OREA RESORT SANTON - Brno - Česká republika - Jižní Morava

Hotel OREA RESORT SANTON - Brno (H1138R24)

Česká republika > Jižní Morava
Strava snídaně
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Balkon
Pobyt se zvířetem povolen: 400 Kč/noc
Internet: Wi-Fi
Výtah
Restaurace v objektu
Sauna: v hotelu
Parkoviště
Tenisový kurt: v hotelu
Krytý bazén: v hotelu
Přírodní koupání: 200 m
MHD: 400 m
Vhodné pro rodiny s dětmi
Hotel z řetězce OREA HOTELS
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Brno

UPŘESNĚNÍ LOKALITY


Brno je statutární a 2. největší město České Republiky, co se týče rozlohy i počtem obyvatel. Už odedávna ho střeží drak umístěný v průchodu věže Staré radnice. Jedná se také o významné vysokoškolské město, kde se nachází 34 fakult od 14 univerzit. Brno bylo a je také sídlem mnoha strojírenských firem jako je Zbrojovka, Zetor, či První brněnská strojírna. Každoročně je zde pořádán na přelomu května a června festival zábavy Brno – město uprostřed Evropy, jehož součástí je také přehlídka a možnost jízdy starými dopravními prostředky.

V Brně můžeme navštívit:
Hrad a pevnost Špilberk -  leží na stejnojmenném kopci, ze kterého máte výhled na celé Brno.

Hvězdárna a planetárium - Přímo v centru Brna, v malebném parku Kraví hory, leží Hvězdárna a stereoskopické planetárium. Po celý rok nabízí řadu poutavých pořadů pro veřejnost a romantikou dýchají i večerní pozorování skutečné hvězdné oblohy dalekohledy. Zdejší digitárium je jedno z nejmodernějších v Evropě.

Vyhlídkové lety vzducholodí - Tomáš Habán, zakladatel společnosti HaBalon, vlastní v Česku unikát – jde o vzducholoď se kterou pořádá vyhlídkové lety v okolí Karlštejna a Brna pro veřejnost.

Moravská galerie - Místodržitelský palác Moravské galerie v Brně nabízí rozsáhlou expozici Brno předměstí Vídně, která přibližuje lokální umění v kontextu vídeňské tvorby, přičemž kombinuje ukázky vysokého umění i uměleckého řemesla.

Mendelův skleník - Klášterní zahrady Augustiniánského opatství v Brně v sobě skrývají skleník, ve kterém opat Gregor Johann Mendel v polovině 19. století křížil zelený a žlutý hrách, a na základě svého experimentu položil základy světové genetiky.

Tipy na výlety do okolí:
Army park Ořechov (20,3 km) - Největší military zábavní park v ČR plný dobrodružných aktivit s vojenskou tématikou, armádní technikou a muzeem.

Jeskyně Výpustek (21,4 km) - Vydejte se pozpátku 40 tisíci let historie. Jeskyně Výpustek patří mezi nejvýznamnější jeskynní systémy Moravského krasu. Velmi zajímavá podzemní prostora má bohatou a velmi neobvyklou historii.

Permonium (28,2 km) - Návštěvníci zde naleznou největší nadzemní bludiště v ČR, imitující na povrchu systém důlních chodeb, důlní jezero, sopku propojenou s lanovým centrem, prales a důlní štoly s dalšími atrakcemi.

Možnosti koupání v Brně a okolí:
Aquapark Kohoutovice - Pro milovníky relaxu je k dispozici rekreační bazén s perličkovými rošty, chrliči vody, vodní trysky, brouzdaliště pro děti, pára, sauna, posilovna a občerstvení.

Saunový železniční vagon - Saunovat se za jízdy v rychlosti až 80 km/h a z oken sledovat ubíhající krajinu? To bude možné díky světovému prototypu saunového vagónu. Ten vznikl za necelé čtyři měsíce pod rukama dobrovolníků kolem projektu VlakFest.

