PARAMON - Suchá Rudná - Česká republika - Jeseníky

Hotel PARAMON - Suchá Rudná (H0302R23)

Česká republika > Jeseníky
Strava polopenze
DOVOLENÁ S DĚTMI
BEZLEPKOVÁ strava
Dovolená PRO VELKOU RODINU
Sleva za včasný nákup do (5): 45 dmů před nástupem
Sprcha + WC na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen:
Internet: Wi-Fi
Restaurace v objektu
Sauna:
Whirlpool
Fitness
Parkoviště
Stolní tenis
Lyžárna
Bowling - kuželky: 5 km
Odvoz zavazadel
Tenisový kurt:
Půjčovna kol:
Jízda na koních: 7 km
Krytý bazén: 7 km
Bazén - koupaliště: 15 km
Aquapark: 15 km
Přírodní koupání: 4 km
Doporučená doprava autem
Železniční stanice: 5 km
Autobusová zastávka: 2 km
Lyžařský vlek: 4,5 km
Umělé zasněžování sjezdovky
Vhodné pro rodiny s dětmi
OLOMOUC region card
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Suchá Rudná

UPŘESNĚNÍ LOKALITY


Suchá Rudná je vesnice, část obce Světlá Hora v okrese Bruntál. První zmínky o této obci sahají až cca 3505 let př. n. l. V roce 1983 byly nalezeny při hloubení průzkumné rýhy přes historickou dobývku. V roce 2013 byly v Suché Rudné při zachráněném archeologickém průzkumu nalezeny dřevěné konstrukce, které prokazují zpracování zlata v této oblasti.

V Suché Rudně a okolí doporučujeme navštívit:
Hrad Sovinec
(38,2 km) - Největší moravský hrad založený mezi léty 1329–1332 bratry z rodu Hrutoviců, za vlády Pňovštích a Boskovických v 16. století rozšířený. V 17. století, kdy hrad vlastnil Řád německých rytířů byla postavěna většina hradeb a bastionů včetně samostatné dělové bašty.

Kaple nejsvětější trojice
- Dřevěná kaple se nachází přímo v srdci Suché Rudné na mírném svahu. Kapli postavila zdejší obec v roce 1720. V kapli byl tehdy jeden oltář, několik parament, na malém chóru varhanní pozitiv a ve věžičce jeden malý zvonek.

Zahradnictví Urda
(9,2 km) - Zahradnictví zaměřené na produkci trvalek, tropických rostlin a krmných rostlin pro housenky motýlů se sezónní výstavou živých tropických motýlů.

Farma u Stromovouse
(2,2 km) - Posezení na farmě s možností ochutnat a zakoupit naše výrobky a produkty z kravského a kozího mléka z naší farmy. Venkovní pexeso, simulace dojení kravičky, chodníček bosou nohou, hmyzí hotel to vše můžete zažít u nás.

Možnosti koupání v Suché Rudně a okolí:
Welness Kopřivná
(16,2 km) - Na Kopřivné naleznete blahodárný odpočinek. Saunový svět s parní i finskou saunou a ochlazovacím bazénkem.
Bazénový komplex
(21,6 km) - Bazén s termální vodou o teplotě 32–34 °C najdete v budově Letních lázní v Karlově Studánce.
Wellness centrum Bruntál
(13,6 km) - Areál krytého plaveckého bazénu v sobě soustředí moderní vodní relaxaci i sportovní vyžití.
Thermal Park v Hotelu Džbán
(21,6 km) - Můžete využít venkovní kádě s vířivkou, napuštěny minerálním pramenem.

Hodnocení hotelu (27 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

PARAMON - Suchá Rudná (H0302R23)

Jugovi 24.4.2023

Byli jsme spokojeni se vším.

10 Hodnocení

PARAMON - Suchá Rudná (H0302R21)

Horychova 01.12.2021

10 Hodnocení

PARAMON - Suchá Rudná (H0302R21)

Miroslav Eliáš 20.8.2021

10 Hodnocení

PARAMON - Suchá Rudná (H0302R21)

Aleš 12.8.2021

Hotel starší, ubytování nic moc. Hlavně sociálka. Jinak strava slušná a výlety po Jeseníkách super.

8 Hodnocení

PARAMON - Suchá Rudná (H0302R21)

Martina 15.7.2021

Naprostá spokojenost, výborná kuchyně, všechno bylo super

10 Hodnocení

PARAMON - Suchá Rudná (H0302R20)

Věra 20.9.2020

Ubytovaní bylo v pořádků pokoj prostorný čistí .Paní recepční velice ochotná .Vůbec si nemůžu ani žádní persoal si stěžovat. Jídlo bylo výborné. Výlety byli různé dostupné. Okolí je kouzelné. Byli jsme spokojení. Co je blbé tam nejsou u směrovky. Celý hotel byl čistý udržovaní. Určitě se tam budem vracet. Máme tam zamluvené vánoce.

10 Hodnocení

PARAMON - Suchá Rudná (H0302R20)

Jaromír Petrovský 15.9.2020

Stravování bylo velmi dobré, jídlo bylo chutné a v dostatečném množství. Ubytování kvalitní, jen televizor byl hodně vysoko a v nevhodném místě. Výlety jsme si plánovali osobně. S dovolenou v dané lokalitě jsme byli spokojeni.

9 Hodnocení

PARAMON - Suchá Rudná (H0302R20)

05.9.2020

VŠE bylo perfektní až na večeře. Bylo by třeba vyměnit kuchaře. Některé večeře opravdu nebyly k jídlu. A to nejsme vůbec vybíraví.

6 Hodnocení

PARAMON - Suchá Rudná (H0302R19)

Alf 24.8.2019

Kvalita ubytování odpovídá ceně (hotel není zrovna nejmodernější). Ale skvěle vařili, lokalita je též krásná a byla zde příjemná obsluha. Vřele doporučuji a určitě se sem ještě vrátíme (byli jsem zde už 3x)

10 Hodnocení

PARAMON - Suchá Rudná (H0302R19)

František Záhořík 04.7.2019

Vše bylo moc pěkné

10 Hodnocení

PARAMON - Suchá Rudná (H0302R19)

Radek Červinka 25.5.2019

- spokojenostg velká, jídlo moc dobré, ubytování pěkné, příjemná obsluha, krásná příroda, stihli jsme navštívit Sovinec, Rešovské vodopády a Pradědovu Galerii - nádherné

10 Hodnocení

PARAMON - Suchá Rudná (H0302R19)

Vojtěch Cekota 27.4.2019

S pobytem jsem byl spokojen. Oceňuji možnost ubytování jedné osoby bez příplatku. Strava (polopenze) byla výborná. Zařízení hotelu je již starší, ale domnívám se, že je tomu přizpůsobena i cena. Na balkoně jsem objevil nějaké pavučiny, ale jinak bylo v pokoji čisto. Opravu by si zasloužily záclony a závěsy, jejich posouvání v garnýži. Internet wifi na pokoji fungoval s občasnými výpadky. Možná by bylo vhodné posílit kapacitu internetového datového toku, který přichází do hotelu, možná při větším počtu ubytovaných nedostačuje.
Majitelka hotelu byla vstřícná, obsluha v restauraci příjemná a ochotná.
Vzhledem k tomu, že noci byly ještě studené, možná by bylo dobré večer na chvíli mírně rozehřát ústřední topení v pokojích.
Do Suché Rudné je špatné spojení veřejnou dopravou. Pokud host nechce být odkázán jen na blízké okolí hotelu a chce poznávat i širší okolí, je vhodné přijet autem.

10 Hodnocení

PARAMON - Suchá Rudná (H0302R18)

Radka 26.10.2018

Naprostá spokojenost. Za málo peněz hodně muziky :-)

10 Hodnocení

PARAMON - Suchá Rudná (H0302R18)

Jan David, Ostrava 22.9.2018

Dobrý den.
Se službami hotelu Paramon (ubytování, stravování) jsme byli opět spokojeni. Byl to náš už několikátý pobyt.
Na výlety jsme měli vlastní program, ale použili jsme aktuální informace hotelu (doprava, přístupy, počasí a pod.)
Dobrá byla i pomoc s vynesením kufrů.
Pokud nám zdraví dovolí, využijeme služby hotelu i další rok.

10 Hodnocení

PARAMON - Suchá Rudná (H0302R18)

Grygarová Jitka 20.9.2018

Dobrý den, s pobytem v PARAMONU jsme byli velice spokojeni. Stravování výborné a v dostatečném množství, velká pochvala pracovníkům v kuchyni. Ubytování dobré, výlety jsme si zajišťovali sami.Ochotný personál ,vycházel nám vstříc.Grygrová Jitka

10 Hodnocení

PARAMON - Suchá Rudná (H0302R18)

Petr Solich 27.7.2018

Jídlo bylo super, jako domácí kuchyně. Personál ochotný, vstřícný. Co se týče ubytování, tak to dost pokulhávalo, pokoje - Holobyt, pár postelí, rozedřená křesla a TV z 1.republiky, na kterou chytnete max.3-4 programy v mizerné kvalitě, Wifi sice byla, ale dosah pouze na chodbě, recepci a v jídelně, na pokojích vypadával signál, sociální zařízení žádná sláva - zapáchající odpady. V celém hotelu jsou položeny koberce (působí to ponurým dojmem), které nevábně zapáchají, možná by stačilo je chemicky vyčistit, ne jen vysát. O ostatním vybavení "Hotelu" se raději nebudu ani vyjadřovat... Hotel má už nejlepší léta za sebou a je to hodně, hodně znát.
Hold za málo peněz málo muziky.

5 Hodnocení

PARAMON - Suchá Rudná (H0302R18)

jarmila berounová 18.5.2018

Dobrý den,
vše probíhalo k naší naprosté spokojenosti. Že jsme zrovna užívali hotel spolu se dvěma školními výlety, jsme přežili ve zdraví (;-D. Už dnes jsme rozhodnuti využít služeb CK Atis i v budoucnu. Budu ráda, když nebudu muset katalog na další období shánět, ale budete mě o novinkách informovat elektronicky. Tak jak se to vlastně děje už nyní.

10 Hodnocení

PARAMON - Suchá Rudná (H0302R17)

Manželé Davidovi, Ostrava 15.9.2017

S pobytem a službami hotelu Paramon jsme již pátý rok velice spokojeni. Ochotný a přívětivý perzonál, výběr pokoje, pomoc s kufry aj. Chutná a dobrá strava, cestovní balíčky.
Podrobné informace o turistických cílech v okolí.

10 Hodnocení

PARAMON - Suchá Rudná (H0302R17)

Lenka B. 03.8.2017

Dobrý den,
pobyt se nám velmi líbil. Ubytování jsme byli v hotelu Paramon v Suché Rudné. Parkování přímo před hotelem.
Přivítala nás velmi milá paní recepční, která byla k dispozici po celou dobu pobytu a vždy ráda poradila ohledně aktuálního počasí a případného výletu. Pokoje byly čisté, každý den uklízeli koupelnu a wc. Požadovali jsme televizi na pokoj kvůli dětem, ale na tu nakonec ani nebyl čas. K dispozici byl zdarma stolní tenis, venkovní kuželky, velké hřiště před hotelem.
Strava výborná, měli jsme polopenzi, ale nebyl problém si vybrat na oběd z menička za výhodnou cenu. Snídaně formou švédských stolů, výber od více druhů salámů, sýrů, přes zeleninové saláty, jogurty a pro děti krupice, pudinky, všeho dostatek. Na večeři výběr ze 3 jídel, vždy 3 chodové menu (polévka, hlavní jídlo a dezert). Co se týká výletů, stihli jsme Karlovu Studánku, Velké Losiny, Jeseník, Dlouhé Stráně, z výšlapů v okolí Praděd, Rejvíz, Rešovské vodopády, Červenohorské sedlo, Točník, Velký kotel aj.
Děkujeme a přejeme spoustu stejně spokojených klientů.
Mějte se hezky :-)

10 Hodnocení

PARAMON - Suchá Rudná (H0302R17)

Kutil Ladislav 14.7.2017

Stravování na velmi dobré úrovni, s ubytováním jsme moc spokojeni nebyli, mělo by být lepší.

6 Hodnocení

PARAMON - Suchá Rudná (H0302R17)

Petr Mašíček 01.6.2017

Jeli jsme 4 manželské páry, při objednávání jsme byli upozorněni na to, že ve stejném termínu bude v hotelu asi 100 dětí a po dohodě jsme byli umístěni do nedalekého Tomi.
A teď k hodnocení: Všichni jsme byli velice spokojeni s ubytováním, jídlem a jednáním všech. Značně se totiž ochladilo a už druhý den nám v "domečku" topili.
A děti, ubytované v době našeho pobytu, ty byly velice hodné, ukázněné a slušné.A rozhodně víme o čem mluvíme, všechny 4 manželky byly učitelky!
Ale jednu připomínku máme, už jsem se stavoval v kanceláři u Vás. Olomoucká karta byla datovaná rokem 2016, domnívali jsme se , že se jedná o omyl a tak jsme ji nepoužívali! Až při zpáteční cestě jsme se dozvěděli, že je stále platná i letos a další roky. A tak jste za nás utratili skoro 2 000,- Kč, aniž bychom ji využili. Napište to, prosím ostatním , když jim ji posíláte. Jinak jste NEJLEPŠÍ a jezdit s Vámi budeme i dál.

10 Hodnocení

PARAMON - Suchá Rudná (H0302R17)

Petr Berný 16.5.2017

Ze začátku jsme byli trochu zklamaní, protože při příjezdu okolo třetí hodiny zjistil pán na recepci, že tam náš pobyt nemají v počítači a že nemají připravený pokoj, takže jsme čekali asi půl hodinky, než pokoj připraví. A druhé zklamání bylo, že jsme měli mít na večeři výběr ze třech jídel a když jsme se ptali druhý den kdy si máme vybrat jídlo, tak nám bylo oznámeno, že nás je v hotelu málo a že budou jednotné večeře.
Odhadem nás v restauraci sedělo asi 30. I tohle bychom pochopili, ale bylo by slušností nás informovat hned při příjezdu, že něco co si platíme tak nebude a alespoň se snažit omluvit a ne, že nám to oznámí až na náš dotaz jako hotovou věc. A poslední bylo, že jsme byli na pokoji v prvním patře , kam bylo vidět z celého areálu a nebyl tam na okně závěs. Na náš dotaz nám bylo sděleno, že paní neví zda vůbec nějaký závěs má a že personál v neděli asi nebude chtít pracovat. A tím to skončilo, takže jsme po dobu pobytu po setmění radši téměř nerozsvěceli. Protékající WC jsme si opravili radši sami, abychom neobtěžovali.

Ale dost kritiky, byly tam i příjemné věci: Co se týče jídla, tak to co jsme dostali na stůl, bylo výborné a ke snídani bufetový stůl byl také dostatečně zásobovaný.
Samostatnou kapitolou je příroda Jeseníků, tam je nádherně a můžeme všem jen doporučit. A na to, že původně mělo být v našem termínu špatné počasí, tak nakonec počasí vyšlo super a užili jsme si i sluníčko a nádherné výhledy z Pradědu.

Škoda jen, že ten první dojem dokáže zbytečně pokazit celkový dojem z dovolené.
Celkově ale můžeme pobyt doporučit, jen je třeba počítat se starším vybavením hotelu, ale tomu odpovídá slušná cena.

7 Hodnocení

PARAMON - Suchá Rudná (H0302R17)

Majdiš 30.1.2017

Byli jsme spokojeni s ubytováním (ubytování odpovídalo cenové relaci). Jídlo bylo vynikající a obsluha snaživá. Co nám ale vadilo, že dětský koutek nebyl v zimě k běžnému užívání (nefunkční topení), děti po 1/2 denním chození v ponožkách po pokoji je mohly s černými skvrnami hodit rovnou do odpadkového koše (slušně řečeno koberce nebyly zrovna moc čisté) a co nás dostalo (naštvalo) úplně, jak se v dnešní době může kouřit v prostorách (ve vstupní hale u recepce),které nejsou nijak odděleny od nekuřáckého prostoru, a kde se pohybuje tolik lidí a mezi nimi nekuřáci a hlavně dětí. Majitelka, recepční v jedné osobě vůbec neřešila a vykuřovala taky! V době, kdy se hoteliéři a poskytovatelé ubytování snaží přilákat více rodinné "dovolenkáře" si trochu podřezává větev na které sedí. Možná cílí na kuřáky a o nekuřáky nemá zájem?

6 Hodnocení

PARAMON - Suchá Rudná (H0302R16)

Jana Sedláčková 30.12.2016

S poskytovanými službami jsme byli velmi spokojeni- paní správcová perfektní, starostlivá, zcela na svém místě. Vyhoví každému požadavku, včetně organizačního zajištění výletů a procházek po krásném okolí. Strava domácí a velmi chutná. Překvapilo nás klidné a pohodové prostředí - balzám na duši.

10 Hodnocení

PARAMON - Suchá Rudná (H0302R16)

11.10.2016

5 Hodnocení

PARAMON - Suchá Rudná (H0302R16)

21.9.2016

Byli jsme spokojeni, výborné jídlo, dobrá cena, ochotný personál.

V okolí hodně možností na výlety.
Nádherná příroda.

Nutné využití auta.

5 Hodnocení

PARAMON - Suchá Rudná

simona vyhnalkova 19.8.2016

Celkem zklamání hotel starý pokoje špinavé, snidaně každý den stejné. pokojský neuklízeli nechali nám koš s plenkami. a poslední den se nám ztratil tablet který dcera dostala k narozeninám během snídaně nám ho ukradli na pokoji nejspíš pokojská. V celém hotelu svítila jen polovina žárovek asi usporný řešení:-) co se týče recepční hruza neustále nebyla k zastižení někde běhala a ani poslední den když jsme odjíždeli nebyla na recepci myslim že je slušnost se rozloučit.

Vyjádření hotelu Paramon:
Věnovali jsme se celé jejich rodině tak jako všem ostatním hostům. Snažíme se naslouchat jejich zážítkům a poradit jim, co by měli navštívit v našich krásných Jeseníkách.
Taktéž vyslechnout i negativní poznatky našich hostů - např. rodina pana Vyhnálka hned v neděli při návštěvě restaurace v Rýmařově byla dle slov p. Vyhnálka omezována ze strany obsluhujícího personálu.
Celý náš kolektiv se snaží o to, aby se k nám naši spokojení hosté vraceli, což jistě vidíte z opakujících se rezervací.
Úklid koupelny je prováděn denně, vč. výměny ručníků dle požadavku a potřeby hostů.
Běžně náš personál nevstupuje do pokoje, jen na vyžádání hosta. Toto se stalo 1 x za poby rodiny p. Vyhnálka, kdy se podařilo hostům vysypat krabici sunaru a paní pokojská vysávala tento pokoj.
Snídaně - nevím co očekávali tito hosté od snídaně, kde máme studený a teplý bufet /šunka, suchý salám, anglická slanina, paštiky, sýr plátkový a smetanové trojúhel., máslo, jogurt, džem, kompotované ovoce, zeleninový salát, dietní párky, sázené vejce, teplá zelenina, pudink nebo dětská krupice. Samozřejmostí je mléko, káva, čaj a pečivo - rohlíky, chléb a vánočka.
V sobotu v pozdních odpoledních hodinách 13.8.2016 mi volal pan Vyhnálek, že nechal s největší pravděpodobností na pokoji na TV tablet. Zpochybnila jsem tuto informaci, neboť veškeré větší nálezy odevzdávají paní pokojské na recepci do úschovy. Vzhledem k tomu, že už na pokoji bydleli hosté ze svatební hostiny, která byla u nás, sdělila jsem panu Vyhnálkovi, že se budeme kontaktovat v neděli ráno, po příchodu pokojských. Bohužel tablet jsme nenašli. Dne 20.8.2016 po týdenním pobytu dalšího klienta Vaší CK přinesl tento host tablet, že ho našel v posteli pod matrací. Byla jsem velmi šťastná, že existují slušní lidé a velmi jsem klientu Vaší CK poděkovala. Ihned jsem volala radostnou zprávu panu Vyhnálkovi, ale ten měl na telefonu záznamník. Ozval se mi ve večerních hodinách a já mu s radostí oznámila, že v pondělí bude jeho tablet odeslán na jeho adresu, kterou mi pro jistotu zopakoval. Minulý týden v pátek se opět pan Vyhnálek dotazoval, kde má tablet, sdělila jsem panu Vyhnálkovi název pošty a podací číslo pod kterým byl tablet v pondělí 22.8.2016 odeslán.
Nehodlám se už více touto záležitostí zabývat, ale myslím si, že by pan Vyhnálek měl vážit slova tak, aby neurážel slušné a pracovité lidi. Pro příští dovolenou doporučuji těmto klientům, aby si vybrali hotel jiné kategorie.

Za hotel Paramon
Zdeňka Tesařová

1 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

• SLEVA 10% v termínu 17.6. - 24.6.
• Zdarma OLOMOUCKÁ KARTA od 5 nocí
• TÝDEN V JESENÍKÁCH s plnou penzí za 4830 Kč pro osoby od 50 let

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel PARAMON:
• klidná rekreační oblast
• vhodné pro rodiny s dětmi, na turistiku, cykloturistiku
• týdenní pobyty s plnou penzí pro osoby nad 50 let

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel se nachází v klidné rekreační oblasti v obci Suchá Rudná, 7 km východně od lázní Karlova Studánka. Ideální místo pro rodinnou dovolenou, na turistiku, cykloturistiku, pro houbaře. V okolních lesích si v létě nasbíráte borůvky. V zimním období si přijdou na své milovníci zimních sportů, dobrá dostupnost okolních lyžařských středisek.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Restaurace, recepce, RELAXAČNÍ CENTRUM s whirlpoolem a infrasaunou, masáže, fitness, úschovna lyží a kol, stolní tenis, soft tenis, míče, společenské hry, el. šipky, biliár, fotbálek, Wi-Fi v celém hotelu. Dále k dispozici horská kola, 3 antuková hřiště.

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (pevná lůžka), Spr.+WC, TV (na poptávku - zdarma), Wi-Fi, lednice.
Pokoje s balkónem jsou pouze v 1.patře, bez příplatku za balkón.
Všechny pokoje jsou na ověření.

Možnost ubytování také v "sesterském" penzionu TOM (cca 200 m od hotelu PARAMON).

CELKOVÁ KAPACITA

100 lůžek

FORMA STRAVY

Polopenze nebo plná penze - dle typu pobytu.
K pobytu s polopenzí možnost dokoupení obědů na místě.

Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA v doprovodu 2 plně platících osob.

VÁNOCE

VÁNOČNÍ POBYT
v rozmezí termínu 21.12. - 28.12.2023, minimálně 5 nocí

• ubytování s polopenzí (snídaně bufetové, večeře jednotné dvouchodové)
• na Štědrý den slavnostní menu a vstup na oslavu s živou hudbou

BONUSY ZDARMA
• fitness
• stolní tenis, zapůjčení společenských her
• Wi-Fi
• úschovna lyží
• parkování
• 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu

Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 5% ZA VČASNÉ KNIHOVÁNÍ do 45 dnů před nástupem na pobyt

UPOZORNĚNÍ

Pokoje jsou na ověření.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Rybník v Andělské Hoře (4 km) s půjčovnou loděk a šlapadel,
Lázně Karlova Studánka (7 km) - krytý bazén se slanou vodou a atrakcemi.
Wellness centrum Bruntál (15 km) - tobogán, plavecký bazén, rekreační bazén s vodními atrakcemi, divoká řeka, vířivky, parní sauna.
Koupaliště v Bruntále (15 km).
Slezská Harta (od 20 km)
• koupání, rybolov, jachting, vyjížďky na šlapadlech, cyklovýlety kolem celé přehrady, plavby výletní lodí po přehradě
• půjčovny elektrolodí a šlapadel Nová Pláň (25 km) a Leskovec nad Moravicí (27 km), více info ZDE
• vyhlídkové plavby z přístaviště v Leskovci nad Moravicí (27 km), více info a rezervace ZDE
• přívoz Roudno - Razová, zajišťuje spojení obcí Roudno a Razová, v červnu a září provozován v sobotu a neděli, v červenci a srpnu provozován denně

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

TIPY NA VÝLET:
• pramen Kořenkova kyselka (2 km) - železitá minerální voda, která vyvěrá v lese, u pramene je turistický přístřešek s lavičkami a ohniště
• Lázně Karlova Studánka (7 km)
• Praděd (cca 16 km)
• zámek Bruntál (15 km)
• v Bruntále půjčovna motokár s krytou halou (15 km)
• v Rudné pod Pradědem možnost jízdy na koni (7 km - stáj Amír)

VÝLET ÚZKOKOLEJNÝM VLÁČKEM
V letních měsících se obdivovatelé této technické památky mohou ve Slezsku svést výletním vlakem s historickou parní lokomotivou, ke které je řazen občerstvovací vůz a podle počasí i letní otevřené nebo uzavřené vozy. Trasa vede z Třemešné ve Slezsku do Osoblahy – přibližně 20 km dlouhá.

NEPŘEHLÉDNĚTE

OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) ZDARMA pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí.
Pobyt začíná nástupem od 15:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. poslední den pobytu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

12,- Kč/osoba 18-70 let/den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

pes malé rasy 80,- Kč/den
pes střední rasy 100,- Kč/den

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

parkování u hotelu 0,- Kč/den

DALŠÍ SLUŽBY

dětská postýlka ZDARMA
whirlpool
infrasauna
sauna
biliár, el. šipky, fotbálek
horská kola
ruské kuželky
možnost zajištění masáží

Informace o přijímání platebních karet (bez záruky):
Hotel přijímá platební karty Visa, Mastercard.

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Bruntálu (trať č. 310) - 15 km, popř. do Světlé Hory (trať č. 312) - 5 km.
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem z Bruntálu do Světlé Hory - cca 4 km nebo do Andělské Hory - cca 2 km (linka do Karlovy Studánky přes Vrbno pod Pradědem). Dále pěšky. Od autobusové zastávky v Andělské Hoře možnost odvozu ubytovatelem na místo za cca 30,- Kč/osoba (nutno předem telefonicky dohodnout).
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Autem z Bruntálu po silnici č. 452, ve Světlé nebo Andělské Hoře odbočit do Suché Rudné. V zimě doporučujeme sněhové řetězy. Vzdálenost: z Prahy cca 293 km, z Ostravy cca 89 km, z Brna cca 145 km.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

TOM - Suchá Rudná
2023

Penzion TOM - Suchá Rudná

Česká republika Jeseníky

Penzion se nachází v centru obce Suchá Rudná, 7 km východně od lázní Karlova Studánka. Je vzdálený cca 200 m od "sesterského" hotelu PARAMON, kde ...

Zdarma OLOMOUCKÁ KARTA od 5 nocí • TÝDEN V JESENÍKÁCH s plnou penzí za 5250 Kč pro osoby od 50 let

polopenze

H2546R23

od 750 Kč / noc
8,7 Detail