PANSKÁ - Bechyně - Česká republika - Jižní Čechy

Hotel PANSKÁ - Bechyně (H2376R24)

Česká republika > Jižní Čechy
Strava snídaně
NOVINKA v nabídce CK Atis
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: 250 Kč/den
Internet: Wi-Fi
Restaurace v objektu
Bazén - koupaliště: 800 m
Aquapark: 20 km
Železniční stanice: 900 m
Autobusová zastávka: 300 m
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Bechyně

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Malebné jihočeské městečko Bechyně se rozkládá v údolí řeky Lužnice pouhých 25 km jihozápadně od historického města Tábor. Místní lázně – jedny z nejstarších v České republice – používají při léčebných metodách, praktikovaných více než 300 let, přírodní zdroje, zejména bahno bohaté na minerály z místního Komarovského rašeliniště. Rekreanti i návštěvníci města mohou navštívit nemálo pamětihodností v okolí, např. zámek Bechyně, jehož moderní vzhled je výsledkem tvořivosti slavného Petra Voka z rodu Rožmberků, nebo známý most často nazývaný Bechyňská duha. Nejcennější památkou je zdejší klášter.

V Bechyni doporučujeme navštívit:
Zámek Bechyně - Prohlídková trasa „Život Petra Voka na zámku v Bechyni“ vás zavede do nejintimnějších prostorů Petrova života. Dokládá jeho velkorysou stavební činnost, tvorbu rožmberských umělců a řemeslníků, jimiž se završuje česká renesance.
Klášter františkánů - Součástí areálu je i kostel Nanebevzetí Panny Marie se třemi zázračnými sochami, které se za války dokázaly „ubránit“ vojákům a v dobách míru zázračně uzdravovali věřící nemocné.
Duhový most v Bechyni - Svým devadesátimetrovým rozpětím a výškou třicet osm metrů nad hladinou Lužnice skutečně připomíná oblouk duhy, kterou slunce zapomnělo v lužnickém údolí.
Vyhlídková věž - Věž kostela sv. Matěje je v sezóně přístupná veřejnosti a se svými 36 metry nabízí krásný výhled na zrekonstruované náměstí, údolí Lužnice, Bechyňský most, zámek, klášter, kostel sv. Michaela, židovskou synagogu, městské muzeum, zkrátka, na vše důležité v Bechyni.

Tipy na výlety do okolí:
Tvrz Býšov (21 km) - Hospodářský komplex dvora a tvrze Býšov leží 7 km jižně od Týna nad Vltavou v ochranném pásmu elektrárny Temelín. Tvrz stojí na vyvýšeném prostranství, velmi dobře chráněném od okolí.
Vesnická památková rezervace Zálší (18 km) - Vesnická památková rezervace zde byla vyhlášena v roce 1995 pro svoje dochované stavení selského baroka. Mezi nejcennější památky patří kostel Navštívení panny Marie či kaple sv. Jana Nepomuckého.

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

V SRDCI JIŽNÍCH ČECH

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel PANSKÁ
• rodinný hotel v srdci Jižních Čech přímo na náměstí v Bechyni
• vyhlášená restaurace Špajz s moderní jihočeskou kuchyní
• ideální výchozí bod pro výlety za turistickými atrakcemi jižních Čech

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel Panská se nachází v samém centru lázeňského města Bechyně, jen 500 m od zámku Bechyně, cca 20 km jižně od Tábora. Město s renesančním zámkem se rozkládá uprostřed nenarušené přírody kolem řeky Lužnice.

Je to ideální místo pro podnikání výletů do blízkého okolí: Týn nad Vltavou (15 km), Tábor (20 km), Písek (30 km), Vodňany (35 km), Hluboká nad Vltavou (40 km).

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace Špajz s moderní jihočeskou kuchyní, parkoviště, uzamykatelná kolárna, salonky, Wi-Fi.
Wellness procedury: různé koupele a masáže (doporučujeme objednat před nástupem na pobyt na recepci).


Městský stadion Bechyně (800 m) - fotbalové hřiště, tenisové kurty (5 hracích ploch), hřiště na volejbal a plážový volejbal, hřiště s umělými povrchy pro minifotbal, minigolf, tenis a basketbal.

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, lednice, fén, Wi-Fi.

Neobsazené lůžko se u balíčků "Romantický" a "Dámská jízda" netoleruje.

Pokoje na poptávku.

CELKOVÁ KAPACITA

27 pokojů

FORMA STRAVY

snídaně formou bufetu.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Koupaliště Bechyně (800 m) - nabízí jeden velký a jeden dětský bazén, občerstvení a travnatou plochu.
Aquapark v Táboře (20 km) - vnitřní bazén (délka 25 m) s dětským bazénkem a venkovní areál (s brouzdalištěm a tobogánem a individuálním relaxačním centrem).

Vodní nádrž Orlík - Podolsko (cca 16 km )
- pláže jsou převážně travnaté a břehy mají střední sklon. V místě se nachází chatová osada, tábořiště (vybavený sociálním zařízením a stánkem s občerstvením) a loděnice.

Plavecký stadion Písek (cca 30 km)
- ve vnitřních prostorách se nacházejí dva bazény, z nichž jeden má 25m a druhý dětský má rozměry 9 x 6 m. Ve venkovních prostorách jsou k dispozici bazény tři. Jeden 50 m, druhý 16 m a dětské brouzdaliště. V areálu jsou dvě beach volejbalová hřiště a dětské hřiště...

Koupaliště Zvíkovské Podhradí (cca 35 km) - nabízí dva bazény. Jeden je plavecký a druhý dětský se skluzavkou.

Vodní nádrž Orlík - Vojníkov (přibližně 24 km daleko)
- tato koupací oblast se nachází u Heringova Mlýnu, v místech posledních jezů na řece Otavě (ta pak přechází v hladinu vodní nádrže Orlík). Břehy jsou většinou travnaté, v blízkosti jezů lze využít k opalování i betonové propustě. Díky oblíbenosti místa mezi vodáky jsou zde k dispozici restaurace a veřejné tábořiště se sociálním zařízením.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Lázně Bechyně jsou jedny z nejstarších lázní v Čechách. Léčí se zde především revmatická artritis, Bechtěrevova choroba, koxartróza a ostatní artrózy, metabolická onemocnění s postižením kloubů, bolestivé syndromy šlach a svalů, předoperační a pooperační stavy, osteoporóza a další. K léčbě se využívá nejmodernějších léčebných metod – vodoléčba, elektroléčba, magnetoterapie, masáže klasické, aromaterapeutické, podvodní, tělocvik individuální, skupinový i v bazénu, techniky reflexní terapie, lymfodrenáž, plavání, vířivé koupele, a zejména slatinné zábaly a koupele.

Poutní stezka Toulavy - vydejte se na pouť mezi třemi slavnými sakrálními památkami turistické oblasti Toulava. Objevíte poutní areál Klokoty - barokní perlu, františkánský klášter v Bechyni - gotický skvost a klášter v Milevsku - nejstarší jihočeský klášter.

Stezka podél Lužnice Toulavou - první certifikovaná pěší trasa

Turistické trasy pro pěší v okolí Bechyně

Typy na turistické výlety v okolí Bechyně:

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu. Parkování u hotelu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

0,- Kč/den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

250,- Kč/den/zvíře

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

zdarma

DALŠÍ SLUŽBY

Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky):
Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro, JCB, Amex.

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Bechyně, vlaková zastávka leží cca 900 m od hotelu.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Bechyně, autobusová zastávka "Michelská ulice" leží cca 300 m od hotelu.
Autobusová zastávka "železniční stanice" leží 900 m od hotelu.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM

Autem od Tábora po silnici č. 135, v Bechyni přes řeku Lužnici a směr centrum. Hotel leží přímo na náměstí. Parkování u hotelu na parkovišti.

Trasa:
Praha - Bechyně 120 km
Brno - Bechyně 191 km
Ostrava - Bechyně 367 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Změnit nastavení cookies