SUBTERRA - Horní Žďár - Česká republika - Krušné Hory

Hotel SUBTERRA - Horní Žďár (H3071R24)
+

Česká republika > Krušné Hory
Strava polopenze
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: 250 Kč / noc
Internet: Wi-Fi
Restaurace v objektu
Sauna:
Whirlpool
Parkoviště
Krytý bazén: 16 km
Bazén - koupaliště: 3,4 km
Železniční stanice: 6 km
Autobusová zastávka: 300 m
Lyžařský vlek: 7,3 km
Sportovní vyžití
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Horní Žďár, Ostrov

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Horní Žďár je část města Ostrov v okrese Karlovy Vary. Nachází se na severu Ostrova.

Můžete zde navštívit:

Zámek Ostrov- původně gotický hrad přestavěný na zámek, který sloužil jako rezidence ostrovské větve hrabat Šliků

Zřícenina hradu Perštejn- 20 km vzdálená a naleznete zde pozůstatky původně gotického hradu a od roku 1963 je chráněn jako kulturní památka

Přehrada Stanovice- 29 km vzdálená vodní nádrž, která je dlouhá 3 km a hlavním účelem je nádrže je akumulace vody pro zásobení Karlovarska pitnou vodou

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

VLASTNÍ WELLNESS

URČITĚ OCENÍTE

DOPŘEJTE SI WELLNESS PO TURISTICKÝCH AKTIVITÁCH
- Vaše tělo Vám jistě poděkuje
- vhodné pro aktivní páry a seniory

- lokalitu ocení klienti se zájmem o aktivně strávenou dovolenou - v okolí hotelu se nachází více než 150 kilometrů turistických a cyklistických tras
- hotel nabízí pohodlné uložení kol s elektrickou zásuvkou
- hotel po nedávné rekonstrukci nabízí moderní a komfortní ubytování

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel Subterra se nachází v Ostrově - Horním Žďáru v Krušných horách, 10 km od Karlových Varů a pouze 3 km od lyžařského areálu Jáchymov,
Hotel je ideálním výchozím bodem na výlety do okolí nebo za sportem.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace, business salonek, letní terasa, parkoviště, box na kola a lyže, Wi-Fi

HOTELOVÉ WELLNESS
- finská sauna, infračervená sauna, parní lázeň, vířivka, masážní sprchy, odpočinková místnost, masážní salon.

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje KOMFORT s možností přistýlky: Spr. + WC, SAT/TV, Wi-Fi

CELKOVÁ KAPACITA

27 pokojů

FORMA STRAVY

Polopenze.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Lázeňské centrum AQUACENTRUM AGRICOLA (cca 3 km, v lázních Jáchymov): bazén se dvěma plaveckými dráhami, pro nejmenší návštěvníky je připraven bazének s vodopádem a pro větší děti tobogán. V létě můžete využít opalovací terasu a sluneční louku
koupaliště OSTROV (cca 3,4 km): velký bazén (50 m), malý bazén a brouzdaliště. Součástí koupaliště jsou také šatny, bezpečné úložné prostory, WC, tobogán, občerstvení a beach volejbalové hřiště.
Centrum vodních sportů KV ARENA (cca 17 km): krytý bazén (25 m), venkovní bazén, vířivka, tobogán, sauny.

LYŽOVÁNÍ

10 km od lyžařského areálu Boží Dar a 11 km od lyžařského areálu Klínovec

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

- turistika a cykloturistika
- Piaristický klášter a Zámek Ostrov (cca 4 km): Klášterní areál v Ostrově tzv. Posvátný okrsek se nachází na západním okraji historického jádra Ostrova v sousedství slavného zámeckého parku (nazývaného kdysi osmým divem světa). Jeho návštěvu by si neměl ujít žádný milovník barokní architektury.
- TRAIL PARK KLÍNOVEC - na návštěvníky Trail Parku čeká 22 km mírných a plynule klesajících stezek odstupňovaných do tří úrovní náročnosti. Lehké stezky "Azur" jsou určeny široké veřejnosti včetně začátečníků, rodin s dětmi a jezdcům všeho věku. Těžší stezky "Rubin" a "Baron" budou bavit pokročilejší a zkušenější jezdce. Pro ty nejzdatnější je připravena 3,3 km dlouhá sjezdová trať "Downhill Klínovec". Úplní začátečníci si mohou vyzkoušet jízdu přes terénní boule na pump tracku a sklil centrech na nástupních místech.K dispozici jsou vám následující služby: stravování, půjčovna kol a koloběžek, obchod s cyklistickým vybavením, servis kol a koloběžek, myčka kol, sprchy. Úseky jednotlivých stezek můžete podle vlastního uvážení kombinovat pomocí v mapě vyznačených vrstevnicových lesních cest nebo se nechat jednou stezkou dovést pohodlně až do cíle.
- POPOVSKÝ OKRUH: trasa dlouhá 31,5 km, zkrácený okruh s vynecháním naučné stezky - 24 km.
Okruh je určen náročnějším cyklistům, v těžkých pasážích však lze z kola sesednout a dojít. Cesta prochází kolem Popovského kříže. Dále po naučné stezce Jáchymovské peklo, po které naváže na Klínovecký okruh "U klád" a Centrální okruh za Špičákem (značen žlutě).
- ÚDOLÍ MLÝNKŮ: kouzelné Údolí mlýnků se ukrývá doslova pár kroků od lázeňského centra Jáchymov. Dovede vás do něj pohodlná lesní cesta, která začíná za hotelem Radium Palace. Že jste dorazili k správnému cíli, poznáte podle charakteristického klapání, kterým dřevěné mlýnky ozvučují tento krásný kout. Každé jaro se zde koná jejich slavnostní Otevírání. Skauti vyčistí údolí a potůček, staré mlýnky se opraví a nové postaví. Užívají si nejen děti, ale i šikovní tatínkové a dědečkové, kteří s napětím čekají, jak v celkovém hodnocení dopadne právě ten jejich mlýnek.
- JÁCHYMOVSKÉ PEKLO: naučná stezka Jáchymovské peklo měří 8,5 km a má 12 zastávek na nichž informuje nejen o uranových dolech a lágrech, ale okrajově také o krušnohorské přírodě a ekologii. V Jáchymově najdete i další zajímavosti, které stojí za návštěvu. První informační tabule je umístěna u kostela sv. Jáchyma. Stezka pak pokračuje kolem dolu Svornost. V hornickém skanzenu si můžete prohlédnou expozici důlní techniky a nahlédnout do zpřístupněné středověké stříbrné štoly a novodobé uranové štoly. Na každé další zastávce vás čeká něco zajímavého. Stezka je zakončena u Šlikovského hradu, odkud se vám naskytne krásný pohled na město Jáchymov a okolní krušnohorské kopce.
Zastávky na naučné stezce Jáchymovské peklo:
- Úvodní text před kostelem sv. Jáchyma
- Důl Svornost
- Hornický skanzen spolku Barbora
- Tábor Svornost
- Městský rybník
- Tábor Nikolaj
- Důl Eduard
- Ekologická zastávka - lesy
- zastávka - Horký rybník
- Tábory Eliáš
- Tábor Rovnost
- Šlikův Hrad

HORA KLÍNOVEC S ROZHLEDNOU
- na nejvyšší hoře Krušných hor Klínovci (1244 m n.m.) leží 80 m vysoká dominanta radiotelekomunikační věže a rozhledna. Rozhledna zde stála už v 19. století, od 80let však byla ve velmi špatném stavu. Rozhledně hrozil dokonce zánik, ale od roku 2013 je znovu nádherná kamenná stavba přístupná.

LANOVKA Z JÁCHYMOVA NA KLÍNOVEC
- na vrchol nejvyšší hory Krušných hor vede sedačková lanová dráha a to z Jáchymova přímo na vrchol Klínovce (1244 m. n. m.). Dolní stanice lanovky je vzdálena cca 3 km od středu města Jáchymova, horní pak cca 3 km od nejvýše položeného města v České republice - Božího Daru.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyty s polopenzí začínají nástupem od 14:00 hod a večeří. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

v ceně

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

250 Kč / den

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

u hotelu, zdarma

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem nebo autobusem do Karlových Varů, odtud autobusem do Horního Žďáru (zastávka 300 m od hotelu)

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Vlakem nebo autobusem do Karlových Varů, odtud autobusem do Horního Žďáru (zastávka 300 m od hotelu)

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM

GPS hotelu : 50.3328133N, 12.9452228E
Hotel disponuje velkým parkovištěm pro své ubytované hosty.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Změnit nastavení cookies