STAR HOTELS - Benecko - Česká republika - Krkonoše

Hotel STAR HOTELS - Benecko (H2121R23)

Česká republika > Krkonoše
Strava polopenze
Dovolená PRO VELKOU RODINU
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Balkon
Pobyt se zvířetem povolen: 100 Kč/den
Internet: Wi-Fi
Restaurace v objektu
Sauna: v hotelu
Whirlpool
Parkoviště
Stolní tenis
Lyžárna
Krytý bazén: 7 km
Autobusová zastávka: 200 m
Lyžařský vlek:
Umělé zasněžování sjezdovky
Půjčovna lyží:
Lyžařská škola:
Ski servis:
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Benecko

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Benecko leží v západních Krkonoších a svou polohou patří mezi nejvýše položené obce v Krkonoších. Benecko je výjimečné tím, že je zde nejvíce slunečných dnů v roce. Okolní svahy, lesy a louky nabízejí řadu sportovního využití.

Můžete zde navštívit:

Rozhledna Žalý- kamenná rozhledna, z jejího vrcholu výhled na celé Benecko

Zřícenina hradu Štěpanice-hrad založen na přelomu 13. a 14. století Janem z Vajdštejna

Horská farma Hucul- farma se stádem huculských koní, řadí se mezi nejlepší chovy huculských koní v ČR také nabízejí výuku jízdy na koni nebo také vyjížďky do terénu

Lufťákova stezka-přístupná od jara do podzimu, 1,6km dlouhá stezka, kde na vás čekají zábavné ,,úkoly´´

Hodnocení hotelu (19 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovému to hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení ohodnocuje klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby). Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

STAR HOTELS - Benecko (H2121R22)

Hana 03.11.2022

Všechno v nejlepším pořádku, vstřícný personál, čisté pokoje.

8 Hodnocení

STAR HOTELS - Benecko (H2121R22)

Lenka 03.8.2022

Ubytování je na slušné úrovni.
Snídaňová nabídka je velmi pestrá a v dostatečném množství.
Večeře jsou bohaté a chutné.
Velká spokojenost s personálem - příjemní, ochotní.
Líbilo se mi, že malé děti se mohou dopoledne i odpoledne zúčastnit připraveného programu.

10 Hodnocení

STAR HOTELS - Benecko (H2121R22)

Jana Plchová 31.7.2022

S pobytem jsme byli spokojeni. Personál byl ochotný a příjemný, zvláštní poděkování jsem poslala paní Kláře za její přístup k hostům hotelu. Zejména rozmanitá nabídka jídla při snídani nás mile překvapila. Večeře obsahovaly polévku, výběr ze tří druhů hlavního jídla a na závěr ještě dezert, za což patří poděkování šéfovi kuchyně.
Pouze bych doporučila personálu obstarat pro hosty "kartu hosta", která zajistí držiteli slevu např. na lanovku v Benecku.

10 Hodnocení

STAR HOTELS - Benecko (H2121R22)

Jana V. 24.4.2022

Pobyt v hotelu nás vrátil hluboko do minulosti. Vybavení hotelu bylo značně staré a opotřebované. Velké mínus nepřítomnost lednice a WiFi na pokoji. Televize byla opravdu malinká, dveře v pokoji nešly zavřít, světla na chodbě nesvítila, v koupelně byl cítit odpad. Jídlo bylo dobrý průměr. Atmosféra hotelu super. Rodinný hotel, paní a pan, kteří to tam vedou byli velmi příjemní, ochotní, milí s opravdovým zájmem. Protože jsme nenároční a v hotelu jsme víceméně pouze přespávali, tak jsme byli spokojeni.

Dobrý den,

děkujeme za hodnocení pobytu. Lednice ani Wi-Fi není standardní vybavení hotelových pokojů (ani toto neuvádíme v nabídce), ale předali jsme tento podmět na zlepšení na vedení hotelu.

Ohledně nefunkčnosti některého vybavení pokoje jste se měli obrátit ihned na vedení hotelu, jistě by vše prověřili a pokusili se sjednat nápravu.

Děkujeme za pochopení
Tým ATIS a.s.

6 Hodnocení

STAR HOTELS - Benecko (H2121R22)

Petr Slavik 22.4.2022

Superhotel,trochu retro ale vůbec to nevadí,snídaně,večeře obsluha vše na jedničku, dekujeme

10 Hodnocení

STAR HOTELS - Benecko (H2121R21)

Macháček Jiří 28.8.2021

Děkujeme za možnost pobytu v této hezké lokalitě. Užili jsme si to včetně ubytování a příjemné obsluhy v hotelu. Určitě doporučujeme dalším
návštěvníkům.

10 Hodnocení

STAR HOTELS - Benecko (H2121R21)

K.Lorenc 06.8.2021

S pobytem a stravování byla spokojenost a co se týče výletů,tak je široká možnost výběrů v okolí. Vhodné také pro rodiny s dětmi.

9 Hodnocení

STAR HOTELS - Benecko (H2121R21)

Našincová Helena 29.7.2021

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, krásné jsme si odpočinuli. Hotel by si zasloužil renovaci, hlavně pokoje, ale jinak bylo o nás dobře postaráno. Jen večeře by mohly mít zeleninové přílohy, ať už čerstvé, nebo saláty.

10 Hodnocení

STAR HOTELS - Benecko (H2121R20)

Marie Zubinová 02.10.2020

S pobytem jsme byly velice spokojené. Jídlo bylo výborné - snad nejchutnější co jsme kde měly (jezdíme na rekreace každý rok), porce byly obrovské. Snídaně formou bufetu byly pestré a průběžně doplňované. Personál byl příjemný, vstřícný, ochotný. V závěru pobytu se výrazně ochladilo a pršelo - v hotelu začali okamžitě topit. Pokoje byly uklizené, příslušenství zřejmě nedávno modernizované. Opravdu jsme byly 100% spokojené.

10 Hodnocení

STAR HOTELS - Benecko (H2121R18)

09.8.2018

Dovolená se dceři (6) moc líbila, pobyt chce určitě opakovat. Animace pro děti výborná - velmi se to líbilo. Dospělí jistě ocení výbornou kuchyni.

10 Hodnocení

STAR HOTELS - Benecko (H2121R18)

Poustecký Pavel 05.8.2018

S ubytováním, stravou, i animačním programem pro děti jsme byli velmi spokojeni. V hotelu se sympatický personál, obzvláště pan David snaží vyjít návštěvníkům maximálně vstříc, navíc je duší onoho animačního programu, který je vynikající možností, jak děti zabavit. V okolí je navíc samozřejmě spousta možností na výlety a jiné vyžití. Určitě se vrátíme nejpozději na Mikuláše! Všemu personálu obrovský dík, za přístup k dětem a panu Davidovi hodně nápadů na další hry. S pozdravem rodina Pousteckých

10 Hodnocení

STAR HOTELS - Benecko (H2121R18)

Ondráš 03.8.2018

Hotel pro rodiny s malými dětmi. Ochotný personál, dobře zvládnuté animační programy, výborná kuchyně. Pouze nábytek na pokojích již zastaralý a koberce by potřebovaly vyčistit (nebo vyměnit). Hezké okolí s řadou dostupných výletů.

8 Hodnocení

STAR HOTELS - Benecko (H2121R18)

Karel Lorenc 26.7.2018

Dobrý den. Recenze na pobyt. Byli jsme velice spokojeni jak s ubytováním tak s přístupem personálu, který se o nás velice dobře staral. Co se týče kvality stravování, tak bylo perfektní bez připomínek a program pro děti také bez chyby. Vnučka si to velice užila. Využili jsme také služby,které jsou v hotelu v nabídce. Opravdu jsme si to užili.

10 Hodnocení

STAR HOTELS - Benecko (H2121R18)

Iva 18.7.2018

Jídlo dobré, vybere si každý, příjemná obsluha, jen trochu přidat na čistotě...židle v jídelně jsou hrozné.

8 Hodnocení

STAR HOTELS - Benecko (H2121R18)

Adam 04.1.2018

Cisty hotel s prijemnou obsluhou. Program pro deti dopoledne i po veceri je super.
Snidane dobre, ale chtelo by to trochu zpestrit nabidku veceri i celou nabidku v restauraci (tzn. zredukovat pocet smazenych jidel, a naopak navysit pocet zdravych jidel, zeleniny, atp.)

8 Hodnocení

STAR HOTELS - Benecko (H2121R18)

Zlata Botero 04.1.2018

Hotel je staršího vzhledu, klasický komunistický, ale pokoje jsou udržované. Poličky a skříňky jsou trošku některé rozpadlé, ale čisté. mají hezky zrekonstruované koupelny a to je příjemné.
Zbytek zázemí je již starší, sedačky v recepci roztrhané a málo udržované. Prostředí, které je ošumělé ale vyvážila neuvěřitelně vstřícná obsluha, kteří se starají a vycházejí vstřícnost se vším.
Jídlo bylo také vynikající, ceny příznivé. Překvapil nás příjemně animační program pro děti.

Sjezdovky na blízku, bobování možné za hotelem. Ideální pro začátečníky i mírně pokročilé.
Prostředí kolem hotelu velmi příjemné

Celkově jsme si krásně odpočinuli a jsme rádi, že jsme mohli Star Hotel Benecko navštívit. Kdyby trochu nainvestovali do nábytku, malování - tak by se pocit a celkové hodnocení zvýšilo na 5 ptáků :)

8 Hodnocení

STAR HOTELS - Benecko (H2121R17)

30.7.2017

10 Hodnocení

STAR HOTELS - Benecko (H2121R17)

12.7.2017

K naší plné spokojenosti chyběl během celého pobytu úklid na pokoji.

9 Hodnocení

STAR HOTELS - Benecko (H2121R17)

Linda M. 18.2.2017

Příjemný hotel - relativně jednoduše zařízené pokoje (měli jsme 3lůžkový), masáže, sauna, vířivka. Velmi milý personál. Ocenili jsme možnost vybrat si večeři ze tří hlavních jídel. U snídaně nebyl veliký výběr, ale stačilo. Sedačková lanovka s červenou sjezdovkou v dochozí vzdálenosti, v lyžákách tam zvádl dojít i náš 7letý syn.

8 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

● V LÉTĚ ANIMAČNÍ PROGRAM PRO DĚTI

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Star Benecko
- prázdninový pobyt pro rodiny s dětmi!
- v létě animace pro děti (dílničky, sportovní aktivity aj.)

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel je situovaný v dolní části turistického střediska Benecko, na jižně orientovaném úbočí vrchu Žalý, cca 7 km Jilemnice.
V těsné blízkosti se nachází turistické trasy, obklopené krásnou přírodou Krkonošského národního parku.
V létě určitě zaujme In-line stezka, horské káry, tubing park.

Díky své unikátní poloze se Benecko nachází po většinu roku nad úrovní smogového mraku a zaručuje tak, nejenom čistý horský vzduch, ale i nejvíce slunečných dnů v roce.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Restaurace s letní terasou a Wi-Fi připojením, bar, herna se stolním tenisem, fotbálkem, šipkami, kulečník, sauna, whirlpool, masáže, dětský koutek a klubovna, dětské hřiště s pískovištěm, trampolína, hřiště na petangue, venkovní gril, víceúčelové hřiště s umělým povrchem.
NOVINKA - půjčovna elektrokol se slevou pro ubytované hosty.

Hotel byl oceněn zlatým a stříbrným certifikátem Baby Friendly. Milý přístup k Vaším dětem, půjčení dětské postýlky, židličky nebo přebalovací podložky zdarma jistě oceníte. Vaše ratolesti zase potěší animační program.

KDE BUDETE SPÁT

2, 3 a 4 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV.
4 - lůžkové pokoje jsou 2 lůžka + palanda.
Některé pokoje mají balkon. Tyto jsou však pouze jako nezávazné přání klienta (CK negarantuje), bez doplatku.

CELKOVÁ KAPACITA

87 lůžek

FORMA STRAVY

Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře tříchodové menu - hlavní chod výběr ze tří jídel (polévka, hlavní jídlo, dezert).

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 1,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.
Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Krytý bazén v Jilemnici (7 km), AQUA PARK Špindlerův Mlýn (22 km).

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

TIPY NA VÝLETY
- Dětská stezka (500 m)

LUFŤÁKOVA STEZKA


VZDUŠNÉ LÁZNĚ

STEZKA KORUNAMI STROMŮ - KRKONOŠE
VÝLETY ÚZKOKOLEJNÝM VLÁČKEM
- jediná ozubnicová železnice na trati Tanvald - Harrachov (12 km dlouhá trať), patří mezi národní kulturní památky, na trase stojí pět tunelů, nejdelší měří 940 metrů. Letní nostalgické jízdy ve vagonech tažených historickou ozubnicovou lokomotivou


- Rozhledna Žalý – historická rozhledna z roku 1892 (otevřena denně).
- Zřícenina Štěpanického hradu – zbytky gotického hradu, ke kterému dojdete pěknou procházkou přímo od hotelu.
- Horní Štěpanice – památková rezervace vesnického tipu. Malebná obec plná roubených chalup.
- Mohyla Hanča a Vrbaty – památník tragického úmrtí B. Hanče, rodáka z Benecko a V. Vrbaty. Odpočinout si můžete ve Vrbatově boudě a pak pokračovat dále k Labské boudě a pramenu Labe.
- Jilemnice (7 km) je malebné horské město, které je městskou památkovou zónou s renezančním zámkem z 16.stol. , dnes je zámek sídlem Krkonošského muzea s expozicí lyžařství.
- Vrchlabí (10 km) je často nazývané jako „Vstupní brána do Krkonoš“ . Hlavní dominantou města je renesanční zámek s rozlehlým zámeckým parkem.
- Špindlerův Mlýn (pěšky 10 km, autem 22 km) – turistické centrum plné zábavy a sportu.
- Pec pod Sněžkou (40 km) – město pod nejvyšší horou České republiky.
- Dvůr Králové nad Labem (44 km) – královské věnné město s jednou z našich nejoblíbenějších Zoo.
- Harrachov<(34 km) – muzeum hornictví, sklárna a minipivovar.

Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Rozhledna Žaly v Krkonoších (vzdálenost 4,2 km), 1 019 m. n. m., 89 schodů
Rozhledna vysoká osmnáct metrů. Z rozhledny máte výhled na Kotel, mohylu Hanče a Vrbaty na zlatém návrší, Medvědín, Černá hora, Sněžka, Ještěd, Bezděz a Ralsko.
Provozní doba (bez záruky): viz odkaz
Vstupné (bez záruky): dospělí: 30 Kč, studenti a důchodci 20 Kč, děti od 6-15let: 15 Kč

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem v čase 14.00 - 18.00 hodin a večeří v den příjezdu.
Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hodin.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

25 Kč/osoba/den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

100 Kč/den

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

zdarma

DALŠÍ SLUŽBY

K zapůjčení ZDARMA:
- dětské postýlky
- židličky
- přebalovací podložky

Vířivka: cca 500 Kč/hod
Sauna: cca 700 Kč/hod

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Jilemnice, tady přestup a pokračovat autobusem do Benecka, zastávka Štěpanická Lhota - Alfonska (200 m).

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM

Příjezd od Jilemnice do Dolních Štěpanic, zde odbočíte doprava směr Benecko - Horní Štěpanice. Hotel je po pravé straně, je vidět od cesty a je značeno.
Příjezd od Vrchlabí po silnici č. 295, odbočit doleva na Bucharovu cestu. Projet celé Benecko stále po hlavní cestě a hotel najdete u cesty po levé straně, 200 m pod nástupní stanicí sedačkové lanovky. Značeno.
Vzdálenost: z Prahy 134,4 km, z Brna 228,4 km, z Ostravy 326,6 km.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny