BOHEMIA - Horní Blatná - Česká republika - Krušné Hory

Penzion BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R24)

Česká republika > Krušné Hory
Strava polopenze
DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK
BEZLEPKOVÁ strava
Sleva za včasný nákup do (LÉTO-10): 29.2.24
Sleva za včasný nákup do (ZIMA-10): 31.10.23
14=12 (bydlíte 14 nocí - platíte 12 nocí)
14=11 SENIOR (bydlíte 14 nocí - platíte 11 nocí)
7=6 (bydlíte 7 nocí - platíte 6 nocí)
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: 100 Kč
Internet: Wi-Fi
Sauna:
Parkoviště
Krytý bazén: 18 km
Bazén - koupaliště: 18 km
Aquapark: 40 km
Doporučená doprava autem
Železniční stanice: 500 m
Autobusová zastávka: 30 m
Lyžařský vlek:
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Horní Blatná

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Horní Blatná je malebné, celistvě zachované renesanční město s čtvercovým náměstím a kostelem sv. Vavřince. V okolí se dochovala řada stop po těžbě cínu, kobaltu a stříbra, k nejzajímavějším lokalitám patří Vlčí jámy a Blatenský příkop. Výletníky láká také rozhledna na nedalekém Blatenském vrchu.

V Horní Blatné doporučujeme navštívit:
Expozice těžby cínu - Stálá expozice je věnována dějinám těžby a zpracování cínové rudy v okolí krušnohorských městeček Horní Blatné a Božího Daru.
Naučná stezka Blatenský vrch - Navštívíte umělé vodní dílo Blatenský příkop a vrchol Blatenského vrchu s rozhlednou.
Vlčí jámy - Klima je zde takové, že led a sníh tu neroztává po celý rok.
Rozhledna Blatenský vrch - Rozhledna Blatenský vrch je vysoká 21 m a nabídne jedinečný pohled na úchvatnou přírodní scenérii okolní krajiny z celkové výšky 1044 metrů nad mořem.

Tipy na výlety do okolí:
Horní Hrad (29 km) - Hrad a zámek Horní Hrad také řečený Hauenštejn je středověký strážní hrad nedaleko Stráže nad Ohří, rozšířený a upravený v polovině 19. století ve stylu anglické novogotiky.
Hora Klínovec s rozhlednou (16 km) - Na nejvyšší hoře Krušných hor Klínovci (1244 m n.m.) leží 80 m vysoká dominanta radiotelekomunikační věže a rozhledna.
Boží vyhlídka (13 km) - Je vysoká osm metrů, vyhlídková plošina se nachází ve výšce pět metrů nad zemí a turisté se z ní mohou rozhlížet za příznivého počasí bez omezení.

Hodnocení hotelu (57 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R24)

Soňa 28.6.2024

Ubytování, stravování i ostatní služby byly adekvátní ceně (hotel už si pomalu říká o rekonstrukci). Blízko na autobus i vlak. Okolí, možnosti výletů a neuvěřitelná krása této části Krušných hor nás donutila i v seniorském věku nachodit za týden přes 100km. Díky.

7 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R24)

Kařízková Miluše 25.6.2024

Velká spokojenost s jídlem,ubytováním,personálem.
V okolí krásné vycházky, kousek i do Německa. Byla jsem tu už podruhé.

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R24)

M.Šimůnková 03.6.2024

KRÁSNÁ PŘÍRODA ,UTULNÝ POKOJÍK MILÁ VEDOUCÍ. Strava odpovídala ceně zájezdu. Doporučuji všem poznat krásy Krušných hor.

8 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R24)

Jindřich z Prahy 18.5.2024

Velice kladně hodnotím zejména kvalitu stravování, osobní péči vedoucího penzionu a jeho milé a starostlivé manželky. Pobyt doporučuji každému, kdo vyžaduje krásnou přírodu, pohodu, dobré zázemí, čistý vzduch a miluje pěší turistiku i se svým psem.

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R24)

Veronika Tesařová 01.2.2024

Ubytování moc hezké. Jen se penzion uzavírá ve 23 hod.a otvírá v 7 hod. ráno, aniž by host měl klíče. (Co kdyby hořelo nebo se něco stalo?) Stravování dobré, ale polopenze (večeře) přesně v 18 hod., v 19 se zavírá kuchyně a pak už jen nápoje. Vzhledem k velké možnosti výletů po okolí je to dost časově omezující. Prostory restaurace by nutně chtělo opravit a obnovit.

Dobrý den, 
děkujeme Vám za Vaši recenzi, kterou jsme předali vedení hotelu a zde jejich vyjádření k jednotlivým bodům:

- Uzavírání/otevírání penzionu - vstupní dveře jsou protipožární a v případě požáru se automaticky otevřou, i když jsou zavřené.
- Klíče od hotelu nedáváme , máme špatné zkušenosti.
- Čas stravy - Jelikož vaříme kvalitně a dobře chodí k nám plno hostů z jiných pensionu. A my chceme, aby naši hosté byli obslouženi jako první. Ale pokud to klientům nevyhovuje, je možné se domluvit na pozdějším čase. Vše je o domluvě. 
- Klientům při příjezdu vždy říkáme, že jakékoliv připomínky mají klienti s námi hned řešit.

Tým ATIS a.s.

6 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R23)

Benešová 03.8.2023

Penzion byl trochu zastaralý, majitel i personál byl příjemný, ochotný, chovali se k vám, jako kdyby vás znali. Výborně tam vaří. Pro turisty ideální pobyt jako záchytná stanice. Cítila jsem se tam velice dobře.

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R23)

Eva Hromířová 29.7.2023

Naprostá spokojenost s pobytem, hezký pokoj, milý a ochotný personál, kvalitní stravování.

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R23)

Svatava Hlaváčová 26.7.2023

Naše hodnocení : ubytování pěkné, čisto. Strava dobrá (vypustila bych jen tu jejich česnečku),asi jiný kraj, jiný... Obsluha výborná, všude ochota. Horší je to s dopravou (pohraničí), pokud jste odkázáni na veřejnou ,méně spojů. Výlety : Karlovy Vary - bez problémů, Já-chymov - dolní část města, část lázeňská pěkná, perfektní krytý bazén, poblíž dobrá restaurace. Jinak kousek výše za "kruháčem" už jen jedna možnost kde se najíst a taky cukrárna, jinak výše ve městě už nic. Město je rozloženo jen kolem silnice a dost do kopce (rozdíl výškových 200 m). Na horním konci města je radnice,Infocentrum, muzeum ,kostel, těžní věž, malé hřiště pro děti ,výrobce různých lektvarů a kopřivových oplatků(výborné!). Celkový dojem - hluk,velká doprava, hodně starých domů (léta 1500-...). Tento kousek města lepší.
Abertamy - pěkné malé městečko, 2 obchůdky, žádná restaurace, ani veř.WC, IC s muzeem rukavičkářství,jen zde WC, o čemž se nedovíte.
Na dohled lyžař.střed.Plešivec, na dojití asi 3 km Cínový důl,zajímavé.(opět ta doprava..!) Výšlap na Blatenskou rozhlednu - perfektní cesta, zajímavosti(vlčí doly, ledový důl), nahoře malé občerstvení, ale WC pouze v lese! Město Horní Blatná - poklidné, zajímavý kostel, muzeum, 2 restaurace, hotel, penziony, 4 různé obchody, dostanete vše základní, kolem kostela park, dět.hřiště, zast.autobusu, k vlaku 10 minut. A všude vstřícní lidé!! :)) Trochu jsem se rozepsala, pouzijte z toho co potřebujete. My jsme byli spokoojeni.

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R23)

Markéta Lukášová 20.7.2023

Museli jsme každý den odevzdávat klíč od pokoje na recepci.Přistýlka nebyla připravena(nebylo prostěradlo,peřina).Ucpaný sprchový kout.Stravování:snídaně dobrá,večeře jenom 2 výběry(měli být tři).Výlety super

Dobrý den, paní Lukášová,
děkujeme za Vaše hodnocení pobytu, které jsme předali k prověření majiteli penzionu. Níže jeho vyjádření.
Tým ATIS a.s.

Dobrý den, je nám líto, že nebyli hosté zcela spokojeni. Na pensionu bylo 15 hostů a nikdo neměl problém. Vaši hosté si ani jednou za pobyt na nic nestěžovali. Na přistýlce chybělo povlečení, ale vše bylo vyřešeno během jedné minuty. Pokojská zapomněla, to se omlouvám. A klíče od pokojů tady odevzdávají vždy všichni hosté, zatím s tím neměl nikdo problém. Večeře byly výběrem ze 3 jídel (třetí jídlo bylo studené).
Děkuji za pochopení.

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R23)

Tomáš Smetana 15.7.2023

Večeře byl výběr ze 2 menu a ne ze 3,jak bylo deklarováno ve voucheru.

Dobrý den, pane Smetano,

děkujeme Vám za Váš podmět, který jsme prověřovali ihned na penzionu. Dle pane majitele je výběr ze 3 jídel, ale třetí jídlo je studená večeře. 
Děkujeme za pochopení.
Tým ATIS a.s.

8 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R23)

Miluše Kařízková 31.5.2023

Velká spokojenost s ubytováním a stravou. Na snídani pěkný výběr, obědy a večeře opravdu chutné a velké porce. Je vidět, že pan majitel to dobře vede.
Turistika super, pěší i autem.
Ráda se vrátím i s přáteli.

9 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R23)

Prochazka 15.2.2023

Ubytovani odpovidalo oznaceni tri hvezdicek,strava uspokojiva.Vada na krase studeny odchov.

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R22)

mirka čejková 17.9.2022

krásná krajina, spousta hub, málo turistů
jezdí tu bus i vlak,což nám rozšířilo pole působnosti
výborné jídlo, příjemný personál
wifi fungovala jen v restauraci a čt programy se moc nechytaly

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R22)

Jaromír Bednařík 02.9.2022

Dobrý den. Co se týká hodnocení tak nebyly žádné výtky, takže úplná spokojenost co se týká stravy nadmíru spokojen tak i s ubytováním. Majitel i personál vycházel Není co dodat. Přeji hezký den.

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R22)

Zdeňka ˇŠmejkalová 24.8.2022

Letos jako jiný rok se nám líbilo všechno. Ubytování ,počasí i dobré jídlo a obsluha.

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R21)

Kateřina Janoušková 16.3.2022

Chválíme vše. Pokoj byl útulný, čistý, bylo teplo. Restaurace fajn, jídlo vynikající, porce dostatečné. Personál příjemný a přátelský.

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R22)

Miroslav Sejček 16.2.2022

Bylo to OK............ M.Sejček

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R21)

KAREL P. 02.10.2021

Ubytování bylo vyhovující,mohl být vynesen alespon 1xkoš.V pokoji bylo chladno,p.vedoucí zatopil až v18hod.

Strava byla vyhovující i když večeře nebyla podávána dle smlouvy-nebyl výběr ze3jídel,ale jedno jídlo.
Hezká příroda a mnoho vycházek.S CK ATIS jsem byl velmi spokojen a rád využiji příště jejich služeb.

6 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R21)

Šmejkalová 15.9.2021

Myslím , že už jen to ,že jsme zde byli poněkolikáté svědčí o tom ,že jsme spokojeni. Výborná kuchyně (hlavně polévky ) ,
vzorné ubytování a v neposlední řadě milí lidé. Těšíme se na příští rok. Šmejkalovi

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R21)

15.9.2021

Ubytování v penzionu HORNÍ BLATNÁ penz. Bohemia bylo pěkné, standartní, odpovídající dané ceně. Na pokoji bylo teplo, při zhoršeném počasí. Personál příjemný a vstřícný. Děkujeme!

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R21)

Eva Táborská 24.8.2021

Naprostá spokojenost. Klidné místo, příjemný personál.

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R21)

Markéta Rodová 22.8.2021

Ubytování v Horní Blatné jsme zvolili dle našich plánovaných výletů po Karlovarsku a Podkrušnohoří. Ve zvoleném penzionu jsme tedy pouze přespávali. Forma polopenze byla dostačující. Snídaně - bohatý výběr. Večeře - výběr ze dvou jídel - vždy jsme si vybrali. Pan majitel příjemný. Vybavení pokojů dostačující.

9 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R21)

Jana 28.7.2021

Příjemný pobyt,chutná strava,personál ochotný .Bylo příznivé počasí,takže bylo hodně výletů po okolí.Škoda,že s Moravy je to dosti daleko,jinak bych opět přijela,díky všem.

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R20)

02.10.2020

S pobytem v Pensionu Bohemia jsem byla velmi spokojena, na pokoji bylo čisto, teplo a útulno.
Stravování - jak snídaně ,tak i večeře v dostatečném množství a dobré chuti !!!
Chování personálu - velmi vstřícné a ochotné .
S mojí kamarádkou jsme stejného hodnocení, pobyt jsme si užily a moc rádi na něj budeme v dobrém vzpomínat.
Nádherná příroda a měly jsme i štěstí na slunečné počasí.
Věřím, že pokud bude situace příznivá, tak služby Vaší CK využiji i příští rok.

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R20)

Alžběta Dohnalová 30.9.2020

Krajina nádherná, díky krásnému počasí velká spokojenost s výlety do okolí-
-do okolních měst, hrady, zámky horská střediska a podobně.
Ubytování průměrné, kvalita stravování velmi nízká.
Vše jsme absolvovali vlastním autem, takže celkový dojem byl uspokojivý.

6 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R20)

Eva Hudská 24.9.2020

S ubytováním jsme byly spokojeni, na pokoji čisto. Snídaně, studeného bufetu Slaný i sladký,na stole vždy připravený džus a na přání kávu, čaj večeře že dvou jídel, obědy jsme neměly . Výlety úžasný a nakonec nám pan majitel i výlety doporučil. zaparkovat se dá před penzionem

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R20)

Zdeňka Šmejkalová,Hostomice 18.9.2020

Byli jsme v Horní Blatné již po třetí. Moc se nám tam líbí. Ubytování ,obsluha i výborná kuchyně. Rádi tam pojedeme i příští rok. Všem můžu jen doporučit.

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R20)

Olga Rešlová 14.9.2020

Pobyt bez chybičky. Snídaně bohaté, obědy i večeře výborné a dostačující.
K ubytování nelze mít sebemenších připomínek. Pan vedoucí byl velmi vstřícný.
Výletů je kolem tolik, že jsme vše ani nestihli. Krásné prostředí i ubytování,
nechtělo se nám ani odjet.

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R19)

MUDr Zdeňka Šmejkalová 25.9.2019

Dobrý den. Ráda se podělím se spokojeností. Byli jsme zde po druhé a zase se nám tam moc líbilo. Poloha , klid i pohoda byla
moc fajn. Obsluha 5 ptáků ,jídlo 5 ptáků,zařízení 5 ptáků . Prostě jsme spokojeni a chceme tam jet příští rok znovu.

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R19)

Ladislav Had 21.9.2019

Jídlo nebylo v té nabízené formě,osvětlení místnosti díky slabým žárovkám prakticky pološero-alespon´v lampičce by byla vhodná silnější žárovka,zváště,když prší 24 hodin v kuse....

9 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R19)

Coufal 05.9.2019

Velmi spokojeni

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R19)

Hájek Zdeněk 30.8.2019

Vše se nám líbilo, jídlo opravdu domácí kuchyně, personál ochotný a srdečný, pokoj čistý. Jediná závada byla stará TV, značně neostrý obraz, slabý zvuk, který nešel zesílit.

8 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R19)

22.8.2019

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R19)

JAN KOSTECKA 21.8.2019

VELICE JSME BYLI SPOKOJENI.STRAVA KVALITNI V DOSTATECNEM MNOZSTVI.PERSONAL VSTRICNY.DOPORUCUJI BEZVA DOVOLENA.

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R19)

18.8.2019

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R19)

Účastníci zájezdu 08.8.2019

Ubytování v penzionu Bohemia hodnotím jako dobré. Na pokojích byly sice malé, ale pěkné koupelny. Zde se bohužel projevila až přílišná šetřivost majitele. Standartně zde tekla pouze vlažná voda, která navíc sotva tekla. Po domluvě s panem majitelem, jsme ji měli alespoň na pár hodin denně teplou. Leč se nám zdálo, že jsme si tím požadavkem pana majitele znepřátelili.
Co se týče kvality stravování, tak v případě, že máte předplacenou polopenzi nečekejte žádné náročné menu. I zde se projevila již zmíněná šetřivost. I když snídaně byly vcelku uspokojivé, úroveň většiny večeří byla spíše pro nenáročné strávníky. Nabízeli se zde tři jídla, z nichž jedno byla vždy studená mísa, čímž byl pro nás po celodenním putování krajem výběr omezen pouze na dvě. Porce nepříliš velké.
Jinak jsme si dovolenou užili a tím jsme na drobné nedostatky zapomněli.

6 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R19)

Ing. Milada Sigmundová CSc 22.6.2019

Penzion splňuje nároky na klidnou dovolenou bez větších nároku na pohodlí. Např stolek na odložení věci. Pravdou ale je, že jsem byla sama a tak není nutné víc prostoru. Postele ale jsou excelentní, spánek úžasný.
Stravování splňovalo beze zbytku moje nároky. Porce byly víc než dostatečné a káva, kterou připravoval pan majitel neměla chybu.
Penzion je položen na klidném náměstí, kde je hezky park. Navíc je blízko nádraží s častým spojením do Karlových Varů. Na náměstí je i stanice autobusu.
Úplně ideální je poloha Horní Blatné pro kratší či delší výlety. Pár metrů od penzionu je pošta s informačním centrem a prodejem upomínkových předmětů a pohlednic. Podle potřeby ochotně poradí i pan Vrána, majitel penzionu.
Mohu dovolenou v Horní Blatné opravdu doporučit.
V neposlední řadě děkuji pracovnícim Ck Atis za rychlé vyřízení mé poptávky, za jejich ochotu i zájem.
Vše bylo opravdu narychlo a já jsem byla moc ráda, že v termínu prvních 14 dní v červnu mne nevyšly lázně.

9 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R19)

Tabášková Zdeňka 12.6.2019

Ubytovani bylo v pékmém pokoji s televizí a vyhovujicí sociální zařizení. Strava vyhovovala i když večeře nebyla podávaná dle smlovy - nebyl výběr ze 3 jídel ale jedno jídlo. Personál byl ochotný. V lokalitě je velmi pěkná příroda, nenáročné vycházky a možnot výletů. Dobrý dojezd vlakem. Městečko je malé v pohraniční, velmi klidné.

8 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R19)

ing. M.Sejček 27.2.2019

OK

9 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R19)

ing. Miroslav Sejček 31.1.2019

Vše OK

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R18)

05.11.2018

Byli jsme velmi spokojeni. Ubytování, jídlo i obsluha byli výborné.

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R18)

Vokál M. 19.9.2018

Ubytování slušné.Stravování -nedá se nic vytknout.Jen se nám zdálo,že některé nabídky nabyly automatické.
Co nás ale zarazilo,že jste po nás chtěli poplatek za změnu termínu který jsme požadovali po cca 14 dnech a to v dostatgečném předstihu tj. měsíci dubnu. Celkově to bylo díky počasí super.

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R18)

PaedDr.Zdeněk Slomek 13.9.2018

Pobyt v penzionu Bohemia (desetičlenná skupina z jižních Čech) hodnotíme velmi pozitivně. Mimořádná vstřícnost, pohotovost, ochota pomoci při výběru programu pobytu jednoznačně přispěla k naší spokojenosti. Vedoucí i ostatní personál předvedli profesionální výbavu. Technická stránka pobytu (stravování, ubytování, obsluha) zaslouží pochvalu.
Rádi se do takového prostředí budeme vracet.

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R18)

Havrlant Jan 07.9.2018

S ubytováním, stravou a přístupem personálu jsme byli velmi spokojeni.

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R18)

Pavlína 02.8.2018

Penzion v městečku přímo na náměstí u kostela-hezké místo a krásná okolní příroda a hodně možností na turistiku. Spojení vlakem a busem do okolí je též. PROBLÉM byl u stravování (při mé bezlepkové dietě + nějaké potraviny navíc), nebyli na to připraveni a nebylo příjemné jak se to řešilo (připadala jsem si na obtíž), ať prosím neuvádějí, že jsou schopni zajistit, být tam člověk s celiaklií tak nic moc. Kuchař dle mě nemá nic nastudované a vedoucí se také moc přívětivě netvářil. Ubytování pro nás dostačující, pokoj v pohodě, jen za celý pobyt neuklizeno a to by nám stačil pouze vynesený koš a 1 x čisté ručníky. Vše vynahradila krásná , čistá příroda.

6 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R18)

12.7.2018

Na dovolené v Horní Blatné jsem byl velmi spokojen,ubytování stravování bylo velmi dobré,hlavně ten klid byl vynikající.

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R18)

01.3.2018

Celková spokojenost s ubytováním, stravou, obsluhou ... super atmosféra v penzionu i v Horní Blatné.

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R18)

Iveta 26.2.2018

Domácké prostředí, na pokojích čisto a teplo. Jídlo jednoduché, chutné. Terény na běžky skvělé, okolí a výlety moc hezké.

7 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R18)

Libuše Volfová 29.1.2018

5 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R17)

Denisa Seidlová 24.8.2017

Ubytování dobré. Stravování průměrné. Výlety do okolí pěkně. Klidné prostředí.

9 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R17)

Hendrych 31.7.2017

ubytování- výborné
stravování- dobré
možnosti výletů - výborné

7 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R17)

Dana Minaříková 14.7.2017

S pobytem i Vašimi službami jsme byli spokojeni, vše odpovídalo informacím uvedeným v katalogu CK Atis, z něhož jsem pobyt vybírala. Neměli jsme žádný problém a rádi využijeme i v budoucnu služby Vaší ck.

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R17)

04.6.2017

Náš pobyt v hotelu Bohemia hodnotím známkou 3

6 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R16)

22.9.2016

Příroda kolem hotelu vybízí k pěším túrám i výletům na kole. Krásné lesy jsou zase rájem houbařů (když rostou).
Ubytování dobré, byli jsme v 1. patře. S úklidem trochu horší, v pokoji jsme měli plíseň a sprchový kout neodtékal, takže jsme ve sprše stáli jako v jezírku. Jídlo nám moc nechutnalo, za celý týden jsme si pochutnali tak 3x. Ale vzhledem k ceně to ušlo. Víc peněz za tento hotel bych nedala.

6 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná (H2450R16)

08.9.2016

Pobyt v Horní Blatné se mi líbil.Se stravou jsem byla spokojená.Pan vedoucí byl ochotný, ráno nás vždy nasměroval
kam bychom se jěště měli podívat, co je v okolí zajímavého.

10 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná

martina vavrušková 28.8.2016

Naprostá spokojenost s ubytováním, stravováním, službami a velmi milým personálem. Akorát ne vždy byla večer dost teplá voda na osprchování po túře.

9 Hodnocení

BOHEMIA - Horní Blatná

Steifová 25.8.2016

Horský penzion Bohemia je svou polohou dobrým strategickým místem na mnohé pěkné výlety.
Naše ubytování v podkroví nebylo úplně podle našich představ.
Pokoje v 1.patře jsou díky normální velikosti oknen OK.
Protože nejsme nároční, tak nám vcelku zařízení pokoje stačilo.
Horší to bylo s umyvadlem a sprch koutem, kde špatně odtékala voda.
Stravování celkem šlo i když by se výtka našla k velikosti porcí.
Obědové balíčky byly složeny z toho, co zbylo ze studeného snídaňového bufetu. Lepší něco, než si sami shánět svačinu.
Personál byl vstřícný a ochotný.
Čistota úměrná k provozu penzionu i když bych nahlédnout do zákulisí kuchyně nechtěla.
Z katalogu vybraná lacinější destinace a proto jsem v celku spokojená. Faktem je, že to umocnilo pěkné počasí a skladba výletů a tudíž jsme trávili většinu dne mimo hotel.
Pokud bych se chtěla znovu podívat do Krušných hor a chěla ušetřit,
klidně bych tento penzion využila s výhradou, že pokoj bude v 1. patře a doufala v pěkné počasí.

8 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

● DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK

URČITĚ OCENÍTE

Proč penzion Bohemia:
- cenově zajímavé ubytování
- vhodné pro poznávaní Krušných hor

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Penzion se nachází na náměstíčku renesančního městečka v Horní Blatné, 6 km od hraničního přechodu se Spolkovou republikou Německo.
Horní Blatná je malebné městečko založené roku 1532. Za návštěvu stojí přímo v centru nádherný kostel Sv. Vavřince, na který máte výhled z penzionu. Je to ideální místo pro poznávání krás Krušných hor.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Restaurace, lobby bar, venkovní zahrádka, sauna, Wi-Fi v restauraci, parkoviště u penzionu.

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, TV.

Přistýlky jsou plnohodnotná lůžka.
Pokoje nemají balkony.

CELKOVÁ KAPACITA

35 lůžek

FORMA STRAVY

Polopenze

Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 4,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.
Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.

SLEVY A VÝHODY

Slevy pro rekreační pobyt:

SLEVA 10% za včasný nákup do 31.10.23
na termíny 26.12.23 - 01.04.24
SLEVA 10% za včasný nákup do 29.02.24 na termíny 01.04. - 31.10.24

SLEVA 14=12 platí v termínech:
30.06. - 01.09.24

SLEVA 7=6 platí v termínech:
03.01. - 28.03.24
01.04. - 30.06.24
01.09. - 25.10.24

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Aquacentrum AGRICOLA v Lázních Jáchymov (18 km) - bazén se dvěma plaveckými dráhami, dětský bazének s vodopádem, tobogán.
Koupaliště v Ostrově (18 km)
AQUAPARK v Klášterci nad Ohří (40 km) - bazény mnoha velikostí, tvarů a hloubek, skokánky, divoká voda, skluzavky, vodní hřiby a masážní bublinkové koupele. Je zde i možnost sportovního vyžití - 6 kurtů, plážový volejbal a fotbal, stolní tenis, kuželky a petangue.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

TIPY NA VÝLETY:
Božídarské rašeliniště
Boží Dar - nejvýše položená obec
Hrad Perštejn
Zámek Bečov nad Teplou
Naučná stezka Vlčí jámy, Klínovec a Plešivec
Kurort Oberwiesenthal - Lázně
Lázně Jáchymov
Kovářská - Muzeum (expozice věnována nejtěžší letecké bitvě 2. světové války)
Měděnec - štola Marie pomocné a Malachitové jeskyně)
Karlovy Vary

VÝLET ÚZKOKOLEJNÝM VLÁČKEM
- Saská úzkorozchodná trať ve své horní části několik kilometrů prakticky kopíruje státní hranici s ČR.Jezdí mezi nádražím Cranzahl a německým Kurort Oberwiesenthal. Na nádraží Cranzahl se lze pohodlně dostat z ČR díky vlakovému spojení Cranzahl – Vejprty – Chomutov. Krásná nostalgická parní lokomotiva zdolává trasu dlouhou 20 km, jezdí 5x denně během hlavní sezóny a 2x denně během vedlejší sezóny (březen – duben, listopad)

Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Plešivec (vzdálenost 8,8 km), 1 028 m. n. m., 66 schodů
Šestnáctimetrová rozhledna, ze které máte výhled na Krušné hory, Doupovské hory, Slavkovský les, Dyleň, Jáchymov, Karlovy Vary a okolí. K rozhledně patří i horský hotel.
Provozní doba (bez záruky): denně 10:00 – 20:00
Vstupné (bez záruky): 10 Kč

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod a večeří v den nástupu.
Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

0 Kč/den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

100 Kč/den

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

0 Kč/den

DALŠÍ SLUŽBY

Informace o přijímání platebních karet (bez záruky):.
Hotel nepřijímá žádné platby platebními kartami.

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem - Karlovy Vary - Nejdek - Horní Blatná - stanice 500 m.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem z Karlových Varů do Ostrova, Jáchymova přes Abertamy do Horní Blatné, zastávka "Náměstí" cca 30 m od penzionu.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM

Autem po silnici Praha - Karlovy Vary - Ostrov - Pernink - Horní Blatná, penzion leží na náměstí. Parkování u penzionu zdarma.

Vzdálenost:
z Prahy: 151 km, z Českých Budějovic: 304 km,
z Brna: 360 km, z Ostravy: 531 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny