SVATOVAVŘINECKÉ SLAVNOSTI HODONÍN - Hotel PANON - Česká republika - Jižní Morava

SVATOVAVŘINECKÉ SLAVNOSTI HODONÍN - Hotel PANON (H0684R24AKCE)

Česká republika > Jižní Morava
Strava snídaně
BEZLEPKOVÁ strava
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: 250 Kč
Internet: Wi-Fi v hotelu
Restaurace v objektu
Parkoviště
Půjčovna kol: v hotelu
Krytý bazén: 50m
Bazén - koupaliště: 100 m
Autobusová zastávka: 1,4 km
MHD: 400 m
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Hodonín

UPŘESNĚNÍ LOKALITY


Hodonín je město, které leží ve stejnojmenném kraji, leží na řece Morava 60 km jihovýchodně od Brna. Zajímavostí je, že se zde narodil 1. československý prezident Tomáš Garrigue Masaryk. Jedná se o jedno z center Slovácka se zachovalým folklorem, tradicí lidových řemesel a živých zvyků. Hlavní náměstí se jmenuje po slavném místním rodákovi – prezidentu T. G. Masarykovi (má zde i své jediné muzeum), a trůní mu impozantní radnice ve stylu norimberské secese. Oblíbenou atrakcí je její zvonkohra. Stejně tak Zpívající fontána mezi kostelem a radnicí přitahuje kombinací vodních prvků s barevnými světelnými efekty velkou pozornost.

V Hodoníně doporučujeme navštívit:
Masarykovo muzeum - Tomáš Garrigue Masaryk je bezesporu nejvýznamnějším hodonínským rodákem, proto není divu, že první profesionální stálá expozice na území České republiky se nachází právě zde.

Zoo Hodonín - Zoologická zahrada Hodonín se nachází v severozápadní části města na okraji lesního komplexu Hodonínská Dúbrava. Rozkládá se na čtyř a půl hektarové rovinné ploše, což předznamenává příjemnou a pohodlnou procházku.

Lázně Hodonín - Moderní lázeňský komplex v Hodoníně poskytuje cílenou léčebnou a rehabilitační péči s více než třicetiletou tradicí a léčí tu snad tím nejstarším, čím se vůbec léčit dá – minerální vodou zvanou solanka, jejichž původ se datuje až do období třetihor.

Tipy na výlety:
Zámek Milotice (15 km) - Státní zámek Milotice, nazývaný perla jihovýchodní Moravy, je unikátně zachovaným komplexem barokních staveb a zahradní architektury v obci Milotice, asi 8 km od Kyjova, v regionu bohatých folklorních tradic a dobrého vína.

Mutěnické rybníky (10 km) - Najdete zde největší kolonie racků chechtavých na jižní Moravě. Severní část rybníků tzv. Bažatnice je jediným pravidelným hnízdištěm pisily čáponohé v Česku. Pravidelně tu hnízdí bukáček malý, moták pochop, slavík modráček a nepravidelně také chřástal malý nebo bukač velký.

Zámeček Belveder (34,5 km) - V jednoduchosti je krása – o tom svědčí zámeček Belveder, vystavěný na severním okraji Valtic Josefem Hardmuthem. Příkaz knížete zněl „postavit pěknou bažantici“.

Súsedská rozhledna (24,2 km) - Tři obce, jeden kopec. A na něm stojí zajímavá rozhledna. Svým jménem odkazuje na společný projekt starostů a obyvatel vesnic z Podchřibí. Rozhledna je celoročně volně přístupná.

Janův hrad (35,4 km) - Zříceniny podtrhují tajemnou atmosféru romantického parku v Lednici. Projděte si oba prohlídkové okruhy a představte si ty bujaré oslavy dobrého lovu, pány holedbající se svými úlovky a dámy tančící v přepychových róbách.

Hodnocení hotelu (31 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

PANON - Hodonín (H0684R23)

Jungwirth 01.10.2023

Z hotelem PANON Hodonín jsme byly velice spokojený.Stravování bylo dobré s velkým výběrem. Ubytování bylo příjemný,čistý a klidný. Personál byl vřelí a příjemný. Odtud na výlety je jen kousek cesty. Když to bude možný rádi bychom se zas do hotelu Panon Hodonín vrátily.

10 Hodnocení

PANON - Hodonín (H0684R23)

Pastyříková Alena 22.9.2023

Byla jsem spokojená, výborné jídlo. Ubytování standard. Hned vedle hotelu byl krytý bazén a aquapark. Spousta výletů. Víkend byl krátká doba na poznání okolí.
moc děkuji

10 Hodnocení

PANON - Hodonín (H0684R23)

Jitka Vomáčková 15.9.2023

Hotel by si určitě zasloužil rekontrukci. Ale celkový dojem zachraňuje kolektiv zaměstnanců, kteří se starají o spokojenost zákazníků ( recepce, restaurace) . Jídlo velmi dobré - velké díky kuchaři.

8 Hodnocení

PANON - Hodonín (H0684R23)

Musilová 20.7.2023

Co se týče ubytování ve Vašem hotelu jsme byli celkem spokojeni,byla udržovaná čistota,pokoj byl útulný a příjemný.Jenom nás trochu zlobilo otevírání dveří,kde se zámek zasekával,protože nebyl nejspíše promazaný.Strava byla velmi chutná,personál hotelu milý a vstřícný.Bylo vždy na snídani z čeho si vybrat.Trochu nás zklamalo,že letní terasa umístěná na střeše hotelu byla uzavřena.Jistě by byl krásný panoramatický výhled na okolí.

8 Hodnocení

PANON - Hodonín (H0684R23)

Hana Charvátová 15.7.2023

Byla jsem velmi spokojena

10 Hodnocení

VELIKONOCE NA SLOVÁCKU (H0684R23VEL)

16.4.2023

7 Hodnocení

PANON - Hodonín (H0684R22)

Janoušková Míla 28.9.2022

Byli jsme na 4 dny ubytovaní v hotelu Panon Hodonín. Vše bylo v naprostém pořádku. Jídlo moc dobré,pokoje vkusně zařízené,všude čisto.Velká ochota na recepci.Poděkování patří i servírkám v restauraci - přestože měli plný hotel a plné ruce práce,úsměv a vlídné slovo nikdy nechyběli.Město Hodonín je moc hezké,navštívili jsme i zoologickou zahradu a všem doporučujeme.Spousta zvířat,vše po rovině,pomalým tempem za 2 hodinky prohlédnete. Navštívili jsme i Bzenecké vinobraní a to se nedá popsat to se musí vidět!Takže i když byla velká zima naše hodnocení je - děkujeme Janouškovi a Javůrkovi

10 Hodnocení

PANON - Hodonín (H0684R22)

Marcela Ryznerová 19.8.2022

S vybavením hotelu jsme byli spokojeni, mimo velmi tvrdé matrace.
Pesonál příjemný, až na situaci druhý den, kdy jsme přišli na večeri, jídelná poloprázdná, druhá uplně prázdná a když usedáme ke stolu dostaví se servírka s tím, že tam nemužeme, že mají zájezd a odkázala nás na večeri až po 20 hod.
/Tato jídelna nám byla při příjezdu s časem od 18 - 20 hod. určena pro stravování/
Druhá jídelna byla uplně prázdná a ani tam nechtěla, abychom se posadili./Ta byla rezervována zase pro Redok/.
Když jsme odmímli odejít, že večeře po 20. hodině je pro nás nevhodná, řekla, že tedy vedle a do pul sedmé musíme jídelnu opustit,což bylo asi cca 15-20 minut.
Tak jsme byli následně obslouženi druhou pracovnicí a i když jsme nic záměrně neprotahovali, plus čas na podání večeře personálem. Bylo najednou půl sedmé na naběhli účastníci zájezdu a byli překvapeni, že sedíme na jejich místě.
Nemám rada vyvolávat nepříjemné situace, ale toto mi bylo velmi nepříjemné, když si na dovolené nemůžete v klidu dát večeri a zároveň to zkazilo celkový dojem z pobytu v hotelu.
Pracovala jsem s klienty a pracovala jsem i posledních osm let v CK. Každá situace se dá řešit a to by bylo vhodné i v tomto případě.

Vážení klienti, 
děkujeme Vám za Vaše hodnocení, které jsme předali vedení hotelu. Zde je jejich reakce:

Dobrý den, 

velmi Nás mrzí Vaše výtka, co se týče stravování. V sezoně, je bohužel je velká poptávka, po ubytování skupin a individuálních hostů. V zájmu hladkého průběhu stravování, je nezbytné, respektovat , stanovený harmonogram. Tato metoda se nám osvědčila i v minulosti a drtivá většina hostů s tím nemá problém.
Děkuji, s pozdravem
Mgr. Petr Polanský
Sales manager, Hotel Panon

Velmi nás mrzí, že jste nebyla na hotelu spokojena se systémem stravování.
Tým ATIS a.s.

5 Hodnocení

PANON - Hodonín (H0684R22)

Zdeněk Hájek, Plzeň 11.8.2022

Jídlo chutné, večeře s polévkou, úklid skoro nadstandartní, personál ochotný. Jediná maličkost nás neuspokojila a sice, když jsme požadovali o pokoj ve 2. poschodí a dostali jsme poschodí 4., bez možnosti změny. Rádi hotel doporučujeme. Ještě malinkou připomínku mimo tento pobyt a sice velmi bychom uvítali, kdyby na příští rok CK Atis vydala opět tištěný katalog pobytů, za což předem srdečně děkujeme.

9 Hodnocení

PANON - Hodonín (H0684R22)

J.K 10.8.2022

Ubytování čisté,pokoj po rekonstrukci, WC a koupelna retro, stravování ráno bufet, večeře polévka a výběr ze tří jídel,v recepci možno zakoupit vstupenky s 50procentni slevou na koupák, wellness, muzeum atd.v Hodoníně.Mhd ve městě za 10kč

7 Hodnocení

PANON - Hodonín (H0684R22)

Aleš Běhounek 23.7.2022

9 Hodnocení

PANON - Hodonín (H0684R21)

Lucie Stašová 21.8.2021

Zařízení hotelu neodpovídalo stavu po rekonstrukci, matoucí propagační materiály hotelu, kdy foto koupaliště budilo dojem, že je součástí hotelu.
Chválím bohatou nabídku snídaňoveho bufetu a ochotu personálu.

5 Hodnocení

PANON - Hodonín (H0684R21)

Jan Štěpánek 12.7.2021

Celková spokojenost,ubytování výborné,výlety -pestré možnosti,strava poněkud slabší.

8 Hodnocení

PANON - Hodonín (H0684R20)

Daněk Jaromír 20.8.2020

stravování podprůměrné ubytování podprůměrné,lednice na pokoji,klimatizace,chybí,televizní programi,špatný signál

3 Hodnocení

PANON - Hodonín (H0684R20)

Jiří Huňka 18.8.2020

Pobyt v hotelu Panon v Hodoníně na velmi dobré úrovni. Strava kvalitní a bylo vyhověno mé žádosti o bezlepkovou dietu,
personál se o nás velmi dobře staral. Před naším termínem MÚ Hodonín poskytl slevy na bazén a do ZOO, což jsme uvítali
a využili. Byli jsme spokojeni.

9 Hodnocení

PANON - Hodonín (H0684R20)

Milena Gruberová 04.8.2020

Velmi spokojena

10 Hodnocení

PANON - Hodonín (H0684R20)

Eva Hudska
Eva Hudská
30.7.2020

Pobyt sme vybíraly na poslední chvily,a na poukaz z práce, i přes menci zdržení jste nám vyšly vstříc a všechno dobře dopadlo, moc si toho vážíme. S pobytem sme byly také spokojený personál ochotný a příjemný.Kazdy den pí snídani jsme odjížděl na výlety a vracely až večer, dovolená naprosto výborná.

10 Hodnocení

PANON - Hodonín (H0684R20)

Parkan Jiří 25.6.2020

Ubytování velice pěkné ,čisto a každý den čisté ručníky.Personál velice ochotný a velice příjemné vystupování.A v okolí města bylo hodně míst které stálo zato navštívit.

10 Hodnocení

PANON - Hodonín (H0684R20)

Marie, Zdeněk Jašovi 25.6.2020

Krásné, díky všem zaměstnancům :-)
dáváme všech 5 ptáčků :-)

10 Hodnocení

PANON - Hodonín (H0684R19)

Andrea Marszalek 06.11.2019

Dobrý den, děkujeme za možnost ubytování v hotelu Panon v Hodoníně. Byli jsme se vším spokojeni.

8 Hodnocení

PANON - Hodonín (H0684R19)

Iva Čejková 24.9.2019

Pokoje v 5.patře velmi pěkné,denně výměna ručníků,mohla by být šatní skříň, předsíňová stěna pro 2 osoby na týden nestačí,
snídaně dostačující, jen někdy ráno zmatky, kam si máme sednout(při větší obsazenosti)škoda,že již nebyla otevřená venkovní
terasa.

8 Hodnocení

PANON - Hodonín (H0684R19)

Patrik 23.8.2019

Pěkný hotel,vstřícná obsluha,jídlo super výběr ze 4 jídel každý den,mnoho výletů v okolí,příjemně strávená dovolená.

10 Hodnocení

PANON - Hodonín (H0684R19)

Ludmila 26.7.2019

Ubytování super, personál velmi vstřícný, příjemný, všude čisto. Objednaný byl pobyt pro dospělou osobu a dítě s polopenzí. Snídaně - raut, dobré. Horší to bylo večer. V nabídce bylo uvedeno výběr z pěti jídel, ve skutečnosti pouze ze tří. Porce velké, ale kvalita nic moc. Všechny polévky vypadaly stejně (šedivě), rýže křupavá (asi ohřívaná v mikrovlnce), maso tvrdé, hovězí bylo vysušené, nešlo ani ukrojit, šťáva k masu vypadala jako trošku rozředěná jíška (i tak chutnala). Abych jen nekritizovala , byly dobré moučníky. Já jsem je sice nejedla (mám problém s lactozou), ale vnučka si dala i za mě.

Dobrý den, paní Ludmilo,

děkujeme za hodnocení pobytu v hotelu Panon. Vaši připomínku k večeřím předáme vedení hotelu, aby kvalitu stravy více kontrolovali.
Tým ATIS a.s.

Zde reakce vedení hotelu:

Vážená paní Ludmilo

dovolte mi, abych reagovat na váš postřeh z pobytu na hotelu Panonn, Hodonín.

Jsme rádi, že celkový pobyt se Vám líbil. Co se týká poskytovaných večeří, chci Vám oznámit, že žádný s hostů v letošní sezoně neměl žádné negativní připomínky na stravu. Nejlepší řešení vaší nespokojenosti je řešit přímo s obsluhou. Určitě by vám naše kuchyně ráda vyšla vstříc, zvláště pokud jste s malým dítětem. Během dne připravujeme cca 200 porcí denně v kombinaci 4 – 5 jídel. Je možné, že v ten večer některá jídla byla vyprodána, ale i tato skutečnost je u nás k řešení, že Vám připraví kuchař jídlo dle přání.

Věřím, že pokud nás navštívíte v některý z dalších termínů, rad se s Vámi setkám a Vaše přání budu předem řešit k plné Vaší spokojenosti. Děkuji a jsem s pozdravem

Mgr. Petr Polansky
Sales Manager

7 Hodnocení

PANON - Hodonín (H0684R19)

Petra Vrzáková 13.7.2019

Dobrý den, byly jsme s dcerou velmi spokojeni s ubytováním, službami v hotelu a také se stravováním. Pobyt byl vynikající, doporučuji tuto část naší republiky, protože je velmi malebná a je stále co objevovat. Ani se nám za týden nepodařilo projet celé okolí, tolik je toho v této části Moravy k vidění. Také musím pochválit personál v hotelu, velmi profesionální přístup a stále příjemná nálada. Děkuji

10 Hodnocení

PANON - Hodonín (H0684R19)

ROTHKÖGELOVÁ 13.7.2019

V HOTELU PANON JSME BYLY SPOKOJENI VELICE PŘÍJEMNÍ BYLI VŠICHNI MĚLA JSEM SSEBOU VNOUČATA 9 A 10 ROKŮ A TĚM SE NEJVÍCE LÍBILO KOUPALIŠTĚ TAK ŘÍKALY ŽE PŘÍŠTÍ ROK POJEDEME ZASE.
TAKÉ JSME BYLY NA LODI A V ZOO .

10 Hodnocení

PANON - Hodonín (H0684R19)

11.7.2019

Spokojenost..............................

9 Hodnocení

PANON - Hodonín (H0684R18)

MUDr.Aleš Závodský 19.11.2018

S pobytem jsem byl spokojen,hotel má sice zařízení pamatující dávné socialistické časy,ale personál je příjemný.
Strava v restauraci dobrá,hotelové služby přiměřené ceně.
S pozdravem

10 Hodnocení

PANON - Hodonín (H0684R18)

David Matějka 04.10.2018

jenom díky okolí a možnostem , které nabízí nedaleký bazen. Hotel je katastrofální. Upadlé prkýnko,2 ze 3 žárovek nesvítili.Starý komunistický hotel, který vydělává hlavně na polské a ruské klientele ostatní jsou jim fuk, naprosto neochotná recepce. Navíc neznají ani možnosti co dělat v okolí a kde. Za mě naposled toto místo. A nejhorší, které jsem si u Vás vybral.

Dobrý den, pane Matějko,

děkujeme Vám za Vašeho hodnocení pobytu v hotelu Panon v Hodoníně a mrzí nás, že jste nebyl s pobytem spokojen.
Vaše připomínky zasíláme vedení hotelu, aby se k tomu vyjádřili a sjednali nápravu do budoucna.
Tým Atis a.a.

Vyjádření z hotelu:

Je nám líto nedorozumění, jež se odrazilo v zaslané stížnosti. Ctíme na hotelu moravskou pohostinnost a přátelské jednání. Hotel je ukázkou zdařilé přestavby postsocialistické budovy na solidní tříhvězdičkový hotel, který je oblíben u české i zahraniční klientely (z Polska a Pobaltí, nikoliv ruské), jak bylo znát i v době pobytu stěžovatele a z jeho strany negativně vnímáno. Osvětlení pokoje 3 světly je asymetricky rozdělené na 2 vypínače, což zřejmě nebylo postřehnuto. Na recepci je řada informačních materiálů o možnostech vyžití v regionu a recepční jsou ochotné a schopné hostům poradit dle jejich zájmů a tak se i běžně děje. Recepční rovněž přijímají a bezprostředně řeší jakékoliv požadavky, přání a stížnosti ke spokojenosti hostů a je škoda, že host neměl odvahu své problémy řešit ihned. Zaslanou stížností jsme se zodpovědně zabývali, rozebrali s pracovníky hotelu a je pro nás ponaučením a inspirací pro zvyšování úrovně našich služeb.

3 Hodnocení

PANON - Hodonín (H0684R17)

Havlík Jan 30.7.2017

Pobyt neměl chybu, ubytování a strava bez žádných připomínek.
Výletů jsme měli celou řadu a aquapark je vedle hotelu.

10 Hodnocení

PANON - Hodonín (H0684R17)

Šárka Dlouhá 11.7.2017

Dobrý den,
pár postřehů:
-avízovaná 10% sleva do ZOO zakoupená v hotelu činilo 280,kč vstupné,rodinné vstupné u pokladny činilo 250,kč ??????
-1.večer 0,5l vína se taky nekonalo,3 chodové menu -zákusek také ne,2.večer jsme dezert dostali
-výběr z asi 6 jídel-kdybych se tam měla s dětmi stravovat celý týden,nevybrala bych nic,nabídka zejména smažených jídel!!!
Je ale na oplátku pravdou,že nám vyšli vstříc a nabídli dětem rizoto,které tam vařili pro nějaký zájezd.
-pokoj-smrdící WC!,myslím,že v dnešní době jsou sociální zařízení na mnohem vyšší úrovni,než v tomto hotelu.Jezdím každým rokem po krajích českých a slovenských a toto bylo evidentně nejhorší sociální zařízení,co jsem viděla.
Ze všech svých pobytů byl tento evidentně nejslabší,ale ne vše je vinou cestovky.Přeji hodně spokojených zákazníků.
Pěkný den.

Vážená paní Dlouhá,

děkujeme Vám za hodnocení pobytu, vše předáváme k prověření na hotel.
Tým ATIS

Vyjádření z hotelu:

Dobrý den, velice si vážíme Vaší recenze. Váš názor je pro nás velmi důležitý. Snažíme se dělat vše pro spokojenost zákazníka. Velmi nás mrzí Vaše negativní recenze a za vzniklé komplikace se omlouváme. Hotel poskytuje pro hotelové hosty 10 % slevu na vstupy do zoologické zahrady. Zoologická zahrada poskytuje zvýhodněné vstupné na, které se již další sleva nevztahuje.Co se týče večeře je nutné danou situaci řešit vždy na místě.Pokud jste nedostala kompletní menu v restauraci mohla jste vše oznámit obsluze v restauraci či personálu recepce.Žádnou stížnost jsem od Vás nezaznamenali.Sociální zařízení je po rekonstrukci a sociální zařízení jsou nové opravené.Pokud nastala nějaká závada na zařízení pokoje, hotelový host má možnost požadovat opravu nebo výměnu pokoje.Takto bychom vyřešili celou situaci k Vaší spokojenosti a mohli jsme se vyhnout negativní reakci. Ještě jednou se omlouváme a přejeme hezký den.

S pozdravem 
Mgr. Petr Polanský
sales manager

5 Hodnocení

PANON - Hodonín (H0684R17)

Ivana Moravcová 07.7.2017

vše v pořádku

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

• SVATOVAVŘINECKÉ SLAVNOSTI HODONÍN 2024

URČITĚ OCENÍTE

SVATOVAVŘINECKÉ SLAVNOSTI HODONÍN 2024
09. - 12.08.2024

Město Hodonín a Dům kultury Hodonín vás srdečně zvou na Svatovavřinecké slavnosti, které se konají na Masarykově náměstí.

VSTUP NA AKCI ZDARMA!!!

PŘIJĎTE OSLAVIT SVÁTEK PARÁDNÍ HUDBY, FOLKLORU, JÍDLA, PITÍ A ZÁBAVY!


Jako každý rok se můžete těšit na trhy, bohatý kulturní program a neděli a pondělí pod taktovkou hodonínské chasy.

V pátek na večer slavnosti odstartují - čeká Vás přehlídka lokálních kapel, skvělé jídlo a samozřejmě i pití.
V sobotu pak od rána (od 9:00) bude připraven tradiční velký jarmark od světelné křižovatky až ke kostelu, historické ležení s průvodem, dětská stanoviště a skvělé kapely.
Neděle se ponese v duchu tradic a začne mší v kostele svatého Vavřince. Pokocháte se krojovanými při průvodu a spatříte, jak se žádá o povolení hodů. Na vaši strunu zahrají cimbálové i dechové muziky.
V pondělí projdou městem dívky v chlapeckých krojích a Svatovavřinecké slavnosti zakončí taneční zábava s krojovanými, které doprovodí dechová hudba.

Kompletní program bude upřesněn.

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel Panon leží v Hodoníně na Slovácku, v blízkosti slovenských a rakouských hranic. Celý region je protkán četnými stezkami pro pěší i cykloturisty.
V Hodoníně najdete plno kulturních památek a turisticky zajímavých staveb, např. zámek, Masarykovo muzeum, kostel sv. Vavřince, židovský hřbitov, ZOO. V blízkosti (do 15 km) můžete navštívit: barokní zámek Milotice, areály vinných sklepů Petrov a Nechory, archeologické naleziště v Mikulčicích a mnoho dalších památek.
Do cca 30 km můžete obdivovatí Lednicko-valtický areál, hrad Buchlov či rekreační oblast Radějov.
Příjemným zážitkem pro návštěvníky hodonínska je také plavba lodí po řece Moravě. Přístaviště a půjčovna lodí se nachází v Hodoníně U jezu

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, konferenční místnost, Wi-Fi bezplatné, parkoviště, garáž pro kola.

V blízkosti: krytý plavecký bazén se saunami, tenisová a squashová hala, zrekonstruované koupaliště se 3 bazény, s vodními atrakcemi pro děti, minigolf, hřiště pro volejbal, tenisové kurty i travnaté fotbalové hřiště.

KDE BUDETE SPÁT

2 a 3 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, telefon.
(POZN. min. obsazenost ve 3-lůžkovém pokoji 3 platící osoby)

Hotel nedisponuje pokoji s balkonem.

CELKOVÁ KAPACITA

200 lůžek

FORMA STRAVY

Polopenze.
Možnost dokoupení obědů na místě.

Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 2,99 bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Letní koupaliště HODONÍN (100 m od hotelu) - víceúčelový bazén (19 x 48,8) - plavecká část, část s atrakcemi (vlnobití, šplhací síť, duha a perlička), tobogán, tří dráhová skluzavka. Rekreační bazén (1000m², max. 1,25 m) - nejrůznější vodní atrakce (divoká řeka, chrliče vody, dnové perličky, sedací bójky, vodní hřib, vodní ježek, masážní trysky, hadí skluzavka, zajíčková skluzavka. Dětský bazén). Dále v areálu: minigolf, stolní tenis, plážový volejbal, plážový fotbal.

Krytý bazén HODONÍN (50 m od hotelu) - plavecký s délkou 25 m a dětský bazén, vše po rekonstrukci.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

 Další možnosti v Hodoníně a okolí:
TENIS - antukové kurty, v zimě nafukovací hala (300 m od hotelu)
AIRSOFTOVÁ STŘELNICE, LUKOSTŘELBA, ČTYŘKOLKY, LASER GAME, SKÁKACÍ BOTY
• MOTOKÁROVÝ OKRUH
- 4 km od hotelu, více informací ZDE.
GOLF SKALICA - SK, 10 km od hotelu více informací ZDE.
CYKLO PŮJČOVNA -500 m od hotelu více informací ZDE.
ZOO HODONÍN - 3 km od hotelu, více informací ZDE.
VYHLÍDKOVÁ PLAVBA - ŘEKA MORAVA - 1,5 km od hotelu více informací ZDE. Pro hosty hotelu Panon 15% sleva
SQUASH - 30 m od hotelu (2 kurty)
SPINNING - 200 m od hotelu – areál krytého bazénu více informací ZDE.
BOWLING - KUŽELKY; KULEČNÍK, LASER STŘELNICE - 1,5 km od hotelu, více informací ZDE.
MÍČOVÉ HRY - 2,5 km od hotelu, více informací ZDE.
DISCO Paladium - 200 m od hotelu, více informací ZDE.
GALERIE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ -1,5 km od hotelu, více informací ZDE.
• MASARYKOVO MUZEUM - 300 m od hotelu, více informací ZDE.
MUZEUM NAFTOVÉHO DOBÝVÁNÍ - 1,5 km od hotelu, více informací ZDE.

TIPY NA VÝLET
• Zámek Milotice • zámek a skanzen ve Strážnici • Lednicko-Valtický areál • vykopávky slovanského území Mikulčice /areál Velká Morava/ • muzeum T. G. Masaryka • vinařské muzeum v Mutěnicích • plavba po řece Moravě • Baťův kanál • ZOO • vinařské cyklotrasy • vinné sklepy v Čejkovicích, Prušánkách, Mutěnicích, Mikulčicích, Sudoměřicích, Petrově-Plže, Svatobořicích, Čejči, Šardicích • Slovácké slavnosti • vinné trhy

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod a večeří od 18:00 hod v den příjezdu.
Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

neplatí se

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

250 Kč / noc

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

zdarma, garáž 250 Kč/noc

DALŠÍ SLUŽBY

Na hotelu k dispozici pouze jedna dětská postýlka.

Hotel přijímá tyto platební karty (bez záruky):
Master Card, Visa, Visa Elektron, Diners Club, American Express, Maestro

PŘÍJEZD VLAKEM

vlakem do stanice "Hodonín" (2,2 km), odtud MHD č. 902 do stanice "Kulturní dům na ulici U Elektrárny (bus jezdí sporadicky), odtud cca 400 m pěšky směrem ke koupališti nebo autobusem č. 901 a 904 do zastávky "Masarykovo nám. - pojišťovna)", odtud cca 700 m pěšky směr koupaliště (po Jánošíkově ulici).

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Hodonína na zastávku "Autobusové nádraží" (1,4 km). Odtud dále MHD č. 901 do zastávky "Masarykovo nám. - pojišťovna", odtud cca 700 m pěšky směr koupaliště (po Jánošíkově ulici).

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Autem do Hodonína, na kruhovém objezdu u benzínové stanice OMV, po silnici č. 51 směr Holíč, za benzínovou čerpací stanicí Shell odbočit vlevo na ulici Koupelní (směr na koupaliště) a poté hned vpravo. Parkování před hotelem.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

Hotel PANON - Hodonín
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel PANON - Hodonín

Česká republika Jižní Morava

Hotel Panon leží v Hodoníně na Slovácku, v blízkosti slovenských a rakouských hranic. Celý region je protkán četnými stezkami pro pěší i ...

• POBYTY S PŘÍCHUTÍ VÍNA • V BLÍZKOSTI LETNÍHO KOUPALIŠTĚ

polopenze

H0684R24

od 990 Kč / noc
8,0 Detail
Změnit nastavení cookies