BRANS - Malá Morávka - Česká republika - Jeseníky

Horský hotel BRANS - Malá Morávka (H2594R21)

Česká republika > Jeseníky
Strava polopenze
BEZLEPKOVÁ strava
7=6 (bydlíte 7 nocí - platíte 6 nocí)
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: 100 Kč/den
Internet: Wi-Fi
Restaurace v objektu
Parkoviště
Bazén - koupaliště: u hotelu
Aquapark: 15 km
Přírodní koupání: 23 km
Autobusová zastávka: 400 m
Lyžařský vlek: 150 m
Umělé zasněžování sjezdovky
Vhodné pro rodiny s dětmi
OLOMOUC region card
Slevový voucher JESENÍKY v ceně
Certifikováno dle Hotelstars Union
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Malá Morávka

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Malá Morávka patří k obcím, které leží po obou stranách historické zemské hranice Moravy a Slezska. Na rozsáhlém území obce se nachází údolí s místní částí Karlov pod Pradědem, ale také lesy a horská údolí Jeseníků, horská chata Ovčárna, Petrovy kameny, rozhledna a televizní vysílač na vrcholu Pradědu.

Kosárna Karlovice – muzeum je umístěno v dřevěném objektu Kosárny z roku 1600, v objektu se vyráběly kosy, dráty a jiné nářadí. Dnes si můžete v muzeu prohlédnout expozici venkovského bydlení a lesnictví. Ve stodole vedle kosárny je expozice zemědělského nářadí a náčiní, názorně doplňující představu o životě a práci na vesnici v minulosti

 Rabenštejn – Jedná se o zříceninu hradu, která se nachází ve Vrbně pod Pradědem. Jen torzo čtyřhranné věže na skále připomíná středověký hrádek. Jeho půdorys je poměrně malý, proto je pravděpodobné, že Rabenštejn byl pouze předsunutým strážním bodem blízkého Veisenštejnu. Spolu s ním byl patrně součástí linie pohraničních hradů Vratislavského biskupství, budované od poloviny 13. století

Dřevěná zvonice v Rýmařově – Starokatolická dřevěná zvonice pochází z konce 19. století. Věžovitá stavba čtvercového půdorysu byla využívána jako starokatolická kaple. Dosud si uchovává svůj neobvyklý, takřka exotický ráz, v současnosti je unikátní dřevěná zvonice nevyužitá a představuje spíše místní kuriozitu.

Hodnocení hotelu (31 hodnocení)

BRANS - Malá Morávka (H2594R21)

Potůčkovi 17.9.2021

Vše bylo ok, příjemný personál, útulné a čisté prostředí. Jediné co nám vadilo,byl velký hluk i v pozdních večerních hodinách (nějaké školní akce), byť se na stránkách psalo, že snahou hotelu je tyto pobyty oddělit od ostatní klientely,pokud to jde. A v daném termínu jsme tam byly pouze 2 pokoje.

3 Hodnocení

BRANS - Malá Morávka (H2594R21)

10.9.2021

6 Hodnocení

BRANS - Malá Morávka (H2594R21)

Martin Krejčí 02.9.2021

Ubytování hezké čisté, snídaně bezva, večeře velice dobré. Bazén super. personál ochotný a příjemný.

10 Hodnocení

BRANS - Malá Morávka (H2594R21)

Martin Hess 02.9.2021

Dobrý den, pobyt byl výborný, k ubytování a přístupu personálu není co dodat, paní na recepci naprosto skvělá, se vším se snaží vyjít maximálně vstříc, celkový přístup CK Atis také skvělý, kdy nám paní z CK moc pomohla při ztrátě olomouckých karet naší chybou. Mohu doporučit jak CK Atis tak ubytování v hotelu Brans. Hodnocení 5/5 je na místě a skvělé počasí byl jen bonus :-).

10 Hodnocení

BRANS - Malá Morávka (H2594R21)

Mgr. Gabriela Vítová 14.8.2021

S kvalitou ubytování, čistotou hotelu, vybavením pokoje, prostředím kolem hotelu včetně hřiště a vyhřívaného bazénu jsme byli naprosto spokojeni. Totéž platí o vstřícnosti a jednání paní recepční. Toto vše bych byla schopna přiřadit k označení hotelu Brans, který je klasifikován jako tříhvězdičkový. Je pravda, že nás trochu překvapila cedule Vstup pouze v domácí obuvi, c čímž úplně myslím člověk v tříhvězdičkovém zařízení nepočítá, ale budiž, již s ohledem na to, že není před touto cedulí možnost odložit si venkovní obuv. Co ale naprosto neodpovídá tomuto označní hotelu, je stravování. Snídaně, pokud jde o rozsah výběru, byl dostačující, horší to ovšem bylo s doplňováním vyjedených tácků..... Pokud člověk přišel na snídani cca o čtvrthodiny později, přesto do konce podávání snídaní zbývalo např. více jak hodina času, viděl prázdné tácy po sýrech, šunce , vajíčkách apod. Slečna, která v přípravné místnosti se raději věnovala mobilu, byla opakovaně upozorňována hosty, po několika urgencích a cca 10 minutách, kdy zřejmě dole v restauraci museli umíchat vajíčka, přinesla další jídlo.Pravdou je, že další dny se toto již zlepšilo. Co ovšem z mého pohledu neodpovídá ani školní jídelně, natož tříhvězdičkovému hotelu, byla kvalita a gramáž večeří. Polévka v pořádku. Tím to končilo. Naprosto nízkonákladová jídla - dvě jídla na výběr, vrcholem bylo pondělní jídlo ze dne 2.8., kdy bylo možno vybrat si z plněného bramboráku kuřecím masem a obalovanou brokolicí. Vybrali jsme si bramboráčky - mrzí mě, že jsem si toto jídlo nevyfotila, vyšťourala jsem ze dvou bramboráčků gumové konzistence kuřecí maso, resp. masíčko, kousíčky suché jako roští, o celkové gramáži v syrovém stavu odhadem do 10 dkg. Upozorňuji, že nejsem žádný jedlík,, ale toto bylo na mě silné kafe. Vzhledem k ceně za den a polopenzi převyšující 1000,-Kč si skutečně myslím, že nelze tento hotel považovat za 3hvězdičkový. Navíc mohu porovnat nyní s 3hvězdičkovým hotelem Skanzen Modrá , kde jsme strávili nádherných 6 dní, taktéž s polopenzí, taktéž bufetovou snídaní a večeří o dvou chodech, ale tyto hotely absolutně nelze vedle sebe postavit. V hotelu Brans se mají skutečně hodně co učit.

6 Hodnocení

BRANS - Malá Morávka (H2594R21)

22.7.2021

10 Hodnocení

BRANS - Malá Morávka (H2594R21)

Pejcharova Zdena 15.7.2021

S ubytováním i se stravováním jsme byli spokojeni.

10 Hodnocení

BRANS - Malá Morávka (H2594R20)

Ilona 26.8.2020

Naprostá spokojenost. Pobyt v hotelu: čistý pokoj, personál velice vstřícný, milý a ochotný, jídlo výborné. Doporučuji.

10 Hodnocení

BRANS - Malá Morávka (H2594R20)

22.7.2020

Ubytování pohodlné, strava vynikající, personál příjemný.

10 Hodnocení

BRANS - Malá Morávka (H2594R20)

Linda Suchánková 08.7.2020

10 Hodnocení

BRANS - Malá Morávka (H2594R20)

Konecny 03.7.2020

Byla to dobrá dovolena

10 Hodnocení

BRANS - Malá Morávka (H2594R20)

Renáta 02.7.2020

V tomto hotelu jsme byli poprvé. Budem se zde vracet. Velice milý, ochotný personál. Pokoje jsou nově rekonstruovány, vybaveny novým nábytkem, vymalováno. Strava byla vynikající, domácí. Strategické místo pro výlety do okolí, nad hotelem vedou turistické stezky.
Děkujem všem za příjemný pobyt.

10 Hodnocení

BRANS - Malá Morávka (H2594R20)

Hanka a Lukas 26.6.2020

Absolutni spokojenost.krasne ubytovani,vyborna kuchyne a super ochotny personal.doporucujeme a vratime se znovu.

10 Hodnocení

BRANS - Malá Morávka (H2594R19)

M.Odehnal 15.11.2019

Víkendový pobyt s pivním wellness byl opravdu skvělý, jídlo moc dobré,velmi milý a ochotný personál, krásná příroda a hlavně klid a pohoda.

10 Hodnocení

BRANS - Malá Morávka (H2594R19)

Dušan 27.8.2019

Dobrý den, z ubytováním jsme nebyli spokojený. Na poměry co jsme procestovali 3 xxx Hotely, toto byl nejhorší. Čistota pokoje špatná viz. sprchová kout v plísni, všude nános prachu , flekaté zatahovací žaluzie a nevynášení košů, až po napomenutí. Nefunkční vyhřívání venkovního bazénu, proto jsme museli dojíždět denně s dětmi do Bruntálu Wellness Bazénu. Jídlo bylo dobré.

Je mi líto, že jsme klienty zklamali. Bazén vyhřívaný je i dnes, má 27 stupňů. Pokoje postupně opravujeme (bohužel nám tady jezdí přes zimu školní lyžařské kurzy a dětské domovy). Mohli si klienti během pobytu zažádat o výměnu pokoje, pokud byli nespokojení. Asi to byla nějaká shoda špatných okolností. Budeme se snažit, ať k takovým situacím pro příště nedojde.

Za hotel Brans
Jana Hrbáčová
Recepce hotelu

4 Hodnocení

BRANS - Malá Morávka (H2594R19)

09.8.2019

Personál ochotný, vstřícný a milý.
Venkovní bazén - chtělo by to častěji čistit. Nečistoty na dně bazénu.
Vybavení pokoje - skromné, bez ledničky, domácího baru, TV - málo programů a špatná kvalita signálu.
Pivní lázně - pěkné, příjemné, jen špatná kvalita čepovaného piva. Budvar špatný, nedalo se to pít.
Celkový dojem - dobrý.

7 Hodnocení

BRANS - Malá Morávka (H2594R19)

07.8.2019

9 Hodnocení

BRANS - Malá Morávka (H2594R19)

Bělohoubek 26.7.2019

Dovolená se nám velmi líbila,s výběrem jídla jsme byli spokojeni taktéž s ubytováním,výlety do okolí nádhera,velmi si ceníme příjemného a ochotného personálu

10 Hodnocení

BRANS - Malá Morávka (H2594R18)

05.11.2018

8 Hodnocení

BRANS - Malá Morávka (H2594R18)

05.9.2018

S ohledem na cenu vynikajici
Velmi hodnotim personal hotellu za ochotu
Dekuji za pobyt
Blatny

9 Hodnocení

BRANS - Malá Morávka (H2594R18)

Fajkus Radim 23.8.2018

Ubytování ok. Scházela malá chladnička Čistota ok.
Stravováni:slušné, scházeli žel. Saláty{srpen}
Bazén:nefunkční sprcha, nedostatek lehátek 4 ks stoho 2 nepoužitelné.
Výlety a okolí krásně.

6 Hodnocení

BRANS - Malá Morávka (H2594R18)

Jiří Brajer 23.8.2018

S pobytem jsme byli spokojeni. Stravování - snídaně bez připomínek, večeře jen průměrné, uvítali bychom k nim salát nebo dezert.Ubytování kvalitní,personál včetně majitele (správce ?) velice ochotný.Pobyt v tomto hotelu můžeme doporučit. Je třeba přijet autem, neboť veřejná doprava není příliš častá. Jiří a Lída Brajerovi Roztoky.

8 Hodnocení

BRANS - Malá Morávka (H2594R18)

Kateřina J. 21.8.2018

Jsme rodina s 10letou dcerou. V hotelu jsme narazili na velmi příjemnou paní recepční i ubytování bylo pěkné. Jediná věc, která nás na hotelu trochu zarazila, byly cedulky s žádostí o přezouvání do papučí s tím jsme se ještě nikdy nesetkali. Přezůvky si sebou normálně vozíme (hlavně pro své pohodlí), tady jsme ale mezi těmi cedulkami měli pocit, že jsme na školní chatě. Stravování průměrné. Snídaně švédské stoly (všeho dost) a večeři je možno zapít vychlazenou limonádou. Pivečko k večeři si musíte přinést z restaurace v přízemí.
Hotel je umístěn pár kroků od sjezdovky, takže v zimě to musí být úplná paráda. Ale i v létě má své kouzlo a na výlety to není daleko. Doporučujeme navštívit Naučnou stezku Bílá Oprava, Praděd, Karlovu Studánku, Lázně Jeseník,... I u hotelu je spoustu možností, jak strávit čas (bazén, hřiště, ...)

8 Hodnocení

BRANS - Malá Morávka (H2594R18)

Jaroslava Mrkosová 15.8.2018

Přeji dobrý den.
S pobytem jsem byla spokojena, ubytování velmi dobré a stravování také dobré. Vyšlo i počasí. Mohu doporučit ostatním.

10 Hodnocení

BRANS - Malá Morávka (H2594R18)

Adela 10.8.2018

Hezký, čistý hotel, příjemný personál, krásné místo.

10 Hodnocení

BRANS - Malá Morávka (H2594R18)

Martina 09.8.2018

S pobytem jsme byli spokojeni, příjemný personál, skvělý je u hotelu bazén a nesčetné možnosti výletů. Stravování průměrné, ale hlad jsme neměli. Určitě bychom příště jeli opět na stejné místo. A služby ATIS bez chybičky. Určitě doporučíme.

9 Hodnocení

BRANS - Malá Morávka (H2594R18)

05.8.2018

8 Hodnocení

BRANS - Malá Morávka (H2594R18)

Martina 03.8.2018

příjemná obsluha, prostředí, prostě vše super

10 Hodnocení

BRANS - Malá Morávka (H2594R18)

AK 29.7.2018

Velice milý a ochotný personál hotelu, výborná kuchyně. Hotel je na krásném místě, mohu jen doporučit - pro rodiny s dětmi ideální.

10 Hodnocení

BRANS - Malá Morávka (H2594R18)

Klára Podešvova 27.1.2018

Hotel je v domovském duchu, což je příjemné.Strava byla dobrá, ale mohla být teplejší, personál byl skvělý a celkově super.

9 Hodnocení

BRANS - Malá Morávka (H2594R18)

27.1.2018

Hotel je v domovském duchu, což je příjemné.Strava byla dobrá, ale mohla být teplejší, personál byl skvělý a celkově super.

9 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

Zdarma OLOMOUCKÁ KARTA od 5 nocí • Zdarma Slevový voucher JESENÍKY

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel BRANS:
• vlastní pivo "Brans" na čepu v restauraci
• Pivní lázně - výjimečná procedura s léčivými účinky
• v zimě - z hotelu se dostanete na lyžích rovnou na sjezdovku
• v létě - zdarma venkovní vyhřívaný bazén, lesy plné hub
• certifikován v HSU (Hotel stars)

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel BRANS*** se nachází na konci obce Malá Morávka, vedle lyžařského areálu, v samotném srdci Jeseníků přímo pod Pradědem (1491 m n.m. - nejvyšší hora Moravy). Pouhé 3 km od hotelu jsou klimatické lázně Karlova Studánka.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce s prodejem dárkových a upomínkových předmětů, jídelna pro ubytované hosty, restaurace - čepují vlastní pivo "Brans", venkovní terasa s obsluhou, kongresová místnost, Wi-Fi v celém objektu, dětský koutek, úschovna lyží, úschovna kol, dětské hřiště, venkovní vyhřívaný bazén, parkoviště.
WELLNESS CENTRUM: pivní lázně s odpočinkovým místem, finská sauna, 2 whirlpooly.
PIVNÍ LÁZNĚ - jedná se o výjimečnou proceduru s léčivými účinky, jejíž součástí je finská sauna, koupel s přísadami, ze kterých se vaří pivo, regenerace organismu na lůžku z ovesné slámy a odpočinek u sauny, kdy se vstřebávají kladné účinky z pivních procedur.

Koupele v kvasnicovém pivu mají léčivý účinek a jsou vynikající prevencí, dochází k očišťění a pročištění organismu přes póry v pokožce. Pivní lázeň Bier.Bottich.Bad® je blahodárná pro každého. Lidé s kožními problémy jsou nadšeni, ale rovněž lidé trpící špatným prokrvením končetin si účinky koupele pochvalují.
Hlavní složkou „pivní lázně“ je voda o teplotě 35 + 2°C. Voda je poté obohacena přísadami ze kterých se vaří pivo jako jsou kvasnice, chmel, sladový šrot atd.. Po „pivní lázni“ následuje relaxace a odpočinek v délce 30-45 minut na lůžku z ovesné slámy, kde se tělo vypotí a uvolní.

Zařízení je certifikováno dle oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení České republiky v Hotelstars Union jako HOTEL***. Více informací o certifikaci najdete ZDE.

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi. Přistýlky jsou skládací (pohovka, která se z 3 pohyblivých dílů složí do jednoho celku).
V hotelu nejsou pokoje s balkónem.

Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.

CELKOVÁ KAPACITA

67 lůžek + 19 přistýlek

FORMA STRAVY

Polopenze. Možnost dokoupení obědů za příplatek v CK (dvouchodové servírované menu = polévka a hlavní jídlo).

Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

POBYT S DĚTMI

REKREAČNÍ POBYT: Dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu je povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.
JESENICKÝ PIVNÍ WELLNESS: U tohoto pobytu dítě není povoleno.

SLEVY A VÝHODY

Pro REKREAČNÍ POBYT
SLEVA 7=6 ve všech termínech
SLEVA 5% PRO SENIORY NAD 60 LET v termínech 3.1. - 16.3. a 1.7. - 16.9.2021
SLEVA 10% PRO SENIORY NAD 60 LET v termínech 16.3. - 1.7. a 16.9. - 22.12.2021
SLEVA 5% PRO ZTP včetně doprovodné osoby v termínech 3.1. - 16.3. a 1.7. - 16.9.2021
SLEVA 10% PRO ZTP včetně doprovodné osoby v termínech 16.3. - 1.7. a 16.9. - 22.12.2021
Slevy nelze sčítat!!

UPOZORNĚNÍ

Pokoje v termínu 3.1. – 1.4.2021 jsou na ověření.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

Může dojít k souběhu pobytu se skupinou dětí z dětského domova (hotel se snaží, pokud to situace dovolí, dávat děti do jiné části hotelu, aby nerušily hosty).

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Venkovní vyhřívaný bazén u hotelu (27 °C, v provozu od 1.6. do 30.9.).
Wellness centrum Bruntál (15 km) - 100 m dlouhý tobogán, plavecký bazén (25 m, 6 drah, slaná voda), rekreační bazén s vodními atrakcemi, divoká řeka, vířivky, parní sauna atd.
Koupaliště v Bruntále (15 km).
Slezská Harta (od 23 km)
• koupání, rybolov, jachting, vyjížďky na šlapadlech, cyklovýlety kolem celé přehrady, plavby výletní lodí po přehradě
• půjčovny elektrolodí a šlapadel Nová Pláň (25 km) a Leskovec nad Moravicí (30 km), více info ZDE
• vyhlídkové plavby z přístaviště v Leskovci nad Moravicí (30 km), více info a rezervace ZDE
• přívoz Roudno - Razová, zajišťuje spojení obcí Roudno a Razová, v červnu a září provozován v sobotu a neděli, v červenci a srpnu provozován denně

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITYNaučné stezky:
• Velká Kotlina (5,5 km, středně náročná) - zachovalé území ledovcového karu.
• Červenohorské sedlo - Šerák (9 km, středně náročná) - nejstarší rezervace na Moravě (1903).
• Bílá Opava (10,5 km, středně náročná) - vodopády, kaskády a peřeje, skalní útvarů, smrkový prales.

Hrady, zámky:
• Bruntálský zámek
• Renesanční zámek ve Velkých Losinách
• Zámek v Loučné nad Desnou
• Hrad Sovinec

Muzea:
• Muzeum Bruntál (nachází se v zámku)
• Ruční papírna ve Velkých Losinách
• Vlastivědné muzeum v Šumperku.
• Zemědělský skanzen Rapotín
• Kosárna Karlovice

Lázně:
• Státní léčebné lázně Karlova Studánka
• Lázně ve Velkých Losinách
• Priessnitzovy léčebné lázně v Jeseníku
• Lázně Dolní Lipová

Jeskyně a krasové útvary:
• Jeskyně Na Pomezí
• Jeskyně Na Špičáku

Rozhledny:
• Nová Ves u Dolní Moravice, 845 m n. m., celková výška je 31,3 m, vyhlídková plošina je ve výšce 27,5 m a vede k ní 164 schodů
• Praděd, 1492 m n. m., vysílač na nejvyšším vrcholu Moravy, celková výška 162 m, pro veřejnost přístupná vyhlídková terasa ve výšce 75 m.
• Zlatý Chlum, 845 m n. m., Jeseník, rozhledna je vysoká 26 m a na vrchol vede 145 schodů
• Biskupská kupa, 890 m n.m., nejstarší rozhledna v Jeseníkách, vysoká 19,3 m
• Háj, 631 m n. m., Šumperk, dřevěná stavba poblíž Šumperka je vysoká 29 m
• Borůvková hora u Javorníku, 898 m n. m., vysoká 15,4 m

Další tipy na výlety:
• Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně - množnost sjet na koloběžce od horní nádrže do Koutů nad Desnou.
• Vřesová studánka - lokalita na turistické stezce mezi Červenohorským sedlem a Keprníkem.
• Dřevěný kostel sv. Martina v Žárové.
• Dřevěný kostel archanděla Michaela v Maršíkově
• Půjčovna motokár, Jiráskova 1, Bruntál, 300 m dlouhá trať, 13 zatáček

Cykloturistika
V Jeseníkách dopravují milovníky jízdních kol a pěší turisty tzv. cyklobusy. Jezdí podle jízdních řádů na 5 trasách, v červnu a září vždy o víkendech a ve svátcích, v červenci a srpnu denně. Bližší info o dopravě, ale také jízdní řád kyvadlové dopravy z Hvězdy na Ovčárnu a z Karlovy Studánky na Hvězdu ZDE.

Výlet úzkokolejným vláčkem
V letních měsících se obdivovatelé této technické památky mohou ve Slezsku svést výletním vlakem s historickou parní lokomotivou, ke které je řazen občerstvovací vůz a podle počasí i letní otevřené nebo uzavřené vozy. Trasa vede z Třemešné ve Slezsku do Osoblahy - přibližně 20 km dlouhá.

NEPŘEHLÉDNĚTE

OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) ZDARMA pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí.
Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

21,- Kč/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

100,- Kč/den

PARKOVÁNÍ

0,- Kč/den

DALŠÍ SLUŽBY

Informace o přijímání platebních karet (bez záruky):
Hotel přijímá platební karty Visa, Mastercard, Diners Club, Maestro, JCB.


Za příplatek v CK možnost přikoupit k REKREAČNÍMU POBYTU:

PIVNÍ WELLNESS PRO 2 OSOBY
Originální pivní lázeň BBB pro 2 osoby zahrnuje 1,5 hod. proceduru:
• 30 min. rozehřátí v sauně nebo vířivce
• 30 min. pivní koupel
• 30 min. relaxace ve slámovém lůžku
• župan, osuška a papuče

PIVNÍ WELLNESS PRO 1 OSOBU
Originální pivní lázeň BBB pro 1 osobu zahrnuje 1,5 hod. proceduru:
• 30 min. rozehřátí v sauně nebo vířivce
• 30 min. pivní koupel
• 30 min. relaxace ve slámovém lůžku
• župan, osuška a papuče

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Bruntálu - cca 18 km (trať č. 310 Olomouc - Opava východ). Do Malé Morávky vlak nejede.
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem přímé spojení z Brna, Olomouce a Přerova do Malé Morávky. Autobusová zastávka "Pod Kopřivnou" cca 400 m od hotelu.
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Při příjezdu do Malé Morávky od Rýmařova nebo Bruntálu, pokračovat stále po hlavní silnici směr Karlova Studánka, hotel se nachází po levé straně ve stráni, vidět z cesty, značeno poutači.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

NEPTUN - Malá Morávka
2021

Horský hotel NEPTUN - Malá Morávka

Česká republika Jeseníky

Horský hotel Neptun se nachází v turistickém středisku Malá Morávka, v krásné krajině Jeseníků, 7 km jižně od klimatických Lázní Karlova Studánka s ...

Zdarma OLOMOUCKÁ KARTA od 5 nocí • SENIOR POBYT od 55 let od 4650 Kč/6 nocí s polopenzí

polopenze

H0627R21

od 775 Kč / noc
9,9 Detail
NEPTUN - Malá Morávka
2022

Horský hotel NEPTUN - Malá Morávka

Česká republika Jeseníky

Horský hotel Neptun se nachází v turistickém středisku Malá Morávka, v krásné krajině Jeseníků, 7 km jižně od klimatických Lázní Karlova Studánka s ...

Zdarma OLOMOUCKÁ KARTA od 5 nocí • SENIOR POBYT od 55 let od 4750 Kč/6 nocí s polopenzí

Bez stravy

H0627R22

od 792 Kč / noc
9,9 Detail