STAŇ SE SLÁDKEM na 1 den a UVAŘ SI SVÉ PIVO - Česká republika - Jeseníky

STAŇ SE SLÁDKEM na 1 den a UVAŘ SI SVÉ PIVO (H2951R23)

Česká republika > Jeseníky
Strava snídaně
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Bruntál

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Město Bruntál se nachází v Nízkém Jeseníku, jehož území se rozkládá na obou stranách historické zemské hranice Moravy a Slezska. Historické jádro s řadou zajímavých domů, nádherně upravené náměstí, zámek a arkádovým nádvořím a parkem, zbytky hradeb s baštou a v neposlední řadě moderní aquapark s wellness centrem, právě všechny tyto zajímavosti můžete navštívit při Vašem pobytu v Bruntále.

Rozhledna Cvilín – V nedalekém Krnově nalezneme rozhlednu na 436 metrů vysokém Cvilínu. Vznikla především díky Krnovské sekci Německého sudetského horského spolku. Vyhlídka byla poprvé pro návštěvníky otevřena 11. června 1903.

Vodopády Bílé Opavy – K vodopádům se dostanete po naučné stezce Bílá Opava, ke které se dostanete z Karlove Studánky. Na stezce se budete pohybovat po mnoha schodištích, lávkách, mostcích vedoucí přes a po březích Bílé Opavy. Výška největšího vodopádu je cca 8 metrů.

Úzkorozchodná trať Třemešná – Osoblaha – Trať má rozchod 76 cm a je jediná úzkokolejka na severní Moravě. Byla postavena v roce 1898. Trať vznikla pro potřebu odvozu zemědělských produktů, hlavně cukrovar potřeboval možnost odvozu cukru a návozu surovin. Trať provozují ČD.

Hodnocení hotelu (1 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovému to hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení ohodnocuje klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby). Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

STAŇ SE SLÁDKEM na 1 den UVAŘ SI SVÉ PIVO (H2951R19)

Stáňa 23.4.2019

Ubytování nic moc, snídaně katastrofa-tvrdé pečivo i závin, po deváté hodině už žádné, natož nějaká zelenina.
Program Staň se sládkem výborný, doporučuji.

5 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

STAŇ SE SLÁDKEM na 1 den a UVAŘ SI SVÉ VLASTNÍ PIVO
• Splníme vám sen nebo vašim blízkým. Stanete se sládkem na jeden den. Udělejte si výlet do Jeseníků a v Pivovaru HASIČ v Bruntále si uvaříte svoje pivo.
• Váš nepivní doprovod může relaxovat v místním Wellness centru, navštívit bruntálský zámek, případně si vyšlápnout na turistiku po Jeseníkách, vyrazit k přehradě Slezská Harta nebo si v zimě zalyžovat.
• Zažijete celý proces výroby piva z přírodních ingrediencí od začátku až do konce. Seznámíte se s recepturami, technologií, jednotlivými etapami přípravy a vaření (šrotování sladu, vystírka, chmelovar, sbírání deky z otevřené spilky) a surovinami v reálném procesu. Celou dobu budete trávit po boku našeho zkušeného sládka.
• Za 4-8 týdnů obdržíte Vaše vlastní pivo, společně s fotodokumentací z průběhu vaření, zrání a stáčení Vašeho vlastního pivního výrobku.

URČITĚ OCENÍTE

TECHNOTRASA - poznejte příběhy lidí severu Moravy a Slezska
• Až bude doma hořet, pomůže vám HASIČ

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem na hotel SLEZAN od 15:00 do 18:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. poslední den pobytu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

15,- Kč/den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

300,- Kč/noc, povoleno pouze malé plemeno

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

0,- Kč/den

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Bruntálu. Hotel SLEZAN je cca 700 m od vlakového nádraží.
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Bruntálu na autobusové nádraží. Hotel SLEZAN je odtud cca 700 m.
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

K hotelu SLEZAN: Ze směru od Olomouce po silnici č. 45, stále po hlavní cestě (rovně - přes dvě světelné křižovatky), pokračovat po Dukelské ulici až na další křižovatku - zde stojí hotel.
Vzdálenost z Prahy: cca 282 km, z Ostravy: cca 77 km, z Brna: cca 132 km.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

SLEZAN - Bruntál
2023

Hotel SLEZAN - Bruntál

Česká republika Jeseníky

Hotel se nachází v blízkosti centra města s renesančním náměstím a barokním zámkem. Nabízí hostům klidný a pohodový pobyt. Bruntál je pro svoji ...

• Zdarma OLOMOUCKÁ KARTA od 5 nocí • Pobyt se snídaní nebo polopenzí a Wellness • Pobyt UHASTE ...

snídaně

H1690R23

od 2 990 Kč / pobyt
7,7 Detail