GRAND HOTEL - Třebíč - Česká republika - Českomoravská vrchovina

Hotel GRAND HOTEL - Třebíč (H2543R24)

Česká republika > Českomoravská vrchovina
Strava polopenze
BEZLEPKOVÁ strava
TV na pokoji
Sprcha + WC na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen:
Internet: Wi-Fi
Výtah
Krytý bazén v objektu
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna: v hotelu
Whirlpool
Parkoviště
Bowling - kuželky: v hotelu
Bazén - koupaliště: 1 km
Aquapark: 1,5 km
Železniční stanice: 1 km
Autobusová zastávka: 150 m
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Třebíč

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Třebíč najdete uprostřed malebného podhůří kopcovité krajiny Českomoravské vrchoviny. Pomyslnou osu města tvoří řeka Jihlava, která protéká celým třebíčským regionem. Díky bohaté historii města mohou návštěvníci obdivovat mnoho cenných památek. Nejvýznamnější z nich, Areál bývalého benediktinského kláštera s bazilikou sv. Prokopa a Židovské město se hřbitovem, jsou zapsány na listinu světového dědictví UNESCO. V Třebíči lze propojit poznávání historických krás s pobytem v nenarušené přírodě.

Můžete navštívit:

Židovská čtvrť – V této čtvrti si můžete připomenout dlouhou a bohatou historii židovské obce, která se nachází přímo v Třebíči. Řadí se mezi urbanisticky nejzachovalejší v Evropě. Můžete zde shlédnout úzké uličky, průchody, prampouchy, verandy a balkony, které dodávají celému území rázný vzhled. V židovské čtvrti se také nachází zadní synagoga, kde je možnost dvou prohlídkových okruhů.

Zámecký areál – nachází se v místě bývalého benediktinského kláštera. Jedná se o velkou inspiraci pro milovníky historie. Součástí areálu je Valdštejnský zámek, bazilika sv. Prokopa, předzámčí, zámecká ledovna, severní příkop i bylinková zahrada. Pravidelné komentované prohlídky jsou v bazilice sv. Prokopa.

Městská věž – Dominanta historického jádra, městská věž, která měří 85 metrů, je spojená s průčelím kostela sv. Martina. Historicky se váže k období roku 1335, kdy Karel IV. Povolil Třebíči řídit se normou městského práva. Věž je vybavena největšími namontovanými věžními ciferníky v republice.


Hodnocení hotelu (11 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

GRAND HOTEL - Třebíč (H2543R24)

Marie 12.4.2024

Ubytování bylo moc pěkné, bazén neměl chybu, personál byl velice ochotný a příjemný, snídaně dobré,ale večeře se moc nepovedly,jsou vlastně celý týden stejné a pan kuchař asi nebude moc šikovný. Ale přesto pobyl byl moc pěkný

9 Hodnocení

GRAND HOTEL - Třebíč (H2543R23)

Zdeňka 19.9.2023

Strava i zázemí hotelu(personál ochotný) dobré,město krásné,výlety na kole také.Trochu vadilo horko v pokoji(jižní strana bez klimatizace),značení cyklostezek mělo své mouchy...Celkově doporučuji.

8 Hodnocení

GRAND HOTEL - Třebíč (H2543R23)

Marie Rašíková 02.9.2023

Starší hotel, v rámci možností střední úrovně, celkem spokojení.
Jen velký problém, pokoje pod střechou v létě nejdou vyvětrat, (byli jsme tam za velmi horkého počasí), i studená voda tekla teplá. Na pokoji nebyla lednička, chtěli jsme si ji pronajmout, ale to nelze. Vstup do pokoje je na kartu, kterou při odchodu z pokoje nutno vzít s sebou a ta rovněž vypne el. proud v pokoji. Takže lednice by nechladila.
Stravování běžný normál, ke konci pobytu už nuda. Ale snídaním nebylo co vytknout! Perfektní výběr!
Doporučujeme, ale bez velkých požadavků.

4 Hodnocení

GRAND HOTEL - Třebíč (H2543R23)

Manželé Harnochovi, Rokycany 02.8.2023

Pobyt, jako ostatně zatím vždy vámi zajištěné pobyty, byl vynikající. Ubytování, strava, personál hotelu. Nemáme žádné připomínky a děkujeme. 

10 Hodnocení

GRAND HOTEL - Třebíč (H2543R23)

JANA SPĚŠNÁ 19.6.2023

STRAVOVÁNÍ 5 OBSLUHA V RESTAURACI 5 UBYTOVÁNÍ 4 VÝLETY 5

9,5 Hodnocení

GRAND HOTEL - Třebíč (H2543R23)

Kučera Jiří 09.6.2023

S pobytem jsme celkově byli spokojeni. Připomínky máme k úklidu, který prakticky po celou dobu pobytu nebyl prováděn.

Vyjádření hotelu
Děkujeme hostům za zpětnou vazbu.
K připomínce k úklidu se musíme ohradit.
Po celou dobu pobytu měli hosté na dveřích visačku "NERUŠIT", tudíž do pokoje nikdo nevchází.
Hosté byli ubytovaní na pokoji č. 137. V soupisu od pokojských je každý den vyznačeno, že pokoj chtěly navštívit, ale na dveřích visela visačka NERUŠIT, tudíž pokoj vůbec nenavštívily a ani neuklidily. Pokud není visačka NERUŠIT, každý den jde pokojská pokoj navštívit a udělá zběžný úklid. Po odjezdu hosta se dělá konečný úklid.
To jen na vysvětlení situace, která nás mrzí, když víme, že si povinnosti pokojské plní v plné míře a tyto informace se nezakládají na pravdě.


Za GRAND HOTEL TŘEBÍČ
Jana Trnovská
Provozní hotelu

9 Hodnocení

GRAND HOTEL - Třebíč (H2543R23)

Chrástková 04.6.2023

Nejsem náročná,jsem spokojená. Maličkosti: pokoj směrem na náměstí - pěkný výhled, ale od 5 do 6 hod.rána pod oknem projelo asi 30 autobusů v obou směrech. V pokoji č 139 nebylo pokryto WiFi, museli jsme chodit pro signál k recepci. Jídlo chutné až na polevky, které byly moučné a neidentifikovatelné. Obsluha vynikají, přívětivá, ochotná. Výlety po okolí úžasné. Děkuji. Chrástková

7 Hodnocení

GRAND HOTEL - Třebíč (H2543R23)

D.Martinetzová 24.5.2023

Ubytování pěkné,pokojík s balkonkem,takže pěkný výhled na panorama náměstí,vše na pokoji fungovalo,vše čisté,každý den úklidová služba.Personál příjemný.ochotný a vstřícný.Parkování bez problémů.Strava také v pořádku,věčeře-výběr asi z 13 jídel,snídaně chutné a dostačující.Celkově jsme byli velmi spokojeni.

10 Hodnocení

GRAND HOTEL - Třebíč (H2543R22)

12.7.2022

9 Hodnocení

GRAND HOTEL - Třebíč (H2543R21)

Michal Krátký 20.7.2021

Ubytování bylo v zásadě v pořádku. Hotel svým vybavením a službami odpovídá tříhvězdičkové kategorii. Jeho umístění přímo na náměstí je skvělé. Pokoje jsou prostorné, postele OK. Příjemným bonusem je bazén se slanou vodou přístupný po celý den. Strava je průměrná, snídaně beze změny, večeře obdobné každý den. V hotelu je znát určité opotřebení provozem, není tam klimatizace a z ulice je celkem hluk. Ale s pobytem jsme byli jinak spokojeni

6 Hodnocení

GRAND HOTEL - Třebíč (H2543R21)

Mlčoch 29.6.2021

Byli jsme velmi spokojeni jídlo dobré ochotný personál

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

Pobyt s polopenzí a bazénem za 5290 Kč/4 noci a za 6590 Kč/5 nocí

URČITĚ OCENÍTE

Proč GRAND HOTEL Třebíč:
• hotel se nachází v historickém centru města Třebíče
• židovské památky UNESCO jsou na dosah
• relax centrum s bazénem, whirlpoolem a saunou
• komfortní pokoje
• kulinářské zážitky v hotelové restauraci

Poznejte židovskou historii - jeden pobyt v Třebíči a dozvíte se víc, než v hodinách dějepisu.

POLOHA UBYTOVÁNÍ

GRAND HOTEL*** se nachází v historickém centru Třebíče, jejíž některé památky jsou na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Třebíč leží na západě Moravy v jihovýchodní části kraje Vysočina a město protíná řeka Jihlava.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, restaurace Elipso, Wi-Fi, bowling (2 dráhy) s barem, výtah, hlídané parkoviště. V prostoru za recepcí možnost úschovy kol.
RELAX CENTRUM: bazén (6 x 7 m), whirlpool (až pro 7 osob), sauna.
Hotel disponuje kompletním zázemím pro školení, kongresy, semináře (kongresový sál s kapacitou až 500 osob, školící centrum) a pro pořádání kulturních akcí (společenský sál, salonky, music club).

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna se sprchou + WC, LCD televize, sejf, Wi-Fi. Přistýlka je formou rozkládacího křesla.
Pokoj s balkónem je jako nezávazné přání (bez příplatku za balkón).
Na ověření: 1 - lůžkové pokoje.

CELKOVÁ KAPACITA

100 komfortních převážně dvojlůžkových pokojů s možností přistýlky (celková kapacita hotelu je 210 lůžek).

FORMA STRAVY

Polopenze. Možnost dokoupení obědů na místě.

Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 2,9 let na lůžku s dospělým nebo na samostatné přistýlce (je-li k dispozici) má pobyt s polopenzí ZDARMA.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Hotelový krytý bazén (6 x 7 m).
Venkovní koupaliště POLANKA (pěšky 1 km, autem 2,5 km) - bazén 50 m, skokanská věž, pro děti 85 m dlouhý tobogán, dětský bazén i brouzdaliště pro nejmenší, travnaté plochy, hřiště pro nohejbal/volejbal, dětské hřiště, minigolf, občerstvení.
Aquapark LAGUNA (pěšky 1,5 km, autem 2,3 km) - bazén nepravidelného tvaru se spoustou vodních atrakcí (divoká řeka, houpací kolébka, chrliče vody, masážní a vířivá lůžka, dvě vířivé vany, podmořská jeskyně s akváriem), 132 m dlouhý tobogán, venkovní vyhřívaný bazén se slanou vodou (přístupný celoročně), wellness zóna se saunami, klasický osmidráhový plavecký bazén 25 m a dětský bazén pro nejmenší.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Třebíč - město památek UNESCO
Židovská čtvrť (350 m)
Bazilika sv. Prokopa (550 m)
Židovský hřbitov (950 m)

Další tipy na výlety:
• Malovaný dům (120 m)
• Kostel Sv. Martina (300 m) - na městské věži jsou největší věžní hodiny v republice
• Masarykova vyhlídka (800 m) - kamenná vyhlídka na návrší Hrádek, nádherný výhled na historické centrum Třebíče
• Rozhledna na Kostelíčku (1,5 km)
• Větrný mlýn Třebíč (1,5 km)
• Rozhledna Na Pekelném kopci (7 km)
• Zámek Budišov (16 km)
• Zámek Velké Meziříčí (22 km)
• Přehrada Dalešice (19 km)
• Zřícenina hradu Rokštejn (27 km)
• Zřícenina hradu Templštejn (27 km)
• Vodní nádrž Jevišovice (32 km)
• Zámek Polná - muzeum (36 km)
• ZOO Jihlava (40 km)
• Telč - památky UNESCO (40 km)

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod. a večeří od 17:00 do 21:00 hod. v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod.v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

10,- Kč/osoba od 18 let/den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

300,- Kč/den
senioři od 60 let mají slevu 10% z ceny poplatku

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

zdarma (parkoviště je za závorou, hlídané průmyslovými kamerami)

DALŠÍ SLUŽBY

Zapůjčení dětské postýlky 300,- Kč/noc.
Bazén v provozu 6:00 - 22:00 hod. (9:00 - 10:00 hod. zavřeno - údržba).

Informace o přijímání platebních karet (bez záruky):
Hotel přijímá všechny běžné platební karty jako např. Visa, Mastercard, Maestro.

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakové nádraží cca 1 km od hotelu.
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusová zastávka 150 m od hotelu.
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Autem do centra Třebíče (Vnitřní město). Hotel se nachází na Karlově náměstí.

Vzdálenost:
z Prahy: 165 km, z Českých Budějovic: 133 km,
z Brna: 67 km, z Ostravy: 235 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny