, koncertní sál, taneční bar, kadeřnictví, kosmetické služby, pedikúra, sluneční terasa, úschovna kol a lyží, výtah, Wi-Fi

Hotel Běhounek *** Superior - lázeňský hotel s výhledem na panorama Krušných hor - hotelová recepce, wellness recepce, rehabilitační bazén, whirlpool, Kneippův chodník, sauna, směnárna, restaurace Bellevue a Bohemia, internetový koutek, kavárna, salonky Domino a Bridge, společenský sál, knihovna, kadeřnictví, kosmetické služby, pedikúra, sluneční terasa, úschovna kol a lyží, výtah, Wi-Fi

Hotel Astoria *** - hotel pro relaxační či aktivní dovolenou, turisté, cyklisté a lyžaři vítání - recepce,úschovna kol a lyží, v létě relaxační terasa na střeše nové restaurace U Vodopádu, výtah, Wi-Fi

Stolní tenis, biliár, zapůjčení horských kol, tenis, petanque, ruské kuželky, minigolf a Nordic Walking v areálu lázní. Společenské a kulturní vyžití zajištěno programovým specialistou přímo v hotelu nebo ostatních lázeňských zařízeních.

LÁZEŇSKÉ CENTRUM AGRICOLA
- lázeňské centrum Agricola leží v centru lázní, přímo naproti hotelu Astoria. Vedle lázeňských procedur, solné jeskyně, kryokabiny a fitness, nabízí také aquacentrum se saunovým dolem.
V aquacentru najdete bazén se dvěma plaveckými dráhami, pro nejmenší návštěvníky je připraven bazének s vodopádem a pro větší děti tobogán. V létě můžete využít opalovací terasu a sluneční louku.
Ve štole saunového dolu najdete parní sauny, infrasaunu, bylinkovou a finskou saunu. K ochlazení můžete využít venkovní bylinkovou odpočívárnu, k relaxaci střešní terasy s lehátky a bosou stezkou.

UBYTOVÁNÍ

a) 1 a 2 - lůžkové pokoje kategorie 1A Plus v Hotelu Běhounek***Superior - Spr. + WC, SAT TV, fén, minibar, telefon, trezor, župan na vyžádání zdarma, Wi-Fi, pokoje s balkonem
b) 1 a 2 - lůžkové pokoje kategorie 1A v Hotelu Radium Palace**** - Spr. nebo vana + WC, SAT TV, fén, minibar, telefon, trezor, župan, Wi-Fi
c) 1 a 2 - lůžkové pokoje kategorie 1A Plus v Hotelu Astoria *** - Spr. + WC, SAT TV, telefon, minibar, župan na vyžádání zdarma, Wi-Fi

Není povolena 1 osoba ve 2 - lůžkovém pokoji. Nutno ověřit 1 - lůžkový pokoj.

STRAVA

Snídaně, polopenze nebo plná penze - dle typu pobytu.

a) Hotel Běhounek Superior - stravování probíhá formou bufetu ve dvou prostorných restauracích Bohemia a Bellevue a v hotelové kavárně formou à lá carte. Výběr ze 4 – 6 jídel a příloh, několika čerstvých zeleninových salátů. Veškeré pokrmy jsou označeny dietami, nutriční terapeut je k dispozici. Na své si přijdou i vegetariáni. Moučníky z domácí výroby.

b) Hotel Radium Palace nabízí stravování v lázeňských restauracích. Snídaně, obědy i večeře jsou podávány rautem.
Otevírací doba lázeňských restaurací:
• snídaně: 07:00-09:30 hod.
• obědy: 11:30-14:00 hod.
• večeře: 17:30-19:30 hod.

c) Hotel Astoria - snídaně a večeře formou bufetu se podávají v nové restauraci U Vodopádu

DÍTĚ

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

Hotel Astoria - provozní přestávka 30.09. - 25.12.20

Od 9.10. hotelové bazény otevřeny, uzavřeno aqua centrum Agricola.

Hotelové restaurace zavírají od 20:00 hod.

