Resort DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou - Česká republika - Jeseníky

Resort DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R24)

Česká republika > Jeseníky
Strava snídaně
BEZLEPKOVÁ strava
Dovolená PRO VELKOU RODINU
ELEKTROAUTO
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen:
Internet: Wi-Fi
Výtah
Restaurace v objektu
Sauna:
Whirlpool
Parkoviště
Stolní tenis
Bowling - kuželky: 2 dráhy
Půjčovna kol:
Krytý bazén: v hotelu
Bazén - koupaliště: 10 km
Termální lázně: 10 km
Přírodní koupání: 20 km
Železniční stanice: 200 m
Autobusová zastávka: 300 m
Lyžařský vlek: 1 km
Lyžařská škola:
OLOMOUC region card
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Kouty nad Desnou

UPŘESNĚNÍ LOKALITY


Kouty jsou součástí obce Loučná nad Desnou v okrese Šumperk. Nachází se zde konečná stanice regionální železniční tratě známé jako Železnice Desná. V obci můžeme najít Boží muka – jedná se o raně barokní sloupková boží muka z roku 1683, vzniklá v souvislosti s čarodějnickými procesy.

V Kouty nad Desnou a okolí doporučujeme navštívit:
Koutecký pohádkový les - Příjemná procházka kouteckým pohádkovým lesem zakončená pastvinou s ovečkami jistě nadchne děti i dospělé, fotografie ze setkání s touto citlivě zakomponovanou dřevěnou expozicí může být hezkou vzpomínkou na prázdninový výlet.
Adrenalin na laně v KM sport (4,4 km) - Lezení na skalách, přeladění potoků, řek, strží... Slaňování čehokoliv, co si jen zákazník přeje a kam mu sahá fantazie (skály, mosty, budovy, stromy).
Lanovka v Areálu Kouty - První šesti sedačková lanovka v České republice vás odveze na vrchol sjezdovky Medvědí. Lanovka je dlouhá 2 km, spodní stanice se nachází ve výšce 588 m n. m a vrchol Medvědího je ve výši 1095 m n.m.
Červenohorské sedlo (9,3 km) - Památník obětem hor ve formě kapličky vznikl v opuštěném lomu při odchodu hřebenové trasy z Červenohorského sedla na Vřesovou studánku.
Borové vodopády - Borový potok, jeden z přítoků Divoké Desné, se chlubí nejvyšším vodopádem na Šumpersku. Borový vodopád je jeden z nejhezčích jesenických vodopádů, který naleznete na jižních svazích masivu Dlouhých strání.
Hrobka rodiny Kleinů (4,9 km) - Kleinové patřili mezi významné podnikatelské rody Rakouska – Uherska. Podnikali především ve stavitelství nejrůznějších dopravních staveb. Hrobka se nachází nad jejich rodovým sídlem Loučnou nad Desnou za bývalým hřbitovem.
Zámecká kaple sv. Cyrila a Metoděje
(5 km) - Kostel svatých Cyrila a Metoděje v Loučná nad Desnou vznikl původně jako zámecká kaple v době, kdy panství patřilo velehradským cisterciákům.
Praděd
(45,4 km) - Praděd nejvyšší hora Moravy a Slezska (1491 m) je svou majestátností symbolem Jeseníků i celého kraje. Zároveň představuje nejvyšší horu Moravy, Českého Slezska i Horního Slezska. Masív Pradědu je přírodní rezervací s charakteristickou květenou alpských polí.

Hodnocení hotelu (32 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Resort DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R24)

PATRIK BENC 02.5.2024

s pobytem jsem byl spokojen. strava byla chutna, velky vyber a velke porce. ochotny personal a slusne vybaveny pokoj

9 Hodnocení

Resort DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R23)

Tůmovi 27.10.2023

Velmi pěkné prostředí, kvalitní a široký sortiment jídel, vše čisté jak v pokoji tak v celém hotelu. Velká spokojenost. Díky Tumovi.

10 Hodnocení

Resort DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R23)

Lenka 13.9.2023

Ubytování slušné, strava dobrá, výlety Dlouhé stráně, Praděd super, nádherné počasí jako bonus

10 Hodnocení

Resort DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R23)

Pavel 09.5.2023

Obsluha vždy příjemná a vstřícná, jídlo chutné a dobrý výběr. Taktéž v celém komplexu udržovaná čistota.

