ZLATÁ OPAVICE - Holčovice - Česká republika - Jeseníky

Hotel ZLATÁ OPAVICE - Holčovice (H2755R24)

Česká republika > Jeseníky
Strava polopenze
BEZLEPKOVÁ strava
BEZBARIÉROVÉ zařízení
Sleva za včasný nákup do (5): 60 dnů před nástupem pro pobyty od 7 nocí
7=6 (bydlíte 7 nocí - platíte 6 nocí)
Sprcha + WC na pokoji
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet: Wi-Fi
Výtah
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna: v hotelu
Parkoviště
Bowling - kuželky: ruské kuželky
Tenisový kurt: víceúčelový
Rybolov
Krytý bazén: v hotelu
Bazén - koupaliště: 9 km
Přírodní koupání: 37 km
Železniční stanice: 9,5 km
Autobusová zastávka: 600 m
Sportovní vyžití
Vhodné pro rodiny s dětmi
OLOMOUC region card
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Holčovice

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Obec Holčovice se rozprostírá na severu okresu Bruntál, asi 23 km severozápadně od Krnova, v podhůří Nízkého Jeseníku. Protéká tudy říčka Opavice. V obci najdete řadu původních dřevěnic, dnes už využívaných převážně rekreačně. Okolí nabízí pestrou nabídku pěších i cyklistických výletů. Holčovice prochází trasa dálkové cyklostezky,, Slezské magistrály“. Na území obce se nacházejí dva lyžařské vleky. V blízkosti osady Hejnov je ranč s chovem koní a nedaleko najdeme i zahradu zvanou Eldorádo.

Můžete navštívit:

Zámek Dívčí hrad – nachází se na Bruntálsku nedaleko polských hranic. Původní hrad byl postaven nad říčkou Osoblahou ve 13. století leníky olomouckého biskupa a první písemná zmínka o něm je již z roku 1267. Za 2. světové války byl zámek dělostřeleckými zásahy značně poškozen a v roce 1953 převzal správu zámku ONV v Krnově. Vnitřní prostory jsou pro veřejnost uzavřeny.

Rozhledna Hraniční vrch – unikátní a velice zajímavá železná rozhledna se nachází na vrcholu Hraničního vrchu u obce Albrechtice. Rozhledna má dvě vyhlídkové plošiny propojených 18metrovou lávkou. Na rozhlednu je vstup zdarma.

 

 Arboretum Nový Dvůr – Arboretum bylo založeno v roce 1958 na místě jednoho z dendrologicky nejcennějších parkových objektů ve Slezsku. V arboretu můžete shlédnout bohatou dendrologickou sbírku Dřeviny pěti světadílu. Roste zde více než 7 000 druhů rostlin, dřevin a bylin.

Hodnocení hotelu (44 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

ZLATÁ OPAVICE - Holčovice (H2755R23)

Boháčovi 18.9.2023

Velmi spokojeni

10 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R22)

Marie Novotná 14.8.2022

Hotel po rekonstrukci, všechno nové ubytování, pěkné. Výlety autem.

10 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R22)

Márová Marcela 29.7.2022

Jsme čtyřčlenná rodina. Hotel v klidném prostředí. Pobyt v hotelu byl skvělý. Pan majitel s manželkou velmi příjemní lidé (taktéž i personál) - poradili nám s plánování výletů po okolí, chovali se k nám velmi přátelsky a ve všem vyhověli. Hotel čistý, pokoje prostorné a vybavení pokoje vyhovující, hotelový bazén k dispozici po domluvě. Stravování jsem měli formou polopenze - snídaně bufet a večeře (velké) o 3 chodech domácí kuchyně. Pobyt v tomto hotelu doporučuji.

10 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R22)

Josef 26.7.2022

S pobytem jsme velmi spokojeni - ubytování a strava perfektní i přes menší počet ubytovaných. Místo je poněkud odlehlejší od zajímavých turistických lokalit. Pro sebe ( pěší turisté) jsme volili pouze místní dopravu do blížších okolních turistických cílů .

10 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R21)

Grófová Dagmar 03.10.2021

Ubytování bylo výborné ,výlety po Jeseníkách také ,ale jelikož bylo málo klientu tak strava byla katastrofa. První den bramborové knedlíky plněné masem, druhý den sladké plněné knedlíky ,třetí den knedlíky a guláš ,čtvrtý den bramborový knedlík špenát studené vejce .Nakonec nám
majitel zaúčtoval 1 saunu 360 kč. která byla v ceně poukazu 8 krát čaj v ceně 160 kč. i když jsme měli jen 4 krát . Nakonec nám vrátil 360 kč i když se mu to nelíbilo . Do Holčovic určitě už nepojedeme .Stalo se nám to poprvé s CK Atis vždy jsme byli velice spokojení.

Vyjádření z hotelu:

Dobrý den,

negativní názor klientů Grófových nás mrzí.
Celkem jsme klientům podávali 6 jídel, tudíž se nejednalo jen o knedlíky, i když ty byly čerstvě připraveny a nejednalo se o žádné polotovary.
Panu Grófovi jsme dokonce vyšli vstříc a připravili kompletně jiné jídlo, než ostatním hostům, když nebyl spokojen, že na večeři se podávají těstoviny.

Za nedorozumění se saunou jsme se omluvili, jelikož jsme přehlédli, že klient má senior pobyt, který toto nově obsahuje.

Co se týká zmiňovaných čajů, tak zde se jednalo o přípravu Grogu, který standardně nemáme v nabídce. Klienti měli 4 Grogy, kdy každý obsahoval 10cl rumu, kdy na účtu bylo zaúčtováno 8 rumů 4cl.

Názor těchto klientů nás mrzí, ovšem věříme že všichni ostatní klienti, kteří byli ve stejnou dobu v našem hotelu spokojeni byli.

Přeji hezký den,
Michalčík

4 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R21)

MIRYS 28.8.2021

VŠECHNO BYLO OK.JEDINÁ VADA NA KRÁSE(ZDRAVÍ) ,ŽE JE UMOŽNĚNO KOUŘIT NA TERASE.SEŠLO SE TAM 3-4 KUŘÁCI A VY SI CHCETE VYVĚTRAT-NEMOŽNÉ!!

10 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R21)

Zdeněk 25.8.2021

Tiché a kvalitní ubytování, příjemný personál, vše v naprostém pořádku.

10 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R21)

Svetlana 18.8.2021

Ubytovani moc pekne, strava dobra, chutna. Krasna priroda

10 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R20)

Urbanovi a Jakub Roček. 03.10.2020

Ubytovani,strava ,vše perfektni,pan spravce ochotny,moc nam pomohl pri poruse auta.Urbanovi a Jakub Roček

10 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R20)

Josef Kunetek 18.9.2020

Spokojenost jak ubytování, strava, personál,super počasí, příroda, není na co si stěžovat. Zrovna tak maximální spokojenost s vaší ck. Nebyla to první dovolená od vás, vždy naprosto vše super. Děkujeme

10 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R20)

Monika N. 28.8.2020

Velmi ochotný a příjemný personál, jídlo skvělé, ubytování krásné a čisté. Dostali jsme spoustu tipů na výlety :-)

10 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R20)

Dana Havlásková 25.8.2020

Super ubytování,čisto všude.
Vynikající a dostačující plná penze.
Ne nadarmo hotelu náleží název Zlatá Opavice,
veškerý personál jsou naprostá zlatíčka.
A jako bonus k pobytu hodina v bazénu zdarma,to je třešnička na dortu.
Byly jsme naprosto spokojeni a rádi bychom se ještě někdy vrátili.

10 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R20)

Mejtová Eva 18.8.2020

Lokalita nádherna.Vylety jsme si užili.Denbe výšlapy kopců do okolí.Stravovani vynikající.Majitele pečují s láskou a ochotou o své klienty.Ubytovani čisté, pokoje vybavené k naší spokojenosti.Pro majitele nebylo nic problém nám zařídit.Dokonce se nám rozbila elektrika v autě u předního okénka a majitel pan Michalčik sám opravil.Majitele nám radili kam se můžeme jít nebo jet podívat.Bazen jsme měli po pokojích denně hodinu,takže soukromí a klid.Snazili se nás stmelit jako hosty.Proste jsme plně spokojeni,rádi budeme doporučovat známým a rádi se na místo vrátíme,protože jsme se tam cítili opravdu dobře.

10 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R20)

Jana 16.8.2020

Byli jsme velmi spokojení. Ubytování hezké, čisté. Stravování domácí kuchyně, velmi dobrá. Obsluha a vedení velmi milí, ochotní lidé. Snažili se abychom byli spokojeni. Jakýkoliv dotaz nebo požadavek ihned vyřešili.
Děkujeme za pěknou dovolenou.

9 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R20)

Anonym 16.8.2020

Hezké prostředí, příjemní majitele, čisté ubytování. Jídlo bylo domácí, výborné, drobná výtka k pecivu u snídaně, to nebylo čerstvé. Co se týká výletu, pokud máte auto, tak je možnosti mnoho. Bez auta jsou možnosti hodně omezené.

8 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R20)

Jiří Šišák 16.8.2020

Naprostá spokojenost se stravováním, ubytováním, milý a vstřícný přístup personálu hotelu Zlatá Opavice. Výlety dle vlastního výběru.

10 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R20)

Alena Langerová 14.8.2020

Byli jsme spokojeni jak s kvalitou stravování, tak ubytování.

10 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R20)

Vlaďka 31.7.2020

Hezké pokoje, úžasný bazén, skvělé večeře a milý personál.

10 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R20)

Hana 13.7.2020

Velice pěkné ubytování, strava,bazén,všude čisto , naklizeno , prijemny personál,krásné prostředí a zdrave ovzduší, vřele doporučuji i rodinám s dětmi

10 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R20senior)

Drahomíra Rutarová,Mgr. 10.7.2020

Vaše služby využívám již třetí rok,vždy na pobytech s Míšou.Jsem s nimi spokojená,strava je kvalitní,ubytování skvělé = na úrovni,
bonusem byl bazén.Jeseníky jsou "milované hory",často navštěvované.I když letošní výlety byly poznamenány koronavirovými opatřeními okolí Holčovic jsme prozkoumali snad dostatečně.Bylo o nás opravdu dobře postaráno!!!!!

10 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R20senior)

06.7.2020

S dovolenou v Holčovicích jsem byli spokojeni s Vaší kanceláří ATIS také. Jezdíme jen přes Vás. Loni jsem byli na Slovensku pod Chopokem a na konci srpna jedeme
ještě na Šumavu. Jen u manžela si opravte křestní jméno je Vladimír. Stačí až pro příští rok, letošek už necháme tak. Zdenka Vejvančická

10 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R20senior)

Majoršinová Marie 06.7.2020

Ubytování bylo v pořádku, kvalita stravy také. Cena za večeře (jen kdo si objednal) se nám zdála nepřiměřeně
vysoká. Byli jsme spokojení s možností využívat bazén.

10 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R20senior)

Anna Klapalová 05.7.2020

Vážená společnosti CK ATIS
Pobyt ve Zlaté Opavici a Eliška v Holčovicích byl kouzelný, majitelé vstřícní, jídlo bylo velmi chutné, obsluha vzorná, ubytování skvělé, turistiku po okolí - trochu nám vycházky po okolí pokazilo počasí, jinak samotné Holčovice jsou pěkně upravené, klidné. Celková spokojenost.
Hodnocení: 5

10 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R20senior)

Naděžda Langrová 03.7.2020

Hned po příjezdu zpět do Brna jsem posílala své hodnocení pí Tomčíkové.Byla jsem spokojená se službami i ubytováním.

10 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R20senior)

Jana Faronová 02.7.2020

6 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R19)

Krevňák Milan 13.9.2019

Spokojenost dobrá,stravování průměrné,ubytování dobré,celkově průměrná kvalita,přesto doporučujeme.

6 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R19)

Ing. Jana Procházková 09.8.2019

Byli jsme ubytování v hotelu ZLATÁ OPAVICE i s pejskem. Hotel je perfektně zrekonstruovaný,senzační vnitřní bazén. Parkování aut u hotelu zajištěno. Pokoj prostorný, dobře zařízený, balkonek s pěkným výhledem. Příslušenství (sprchový kout) vše perfektní. Stravování dobré, obsluha dobrá Ubytování v Holčovicích umožňuje absolvovat výlety na různé strany Jeseníků.

10 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R19)

02.8.2019

Veškeré služby, kvalita ubytování,stava,přístup personálu, vše lze jen doporučit. Jediná výhrada je že byl umožněn při stravování vstup do jídelny se psy.

9 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R19)

23.7.2019

Krásné překvapení na úvod. Měli jsme zaplacený penzion, ale přišel vedoucí hotelu, že se můžeme
přestěhovat do hotelu. Nádherné koupání v hotelovém bazénu. Na poledne jsme měli balíčky, na večeři byly knedlíky, které žena nejí a nebyl problém, aby k večeři dostala rýži nebo brambory. Každý
večer nebyl problém aby vedoucí nám dodal informace, která místa příští den navštívit. Třeba je to
jen maličkosti, ale pro nás velká spokojenost. Tímto přeji ATISU hodně zdraví a úspěchů. Pokud to zdraví dovolí tak jsme dále zákazníky. Tímto za vše děkují Káčerkovi.

10 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R19)

Ladislav 22.6.2019

Dobrý den,
hodnocení pobytu v hotelu Zlatá Opavice:
- spokojenost - pan Michalčík - vedoucí objektu průběžně se informoval o kvalitě ubytování a stravování.
- ubytování - vynikající s hodnocením 1 s hvězdičkou.
- stravování - u snídaně předpoklad dodání tmavého pečiva, ovocných a bílých jogurtů. Teplá strava byla na velmi dobré úrovni zásluhou výborného vaření vedoucí kuchyně.
- výlety - absolvovali jsme do blízkého okolí (Zlaté Hory, Karlova Studánka, Vrbno pod Pradědem, Jeseník, Slezské Rudoltice, Rejvíz).

Celkově hodnotím pobyt na vynikající úrovni. Počasí se vydařilo, každý den bylo slunečno. Rádi se tam vrátíme.

10 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R19)

Jana a Jarek Heinovi 23.5.2019

Byli jsme velmi spokojeni s ubytováním,pokoje pěkné ,čisté.Jídlo jak od maminky,porce pro nás až moc velké,museli jsme si říkat o menší porce.Bazén jsme využívali každý den,voda čistá,teplota vody nám vyhovovala.Jelikož nemáme auto,přepravovali jsme se autobusem na výlety.Navštívili jsme v Krnově Cvilín,můžu jen doporučit.Zlaté Hory,Linhartovi,ale zámek je otevřený,až od poloviny června.Pokud se naskytne příležitost ,rádi se opět vrátíme.

10 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R18)

Bohumila Klenová 21.9.2018

Byli jsme ubytováni ve Zlaté Opavici. V Elišce byli ubytováni lesáci.
S ubytováním jsme byli velice spokojeni, dostatek prostoru, koupelna nová a na úrovni, všude čistota.
Stravování výborné a dostatek, jen jsme neměli na výběr z menu, vše bylo jednotné. Chápali jsme tuto situaci jelikož nás bylo v celém zařízení málo. Pan vedoucí - majitel, i ostatní zaměstnanci byli vstřícní, příjemní, milí a ochotni se nám věnovat a poskytnout informace. Pro rodinnou rekreaci ideální místo, zejména pro seniory.
Jen pro děti, si myslím, mají málo vybavení pro jejich vyžití.
Možnost využívání bazénu bylo perfektní vč. masážních trysek.
Počasí nám vyšlo, byli jsme velmi spokojeni, krásná poloha celého zařízení s výhledem na údolí.
Jelikož jsme byli mobilní navštívili jsme spoustu krásných míst Jeeníků.

8 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R18)

Pavel malát 22.8.2018

Maximální spokojenost jak s ubytováním, tak i se stravou. Doporučím pobyt svým kamarádům. Díky

10 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R18)

Samkovi 08.8.2018

bylo to fajn, jen jsme měli být v penzionu a ne v hotelu, pracovníci i majitel byli vstřícní, jídlo by mohlo být k večeři lepší, ale bylo jinak tříchodové. televize nešla, ale slíbený bazén byla možnost využít. škoda jen, že jsme tam neměli k dceři nějaké= kamarády. okolí dobré, jen bylo vedro. koupaliště v okolí se dají najít, byli jsme vděčni za olomouckou kartu, kterou jsme využili a za velice příznivou cenu. děkujeme

6 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R18)

Egon Maryška 06.8.2018

Ubytování super.
Výlety super.
Služby super - personál ochotný, příjemný, bazén skvělý.
Stravování - průměr, snídaně slabší, večeře též, ale množství až až.
Celkem 4 ptáci.

8 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R18)

zdeněk 25.7.2018

Velmi dobré prostředí, výborný bazén, vstřícný přístup personálu, ubytování velmi dobré. Mírně pokulhávala skladba stravování, ale pro nás to nebyl žádný zásadní problém. Určitě tuto lokalitu i zařízení budeme doporučovat dál.Co bylo v poukazu od Atisu bylo naplněno. Určitě to není naše poslední rekreace přes Atis/chválíme/.

8 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R18)

Milan Krevňák 17.7.2018

Jsme velmi spokojeni,jezdíme do Zlaté Opavice již 4 roky za sebou a
letos bychom si letní pobyt ještě zopakovali na podzim.Nemáme žádné připomínky.Manželé Krevňákovy.

10 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R18)

Černá Marie 19.5.2018

S CK Atis máme velice dobrou zkušenost. Byli jsme s vámi podruhé a vše bylo super. Sice nás bylo na hotelu jen 6, veškeré služby byly dodrženy dle požadavků.

10 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R17)

05.11.2017

Velmi se nám tu líbilo, bazén skvělý, ubytování velmi příjemné a personál milý a vstřícný.

10 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R17)

JAN FILIP 14.9.2017

Ubytování a strava se nám líbilo. Personál byl milý a vstřícný. U vchodu a bazénu chybí zábradlí, na pokoji židle a v koupelně háčky na ručníky.

7 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R17)

Ludmila Hávová 26.7.2017

Ubytování bylo dobré.Největším překvapením byl krásný hotelový bazén,vybavený různými masážními tryskami. Po výletech a tůrách po Jeseníkách jsme si zaplavali a namasírovali. To bylo super. Milým překvapením bylo i chování personálu,vždy přístupný s příjemným jednáním. Malou výtku mám jen ke stravování. Nebyla možnost výběru a dopředu jsme nevěděli, co dostaneme. Zdůvodňováno to bylo malou obsazeností hotelu a že nevědí, co šéf přiveze za suroviny. Kvalita jídla byla v pořádku.
Jen bych měla poznámku k Olomoucké kartě. Využívali jsme jí ke své spokojenosti k různým vstupům, ale když jsme jí chtěli použít na slevu k zapůjčení koloběžek ve sportovním areálu v Koutech, řekli, že u nich to neplatí i když to bylo v brožuře uvedeno.
Jinak krásná dovolená v krásném prostředí Jeseníků.
Určitě bych se chtěla znovu do Jeseníků podívat.
S přátelským pozdravem
Ludmila Hávová

8 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R16)

Hanka Mrovcová 07.12.2016

8 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice (H2755R16)

Karel Petro 11.11.2016

Krásné a klidné ubytování stranou cestovního ruchu. Dojezd do Karlovo studánky během 10 minut. Super ubytování v hotelu s tradicí po kompletní rekonstrukci. Byli jsme v hotelu skoro sami. Jídlo a personál výborné. Určitě se vrátíme. Karel Petro, Písek, Jižní Čechy.

9 Hodnocení

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice

Drahotová 28.8.2016

Ráda budu hodnotit naši rekreaci ve Zlaté Opavici.
Byli jsme velmi spokojeni s celým průběhem, to je ubytování,
stravování a hlavně se vstřícným přístupem celého personálu.
Vše, co bylo slíbeno bylo splněno. Navíc nám přálo počasí,
takže jsme si vychutnali vše - houbaření, výlety do překrásných
míst i koupání . Vřele doporučuji, hlavně rodinám s dětmi.
Ráda se na Vaši CK opět obrátím.
S pozdravem Hana Drahotová

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

• Zdarma OLOMOUCKÁ KARTA od 5 nocí
• SENIOR POBYT na 6 nocí s plnou penzí za 6590 Kč
• Pivní koupele

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel ZLATÁ OPAVICE:
• aktivní dovolená v krásné přírodě
• vhodné podmínky pro turistiku
• značené cyklostezky
• houbaření
• rybaření v nedalekém okolí
• pivní koupele v dřevěných vanách
TECHNOTRASA - poznejte příběhy lidí severu Moravy a Slezska

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel se nachází v podhůří Jeseníků v obci Holčovice, 13 km severovýchodně od Vrbna pod Pradědem. Je ideálním výchozím místem pro návštěvy celého Jesenicka a okolí. Vyrazit můžete nejen na turistické túry a výlety, ale také cyklisté si přijdou na své. Holčovicemi prochází trasa dálkové cyklostezky Slezská magistrála, na kterou navazuje trasa lokální.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, restaurace, Wi-Fi, krytý bazén s chrličem a protiproudem, pivní koupele v dřevěných vanách, finská sauna, masáže (na objednávku), fitness (2 rotopedy, balón na cvičení), výtah, 2 pokoje pro vozíčkáře, antukové dvorce pro hraní volejbalu, nohejbalu a tenisu, ruské kuželky, dětské hřiště, možnost úschovy kol (v kolárně v garážích).

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje STANDARD, s možností přistýlky formou pevného lůžka, Spr.+WC, kabelová TV, Wi-Fi, francouzské okno.
Na pokojích jsou ručníky, župany k dispozici nejsou.

Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.
Bezbariérový pokoj je v prvním patře, v hotelu je výtah, ale dostanete se k němu po vstupním schodišti (12 schodů).

CELKOVÁ KAPACITA

48 lůžek (20 dvoulůžkových pokojů a 4 čtyřlůžkové apartmány).
Pokoje jsou v patře, hotel je vybaven prostorným výtahem.

FORMA STRAVY

Polopenze nebo plná penze - dle typu pobytu. Strava se podává v hotelu.
Možnost dalšího stravování v nově zrekonstruované restauraci "Obecní dům" (650 m od hotelu), kde jsou v nabídce i polední meníčka.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 3,99 let na lůžku s dospělým nebo na samostatné přistýlce (je-li k dispozici) v doprovodu 2 plně platících osob má pobyt ZDARMA, se stravou shodnou s dospělým.

SLEVY A VÝHODY

Pro REKREAČNÍ POBYT:
SLEVA 7=6
SLEVA 5% za včasné knihování 60 a více dní před nástupem pro pobyty od 7 nocí

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Hotelový krytý bazén (12 x 4 m, 28 °C) s chrličem a protiproudem.
Koupaliště ve Městě Albrechtice (9 km) - koupaliště se solárním ohřevem, v provozu od června do srpna, velký bazén (33 x 18 m) s vodním hřibem, dětské brouzdaliště (10 x 5 m) se skluzavkou, restaurace.
Slezská Harta (od 37 km)
• koupání, rybolov, jachting, vyjížďky na šlapadlech, cyklovýlety kolem celé přehrady, plavby výletní lodí po přehradě
• půjčovny elektrolodí a šlapadel Nová Pláň (42 km) a Leskovec nad Moravicí (44 km), více info ZDE
• vyhlídkové plavby z přístaviště v Leskovci nad Moravicí (44 km), více info a rezervace ZDE
• přívoz Roudno - Razová, zajišťuje spojení obcí Roudno a Razová, v červnu a září provozován v sobotu a neděli, v červenci a srpnu provozován denně

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Park Eldorádo - Hynčice se sochami prehistorických živočichů a pohádkových postav (cca 4 km)
Hejnov - ranč s chovem koní (cca 4 km)
Africké muzeum a Zoopark - Holčovice - Jelení (cca 6 km) - v Zooparku jsou domácí zvířata, buvol indický, daňci, zubři atd., v Africkém muzeu jsou vypreparované exponáty žirafy, nosorožce a dalších zvířat, expozice vás provede také prvky tradiční africké kultury
Rozhledna Hraniční vrch - Město Albrechtice (cca 11 km)
Zřícenina hradu Burkvíz - Hošťálkovy (11 km)
Zámek Linhartovy - Město Albrechtice (cca 16 km)
Zámek Slezské Rudoltice (cca 24 km) - se zámeckým parkem ve stylu francouzských a anglických zahrad

Výlet úzkokolejným vláčkem
V letních měsících se obdivovatelé této technické památky mohou ve Slezsku svézt výletním vlakem s historickou parní lokomotivou, ke které je řazen občerstvovací vůz a podle počasí i letní otevřené nebo uzavřené vozy. Trasa vede z Třemešné ve Slezsku do Osoblahy - přibližně 20 km dlouhá. Bližší informace najdete ZDE.

Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Rozhledna Na Skalce (vzdálenost cca 8 km), 755 m. n. m., 79 schodů
Dvacetimetrová dřevěná rozhledna, ze které máte výhled na Jeseníky, Beskydy, Nízké Tatry a Polsko. Je to dokonalá replika rozhledny, která stála v Jizerských Horách.
Provozní doba (bez záruky): neomezeně
Vstupné (bez záruky): zdarma

NEPŘEHLÉDNĚTE

OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) ZDARMA pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí.
Pobyty začínají nástupem od 15:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Končí snídaní od 8:00 do 9:00 hod. a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu. V případě SENIOR POBYTU "ZLATÉ DNY VE ZLATÉ OPAVICI" Vám bude u snídaně vydán obědový balíček na cestu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

0,- Kč/den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

nepovolen

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

0,- Kč/den

PŘÍJEZD VLAKEM

Město Albrechtice (9,5 km).
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Holčovice Pošta (600 m).
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Změnit nastavení cookies