GALANT - Lednice - Česká republika - Jižní Morava

Hotel GALANT - Lednice (H2915R23)

Česká republika > Jižní Morava
Strava snídaně
BEZLEPKOVÁ strava
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem povolen: 150-300 Kč
Internet: Wi-Fi
Restaurace v objektu
Sauna: infra v hotelu
Tenisový kurt: u hotelu
Krytý bazén: 1,5 km
Bazén - koupaliště: u hotelu
Aquapark: 28 km
Železniční stanice: 1,3 km
Autobusová zastávka: 600 m
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Lednice

UPŘESNĚNÍ LOKALITY


Lednice, někdy je také uváděno Lednice na Moravě, je obec nedaleko Břeclavi, ležící v dolnomoravském úvalu. Lednice, jež jsou také vinařská obec, kde sídlí také Zahradnická fakulta Mendelovy univerzitě v Brně. Zdejší pohádková krajina se zámky a zámečky, kolonádami, rybníky, upravenými cestičkami je ideální jak pro pěší toulky, tak pro cyklo výlety. Od roku 2017 je Lednice oficiálně také lázeňským městem. Lednicko-valtický areál, zvaný též Zahrada Evropy, je nejrozsáhlejší parkově upravená krajina na světě, zapsána mezi památkami UNESCO.

V Lednici doporučujeme navštívit:
Zámek Lednice - Vydejte se za krásami zámku Lednice, který je součástí Lednicko-valtického areálu. Dnes je celý Lednicko-valtický areál součástí UNESCO a je to nejvyhledávanější turistická destinace v ČR.
Palmový skleník - Zámecký skleník v Lednici je vítaným zpestřením prohlídky zámeckého areálu. Zejména v chladnějších dnech se zde návštěvník může příjemně ohřát, teploty dosahují tropických hodnot.
Minaret - Výška je přes 60 metrů, z vrcholu si tak prohlédnete i daleké okolí. V 1. patře objevíte restaurované salonky.
Vyhlídkové plavby - Můžete si vychutnat plavbu na dvou trasách – od lednického zámku k Minaretu a odtud dále k Janovu hradu.
Chrám Tří Grácií - Tři Grácie (řecké Charitky) se jmenují Aglaia, Eufrosyné a Thálie – jedná se o bohyně krásy a půvabu. Sousoší vytesal z jediného balvanu Leopold.

Tipy na výlety do okolí Lednice:
CHKO Pálava (14,6 km) - V severozápadním výběžku Panonské nížiny, v nejteplejší a téměř nejsušší oblasti České republiky, se nachází Pavlovské vrchy. Zdejší zem dodnes střeží dávná tajemství lovců mamutu, Keltů i zapomenuté osudy vojáků X. římské legie, kteří tu podle legendy začali s pěstováním vinné révy.
Zoo Hodonín (32,6 km) - Zoologická zahrada Hodonín se nachází v severozápadní části města. Rozkládá se na čtyři a půl hektaru rovinné plochy, což předznamenává příjemnou a pohodlnou procházku.

Hodnocení hotelu (3 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

GALANT - Lednice (H2915R22)

Mrazova Jaroslava 19.7.2022

Úžasný moc jsme si to užili krásně se o nás starali byli vstřícní o ochotni můžeme jen doporučit pokoje vždy čisté přípravný nápoj a kafíčko moc všem dekujem

10 Hodnocení

GALANT - Lednice (H2915R21)

Marie Kavková 12.11.2021

Strávila jsem ve vašem hotelu Galant společně s mou kamarádkou překrásný víkend. Všechno bylo skvělé a perfektní, tzn. ubytování, strava, sauna. Musíme jenom chválit. Navštívily jsme Lednický zámek, prohlédly jsme si park a zavítaly až k Minaretu a Janovu hradu. Moc se nám to líbilo. I počasí bylo jako v létě. Je ale škoda, že jsme nejely o týden později, tedy 12. - 14.11., protože na sobotu byla slíbená cimbálovka. V podstatě to ale nevadí, protože jsme sledovaly TV a ochutnávaly zakoupené víno. Za všechno moc děkujeme.

10 Hodnocení

GALANT - Lednice (H2915R18)

Irena 05.11.2018

Byli jsme moc spokojeni. Ubytování bylo výborné, strava též, obsluha ochotná. Lednicko-Valtická oblast k výletům sama o sobě vybízí - člověk neví, kam jet dřív, ať už chcete jet autem, na kole či šlapat pěšky.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

ZDARMA VENKOVNÍ BAZÉN

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Galant Lednice:
- kousek od Lednického zámku, který je zapsaný na světového dědictví UNESCO
- zdarma venkovní bazén (v letních měsících)

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Areál hotelu Galant Lednice (dříve hotel My) se rozprostírá v obci Lednice na Moravě v srdci Lednicko-valtického areálu, v blízkosti zámku Lednice (cca 600 m), zámeckého skleníku, Janohradu, zámeckého parku s Minaretem.
Lednice je právem nazývána Perlou Jižní Moravy. V obci a jejím okolí naleznete spousty přírodních i kulturních památek. Můžete se v klidu procházet, regenerovat své síly a poznávat krajinu budovanou nejen našimi předky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace Moravia (tradiční česká a moravská kuchyně), Moravský salonek, zahradní restaurace s grilem, vinný sklep a vinotéka, Wi-Fi, infra sauna, masáže (aroma, thajská, sportovní, relaxační aj.), privátní wellness (vířivé vany, sauna), tenisový kurt, stolní tenis, šipky, pro děti skluzavka a prolézačka. Úschova kol v hotelové kolárně zdarma.

Na objednávku hotel zajistí: zapůjčení jízdního kola, střelbu z historického luku a kuše, střelnici s terči a instruktorem, squash, bowling

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje STANDARD s přistýlkou, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, minibar, Wi-Fi.

Za příplatek pokoj DELUXE, které mají navíc kávovar vč. kapslí (konzumace zdarma), voda na pokoj zdarma, župan a papuče.

Pokoje s balkonem nebo vanou bez příplatku (pouze jako nezávazné přání klienta).

CELKOVÁ KAPACITA

49 pokojů

FORMA STRAVY

Snídaně.
Možnost dokoupení obědů a večeří na místě.

Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

letní venkovní bazén se slanou vodou u hotelu . Krytý relaxační bazén v LÁZNÍCH Lednice (1,5 km), krytý bazén TEREZA Břeclav (10 km) - bazén 25 m dlouhý vč. dětského bazénu, letní koupaliště TEREZA Břeclav (10 km).
Celoroční Aquapark AQUALAND Moravia (28 km):
• nejmodernější zábavní centrum v České republice
• celkem 12 bazénů s vodní plochou 3000 m2, některé s využitím vody z místního geotermálního vrtu
• 20 tobogánů a skluzavek s celkovou délkou více než 1,7 km
• venkovní vodní atrakce Abbys a Boomerango určené pro 3místné rafty
• kromě jiných oblíbené jsou připraveny tobogány U-Wave, Supercrater, Wild River nebo Yellow Crash
• dětské bazény se skluzavkami a atrakcemi - skákadla, šplhací sítě nad vodou, bublinkovače, chrliče
• rozsáhlá wellness zóna
• sluneční a římské lázně
• 2 restaurace a 4 bary

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Vyhlídková věž Lednická kolonáda (vzdálenost 2,1 km), 165 m. n. m., 23 schodů
Přibližně sedmimetrová rozhledna, ze které máte výhled především na okolní přírodní park Niva Dyje, lednický minaret a přilehlou část Lednice. Nachází se nedaleko kolonády.
Provozní doba (bez záruky): neomezeně
Vstupné (bez záruky): zdarma

Rozhledna Minaret v Lednici (vzdálenost 2,2 km), 175 m. n. m., 302 schodů
Rozhledna vysoká šedesát pět metrů. Z rozhledny máte výhled na lednicko-valtický areál, Břeclavsko a Pálavu. V roce 2011 byl minaret zvolen za nejkrásnější rozhlednu Jihomoravského kraje.
Provozní doba (bez záruky): duben a říjen (denně mimo pondělí 9:00 - 16:00), květen, červen a září (denně mimo pondělí 9:00 - 17:00), červenec a srpen (denně 9:00 - 17:00)
Vstupné (bez záruky): dospělí: 50 Kč, snížené vstupné: 40 Kč, rodinné vstupné: 140 Kč

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:30 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

Dle aktuální sazby.

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

300,- Kč/ den

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

zdarma

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Lednice, dále cca 1,3 km pěšky nebo taxi nebo po předchozí domluvě odvoz hotelem za poplatek.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Lednice na zastávku "Zámecké náměstí" (cca 600 m), dále pěšky

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Autem od Brna po D1, sjezd č. 41 Podivín, projet Podivín dále po silnici č. 422 do Lednice, u zámku odbočit vpravo jakoby na Centrální parkoviště a dojedete k hotelu.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny