BUDWEIS - České Budějovice - Česká republika - Jižní Čechy

Hotel BUDWEIS - České Budějovice (H3050R22)
+

Česká republika > Jižní Čechy
Strava snídaně
NOVINKA v nabídce CK Atis
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: 250 Kč/den
Internet: Wi-Fi
Výtah
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Parkoviště
Krytý bazén: 350 m
Bazén - koupaliště: 350 m
Přírodní koupání: 6 km
Železniční stanice: 2 km
Autobusová zastávka: 2 km
MHD: 250 m
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

České Budějovice

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

České Budějovice jsou statutární město a správní a kulturní metropole Jihočeského kraje ležící na soutoku řek Vltava a Malše. Sídlí zde Jihočeská univerzita. Tato jihočeská metropole nabízí návštěvníkům velmi pestrou nabídku turistických zajímavostí. Historické centrum města je památkovou rezervací a pyšní se největším čtvercovým náměstím v Česku (a jedním z největších i v Evropě). Na náměstí najdete barokní Samsonovu kašnu a bludný kámen s vyrytým křížkem. Vše střeží Černá věž. Pro milovníky piva jsou Budějovice rájem – originální prémiový ležák Budweiser Budvar zná celý svět. Zaskočte do místního pivovaru a poodhalte tajemství jeho výroby! Doporučujeme také návštěvu nejznámější českobudějovické pivnice – Masných krámů, kde se čepuje z tanku. Milovníci železnice se mohou vydat po trase první koněspřežky na evropském kontinentu.

Můžete navštívit:

Český Krumlov – mimořádný architektonický skvost uprostřed krásné přírody jižních Čech, který je také zapsán na seznam světového dědictví UNESCO. Můžete se vydat na druhý největší hradní a zámecký komplex v České republice, navštívit grafitový důl nebo můžete vyzkoušet rafting na Vltavě.

Vodní nádrž Lipno - jedná se o největší umělé jezero České republiky. Jezero dosahuje délky 44 km, plocha nádrže je cca 4 870 ha. Pláže v Lipně se táhnou po celé délce obce. Můžete si zde taky zahrát plážový volejbal, zajít si na dětské hřiště nebo si půjčit lodičku.

Schwarzenberská hrobka – hrobka se nachází zhruba 1 km od třeboňského zámku v anglickém parku v nichž jsou umístěni všichni zemřelí z rodů Schwarzenbergů. Je zde umístěno 26 rakví, těla jsou pečlivě nabalzamována a uložena v dvouplášťových rakvích. Každý z rodiny vyniká svým zajímavým životním příběhem. Hrobka je přes letní měsíce otevřena denně od 9:00 do 16:30.

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

HOTEL V HISTORICKÉM JÁDRU ČESKÝCH BUDĚJOVIC

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Budweis České Budějovice:
- v centru, jen 300 m od náměstí Přemysla Otakara II
- historie budovy sahá až do 14. století
- letní koupaliště a krytý bazén 350 m od hotelu

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel Budweis se nachází přímo v historickém jádru města, v klidné části, u ústí slepého ramene řeky Malše. Historie budovy sahá až do 14. století, kdy na tomto místě stával mlýn. Kousek od hotelu (cca 300 m) se nachází hlavní čtvercové náměstí Přemysla Otakara II., jež patří mezi nejhezčí v Evropě.

Z oken pokojů je nádherný výhled na soutok řek Vltavy a Malše, na historickou část města podél slepého ramene řeky Malše s Dominikánským klášterem - nejstarší památkou města, který byl vystavěn při zakládání města ve 13. století a stal se součástí městského opevnění.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna, 2 výtahy, Wi-Fi a pevné připojení k internetu (v celém objektu), 2 výtahy, půjčovna jízdních kol, úschova jízdních kol, konferenční prostory, parkování u hotelu - venkovní parkoviště a hotelová garáž.

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje některé s možností přistýlky, vana + WC, SAT/TV, klimatizace, minibar, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi, fén, telefon, rádio, trezor, žehlící souprava.

Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK ATIS standardně nabízí.

CELKOVÁ KAPACITA

60 pokojů (z toho jen 3 s možností přistýlky).

FORMA STRAVY

snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení obědů a večeří na místě.

Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky). Pozn. hotel neposkytuje bezlepkové pečivo, hosté musí mít své.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 3,99 let na přistýlce nebo na lůžku rodičů se snídaní ZDARMA.
Dítě zdarma a dětská cena na přistýlce je povolena v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Plavecký stadion na Sokolském ostrově České Budějovice (350 m) - vnitřní část: plavecký bazén (50 x 20 m), skokanský bazén (10 x 12 m, hl. 3,6 m), dětský bazén (20 x 10 m), krytý tobogán v délce 80 m, vířivka malá pro 8 osob, vířivka velká pro 34 osob, 2 parní komory.
Letní plovárna na Sokolském ostrově České Budějovice (350 m) - padesátimetrový pro plavce a menší pro neplavce, brouzdaliště s věncem venkovních sprch, solária, písčitou i travnatou pláž a komplex dřevěných šaten, obří skluzavky a součástí areálu je i restaurace s terasou.
Přírodní BIO koupaliště BOREK (6 km) s plným zázemím, dětským brouzdaliště, dětským hřištěm.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Tipy na výlet v okolí:

- České Budějovice - Černá věž (72 m), největší náměstí v České republice
- Český Krumlov - Hrad a zámek Český Krumov, Pivovar Eggenberg Český Krumlov – prohlídky zákulisí vaření a stylová restaurace, Muzeum útrpného práva, Egon Schiele Art Centrum
- Hluboká nad Vltavou - Zámek Hluboká , Lovecký zámeček Ohrada, ZOO Ohrada, Aleš South-Bohemian Gallery
- Třeboň - Zámek Třeboň, Schwarzenberská hrobka, Pivovar Regent
- Jindřichův Hradec - Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec, Muzeum Jindřichohradecka, Jindřichohradecké místní dráhy (úzkokolejka)
- Hrady a zámky: Kratochvíle, Červená Lhota, Dívčí kámen (zřícenina) aj.
- Holašovice - selské baroko - památka UNESCO (30 min autem)
- Kleť (1084 m n. m.) – nejvyšší hora Blanského lesa, lanovka na vrchol, rozhledna, hvězdárna
- golf Hluboká nad Vltavou (18 -ti jamkové hřiště, 10 min autem)
- cyklistika, tenis, in-line bruslení, výletní plavba parníkem
- Lipensko ( cyklistická stezka podél Lipna, stezka korunami stromů ) cca 50 km od Č.Budějovic
- Novohradsko ( státní hrad Nové Hrady, Tereziino údolí u Nových hradů, tvrz Žumberk, Buškův hamr, Borovanský klášter, ZOO Dvorec )

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod a večeří od 18:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

v ceně

POBYT SE ZVÍŘETEM

250 Kč/den

PARKOVÁNÍ

venkovní zdarma
Garáže: 100 Kč/auto/noc

Venkovní parkoviště je přímo u hotelu (je pod kamerovým systémem ) - toto je pro ubytované hosty gratis. Parkování venku není možné rezervovat předem.
Podzemní garáže: za poplatek, pro klienty ATIS s 50% slevou, t.j. je ve výši CZK 100,00 / jedno parkovací místo / noc.
Při parkování v garáži prosíme na recepci uvést Vaši SPZ auta. Výška vjezdu je 2,1 m. Požadavek na rezervaci podzemní garáže prosíme uvést do objednávky.

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka: k dispozici zdarma (na ověření)
Hotel přijímá tyto platební karty (bez záruky): AMEX, VISA, MC, EC

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Českých Budějovic na hlavní nádraží (cca 2 km), odtud MHD k hotelu. Tramvaj č. 4 na zastávku "U Zelené ratolesti (cca 250 m od hotelu). Projít kolem Obchodní akademie, přes Rabeštejnskou vě, poté doprava k hotelu.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Českých Budějovic na Autobusové nádraží (cca 2 km, hned vedle vlakového nádraží), odtud MHD k hotelu. Tramvaj č. 4 na zastávku "U Zelené ratolesti (cca 250 m od hotelu). Projít kolem Obchodní akademie, přes Rabeštejnskou vě, poté doprava k hotelu.

PŘÍJEZD AUTEM

Autem směrem od Veselí nad Lužnicí po D3, sjezd na České Budějovice, poté směr centrum. Hotel leží u Slovanského ostrovu a Atletického stadionu či Plaveckého bazénu. Parkování přímo u hotelu.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

BUDWEIS - České Budějovice
+
2021

Hotel BUDWEIS - České Budějovice

Česká republika Jižní Čechy

Hotel Budweis se nachází přímo v historickém jádru města, v klidné části, u ústí slepého ramene řeky Malše. Historie budovy sahá až do 14. století, ...

HOTEL V HISTORICKÉM JÁDRU ČESKÝCH BUDĚJOVIC

snídaně

H3050R21

od 1 073 Kč / noc
- Detail
CLARION Congress Hotel České Budějovice
2021

CLARION Congress Hotel České Budějovice

Česká republika Jižní Čechy

Clarion Congress Hotel České Budějovice je moderní čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází v těsné blízkosti historického centra (5 min. chůze od ...

OBJEVTE KRÁSY JIHOČESKÉ METROPOLE ● HIT ATIS - 2 dospělý a 2 děti do 17,99 let od 4 040 Kč za 3 dny

snídaně

H2640R21

od 730 Kč / noc
- Detail
PUTOVÁNÍ PO JIŽNÍCH ČECHÁCH
2021

PUTOVÁNÍ PO JIŽNÍCH ČECHÁCH

Česká republika Jižní Čechy

Clarion Congress Hotel České Budějovice je moderní čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází v těsné blízkosti historického centra (5 min. chůze od ...

● PUTOVÁNÍ PO JIŽNÍCH ČECHÁCH s návštěvou PIVNÍHO FESTIVALU v termínu 24.9. - 28.9.2021

snídaně

H2640R21ZP

od 3 390 Kč / pobyt
- Detail