Hodnocení hotelu (14 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

OREA RESORT SANTON - Brno (H1138R23)

David Beránek 27.10.2023

S hotely od společnosti OREA máme jenom ty nejlepší zkušenosti, což se potvrdilo i zde. Velice příjemný a ochotný personál/ pokoje/ wc / zázemí hotelu čisté. S parkováním nebyl také problém.
Krásná příroda kolem / v noci byl božský klid, spali jsme s otevřeným oknem celou noc a nikdo nás nerušil.
Wellness zóna útulná / posilovna vybavená nadstandartně.
Snídaně bohaté/ pestrý výběr snad pro všechny kategorie (děti/ vegani/bezlepková dieta apod.) Večeřeli jsme v hotelové restauraci, jídlo bylo velmi chutné/ chef ví co dělá, jediná výtka byla u signature dish - ve filetu nemají být kosti!!! První den tam bylo hodně mladých "brigádníků", tak jsme na obsluhu čekali cca 10min, další den bylo vše již v pořádku.
Za nás spokojenost a doporučuji!!!

9 Hodnocení

OREA RESORT SANTON - Brno (H1138R21)

Věra 15.7.2021

Vše super, výlet do ZOO, plavba parnikem na Veveří, vyborne večeře a koupaní v bazenu, pro nás perfektni sauna, spokojennost

10 Hodnocení

OREA RESORT SANTON - Brno (H1138R21)

12.7.2021

8 Hodnocení

OREA RESORT SANTON - Brno (H1138R21)

Vlastimil Kučera 29.6.2021

Již několikrát jsme s manželkou realizovali rekreační pobyt přes Vaši Cestovní kancelář ATIS a to vždy k naší spokojenosti. V uvedeném ubytovacím zařízení jsme vždy na pokoji č.405. Na Prýglu je fajn.
Nyní nás čeká krátký srpnový pobyt v Mariánských Lázních v Pacifiku a to opět přes Vaši Cestovní kancelář ATIS.
S přáním příjemných a slunečných dnů Vlastimil Kučera.

10 Hodnocení

OREA RESORT SANTON - Brno (H1138R20)

František 02.10.2020

Skvělá poloha hotelu, perfektní služby, bohaté snídaně.

10 Hodnocení

OREA RESORT SANTON - Brno (H1138R20)

Vlastimil Kučera 01.7.2020

V tomto hotelu jsme již podruhé - loni a letos ve stejném termínu a díky vedení hotelu jsme byli ubytováni ve stejném pokoji. Vše co se týká pobytu bylo splněno k naší velké spokojenosti. Byla dodržována hygienická opatření. Pokud bych dal známku tak 1***.
V příštím roce znovu využijeme služeb Vaší CK Atis a budeme chtít opět Brno Santon a potom ještě něco k tomu na jižní Moravě v časové návaznosti.

10 Hodnocení

OREA RESORT SANTON - Brno (H1138R19)

Miroslava Dunlopová 25.9.2019

Hotelová kuchyně si zaslouží 1*, wellness fajnové. Mínus, které ale hotel těžko může ovlivnit, byla páteční a sobotní venkovní diskotéka kdesi poblíž, která trvala až do půl druhé. Ačkoli jsme měli pokoj na odvrácené straně od konání diskotéky, bylo to příšerné a pokazilo to celkový dojem z pobytu. A druhé minus byly opravdu hlučné bourací práce v pokoji "naproti" (tvar je do L), které nás vitaly každý pracovní den po příjezdu a po návratu z výletů.

8 Hodnocení

OREA RESORT SANTON - Brno (H1138R19)

V.Ročňová 04.9.2019

Pobyt splnil naše očekávání,snínaně bohatý výběr,při ubytování na více dní by to chtělo větší výběr večeří.Okolí hotelu dobré na procházky a nebo výlet lodí.V.R.

10 Hodnocení

OREA RESORT SANTON - Brno (H1138R19)

Zlatka 22.7.2019

Vše bylo v naprostém pořádku.

10 Hodnocení

OREA RESORT SANTON - Brno (H1138R18)

Mirka 02.11.2018

Vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti,slečny v recepci velmi milé,

snídaně výborné a velká možnost výběru, nefungovala sauna, pokoj dle

očekávání, všude čisto.

9 Hodnocení

OREA RESORT SANTON - Brno (H1138R17)

Simona Hublíková 14.8.2017

Spokojenost veliká, jídlo na velice luxusní úrovni, výhled na přehradu překrásný, pokoj s koupelnou čistý. Na hotelu klid, personál milý a ochotný, okolí přehrady nádherné a čisté. Celkově hodnotím na výbornou!!

10 Hodnocení

OREA RESORT SANTON - Brno (H1138R17)

Jana 04.6.2017

Vše bylo výborné, jen při polopenzi na večeři malý výběr jídel a jako přistýlka pouze nepohodlné rozkládací lehátko.

10 Hodnocení

OREA RESORT SANTON - Brno (H1138R17)

Martin Šrámek 08.3.2017

Bazén super, whirpool pouze za peníze , to by ještě nevadilo , ale 43 stupňů je opravdu dost a personál nevaruje dopředu. Ubytování dobré, strava chutná. Slevu 20% na restauraci musíte neustále hlídat a vyžadovat jinak máte smůlu. Okolí na výlety a dostupnost MHD vše skvělé. V okolí další restaurace. Parkování dobré. Až na uvedené drobnosti mohu doporučit.

6 Hodnocení

SANTON - Brno

Pěnička Zdeněk 30.8.2016

Zatím nejlepší hotel,ve kterém jsme byli.Jídlo,obsluha,ubytování i služby na nejvyšší úrovni.Počínaje recepcí,přes služby v fit centru,až po číšníky jsme byli maximálně spokojeni.Včetně uklízeček.Všichni velmi ochotní a slušní.Všude špičková čistota,dostatek výběru ze švédských stolů a i kvalitní večeře.
I když jsme byli v minulých hotelech též spokojeni,toto bylo o třídu výše.Přeji vám více takových hotelů,které dokáží vytvořit pro hosty maximálně příjemné prostředí.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

NEJEN VÍKEND NA BŘEHU BRNĚNSKÉ PŘEHRADY

URČITĚ OCENÍTE

Proč Orea Resort Santon**** Brno
- romantika s výhledem na okolí Brněnské přehrady
- 25 min tramvají bez přestupu od centra města
- 1 zastávku tramvají od zoologické zahrady

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Orea Resort Santon**** se nachází v příjemném rekreačním prostředí, na břehu Brněnské přehrady v blízkosti hráze, cca 2 km od ZOO Brno, na kraji Brna, uprostřed přírody.

Najdete zde všestranné zázemí pro konference, školení, semináře, sympózia, svatby, promoce, rodinné oslavy nebo posezení s přáteli spojené s gastronomickými zážitky, večerními rauty a grilováním na rozlehlé terase s výhledem na jezero.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Restaurace Preegl, venkovni nehlídané parkoviště, tenisový kurt, fitness centrum, wellness centrum.

WELLNESS centrum: relaxační bazén 12x4 m, saunový svět (aromabylinná sauna, finská krbová sauna), parní lázeň, privátní whirlpool, masáže

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 - lůžkové pokoje DELUXE s možností dětské přistýlky (do 12 let), Spr.+WC, LCD SAT/TV, telefon, Wi-Fi internet, fén, trezor, čajový/kávový set, župan pro dospělé, balkon (výhled dle možnosti hotelu na přehradu nebo travnatou plochu). Přistýlka formou rozkládacího lůžka.
b) pokoje SUITE: 36 m2, moderní design, obývací pokoj, ložnice s manželskou postelí, 2x LCD SAT/TV, telefo, Wi-Fi připojení, fén, trezor, minibarová lednice, balkon (výhled dle možnosti hotelu na přehradu nebo travnatou plochu), minerální voda (0,75 l) při příjezdu zdarma.
c) RODINNÝ POKOJ (2 dospělí + 2 děti do 11,99 let) :
36 m2, 2 oddělené místnosti (1x pokoj s manželskou postelí, 1x pokoj s oddělenými lůžky, každý vlastní koupelna se sprchou a WC), klimatizace, LED SAT/TV, telefon minibarová lednice, fén, Wi-Fi připojení, neperlivá voda (0,7 l) při příjezdu zdarma, čajový/kávový set s rychlovarnou konvicí, župany pro dospělé .

CELKOVÁ KAPACITA

120 pokojů

FORMA STRAVY

Snídaně nebo polopenze - dle termínu pobytu.

Možnost dokoupení obědů a večeří na místě.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 5,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA.
Dítě zdarma povoleno na pokoji v doprovodu 2 plně platících osob.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

V hlavní sezóně 28.6. - 1.9.2024 možno zakoupit jen POBYT S POLOPENZÍ.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

hotelový bazén (12 x 4 m), Brněnská přehrada (pronájem loděk, jacht, šlapadel, projížďky parníkem), nejbližší pláž vhodná na koupání cca 400 m od hotelu.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

AKTIVNÍ ODPOČINEK v okolí:

- projížďky parníkem až k hradu Veveří
- večírek na lodi včetně cateringu, hudby a ohňostroje nad jezerem
- cykloturistika - cyklistická stezka podél přehrady s několika turistickými zajímavostmi (hrad Veveří, Podkomorské lesy pohádky Máje, Helenčina studánka) cca 23 km
- Sportmax - sport i zábava pod jednou střechou (Minigolf, Squash, Bowling, Fitness ) 2 km
- Golfový areál - Brno Jinačovice (10 min. autem) 27 jamkové golfové hřiště s kompletním zázemím patří mezi top 10 v ČR. Charakteristickým prvkem je skloubení hracích ploch s okolní přírodou a velké množství uměle vybudovaných vodních ploch.
- jezdectví (6 km)
- automotodrom - Masarykův okruh (4 km)
- VIDA - zábavný vědecký park (170 hravých exponátů, díky kterým můžete objevovat, jak funguje svět kolem nás. 170 jedinečných zážitků!! Najdete u Výstaviště Brno, naproti OREA Congress hotel Brno (cca 10 km).

Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Rozhledna Ostrá horka u Soběšic (vzdálenost 10 km), 405 m. n. m., 90 schodů
Devatenáctimetrová kovová rozhledna, ze které máte výhled na Brno, Pálavu, Babí lom, Moravský kras, Drahanskou vrchovinu a Českomoravskou vrchovinu
Provozní doba (bez záruky): neomezeně
Vstupné (bez záruky): zdarma

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyty začínají nástupem od 15:00.
Pobyty končí snídaní (6:30 - 10 hod) a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

45 Kč / osoba / noc, placeno na místě

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

400,- Kč / noc
Nemají povolen vstup do restaurace.

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

v ceně - nehlídané venkovní parkoviště

PŘÍJEZD VLAKEM

vlakem do Brna na hlavní nádraží, odtud tramvají č. 1 (cca 25 min) na zastávku "Přístaviště" (cca 400 m od hotelu).

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

vlakem do Brna na autobusové nádraží, odtud tramvají č. 1 (cca 25 min) na zastávku "Přístaviště" (cca 400 m od hotelu).

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

GPS: 49°13'51.15"N,16°31'6.8"E

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

BARCELÓ BRNO PALACE - Brno
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel BARCELÓ BRNO PALACE - Brno

Česká republika Jižní Morava

Hotel Barceló Brno Palace***** je městský hotel s výbornou polohou v centru města Brno, které je hlavním městem Jižní Moravy. Nedaleko hotelu se ...

LUXUS ***** V CENTRU MĚSTA

snídaně

H3000R24

od 2 170 Kč / noc
10,0 Detail
Změnit nastavení cookies