KOUPÁNÍ

- hotelové bazény

AQUACENTRUM AGRICOLA
(v areálu lázní) :
- bazén se dvěma plaveckými dráhami, pro nejmenší návštěvníky je připraven bazének s vodopádem a pro větší děti tobogán. V létě můžete využít opalovací terasu a sluneční louku

DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO

- turistika a cykloturistika
- TRAIL PARK KLÍNOVEC - na návštěvníky Trail Parku čeká 22 km mírných a plynule klesajících stezek odstupňovaných do tří úrovní náročnosti. Lehké stezky "Azur" jsou určeny široké veřejnosti včetně začátečníků, rodin s dětmi a jezdcům všeho věku. Těžší stezky "Rubin" a "Baron" budou bavit pokročilejší a zkušenější jezdce. Pro ty nejzdatnější je připravena 3,3 km dlouhá sjezdová trať "Downhill Klínovec". Úplní začátečníci si mohou vyzkoušet jízdu přes terénní boule na pump tracku a sklil centrech na nástupních místech.K dispozici jsou vám následující služby: stravování, půjčovna kol a koloběžek, obchod s cyklistickým vybavením, servis kol a koloběžek, myčka kol, sprchy. Úseky jednotlivých stezek můžete podle vlastního uvážení kombinovat pomocí v mapě vyznačených vrstevnicových lesních cest nebo se nechat jednou stezkou dovést pohodlně až do cíle.
- POPOVSKÝ OKRUH: trasa dlouhá 31,5 km, zkrácený okruh s vynecháním naučné stezky - 24 km.
Okruh je určen náročnějším cyklistům, v těžkých pasážích však lze z kola sesednout a dojít. Cesta prochází kolem Popovského kříže. Dále po naučné stezce Jáchymovské peklo, po které naváže na Klínovecký okruh "U klád" a Centrální okruh za Špičákem (značen žlutě).
- ÚDOLÍ MLÝNKŮ: kouzelné Údolí mlýnků se ukrývá doslova pár kroků od lázeňského centra. Dovede vás do něj pohodlná lesní cesta, která začíná za hotelem Radium Palace. Že jste dorazili k správnému cíli, poznáte podle charakteristického klapání, kterým dřevěné mlýnky ozvučují tento krásný kout. Každé jaro se zde koná jejich slavnostní Otevírání. Skauti vyčistí údolí a potůček, staré mlýnky se opraví a nové postaví. Užívají si nejen děti, ale i šikovní tatínkové a dědečkové, kteří s napětím čekají, jak v celkovém hodnocení dopadne právě ten jejich mlýnek.
- JÁCHYMOVSKÉ PEKLO: naučná stezka Jáchymovské peklo měří 8,5 km a má 12 zastávek na nichž informuje nejen o uranových dolech a lágrech, ale okrajově také o krušnohorské přírodě a ekologii. V Jáchymově najdete i další zajímavosti, které stojí za návštěvu. První informační tabule je umístěna u kostela sv. Jáchyma. Stezka pak pokračuje kolem dolu Svornost. V hornickém skanzenu si můžete prohlédnou expozici důlní techniky a nahlédnout do zpřístupněné středověké stříbrné štoly a novodobé uranové štoly. Na každé další zastávce vás čeká něco zajímavého. Stezka je zakončena u Šlikovského hradu, odkud se vám naskytne krásný pohled na město Jáchymov a okolní krušnohorské kopce.
Zastávky na naučné stezce Jáchymovské peklo:
- Úvodní text před kostelem sv. Jáchyma
- Důl Svornost
- Hornický skanzen spolku Barbora
- Tábor Svornost
- Městský rybník
- Tábor Nikolaj
- Důl Eduard
- Ekologická zastávka - lesy
- zastávka - Horký rybník
- Tábory Eliáš
- Tábor Rovnost
- Šlikův Hrad

HORA KLÍNOVEC S ROZHLEDNOU
- na nejvyšší hoře Krušných hor Klínovci (1244 m n.m.) leží 80 m vysoká dominanta radiotelekomunikační věže a rozhledna. Rozhledna zde stála už v 19. století, od 80let však byla ve velmi špatném stavu. Rozhledně hrozil dokonce zánik, ale od roku 2013 je znovu nádherná kamenná stavba přístupná.

LANOVKA Z JÁCHYMOVA NA KLÍNOVEC
- na vrchol nejvyšší hory Krušných hor vede sedačková lanová dráha a to z Jáchymova přímo na vrchol Klínovce (1244 m. n. m.). Dolní stanice lanovky je vzdálena cca 3 km od středu města Jáchymova, horní pak cca 3 km od nejvýše položeného města v České republice - Božího Daru.

POZNÁMKA

Pobyty s polopenzí začínají nástupem od 14:00 hod a večeří od 17.15 do 18.30 hod a končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.
Pobyty s plnou penzí začínají obědem od 11:00 hod a nástupem na pokoj od 14:00 ( dle možností dříve) a končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

21 Kč / noc

POBYT SE ZVÍŘETEM

nutno ověřit u hotelu:
- malé plemeno - 350 Kč / den
- velké plemeno - 100 Kč / den / v kotci u minigolfového hřiště

PARKOVÁNÍ

zpoplatněno, dle výběru ubytování - cca 80 Kč / den

PŘÍJEZD VLAKEM

V Jáchymově není železniční zastávka. Nejbližší železniční stanice je v Ostrově, odkud hotel zajišťuje přepravu za poplatek 50 Kč. Odjezd z nádraží v 8.10 hod. a 10.45 hod.

U ostatních spojů s příjezdem po 14.00 hod. si můžete sjednat odvoz na tel. 602 100 149. Pro vyhledání vhodného vlakového spoje do Jáchymova doporučujeme jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Zařiďte si návaznost Vámi vybraných spojů tak, abyste mohli cestovat z Karlových Varů, zastávky Tržnice v 11.40 ve dnech pondělí až pátek, a lázně zařídí bezplatný odvoz z autobusové zastávky Jáchymov-lázně do Vámi rezervovaného hotelu. Příjezd z Karlových Varů do Jáchymova je pravidelně ve 12.14 hodin.

TIP na autobusové spojení z Prahy
BUS 854 PHA, Florenc 8.30 – KV, Tržnice 10.35
BUS 1411035 PHA, Florenc 8.30 – KV, Tržnice 10.40
BUS 854 PHA, Hradčanská 8.50 – KV, Tržnice 10.35

Linka z Karlových Varů do Jáchymov, lázně (s následným rozvozem do hotelů)
Bus 421101 17 KV, Terminál 11.40; KV, Tržnice 11.45

Budete-li chtít využít jiného spoje z Karlových Varů do Jáchymova, od kterého není bezplatný odvoz, můžete si placený odvoz objednat v recepci hotelu, kde máte zarezervovaný Váš pobyt.

Pro vyhledání vhodného autobusového spoje do Jáchymova doporučujeme jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM

Směr Karlovy Vary – Ostrov – Jáchymov

Cheb - 63km
Chomutov - 49km
Karlovy Vary - 21km
Plzeň - 97km
Praha - 148km
Teplice - 92km

Parkování u jednotlivých hotelů za poplatek.

Přehled balíčků

REKREAČNÍ POBYT

- ubytování se snídaní
BONUSY ZDARMA při ubytování v hotelech:
- Radium Palace
- rehabilitační bazén, Kneippův chodník, whirlpool, parní sauna, suchá sauna, infrasauna, župan, úschovna kol a lyží
- Běhounek - rehabilitační bazén, Kneippův chodník, whirlpool, župan, úschovna kol a lyží
- Astoria - úschovna kol a lyží
Zobrazit ceny
KÚRA NA ZKOUŠKU (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)

- 7x ubytování s plnou penzí
- 1x konzultace s lékařem
- 1x EKG vyšetření
- 3x radonová koupel
- 1x přísadová koupel se zábalem
- 1x uhličitá koupel se zábalem
- 1x suchá uhličitá koupel - plynná
- 2x klasická masáž (částečná)
- 1x parafínový zábal rukou
- 1x kryokabina nebo 2x suchá uhličitá koupel - plynná
- 2x oxygenoterapie
- 1x skupinový tělocvik
Zobrazit ceny
KÚRA PRO ZDRAVÍ (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)

- 7x ubytování s plnou penzí
- 1x konzultace s fyzioterapeutem zaměřena na doporučení správných pohybových návyků
- 1x radonová koupel
- 1x podvodní masáž (celková)
- 1x suchá uhličitá koupel - plynná
- 2x klasická masáž (částečná)
- 2x skupinový tělocvik
- 2x skupinový tělocvik v bazénu
- 1x solná jeskyně (45 min.)
- praktická příručka Cvičení pro zdraví
Zobrazit ceny
VITAL KLASIK (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)

- 7x ubytování s polopenzí
- 1x radonová koupel
- 1x perličková koupel
- 1x bylinková koupel
- 2x klasická masáž (částečná)
- 2x suchá uhličitá koupel - plynná
- 1x parafínový zábal rukou
- 1x oxygenoterapie
- 1x solná jeskyně (45 min.)
Zobrazit ceny
LÁZEŇSKÝ RELAX (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)

- 3x ubytování s polopenzí
- 1x radonová koupel
- 1x klasická masáž (částečná)
- 1x parafínový zábal rukou
- 1x suchá uhličitá koupel - plynná
- 1x oxygenoterapie
- 1x solná jeskyně (45 min.)
Zobrazit ceny
LETNÍ DOVOLENÁ V KRUŠNÝCH HORÁCH ZA CENU 7=6 (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný) pouze v termínu 1.6. - 31.8.20

- sleva 7=6 již zahrnuta v ceně pobytu
- 7x ubytování s polopenzí v hotelu Astoria
- 2x solná jeskyně (45 min.)
- 1x láhev vína na pokoj
- denně vstup do bazénu na 60 minut Aquacentrum Agricola
- zdarma zapůjčení holí na nordic walking
- 1x zdarma vstup na minigolf
- úschova kol
Zobrazit ceny
REKREAČNÍ POBYT
08.06. - 22.12.
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 2
(a) Dospělý na lůžku 1A Plus Běhounek 1/2 snídaně Na noc 1510
(a) Dospělý na lůžku 1A Plus Běhounek 1/1 snídaně Na noc 2180
(a) Dospělý na přistýlce 1A Plus Běhounek snídaně Na noc 1510
(a) Dítě na lůžku 1A Plus Běhounek (3 - 11,99 let) snídaně Na noc 760
(a) Dítě na přistýlce 1A Plus Běhounek (3 - 11,99 let) snídaně Na noc 760
(a) Dítě na lůžku 1A Plus Běhounek (12 - 14,99 let) snídaně Na noc 1060
(a) Dítě na přistýlce 1A Plus Běhounek (12 - 14,99 let) snídaně Na noc 1060
(a) Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 2,99 let) Bez stravy Na noc 0
(b) Dospělý na lůžku 1A Radium Palace 1/2 snídaně Na noc 1590
(b) Dospělý na lůžku 1A Radium Palace 1/1 snídaně Na noc 2190
(b) Dítě na lůžku 1A Radium Palace 1/2 (3 - 11,99 let) snídaně Na noc 790
(b) Dítě na lůžku 1A Radium Palace 1/1 (12 - 14,99 let) snídaně Na noc 1110
(b) Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA 1A Radium Palace (0 - 2,99 let) Bez stravy Na noc 0
(c) Dospělý na lůžku 1A Plus Astoria 1/2 snídaně Na noc 1040
(c) Dospělý na lůžku 1A Plus Astoria 1/1 snídaně Na noc 1490
c) Dospělý na přistýlce Astoria App snídaně Na noc 1040
(c) Dítě na lůžku Astoria (3 - 11,99 let) snídaně Na noc 520
(c) Dítě na přistýlce Astoria App (3 - 11,99 let) snídaně Na noc 520
(c) Dítě na lůžku Astoria (12 - 14,99 let) snídaně Na noc 730
(c) Dítě na přistýlce Astoria App (12 - 14,99 let) snídaně Na noc 730
(c) Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 2,99 let) Bez stravy Na noc 0
KÚRA NA ZKOUŠKU (7)
01.09. - 16.11. 16.11. - 23.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 7 7
(a) Dospělý na lůžku 1A Plus Běhounek 1/2 plná penze Na 7 nocí 17390 14710
(a) Dospělý na lůžku 1A Plus Běhounek 1/1 plná penze Na 7 nocí 22350 17550
(b) Dospělý na lůžku 1A Radium Palace 1/2 plná penze Na 7 nocí 18930 16590
(b) Dospělý na lůžku 1A Radium Palace 1/1 plná penze Na 7 nocí 23740 19730
KÚRA PRO ZDRAVÍ (7)
01.09. - 16.11. 16.11. - 23.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 7 7
(a) Dospělý na lůžku 1A Plus Běhounek 1/2 plná penze Na 7 nocí 16680 13980
(a) Dospělý na lůžku 1A Plus Běhounek 1/1 plná penze Na 7 nocí 21630 16820
(b) Dospělý na lůžku 1A Radium Palace 1/2 plná penze Na 7 nocí 18190 15880
(b) Dospělý na lůžku 1A Radium Palace 1/1 plná penze Na 7 nocí 23010 19010
VITAL KLASIK (7)
01.09. - 16.11. 16.11. - 23.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 7 7
(a) Dospělý na lůžku 1A Plus Běhounek 1/2 polopenze Na 7 nocí 13760 13760
(a) Dospělý na lůžku 1A Plus Běhounek 1/1 polopenze Na 7 nocí 17770 17770
(b) Dospělý na lůžku 1A Radium Palace 1/2 polopenze Na 7 nocí 14930 14930
(b) Dospělý na lůžku 1A Radium Palace 1/1 polopenze Na 7 nocí 18860 18860
LÁZEŇSKÝ RELAX (3)
01.09. - 16.11. 16.11. - 23.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 3 3
(a) Dospělý na lůžku 1A Plus Běhounek 1/2 polopenze Na 3 nocí 6370 6370
(a) Dospělý na lůžku 1A Plus Běhounek 1/1 polopenze Na 3 nocí 8090 8090
(b) Dospělý na lůžku 1A Radium Palace 1/2 polopenze Na 3 nocí 6870 6870
(b) Dospělý na lůžku 1A Radium Palace 1/1 polopenze Na 3 nocí 8550 8550

Jáchymov

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Lázeňské město Jáchymov leží v okrese Karlovy Vary, jen 7 km od hraničního přechodu Boží Dar do Německa. Rozprostírá se v protáhlém údolí Krušných hor. Středověké historické jádro s gotickou-renezančními patricijskými domy z 16. století je dnes městskou památkovou zónou. Známý je Jáchymov díky prvním radonovým lázním na světě, které využívají léčebné účinky vody z radioaktivních pramenů. Více se dozvíte na naučné radonové stezce. Město shlíží na velmi dlouhou těžařskou tradici: nejdříve se zde dobývalo stříbro, následně radium a uran. V bývalé královské mincovně sídlí místní muzeum. Lákadlem v okolí je nejvyšší vrcholek Krušných hor Klínovec s rozhlednou, horským hotelem a lyžařským areálem. Dostanete se na něj celý rok sedačkovou lanovkou. Region nabízí vhodné podmínky pro zimní sporty, pěší turistiku i cykloturistiku. Příjemným výletním cílem je blízká rekreační osada Mariánská. Jáchymovsko jako součást „Hornické kulturní krajiny Krušnohoří“ je zapsáno na seznam UNESCO.

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Tento hotel nebyl ohodnocen!

Podobné pobyty

HOTEL BERGHOF - Jáchymov
2020

HOTEL BERGHOF - Jáchymov

Česká republika Krušné Hory

Rodinný hotel se nachází na polosamotě v romantické přírodě Krušných hor, cca 2 km nad lázeňským městem Jáchymov v části Nové Město, 5 km od Božího ...

bez stravy

H2117Q

od 450,- / noc
3,5 Detail
LÁZNĚ JÁCHYMOV - Jáchymov
2021

LÁZNĚ JÁCHYMOV - Jáchymov

Česká republika Krušné Hory

Lázně Jáchymov jsou unikátem nejen evropského, ale i světového lázeňství. Jsou prvními radonovými lázněmi na světě a nejúčinnějšími v Evropě.Lázeňská ...

LÁZEŇSKÁ PÉČE

plná penze

H3024R21

od 1 050 Kč / noc
- Detail