7 Hodnocení

DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R22)

Lenka Koubová 18.2.2022

Vše v pořádku akorát by mohla být pružnější obsluha v hotelové restauraci.Výlety po okolí super a také lyžařský areal pěkný Diky s pozdravem Koubová

8 Hodnocení

DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R21)

17.9.2021

10 Hodnocení

DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R21)

Renáta 30.7.2021

Ubytování pěkné, všude čisto,super bowling, bazén a wirpool OK,v okolí dost možností na výlety, příjemná dovolena.

7 Hodnocení

DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R21)

Iva 29.7.2021

Ubytování bylo bez problémů. Hotel je typu starší (totalitní) klasika, ale všude čisto, vše potřebné jsme měli. Trochu nás zklamala možnost využití sportoviště u hotelu - pouze asfaltový povrch, špatná síť, ale vystačili jsme si. Personál velmi milý a ochotný. Všude krásná příroda a možnost podniknout spousty výletů. Moc hezká dovolená.

10 Hodnocení

DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R20)

Rodina z Ostravy 01.10.2020

Celkově jsme byli s pobytem velmi spokojeni. Velmi dobrá strava, kvalitní ubytování s možností sportovního vyžití. Přálo nám počasí a podnikli jsme řadu výletu do okolí. Problémem je snad pouze omezená dostupnost bez vlastního automobilu a některé předražené služby v okolí, např. v areálu lanovky na Dlouhé stráně.

9 Hodnocení

DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R20)

Korecká, Heroldová 01.10.2020

S pobytem na hotelu Dlouhé Stráně jsme byly naprosto spokojené, ubytování- pokoj čistý, prostorný, s balkonem, vyhovoval, ke stravování nemáme žádné připomínky, jídla chutná a v dostupné cenové relaci! Děkujeme

10 Hodnocení

DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R20)

Alka 24.9.2020

Hotel sice na první pohled nevypadá zrovna moderně, navíc je umístěn ve svahu, což pro klienty bez auta může znamenat problém, na druhou stranu se dá očekávat, že hosté zde přijíždějí hlavně kvůli okolním horám, a tak prvotní výšlap s těžkým kufrem je jen malá rozcvička. Hotel byl v době mého pobytu vcelku prázdný, personál však vůbec nezahálel, ať se jednalo o vstřícnou recepci, pečlivý úklid a údržbu, dobrý servis i kuchyni. Snídaně byla bufetová, večeře výběr ze 3 jídel z menu. Pokoj byl prostorný s dostatkem úložného prostoru, sice s menší koupelnou, ale zato s balkónem. Okolí bylo vcelku klidné (ovšem po dobu mého pobytu panovala vlaková výluka). Velmi jsem ocenila nabídku 48-hodinové olomoucké karty zdarma, díky které jsem navštívila spoustu zajímavých míst v okolí. Pobyt bych určitě doporučila.

9 Hodnocení

DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R20)

TOMAN MIREK 24.9.2020

VCELKU VELMI DOBRÉ HODNOCENÍ ,TAKY DÍKY VYNIKAJICÍMU POČASÍ

9 Hodnocení

DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R20)

Vladimír Seifert 10.9.2020

Přesto že hotel má léta největší slávy asi za sebou, vše fungovalo, chutné jídlo, nádherný bazén s vířivkou (po nedávné rekonstrukci), pohodlná postel, každý den kontakt s uklizečkou nebo úklid, maximální spokojenost.

10 Hodnocení

DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R20)

Michaela Dobošiová 30.7.2020

S pobytem jsem byla velmi spokojená, ubytování čisté a komfortní, personál příjemný a ochotný (recepční zřejmě brigádnice ne zcela informovaná, vybavenost hotelu (bowling, bazén, vířivka, sauna)a také jeho polohu kvůli výletům jsme velmi uvítaly. Také oceňujeme olomouckou kartu na 48h v ceně pobytu. Lehce pokulhávala kvalita večeří a výběr nápojů, proto strhávám půl ptáka.:-), snídaně bohatý výběr.

9 Hodnocení

DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R20)

Zdeněk 26.7.2020

S ubytováním i stravováním plná spokojenost. Taky dobré výlety po okolí. Jediné nedostatky: drahé ubytování pro pejska-malá Čivava 3kg 200Kč noc. Pak dost velký hluk z blízkého nádraží. Dlouho do noci a brzy z rána vyzvánění na žel. přejezdu. Jinak plná spokojenost.

10 Hodnocení

DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R20)

Vít Bernát 28.2.2020

Strava bez vady, ubytování starší vybavení, sociálka zastaralá, dlouhodobě prasklé uvolněné umyvadlo, hluk od vlakového nádraží. Výlety do okolí luxus.

8 Hodnocení

DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R19)

Petr Hudský 10.10.2019

A ubytováním sme byly moc spokojený pokoj čistý, ručníky měnily vždy, když sme si řekly, koš vysypany každý den. Snídaně bohatá a s večeří taky spokojenost. Personál milý a ochotný. Hotel Dlouhé stráně doporučujeme Hudský

9 Hodnocení

DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R19)

Ruth 03.10.2019

STRAVOVÁNÍ : snídaně , bufet,stále to stejný!!
večeře , výběr z jídelníčku(pokud nejíte rýži,maso) nejíte !!
UBYTOVÁNÍ : výborný,bez připomínek
VÝLETY : dobrý,ale na slevový karty dělali majitelé bobové dráhy problémy...v Petříkově jsme si museli jízu zaplatit z poloviny !!
VYUŽITÍ V HOTELU : hodina za bowling,bazén,tělocvična - za poplatek....např.v Maďarsku hotel ,,MARINA" bazén bez omezení zdarma,tělocvična bez
omezení zdarma !!

TAK PROTO DVA A PŮL PTÁKA !!

5 Hodnocení

DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R19)

JANA 25.9.2019

S ubytováním jsme byli spokojeni, personál byl ochotný a vstřícný, děkujeme

7 Hodnocení

DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R19)

Ivana 13.9.2019

Ubytování pěkné, zaměstnanci na recepci velmi ochotní, restaurace slabší, měli jsme snídaně, personál ani nepozdravil, bufet pokaždé skoro prázdný, vůbec si toho nevšímali, museli jsme si říct aby něco doplnili, byla inzerována vinárna ta byla zavřená, jinak okolí příroda pěkné.

4 Hodnocení

DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R19)

Pavel 18.5.2019

Dobrý den,spokojenost výlety pěkné příroda hezká ubytování bylo pěkné a stravování super.Příjemný personál.

8 Hodnocení

DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R19)

21.2.2019

S ubytováním a všemi službami jsme byli velmi spokojeni i díky opravdu milému a vstřícnému přístupu personálu.

10 Hodnocení

DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R18)

Monika Křepinská 09.8.2018

S dovolenou jsme byli spokojeni, vše bylo v pořádku, snad jedna maličkost - v horní budově byla ubytována skupina dětí a ty byly hlučné dlouho do noci.

8 Hodnocení

DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R18)

Lenka 09.8.2018

Ubytování i stravování super!

9 Hodnocení

DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R18)

Mira 18.7.2018

Ubytování super,všude čisto a klid,pěkný bazén a výborné snídaně v pěkné restauraci s příjemnou obsluhou.Pěkná příroda spíše pro pěší turistiku.

10 Hodnocení

DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R18)

Bukovská Božena 21.6.2018

Byli jsme velmi spokojeni, není co vytknout. Děkujeme.

10 Hodnocení

DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R17)

vri 18.11.2017

Na super místě, fain jídlo, dobré pokoje, parkování na očích.

7 Hodnocení

DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R17)

Váš vděčný zákazník, Jiří Klíma. 15.9.2017

PObyt ve vašem zařízení byl velice příjemný, díky kvalitnímu stravování, i ubytování. V neposlední řadě také velice milému chování perzonálu.

10 Hodnocení

DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R17)

vankova ludmila 03.9.2017

8 Hodnocení

DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R17)

Hana Skořepová 01.9.2017

Dobrý den,
dovolená se nám moc líbila, splnila naše představy. Ubytování i služby hotelu byly dobré, personál milý a ochotný. K pokoji mám jen jednu výhradu, chybělo mi rádio. Výhled z pokoje byl úžasný - na hory a okolí, možnosti výletů předčily očekávání a budeme se v budoucnu ještě muset vrátit, abychom doprošli zbytek, který jsme nestihli.Jinak, využili jsme též hotelový bazén,na recepci jsme si půjčili pálky na ping - pong... Vzhledem k faktu, že jsme jeli vlakem, tak jsme byli rádi, že vlakové nádraží je skutečně tak blízko.
Moc děkujeme za hezkou dovolenou a přejeme vám všem hodně radosti ze spokojených klientů.

10 Hodnocení

DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R17)

Petr Machek 19.8.2017

Vše bylo v pořádku a byla spokojenost. Jídlo měli dobré. Na výlety jsme šli po okolí. Třeba na zámek a pak na vodopád. Ubytování v nově zařízeném pokoji. A důležité že bylo slušné počasí.

9 Hodnocení

DLOUHÉ STRÁNĚ - Kouty nad Desnou (H0139R17)

Ing. Jaroslav Malý 08.8.2017

Dobrý den. Mohu Vám s politováním sdělit, že jsem snad v životě, tedy po roce 1989, nezažil horší dovolenou. Komunistický skelet hotelu s 50% nevyužitých prostor, jako jsou konferenční sály apod. Paní recepční se cítila obtěžována při našem příjezdu, neboť právě jedla svůj oběd. Slevové karty , které jsme měli slíbené ve voucheru, nebyly k dispozici a nikdo nevěděl, co to je. Kuchař pravděpodobně ještě nezjistil, že na Hradě již nesedí dr. Husák, asi mu to neřekli. Neboť nezaznamenal změny v gastronomii a jedinou změnou byl salát okurkový namísto rajčatového s cibulí, samozřejmě v miskách ze školní jídelny. Nikdy nikomu tento hotel nedoporučím. Pobyt jsme zkrátili o dva dny, neboť dcera dostala angínu. Čekal jsem alespoň jídlo na cestu. Marně. A finanční náhradu jsem si měl pojistit sám. Děkuji. Ing. Malý

Klient opravdu odjel dříve, že měl dceru nemocnou. Volala jsem kvůli tomu do CK, jestli máme účtovat méně a bylo mi sděleno, že máme pobyt vyúčtovat celý, protože klient je pojištěný. Olomoucké karty se mu předali v den příjezdu, protože zrovna v ten den přišly. Recepce však musela ověřit, jestli může poštu otevřít, protože to oni nesmí. Kdyby si klient pobyt dříve zakoupil, tak k tomuto nemuselo dojít. Nevím co klient myslí s těmi 50% nevyužitých prostor. On přece neví co máme jak využité. Slevové karty na recepci znají, ale tím, že je chtěl po recepci, tak to je úplně zmátlo. Službu měla recepční, která zde nepracuje dlouho. Kuchyň nám hosté chválí. Kdyby si každý stěžoval, tak se nám hosté nebudou vracet. Běžně klientům při dřívějším odjezdu stravu na cestu nabídneme, ale já se dozvěděla, že klient odjel až byl pryč a “bohužel” nová recepční mu tuto možnost nenabídla. Škoda, že nenahlásil odjezd paní provozní, nebo nešel přímo za mnou. Určitě bychom se domluvili.

Za hotel Dlouhé Stráně
Irena Švédová
Ředitelka společnosti


9 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

• Termály Losiny 10 km
• Vodní nádrž Dlouhé Stráně 8 km
• Zdarma OLOMOUCKÁ KARTA od 5 nocí

URČITĚ OCENÍTE

Proč Resort Dlouhé Stráně***:
• poloha v samém srdci Hrubého Jeseníku, v CHKO Jeseníky
• hotel je vhodný pro outdoorové aktivity, pro pobyty rodin s dětmi
• 1,3 km od hotelu je AREÁL KOUTY s celoročními aktivitami
• zdarma (od 5 nocí) OLOMOUCKÁ KARTA

Olomoucká karta


POLOHA UBYTOVÁNÍ

Resort Dlouhé Stráně*** se nachází na okraji obce v údolí říčky Desné, 23 km severně od Šumperku. Je ideálním výchozím bodem do oblasti Pradědu, Mravenečníku a hřebenových partií Hrubého Jeseníku. V okolí jsou turistické a cykloturistické trasy. Přímo kolem hotelu vede cyklostezka. Naproti hotelu je Ski areál KAREŠ, který je využíván k letní i zimní zábavě. Ve Ski areálu KOUTY je 6-tisedačková lanovka, která Vás vyveze do prostoru pod horní nádrž Přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé Stráně. U dolní stanice lanovky je areál nazvaný "Pohádkový les", kde se nachází dřevěné sochy a jiné zajímavosti.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Restaurace, non stop recepce, bowling se dvěma dráhami, stolní tenis, kulečník, dětský koutek, Wi-Fi připojení v celém hotelu, úschovna lyží, úschovna kol, konferenční prostory, parkoviště a mnoho dalšího. V hotelu je výtah.
Hotelové wellness - krytý bazén (8 × 4 m, teplota vody 28°C), s podvodním osvětlením, masážními tryskami, chrličem a protiproudem, vířivka (34°C), infrasauna, možnost objednat masáže (doporučujeme objednat předem).

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 - lůžkové pokoje DELUXE v hlavní budově, s přistýlkou (formou pevného lůžka), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, telefon. V případě obsazení pokoje třemi osobami budou v pokoji oddělené postele.

Na ověření, včetně ceny:
b) Rodinné pokoje DELUXE v hlavní budově. Jedná se o dva propojené dvoulůžkové pokoje, v jednom je ještě rozkládací pohovka pro 2 děti do 11,99 let, v druhém pokoji je SAT/TV. Společná koupelna se Spr.+WC, Wi-Fi.

Pokoj s balkonem u všech kategorií ubytování je jako nezávazné přání klienta, bez příplatku za balkón.

CELKOVÁ KAPACITA

200 pokojů

FORMA STRAVY

Snídaně. Možnost dokoupení večeří za příplatek v CK formou teplého bufetu - tzn. polévka, výběr ze 3 jídel, salát, kompot. Pokud je v hotelu málo hostů, je večeře dle výběru u obsluhy. Obědy lze dokoupit na místě.

Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 2,99 let na lůžku s dospělým nebo na samostatné přistýlce (je-li k dispozici) má pobyt se snídaní ZDARMA.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Hotelový krytý bazén (8 × 4 m, teplota vody 28°C) s podvodním osvětlením, masážními tryskami, chrličem a protiproudem.
Přehrada na Krásném (20 km).

Termály Losiny unikátní termální park v Lázních Velké Losiny (cca 10 km):
- celoroční provoz
- bazény naplněné léčivou termální minerální sirnou vodou z místních pramenů
- termální voda patří mezi nejkvalitnější v České republice a přispívá k relaxaci, uvolnění a při plavání i k posilování svalstva, zvyšuje ohebnost kloubů, odstraňuje křeče ve svalech a upravuje termoregulaci
Vnitřní bazény:
• relaxační bazén s průplavem ven, perličková sedátka a lehátka a hydromasážní trysky (teplota vody 32 - 34°C)
• termální bazén se sedátky (teplota vody 34 - 36 °C), doporučená doba pobytu je max. 20 min.
• aktivní bazén s vodními atrakcemi - divoká řeka, jeskyně, chrliče (teplota vody 30 - 32 °C)
• dětský bazén s vodními atrakcemi - skluzavka, vodní ježek a trysky vodního pramene (teplota vody 34 - 36° C)
• panoramatický bazén nad jeskyní, se sedátky, jedinečný výhled na vodní plochy, u bazénku je relaxační zóna s lehátky (teplota vody 32 - 34 °C)
Venkovní areál:
• relaxační bazén s průplavem do vnitřní části (teplota vody 32 - 34 °C)
• termální bazén s relaxačními perličkovými lehátky a sedátky, hydromasážní trysky (teplota vody 32 - 34 °C)
• aktivní bazén s tobogánem, chrličem, vodním deštníkem (teplota vody 30 - 32 °C)
• dětský bazén s vodními atrakcemi - hřib, skluzavka, trysky přesného plyvnutí (teplota vody 34 - 36 °C)
• letní pergola a možnost ukrýt se před sluncem v denních apartmánech
• občerstvení v letním venkovním kiosku
UPOZORNĚNÍ: Stříbro v termální sirné vodě černá!

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Nejdelší sjezd na koloběžce - délka přes 17 km, od horní nádrže přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé stráně do Koutů nad Desnou.
Pokud se chystáte navštívit přečerpávací elektrárnu Dlouhé Stráně a nechcete se vracet stejnou cestou, můžete využít půjčovnu koloběžek v prodejně Helia Sport na Kouteckém náměstí nebo přímo u horní nádrže Dlouhé stráně. Trasa nabízí nepřekonatelný sportovní a krajinářský zážitek a její délka je přes 17 km, vede od horní nádrže kolem dolní nádrže a následně do areálu Kouty. Na trase se můžete kochat výhledem na nejvyšší horu Jeseníků Praděd a nejvyšší bod ČR - špička vysílače Praděd, sledovat skály, kterými se pyšní jesenické vrcholy Vozka, Keprník a Petrovy kameny.

SKI areál KAREŠ v Loučné nad Desnou (1 km)
Areál pro celou rodinu:
• horské minikáry
• bikepark
• bungee trampolíny
• dětské zábavné hřiště
• sportovní hřiště

Bike Park Kouty (1,1 km)
• celkem 14 km adrenalinové jízdy terénními vlnami, klopenými zatáčkami a prudkými sjezdy lesem
• 4 traily, barevně odlišené podle obtížnosti (stejně jako sjezdovky)
• všechny traily začínají u horní stanice lanovky Medvědí hora 1100 m n. m. a končí u dolní stanice Liščí potok 600 m n. m.
•.nejlehčí trail "Uhlířská stopa" (modrá)
• těžší traily určené pro zkušenější jezdce "Stará medvědice" (červená) a "Hřebenovka" (červená)
• nejtěžší trail "Koutíkův sen" (černá) s pořádnými překážkami a prudkými sjezdy, dlouhý 2,5 km

Další tipy na výlety:
• Velké Losiny - renesanční zámek, termální bazény, ruční papírna
• zámek Úsov
• Bouzov - hrad, Galerie V Podhradí, minikáry a horské koloběžky
• hrad Sovinec
• Červenohorské Sedlo

NEPŘEHLÉDNĚTE

OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) ZDARMA pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí.
Pobyt začíná nástupem od 14:00 do 18:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě rozšíření na polopenzi začíná pobyt nástupem od 14:00 hod. a večeří v den příjezdu (cca 17:30 - 20:00 hod.). Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

35,- Kč/osoba nad 18 let/noc

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

400,- Kč/den + platí se vratná kauce 2000,- Kč!!

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

v areálu hotelu 0,- Kč/den

DALŠÍ SLUŽBY

wellness - bazén a vířivka 100,- Kč/hod./osoba od 12 let
wellness - bazén a vířivka 50,- Kč/hod./dítě do 11,99 let
wellness - infrasauna 60,- Kč/30 min./osoba
Otevírací doba wellness je 14:00 - 21:00 hod. Doporučujeme rezervovat si termín dopředu na recepci.

bowling 200,- Kč/hod./1 dráha
zapůjčení dětské postýlky 0,- Kč

Informace o přijímání platebních karet (bez záruky):
hotel přijímá platební karty Visa, Mastercard, Maestro.

NABÍJECÍ STANICE PRO ELEKTROAUTA

V areálu hotelu je veřejná rychlodobíjecí stanice pro elektromobily, konektory Mennekes 32A/400V/22kW). Je to jediná dobíjecí stanice na trase mezi Šumperkem a Jeseníkem.

PŘÍJEZD VLAKEM

Ze Šumperku do konečné stanice Kouty nad Desnou (200 m).
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Ze Šumperku, stanice Kouty - Pošta (300 m).
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Po silnici č. 44 - Šumperk - Jeseník do Koutů nad Desnou. Za přejezdem po 80 m doleva k hotelu (směrová tabule).

Vzdálenost:
z Prahy: 258 km, z Českých Budějovic: 317 km,
z Brna: 146 km, z Ostravy: 135 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny