STAŇ SE SLÁDKEM na 1 den a UVAŘ SI SVÉ PIVO - Česká republika - Jeseníky

STAŇ SE SLÁDKEM na 1 den a UVAŘ SI SVÉ PIVO (H2951R22)

Česká republika > Jeseníky
Strava snídaně
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Bruntál

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Město Bruntál se nachází v Nízkém Jeseníku, jehož území se rozkládá na obou stranách historické zemské hranice Moravy a Slezska. Historické jádro s řadou zajímavých domů, nádherně upravené náměstí, zámek a arkádovým nádvořím a parkem, zbytky hradeb s baštou a v neposlední řadě moderní aquapark s wellness centrem, právě všechny tyto zajímavosti můžete navštívit při Vašem pobytu v Bruntále.

Rozhledna Cvilín – V nedalekém Krnově nalezneme rozhlednu na 436 metrů vysokém Cvilínu. Vznikla především díky Krnovské sekci Německého sudetského horského spolku. Vyhlídka byla poprvé pro návštěvníky otevřena 11. června 1903.

Vodopády Bílé Opavy – K vodopádům se dostanete po naučné stezce Bílá Opava, ke které se dostanete z Karlove Studánky. Na stezce se budete pohybovat po mnoha schodištích, lávkách, mostcích vedoucí přes a po březích Bílé Opavy. Výška největšího vodopádu je cca 8 metrů.

Úzkorozchodná trať Třemešná – Osoblaha – Trať má rozchod 76 cm a je jediná úzkokolejka na severní Moravě. Byla postavena v roce 1898. Trať vznikla pro potřebu odvozu zemědělských produktů, hlavně cukrovar potřeboval možnost odvozu cukru a návozu surovin. Trať provozují ČD.

Hodnocení hotelu (1 hodnocení)

STAŇ SE SLÁDKEM na 1 den UVAŘ SI SVÉ PIVO (H2951R19)

Stáňa 23.4.2019

Ubytování nic moc, snídaně katastrofa-tvrdé pečivo i závin, po deváté hodině už žádné, natož nějaká zelenina.
Program Staň se sládkem výborný, doporučuji.

5 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

STAŇ SE SLÁDKEM na 1 den a UVAŘ SI SVÉ VLASTNÍ PIVO
• Splníme vám sen nebo vašim blízkým. Stanete se sládkem na jeden den. Udělejte si výlet do Jeseníků a v Pivovaru HASIČ v Bruntále si uvaříte svoje pivo.
• Váš nepivní doprovod může relaxovat v místním Wellness centru, navštívit bruntálský zámek, případně si vyšlápnout na turistiku po Jeseníkách, vyrazit k přehradě Slezská Harta nebo si v zimě zalyžovat.
• Zažijete celý proces výroby piva z přírodních ingrediencí od začátku až do konce. Seznámíte se s recepturami, technologií, jednotlivými etapami přípravy a vaření (šrotování sladu, vystírka, chmelovar, sbírání deky z otevřené spilky) a surovinami v reálném procesu. Celou dobu budete trávit po boku našeho zkušeného sládka.
• Za 4-8 týdnů obdržíte Vaše vlastní pivo, společně s fotodokumentací z průběhu vaření, zrání a stáčení Vašeho vlastního pivního výrobku.

URČITĚ OCENÍTE

Až bude doma hořet, pomůže vám HASIČ

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem na hotel SLEZAN od 15:00 do 18:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. poslední den pobytu.

REKREAČNÍ POPLATEK

15,- Kč/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

300,- Kč/noc, povoleno pouze malé plemeno

PARKOVÁNÍ

0,- Kč/den

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Bruntálu. Hotel SLEZAN je cca 700 m od vlakového nádraží.
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Bruntálu na autobusové nádraží. Hotel SLEZAN je odtud cca 700 m.
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

K hotelu SLEZAN: Ze směru od Olomouce po silnici č. 45, stále po hlavní cestě (rovně - přes dvě světelné křižovatky), pokračovat po Dukelské ulici až na další křižovatku - zde stojí hotel.
Vzdálenost z Prahy: cca 282 km, z Ostravy: cca 77 km, z Brna: cca 132 km.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

SLEZAN - Bruntál
2022

Hotel SLEZAN - Bruntál

Česká republika Jeseníky

Hotel se nachází v blízkosti centra města s renesančním náměstím a barokním zámkem. Nabízí hostům klidný a pohodový pobyt. Bruntál je pro svoji ...

Zdarma OLOMOUCKÁ KARTA od 5 nocí • Pobyt se snídaní nebo polopenzí a Wellness • Pobyt UHASTE ŽÍZEŇ ...

polopenze

H1690R22

od 2 990 Kč / pobyt
7,7 Detail