SVORNOST - Harrachov - Česká republika - Krkonoše

Wellness hotel SVORNOST - Harrachov (H2430R24)

Česká republika > Krkonoše
Strava polopenze
BEZLEPKOVÁ strava
Sleva za včasný nákup do (10): 45 dnů před nástupem
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: 300-500 Kč
Internet: Wi-Fi
Výtah
Krytý bazén v objektu
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna: v hotelu
Parkoviště
Stolní tenis
Lyžárna
Železniční stanice: 2 km
Autobusová zastávka: 500 m
Lyžařský vlek: od 200 m
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Harrachov

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Harrachov je město a horské středisko v Krkonoších. Rozkládá se pod Čertovou horou v údolí říčky Mumlavy. Leží v okrese Jablonec nad Nisou v Libereckém kraji. Území města přímo sousedí s Polskem, s nímž je spojeno železnicí a silnicí.

 

V Harrachově doporučujeme navštívit:

Sklárna Novosad - muzeum skla, minipivovar s restaurací

Hornické muzeum - prohlídková štola je dlouhá 1 km, teplota je 10–12 °C

Bobová dráha HappyWorld - 1 000 metrů dlouhá, 17 zatáček a dvě atraktivní nadzemní křížení

Mumlavský vodopád - 10 m dlouhý vodopád tvořený stupňovitými žulovými bloky

Možnosti koupání v Harrachově a okolí:

Koupaliště Zákoutí - tenisové kurty, pingpong, minigolf, horolezecká stěna a dětské hřiště

Koupaliště Lučany nad Nisou (23 km) - dřevěná lehátka, sportovní plochy a občerstvení

Vodní nádrž Bedřichov (33 km) - koupání, rybolov a dvě vyhlídková mola

Aqua Park Špindlerův Mlýn (50 km) - plavecký, rekreační a dětský bazén, tobogany, divoká řeka a solná jeskyně

 

Tipy na výlet v okolí Harrachova:

Zvědavá ulička v Jilemnici (31 km) - ulička reprezentuje vynikající soubor lidové architektury, postavený většinou po velikém požáru města r. 1788

Labský důl (42 km) - důl ledovcového původu, po ledovci zde zůstaly až 20 m vysoké morénové valy, nachází se zde několik vodopádů

Rozhledna Rašovka u Liberce (42 km) - výhledy na Jizerské hory, Krkonoše a Český ráj, věž je vysoká 22,5 metrů a je součástí výletní restaurace „V Trnčí“

Zámek Sychrov (44 km) - novogotický zámek nabízí 3 návštěvnické okruhy, noční prohlídky, ukázky sokolnictví a koncerty


Hodnocení hotelu (45 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

SVORNOST - Harrachov (H2430R23)

Jiří Bláha 31.3.2023

Dobrý den, ubytování bylo celkově příjemné, nicméně pokud srovnávám, tak hotelu chybí určitě nové vybavení pokojů, většina personálu byla taková odtažitá, nebyla možnost psát si útratu v restauraci na účet a uhradit na konci pobytu, nedošlo k upozornění na to, že odjezd z parkoviště končí již den před odjezdem a je nutno pro to vyřizovat nějaký dodatečný žetón atd. Takové drobnosti, veskrze dost zbytečné, ale v dnešní době si myslím .....

Dobrý den, 
děkujeme za zpětnou vazbu, kterou jsme předali k vyjádření vedení hotelu a zde jejich odpověď:

Dobrý den,

děkujeme Vám, že jste si pro svůj pobyt vybrali právě náš hotel a také Vám děkujeme za Vaše hodnocení, které pro nás funguje jako důležitá zpětná vazba pro zlepšování služeb a pohodlí hostů.

Hotel je po částečné rekonstrukci (společenské prostory), která bude pokračovat (pokoje + wellness centrum). Určitě s Vámi souhlasíme, že pokoje ji potřebují. Jejich rekonstrukce je v plánu, bohužel nejde vše najednou, jak bychom si přáli.

Velice se Vám omlouváme za nemožnost připisování útraty na Váš hotelový účet. Bohužel nás postihnul výpadek sítě a po jejím obnovení přestaly oba programy mezi sebou komunikovat. Situaci řešili správci programů, byly vyvěšeny informační cedule pro hosty s omluvou. Nastalá situace nás velice mrzí a ještě jednou se Vám omlouváme.

Při check inu obdrží každý host na recepci hotelovou kartičku, klíč od pokoje a parkovací kartu spolu se základními informacemi o hotelu, kde je mimo jiné uvedeno, že poslední den se vyměňuje karta za žeton.

Přejeme Vám krásné dny.

S pozdravem

Wellness Hotel Svornost Harrachov

7 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R23)

Radka Mášová 19.1.2023

Velká spokojenost s jídlem i ubytováním.

10 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R22)

Ing. Eva Reinöhlová 24.3.2022

Poloha hotelu - z hlediska dostupnosti lyžařských svahů - výborná, jídlo a služby výborné.
Z nějakého důvodu nebyl pokoj celé tři dny uklízen (koupelna, odpadky).
Bylo by vhodné zřídit větší prostor pro hry dětí, resp. dva prostory - pro zábavu starších dětí a pro hry mladších dětí (hernu pro malé děti často "okupovaly" děti starší, které nenechaly ostatní děti, aby si pohrály).
Dále naprosto neochotný řidič ski busu (ski bus navíc nejezdil do míst uvedených v jízdním řádu). Bylo by dobré řidiče poučit, aby poskytoval informace (zvláště pro rodiče a prarodiče doprovázející nejmenší děti) o možnostech dopravy a místech, kde vystoupit, aby se dostali co nejblíže místa určení a nemuseli s malými dětmi pěšky přes celý Harrachov.

Dobrý den,
děkujeme za hodnocení pobytu. Vaše připomínky k pobytu jsme předali vedení hotelu.
Tým ATIS a.s.

Vyjádření vedení hotelu:

Co se týká úklidu, tak si nemyslím, že by klientům nebyl za celé 3 dny uklizen pokoj. Minimálně se vynášejí koše a uklidí koupelna, pokud je to nutné. Pokud klientům z nějakého důvodu není úklid proveden, je potřeba toto řešit přímo na recepci v průběhu pobytu - vše by bylo prověřeno a v případě zjištění pochybení pokojských by byla sjednána náprava.
Zřídit větší prostor pro děti není tak jednoduché. Do budoucna je v plánu ještě jedna herna, právě pro starší děti. U herny máme uvedeno, že je určena pro děti do 7 let v doprovodu rodičů, ale bohužel ne všichni toto respektují.
Dále skibus - mylně si hosté myslí, že zřizovatelem je hotel a řidič je zaměstnancem hotelu. Není tomu tak. Zřizovatelem je město, takže s tím bohužel nic neuděláme.

Děkujeme za připomínky a věříme, že i přesto jste si pobyt v našem hotelu užili.

6 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R22)

Zbyněk Husárek 17.3.2022

Veškeré služby - ubytování, stravování i informace v recepci velmi dobré.

8 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R22)

Jiří Hašek 12.3.2022

S pobytem jsme byli spokojeni.Vstřícný personál,kvalitní jídlo,po rekonstrukci hotelu krásné prostředí,které mu chybí jen výměna staršího nábytku na pokojích.

9 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R21)

13.9.2021

10 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R21)

Petra TALANDOVÁ 26.8.2021

Velice milý personál, strava odpovídala kvalitě, ubytování skromnější, služby vynikající, spousta výletů do okolí 🙂

10 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R21)

Ladislav Hrdlicka 17.8.2021

Byl jsem se svymi detmi a byli jsme spokojeni.Vsichni mili,stravovani opravdu super,ubytovani uslo(lednicka by byla vitana),okolni vylety si musite trochu protahnout,pac je vse blizko,coz ale samozrejme muze byt pro nekoho super.
Je to hotel pro psy,coz nasi znami,kteri bydleli naproti psum nemohli rozdychat...
Jen jedna vec to zkazila...Jedna smena na baru,ktera si evidentne mysli,ze jsou hosti na obtiz a nikomu nevadi ani tezky podmiraky opravdu hnusneho budvaru...No,chodil jsem jinam:))
Ale jinak vsichni bezva.
Diky.

8 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R21)

Eva 11.8.2021

7 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R21)

Taufarová Eva 05.8.2021

Velmi pěkně zrenovovaný hotel, pěkné místo, dobré jídlo. Doporučuji.

10 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R21)

Karla 25.7.2021

10 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R20)

26.9.2020

5 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R20)

Marie Jamovská 19.9.2020

Se souhlasem svých 5 kolegyň vyjadřuji spokojenost se všemi službami , které jsme při našem pobytu využívaly. Všichni byli vstřícní a usměvaví, jídlo výborné v dostatečném množství , všude vzorné čisto , prostě spokojenost velká.Děkujeme.

10 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R20)

Božena Zothová 03.9.2020

V hotelu Svornost jsme byli spokojeni,ubytování i stravování bylo velmi dobré,pouze mám připomínku k wifi,která funguje pouze u recepce,nikoliv v pokoji.

10 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R20)

Renata L 21.8.2020

S realitní kanceláří ATIS jsme byli spokojeni. A s pobytem také.Pokoje čisté.Stravování chutné, všeho hodně a velký výběr. Nakonec jsme si pobyt ještě o den prodloužil. Přímo v hotelu mají pro děti připravenou bojovku, kde dostanou mapu, podle které jdou na určitá místa vyzvednout samolepky, které nalepí do prospektu a když mají všechny dostanou na recepci dárek. Jinak přímo v Harrachově jsme jezdili na čtyřkolkách, z kopce na tříkolkách,byli jsme na bobové dráze. Je tam i hezký minigolf a děti byli nadmíru spokojeni. Jediný co nás zamrzelo, je to že programy pro děti, které pořádá přímo Hotel Svornost jsou až od čtvrtka do neděle a jelikož jsme měli pobyt od pondělí do pátku, tak jsme si ho užili jen jeden den. Každopádně tento hotel doporučuji, byla to moc hezká dovolená.

10 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R20)

Jana Černíková 17.8.2020

Vše výborné, chování všech zaměstnanců velmi milé, jídlo výtečné a pestré, ubytování odpovídající třem hvězdičkám, výlety po okolí jsou nádherné. Doporučuji.

10 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R20)

Renáta Šlaisová 31.7.2020

Hotel Svornost mohu vřele doporučit . Stravování bylo po chuťové stránce výborné. Velké plus patří možnosti koupání v krytém bazénu. Vzhledem k tomu, že jsme dovolenou trávili s dětmi od 6 do 11 let je velká výhoda dostupnosti velké spousty turistických míst (sklárna, Mumlavské vodopády, lanovka na Černou horu , Hornické muzeum, ....) v okolí hotelu.

10 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R20)

Pažítková 31.7.2020

Dobrý den,
shrnula bych naší dovolenou jedním slovem-užasné.Hotel Svornost ač se jedná o starší hotel je naprosto dokonalý co týče služeb-ubytování vyřešné šikovnou přistýlkou, která se dala přes den sklopit-bylo pak více místa na pokoji na hraní.Stravování formou polopenze-skvěle dochucená jídla,bohatý výběr-jen jsme trochu postrádal větší výběr ovoce-celý týden byl pouze meloun a jablka.Bazén v bazénu byl velká výhoda.Jen jsme trochu postrádali večerní vyžití pro děti v okolí hotelu-prolézačky nebo tak něco.Chodili jsme na hřiště dolů do centra Harrachova-což byla škoda,protože jsme to spojili a konzumací nápojů v jiném podniku. V holetu animační program pro děti byl pěkný.Děti celý týden lovili Harrachovské příšerky-takže vytáhnout je vzdálenější výlety kde dostali další samolepku do hry nebyl problém.
A Harrachov jako turistický cíl vřele doporučuji.Je zde mnoho věcí k vidění ač už se jedná o Mumlavské vodopády,sklárnu,zubačku v Kořenově.Za celý tyden jsme potřebovali auto pouze jednou.Takže jsme byli moc spokojeni.Příští rok by se nám asi líbilo jet někam k Máchovu jezeru.Tak snad budeme mít štěstí na podobný typ hotelu i tam.Děkuji

10 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R20)

Jaroslava Sedláková 17.7.2020

Dobrý den,
byli jsme moc spokojeni. Jak s ubytováním, tak stravováním. Koupání v bazénu jsme si užili.

9 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R20)

Monika G. 05.7.2020

Mám bezlepkovou dietu a s jídlem mi vyšli vstříc. I pečivo měli k dispozici. Byli jsme celkově moc spokojeni

10 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R19)

03.10.2019

8 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R19)

Jitka Jakešová 07.8.2019

velká spokojenost, výborné zázemí pro děti včetně programů, strava i procedury na skvělé úrovni

10 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R19)

Miroslav Hrachovina 11.7.2019

Se vším jsme byli maximálně spokojeni.

10 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R19)

Jaroslav Zíval 13.5.2019

Byli jsme spokojení se vším.

10 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R19)

Vostřel Jan 19.3.2019

8 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R19)

Irena D. 20.2.2019

Hotel předčil naše očekávání. Měl dokonce dětský koutek, i pro děti putovní hru po Harrachovskych příšerkách. Personál velice milý. Výběr jídla naprosto v dostačují. I poloha v rámci Harrachova je v pohodě, ač se to tak z mapy nezdá. Wellness centrum také noc příjemné.
Pokulhává jen velikost pokojů a vybavení.

10 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R19)

Hašková Marta 14.2.2019

S kvalitou ubytování i jídla jsme byli spokojeni.

10 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R18)

Karel Smyčka 10.10.2018

Kvalita stravování na vysoké úrovni, kvalita služeb na dobré úrovni, personál na úrovni, vyžití sportovní či kulturní v hotelu na špatné úrovni,děti s rodiči není žádná aktivita. Internet jen na recepci,bazén pro odpočinek špatný voda jen 26 stupňů.Naše hodnocení na 3 hvězdičkový hotel nic moc.

5 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R18)

Eva Landsingerová 14.8.2018

Super!

10 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R18)

Jitka Čerňáková 26.7.2018

Byla jsem se sedmiletou vnučkou velmi spokojená,stravování bylo tolik,že si každý mohl vybrat dle své chuti,ubytování dobré, všude čisto, každý den vysypané koše. Děti měly také možnost hrát si v dětském koutku, zaplavat si v bazénu.Od čtvrtka do soboty byly animační dny, kdy se dětem věnovaly dvě slečny, včetně večerních diskoték pro děti. Výlety jsme také podnikly na Čertovu horu, Mumlavské vodopády a procházky po Harrachově a okolí.
Celkově hodnotím pobyt na 5 ptáků=super.
Doporučuji.

10 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R18)

Lenka Zívalová 20.6.2018

S dovolenou jsme byli spokojení

10 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R18)

Petronela 03.3.2018

Hotel Svornost - Harrachov

Velmi příjemný personál a úklid super.
Jediné co nám vadilo, bylo, že při večeři nebylo možnost výběru nealkoholických nápojů (pouze voda), káva také chyběla.
Perfektní bylo, že v hotelu je půjčovna lyží, lyžařská škola, bazén (byl studený).

Rodinný prodloužený víkend jsme si moc užili a určitě se zase příště vydáme zpět do hotelu Svornost.

9 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R18)

Luděk Strnad 11.1.2018

Absolutní spokojenost,kvalita stravování výborná, kvalitní kuchyně aobsluha ,ubytování na vysoké urovni (čistota a pořádek),kvalitní velnes služby. Prožili jsme zde krásné vánoční svátky.

9 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R17)

Blanka Vávrová 08.10.2017

Dobrý den,jsme spokojeni na všech stranách ubytování a dáváme 5 ptáků = super. S pozdravem Vávrová Blanka

10 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R17)

Ota Kubát 04.9.2017

Pobyt v hotelu Svornost v Harachově byl výtečný, jako všechny
pobyty, které nám zajistila cestovka ATIS.

10 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R17)

Kroftová Olga 10.8.2017

S Atisem už jezdíme 12 let a nikdy jsme neměli žádný problém.Kvalita služeb je vynikající,stravování super i náš 5ti letý vnuk byl jídlem nadšený.Ubytování bylo na velké úrovni,pouze bych přivítala na pokoji malou ledničku.Výlety bez problémů,veškerý personál byl velice ochotný.Za nějaký rok si tento pobyt ráda zopakuji.Naše hodnocení je 100% 5 ptáků *.

10 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R17)

Lenka 26.5.2017

V hotelu Svornost v Krkonoších jsme byli moc spokojeni. Ubytování bylo pěkné, čisté, personál se choval mile a ochotně. Taktéž jsme byli spokojeni i se stravou. Množství výletů a akcí přímo v Harrachově je dost, užili jsme si to přímo v Harrachově, ale i v jeho okolí :-)Určitě bych pobyt v této lokalitě oznámkovala jedničkou :-)

10 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R17)

Jaroslav 13.5.2017

Pobyt se nám velice líbil. Byli jsme spokojeni s ubytování i službami hotelu. Vyzdvihnout bychom chtěli výborné stravování.

10 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R17)

Bronislava Škvorová 23.3.2017

Spokojenost ve vsech smerech. Vyborny odpocinek.

10 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R17)

Melánie Králíková 21.3.2017

Dobrý večer.
S Atisem jsem byla na dovolené již několikrát a vždy velká spokojenost.Hotel Svornost-Harrachov-ubytování výborné a polopenze úžasná-velký výběr jídel.
Určitě si vyberu další pobyt z Vaší cestovky.
S pozdravem M.Králíková

10 Hodnocení

SVORNOST - Harrachov (H2430R17)

Karolína 10.3.2017

10 Hodnocení

WELLNESS HOTEL SVORNOST - Harrachov (H2430R16)

Miroslav Šafra 13.11.2016

Spokojenost. Jídla chutná, množství - co hrdlo ráčilo!

8 Hodnocení

WELLNESS HOTEL SVORNOST - Harrachov (H2430R16)

Ing. Petr Mareš 07.10.2016

Maximální spokojenost. Velmi vstřícný personál,výborná kuchyně. Vše s úsměvem a nic není problém.Za rok se určitě vrátíme a možná i na delší dobu.

10 Hodnocení

WELLNESS HOTEL SVORNOST - Harrachov (H2430R16)

Zejman Ivan 19.9.2016

Služby v hotelu Svornost jsou na velmi profesionální úrovni , stravování bylo chutné výběr byl široký a personál hotelu ochotný a vstřícný.Pobyt se nám velmi líbil

10 Hodnocení

WELLNESS HOTEL SVORNOST - Harrachov (H2430R16)

Ota Kubát 05.9.2016

Tak jako v minulých letech, tak i letos, jsme s Vašími službami
velmi spokojeni.
Kvalita stravování a ubytování byla na velmi dobré úrovni.
Slušnost a ochota perzonálu hotelu jsou zárukou, proč se sem
chceme ještě někdy podívat.
Výlety po Krkonoších a Jizerských horách byly suprové.
Stejně se nám letos líbilo v Řevnici u Karlštejna a ve Vysokých
Tatrách v hotelu Patria.
Děkuji Vám, že díky Vaší cestovní kanceláří, jsme mohli prožít
tak krásné zážitky.

9 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

● 10% LAST MINUTE sleva v termínech 10.6. - 31.8.24
● ZDARMA slevová karta HARRACHOV CARD ● ZDARMA BAZÉN ● SLEVA 10% za vč. nákup 45 a více dní před nástupem
● ANIMAČNÍ PROGRAMY (v létě)

URČITĚ OCENÍTE

Proč Wellness hotel Svornost Harrachov:
- bazén zdarma a skibus zdarma.
- až 2 děti zdarma (1x do 9,99 let a 1x do 2,99 let)
- ANIMAČNÍ PROGRAMY v termínech cca 1.7. - 27.8., těšit se můžete např. na malování, dětskou diskotéku, venkovní hry, aquadance v bazénu, výroba masek apod. Více informací ZDE

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Wellness hotel Svornost*** je vzdálen 5 min. pěšky od centra města Harrachov. Lanovka na Čertovu horu, z níže vede 1 černá a 2 červené a 1 modrá sjezdovka, leží cca 10 min. chůze od hotelu. V zimě je Harrachov vyhledávané lyžařské středisko Krkonoš, v létě místo nabízí plno turistických tras pro turistiku, nordic walking a také cyklistiku.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, restaurace s barem, 2 výtahy, jídelní sál, společenská místnost, Wi-Fi, dětský koutek, venkovní terasa, biliár, šipky, fotbálek, herna s dětskými automaty, půjčovna lyží, lyžařských doplňků, úschovna lyží a kol.
Možnost zapůjčení kol (vč. elektrokol) ve městě.
WELLNESS CENTRUM - krytý bazén, sauna, různé masáže, koupele, zábaly, dětské procedury, kosmetika, pedikúra, stolní tenis, fitness, kadeřnictví.

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 - lůžkové pokoje s možností dětské přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, trezor, fén, Wi-Fi.
b) 2 - lůžkové pokoje SPAR s možností dětské přistýlky (zvýhodněná cena ve vybraných termínech), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, trezor, fén, Wi-Fi. Min. obsazenost 2 osoby.

Přistýlka vhodná jen pro dítě do 14,99 let (rozkládací křeslo).

Balkon mají pokoje SUPERIOR. Tyto jsou však pouze jako nezávazné přání klienta (CK negarantuje). Příplatek 600 Kč / pokoj / noc bude hrazen při příjezdu na recepci.

CELKOVÁ KAPACITA

136 pokojů, 308 lůžek

FORMA STRAVY

Snídaně - formou bufetu. Možnost dokoupení večeří (bufet) za doplatek v CK.

Možnost dokoupení obědů na místě.

Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

POBYT S DĚTMI

Ve 2 - lůžkovém pokoji s přistýlkou:
Jedno dítě do 5,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA
Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA.
Povoleny 2 děti zdarma (1x na přistýlce 3 - 5,99 let a 1x bez lůžka do 2,99 let) v doprovodu 2 plně platících osob.

Jedu sám s dítětem
Jedno dítě do 12,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA v doprovodu 1 plně platící osoby (cena Jedu sám s dítětem)

Dětská postýlka za poplatek 50 Kč/noc na místě - nutno předem ověřit.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 10% za včasný nákup 45 dní a více dní před nástupem v termínech 08.12.23 - 1.12.24 pro Rekreační pobyt i Svornost na pár dnů

SLEVA 7=6 (s prodloužení do 13 nocí) platí pro Rekreační pobyt v termínech:
08.12. - 22.12.23
03.01. - 27.01.24
18.03. - 28.03.24
01.04. - 25.10.24
01.11. - 01.12.24

SLEVA 6=5 platí pro Rekreační pobyt v termínech:
08.12. - 22.12.23
03.01. - 27.01.24
18.03. - 28.03.24
01.04. - 01.07.24
01.09. - 25.10.24
01.11. - 01.12.24

SLEVA 5=4 platí pro Rekreační pobyt v termínech:
08.12. - 22.12.23
03.01. - 27.01.24
18.03. - 28.03.24
01.04. - 01.07.24
01.09. - 25.10.24
01.11. - 01.12.24

SLEVA 4=3 platí pro Rekreační pobyt v termínech:
08.12. - 22.12.23
01.04. - 01.05.24
01.11. - 01.12.24

SLEVA 14=12 platí pro Rekreační pobyt v termínech
08.12. - 22.12.23
03.01. - 27.01.24
18.03. - 28.03.24
01.04. - 25.10.24
01.11. - 01.12.24

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Krytý bazén v hotelu.
Cca 500 m od hotelu přírodní koupaliště (50 x 30 m) s travnatou pláží, pozvolný vstup, dětský koutek, písčité hřiště.
AQUAPARK CENTRUM BABYLON v Liberci (cca 38 km) - tobogány, skluzavky, laserová show, saunový svět aj.
TERMÁLNÍ LÁZNĚ - TERMY CIEPLICKIE v Polsku (35 km)

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

TIPY NA VÝLETY
- Harrachov - minigolf, bobová dráha, adrenalinové sporty, Muzeum hornictví, lesnictví, Harrachovská sklárna a minipivovar Novosad,
Mumlavské vodopády
- Včelí stezka hrabě Harracha
- Výletní areál Pěnčín - sklárna, kozí farma, korálková dílna, turistický vláček
- ZOO LIberec
- Ozubnicová trať Tanvald - Kořenov
- Výroba hraček - Jiřetín pod Bukovou
- Muzeum hraček - Jablonec nad Nisou
- Bozkovské dolomitové jeskyně
- Hrad a zámek Frýdlant
- Hrad Valdštejn
- Rozhledna Štěpánka - Příchovice
- Osada Jizerka

VÝLETY ÚZKOKOLEJNÝM VLÁČKEM
- jediná ozubnicová železnice na trati Tanvald – Harrachov (12 km dlouhá trať), patří mezi národní kulturní památky, na trase stojí pět tunelů, nejdelší měří 940 metrů. Letní nostalgické jízdy ve vagonech tažených historickou ozubnicovou lokomotivou

TERMÁLNÍ LÁZNĚ - TERMY CIEPLICKIE v Polsku

Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Rozhledna „Maják Járy Cimrmana“ (vzdálenost 10 km), 785 m. n. m., 105 schodů
Třiadvacet metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Železnobrodsko a Semilsko. V blízkosti rozhledny najdete muzeum Járy Cimrmana, které je jediné v České republice.
Provozní doba (bez záruky): květen - září (denně 10:00 - 18:00), říjen - duben (denně 10:00 - 17:00)
Vstupné (bez záruky): plné vstupné 45 Kč, rodinné vstupné 120 Kč, děti: 25 Kč, senioři: 35 Kč

Rozhledna Štěpánka (vzdálenost 10,5 km), 958 m. n. m., 81 schodů
Čtyřiadvacet metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Jizerské hory, Lužické hory, Krkonoše, přehrada Souš, Tábor, Ještěd, Ralsko, Bezděz, Trosky a Kozákov. Rozhledna patří mezi nejkrásnější v Jizerských horách, ne-li v celých Čechách.
Provozní doba (bez záruky): duben, listopad - prosinec (denně 10:30 - 17:30), květen - červen, září - říjen (úterý - neděle 10:30 - 17:30), červenec - srpen (denně 10:30 - 17:30)
Vstupné (bez záruky): 10 Kč

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod v den příjezdu.
Pobyt se snídaní začíná snídaní druhý den ráno.
Pobyt s polopenzí začíná večeří v den příjezdu. (večeře v čase 17.30 - 19.30 hod.)
Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.

ZCELA NEKUŘÁCKÝ HOTEL.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

0 Kč

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

Malý domácí mazlíček (do 25 cm): 350,- CZK / noc
Velký domácí mazlíček: 550,- CZK / noc

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

100 Kč/den

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka od 1.5.24 zdarma - nutno předem ověřit a uvést do objednávky.

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do stanice Harrachov - Mýtiny, odtud místní autobusovou linkou ze zastávky "Harrachov - žel. stanice" na zastávku "Harrachov - centrum" (cca 2 km), odtud pak pěšky 500 m k hotelu.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem od Harrachova na zastávku "Autobusové nádraží", odtud 1 km pěšky k hotelu nebo na zastávku "Centrum" (cca 500 m od hotelu)

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM

Autem po silnici E 65 do Harrachova, směr k hotelu je značen. U sklárny odbočit vlevo (směr Polsko), a poté vpravo (značeno).
Parkování u hotelu za poplatek.

Vzdálenost:
z Prahy: 134 km, z Českých Budějovic: 271 km,
z Brna: 327 km, z Ostravy: 367 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

HARRACHOV INN - Harrachov
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel HARRACHOV INN - Harrachov

Česká republika Krkonoše

Hotel Harrachov Inn se nachází mezi skokanskými můstky a kostelem sv. Václava, v centru Harrachova, přesto v klidnější části, na úpatí Čertovy hory v ...

SLEVA 5% za včasný nákup 60 a více dní v termínech 2.4. - 1.11.24

snídaně

H1342R24

od 860 Kč / noc
8,8 Detail
HARRACHOV INN - Harrachov
2025
Pojištění storna v ceně

Hotel HARRACHOV INN - Harrachov

Česká republika Krkonoše

Hotel Harrachov Inn se nachází mezi skokanskými můstky a kostelem sv. Václava, v centru Harrachova, přesto v klidnější části, na úpatí Čertovy hory v ...

SLEVA 10% za včasný nákup 90 a více dní v termínech 1.12. - 2.4.25

snídaně

H1342R25

od 1 060 Kč / noc
8,8 Detail
HARRACHOVKA - Harrachov
2024
Pojištění storna v ceně

Wellness hotel HARRACHOVKA - Harrachov

Česká republika Krkonoše

Wellness hotel Harrachovka***superior se nachází v klidném prostředí uprostřed zeleně a navozuje atmosféru dobré pohody, ke které přispívá rodinné ...

● SLEVA 10% za vč. nákup 60 a více dní před nástupem na pobyt (pro Rekreační pobyt)

polopenze

H2625R24

od 970 Kč / noc
8,9 Detail
Orea Resort SKLÁŘ - Harrachov
+
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel Orea Resort SKLÁŘ - Harrachov

Česká republika Krkonoše

Luxusní hotel Orea Resort Sklář **** je umístěn v horní části Harrachova nad hlavní městskou komunikací v zalesněné oblasti, s výhledem na areál ...

● ZDARMA slevová karta HARRACHOV CARD ● ZDARMA WELLNESS - bazén, sauna, fitness ● ANIMAČNÍ PROGRAMY ...

snídaně

H0879R24

Na ověření
9,3 Detail
PARKHOTEL HARRACHOV - Harrachov
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel PARKHOTEL HARRACHOV - Harrachov

Česká republika Krkonoše

Parkhotel Harrachov *** se nachází v místní části Rýžoviště, cca 2 km od centra známého krkonošského střediska Harrachov, cca 40 km východně od ...

● ZDARMA slevová karta HARRACHOV CARD ● SLEVA 15% pro pobyty od 5 nocí

snídaně

H2438R24

od 620 Kč / noc
9,7 Detail
PYTLOUN WELLNESS HOTEL HARRACHOV - Harrachov
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel PYTLOUN WELLNESS HOTEL HARRACHOV - Harrachov

Česká republika Krkonoše

Pytloun Wellness Hotel Harrachov**** se nachází v klidné části Harrachova zvané Rýžoviště.Hotel je po kompletní rekonstrukci v roce 2014.Ideální ...

● ZDARMA slevová karta HARRACHOV CARD ● SLEVA 15% ZA VČ. NÁKUP 90 a více dní před nástupem na pobyt

snídaně

H2720R24

od 1 190 Kč / noc
9,5 Detail
SKICENTRUM - Harrachov
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel SKICENTRUM - Harrachov

Česká republika Krkonoše

Hotel Skicentrum *** leží na klidném místě přímo u skokanských můstků, přesto v centru střediska. Je určen především hostům preferujícím aktivní ...

● ZDARMA slevová karta HARRACHOV CARD

polopenze

H1434R24

od 904 Kč / noc
9,1 Detail
SVORNOST - Harrachov
2025
Pojištění storna v ceně

Wellness hotel SVORNOST - Harrachov

Česká republika Krkonoše

Wellness hotel Svornost*** je vzdálen 5 min. pěšky od centra města Harrachov. Lanovka na Čertovu horu, z níže vede 1 černá a 2 červené a 1 modrá ...

● ZDARMA slevová karta HARRACHOV CARD ● ZDARMA BAZÉN ● SLEVA 10% za vč. nákup 45 a více dní před ...

snídaně

H2430R25

od 1 010 Kč / noc
9,2 Detail