VINCENT a MIA - Dolní Moravice - Česká republika - Jeseníky

Penzion VINCENT a MIA - Dolní Moravice (H2928R24)

Česká republika > Jeseníky
Strava Bez stravy
DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK
TV na pokoji
Dovolená PRO VELKOU RODINU
14=11 SENIOR (bydlíte 14 nocí - platíte 11 nocí)
7=6 (bydlíte 7 nocí - platíte 6 nocí)
7=6 SENIOR (bydlíte 7 nocí - platíte 6 nocí)
5=4 SENIOR (bydlíte 5 nocí - platíte 4 noci)
NOVINKA v nabídce CK Atis
Sprcha + WC na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet: Wi-Fi
Restaurace: 5 km
Kuchyňka s vybavením
Parkoviště
Stolní tenis
Lyžárna
Krytý bazén: 12 km
Přírodní koupání: 18 km
Doporučená doprava autem
Železniční stanice: 17 km
Autobusová zastávka: MIA 100 m, VINCENT 180 m
Lyžařský vlek: 3,5 km
Vhodné pro rodiny s dětmi
OLOMOUC region card
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Dolní Moravice

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Tipy na výlet:

Zámek Bruntál
Zámek Bruntál s renesančním arkádovým nádvořím a hodinovou věží je nejvýznamnější památkou celého regionu. Na sklonku 18. st. barokně přestavěn. Prohlédnout si můžete vzácné interiéry s původní výzdobou a zařízením. Zámek obklopuje rozsáhlý park s objektem Salla tereny, zbytky městských hradeb s baštami a jezírkem. Na zámku jsou k shlédnutí také rozsáhlé přírodovědné exp. zdejšího muzea. Reprezent. sály a zámecké nádvoří jsou využívány ke konání koncertů, divad. představení a dalších kult. akcí.

Bruntál - historický vodovod
Pod Uhlířským vrchem bylo postaveno asi 10 pramenišť – dodnes jsou 4 dochované. Voda byla dřevěným vodovodem sváděna do jímací štoly, která byla součástí vodovodního systému města Bruntál. V blízkosti stojí několik revizních šachet a tři studny. Zachycená voda byla čerpána do vodojemu pod Uhlířským vrchem a rozváděna vodovodním řádem po městě.

Přehrada Slezská Harta - Leskovec nad Moravicí
Sypaná hráz budovaná v letech 1987-1997 na řece Moravici slouží kromě zásobování Ostravska vodou také k jako ochrana proti povodním, sportovní rybolov, chov ryb a k rekreaci. Její hráz je vysoká 64,8 m a délka v koruně je 540 m.

Hrad Sovinec – Jiříkov
Gotický hrad prošel několika těžkými zkouškami. Dobytí Dány roku 1626 dalo podnět k vybudování rozsáhlého a dnes nejzachovalejšího systému barokního opevnění u nás. Navzdory tomu byl ale hrad znovu poražen Švédy. Rekonstruován na začátku 20. st., v r. 1945 zásahem Rudé armády vyhořel. V r. 1945 začala jeho rekonstrukce a dnes se zde konají četné historické akce.

Městské muzeum Rýmařov, Rýmařov
Muzeum nabízí řadu stálých expozic o Rýmařovsku: historie regionu od 13. do 20. století, textilnictví, dobývaní kovů na Rýmařovsku, geologie jižního Jesenicka. Pořádá i přednášky a kulturní akce.

Starokatolická dřevěná zvonice, Rýmařov
Dřevěná zvonice pochází z konce 19. století. Věžovitá stavba čtvercového půdorysu byla využívána jako starokatolická kaple. Dosud si uchovává svůj neobvyklý, takřka exotický ráz, v součastnosti je unikátní dřevěná zvonice nevyužitá a představuje spíše místní kuriozitu.

Kaple V Lipkách,Rýmařov
Filiální kostel Navštívení Panny Marie, zvaný kaple V Lipkách, je nejhodnotnější histotickou památkou současného Rýmařova. Je právem považována za perlu severomoravského baroka. Zaujme především freskami, které vytvořil olomoucký malíř Ferdinand Naboth. Kaple slouží nejen k církevním obřadům, ale je také důstojným prostorem pro konání významných kulturních akcí (především koncertů).

Rešovské vodopády
Působivá přírodní scenérie. Říčka Huntava deroucí se skrze dvousetmetrový úzký kaňon vytváří několik kaskád a vodopádů, z nichž nejvyšší stupeň měří 10 metrů. Vodopády zpřístupňují dřevěné můstky a lávky se zábradlím a prohlédnout si je můžete i z několika vyhlídkových plošin.

Kosárna Karlovice, Karlovice
Muzeum je umístěno v dřevěném objektu Kosárny z roku 1600, v objektu se vyráběly kosy, dráty a jiné nářadí. Dnes si můžete v muzeu prohlédnout expozici venkovského bydlení a lesnictví. Ve stodole vedle kosárny je expozice zemědělského nářadí a náčiní, názorně doplňující představu o životě a práci na vesnici v minulosti.

Fürstenwalde - zřícenina hradu - Vrbno pod Pradědem
Malé zbytky hradeb a budov hradu střežícího ve středověku hranici opavského knížectví. Hrad založili opavští Přemyslovci v 1. pol. 14. století. Jeho zánik přinesly patrně boje s Matyášem Korvínem v 15. století.

Rabenštejn - zřicenina hradu - Vrbno pod Pradědem
Jen torzo čtyřhranné věže na skále připomíná středověký hrádek. Jeho půdorys je poměrně malý, proto je pravděpodobné, že Rabenštejn byl pouze předsunutým strážním bodem blízkého Veisenštejnu. Spolu s ním byl patrně součástí linie pohraničních hradů Vratislavského biskupství, budované od poloviny 13. století.

Dřevěná kaple sv. Huberta, Karlova Studánka
Dřevěná kaple s cibulovou věžičkou byla postavena v letech 1757-58 a zasvěcena sv. Hubertovi, nad hlavním oltářem je zavěšen obraz sv. Huberta, interiér kaple je vyzdoben mnoha lidovými vyobrazeními bývalých Hubertovských železných hutí.

Karlova Studánka - geologická expozice
340 kamenů z různých částí Jeseníků. Expozice dokumentuje geologický vývoj celého Jesenicka.

Státní léčebné lázně - Libuše - lázeňský dům / hotel / sanatorium - Karlova Studánka
Klimatické lázně Karlova Studánka-lázně i pro zdravé. Nabízíme pacientům i návštěvníkům z oblasti cestovního ruchu pobyty v krásném prostředí s vysokou úrovní ubytování,stravování a léčebně-relaxačních procedur (v odpoledním a večerním provozu bazén s teplou, slanou vodou, tepidarium, finská sauna, solární louka,wellness procedury a klasické léčebné procedury (koupele, masáže,zábaly....)

Státní léčebné lázně - Letní lázně - lázeňský dům / hotel / sanatorium - Karlova Studánka
Lázeňská léčba v Karlově Studánce: klimatická, inhalační a rehabilitační léčba s možnosti procedur pro léčení nemocí dechového ústrojí, onkologických případů bez známek recidivy, nemocí z povolání s postižením dechového a cévního ústrojí a pohybové nemocí – kloubní a páteřní obtíže. Návštěvníkům nabízí: inhalace, koupele: uhličité, plynové suché uhličité koupele, přísadové, perličkové, hydroterapie, vířivé koupele-končetinové, skotské střiky, masáže klasické a reflexní, lymfoven, rašelinové zábaly, parafinové zábaly rehabilitace: individuální, jóga, hydroterapie a termoterapie v bazénovém komplexu a solární louce, inhalace v solné jeskyni.

Sporthotel Kurzovní - wellness centrum - Karlova Studánka
Relaxaci v BALNEO centru hotelu Sporthotel Kurzovní umocňuje čistý vzduch a krásné horské prostředí Národní přírodní rezervace Praděd v CHKO Jeseníky. Klidné prostředí, čistota zařízení a ochota personálu je pro nás samozřejmostí. Rovněž můžete využít i nově zařízené fitness, které je také součástí hotelu.

Praděd - televizní vysílač
Roku 1980 byl na vrcholu postaven televizní vysílač (měří 162 m), ve výšce 70 metrů se našlo místo i na prosklený vyhlídkový ochoz, který skvělý výhled ještě umocňuje. Praděd byl výzvou pro stavitele rozhleden už dříve - od roku 1912 stála na vrcholu velkolepě pojatá kamenná Habsburská věž, než se roku 1959 po letech chátrání definitivně zřítila.

Petrovy kameny
Petrovy kameny jsou dominantou hlavního jesenického hřebene od Pradědu k sedlu na Skřítku. Od 17. století jsou označovány jako tajemné místo čarodějnických sletů a schůzek s ďáblem. Skalní útvar je vysoký 7 metrů, šířka dosahuje 25 m. Lyžařské svahy v okolí mají jedny z nejlepších sněhových podmínek na Moravě.

Přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně - Loučná nad Desnou
Přečerpávací vodní elektrárna byla vybudovaná v letech 1978-1996 v údolí řeky Divoká Desná. Většina částí je umístěna v podzemí a neruší tak výrazně krajinný ráz Jeseníků. Horní nádrž je ve výšce 1350 m n. m. a pyšní se rozměry 700 m x 300 m. Výškový rozdíl mezi horní a dolní nádrží a výkon soustrojí patří k největším ve střední Evropě.

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

• Lyžování, turistika
• Pojez fest 10.8.2024 Karlova Studánka
• Borůvkové hody 17.8. - 18.8.2024 Malá Morávka a Karlov
• Zdarma OLOMOUCKÁ KARTA od 5 nocí

URČITĚ OCENÍTE

Proč penzion VINCENT a MIA:
• v blízkosti sjezdové i běžecké tratě
• příroda, klid a relaxace
• útulné ubytování v kompletně vybavených apartmánech
• apartmány pro 2 až 5 osob
• na místě k zakoupení EXPRES MENU - hotová jídla v sáčku
Pojez fest 10.8.2024 Karlova Studánka
Borůvkové hody 17.8. - 18.8.2024 Malá Morávka a Karlov

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Oba penziony se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku v údolí obce Dolní Moravice, 12 km od Lázní Karlova Studánka a 20 km od Pradědu - nejvyšší hory Moravy (1491 m n. m.). Užijte si krásné výhledy na okolní krajinu v nadmořské výšce 600 m n. m.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

V penzionu Vincent je recepce, společenská místnost s posezením, stolním tenisem, televizí a kuchyňským koutem, Wi-Fi, úschovna lyží a kol, zahrada s posezením a dětskými atrakcemi (houpačka, trampolína), oplocené parkoviště.
V penzionu Mia je úschovna lyží a kol, zahrada s posezením u grilu nebo otevřeného ohniště a dětskými atrakcemi (houpačka, trampolína), uzamykatelné parkoviště.
Penziony jsou od sebe vzdálené cca 80 m.

KDE BUDETE SPÁT

Penzion VINCENT:
apartmány pro 2 až 5 osob, koupelna se Spr.+WC, místnost s kuchyňským koutem, posezením, TV a jídelním stolem (sklokeramická nebo indukční varná deska, lednice, mikrovlnka, varná konvice), Wi-Fi, ložnice.

Penzion MIA:
apartmány pro 2 až 5 osob, koupelna se Spr.+WC, místnost s kuchyňským koutem, posezením, TV a jídelním stolem (sklokeramická nebo indukční varná deska, lednice, mikrovlnka, varná konvice), Wi-Fi, ložnice.

Minimální obsazenost apartmánů jsou 2 osoby, zbývající neobsazená lůžka se neúčtují.

CELKOVÁ KAPACITA

VINCENT - 10 apartmánů (celkem 42 lůžek):
2 x 2 - lůžkový
2 x 4 - lůžkový
6 x 5 - lůžkový

MIA - 8 apartmánů (celkem 30 lůžek)
2 x 2 - lůžkový
4 x 4 - lůžkový
2 x 5 - lůžkový

FORMA STRAVY

Bez stravy.
Možnost vlastního vaření v plně vybaveném kuchyňském koutu, který je v každém apartmánu. Na recepci penzionu Vincent možnost zakoupit hotové jídlo v sáčku "EXPRES MENU" a další sortiment (viz Další služby).

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko má pobyt ZDARMA.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 7=6 pro pobyty v období 1.1. - 22.12.2024 (sleva je již zahrnutá v ceně TÝDENNÍHO POBYTU).

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Karlova Studánka (12 km) - krytý bazén se slanou vodou a atrakcemi.
Wellness centrum Bruntál (16 km) - 100 m dlouhý tobogán, plavecký bazén (25 m, 6 drah, slaná voda), rekreační bazén s vodními atrakcemi, divoká řeka, vířivky, parní sauna.
Koupaliště Bruntál (16 km).
Slezská Harta (od 18 km):
• koupání, rybolov, jachting, vyjížďky na šlapadlech, cyklovýlety kolem celé přehrady, plavby výletní lodí po přehradě
• půjčovny elektrolodí a šlapadel Nová Pláň (24 km) a Leskovec nad Moravicí (29 km), více info ZDE
• vyhlídkové plavby z přístaviště v Leskovci nad Moravicí (30 km), více info a rezervace ZDE
• přívoz Roudno - Razová, zajišťuje spojení obcí Roudno a Razová, v červnu a září provozován v sobotu a neděli, v červenci a srpnu provozován denně

RYBOLOV - Slezská Harta:
Slezská Harta nabízí velké vyžití pro rybáře téměř po celém obvodu Slezské Harty (kromě hráze).
Revír č. 471 200 SLEZSKÁ HARTA 1 A - ÚS ČRS Ostrava pro Severní Moravu a Slezsko - 16,9 km 800 ha, bližší informace ZDE.
Ceník rybářských povolenek a další informace najdete ZDE.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Ty nej chutě v srdci Jeseníků! Pojez fest míří do Karlovy Studánky - 10.8.2024.
Pořádně se nadlábnout nebo elegantně degustovat můžete v podhůří Jeseníků. Explose chutí a nálož zábavy na vás čeká v nádherném prostředí divoké přírody. Pojez fest bude tentokrát hostit místo s nejčistším vzduchem v tuzemsku. Lahůdky vychutnáte v okolí lázeňské Karlovy Studánky. Těšit se můžete nejen na přípravu skvělého jídla přímo před vámi na cooking show, ale i na kulturní laskominy. V areálu lázní se 10.8. zabaví celá rodina.
Letos vystoupí Ben Cristovao a Jaroslav uhlíř. Vstup zdarma!


Borůvkové hody 17.8. - 18.8.2024
Tradiční kulinářská akce v Malé Morávce a Karlově pod Pradědem.
V místních restauracích můžete ochutnat borůvkové speciality (kynuté knedlíky, koláče, lívance, borůvkové pivo, atd.).
V Malé Morávce se v sobotu 17.8. koná "borůvkový" jarmark a soutěžně-zábavní program.


Výlet na Praděd - nejvyšší horu Moravy (1491 m n.m.):
Autem do Karlovy Studánky na parkoviště "Hubertus" (případně autobusem Malá Morávka - Hvězda - Karlova Studánka "Hubertus"). Za parkovištěm je vodopád a odtud začíná naučná stezka Bílá Opava. Cesta vede cca 300 m po silnici, pak se vchází na turistickou trasu. Celkem je na stezce umístěno 13 informačních panelů, které popisují okolní přírodu a říčku Bílá Opava. Stezka se skládá ze dvou paralelních tras, místy vedou po stejné cestě. Méně náročná modrá trasa (5,5 km) vede po horní hraně údolí a jsou odtud krásné výhledy do krajiny. Náročnější žlutá trasa (5 km) vede přírodní rezervací kolem kaskád a vodopádů, přes lávky, žebříky, někde jsou i řetězy. Na konci cesty údolím je nejvyšší zdejší vodopád "Velký vodopád", vysoký 8 metrů. Kousek nad vodopády pokračuje trasa méně náročnou cestou po modré značce k turistické chatě Barborka, odtud na rozcestí U Barborky a pak po asfaltové cestě na nejvyšší moravský vrchol - horu Praděd, kde je vysílač s restaurací a rozhlednou. Cesta zpátky je opět po asfaltu a např. na Ovčárnu, odtud po zelené značce do Karlovy Studánky na parkoviště, případně kyvadlovou dopravou z Ovčárny na Hvězdu a odtud pěšky do Karlovy Studánky. Variant túry na Praděd a zpátky je více. Každá má své kouzlo.

Naučné stezky:
• Velká Kotlina (5,5 km, středně náročná) - zachovalé území ledovcového karu.
• Červenohorské sedlo - Šerák (9 km, středně náročná) - nejstarší rezervace na Moravě (1903).
• Bílá Opava (10,5 km, středně náročná) - vodopády, kaskády a peřeje, skalní útvary, smrkový prales.

Hrady, zámky:
• Bruntálský zámek
• Hrad Sovinec
• Renesanční zámek ve Velkých Losinách
• Zámek v Loučné nad Desnou

Muzea:
• Muzeum Hedva Rýmařov
• Muzeum Bruntál (nachází se v zámku)
• Ruční papírna ve Velkých Losinách
• Vlastivědné muzeum v Šumperku
• Zemědělský skanzen Rapotín
• Kosárna Karlovice

Lázně:
• Státní léčebné lázně Karlova Studánka
• Lázně ve Velkých Losinách
• Priessnitzovy léčebné lázně v Jeseníku
• Lázně Dolní Lipová

Jeskyně a krasové útvary:
• Jeskyně Na Pomezí
• Jeskyně Na Špičáku

Rozhledny:
• Nová Ves u Dolní Moravice, 845 m n. m., celková výška je 31,3 m, vyhlídková plošina je ve výšce 27,5 m a vede k ní 164 schodů
• Praděd, 1492 m n. m., vysílač na nejvyšším vrcholu Moravy, celková výška 162 m, pro veřejnost přístupná vyhlídková terasa ve výšce 75 m.
• Zlatý Chlum, 845 m n. m., Jeseník, rozhledna je vysoká 26 m a na vrchol vede 145 schodů
• Biskupská kupa, 890 m n.m., nejstarší rozhledna v Jeseníkách, vysoká 19,3 m
• Háj, 631 m n. m., Šumperk, dřevěná stavba poblíž Šumperka je vysoká 29 m
• Borůvková hora u Javorníku, 898 m n. m., vysoká 15,4 m

Další tipy na výlety:
• Rýmařov - Turistické známky, Kaple V Lipkách
• Pradědova galerie v Jiříkově
• Slezská Harta - plavba po přehradě elektrolodí nebo lodí Santa Maria
• Bruntál - Pivovar Hasič, půjčovna motokár (300 m dlouhá trať, 13 zatáček)
• Sýrárna Sobotín
• Bělá pod Pradědem - Likérka Bairnsfather
• Vřesová studánka - lokalita na turistické stezce mezi Červenohorským sedlem a Keprníkem.
• Dřevěný kostel sv. Martina v Žárové.
• Dřevěný kostel archanděla Michaela v Maršíkově
• Velké Losiny - termální park Therme Losiny, Pralinkárna
• Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně - množnost sjet na koloběžce od horní nádrže do Koutů nad Desnou.

Cykloturistika
V Jeseníkách dopravují milovníky jízdních kol a pěší turisty tzv. cyklobusy. Jezdí podle jízdních řádů na 5 trasách, v červnu a září vždy o víkendech a ve svátcích, v červenci a srpnu denně. Bližší info o dopravě, ale také jízdní řád kyvadlové dopravy z Hvězdy na Ovčárnu a z Karlovy Studánky na Hvězdu ZDE.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15:00 do 19:00 hod. v den příjezdu a končí uvolněním apartmánu do 10:00 hod. poslední den pobytu.
OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) ZDARMA pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

20,- Kč/den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

nepovolen

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

0,- Kč/den

DALŠÍ SLUŽBY

zapůjčení dětské postýlky zdarma

Na recepci penzionu VINCENT k zakoupení EXPRES MENU - hotová jídla v sáčku, bez lepku a eček, za internetové ceny:
- kuře na paprice
- rajská omáčka s hovězím
- segedínský guláš
- hovězí guláš
- svíčková na smetaně
- zelná polévka s klobásou
- dršťková polévka

Další zboží k zakoupení na místě:
- knedlík, rýže, těstoviny (všechny druhy)
- olej 1 l
- pivo Radegast 0,5 l plech
- Coca-cola
- bílé a červené víno (Rakousko)
- káva (všechny druhy)

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Bruntálu (17 km). Odtud pokračovat autobusem do Rýmařova, pak přestup na autobus do Dolní Moravice.
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
Doporučujeme dopravu autem.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem z Olomouce do Bruntálu, přestup na autobus do Rýmařova, další přestup na autobus do Dolní Moravice, který jede na zastávku Dolní Moravice rozcestí (100 m od penzionu MIA a 180 m od penzionu VINCENT).
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
Doporučujeme dopravu autem.

PŘÍJEZD AUTEM

Praha - Brno - Olomouc. Z Olomouce po silnici č. 46 přes Šternberk, Lipina, Horní Loděnice. Za Horní Loděnicí doleva na silnici č. 45 směr Bruntál. V Bruntále na třetí světelné křižovatce doleva směr Rýmařov - Hradec Králové a pokračovat stále po silnici č. 11 (po hlavní) z Bruntálu přes Václavov u Bruntálu a Malou Štáhli. Po projetí obcí Malá Štáhle odbočíte doprava směr Malá Morávka a Karlova Studánka. Za cca 3 km vjedete do Dolní Moravice. Penzion VINCENT se nachází na levé straně (č.p. 28) a penzion MIA o cca 80 m dál na pravé straně (č.p. 27).

Ze směru od Ostravy po silnici č. 11 přes Opavu, Horní Benešov do Bruntálu. Na první světelné křižovatce doprava směr Rýmařov - Hradec Králové a pokračovat stále po silnici č. 11 (po hlavní) z Bruntálu přes Václavov u Bruntálu a Malou Štáhli. Dále stejně jako viz výše.

Ze směru od Hradce Králové po silnici č. 11 přes Rychnov nad Kněžnou, Vamberk, Žamberk, Jablonné nad Orlicí, Šumperk, Rýmařov. Z Rýmařova pokračovat stále po silnici č. 11 směr Bruntál. Na křižovatce před obcí Malá Štáhle odbočíte doleva směr Malá Morávka a Karlova Studánka. Za cca 3 km vjedete do Dolní Moravice. Penzion VINCENT se nachází na levé straně (č.p. 28) a penzion MIA o cca 80 m dál na pravé straně (č.p. 27).

Vzdálenost:
Z Prahy: 269,9 km, z Českých Budějovic: 353,0 km, z Brna: 137,3 km, z Ostravy: 66,8 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny