KYJOVSKÝ PIVOVAR - Kyjov - Česká republika - Jižní Morava

Hotel KYJOVSKÝ PIVOVAR - Kyjov (H1713R24)

Česká republika > Jižní Morava
Strava polopenze
BEZLEPKOVÁ strava
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: 400 Kč / den
Internet: Wi-Fi v hotelu
Výtah
Restaurace v objektu
Squash: v hotelu
Tenisový kurt: 50 m
Půjčovna kol: v hotelu
Bazén - koupaliště: 200 m
Přírodní koupání: 5 km
Železniční stanice: 250 m
Autobusová zastávka: 1,2 km
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Kyjov

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Vinařské město leží severně od Hodonína uprostřed zvlněné krajiny plné sadů, polí a vinic. Svou podobou připomíná italské Toskánsko. Významnou součástí města je folklór, reprezentovaný hlavně slavností Slovácký rok, které se konala poprvé v roce 1921. Okolí tvoří Kyjovská pahorkatina a Chřiby, krajina je zvlněná, plná sadů, polí, luk a vinic. Místní vinaři se prezentují ve Slovácké galerii vín a ve zdejších sklepních uličkách. V blízkosti se nacházejí rozhledny Bukovanský mlýn nebo rozhledna Johanka.

V Kyjově doporučujeme navštívit:
Renesanční radnice s věží - Kyjovská radnice je dominantou Masarykova náměstí. Byla postavena v letech 1561–1562, věž byla zvýšena v roce 1582. Stavba je široká 22 m a výška věže dosahuje 39 m. V budově sídlí městský úřad.

Kostel Nanebevzetí Panny Marie - Barokní kostel Nanebevzetí Panny Marie patří k bývalému kapucínskému klášteru. Nachází se na hlavním Masarykově náměstí.

Vlastivědné muzeum - Kyjovské Vlastivědné muzeum sídlí v nejstarší dochované budově ve městě, v renesančním zámečku.

Kaple sv. Josefa - Kaple s parčíkem stojí na vyvýšenině nad zámečkem. Nachází se u ní malý hřbitov, kde je pochována řada významných osobností nedílně zapsaných do historie města.

Tipy na výlety do okolí:
Bukovanský mlýn (7 km) - Rozhledna ve stylu větrného mlýna holandského typu vysoká 15 m je zdaleka viditelnou dominantou nad obcí Bukovany.

Zámecká francouzská zahrada (9 km) - Podle návrhu architekta Antonína Zinnera vznikla nová barokní zahrada ve francouzském stylu a na ní navazující bažantnice s několika romantickými stavbami (altánek, umělá zřícenina, atd.).

Přírodní park Ždánický les (28 km) - Přírodní park se rozprostírá v jihozápadní části Středomoravských karpat a je členěn na Hustopečskou pahorkatinu, Boleradickou vrchovinu a Dambořickou vrchovinu.

Hodnocení hotelu (23 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

KYJOVSKÝ PIVOVAR - Kyjov (H1713R23)

Ing.Stach + 3 02.9.2023

Musím vyjádřit plnou spokojenost s personálem i obsluhou restaurace. Jídlo bylo vždy velice chutné a při našem výběru (předem ráno) čerstvě připravené. Obsluha velice rychlá, příjemná a vlastní restaurace útulná. Naše pokoje měly i klimatizaci, ale za polatek 200Kč/den. Televize na pokojích byly malé, ale hlavně vadil nekvalitní zvuk. Nekomfortní je zde parkování, kde za hotelem je pouze 5 míst, ale v okolí jsme vždy bezplatně zaparkovali. Z neznámých důvodů tekla několikrát za den ze studeného úplně horká voda. Pěkná a zajímavá byla exkurze do pivovaru a také jsou zde dobrá čepovaná i prodávaná piva. Ostatní bohatě nabízené služby jsme nevyužili, takže nehodnotím.

8 Hodnocení

KYJOVSKÝ PIVOVAR - Kyjov (H1713R23)

Silvie Vykoukalová 13.8.2023

Ubytování dobré, měli jsme spíše na přespání, jinak výletu dost, dá se po okolí hodně vidět, například Bukovansky mlyn. Mají krásné koupaliště úplný kousek od hotelu. A jídlo moc dobré, měli jsme polopenzi. Snídaně formou bufetu a večeře obrovské včetně dezertů 👍🏻👍🏻

10 Hodnocení

KYJOVSKÝ PIVOVAR - Kyjov (H1713R23)

17.4.2023

Všechno jak má být, velká spokojenost s vaší cestovkou, těšíme se na další pobyty

rod.Hasíková

10 Hodnocení

KYJOVSKÝ PIVOVAR - Kyjov (H1713R22)

ANNA MARKUSOVÁ 14.9.2022

Vážení přátelé, byla jsem velmi spokojená, ostatně jako vždy, když mám zajištěný pobyt od Vaší cestovní kanceláře. Dávám jako hodnocení všech pět ptáků. protože všechny služby byly perfektní. Mějte hezké dny! AM.

9 Hodnocení

KYJOVSKÝ PIVOVAR - Kyjov (H1713R22)

Anna L. 26.7.2022

Byli jsme velice spokojeni. Chutné jídlo, velké porce, dobré pivo. Všude čisto, příjemné prostředí, ochotný a milý personál, spousta možností na výlety, koupaliště pár kilometrů. Jenom by na pokoji mohl být minibar.

10 Hodnocení

KYJOVSKÝ PIVOVAR - Kyjov (H1713R21)

Bohumil Knobloch, Kroučová 100, 270 54 Řevničov 14.10.2021

Dobrý den vážení,
pobyt v Kyjově, ubytování, služby recepce, stravování, služby obsluhujícího personálu restaurace i dalšího personálu hotelu a pivovaru, byly na vysoké úrovni. Všichni byli neustále připraveni nám náš pobyt co nejvíce zpříjemnit. Celkový dojem z ubytování a stravování hotelu je opravdu velmi dobrý a jejich práce a služby jsou na opravdu profesionálním stupni. Parkování v okolí hotelu také nebyl problém, parkovací místo se našlo vždy maximálně do 200 až 300 metrů od hotelu. Možnosti výletů do okolí jsou také skvělé. Možná jedinou vadou na celém pobytu bylo, že jsme začínali v neděli a končili v pátek, což bylo sice dobré s ohledem na dopravu, ale je škoda, že v termínu pobytu nebyl víkend, protože v tu bodu byly v okolních destinacích hody, kterých jsme se bohužel nemohli zúčastnit. Ale to je jen opravdu maličkost. Možná dát termíny od pátku do středy by byly lepší. Alespoň v zářijových a říjnových termínech. Bohumil Knobloch

10 Hodnocení

KYJOVSKÝ PIVOVAR - Kyjov (H1713R21)

M.Kneblová 29.9.2021

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Jídlo bylo dobré,možnost výběru dostačující,personál ochotný.

10 Hodnocení

KYJOVSKÝ PIVOVAR - Kyjov (H1713R21)

Jiří Cisar 22.9.2021

Velice příjemný hotel i restaurace, příjemná obsluha. Ve sprše termostatická baterie - super! Haprovalo akorát Wi-Fi ale možná jsem se nepřipojovat ke správné sítí. Doporučujeme cyklovylety všude okolo. Mutěnice, atd.

9 Hodnocení

KYJOVSKÝ PIVOVAR - Kyjov (H1713R21)

VÁCLAV JAMBER 15.7.2021

DOBRÝ DEN, S POBYTEM SLUŽBAMI KVALITOU STRAVOVÁNÍ JSME BYLI SPOKOJENI OKOLÍ KYJOVA JE KRÁSNÉ S MNOHA NÁBÍDKAMI NA VÝLET. JEDINOU MALOU KAŇKOU JE MALÁ MOŽNOST KOUPÁNÍ V BLÍZKOSTI KYJOVA KOUPALIŠTĚ ZAAVŘENÉ.

10 Hodnocení

KYJOVSKÝ PIVOVAR - Kyjov (H1713R21)

Zdenka 30.6.2021

K tomuto pobytu se nedá vůbec nic vytknout. Naprostá spokojenost s ubytováním, stravování výborné, obsluha výtečná, příjemní mladí lidé jak v restauraci, tak i na recepci. Vzhledem k vysokým teplotám, jsme po výletech jezdili vlakem, ale i tak jsme si Jižní Moravu velice užili. Děkujeme za velmi příjemný pobyt a CK Atis za zprostředkování. Zdenka Kučerová

10 Hodnocení

KYJOVSKÝ PIVOVAR - Kyjov (H1713R20)

Mikešová Hana 13.9.2020

Kvalita jídla vynikají, ubytování též dobré. Ochotní zaměstnanci.

10 Hodnocení

KYJOVSKÝ PIVOVAR - Kyjov (H1713R20)

J. Fialová 25.8.2020

Stravování: snídaně - průměr,večeře- při polopenzi výběr ze sedmi jídel. Při vícedenním pobytu se značně zužuje. Dezert několik dnů po sobě stejný. Štrůdl nebo lívanečky. Restaurace příjemná i personál vstřícný, ubytování podprůměrné. Pokoj do dvora, nepohodlná postel, bez ledničky.

Spokojenost s Pivními lázněmi a prohlídkou pivovaru.

6 Hodnocení

KYJOVSKÝ PIVOVAR - Kyjov (H1713R18)

17.10.2018

5 Hodnocení

KYJOVSKÝ PIVOVAR - Kyjov (H1713R18)

17.8.2018

Vše v pohodě,až na to že na terase byl hluk i v pozdních nočních hod.i po upozornění na recepci. S pozdravem Petr Wrobel.

10 Hodnocení

KYJOVSKÝ PIVOVAR - Kyjov (H1713R18)

Dita Imričková 03.8.2018

Dobrý den,
děkujeme mockrát za velmi pěknou dovolenou. Ubytování bylo pěkné, služby skvělé, vstřícné jednání personálů a co se týče stravování na hotelu? Prostě paráda!!! Výlety do okolí spousty, my tedy na kole. Milotice, Strážnice, Mikulov a jiné.
Ještě jednou mockrát děkujeme a vřele Všem doporučujeme jak Hotel Kyjovský pivovar, tak i CK ATIS.
S pozdravem a díky Dita

10 Hodnocení

KYJOVSKÝ PIVOVAR - Kyjov (H1713R18)

Ivana 02.8.2018

Příjemný personál, stravování - polopenze - snídaně vzhledem k delšímu pobytu jednotvárné, večeře výběrem z menu byly chutné, spokojenost s možností nápoje a dezertu k večeři v ceně pobytu. Ubytování dobré, ale postrádali jsme vzhledem k horkému počasí a pokoji pod střechou klimatizaci. Pěkné městečko, spousta obchůdků, letní kino, blízké koupaliště za velice příjemnou cenu :-)

7 Hodnocení

KYJOVSKÝ PIVOVAR - Kyjov (H1713R18)

Markéta Surovcová 26.7.2018

10 Hodnocení

KYJOVSKÝ PIVOVAR - Kyjov (H1713R18)

Robert Jakel 17.7.2018

Vše bylo velice dobré. Velká spokojenost

10 Hodnocení

KYJOVSKÝ PIVOVAR - Kyjov (H1713R18)

Lukešová 13.7.2018

Spokojenost s ubytováním, večeře nic moc 7 jídel stále dokola,personál příjemný.

Dobrý den, paní Lukešová,

děkujeme Vám za Vaše hodnocení pobytu, které předávám na vedení hotelu, aby případně upravili nabídku večeří.
Tým Atis a.s.

4 Hodnocení

KYJOVSKÝ PIVOVAR - Kyjov (H1713R18)

Pelikánovi, Pavlíkovi 05.7.2018

S ubytováním i kvalitou stravování jsme byli spokojeni. Paní recepční nás informovala o zajímavostech Kyjova a okolí, a tak jsme mohli podnikat krásné výlety. S pozdravem Pelikánovi a Pavlíkovi.

10 Hodnocení

KYJOVSKÝ PIVOVAR - Kyjov (H1713R17)

Tom 31.8.2017

Spokojenost s ubytováním i velmi milým personálem. Pivo Kyjovského pivovaru je dobré. Pouze bych si příště nevybral pokoj s okny do ulice. Nedalo se rozumně větrat. Kuřáci z restaurace chodí kouřit na chodník před vchod. Jsou hluční a kouř z cigaret stoupá do oken. Okolí Kyjova poskytuje mnoho desítek kilometrů krásných cyklostezek pro všechny výkonostní kategorie cyklistů. Doporučuji všem.

10 Hodnocení

KYJOVSKÝ PIVOVAR - Kyjov (H1713R17)

Yweta Illésová 20.7.2017

S pobytem v Kyjově jsme byli spokojeni,čisto v hotelu,jen večeře byli někdy mastnější než je zdrávo,ovšem personál na vysoké úrovni,vše klapalo ,jak bylo domluveno.Navštěvovali jsme zámky a vinné sklípky.

10 Hodnocení

KYJOVSKÝ PIVOVAR - Kyjov (H1713R17)

Oskar Keprda 12.7.2017

vše v dobré kvalitě,čistota na pokojích i polopenzí výborná,jen nedostatek míst na parkování u hotelu i v ulici a cyklovýlety po stezkách výborné i náročnost,ale co se nám nelíbilo bylo USKLADNĚNÍ KOL VE SKLADĚ se sudy piva apřepravkami nápojů a masa a při dovozu a odvoz zboží převažovali naše kola ze strany na stranu adávali je na hromadu jako něco co nemá hodnotu a hrozilo poškrábání a deformacie kol.Prosím ,tlačte na majitele,aby zřídil samostatnou místnost na uskladnění kol

Vážení klienti, mockrát Vám děkujeme za zpětnou vazbu, kterou předáváme na hotel, aby se pokusili vyřešit problém s uskladněním kol.
Tým ATIS

Vyjádření z hotelu: problém s koly nastává pokud se v garáži sejde větší množství kol. Hotel samostatnou kolárnou nedisponuje, neumožňuje to prostor. Garáž je současně hlavní a jedinou možnou cestou pro zásobování kuchyně, prádla a pivovaru. Takže někdy může dojít k souběhu dodávky zboží s uloženými koly. Hotel se pokusí situaci do budoucna vyřešit.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

NOVÉ PIVNÍ LÁZNĚ • POBYTY S PŘÍCHUTÍ PIVA • POBYTY S PŘÍCHUTÍ VÍNA

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Kyjovský pivovar:
- vlastní hotelový pivovar
- kromě skvělého piva si můžete odvést suvenýry v podobě pivovarské kosmetiky (šampon, sprchový gel, balzám)
- domácí chléb a pivní tyčinky
- výborná poloha pro konání výletů do okolí
- PIVNÍ LÁZNĚ (k dispozici cca od listopadu 2017)

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel Kyjovský pivovar*** se nachází téměř v samém centru královského města Kyjova, v turisticky atraktivním, folkloru a vinařství zaslíbenému regionu Slovácko. Nacházejí se zde vinné sklípky a stále vyhledávanější VINAŘSKÉ CYKLOSTEZKY. Turisticky atraktivní jsou i blízké Chřiby, Bílé Karpaty, Pálava s Lednicko - valtickým areálem a Moravský kras. Velmi výhodná poloha umožňuje výlety na blízké Slovensko a do Rakouska.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace (rekonstruovaná), restaurační pivovar (možnost exkurze s ochutnávkou piva), pivní wellness (koupele v dřevěných kádích, bylinkové parní lázni, masáže), squash, konferenční sál, Wi-Fi internet v celém hotelu, venkovní letní zahrádka, venkovní dětské hřiště, dětský koutek, půjčovna kol, výtah, parkování v okolích ulicích, tenisové kurty naproti hotelu, kolem hotelu vede vinařská cyklostezka

KYJOVSKÝ PIVOVAR - navazuje na mnohaletou tradici vaření piva v Kyjově, jehož počátky se datují do první čtvrtiny šestnáctého století a které se v různých podobách zachovalo až do šedesátých let století minulého. Pivo se zde vaří dle ověřených technologických postupů z nejlepších surovin, které čeští a moravští zemědělci, sladovníci a chmelaři nabízí. Piva zde vyrobená, jsou spodně I svrchně kvašená.
Všechna piva jsou nefiltrovaná a nepasterizovaná. Mají tedy přirozený jemný zákal, který tvoří zdraví velmi prospěšné kvasinky.

Nové PIVNÍ LÁZNĚ - v každé vaně i kádi je skryto kouzlo voňavého dřeva z Bílých Karpat a ruční práce, která je provedena s největší pečlivostí a radostí. Při výrobě byly dodrženy staré tradiční postupy obohacené o moderní technologie. Hotel nabízí tyto procedury: Chmelová lázeň se sladovým peelingem, Kvasnicová lázně, Bylinková bublinková lázeň, Bylinková parní sedací káď. Procedury vždy zahrnují - 45 min. koupel a odpočinek na relaxačním lehátku, neomezená konzumace Kyjovského piva přímo z pípy u vany, ručníkový a osuškový servis. Dále je možné zakoupení masáží.

V blízkosti hotelu městské koupaliště, bowling, sportovní stadion s fotbalovým hřištěm, basketbalovou halou, atletickou dráhou a hokejovým hřištěm.

KDE BUDETE SPÁT

2 a 3 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi připojení.

3 - lůžkové pokoje na ověření.

CELKOVÁ KAPACITA

50 lůžek

FORMA STRAVY

Polopenze.
Možnost dokoupení obědů na místě.

Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

letní koupaliště KYJOV (200 m) - bazén se skokanskými můstky (rozměry 50 x 20 m, průměrná hl. 1,5 m), bazénem pro neplavce (rozměry 50 x 15 m, průměrná hl. 1,0 m) a dětským brouzdalištěm.

přírodní koupaliště BIOTOP Bohuslavice (5 km) - koupací vodní plochy (25 x 20 m, hl. 0 - 2,85 m), dětské brouzdaliště (6,6 x 7 m, hl. 0 - 0,4 m), laguny ve tvaru potoka, dětské hřiště, kuželky.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

POBYT S PŘÍCHUTÍ VÍNA:

doporučujeme pro měsíc BŘEZEN 2024:
- JOSEFSKÝ KOŠT (16.3.2024), 59. ročník tradiční výstavy vín Kyjov - přibližně 700 vzorků vín místních vinařů. Začátek akce ve 14:00 hod v domě kultury. Všechna vína vychlazena, občerstvení zajištěno, od 16:00 hod hraje cimbálová muzika.


TIPY NA VÝLETY DO OKOLÍ:
zámek Milotice - Milotický zámek s parkem
Vlastivědné muzeum Kyjov
 - Baťův kanál - plavební cesta Baťův kanál pro turistickou a sportovní plavbu
 - Moravské vinařské stezky - přehledně značená síť cyklistických tras vás povede tichými meandry řeky Moravy, rušnými středověkými městečky, malebnými vesničkami a areály vinných sklípků, kde místní vinaři připravují nezapomenutelná vína. Vinařské cyklostezky nabízí deset dobře značených okruhů pro cykloturistiku, které vás provedou deseti vinařskými oblastmi jižní Moravy.
ZOO Hodonín
- Skanzen Strážnice
- na rozsáhlé ploše areálu je vytvořen model osídlené krajiny s kopaničářskou osadou, vesnicemi z Luhačovického zálesí, Horňácka a Dolňácka.
- Areál vinných sklepů Plže v Petrově - jedná se o ojedinělý soubor původních vinných sklepů z 18. a 19. století, který byl v roce 1983 jako první v ČR prohlášený za vesnickou památkovou rezervaci.
Slovanské hradiště v Mikulčicích - významné místo v prvním státním útvaru starých Slovanů na našem území - Velkomoravské říši, zeminy
- Větrný mlýn Kuželov - je jedním z mála dodnes zachovalých větrných mlýnů. Je představitelem tzv. holandského typu větrného mlýna.
hrad Buchlov - tento významný královský hrad stojí na jednom z nejvyšších vrcholků Chřibů nad obcí Buchlovice.
- zámek Buchlovice - zámek byl postavený ve stylu italského baroka a vznikl na přelomu 17. a 18. století. V areálu zámku se pořádají kulturní akce, v letních měsících se koná unikátní výstava fuchsií a nachází se zde zámecká vinotéka.
- klášter Velehrad patřící k nejvýznamnějším poutním místům na Moravě, je především úzce spojen s tradicí cyrilometodějskou.
Chřiby - nádherná turistická oblast. Pohoří skrývá spoustu zajímavých turistických atraktivit: zřícenina hradu Cimburk, hradisko Sv. Klimenta, skalní útvary - Kozel, Komínské skály, Břestecká skála, hrad Buchlov

Další atraktivní turistické cíle: 
Lednicko-valtický areál - památka UNESCO
Mikulov
CHKO Pálava
Luhačovice
Kroměříž
CHKO Bílé Karpaty
Slavkovské bojiště – zámek Slavkov, Mohyla míru
Brno
Moravský kras
Bylinkový ráj SONNENTOR Čejkovice

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod a večeří od 18:00 do 20:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

v ceně

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

Domácí zvířata: 400 Kč/noc (zvířata nemají povolený vstup do pivních lázní a pivovaru. Majitelé odpovídají za znečištění způsobené zvířetem a hradí případné škody)

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

v okolních ulicích zdarma (dle dostupnosti)

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka: ZDARMA

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Břeclavi, Hodonína, Veselí na Moravě a dále do Kyjova. Hotel je vzdálen 250 m od vlakového nádraží.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Břeclavi, Hodonína, Veselí na Moravě a dále do Kyjova. Hotel je vzdálen 1,2 km od Autobusového nádraží v Kyjově nebo 250 m od autobusové zastávky "Železniční stanice". Z Autobusového nádraží jede MHD (bus č. 666) do zastávky "Železniční stanice" (250 m)

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Autem z Brna po silnice č. E65 na Hodonín a Kyjov. Hotel leží v blízkosti železniční stanice a tenisových kurtů. Parkování u hotelu nebo v přilehlých ulicích.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Změnit nastavení cookies